هتل
5 ستاره
ایران
چابهار
چابهار؛ منطقه آزاد تجاری چابهار؛ هتل لیپار
02186037414
14:00
12:00

هتل لیپار چابهار

کامل ترین اطلاعات درباره این هتل 5 ستاره در چابهار

 

هتل لیپار چابهار هتل پنج ستاره ای می باشد که با نزدیکی به دریا امکان ویژه ای را در اختیار مسافرین می گذارد و آن چشم انداز آبی نیلگون دریا است.  یکی از زیباترین مناظری که دلت می خواهد در سفر به چابهار در اتاقت بدان چشم بدوزی و ساعت ها لذت ببری. منظره دریایی آرام با تشعشع طلوع و غروب خورشید زیبا، واقعا فوق العاده خواهد شد. این هتل به مساحت 13000 متر مربع و زیر بنای 10000 متر مربع با 110 باب اتاق طراحی شده است.

لابی هتل لیپار دارای دکوراسیون شیک و چشم نوازی است که با مبل‌ هایی سِت تزیین شده است، طوری که در اولین روز ورود به هتل شما را به خود خیره خواهند کرد. این تزیینات فقط به لابی ختم نمی شود بلکه همه اتاق های این هتل 5 ستاره چابهار با مدرن ترین وسایل و تمیز ترین تخت ها تجهیز شده اند.

در کنار این زیبایی های بصری باید امکاناتی همچون سالن بدنسازی، سالن بیلیارد و کلبه غواصی را خدمات این هتل اضافه کرد تا اقامتی رویایی برای شما در سواحل چابهار رقم بزنند.

از دیگر امکانات هتل لیپار می‌ توان به مجهز شدن این هتل به سه رستوران و سه کافی شاپ اشاره کرد که با انواع غذاهای متنوع از شما پذیرایی خواهند کرد. سرو انواع غذاهای لذیذ همچون صرف صبحانه هتل با چشم اندازی زیبا از دریای عمان یکی از لذت های فوق العاده است که می‌ تواند خاطره ای ماندگار از یک سفر به چابهار را برایت رقم بزند.

آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل لیپار چابهار شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل پنج ستاره داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل لیپار چابهار

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند. هتل لیپار چه ویژگی هایی دارد؟

نزدیکی هتل لیپار چابهار به دریا یک حسن بزرگ می باشد که باعث می شود شما بتوانی اتاق هایی با نمای دریا را رزرو کنی. نمایی لذت بخش و آرام، از دیگر ویژگی های هتل که هر طیف از سلیقه بابت رزرو اقامت چابهار را پوشش می دهد.

می توان به وجود سه رستوران هم اشاره کرد که هر کدام در نوع خود در منطقه بسیار حرفه ای و دلچسب هستند. از غذاهای مدرن و فرنگی بگیر تا سنتی و قدیمی. فرض کن در رستوران روف گاردن هتل با منظره فوق العاده دریا نهار یا شامت را میل کنی. واقعا لذت بخشه.

طراحی زیبای هتل و دکوراسیون حرفه ای آن گشت و گذار در هتل را چشم نواز می کند، طوری که خسته نمی شوی. تفریحات ورزشی داخل هتل هم به این لیست اضافه کن. اگر هم دوست داشته باشی در ساحل قدم بزنی و ریلکس کنی فقط با پنج دقیقه پیاده روی می توانی به ساحل دریا برسی.

هتل لیپار چابهار

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران چابهار

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایت داریم: آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تور چابهار خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل نداری و یا می خواهی بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرت مسافرتی فوق العاده را تجربه کنی از آن ها استفاده کنی.

با رزرو ارزان هتل لیپار چابهار در صورت دلخواهت می توانی از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی چابهار نیز استفاده کنی. ترانسفر یعنی کارگزار چابهار فارا گشت زمان رسیدن شما به چابهار به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتت می برد. و در روز برگشت مسافرتت، شما را از هتل به فرودگاه بر می گرداند.

گشت از جاهای دیدنی چابهار  هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیل کرده و بومی برایت قابل اجرا می باشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرت لذت ببری. پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویس ها با کارشناسان ما مشورت کن.

اتاق های هتل لیپار چابهار

 

هتل لیپار چابهار به عنوان یکی از بهترین هتل های چابهار همان طور که اشاره شد هتل پنج ستاره می باشد که در 3 طبقه (در حال ساخت طبقه چهارم) ساخته شده است. دارای اتاق های با منظره رو به محوطه، دریا و سوئیت است که تعداد آنها در مجموع به 110 عدد می رسد. همه این اتاق ها به همراه خدمات رفاهی تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر می باشند که به این ترتیب دسته بندی می شوند:

. اتاق های استاندارد یک تخته رو به محوطه: مختص افرادی هست که انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره رزرو داشته باشند و همان طور که از اسمش مشخص است نمای اتاق ها رو به محوطه هتل می باشد.

. اتاق های استاندارد یک تخته رو به دریا: مختص افرادی هست که انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره رزرو داشته باشند و همان طور که از اسمش مشخص است نمای اتاق ها رو به دریا می باشد.

. اتاق های استاندارد دو تخته رو به محوطه: مختص افرادی هست که دو نفره سفر می کنند و یا زوجین دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره است. همان طور که از اسمش مشخص است نمای اتاق ها رو به محوطه هتل می باشد.

. اتاق های استاندارد دو تخته رو به دریا: مختص افرادی هست که دو نفره سفر می کنند و یا زوجین دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره است. همان طور که از اسمش مشخص است نمای اتاق ها رو به دریا می باشد.

. اتاق های استاندارد سه تخته رو به محوطه: مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یک نفره است. نمای اتاق ها رو به محوطه هتل می باشد.

. اتاق های استاندارد سه تخته رو به دریا: مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یک نفره است. نمای اتاق ها رو به دریا می باشد.

. سوئیت یک خوابه رو به محوطه: با ظرفیت چهار نفر و یک اتاق خواب. یک تخت دو نفره در داخل اتاق. یک تخت یکنفره در هال و یک کاناپه تخت خواب شو آن را تجهیز کرده اند. این سوئیت ها از اتاق های استاندار بزرگتر هستند و  البته نمای اتاق ها رو به محوطه هتل می باشد.

. سوئیت یک خوابه رو به دریا: با ظرفیت چهار نفر و یک اتاق خواب. یک تخت دو نفره در داخل اتاق، یک تخت یک نفره در هال و یک کاناپه تخت خواب شو آن را تجهیز کرده اند. این سوئیت ها از اتاق های استاندار بزرگتر هستند و  البته نمای اتاق ها رو به دریا می باشد.

. سوئیت رویال دو خوابه رو به محوطه: دوبلکس با ظرفیت چهار نفر و دو اتاق خواب. طبقه پایین یک اتاق خواب با یک تخت دو نفره و طبقه بالا یک اتاق خواب دیگر با دو تخت یک نفره آنرا تجهیز کرده اند. این سوئیت دو تا سرویس بهداشتی و حمام دارد که هر کدام یک وان دارند و البته نمای اتاق ها رو به محوطه هتل می باشد.

. سوئیت رویال دو خوابه رو به دریا: دوبلکس با ظرفیت چهار نفر و دو اتاق خواب، طبقه پایین یک اتاق خواب با یک تخت دو نفره و طبقه بالا یک اتاق خواب دیگر با دو تخت یک نفره آنرا تجهیز کرده اند. این سوئیت دو تا سرویس بهداشتی و حمام دارد که هر کدام یک وان دارند و البته نمای اتاق ها رو به دریا می باشد.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل لیپار چابهار

سرویس روم 24 ساعته

هتل لیپار چابهار به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند استان چابهار، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌ گذارد. یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس 24 ساعته است تا شما در هر ساعتی از شبانه‌ روز که دلت خواست یا هوس کردی، هر چه دوست داری سفارش دهی.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتی و هوس یک نوشیدنی خنک کردی و یا در یک بعد از ظهر دلت یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب خواست، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود. هتل لیپار دارای سه کافی شاپ می باشد:

. کافی شاپ لابی: این کافی شاپ در لابی هتل طراحی شده است تا شما وقتی در این فضا قرار داری از خورکی های خوشمزه آن استفاده کنی و اگر مهمانی هم دعوت کردی تا در هتل شما را ملاقات کند، در این فضا می توانی از ایشان پذیرایی کنی.

. کافی شاپ روف گاردن: این کافی شاپ در رستوران روف هتل طراحی شده است. مخصوص کسانی که دوست دارند میان وعده یا نوشیدنی دلخواهشان را فضای باز پشت بام هتل همراه با منظره دریا نوش جان کنند.

. جویس بار: این کافی شاپ نیز در داخل فضای هتل طراحی شده است مختص مهمانانی که علاقمند به نوشیدن به آب میوه های طبیعی یا کنسانتره هستند.

رستوران های لیپار

بخش خوشمزه هر سفر مربوط می شه به رستوران و سرو غذاهای لذید، هتل لیپار دارای سه رستوران مختلف است به همراه یک مرکز فست فود. این گستردگی رستوران ها هر نوع سلیقه غذایی که داشته باشی را پوشش می دهد. غذاها توسط سر آشپزهای ماهر با مواد اولیه تازه و درجه یک با منو های ایرانی، فرنگی و دریایی برای شما سرو می شوند.

. رستوران مرکزی هتل: در فضای داخلی هتل طراحی شده است که می توانی صبحانه، نهار و یا شام خود را با منوهای مختلف در آن میل کنی.

. رستوران روف گاردن: در پشت بام هتل طراحی شده است. سرو غذاهای دلخواهت با منظره دریایی آبی عمان می تونه خیلی لذت بخش باشه.

. رستوران باغ سنتی: در محوطه باغ هتل طراحی شده است. سرو غذاهای سنتی و سایر خدماتی که در این نوع رستوران ها ارائه می شود برایت مهیا شده است.

. رستوران فست فود: در داخل هتل مخصوص کسانی که به غذاهای فست فودی علاقه دارند رستورانی تهیه شده است که می توانند انواع این غذاها را سفارش دهند.

باشگاه بدنسازی و بیلیارد

اگر بخاطر مسافرت از باشگاه بدنسازی دور شدی اصلا نگران نباش. هتل لیپار سالن مجهزی با وسایل مناسب بدنسازی را طراحی کرده است که می توانی در مدت اقامت در هتل از آن ها استفاده کنی و به ورزشت برسی.

در کنار آن هم باشگاه بیلیارد هتل برای تفریح و سرگرم شدنت آماده سرویس دهی به شما هستند. می توانی در این فضای پر هیجان هم بازی کنی و هم از اساتید بیلیارد آموزش ببینی.

این سالن ها مجهز به یک کافی شاپ هستند تا در حین ورزش و تفریح نوشیدنی و یا خوارکی مورد علاقه ات را نوش جان کنی و پر انرژی تر ادامه دهی.

تفریحات دریایی

این هتل به علت نزدیکی به دریا و ساحل لیپار تفریحات دریایی را برای مسافرانش تدارک دیده است که می توانی با آنها کلی هیجان به سفرت اضافه کنی. اگر هم اهل غواصی باشی و یا کنجکاو که در اعماق دریای عمان چه می گذرد برای شما هم خدمات ویژه ای تدارک دیده اند.

سالن کنفرانس و نشست های تجاری

هتل لیپار چابهار امکانات ویژه‌ ای برای برگزاری نشست‌ ها و همایش‌ ها دارد. مجموعه بزرگی برای اجرای کنفرانس های کاری و یا آموزشی برای مسافران تدارک دیده شده است تا علاوه بر استراحت و اقامت در هتل بتوانی دوره های کاریت را نیز اجرا کنی.

سایر امکانات هتل لیپار چابهار

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی هتل قابل استفاده می باشد تا به راحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهی. از دیگر امکانات هتل می شود به تاکسی سرویس 24 ساعته، خشکشویی یا لاندری و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما می باشند.

فاصله هتل لیپار تا مراکز مهم چابهار

فاصله تا فرودگاه کنارک 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید چابهار 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا تلگرافخانه انگلیسی ها 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بافت قدیم شهر 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر چابهار 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل هتل 5 دقیقه پیاده
فاصله تا ساحل تفریحی لیپار 8 دقیقه پیاده
فاصله تا سوپر مارکت 5 دقیقه پیاده
فاصله تا هتل فردوس 10 دقیقه پیاده

رزرو هتل لیپار چابهار

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما، لطفا تماس بگیر

02188909296

02186037414

09208008108

هتل لیپار رو پسندیدی؟ تبریک، انتخاب خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش روی باکس های زیر کلیک یا تاچ کن:

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

ایران کشوری است که به کشور چهار فصل معروف است و هر گوشه آن یک فصل است در هر فصل که باشی می توانی فصل های دیگر را نیز داشته باشی. اما چابهار شهر همیشه بهار ایران است و به واسطه آب و هوای اقیانوسی آن همیشه معتدل بوده و درست در گوشه ترین گوشه کشور منتظر مسافران خود نشسته است.

چابهار مملو از زیبائی های طبیعی است و به نوعی قطب گردشگری طبیعت ایران محسوب می شود. چابهار شهری است که در تمام فصول می توانی تجربش کنی از تور نوروز چابهار گرفته تا ایام عادی. هر کدام برنامه ای هیجان انگیز و متفاوت برای شما خواهند داشت.

غیر ممکن ترین های طبیعی در این سفر را خواهی دید و برخلاف آنچه که همه می پندارند نهایت زیبائی ایران را اگر چابهار را ندیده باشند هرگز درک نخواهند کرد. این قدرت طبیعی و جاذبه بی نظیر این مکان را در کنار خوبی و مهمان دوستی مردم صاف و ساده  آن سرزمین است.

سفری که به همراه اقامت در بهترین هتل های چابهار که هر کدام لذتی متفاوت را به مسافران می دهند برای دیدار شما از چابهار باید قانع کننده باشد. دل به سفر بسپار بی محابا برای چابهار که این سفری متفاوت است با تمام سفرهای شما.

چابهار شهری است که باید آن را بیشتر دید و بیشتر شناخت. تور چابهار فارا گشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتل های چابهار می توانی با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در چابهار بروی.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص نظرات، آدرس، عکس، سایت رسمی، قیمت و رزرو هتل لیپار چابهار را دریافت کنی.

سیاست های هتل لیپار چابهار

14:00
12:00
پیمایش به بالا