هتل
3 ستاره
ایران
قشم
قشم ، خیابان ولی عصر ، چهار راه رسالت ، هتل سما 1
02186037414
14.00
12.00

هتل سما قشم

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره

هتل سما قشم یکی از هتلهای سه ستاره قشم میباشد که دارای دو شعبه است به اسمهای سما یک و سما دو ، این صفحه مربوط به سما یک میباشد ، اتاقهای این هتل با نظم خاصی چیدمان شده اند تا نهایت استفاده را از متراژ اتاق برده شود ، اتاقها بصورت سوئیت و استاندارد لوکس ساخته شده اند و سعی بر این بوده است تا رضایت مسافرین را در حد هتل سه ستاره منطقه داشته باشد.

از امکانات هتل سما 1 قشم میشود به مرکز شهر بودن آن اشاره کرد که نزدیکی مناسبی به اکثر مراکز مهم شهری دارد بهمراه سالن ویژه صبحانه خوری و رمپ استانداردی که جلوی ورودی ساخته شده تا رفت و آمد آسانتر شود ، انتخاب این هتل برای سفرتان از نظر تهیه غذا میتونه مناسب باشد چون خیابان روبروی این هتل که به دانش معروف است اصطلاحا راسته غذا خوری میباشد ، در این خیابان چندین رستوران با انواع غذاها برای هر سلیقه و طبع غذایی سرویس ویژه دارند قرار گرفته که میتوانید برای صرف نهار و یا شام در آنجا منوی مطابق با طبعتان را میل کنید ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل سما قشم شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل سما قشم

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل سما 1 چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای هتل سما سه ستاره میشود به موقعیت مکانی هتل از نظر دسترسی به بازار ها و قسمتهای مهم شهر اشاره کرد ، این هتل در خیابان ولی عصر و چهار راه رسالت قرار گرفته ، این آدرس به مراکز خرید یا همان بازارهای قدیم و جدید قشم فاصله ای حدودا شش دقیقه پیاده روی دارد ، همین مسله در هزینه کرایه ماشین در طول سفر صرفه جویی خواهد کرد و قیمت تور قشم مناسبی را برایتان فراهم میکند.

از ویژگیهای دیگر این هتل معماری مناسب اتاقها است که همراه با چیدمان خیلی خوب وسایل اتاقها ، فضای خوبی را برای رفت و آمد در سوئیت ها و اتاقهای سما ایجاد کرده است.

هتل سما قشم

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران قشم

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تور ایرانگردی قشم خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این جزیره آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا قطار تا زمان برگشت به شهرتان مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل سما قشم در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی قشم نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار قشم فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه و یا راه آهن برمیگرداند.

گشت از دیدنی های قشم هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرتان لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل سما قشم

هتل سما 1 قشم همانطور که اشاره شد هتلی سه ستاره میباشد که در بین محل های اقامت در قشم جزو هتلهای با کیفیت مناسب شناخته میشود ، این هتل در 5 طبقه ساخته شده است و دارای 29 باب اتاق و سوئیت میباشد ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق دو تخته لوکس ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته لوکس ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که یا بصورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره.

. سوئیت یک خوابه سه تخته لوکس  ، که مختص افرادی هست که بصورت سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک اتاق خواب هستند که یک تخت دو نفره در آن قرار دارد و یک تخت هم در قسمت پذیرایی ، این واحدها بزرگتر و شکیل تر از اتاقهای لوکس سه تخته هستند.

. سوئیت دو خوابه چهار تخته لوکس  ، که مختص افرادی هست که بصورت چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به دو اتاق خواب هستند که در یک اتاق خواب یک تخت دو نفره در آن قرار دارد و در اتاق خواب دیگر دو تخت یک نفره ، این واحدها بزرگتر و شکیل تر از اتاقهای لوکس سه تخته هستند.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل سما قشم

صبحانه خوری سما

سالن مجهزی را در این هتل برای صرف صبحانه خواهید دید ، مطمئنا بخش صبحانه یک هتل یکی از بخشهای لذت بخش مسافرت است ، بیدار شدن از خواب و سرو یک صبحانه کامل بدون اینکه نیاز باشه خودت چیزی را آماده کنی.

شبکه ماهواره

با سیستم صوتی تصویری که در هر اتاق تدارک دیده شده است ، زمانهاییکه در هتل برای استراحت و آرامش تشریف دارید میتوانید از کانالهای مجاز ماهواره استفاده کنید و سرگرم شوید.

 

سایر امکانات هتل سما

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت پر سرعت در لابی و اتاقهای هتل قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، آسانسور و رمپ با شیب مناسب اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل سما 1 تا مراکز مهم قشم

فاصله تا بازار ستاره 6 دقیقه پیاده
فاصله تا بازار قدیم 5 دقیقه پیاده
فاصله تا سیتی سنتر 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر 6 دقیقه پیاده
فاصله تا غار نمکدان 1 ساعت و 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا کوه ها و تندیس های قشم 1 ساعت و 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا غار خوربس 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار بین المللی ستاره قشم 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا درگهان قشم 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم درگهان قشم 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه جزیره قشم 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن بندرعباس 108 دقیقه با ماشین و لنج
فاصله تا فرودگاه بندرعباس 110 دقیقه با ماشین و لنج

رزرو هتل سما قشم

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037414

02186037416

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور قشم فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور قشم

هتل سما قشم را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر قشم شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

با هر سلیقه ای که عازم قشم باشید به احتمال بسیار از این سفر راضی برخواهید گشت ،قشم نسبت به امکانات و تفریحاتی که دارد همچون شهرهای بزرگ دیدنی ایران توانسته خود را در میان اهل سفر به شدت محبوب سازد ، زندگی در قشم به صورتی کاملاً بی ریا در جریان است ، مردم قشم در این جزیره بزرگ زندگی می کنند ، کار می کنند ، ماهیگیری می کنند و به معنای واقعی کلمه آنجا خانه آنهاست.

سفر به قشم را همانند سفرهای لوکس و لاکچری نباید شروع کنید هر چند که امکانات لاکچری هم برای شما فراهم است ، به قشم که رفتید غذای محلی بخورید و به مردم سر بزنید ، به ماهیگران سر بزنید و ماهی تازه کباب کنید و نوش جان کنید تو آلاچیقهای ساحلی چای بنوشید و به کارگاه های کشتی سازی سر بزنید ، جنگل حرا را ببینید و برگهای درختانش را نوازش کنید و از اقامت در هتل های خوب آن لذت ببرید ، صبحها زودتر بیدار شوید و شبها دیرتر بخوابید و از لحظه لحظه سفرتان لذت ببرید ، وقتی در قشم هستید تا می توانید به جای جای آن سرک بکشید و حتماً ساعتها در دره ستاره ها وقت بگذرانید و با دلفین ها شنا کنید و بازی آنها را تماشا کنید گاهی ممکن است شانس هم بیاورید و نهنگها را هم ببینید ، غواصی کنید و تفریحات دریایی را امتحان کنید و برای خود گردنبندی از صدفها بسازید و یا از مردم محلی بخرید و اگر خانم هستید حتماً بگذارید خانمهای قشمی دستانتان را با حنا نقاشی کنند.

وقتی بازگشتید خوب استراحت کنید و عکسهای دوربینتان را ورق بزنید و اکنون شما صاحب خاطراتی هستید که تا آخر عمر به همراهتان خواهد بود و این ها را عکسها به خوبی به شما یادآوری می کنند ، عکس های قشم را در جای مطمئن نگاه دارید زیرا از این سفرها در طول زندگی کم پیش می آید ، دوستی داشتم که تمام طول سفر قشم را از خودش فیلم برداری کرد و اکنون این تنها خاطره خوب اوست از زندگی اش در ایران و اکنون که سالها بعد از آن در ینگه دنیا به سر می برد همیشه به فیلمهای سفر قشم خود می خندد و لذت میبرد ، مهم نیست چقدر حرفه ای هستید و یا اهل سفرید این سفر را هرگز از دست ندهید  زیرا قشم با تمام دنیا فرق می کند به خاطر طبیعت بی نظیر و مردم مهربانش و البته حضور شما…

قشم جزیره ای است که باید آن را دید و بیشتر شناخت ، تور قشم آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای قشم می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این جزیره بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل سما 1 قشم را دریافت کنید.

سیاست های هتل سما قشم

14.00
12.00
پیمایش به بالا