آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

هتل ونوس چابهار

اتاق های در دسترس

هتل
3 ستاره
ایران
چابهار
چابهار - بلوار شهید ریگی - دانشگاه علوم دریانوردی چابهار - هتل ونوس ساحلی
02186037414
14:00
12:00

هتل ونوس چابهار

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره ساحلی

هتل ونوس چابهار یکی از هتلهای سه ستاره چابهار بوده و مزیت اصلی آن ساحلی بودنش است و به اسم هتل ساحلی ونوس چابهار معروف شده که دارای ساحل اختصاصی میباشد و اتاقهایش با دو منظره رو به دریا و رو به محوطه به مسافرین ارائه میشود ، این هتل در سال 1395 در شهر زیبای چابهار افتتاح شد و شروع به سرویس دادن به مسافران تور چابهار کرد.

این هتل که در منطقه دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی احداث شد دارای امکانات هیجان انگیز تفریحات و ورزش‌های آبی است که در ادامه توضیحات کاملش را خواهید دید ، برای سرو غذاهای خوشمزه جنوبی هم رستوران هتل ونوس ساحلی با غذاهای ایرانی و دریایی از شما پذیرایی خواهد کرد ،  رستوران فضای باز با چشم انداز زیبای رو به دریای آرام چابهار (عمان) صرف غذا را برای شما چند برابر لذت بخش تر خواهد کرد و اگر هم میل به غذا ندارید یا زمان صرف نهار و شام نشده میتوانید از سرویس کافی شاپ استفاده کنید با انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و دسرها مختص شما.

به منظور راحتی بیشتر شما برای انتخاب هتل در خور شایسته تان آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل ونوس چابهار در تور ارزان چابهار شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل ساحلی داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل ونوس چابهار

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل ونوس ساحلی چه ویژگیهایی دارد؟

درباره هتل ونوس ساحلی چابهار نکات ویژه ای که میتوان به آنها اشاره کرد اول از همه ساحلی بودن آن میباشد که همراه با ساحل اختصاصی است ، در این ساحل اختصاصی انواع تفریحات دریایی همچون بنانا ، شاتل و قایق سواری به شما ارائه میشود تا اوقات فراقت مفرح و لذت بخشی داشته باشید.

نکته بعدی منظره یا ویو اتاقهای هتل است که به دو بخش منظره رو به محوطه و منظره رو به دریا تقسیم میشوند ، اتاقهای رو به دریا هتل ونوس دارای تراس میباشند بهمراه میز و صندلی تا شما در ساعات استراحت در اتاقتان ، بر روی آنها بنشینید و از منظره فوق العاده زیبای دریا لذتی دو چندان ببرید.

هتل ونوس چابهار

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران چابهار

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تور چابهار خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل ونوس چابهار در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی چابهار نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار چابهار فارا گشت زمان رسیدن شما به چابهار به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی چابهار  هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرتان لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل ونوس چابهار

هتل ونوس چابهار بعنوان یکی از هتل های خوب چابهار همانطور که اشاره شد هتل سه ستاره ساحلی میباشد که در 2 طبقه ساخته شده است و دارای 17 اتاق و 10 سوئیت ، در مجموع 27 واحد اقامتی بهمراه خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشد لازم به ذکر است که اتاقهای رو به دریای ونوس بالکن هم دارند ، اتاقهای هتل به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق های استاندارد یک تخته رو به محوطه ، مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.

. اتاق های استاندارد یک تخته رو به دریا ، مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به دریا میباشد.

. اتاق های استاندارد دو تخته رو به محوطه ، مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند و یا زوجین دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یکنفره است و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.

. اتاق های استاندارد دو تخته رو به دریا ، مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند و یا زوجین دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یکنفره است و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به دریا میباشد.

. اتاق های استاندارد سه تخته رو به محوطه ، مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یکنفره است و نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.

. اتاق های استاندارد سه تخته رو به دریا ، مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یکنفره است و نمای اتاقها رو به دریا میباشد.

. سوئیت یک خوابه رو به محوطه ، این سوئیت ها در اصل دو اتاق به هم چسبیده میباشند که ظرفیت 4 الی 6 نفره دارند و در هر اتاق یک سرویس بهداشتی و حمام جداگانه تدارک دیده شده است و البته نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.

. سوئیت یک خوابه رو به دریا ، این سوئیت ها در اصل دو اتاق به هم چسبیده میباشند که ظرفیت 4 الی 6 نفره دارند و در هر اتاق یک سرویس بهداشتی و حمام جداگانه تدارک دیده شده است و البته نمای اتاقها رو به دریا میباشد.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل ساحلی ونوس چابهار

سرویس روم 24 ساعته

هتل ونوس چابهار به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند استان چابهار ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس 24 ساعته است تا شما در هر ساعتی از شبانه‌ روز که دلتان خواست یا هوس کردید ، هر چه دوست دارید سفارش دهید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و هوس یک نوشیدنی خنک کردید و یا در یک بعد از ظهر دلتان یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب خواست کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران ونوس

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، رستوران هتل ونوس چابهار طبق تعریفهایی که مسافرین داشتند از نظر کیفیت غذا و خوش پختی بسیار محبوب میباشد ، در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و دریایی سرو میشود که این غذاهای خوشمزه با منظره رو به دریای آرام عمان خاطره انگیز تر میشود.

ساحل اختصاصی

هتل ونوس همانطور که گفته شد هتلی ساحلی میباشد ، خیلی از هتلها هستند که بعنوان هتل یا اقامتگاه ساحلی معروفند ولی تعداد کمی از آنها دارای ساحل اختصاصی بوده تا مسافرین بدون نیاز به بیرون رفتن و یا دور شدن از فضای امن هتل بتوانند از دریا استفاده کنند و یا در ساحل زیبایش قدم بزنند و این هتل یکی از آن هتلها میباشد که با رزرو آن میتوانید از این امکانات نیز استفاده کنید.

تفریحات دریایی

این هتل بعلت داشتن ساحل اختصاصی جهت رفاه حال مسافرین و سرگرم شدنشان تفریحات دریایی را تدارک دیده از جمله بانانا ، شاتل و قایق سواری که میتوانید بصورت اختصاصی از این تفریحات استفاده کنید و سفر باحال تری را تجربه کنید.

سایر امکانات هتل ونوس چابهار

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی هتل قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، خشکشویی یا لاندری و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل ونوس تا مراکز مهم چابهار

فاصله تا فرودگاه 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید چابهار 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا تلگرافخانه انگیلیسیها 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بافت قدیم شهر 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر چابهار 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل 1 دقیقه پیاده
فاصله تا اسکله تفریحی بهشتی 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا هایپر مارکت 4 دقیقه با ماشین

رزرو هتل ونوس چابهار

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037412

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور چابهار فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور چابهار

هتل ونوس را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر چابهار شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

ایران کشوری است که به کشور چهار فصل معروف است و هر گوشه آن یک فصل است در هر فصل که باشید می توانید چهار فصل را داشته باشید ، اما چابهار شهر همیشه بهار ایران است و به واسطه آب و هوای اقیانوسی آن همیشه معتدل بوده و درست در گوشه ترین گوشه کشور منتظر مسافران خود نشسته است ، چابهار مملو از زیبائی های طبیعی است و به نوعی قطب گردشگری طبیعت ایران محسوب می شود ، چابهار شهری است که در تمام فصول میتوانید تجربش کنید از تور نوروز چابهار گرفته تا تور چابهار ایام عادی ، هر کدام برنامه ای هیجان انگیز و متفاوت برای شما خواهند داشت.

غیر ممکن ترینهای طبیعی در این سفر را خواهید دید و برخلاف آنچه که همه می پندارند نهایت زیبائی ایران را اگر چابهار را ندیده باشند هرگز درک نخواهند کرد ، این قدرت طبیعی و جاذبه بی نظیر این مکان را در کنار خوبی و مهمان دوستی مردم صاف و ساده  آن سرزمین بهمراه اقامت در بهترین هتلهای چابهار که هر کدام لذتی متفاوت را به مسافران میدهند برای دیدار شما از چابهار باید قانع کننده باشد ، دل به سفر بسپارید بی محابا برای چابهار که این سفری متفاوت است با تمام سفرهای شما.

چابهار شهری است که باید آن را بیشتر دید و بیشتر شناخت ، تور چابهار آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای چابهار می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در چابهار بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل ونوس چابهار را دریافت کنید.

سیاست های هتل ونوس چابهار

14:00
12:00

امکانات رفاهی هتل ونوس چابهار

 • اتاق کنفرانس
 • اطاق امن
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • پارکینگ رایگان
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • دربان
 • دسترسی ویلچر
 • سرگرمی
 • سرویس اتاق
 • صبحانه
 • محل بازی
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل ونوس چابهار

هتل ونوس چابهار چابهار, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی