تور قشم

تور آف خورده قشم با هواپیما و قطار از تهران و سایر شهرها به همراه گشت رایگان جزیره

فارا گشت به عنوان مجری مستقیم تور قشم (هوایی و زمینی) با بالاترین درصد رضایت مسافرین و مجوز رسمی از سازمان گردشگری، 10 سال است که بر اساس سلیقه و بودجه مسافران، کاملترین تورهای ارزان قشم را اجرا می کند.

 

تا انتهای این صفحه با عنوان های زیر آشنا خواهی شد:

 • قیمت تور قشم از تهران و سایر شهرها
 • گشت های قشم گردی رایگان
 • سوالات مسافران جزیره قشم قبل از سفر
 • نظرات مسافرین بهترین پکیج تور قشم فارا گشت
تور قشم

قیمت تور قشم از تهران و سایر شهرها

در این بخش به ترتیب، قیمت های تور قشم ارزان دقیقه 90 تا تور لاکچری قشم را می توانی ببینی:

(نرخ شامل: اقامت، گشت و ترانسفر. قیمت بلیط بر اساس سلیقه شما اضافه می شود.)

گشت های تور قشم گردی

کامل ترین گشت ها را در تور قشم فارا گشت اجرا می کنیم

(با رزرو این تور، شما یک گشت نیمروزی رایگان در جزیره قشم، همراه با حرفه ای ترین راهنما خواهی داشت.)

گشت رایگان

گشت انتخابی با هزینه

 • گشت جزیره هنگام
 • قایق سواری
 • تماشای شنای دلفین ها
 • ساحل شن های نقره ای
 • آکواریوم ماهی های استواریی
 • ترانسفر

گشت انتخابی با هزینه

 • تور جزیره هرمز
 • دره تندیس ها
 • غار نمکی
 • قلعه پرتغالی ها
 • دره رنگین کمان
 • معدن سرخ

لیست متنوع تورهای قشم فارا گشت

در این بخش متنوع ترین تورهای قشم فارا گشت را می توانی انتخاب کنی:

چطور می توانیم بهترین تورهای قشم را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران قشم خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرهای قشم

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور قشم

برای ثبت نام و رزرو تور چارتر قشم با هواپیما و یا قطار از تهران و سایر شهرها و یا استعلام قیمت، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ لطفا تماس بگیر:

سوالات متداول مسافرین تور قشم

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به جزیره قشم، دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای معتبر قشم از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور مسافرتی قشم چه امکاناتی دارد؟

وقتی می گوییم بهترین تور قشم را برای شما رزرو می کنیم، یعنی جزو کاملترین تورهای معتبر قشم خواهد بود که در ایران اجرا می شود:

 • خرید تور قشم شامل بلیط رفت و برگشت می شود که بر اساس سلیقه شما نسبت به بلیط هواپیما قشم و یا قطار بندرعباس در ساعت های مختلف، رزرو می شود.
 • در کنار بلیط، سرویس استقبال از فرودگاه قشم و یا اسکله بندرعباس به تور شما اضافه می شود. یعنی کارگزار فارا گشت هنگام رسیدن شما، دنبالت می آید و شما را به هتل محل اقامتت می رساند.
 • اقامت در بهترین هتل های قشم همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان قشم یا لاکچری شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور قشم گردی هم داری؛ که شامل بازدید از جاهای دیدنی قشم و همین طور تاریخی آن می باشد که همراه با راهنمای محلی و مجرب همراهی می شوی.

همه این برنامه ریزی های دقیق، باعث می شود کامل ترین و جذاب ترین تور را داشته باشی و دیگر هیچ نیازی به جست و جوی بیشتر نخواهی داشت.

2- تورهای قشم به چه صورت هایی اجرا می شوند؟

تور جزیره قشم به عنوان یکی از تورهای معروف به تورهای ایرانگردی به دو صورت برگزار می شود:

تور قشم هوایی

که معروف است به تور قشم با هواپیما (از تهران یا سایر شهرها). در این حالت تور، با بلیط هواپیماهای چارتر قشم یا سیستمی رزرو می شود. تمامی شهرهایی که به قشم پرواز دارند، مثل فرودگاه تهران به قشم، در این پکیج قرار می گیرند.

شرکت های هواپیمایی معروفی که در مسیر تهران قشم پرواز دارند شامل: ایران ایر، قشم ایر، آتا، معراج و زاگرس می شوند. در زمان هایی که در پیک سفر قرار می گیریم شرکت های ماهان، کاسپین و ایران ایر تور هم به این ناوگان اضافه می شوند.

تور قشم زمینی

که معروف است به تور قشم با قطار از تهران و یا سایر شهرها. در این حالت با قطار به بندر عباس می روی و سپس از آن جا با لنج های مسافربری و یا قایق های تندرو به سمت قشم حرکت می کنی.

قطارهای 4 تخته و 6 تخته در مسیر تهران به بندر عباس هر روز حرکت دارند. اسم های معروفی همچون غزال، امید و سریر از برند های معروف شرکت های رجا و بن ریل هستند.

انتخاب هر کدام از دو راه بر اساس سلیقه و دلخواه شما می باشد که مطابق با خواسته و بودجه در نظر گرفته خودت اجرا می شود. خبر خوب این که همه موارد اسم برده شده را ما در فارا گشت برایت رزرو می کنیم. پس خیالت راحت باشه.

3- تور قشم از تهران توسط فارا گشت اجرا می شود و یا از شهرهای دیگر نیز خرید تور قشم دارد؟

سفر قشم از تهران یکی از تخصصی ترین مسیرهایی است که آژانس فارا گشت کوروش کبیر آن را به عنوان مجری مستقیم تور قشم زمینی و هوایی اجرا می کند. بنا به تخصص ایجاد شده و رایزنی های بسیار با شرکت های هواپیمایی، رجا و سفیر این خبر خوش را باید بدهیم به شما که از هر شهری که پرواز و یا قطار به سمت قشم داشته باشد.

همچون مشهد، شیراز، تبریز، شیراز، کرمان و یا اصفهان؛ این تور را برای شما برگزار می کنیم. پس خیالت بابت ثبت نام تور قشم راحت.

در ضمن اگر شهر شما به قشم پرواز و یا ایستگاه راه آهن نداشته باشد، ما می توانیم از نزدیکترین فرودگاه یا راه آهن به شهر شما؛ قشم تور دقیقه 90 را اجرا کنیم. تا شما هم به این شهر زیبا سفر کنی.

4- ارزان ترین تورهای قشم چه زمان هایی هستند؟

تورهای ارزان یا همان تورهای آف خورده به طور کلی به چند دلیل با قیمت های فوق العاده رزرو می شوند:

الف – ارزان ترین قیمت مختص تورهای زمینی قشم است. قیمت بلیط قطار بسیار ارزان تر از هواپیما است، بنابراین تورهای زمینی در کل ارزان تر می شوند ولی باید طی مسیر طولانی را مدنظر قرار دهی.

ب – در ایامی که مردم کمتر سفر می روند. ماه های بازگشایی مدارس و امتحانات دانشگاه ها از مهترین زمان ها هستند؛ یعنی مهر، آبان، دی و خرداد. در کنار آن باید به روزهای بعد از تعطیلات رسمی اشاره کنیم که در خلوت ترین حالت سفرها قرار می گیرد یعنی فروردین و اردیبهشت. بنابراین قیمت ها به شدت ارزان تر می شوند. شاید بتوان گفت بین قیمت های 2 الی 3 میلیون تومان.

ج – اگر سفر هوایی را انتخاب می کنی خوب است بدانی که پروازهای چارتر و هتل های گارانتی جدای از آن که با نرخ عمده خریداری شده اند پس قیمت کمتری دارند، چون از قبل وجه آن ها پرداخت شده، اگر خالی بمانند با تخفیف های خیلی زیادی ارائه می شوند تا پر شوند. این یکی دیگر از دلایل ارزان شدن تورها است.

د – و در نهایت، تورهایی که در هتل های با ستاره کمتر (مثلا 2 یا 3 ستاره) رزرو می شوند و یا خدمات گشت از جاهای دیدنی، راهنما و ترانسفر ندارند نیز بسیار ارزان هستند.

برخی مواقع هم با نزدیک شدن به تاریخ سفر که اصطلاحا تور لحظه آخری قشم اسم گذاری می شوند نیز ممکن است با قیمت خیلی کمتری ارائه شوند ولی این مورد همیشگی نیست.

برعکس ممکن است در برخی از زمان ها خیلی گران تر و یا حتی پر شوند. مانند ایام نوروز، مرداد، شهریور، بهمن و اسفند ماه. پیشنهاد می کنم که با کارشناسان فارا گشت تماس بگیری تا شما را برای انتخاب بهترین زمان سفر که برای شما به صرفه باشد، راهنمایی کنند. این وظیفه کاری ما است.

پکیج تور قشم لحظه آخری و ارزان

5- تور قشم خوب را چطوری رزرو کنم؟

برای رزرو تور می توانی یکی از دو راه زیر را انتخاب کنی:

 • به صورت حضوری: یکی از مسافران به عنوان نماینده سایر مسافرین به همراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه می نماید.
  سپس با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت می کند و پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت تور قشم از مبدا تهران، و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا می شود و بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل می گیرد و آماده می شوند برای سفری خوش.
  آدرس برای رزرو حضوری تور: تهران، میدان ولی عصر، ابتدای خیابان کریمخان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33
 • به صورت تلفنی: شما با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور قشم لحظه آخری یا همان ارزان، خدمات گشت تور گردشگری قشم با شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.
  در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.
6- فاصله تهران تا قشم چقدر است؟

سوال اکثر مسافران: فاصله تهران تا قشم چند ساعته؟ این فاصله زمانی بر اساس وسیله نقلیه که برای سفر به قشم انتخاب می کنی به شرح زیر است:

 • با هواپیما که با پروازهای چارتر و یا سیستمی قشم از آن استفاده می کنی: حدود 1.45 ساعت زمان می برد تا به جزیره قشم برسی.
 • با قطار که با قطارهای بندرعباس از آن استفاده می کنی: حدود 19 ساعت زمان می برد تا شما را به بندر عباس برسانند. از آن جا هم با لنج، حدودا 45 دقیقه زمان نیاز است تا به قشم برسی.

7- تفاوت سوییت شخصی با هتل در چیست؟

واحدهای آپارتمانی در قشم وجود دارند که به مسافر اجاره داده می شوند. این واحدها معمولا مثل یک خانه دارای تمامی امکانات از قبیل تخت خواب، تلوزیون و ماهواره، ماشین لباس شویی، سرویس آشپزخانه برای پخت و پز و… را دارند. مسافر هنگام ورود کلید را دریافت می کند تا هنگام خروج و تحویل واحد، آپارتمان در اختیارشان قرار می گیرد.

این واحد ها به صورتهای مختلف استودیو، یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه می باشند. فقط در این واحدها امکانات خانه داری هتل ها و صبحانه آماده وجود ندارد. برای خانواده هایی که به صورت دسته جمعی سفر می کنند از نظر قیمتی بسیار به صرفه خواهد بود. فقط مسله امنیت می ماند که این سوئیت ها به علت مدیریت شخصی تا حدودی قابل اعتماد نمی باشند.

در عوض هتل ها دارای امکانات خانه داری، روم سرویس، صبحانه بوفه کامل و امکانات ویژه هتل هستند که با خیال راحت اقامتی مطمئن داشته باشی. از همه این ها مهمتر مسله امنیت است که در هتل ها با درجه بالاتری می باشد.

انتخاب هر کدام از آن ها بستگی به سلیقه و انتظار شما از سفر دارد. در هر صورت کارشناسان فارا گشت کوروش کبیر آماده راهنمایی و بهترین انتخاب شما از تورهای تخفیف خورده قشم می باشند.

8- ساعت تحویل اتاق به مسافر و تخلیه آن چه زمان هایی است؟

طبق قانون جهانی هتل ها در تمام دنیا:
ساعت تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

حال اگر ساعت رسیدن به هتل در تور مسافرتی قشم زودتر از ساعت تحویل اتاق به مسافر و یا ساعت برگشت بلیط قشم دیرتر از ساعت تخلیه اتاق هتل توسط مسافر باشد، دو راه راحت خواهی داشت:

در لابی هتل منتظر بمانی تا زمان ذکر شده فرا رسد.
وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و گشتی در جزیره بزنی و یا از خدمات گشت تور فارا گشت استفاده کنی و مجدد برگردی.
البته گاهی امکان دارد وقتی خرید قشم تور با فارا گشت را انجام می دهی که در زمان خلوتی هتل باشد و جای خالی زیادی داشته باشند؛ شما زودتر وارد اتاق شوی که این بستگی به شرایط هتل و قوانین مسولین هتل قشم دارد. ولی ما برای شما نهایت سعیمان را خواهیم کرد تا در هتل های طرف قرار داد بهترین شرایط را برایت فراهم کنند.

9- جاهای دیدنی قشم را از کجا پیدا کنم؟

مکان های دیدنی قشم یکی از دلایل اصلی سفر به این شهر است. قشم جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری چندین برابر می شود.

اماکنی همچون: غارهای خربس، دره چاهکوه، دره ستاره افتاده، جنگل حرا، جزایر ناز، جزیره هرمز، جزیره هنگام و قلعه پرتغالی ها بخشی از جاذبه های قشم هستند.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگر داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی همه آن ها را ببینی. لطفا روی عبارت جاهای دیدنی قشم کلیک یا تاچ کن.

10- چرا قشم را برای سفر انتخاب کنم؟

جزیره‌ ای بزرگ که هم‌ جواری‌ اش با خلیج فارس و تنگه هرمز آن را در تمامی فصول محبوب کرده است. از این‌ رو تور قشم فارا گشت انتخاب هر گردشگری است که مایل است امواج دریا را به‌ گونه‌ ای دیگر و در کنار جاذبه‌ هایی متفاوت و زیبا تجربه نماید.

طبق نظریه سایت tripadvisor.com خاک قشم را به عنوان بزرگترین جزیره ایران، آن‌ قدر جاذبه‌ های مختلف پر نموده که اگر به شمال آن سفر کنی با روستای برکه خلف و عجایبی که از زمین بیرون آمده‌ اند مواجه می‌ شوی که دستی از غیب طرح‌ هایی بی‌ بدیل را در دل خاک و سنگ و ماسه پدید آورده.

نقش هایی که هر رهگذر را به شگفتی وا می‌ دارد. اگر هم به شرق و غرب و جنوب این جزیره سفر کنی شما را با جنگل حرا، غارهای خربس، جزایر ناز و هنگام، دره ستاره و… به دنیایی از اسرار و رازهای پنهانی می‌ برد. و شاید هم در روستای درگهان به تماشای تاریخ مشغول شوی.

سایت lonleyplanet.com

The largest island in the Persian Gulf, Qeshm is fringed with biologically diverse mangrove forests, attractive beaches and 60 Bandari villages. Its sun-scorched interior features geologically significant canyons, hills, caves and valleys, most of which are protected as part of the Unesco-recognised Qeshm Island Geopark – bliss for nature-lovers.

ترجمه:

بزرگترین جزیره در خلیج فارس، قشم است با جنگل های مختلف حرا، سواحل جذاب و 60 روستای بندری در که اطرافش قرار گرفته اند. فضای داخلی آفتاب سوخته آن دارای دره ها، تپه ها، غارها و دره های قابل توجه زمین شناسی است که بیشتر آن ها به عنوان بخشی از ژئوپارک جزیره قشم که توسط یونسکو شناخته شده است محافظت می شود. مکانی با سعادت برای دوستداران طبیعت.

بیشتر گردشگران شاید حرکت و رقص دلفین‌ ها در آب را بر هر دیدنی دیگری ترجیح دهند. اما باید بدانی مدت آن محدود است و فقط صبح زود این حیوانات باهوش لحظاتی شیرین را برای گردشگران می‌ سازند و در برابر چشم آن‌ ها خودنمایی می‌ کنند.

که اگر مایل باشی آن‌ ها را ببینی ناچاری خواب شیرین صبحگاهی را رها کرده و شیرینی وصف‌ ناپذیر دیگری را دریابی که شاید در شهر و دیار خود دیگر برایت تکرار نشود.

و این‌ همه هماهنگی که دلفین‌ ها در هنگام شنا کردن در کنار هم رعایت می‌ کنند را دیگر فقط در خاطرات خود بیابی.

همراهی با دیدنی‌ ترین دیدنی‌ ها، خود مزیت بزرگی است که در کنار ساحل بودن آن بر جذابیت و دلپذیری‌ اش افزوده. زیرا می‌ توانی لحظات سفر خود را به دو قسمت در جزیره قشم که از قدیم اسم ابرکاوان را دارد، تقسیم نمایی. قسمتی را به گذراندن در ساحل و لذت بردن از زیبایی ذاتی آن و قسمتی را به دیدار از جاذبه‌ های طبیعی و شگفت جزیره.

گاه فقط بر ساحل و بر فرش ماسه بنشینی و غروب و طلوع آفتاب را نظاره کنی و یا قدم بزنی و از سرخوردن ماسه‌ های داغ از زیر پاهایت لذت ببری و صدای موج را برای لحظات زندگی ماشینی شهر در ذهن خود سپرده و از تور قشم (هوایی و زمینی) خوب به یادگار ببری. اگر هم اهل خرید باشی که قشم پر است از مراکز خرید و جنس های معروف ارزانش.

تور قشم فارا گشت

سایر تورهای پیشنهادی

شهرهای دیگری که می توانی با فارا گشت به آنها سفر کنی

سوالات دیگری که ممکن است در ذهن شما باشند:

از کجا بدانم که شما قابل اعتماد هستید؟

اول از همه ما یاری، همراهی و کمک خداوند بی نهایت مهربان را داریم. در ثانی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم و طی چندین سال اجرای حرفه ای تورها، شکر خداوند، بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین مجریان تورهای قشم کسب کرده ایم.
از طرفی دیگر شما می توانی استعلام فارا گشت را از سازمان گردشگری بگیری تا خیالت همه جوره راحت باشد.

تور قشم ترکیبی هم دارید؟

تور قشم به دو صورت هوایی و زمینی اجرا می شود. آژانس فارا گشت برای راحتی مسافران تورهای طبق سلیقه اجرا می کند. بنابراین در صورت دلخواه شما، یک طرف را با هواپیما و طرف دیگر را با قطار برایت رزرو می کنیم.

تور قشم فارا گشت چه خدماتی دارد؟

تورهای قشم فارا گشت که به شما ارائه می شوند شامل بلیط، هتل، صبحانه، استقبال فرودگاهی، یک گشت قشم گردی رایگان به همراه راهنمای تحصیل کرده و تخفیفات اختصاصی گردشگری می باشد.
علاوه بر آن کمیسیونی که هتل ها برای ما در نظر گرفته اند را نیز به عنوان تخفیف به شما می دهیم تا ارزانترین قیمت نسبت به سطح کیفیت حرفه ای خدمات فارا گشت را داشته باشی.

از کدام شهرها مسافر به قشم می برید؟

به عنوان یکی از آژانس های برتر مجری اصلی تور قشم، امکان اجرای تور از تهران و دیگر شهرهای ایران را داریم. بنابراین از هر شهری که باشی مثل شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، اهواز، سنندج، کرمان و یا شهرهای شمالی مانند سایر مسافرانمان از نزدیکترین فرودگاه یا ایستگاه راه آهن می توانی به تور ملحق شوی.

اگر برای من مشکلی پیش بیاید شما بلیط ها را کنسل می کنید؟

بله از این بابت خیالت راحت باشد. ما تمامی بلیط ها اعم از چارتری و سیستمی را اگر بخواهی کنسل می کنیم و با تمامی ایرلاین ها و هتل ها برای شما صحبت خواهیم کرد و چونه خواهیم زد تا کمترین میزان درصد جریمه را محاسبه کنند.

نظرات مسافران قشم فارا گشت

در این بخش نظرات مسافران درباره تور قشم با هواپیما یا قطار را می توانی بخوانی:

(شما هم می توانی در انتهای صفحه نظر و یا سوالت را درج کنی.)

5/5 - (8 امتیاز)

63 دیدگاه دربارهٔ «تور قشم»

  1. مهین عباسی

   سلام مهین عباسی از تهران هستم، مسافر تور قشم از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰ واقعا برای اولین بار میرفتم قشم خیلی همه چیز عالی بود پرواز رفت و برگشت قشم ایر با استفبال فرودگاهی. هتل پرشیا که سویت ۸۰ متری روبه دریا با صبحانه عالی، گشت قشم هنگام هرمز ترکیبی با گشت بازار درگهان خیلی خوش گذشت ممنونم از فارا گشت کوروش کبیر انشاله همیشه موفق باشید💟🤩

   1. سیامک ندیمی

    سلام خانم عباسی عزیز. همیشه کسانی که اولین با ما قصد سفر دارند کمی حساس هستند و نگران بابت خدمات تور. خدارو شکر می کنم که تمام نگرانی های شما برطرف شد و همان اتفاقهای خوبی که مدنظر داشتید برای شما پیش آمد و شاهد خوشحالی شما بابت این تور مسافرتی هستیم.
    متشکرم که نظرتان را جلب کردید و حتما منتظر شما در سفرهای بعدی هستیم.
    برایتان آرزوی موفقیت و خوشی دارم.

  2. نازنين اخلاقي

   عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمامي پرسنل آژانس فارا گشت
   من براي بار اول بهمن ١٤٠١ سفر به قشم داشتم و تور از آژانس شما گرفتم
   همه چيز عالی بود. و تشكر ويژه ميكنم از سركار خانم پطروسيان كه با اينكه سرشون خيلی شلوغ بود دير وقت هم كه بود باز اگر ميتونستن جواب سوالات منو ميدادن و منو درست راهنمايي كردن و توری رو كه انتخاب كردم طبق نظرات خودم و با مشورت و راهنمایی های ايشون واقعا عالی بود و از همه چيز راضی بوديم. بی شك باز هم من از اين آژانس تور خواهم گرفت و سفرهای خوبی رو خواهم رفت. خسته نباشيد 🌹🌹🌹🌹

 1. محمد بزرگ زاده

  سلام خواستم یه تشکری داشته باشم از کارشناس خوب تور قشم شما که با راهنمایی های خوبشون باعث شدند سفر خیلی خوبی داشته باشم ، هم ترانسفر به موقع اجرا شد و هم برنامه های گشت دقیقا طبق چیزی که در وبسایت بود ، صبحانه هتل هم مفصل شده نسبت به قبلا که رفته بودم ، امیدوارم سفر بعدی هم با شما برم

  1. خداوند بینهایت مهربان را بینهایت شکر میکنم که رضایت شما کاملا جلب شده ، وظیفه کاریه ما اجرای تور قشم با بهترین شرایط موجود است ، سپاسگذارم که وقت گذاشتید و نظرتان را در سایت فارا گشت اعلام کردید. با کمال افتخار منتظر شما در سفرهای بعدیتان هستیم.موفق باشید

 2. سوگل رضایی

  سلام
  من تور قشم رو‌‌ از آژانس شما تهیه کردم و این سفر یکی از بهترین سفرهایی بود که تا به حال رفتم .
  خواستم تشکر بکنم از راهنمایی های خوب کارشناس شما که تور قشم رو‌ با بهترین قیمت و کیفیت و مطابق سلیقه ی من تنظیم کردند.
  همه چیز درست و به موقع انجام شد و به من و همسفر هام خیلی خوش گذشت .
  حتما برای سفر های بعدی هم از تور های باکیفیت مجموعه ی شما استفاده می کنم .

 3. با عرض سلام و ادب… یک دنیا ممنونیم از شما که تلاش میکنید بهترین سرویس را در خدمت مسافرین قرار بدید ، اطلاعاتی که در مورد تور قشم از کارشناس قشم دریافت کردیم به قدری کامل بود که ما تونستیم سفر مناسب شرایط خانوادگیمون رو تنظیم و خریداری کنیم و لذت سفرمون به قشم رو تا همیشه به یاد خواهیم سپرد… همه چیز عالی پیش رفت و به یادماندنی شد… امیدواریم بتونیم شهرهای دیگه رو هم به کمک تورهای شما به یادماندنی سفر کنیم

  1. سلام جناب آقای آلکس عزیز ، چقدر خداوند بینهایت مهربان را شاکر هستیم که میشنویم مسافرانمان از سفرهایی که برایشان تدارک میبینیم راضی هستند و لذت میبرند ، چند وقتی هست هموطنان ارامنه و مسیحی از خدمات تور آژانس فارا گشت استفاده میکنند و مارا مورد اعتماد میبینند که مایه افتخار ما شده است ، خیلی خوشحالم که از اکثر شهرهای ایران و از هر دین و مسلکی در کنار هم از برنامه های مسافرتی داخل کشورمون استفاده میکنیم و در کنار آن ما را قابل میدانند بعنوان مجری تور ، وظیفه اصلی تمامی کادر آژانس فارا گشت کوروش کبیر ، ارائه بهترین سرویس دهی و رزرو سفر چه برای تور قشم و چه برای هر شهری که مجری اصلی آن هستیم ، میباشد . امیدوارم با یاری خداوند بینهایت مهربان همیشه سفرهای خاطره انگیزی را برایتان تدارک ببینیم ، متشکرم که نظرتان را در سایت قرار دادید.

 4. I bought 2 tours from faragasht and They were really very kind and helpful every time. I didnot have any problems and i enjoyed the tours very much. I suggest faragasht to everyone

  1. hi mr cuneyt, it is really good news when i hear you are satisfied of our travel services.we were at your service in 2 tours,shiraz tours and qeshm tours. i knew some Fraudster persons have made
   bad memory of iran,so we had 2 missions to do, first shows you iran is safe and good place for tourists and second booking the best travel services. thanks god for helping us done these missions well. mr cuneyt from turkey thx for your comment here and we are waiting for your next trip to iran

 5. ترزاشاهین

  سفربه قشم وهرمز یکی از به یادماندنی ترین سفرهایم بود.هتل رویال عالی بود .این هتل ۳ ستاره نیست ۴ ستاره وراصل هست.خیلی تمیز مجهز همه چیز نو.همه تورلیدرها خیلی خوب بودند مسئول ودلسوز.هرمز زیباترین وعجیب ترین جای دنیااست.لیدرهاش هم محلی بودند مهربان.غذای میگو درخانه محلی درهرمز باادویه های خاصش بینظیر بود.هنوز حلاوت وشیرینی این سفرزیر زبونمه.

  1. سلام خانم ترزا شاهین عزیز، شما از مسافران خوب تور قشم از تهران ما هستید. اتفاقا لیدرهای قشم از اخلاق خوب و همراهیتان خیلی تعریف کردند؛ سپاسگذارم که نظرتان را در مورد تور و خدمات فارا گشت درج کردید. ان شاءالله با یاری خداوند بینهایت مهربان در سفرهای بعیدتان هم درخدمت خواهیم بود تا مجدد شاهد خوشحالی شما باشیم.

 6. دنیارحیمی

  ما به مدت ۴شب قشم با تور فارا گشت به هماهنگی خانم پطروسیان رفتیم، همه چی عااالی طبق هماهنگیهای قبلی پیش رفت، هتل ولیدر وپرواز همه چی عاالی بود واقعااا ما راضی بودیم حتماااا پیشنهاد میکنیم که با این تور تشریف ببرید.واز خانم پطروسیان بینهاایت بابت تمام هماهنگیاشون ممنون🌷🌷

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم رحیمی عزیز. متشکرم که فارا گشت را برای تور قشم از تهران خودتان انتخاب کردید. خیلی خوشحالم که انقدر برنامه ریزی سفرتان را دوست داشتید که رضایت کاملتان را این جا به اشتراک گذاشتید. همه چی وظیفه کاریه همکاران من بوده. خانم پطروسیان هم به شما سلام می رسانند. در سفرهای بعدی منتظر شما هستیم. موفق باشید.

 7. امین جهانیان

  از آژانس فاراگشت ممنونم ما تور ۷ روزه قشم رفتیم از همه چیز راضی بودیم🙏🙏🙏

  1. جناب جهانیان عزیر سلام، شما از مسافران رکورد زن ما هستید 🙂 یک هفته اقامت شما با تور قشم فارا گشت؛ باعث افتخار ما شد که خدارو شکر راضی بودید و همه چی خوب پیش رفت. از نظری که در سایت گذاشتید متشکرم. در سفرهای بعدی منتظر شما هستیم.

 8. چه اطلاعات خوب و کاملی درباره تور قشم از تهران گذاشتید. یکی از کاملترین سایتهایی هستید که در زمینه گردشگری و مسافرت دیدم چون کمک میکنه که راحتتر تور دلخواهم را انتخاب کنم و ببینم فرضا جزیره قشم و دیدنیهاش مطابق سلیقه من هست یا خیر. حتما از خدمات تور قشم شما استفاده خواهم کرد و به دوستانم شما را معرفی میکنم.

  1. سلام، خوشحالم که نظرتان جلب شده و اطلاعات صفحه تور قشم برای شما جذاب بود. برای برنامه ریزی سفر و تخفیفاتی که میتوانیم برای شما ارائه دهیم حتما با کارشناسان فارا گشت تماس بگیرید تا طبق سلیقه تان سفر کنید.

  1. سلام سرکار خانم نگین، بله داریم لطفا با آژانس تماس بگیرید همکاران تور قشم شما را راهنمایی میکنند. 02188909296

 9. سلام،
  برای رزرو تورهای قشم از چند وقت قبلش باید اقدام کنیم؟دو سه روز قبل از تاریخ موردنظرمون میشه اقدام کرد؟

  1. سلام وقت شما بخیر. برای رزرو تورهای قشم که فرمودید از چه تاریخی میشه اقدام کرد، باید عرض کنم که بستگی به تاریخ دلخواه سفر شما و همینطور درصد رزرو تورها توسط سایر مسافرین دارد. برخی از تاریخها که فصل سفر نیستند و اصطلاحا به آنها low season گفته میشود؛ معمولا تا لحظه آخر، هم هتلها و هم پروازها جا میدهند و میتوانید رزرو کنید ولی در برخی دیگر از تاریخها که فصل پر سفر یا به اصطلاح high season تور قشم هستند خیلی زود پر میشوند و باید خیلی زودتر اقدام به رزرو کنید.
   برای راهنمایی بهتر پیشنهاد میکنم با آژانس تماس بگیرید 02188909296 و با کارشناسان تور قشم فارا گشت مشاوره کنید؛ از شما تاریخی که میخواهید سفر کنید پرسیده میشود و نسبت به آن راهنمایی های لازم برای زمان مناسب رزرو به شما ارائه میشود تا خیلی بهتر انتخاب کنید که هم از نظر هزینه برای شما بصرفه باشد و هم طبق سلیقه شما هتل، پرواز و یا قطار رزرو شود.

 10. سلام، خیلی وقته تصمیم گرفتم به یکی از شهر های جنوب کشورمون سفر کنم تا اینکه ۱ روز پیج اینستاگرامتونو فالو کردم و عکس های قشنگی که از مسافران قشم تون گذاشته بودین دیدم، خیلی خوشم اومد، من تور قشم از تهران را میخواستم ولی همسفرهایم از شهرهای دیگه هستن، آیا همچین توری توسط آژانس شما می توانیم رزرو کنیم؟

  1. سلام خانم احمدی عزیز. بابت اجرای تور قشم از هر شهری خیالتان راحت باشد، برای ما فرقی نمیکند که از تهران باشید یا هر شهر دیگری. اگر شهر شما پرواز و یا قطار به سمت قشم داشته باشد، مستقیم برایتان بلیط تهیه میکنیم از شهر خودتان. اگر هم حرکت نداشته باشند از نزدیکترین جایی که امکان پذیر باشه برایتان تور رزرو میکنیم. لطفا با آژانس تماس بگیرید تا کارشناسان فارا گشت طبق سلیقه شما برایتان برنامه ریزی کنند. 02188909296

 11. نسرین امینی

  سلام، تور قشم که با آژانس مسافرتی فارا گشت انتخاب کردیم و رفتیم تور خوبی بود و پشتبانی و پیگیری خوبی از طرف آژانس انجام شد. هتل رویال رو واسه اقامت انتخاب کردیم هتل بدی نبود و به عنوان یه هتل سه ستاره بد نبود، برخورد پرسنل نسبتا خوب بود ولی در کل خوب بود

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم امینی عزیز. خداوند را شکر که رضایت داشتید از سفرتان. هتل رویال نسبت به بودجه ای که مدنظر شما بود انتخاب بهتری بود بخصوص نسبت به هتل دیگری که مدنظرتان بود. ان شاالله در سفرهای بعدی به قشم رضایت بیشتری با فارا گشت خواهید داشت.
   بابت پیگیری و پشتیبانی خوب کارشناسان تور قشم فارا گشت هم که فرمودید، نظر لطفتان است و همه اینها وظایف کاریه همکاران در این آژانس است. برایتان آرزوی موفقیت دارم

 12. سلام من درمورد آژانس فارا گشت اطلاعات میخواهم و من و خانواده میخواهم یک سفر با تور قشم داشته باشم. ما۸ نفر هستیم و برای دو شب به قشم سفر داشته باشیم و دوست داریم رفت با قطار و برگشت با هواپیما باشد.
  آیا امکان دارد تور هتل ساحلی اقامت داشته باشیم که جای بازی برای بچه ها هم داشته باشد لطف کنید بگید هزینه ما چقدر میشود ممنون. داودی

  1. سیامک ندیمی

   سلام آقای جمال عزیز. در مورد اطلاعاتی که درباره آژانس فارا گشت می خواهید، چه مواردی مدنظر شماست؟ بفرمایید تا راهنمایی های لازم را انجام دهم.
   تور قشم که فرمودید یک طرف با قطار باشد و یک طرف با هواپیما هم امکان پذیر است. تور ترکیبی خوانده می شود.
   هتل ساحلی هم جزو گارانتی هتل های طرف قرار داد با فارا گشت هست. به ایمیل شما موارد دلخواهتان ارسال می شود. لطفا چک بفرمایید و با شماره آژانس 02188909296 تماس بگیرید.

 13. شهلا پویافر

  سلام خسته نباشید، میشه راهنمایی کنید برای مهرماه، تور تبریز قشم سه شب و 4 روز، تعدادمون 6 یا 8 نفر خواهد بود.

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم پویافر، برای رزرو تور قشم لطفا با شماره آژانس تماس بگیرید تا همکاران راهنمایی کنند. همکاران نسبت به تاریخ دقیقی که مایل به سفر هستید و سلیقه تان بابت هتل به شما قیمت خواهند داد.

 14. سمیه اشرفی

  سلام من اواخر آبان ماه ۹۹ تور قشم گرفتم ازتون روی هتل ایرمان، واقعا عالی بود همه چیز ممنونم.

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم اشرفی. خوشحالم که تور خوبی را در قشم تجربه کردید. امیدوارم که در سفر بعدی بتوانید گشت هنگام که فرمودید نرسیدید استفاده کنید را هم ببینید. انتخاب ایرمان به عنوان محل اقامت گزینه بسیار مناسبی بود. مرسی از نظری که درج کردید.

 15. سلام وقت بخیر
  تور قشم زمینی با قطار از مبدا مشهد جهت ۳۰ بهمن یا اوایل اسفند دارین؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب مجتبی. بله داریم. لطفا با شماره آژانس تماس بگیرید تا همکاران قشم راهنمایی کنند. 02188909296

 16. سلام اواخر بهمن ٩٩ تور قشم داشتيم با آژانس شما همه چيز عالى بود طبق برنامه و دقيق. حتما پيشنهاد ميكنم براى كسانى كه اولين بار مي خوان با آژانس فارا گشت تور رزرو كنند شك نكنيد توى انتخابتون. اخلاق پرسنل عالى و با حوصله براى رزرو و برنامه ريزى دقيق بدون معطلى.

 17. عبداللهی

  با سلام.
  میخواستم یه تشکر ویژه از گروه فارا گشت به خصوص سر کار خانم آشوری داشته باشم. توی سفر به قشم خیلی خیلی بهم خوش گذشت. هتل هم عالی بود. البته هتل هانی هم چون تازه تاسیسه هتل خیلی خوبی هستش. به شما هم توصیه می کنم اونجا رو برای اقامت انتخاب کنید.

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب عبداللهی عزیز. خوشحالم که رضایت کامل شما را هم در این تور داشتیم. بابت هتل هم کاملا با شما موافق هستم. امیدوارم که در سفرهای بعدی هم رضایت شما را همراه داشته باشیم. متشکرم که نظرتان را درج کردید.

 18. Reyhane Rabbani

  ممنون ازتون برای تيم حرفه ای و هماهنگی مخصوصا خانم آشوری عزيز.
  برنامه ريزی های تور بسيار منظم و دقيق بودن.
  با خيال راحت صفر تا صد مسافرت رو بهتون سپردم.

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم ربانی عزیز. خداوند را شکر که رضایت شما هم به لیست مسافران راضی از فارا گشت، اضافه شد.
   همان طور که قول دادیم همه چیز این سفر را طبق گفته ها هنگام رزرو انجام می دهیم. شکر که رو سفید شدیم.
   وقتی مسافران از به قول شما از صفر تا صد برنامه سفر را به ما می سپارند، خیلی بهتر می توانیم خدمت رسانی کنیم. از رزرو بلیط تا هتل و خدمات گشت و ترانسفر طبق تجربه و با کارگزارانی که چندین سال آن ها را امتحان کردیم و به وسواس و سخت گیری های ما برای نهایت جلب رضایت مسافر واقف هستند.
   تشکر می کنم بابت نظری که درج فرمودید.

 19. نگار كنجوری

  با سلام و تشكر از آژانس هواپیمایی فارا گشت.
  من تو عيد سفری به قشم داشتم كه فوق العاده راضی بودم هم از هتل آرتا كه نسبت به هتل های قشم هتل بهتری بود هم از تور و گشت جزيره كه بسيار عالی بود.

  1. سیامک ندیمی

   خانم کنجوری عزیز سلام عرض می کنم. یادمه در طول عید بخاطر پاندمی خیلی نگران بودید. اما خداوند را شکر که همه چیز خوب پیش رفت و خستگی چند ماه گذشته را در تعطیلات نوروزی به در کردید.
   تمام سفارشاتی که فرموده بودید به لیدر ارائه شده بود.
   از شما هم تشکر می کنم که نظرتان را درج فرمودید.

  1. سیامک ندیمی

   سلام سرکار خانم مژگان عزیز. در حال حاضر سرویس اقساطی برای تورهای قشم نداریم.

 20. سلام توری که هماره با ناهار باشه رو هم دارین؟ به چه قیمت و در چه هتلی هست؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب محمد عزیز. معمولا تورهای قشم با نهار برگزار نمی شوند به دو دلیل.
   اول اینکه ممکنه شما در برنامه گشت یا خرید تشریف داشته باشید و نهار اصطلاحت سوخت شود و دوم ممکنه از کیفیت غذای هتل راضی نباشید. به همین علت پیشنهاد می کنم تورهای نهار و شام دار خرید نکنید. تشریف ببرید هتل اگر غذایش باب میل بود همان جا حساب کنید.

 21. با سلام و وقت بخیر. تمام نظرات رو خوندم ، و مصمم شدم که تور قشم رو با آژانس شما تجربه کنم. شما کدوم هتل رو به لحاظ مناسب ترین قیمت و در عین حال باکیفیت پیشنهاد میکنید.

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم رویا عزیز. خدارو شکر می کنم که فارا گشت را انتخاب کردید. پیشنهادات ما همیشه نسبت به سلیقه مسافران می باشد. بنابراین برای اینکه بتوانیم با سلیقه شما آشنا شویم و دقیقا طبق میل و خواسته شما برنامه سفر به قشم را تدارک ببینیم، پیشنهاد می کنم با شماره 02188909296 تماس بگیرید تا کارشناسان ما با شما مشاوره داشته باشند.

 22. سلام. روزتون بخیر. من یه دختر یکساله دارم. میخواستم بدونم تور قشم در دی ماه برام مناسبه؟ و دخترم اذیت نمیشه؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم حدیث. خداوند دخترتان را برایتان حفظ کند. اتفاقا یکی از بهترین زمان های سفر به جزیره قشم، زمستان می باشد. چون بسیار هوا مطلوب و مناسب است.

 23. کاویانی

  سلام ببخشید تور قشم زمینی از اصفهان با قطار , بلیط رفت و برگشت هم هست ،یا فقط هتل؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام وقت بخیر خانم کاویانی عزیز. برنامه ریزی اصلی ما برای سفر مسافران، به صورت تور هست. یعنی پکیج کامل بلیط، هتل و در نهایت خدمات گردشگری.

  1. سیامک ندیمی

   thank you for your attention dear janice. you can email us or dm on whatsapp for each question about qeshm tour if you have.
   good luck

 24. Excellent article. Keep writing such kind of info on your blog.
  Im really impressed by your blog about qeshm tour.
  Hey there, You’ve done a fantastic job. I will definitely digg it and in my view recommend to my friends.
  I am sure they will be benefited from this travel website.

  1. سیامک ندیمی

   hi dear victorina. i am very happy you like our travel wevsite specially qeshm section. (thx God)
   when ever you will want to come to iran tell us to help you.
   good luck

 25. فرهاد مرادی

  سلام
  قیمت تورهای شما به قشم برای تابستان چند شده است؟
  آیا تغییری هم داشته؟
  فرهاد مرادی/تهران

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب فرهادی. قیمت ها دائما در حال تغییر هستند به علت تغییر نرخ پرواز و قطار و همینطور روزهای مختلف هفته که تعطیلی باشد یا خیر…
   پیشنهاد می کنم بعد از مشخص شدن تاریخ سفرتان به قشم تماس بگیرید تا همکاران تور قشم ما شما را دقیق و طبق سلیقه تان راهنمایی کنند.

 26. فریباسادات موسوی نیا

  سلام وقت به خیر من و دوستم قصد سفر به قشم رو داریم برای اواسط بهمن ماه نظرات رو خوندم و دیدم اکثر مسافران راضی هستند، تصمیم گرفتم تور فارا گشت رو برای سفرم انتخاب کنم.

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم موسوی نیا باعث افتخار است در خدمت باشیم. لطفا برای هماهنگی های سفر بنا بر سلیقه و انتظاراتی که از مسافرت دارید تماس بگیرید همکاران تور قشم شما را راهنمایی می کنند.

 27. سلام خدمت شما
  آیا برای هفته اول اردیبهشت هم میشه به قشم سفر کرد؟ و از جزایر و دیدنی ها بازدید کرد ؟
  چون شنیدم که بسیار گرمه

  1. سیامک ندیمی

   سلام سرکار خانم سیما. فروردین و اردیبهشت هم ماه های مناسبی برای سفر با تور قشم هستند. چون هوا گرمای مطبوعی دارد و اذیت نخواهید شد.

 28. سلام و عرض ادب.
  شما بی نظیرین، سفر قشم که با شما رفتم یکی از بهترین و به یادماندنی ترین سفرهام‌ شد همه چیز عالی بود .
  باز هم‌ متشکرم از گروه درجه یکیون مخصوصا خانم پطروسیان و آقای ندیمی بابت برنامه ریزی تور قشم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا