آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

هتل لیپار چابهار

اتاق های در دسترس

هتل
5 ستاره
ایران
چابهار
چابهار - منطقه آزاد تجاری چابهار - هتل لیپار
02186037414
14:00
12:00

هتل لیپار چابهار

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 5 ستاره

هتل لیپار چابهار هتل پنج ستاره ای میباشد که با نزدیکی به دریا امکان ویژه ای را در اختیار مسافرین میگذارد و آن چشم انداز آبی نیلگون دریا است ،  یکی از زیباترین مناظری که دلتان میخواهد در سفر به چابهار در اتاق تان بدان چشم بدوزید و ساعتها لذت ببرید ، منظره دریایی آرام با تشعشع طلوع و غروب خورشید زیبا واقعا فوق العاده خواهد شد ، این هتل به مساحت 13000 متر مربع و زیربنای 10000 متر مربع با 110 باب اتاق طراحی شده است.

لابی هتل لیپار دارای دکوراسیون شیک و چشم نوازی است که با مبل‌هایی سِت تزیین شده است طوریکه در اولین روز ورود به هتل شما را به خود خیره خواهند کرد ، این تزیینات فقط به لابی ختم نمیشود بلکه همه اتاق های این هتل 5 ستاره چابهار با مدرن ترین وسایل و تمیزترین تخت ها تجهیز شده اند ، در کنار این زیبایی های بصری باید امکاناتی همچون سالن بدنسازی ، سالن بیلیارد ، کلبه غواصی را خدمات این هتل اضافه کرد تا اقامتی رویایی برای شما در سواحل چابهار رقم بزنند.

از دیگر امکانات هتل لیپار چابهار می‌توان به مجهز شدن این هتل به سه رستوران و سه کافی شاپ اشاره کرد که با انواع غذاهای متنوع از شما پذیرایی خواهند کرد سرو انواع غذاهای لذیذ همچون صرف صبحانه هتل با چشم اندازی زیبا از دریای عمان یکی از لذتهای فوق العاده است که می‌تواند خاطره ای ماندگار از یک سفر به چابهار را برایتان رقم بزند ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل لیپار چابهار شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل پنج ستاره داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل لیپار چابهار

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل لیپار چه ویژگیهایی دارد؟

نزدیکی هتل لیپار چابهار به دریا یک حسن بزرگ میباشد که باعث میشود شما بتوانید اتاقهایی با نمای دریا را رزرو کنید ، نمایی لذت بخش و آرام ، از دیگر ویژگیهای هتل که هر طیف از سلیقه بابت رزرو اقامت چابهار را پوشش میدهد میتوان به وجود سه رستوران اشاره کرد که هر کدام در نوع خود در منطقه بسیار حرفه ای و دلچسب هستند ، از مدرن و فرنگی بگیر تا سنتی و قدیمی ، فرض کنید در رستوران روف گاردن هتل با منظره فوق العاده دریا نهار یا شامتان را میل کنید ، واقعا لذت بخشه.

طراحی زیبای هتل و دکوراسیون حرفه ای آن گشت و گذار در هتل را چشم نواز میکند طوریکه خسته نمیشوید ، تفریحات ورزشی داخل هتل هم به این لیست اضافه کنید ، اگر هم دوست داشته باشید در ساحل قدم بزنید و ریلکس کنید فقط با پنج دقیقه پیاده روی میتوانید به ساحل دریا برسید.

هتل لیپار چابهار

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران چابهار

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تور چابهار خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل لیپار چابهار در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی چابهار نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار چابهار فارا گشت زمان رسیدن شما به چابهار به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی چابهار  هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرتان لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل لیپار چابهار

هتل لیپار چابهار بعنوان یکی از بهترین هتل های چابهار همانطور که اشاره شد هتل پنج ستاره میباشد که در 3 طبقه (در حال ساخت طبقه چهارم) ساخته شده است و دارای اتاقهای با منظره رو به محوطه ، دریا و سوئیت است که تعداد آنها در مجموع به 110 عدد میرسد ، همه این اتاقها بهمراه خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشند که به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق های استاندارد یک تخته رو به محوطه ، مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.

. اتاق های استاندارد یک تخته رو به دریا ، مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به دریا میباشد.

. اتاق های استاندارد دو تخته رو به محوطه ، مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند و یا زوجین دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یکنفره است و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.

. اتاق های استاندارد دو تخته رو به دریا ، مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند و یا زوجین دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یکنفره است و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به دریا میباشد.

. اتاق های استاندارد سه تخته رو به محوطه ، مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یکنفره است و نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.

. اتاق های استاندارد سه تخته رو به دریا ، مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یکنفره است و نمای اتاقها رو به دریا میباشد.

. سوئیت یک خوابه رو به محوطه ، با ظرفیت چهار نفر و یک اتاق خواب ، یک تخت دو نفره در داخل اتاق ، یک تخت یکنفره در هال و یک کاناپه تخت خوابشو آنرا تجهیز کرده اند ، این سوئیت ها از اتاقهای استاندار بزرگتر هستند و  البته نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.

. سوئیت یک خوابه رو به دریا ، با ظرفیت چهار نفر و یک اتاق خواب ، یک تخت دو نفره در داخل اتاق ، یک تخت یکنفره در هال و یک کاناپه تخت خوابشو آنرا تجهیز کرده اند ، این سوئیت ها از اتاقهای استاندار بزرگتر هستند و  البته نمای اتاقها رو به دریا میباشد.

. سوئیت رویال دو خوابه رو به محوطه ، دوبلکس با ظرفیت چهار نفر و دو اتاق خواب ، طبقه پایین یک اتاق خواب با یک تخت دو نفره و طبقه بالا یک اتاق خواب دیگر با دو تخت یکنفره آنرا تجهیز کرده اند ، این سوئیت دو تا سرویس بهداشتی و حمام دارد که هر کدام یک وان دارند و البته نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.

. سوئیت رویال دو خوابه رو به دریا ، دوبلکس با ظرفیت چهار نفر و دو اتاق خواب ، طبقه پایین یک اتاق خواب با یک تخت دو نفره و طبقه بالا یک اتاق خواب دیگر با دو تخت یکنفره آنرا تجهیز کرده اند ، این سوئیت دو تا سرویس بهداشتی و حمام دارد که هر کدام یک وان دارند و البته نمای اتاقها رو به دریا میباشد.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل لیپار چابهار

سرویس روم 24 ساعته

هتل لیپار چابهار به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند استان چابهار ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس 24 ساعته است تا شما در هر ساعتی از شبانه‌ روز که دلتان خواست یا هوس کردید ، هر چه دوست دارید سفارش دهید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و هوس یک نوشیدنی خنک کردید و یا در یک بعد از ظهر دلتان یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب خواست کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود ، هتل لیپار دارای سه کافی شاپ میباشد :

. کافی شاپ لابی ، این کافی شاپ در لابی هتل طراحی شده است تا شما وقتی در این فضا قرار دارید از خورکیهای خوشمزه آن استفاده کنید و اگر مهمانی هم دعوت کردید تا در هتل شما را ملاقات کند در این فضا میتوانید از ایشان پذیرایی کنید.

. کافی شاپ روف گاردن ، این کافی شاپ در رستوران روف هتل طراحی شده است مخصوص کسانی که دوست دارند میان وعده یا نوشیدنی دلخواهشان را فضای باز پشت بام هتل همراه با منظره دریا نوش جان کنند.

. جویس بار ، این کافی شاپ نیز در داخل فضای هتل طراحی شده است مختص مهمانانی که علاقمند به نوشیدن به آبمیوه های طبیعی یا کنسانتره هستند

رستوران های لیپار

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، هتل لیپار دارای سه رستوران مختلف است بهمراه یک مرکز فست فود است ، این گستردگی رستورانها هر نوع سلیقه غذایی که داشته باشید را پوشش میدهد ، غذاها توسط سر آشپزهای ماهر با مواد اولیه تازه و درجه یک با منوهای ایرانی ، فرنگی و دریایی برای شما سرو میشوند.

. رستوران مرکزی هتل ، در فضای داخلی هتل طراحی شده است که میتوانید صبحانه ، نهار و یا شام خود را با منوهای مختلف در آن میل کنید.

. رستوران روف گاردن ، در پشت بام هتل طراحی شده است ، سرو غذاهای دلخواهتان با منظره دریایی آبی عمان میتونه خیلی لذت بخش باشه.

. رستوران باغ سنتی  ، در محوطه باغ هتل طراحی شده است ، سرو غذاهای سنتی و سایر خدماتی که در این نوع رستورانها ارائه میشود برایتان مهیا شده است.

. رستوران فست فود ، در داخل هتل مخصوص کسانی که به غذاهای فست فودی علاقه دارند رستورانی تهیه شده است که میتوانند انواع این غذاها را سفارش دهند.

باشگاه بدنسازی و بیلیارد

اگر بخاطر مسافرت از باشگاه بدنسازی دور شدید اصلا نگران نباشید ، هتل لیپار سالن مجهزی با وسایل مناسب بدنسازی را طراحی کرده است که میتوانید در مدت اقامت در هتل از آنها استفاده کنید و به ورزشتان برسید.

در کنار آن هم باشگاه بیلیارد هتل برای تفریح و سرگرم شدنتان آماده سرویس دهی به شما هستند ، میتوانید در این فضای پر هیجان هم بازی کنید و هم از اساتید بیلیارد آموزش ببینید.

این سالنها مجهز به یک کافی شاپ هستند تا در حین ورزش و تفریح نوشیدنی و یا خوارکی مورد علاقه تان را نوش جان کنید و پر انرژی تر ادامه دهید.

تفریحات دریایی

این هتل بعلت نزدیکی به دریا و ساحل لیپار تفریحات دریایی را برای مسافرانش تدارک دیده است که میتوانید با آنها کلی هیجان به سفرتان اضافه کنید و اگر هم اهل غواصی باشید و یا کنجکاو که در اعماق دریای عمان چه میگذرد برای شما هم خدمات ویژه ای تدارک دیده اند.

سالن کنفرانس و نشست های تجاری

هتل لیپار چابهار امکانات ویژه‌ای برای برگزاری نشست‌ها و همایش‌ها دارد ، مجموعه بزرگی برای اجرای کنفرانسهای کاری و یا آموزشی برای مسافران تدارک دیده شده است تا علاوه بر استراحت و اقامت در هتل بتوانید دوره های کاریتان را نیز اجرا کنید.

سایر امکانات هتل لیپار چابهار

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی هتل قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، خشکشویی یا لاندری و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل لیپار تا مراکز مهم چابهار

فاصله تا فرودگاه 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید چابهار 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا تلگرافخانه انگلیسیها 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بافت قدیم شهر 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر چابهار 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل هتل 5 دقیقه پیاده
فاصله تا ساحل تفریحی لیپار 8 دقیقه پیاده
فاصله تا سوپر مارکت 5 دقیقه پیاده

رزرو هتل لیپار چابهار

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037412

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور چابهار فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور چابهار

هتل لیپار را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر چابهار شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

ایران کشوری است که به کشور چهار فصل معروف است و هر گوشه آن یک فصل است در هر فصل که باشید می توانید چهار فصل را داشته باشید ، اما چابهار شهر همیشه بهار ایران است و به واسطه آب و هوای اقیانوسی آن همیشه معتدل بوده و درست در گوشه ترین گوشه کشور منتظر مسافران خود نشسته است ، چابهار مملو از زیبائی های طبیعی است و به نوعی قطب گردشگری طبیعت ایران محسوب می شود ، چابهار شهری است که در تمام فصول میتوانید تجربش کنید از تور نوروز چابهار گرفته تا تور چابهار ایام عادی ، هر کدام برنامه ای هیجان انگیز و متفاوت برای شما خواهند داشت.

غیر ممکن ترینهای طبیعی در این سفر را خواهید دید و برخلاف آنچه که همه می پندارند نهایت زیبائی ایران را اگر چابهار را ندیده باشند هرگز درک نخواهند کرد ، این قدرت طبیعی و جاذبه بی نظیر این مکان را در کنار خوبی و مهمان دوستی مردم صاف و ساده  آن سرزمین بهمراه اقامت در بهترین هتلهای چابهار که هر کدام لذتی متفاوت را به مسافران میدهند برای دیدار شما از چابهار باید قانع کننده باشد ، دل به سفر بسپارید بی محابا برای چابهار که این سفری متفاوت است با تمام سفرهای شما.

چابهار شهری است که باید آن را بیشتر دید و بیشتر شناخت ، تور چابهار آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای چابهار می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در چابهار بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل لیپار چابهار را دریافت کنید.

سیاست های هتل لیپار چابهار

14:00
12:00

امکانات رفاهی هتل لیپار چابهار

 • آسانسور
 • اتاق کنفرانس
 • اطاق امن
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • پارکینگ رایگان
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • جکوزی
 • دربان
 • دسترسی ویلچر
 • سرگرمی
 • سرویس اتاق
 • صبحانه
 • محل بازی
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل لیپار چابهار

هتل لیپار چابهار چابهار, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی