هتل
4 ستاره
ایران
چابهار
چابهار؛ خیابان مولوی؛ جنب اداره پست؛ هتل شاهان
02186037414
14:00
12:00

هتل شاهان چابهار

کامل ترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره در چابهار

 

هتل شاهان چابهار به عنوان یک هتل چهار ستاره، در دو فاز طراحی شده تا سلیقه اکثریت مسافران را پوشش دهد. بنابراین اگر می‌ خواهی اقامتی به‌ یاد ماندنی را در یکی از معروف ترین هتل‌ های این شهر تجربه کنی، یکی از  پیشنهادات ما رزرو هتل شاهان چابهار است.

شما با اقامت در هتل شاهان می‌ توانی از خدماتی کامل و با کیفیتی مناسب بهره‌ مند شوی. خدماتی همچون اینترنت وای فای که در لابی و رستوران، امکان دسترسی به اینترنت را خواهی داشت.

در کنار آن رستوران های معروف شاهان نیز خود نمایی می کنند تا با سرو غذاهای لذیذ سنتی و ایرانی و البته انواع کباب، سفرت خوشمزه شود. اخلاق خوب کارمندان و مسولین هتل نیز مزید بر علت می شود بر انتخاب این هتل. همراه با همه این خصوصیات، همان طور که در سایت traveller آمده، باید اشاره کرد که موقعیت مکانی هتل شاهان با فاصله 5 دقیقه ای پیاده تا دریا و قیمت ارزان رزرو اتاق ها نیز می توانند مهر تاییدی بر انتخاب درست شما از این هتل به عنوان محل اقامت در تور چابهار با فارا گشت باشد.

فاز اول این هتل در سال 1396 افتتاح شد و در سال 1397 فاز دوم به بهره برداری رسید و آماده سرویس دهی به شما می باشد. خوبه بدانی که هتل شاهان در بافت قدیم شهر قرار گرفته. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل شاهان چابهار شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل شاهان چابهار

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند. هتل شاهان چه ویژگی هایی دارد؟

مسله مهمی که در بدو ورود به هتل شاهان چابهار با آن روبرو خواهی شد اخلاق خوب و مسافر پسند کلیه پرسنل و کارکنان این هتل می باشد که با خوشرویی کامل به شما سرویس دهی خواهند کرد. پرسنل شاهان تحصیل کرده و آموزش دیده هستند تا رضایت بیشتری را برای مسافران چابهار رقم بزنند.

جدای از امکانات این هتل که در ادامه این مطلب خواهی دید، قیمت مناسب و ارزان رزرو اتاق ها نسبت به چهار ستاره بودن این هتل است که باعث می شود سفر به چابهار به صرفه و خوش قیمتی داشته باشی، و دغدغه انتخاب هتلی با کیفیت، تمیز و ارزان را برای شما رفع کند.

هتل شاهان چابهار

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران چابهار

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایت داریم: آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری مستقیم تور چابهار خدمات ویژه ای را تدارک دیده است. اگر با این شهر آشنایی کامل نداری و یا می خواهی بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرت مسافرتی فوق العاده را تجربه کنی از آن ها استفاده کن.

با رزرو هتل شاهان چابهار در صورت دلخواهت می توانی از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی چابهار نیز استفاده کنی. ترانسفر یعنی کارگزار چابهار فارا گشت زمان رسیدن شما به چابهار به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتت می برد و در روز برگشت، شما را از هتل به فرودگاه بر می گرداند.

گشت از جاهای دیدنی چابهار  هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیل کرده و بومی برایت قابل اجرا می باشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرت لذت ببری. پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویس ها با کارشناسان ما مشورت کن.

اتاق های هتل شاهان چابهار

 

نظرات درباره هتل شاهان چابهار تقریبا مثبت است. این هتل به عنوان یکی از هتل های چابهار همان طور که اشاره شد دارای دو فاز هتلی می باشد که به ترتیب در سال های 1396 و 1397 افتتاح شدند با اسم های فاز 1 و فاز 2. اتاق های فاز 1 متراژ بزرگتری دارند و کف آن ها موکت است و فاز 2 متراژ های کوچکتر دارند به همراه کف سرامیک.

از نظر تعداد طبقات و اتاق ها باید به عرض برسانیم که فاز 1 دو طبقه دارد و شامل 20 اتاق می شود که 9 اتاق در همکف و 11 اتاق در طبقه اول است. فاز 2 یک طبقه دارد شامل 23 اتاق که همه در همکف طراحی شده اند. این اتاق ها دارای امکاناتی همچون تخت خواب‌ هایی تمیز، مبلمانی راحت، یخچال، سیستم تهویه‌ ی هوا، مینی بار و اینترنت هستند و به این ترتیب دسته‌ بندی شده‌اند:

. اتاق های استاندارد یک تخته که مختص افرادی هست که انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره رزرو داشته باشند.

. اتاق های استاندارد دو تخته که مختص افرادی هست که دو نفره سفر می کنند و یا زوجین. دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره است.

. اتاق های استاندارد سه تخته که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یک نفره است.

. اتاق های استاندارد شش تخته که مختص افرادی هست که شش نفره سفر می کنند. دارای تخت های دو نفره و تک نفره بوده و تا ظرفیت هفت نفر هم پذیرش دارند.

. سوئیت کانکت چهار تخته که مختص افرادی است که چهار نفره سفر می کنند. این سوئیت شامل دو اتاق کنار هم است که یک درب میان این اتاق ها قرار گرفته و آن ها را به هم وصل میکنند. از این طریق به راحتی می توانی در بین اتاق ها تردد کنی. سرویس بهداشتی و حمام خیلی تمیزی نیز در این بخش طراحی شده است. این سوئیت ها تا ظرفیت شش نفر می توانند از مهمانان پذیرایی کنند.

. سوئیت مستر چهار تخته که مختص افرادی است که چهار نفره سفر می کنند. این سوئیت شامل دو اتاق کنار هم است که یک پارتیشن چوبی میان این اتاق ها قرار گرفته و آن ها را به هم وصل می کنند. مسافران به راحتی می توانند در بین اتاق ها تردد کنند. سرویس بهداشتی و حمام در یکی از این اتاق ها ساخته شده است. این سوئیت ها نیز تا ظرفیت شش نفر امکان پذیرایی از مهمانان را دارند.

. سوئیت رویال چهار تخته که مختص افرادی است که چهار نفره سفر می کنند. این سوئیت شامل دو اتاق خواب هستند به همراه اتاق نشیمن. سرویس این اتاق ها دارای وان می باشد و تا ظرفیت هفت نفر امکان پذیرایی از مهمانان را دارند.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل شاهان چابهار

سرویس روم 24 ساعته

هتل شاهان چابهار به عنوان یکی از هتل‌ های مسافر پسند استان چابهار، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌ گذارد. یکی از امکانات بسیار لازم و واجب، روم سرویس 24 ساعته است تا شما در هر ساعتی از شبانه‌ روز که دلت خواست یا هوس کردی، هر چه دوست داری سفارش دهی.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتی و هوس یک نوشیدنی خنک کردی. یا در یک بعد از ظهر دلت چایی یا قهوه خواست، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران های شاهانه

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید. هتل شاهان نیز دارای دو رستوران است که در فضایی پاکیزه انواع غذاهای خوشمزه ایرانی توسط سر آشپزهای ماهر را سرو می کند. این غذاها با استفاده از مواد اولیه‌ سالم تهیه شده اند تا رضایت مسافرین را جلب کند.

رستوران اصلی در فضای داخلی هتل طراحی شده است تا بتوانی با خیال راحت از سرویس صبحانه، نهار و شام با منوی مختلف ایرانی و دریایی استفاده کنی.

رستوران سنتی در فضای بیرونی و باغ هتل طراحی شده است. این رستوران برای سرو غذاهای سنتی و یا صرف چای ایده آل می باشد.

سایر امکانات هتل شاهان چابهار

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی هتل و رستوران قابل استفاده می باشد تا به راحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهی. از دیگر امکانات هتل می شود به تاکسی سرویس 24 ساعته، خشکشویی یا لاندری و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما می باشند.

فاصله هتل شاهان تا مراکز مهم چابهار

فاصله تا فرودگاه 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید چابهار 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا تلگرافخانه انگیلیسی ها 2 دقیقه با ماشین
فاصله تا بافت قدیم شهر 2 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر چابهار 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل 5 دقیقه پیاده
فاصله تا دانشگاه پیام نور چابهار 3 دقیقه پیاده
فاصله تا فروشگاه اتکا چابهار 5 دقیقه پیاده

رزرو هتل شاهان چابهار

برای رزرو این هتل و آگاهی از قیمت و تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما، لطفا تماس بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

هتل شاهان را پسندیدی؟ تبریک انتخاب خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش روی یکی از باکس های زیر کلیک یا تاچ کن:

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

 

به‌ هر حال هر شهر ایران دارای جاذبه‌ های فراوانی است و در هر گوشه آن، چه شهرهای کویری و خشک و چه شمالی و حتی جنوبی می‌ توان نمونه‌ های نادر و کم نظیر را رصد نمود. که نه‌ تنها در ایران بلکه در جهان نمونه و همتایی نداشته باشد.

چابهار می‌ تواند شما را با جاذبه‌ های این شهر همراه کند. مسجد جامع تیس، قلعه پیروز گت، روستای درک و … فقط گوشه کوچکی از دیدنی های بی‌ نظیر این شهر ساحلی است. که اگر قدم رنجه کنی و پای‌ در رکاب سفر گذاشته و آژانس فارا گشت کورش کبیر را برای سفر خود انتخاب نمایی می‌ تواند شما را با همه آن چه در یک سفر آرزوی دیدن آن را داری روبرو کرده و همراهت سازد.

رزرو سفر چابهار آژانس هواپیمایی فارا گشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما با رزرو کردن این سفر در بهترین هتل های چابهار می توانی با صرف هزینه کمتر، قیمت ارزان تر و با بهترین کیفیت و بازدهی، سراغ لذت ها و هیجانات چابهار گردی بروی.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص نظرات، آدرس، قیمت و رزرو هتل شاهان چابهار را دریافت کنی.

سیاست های هتل شاهان چابهار

14:00
12:00
پیمایش به بالا