آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور چابهار نوروز

تور چابهار نوروز

تور چابهار نوروز 1400 کاملترین لیست قیمت + رایگان 2 روز گشت

در این صفحه کاملترین اطلاعات درباره رزرو تور نوروز چابهار را برای شما طراحی کردیم و به تمام سوالاتی که درباره این سفر ممکنه در ذهن شما باشه پاسخ دادیم تا خیالت راحت باشه.

تور چابهار نوروز و مسافرت نوروزی برای ما ایرانی ها که ذاتا اهل سفر هستیم، یک فرصت بی نظیر محسوب میشه. چون در وجود همه ما مسافری هست که هیچ وقت آرام و قرار ندارد، دوست دارد برود؛ ببیند و خوش بگذراند و چه فرصتی بهتر از نوروز که هم آب و هوا فوق العاده است و هم تعطیلاتی چند روزه داریم.

از قدیم سفر به عنوان منبع الهام بخش عظیمی شناخته میشد و یکی از بهترین راهها برای کسب آرامش و استراحت جسمی و فکری است. پس وقتشه که برای مسافرت نوروزی خودت برنامه ریزی کنی.  آژانس مسافرتی بزرگ و شناخته شده ای مثل آژانس فارا گشت کوروش کبیر با تکیه بر یاری خداوند بینهایت مهربان و بعد از آن تجربه و دانش پرسنل خود بهترین، مطمئن ترین، ارزانترین و خاطره انگیز ترین سفرها را برای شما برنامه ریزی میکند. یکی از بهترین برنامه ریزیهای این سفر میشود به مسافرت تور نوروز چابهار اشاره کرد. پس بیا سفر نوروزیت به چابهار رو باهم برنامه ریزی کنیم:

مسافرت تور نوروزی
تور هوایی آژانس فارا گشت کوروش کبیر

قبل از اینکه درباره قیمت تورها صحبت کنیم لازمه این بخش را مطالعه کنی:

چرا تور چابهار نوروز هوایی، بهترین انتخاب سفر به چابهار میباشد؟

تور چابهار عید هم بصورت هوایی هم زمینی قابل اجرا است؛ یعنی هم با هواپیما و هم با اتوبوس و قطار میتونی به این شهر جذاب و پر از دیدنی سفر کنی. اما اگر صفحه مربوط به تور چابهار که در بخش تورهای داخلی آژانس فارا گشت برنامه ریزی میشود را مطالعه کرده باشی؛ ذکر کردیم که سفر چابهار زمینی بسیار بسیار سخته چون فاصله اکثر شهرها از چابهار خیلی دور میباشد طوریکه شاید نزدیک به 24 ساعت در مسیر باشی تا به چابهار برسی. (جالبه بدونی که از خود زاهدان تا چابهار حدودا 700 کیلومتر فاصله است!). این زمان را به ترافیک جاده ای سفرهای نوروزی هم اضافه کنی میبینی که سخت تر هم میشه.

به همین علت پیشنهاد ما برای شما تور چابهار نوروز هوایی میباشد که هم خیلی راحت خواهد بود هم زودتر به چابهار میرسی و از زمانت بیشترین استفاده را خواهی برد.

قیمت تور چابهار نوروز

هتل فردوسهتل فردوس 4 ستاره

تومان1650000

هتل فردوس یکی دیگر از هتلهای چهار ستاره چابهار میباشد که مورد قبول خیلی از مسافران قرار گرفته است.

 • دو تخته دبل 1.650.000تومان
 • دو تخته تویین 1.650.000تومان
 • سه تخته  1.400.000تومان
 • چهار تخته 1.220.000تومان
 • یک تخته  3.015.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل شاهانهتل شاهان 4 ستاره

تومان1250000

هتل شاهان بعنوان یک هتل چهار ستاره مقبول مسافران واقع شده است و دارای امکانات مناسبی میباشد

 • دو تخته دبل 1.250.000تومان
 • دو تخته تویین 1.250.000تومان
 • سه تخته  1.240.000تومان
 • چهار تخته 1.230.000تومان
 • یک تخته  2.130.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل آذینهتل آذین چابهار 3 ستاره

تومان1050000

هتل آذین دارای کیفیت هتل سه ستاره تاپ میباشد و تیپهای مختلف اتاقی را دارا میباشد

 • دو تخته دبل 1.050.000تومان
 • دو تخته تویین 1.050.000تومان
 • سه تخته  950.000تومان
 • چهار تخته 850.000تومان
 • یک تخته  1.850.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل ونوسهتل ونوس چابهار 3 ستاره

تومان1030000

هتل ونوس دارای دو تیپ اتاق میباشد که اصطلاحا اتاقهای رو به دریا و پشت به دریا نامیده میشوند

 • دو تخته باغ 1.030.000تومان
 • دو تخته دریا 1.070.000تومان
 • سه تخته باغ 900.000تومان
 • سه تخته دریا 950.000تومان
 • یک تخته باغ 1.900.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل لالههتل لاله 4 ستاره

تومان1750000

هتل لاله یکی دیگر از هتلهای چهار ستاره چابهار میباشد که قیمت نهایی آن هم قیمت هتل چهارستاره تاپ میباشد.

 • دو تخته دبل 1.750.000تومان
 • دو تخته تویین 1.750.000تومان
 • سه تخته  1.700.000تومان
 • چهار تخته 1.700.000تومان
 • یک تخته  3.115.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل لیپارهتل لیپار 5 ستاره

تومان2200000

هتل لیپار تنها هتل پنج ستاره چابهار است که دارای اتاقهای رو به دریا و روبه محوطه میباشد

 • دو تخته محوطه 2.220.000تومان
 • دو تخته دریا 2.500.000تومان
 • سه تخته محوطه 1.900.000تومان
 • سه تخته دریا 2.060.000تومان
 • یک تخته  2.855.000تومان

منتظر تماس شما هستیم

خدمات تور نوروز چابهار

———————————-

 • سه شب و چهار روز
 • اقامت هتل
 • صبحانه
 • ترانسفر رفت به هتل
 • ترانسفر برگشت به فرودگاه
 • دو گشت روزانه چابهار گردی
 • پذیرایی بین گشتها
 • پرداخت کلیه ورودیه ها
 • راهنمای محلی حرفه ای

———————————-

*. قیمتهای ارائه شده در بالا بدون پرواز در نظر گرفته شده اند لودهای پروازی دائم در حال تغییر میباشند. به همین علت بعد از انتخاب پکیج مورد علاقت لطفا تماس بگیر تا نرخ پرواز به روز؛ به تورها اضافه شود.

Logo Social Faragasht

برای رزرو تور نوروز چابهار، با ما تماس بگیر. اگر هم سوالی داری، مطمئن باش پاسخگویی به شما یکی از وظایف کاریه ما است:

02186037414
02188909296
09208008108

واقعا چابهار ارزش دیدن داره؟

در خیلی از سایتها و مجلات از چابهار بعنوان یکی از شهرهای پر جاذبه و زیبا نامبرده شده است. طوریکه بعضی از جاهای دیدنی چابهار بی نظیر بوده و در هیچ جای دیگر ایران، مشابه آن دیده نمیشود.

مطمئنا یکی از دلایل انتخاب شما برای تور عید چابهار، دیدار از این جاهای دیدنی و عجیب است. پس خوبه قبل از سفر کردن اطلاعات کامل و کافی درباره آنها داشته باشی و به قول معروف با دست پر به این سفر بروی؛ برای همین صفحه ای را برایت طراحی کردیم که درباره هر کدام از این آثار فوق العاده، توضیحات بهمراه عکس های جذاب و متنوع قرار داده شده.

خوبه که بهش سری بزنی و از خواندنشون لذت ببری؛ روی کلمه ” وبلاگ تخصصی چابهار ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

هتل های چابهار چه امکاناتی دارند؟

یکی از دغدغه های مهم و اصلی شما برای انتخاب مسافرت نوروزی که با آرامش کامل باشه و همه جوره احساس راحتی کنی؛ مطمئنا محل اقامتی هستش که قراره در آن اسکان داشته باشی و شب خواب راحتی رو تجربه کنی. حق هم داری چون میخواهی بری سفر برای ریلکس کردن و تفریح نه اینکه چیزی رو تحمل کنی که نمیخواستی.

این رو ما کامل درک میکنیم و میدانیم که کلمه “راحت بودن” برای هر کسی معنی بخصوصی داره؛ همانطور که سلیقه ها نیز متفاوت هستش برای همین درباره معتبرترین هتلهای چابهار صفحه ای را طراحی کردیم تا بتوانی اطلاعات با جزییات کامل و عکسهای هر هتل را ببینی و طبق سلیقه ای که داری محل اقامت خودت رو انتخاب کنی.

خوبه که به این صفحه هم سری بزنی و بعد از خواندنش اطلاعات کامل پیدا کنی. روی کلمه ” هتل های چابهار ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

سوالات متداولی که ممکنه در ذهن شما هم باشند:

 

از کجا بدانیم شما قابل اعتماد هستید؟

اول از همه ما یاری، همراهی و کمک خداوند بینهایت مهربان را داریم . در ثانی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم و طی چندین سال اجرای حرفه ای تورها، شکر خداوند، بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین تورها کسب کرده ایم. شما میتوانید استعلام فارا گشت را از سازمان گردشگری بگیرید تا خیالتان راحت باشد.

از کدام شهرها در نوروز مسافر به چابهار میبرید؟

بعنوان یکی از آژانسهای برتر مجری اصلی تور نوروز چابهار؛ امکان اجرای تور از تمام شهرهای ایران را داریم. بنابراین از هر شهری که باشید مانند سایر مسافرانمان از نزدیکترین فرودگاه میتوانید به تور ملحق شوید.

تورهای فاراگشت با چه خدماتی هستند؟

تورهایی که به شما ارائه میشوند شامل ترانسفر رفت و برگشت، گشتهای فوق العاده دیدنی از جاذبه ها بهمراه راهنمای محلی تحصیلکرده و تخفیفات ویژه تفریحات گردشگری هستند که بصورت رایگان تقدیمتان میکنیم. علاوه بر آن کمیسیونی که هتلها برای ما در نظر گرفته اند را نیز بعنوان تخفیف به شما میدهیم تا مناسب ترین قیمت نسبت به سطح کیفیت حرفه ای خدمات فارا گشت را داشته باشید.

تور نوروز چابهار

تور چابهار نوروز 1400 فارا گشت

برای سفر به چابهار در نوروز این سرزمین همیشه بهار ایران دانستن این چند نکته میتونه مفید باشه است:

اول اینکه شما داری به یک سفر اکتشافی و طبیعت گردی می روی و انتظار شما از امکانات شهری مانند کیش و قشم نداشته باشید.

دوم اینکه  هر چقدر زمان برای دیدن زیبائی های این منطقه زمان بگذاری بازهم کم است و انتظار نداشته باش با یک سفر سه و یا چهار روزه حتی نیمی از دیدنی های چابهار را ببینی و حتی اگر هم ببینی گاهی دلت را در مقصد قبلی جا می گذاری و به مقصد بعدی رفته ای.

سوم اینکه بدون رزرو تور چابهار نوروز کمی به مشکل خواهید خورد چون امکانات محلی متاسفانه توان سرویس دهی به مسافران آزاد که بصورت سیل مسافران تور نوروز به چابهار سفر میکنند را نخواهد داشت. پیش بینی ما براین است که امسال نزدیک به نیم میلیون نفر به این منطقه خواهند رفت و در قیاس با سال گذشته که توان خدمات منطقه به 300 هزار نفر بازدید کننده نیز نرسید .کل امکانات اقامتی چابهار به همراه خانه های محلی و هتل ها و مسافرخانه ها و اقامتگاه های بومگردی به 5000 نفر نمی رسد و البته تعداد تخت ها به 1000 تخت هم نمی رسد. برای همین ثبت نام در تور چابهار نوروز فارا گشت ضمانتی بر آسایش و اطمینان شما در این سفر فوق العاده میباشد؛ چون آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی چابهار گارانتی هتلهای چابهار را دارد.

اگر می خواهی بدانی چرا مردم اینهمه سختی را برای سفر به چابهار متحمل می شوند باید برای شما بگویم شهر چابهار دیدنی‌های تاریخی و طبیعی بسیاری دارد که شاید در ایران بی نظیر باشند؛ در ادامه برخی از آن‌ها را معرفی خواهیم کرد:

 

دیدنیهای چابهار در تور نوروز چابهار

کوههای میناتوری: این کوه‌ها از دیدنی‌های حیرت‌انگیز چابهار به موازات ساحل از منطقه کچو تا نزدیکی خلیج گواتر کشیده شده و از پدیده‌های مورفولوژی این ناحیه محسوب می‌شود.

تالاب لیپار: این تالاب به تالاب صورتی نیز موسوم است و از مناطق زیبا و طبیعی منطقه است که با چشم‌اندازی فوق‌العاده در ۱۵ کیلومتری شرق چابهار در نزدیکی روستای رمین و در مسیر جاده ساحلی چابهار-گواتر قرار گرفته است.وجود پرندگانی چون چنگر؛ فلامینگو؛ انواع حواصیل؛ طاووس کن؛ باقرقره؛ تیهو و عقاب دشتی؛ زیبایی این منطقه را وصف ناپذیر نموده است.

غارهای بان مسیتی : به مجموعه غارهایی در ۵ کیلومتری شمال باختری روستای تیس در دامنه کوه شهبازبند گفته می‌شود. یک غار طبیعی و دو غار مصنوعی در کنار هم قرار دارند. غار اول طبیعی و به شکل نیم‌دایره و با استفاده از روش تراشکاری درون غار و دهانه آن توسعه پیدا کرده است. یک آرامگاه کوچک از گچ به صورت دوسطح افقی که بر روی یکدیگر قرار دارند و فاقد آثاری مانند سنگ‌ نوشته ، خط و لوحه در عمق یک متر از سطح غار دیده می‌شود که در گرد آن یک فضای کوچک وجود دارد.

درخت مکرزن : که به انجیر معابد، لور و انجیر هندی نیز معروف است، نام درختی معروف در شهرهای چابهار و نیک شهر است.این درخت از جاذبه‌های گردشگری این دو شهر به‌شمار می‌آید. اصل این گیاه از هند شرقی و دارای برگ‌های پهن است و شاخه‌های آن به پایین سرازیر می‌شود و در لای شن‌ها ریشه می‌دواند. اما با دیدن این درخت پی به عظمت مکر زنان خواهید برد  تا آقایان درس عبرتی بگیرند و با گفتن یک “چشم ” از زیبائی های زندگی لذت ببرند و بیهوده وارد این جنگ نابرابر نشوند.

گل افشان : یکی از دیدنی‌های حیرت‌انگیز شهرستان چابهار، کوه‌های گل‌افشان آن است که مهم‌ترین آن‌ها در نقطه‌ای نزدیک به کنارک به نام بندر تنگ قرار دارد. کوه گل‌افشان با ارتفاع تقریبی ۱۰۰ متر و قطر قاعده کمی بیش از ۱۰۰ متر می تواند یکی از مفرح ترین و جالب ترین بازدید های شما باشد. اما اگر می خواهید کمی گل بازی کنید و خوش بگذرانید یک دست لباس اضافی همراه ببرید.

بندر گواتر : در منتهی الیه جنوب شرقی ایران، در آخرین نقطه مرزی شهرستان چابهار و تماس با مرز پاکستان بندری کوچک و قدیمی اما زرخیز به نام «گواتر» قرار گرفته است. گواتر، تکه کوچکی از محدوده سیستان و بلوچستان واقع در منتهی الیه جنوب شرقی وطن عزیزمان، چون گوهر بهشتی در ساحل دریای عمان می‌درخشد.لذت دیدار از تنها بندر اقیانوسی ایران را از دست ندهید.

مراکز خرید چابهار: یکی از تفریحات اکثر مسافران در سفر خرید و سوغاتی گرفتنه، خبر خوبی بدم بهتون که چابهار چند تا مرکز خرید خیلی خوبی داره که انواع و اقسام محصولات و اجناس رو از برند گرفته تا دست ساز میتونید در کنار هم داشته باشید و خودش یک جاذبه گردشگری چابهار میباشد.

خداوند بینهایت مهربان را شاکر هستیم که امسال هم در خدمت هستیم تا تور چابهار نوروز فوق العاده ای را برایت تدارک ببینیم؛ با ما تماس بگیر.

هفت سین نوروزی آژانس فارا گشت کوروش کبیر