هتل
3 ستاره
ایران
چابهار
چابهار؛ بلوار شهید ریگی؛ دانشگاه علوم دریانوردی چابهار؛ هتل ونوس ساحلی
02186037414
14:00
12:00

هتل ونوس چابهار

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره ساحلی در چابهار

 

هتل ونوس چابهار یکی از هتل های سه ستاره در چابهار بوده و مزیت اصلی آن ساحلی بودنش است. به اسم هتل ساحلی ونوس چابهار معروف شده و دارای ساحل اختصاصی می باشد، طوری که اتاق هایش با دو منظره رو به دریا و رو به محوطه به مسافرین ارائه می شود. این هتل در سال 1395 در شهر زیبای چابهار افتتاح شد و شروع به سرویس دادن به مسافران چابهار کرد.

این هتل که در منطقه دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی احداث شده، دارای امکانات هیجان انگیز و تفریحات و ورزش‌ های آبی است که در ادامه توضیحات کاملش را خواهی خواند. برای سرو غذاهای خوشمزه جنوبی هم رستوران هتل ونوس ساحلی با غذاهای ایرانی و دریایی از شما پذیرایی خواهد کرد. رستوران فضای باز با چشم انداز زیبای رو به دریای آرام چابهار (عمان) صرف غذا را برای شما چند برابر لذت بخش تر خواهد کرد. اگر هم میل به غذا نداری، یا زمان سرو نهار و شام نشده، می توانی از سرویس کافی شاپ استفاده کنی تا با انواع نوشیدنی‌ های سرد و گرم و دسرها از محیط زیبای آن لذت ببری.

طبق نظریه سایت theluxurytravel هتل های ساحلی همیشه به عنوان سفری لوکس محسوب می شوند. بنابراین به منظور راحتی بیشتر شما برای انتخاب هتل در خور شایسته ات آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل ونوس چابهار در تور ارزان چابهار شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل ساحلی داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل ونوس چابهار

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند. هتل ونوس ساحلی چه ویژگی هایی دارد؟

درباره هتل ونوس ساحلی چابهار نکات ویژه ای که می توان به آن ها اشاره کرد، اول از همه ساحلی بودن آن می باشد که همراه با ساحل اختصاصی است. در این ساحل اختصاصی انواع تفریحات دریایی همچون بنانا، شاتل و قایق سواری به شما ارائه می شوند تا اوقات فراقت مفرح و لذت بخشی را داشته باشی.

نکته بعدی منظره یا ویو اتاق های هتل است که به دو بخش، منظره رو به محوطه و منظره رو به دریا تقسیم می شوند. برخی از اتاق های رو به دریا هتل ونوس دارای تراس می باشند به همراه میز و صندلی، تا شما در ساعات استراحت در اتاق، بر روی آن ها بنشینی و از منظره فوق العاده زیبای دریا لذتی دو چندان ببری.

هتل ونوس چابهار

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران چابهار

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایت داریم: آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تور چابهار خدمات ویژه ای را تدارک دیده است. اگر با این شهر آشنایی کامل نداری و یا می خواهی بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرت، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنی از آن ها استفاده کنی.

با رزرو هتل ونوس چابهار در صورت دلخواهت می توانی از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی چابهار نیز استفاده کنی. ترانسفر یعنی کارگزار چابهار فارا گشت زمان رسیدن شما به چابهار به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتت می برد و در روز برگشت مسافرت، شما را از هتل به فرودگاه بر می گرداند.

گشت از جاهای دیدنی چابهار  هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیل کرده، خوش اخلاق و بومی برایت قابل اجرا می باشد، تا شما با خیالی راحت فقط از سفرت لذت ببری. پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویس ها با کارشناسان ما مشورت کن.

اتاق های هتل ونوس چابهار

 

نظرات در مورد هتل ونوس چابهار به عنوان یکی از هتل های خوب چابهار در حد منطقه، مثبت بوده است. و همان طور که اشاره شد هتل سه ستاره ساحلی است که در 2 طبقه ساخته شده. این هتل، دارای 17 اتاق و 10 سوئیت، یعنی در مجموع 27 واحد اقامتی به همراه خدمات رفاهی مناسب، تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر می باشد. لازم به ذکر است که برخی از اتاق های رو به دریای هتل ونوس بالکن هم دارند. اتاق های هتل به این ترتیب دسته بندی می شوند:

. اتاق های استاندارد یک تخته رو به محوطه، مختص افرادی هست که انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره رزرو داشته باشند و همان طور که از اسمش مشخص است نمای اتاق ها رو به محوطه هتل می باشد.

. اتاق های استاندارد یک تخته رو به دریا، مختص افرادی هست که انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره رزرو داشته باشند و همان طور که از اسمش مشخص است نمای اتاق ها رو به دریا می باشد.

. اتاق های استاندارد دو تخته رو به محوطه، مختص افرادی هست که دو نفره سفر می کنند و یا زوجین. دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره است و همان طور که از اسمش مشخص است نمای اتاق ها رو به محوطه هتل می باشد.

. اتاق های استاندارد دو تخته رو به دریا، مختص افرادی هست که دو نفره سفر می کنند و یا زوجین. دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره است و همان طور که از اسمش مشخص است نمای اتاق ها رو به دریا می باشد.

. اتاق های استاندارد سه تخته رو به محوطه، مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یکنفره است و نمای اتاق ها رو به محوطه هتل می باشد.

. اتاق های استاندارد سه تخته رو به دریا، مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یک نفره است و نمای اتاق ها رو به دریا می باشد.

. سوئیت یک خوابه رو به محوطه، این سوئیت ها در اصل دو اتاق به هم چسبیده می باشند که ظرفیت 4 الی 6 نفره دارند. در هر اتاق یک سرویس بهداشتی و حمام جداگانه تدارک دیده شده است. البته نمای اتاق ها رو به محوطه هتل می باشد.

. سوئیت یک خوابه رو به دریا، این سوئیت ها در اصل دو اتاق به هم چسبیده می باشند که ظرفیت 4 الی 6 نفره دارند. در هر اتاق یک سرویس بهداشتی و حمام جداگانه تدارک دیده شده است. نمای اتاق ها رو به دریا می باشد.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل ساحلی ونوس چابهار

سرویس روم 24 ساعته

هتل ونوس چابهار به عنوان یکی از هتل‌ های مسافر پسند بندر چابهار، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌ گذارد. یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس 24 ساعته است تا شما در هر ساعتی از شبانه‌ روز که دلت خواست یا هوس کردی، هر چه دوست داری سفارش دهی.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتی و هوس یک نوشیدنی خنک کردی و یا در یک بعد از ظهر دلت یک چایی خوش خوراک یا یک سان شاین خوش مزه خواست، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران ونوس

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید. رستوران هتل ونوس چابهار طبق تعریف هایی که مسافرین داشتند از نظر کیفیت غذا و خوش پختی محبوب می باشد. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی و دریایی سرو می شود که این غذاهای خوشمزه با منظره رو به دریای آرام عمان خاطره انگیز تر می شود.

ساحل اختصاصی

هتل ونوس همان طور که گفته شد هتلی ساحلی است. خیلی از هتل ها هستند که به عنوان هتل یا اقامتگاه ساحلی معروفند، ولی تعداد کمی از آن ها دارای ساحل اختصاصی بوده تا مسافرین بدون نیاز به بیرون رفتن و یا دور شدن از فضای امن هتل بتوانند از دریا استفاده کنند و یا در ساحل زیبایش قدم بزنند. خبر خوب این که این هتل، یکی از آن هتل ها می باشد که با رزرو آن می توانی از این امکانات ساحل نیز استفاده کنی.

تفریحات دریایی

این هتل به علت داشتن ساحل اختصاصی جهت رفاه حال مسافرین و سرگرم شدنشان تفریحات دریایی را نیز تدارک دیده. از جمله بانانا، شاتل و قایق سواری که می توانی به صورت اختصاصی از این تفریحات استفاده کنی و سفر باحال تری را تجربه کنی.

سایر امکانات هتل ونوس چابهار

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل، اینترنت پر سرعت در لابی هتل قابل استفاده می باشد تا به راحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهی. از دیگر امکانات هتل می شود به تاکسی سرویس 24 ساعته، خشکشویی یا لاندری و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما می باشند.

فاصله هتل ونوس تا مراکز مهم چابهار

فاصله تا فرودگاه 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید چابهار 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا تلگرافخانه انگلیسی ها 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بافت قدیم شهر 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر چابهار 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل 2 دقیقه پیاده
فاصله تا اسکله تفریحی بهشتی 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا هایپر مارکت 4 دقیقه با ماشین

رزرو هتل ونوس چابهار

برای رزرو این هتل ساحلی و آگاهی از قیمت و تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما، لطفا تماس بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

هتل ونوس را پسندیدی؟ تبریک انتخاب خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور چابهار هتل ونوس دریا

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

غیر ممکن ترین های طبیعی را در این سفر خواهی دید. و برخلاف آن چه که همه می پندارند نهایت زیبائی ایران را در چابهار درک خواهی کرد. این قدرت طبیعی و جاذبه بی نظیر، این مکان را در کنار خوبی و مهمان دوستی مردم صاف و ساده  آن سرزمین، به همراه اقامت در بهترین هتل های چابهار که هر کدام لذتی متفاوت را به مسافران می دهند، برای دیدار شما از چابهار باید قانع کننده باشد. چه در تور نوروز چابهار چه در تورهای ایام عادی. پس دل به سفر بسپار بی محابا برای چابهار، که این سفری متفاوت است با تمام سفرهای که تا به حال رفته ای.

چابهار شهری است که باید آن را حتما دید و بیشتر در آن گردش کرد. برنامه ریزی سفر چابهار آژانس مسافرتی فارا گشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما با رزرو کردن این سفر در بهترین هتل ها می توانی با صرف هزینه کمتر و با قیمت ارزان از تفریحات و هیجانات چابهار نهایت استفاده را ببری.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت درباره نظرات، آدرس و رزرو هتل ونوس چابهار (رو به دریا یا محوطه) را با ارزان ترین قیمت، دریافت کنی.

سیاست های هتل ونوس چابهار

14:00
12:00
پیمایش به بالا