آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

هتل سیمرغ کیش

اتاق های در دسترس

هتل
3 ستاره
ایران
کیش
کيش ، بلوار جهان ، جنب پارک ساحلی سیمرغ ، هتل سیمرغ
02186037414
14.00
12.00

هتل سیمرغ کیش

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره ساحلی

هتل سیمرغ کیش یکی از هتلهای سه ستاره ساحلی جزیره است که در سال 1370 افتتاح شد و از آن سال تا بحال به مهمان داری مسافران مشغول است البته برای حفظ کیفیت سه ستاره خودش در سالهای اخیر مجددا بازسازی شد.

هتل سیمرغ بعلت نزدیک بودن به دریا تقریبا میشود گفت به نوعی ساحل اختصاصی دارد ، در کنار هتل ، پارک ساحلی سیمرغ احداث شده است ، این فضا مجموعه تفریحی خانوادگی جذابی را برای مسافران ارائه میدهد که فیلمهای آن در اینترنت قابل مشاهده هستند ، نکته ای که هنگام انتخاب سیمرغ بعنوان واحد اقامتی باید در نظر بگیرید این است که این هتل از پذیرفتن آقایان مجرد که بدون خانواده قصد سفر دارند معذور است ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل سیمرغ کیش شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل و رزرو تور کیش داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل سیمرغ کیش

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل سیمرغ چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای اصلی هتل سیمرغ کیش ساحلی بودن آن است ، اتاقهای این هتل همه یک طبقه هستند و در کنار هم ساخته شده اند ، نزدیکی به دریا طوری است که وقتی در محوطه سیمرغ ایستاده باشید براحتی دریا را میبینید و همینطور در ساحل شنی این قسمت قدم بزنید ، به قول مسافران غروب و طلوع آفتاب زیبایی را شاهد خواهید بود و ارزش زیادی دارد وقت بگذارید و به تماشای آن بنشینید.

از دیگر خصوصیات این هتل ، قیمت ارزان آن است و مناسب سفرهای تور کیش ارزان ، اگر هم بصورت دسته جمعی خانوادگی قصد سفر به کیش را دارید این هتل یکی از انتخابهای شما میتواند باشد ، نکته ای باید درنظر بگیرید این است که سیمرغ از مرکز شهر فاصله دارد ولی با تاکسی های ارزان راحت میتوانید رفت و آمد داشته باشید ، فقط اگر شما سخت سلیقه هستید پیشنهاد میکنم هتلهای ستاره بالاتر کیش را انتخاب کنید.

هتل سیمرغ کیش

استقبال فرودگاهی هتل سیمرغ

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل همراه با ترانسفر فرودگاهی ارائه میشود یعنی وقتی به فرودگاه کیش میرسید ، راننده‌ی هتل منتظرتان است تا شما را به هتل ببرد ، بهمین علت اگر قصد رزرو هتل سیمرغ کیش را دارید به مسولین آژانس خدمات مسافرتی  فارا گشت مشخصات پرواز خود را بدهید تا جهت استقبال فرودگاهی هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایتان داریم اگر رزرو هتل سیمرغ را با آژانس هواپیمایی فارا گشت داشته باشید همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایتان انجام میدهند تا رزرو این هتل با ما راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاقهای هتل سیمرغ کیش

همانطور که اشاره شد هتل سیمرغ یکی از هتلهای کیش 3 ستاره است که در رنج سه ستاره های ساحلی قرار میگیرد ، این هتل دارای واحدهای یک طبقه است که در دو طرف یک راهرو قرار گرفته اند و تعداد آنها تقریبا 85 باب میشود ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که یا بصورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که معمولا بصورت یک تخت دو نفره و دو تخت یکنفره هستند.

. اتاق پنج تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به پنج تخت میباشند که معمولا بصورت یک تخت دو نفره و سه تخت یکنفره هستند.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل سیمرغ کیش

سیستم دیجیتال

از امکانات دیگر هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل علاوه بر پخش شبکه‌های تلویزیونی ، کانالهای مجاز ماهواره نیز قابل دسترس میباشند.

کافی شاپ و چایخانه سیمرغ

این هتل دارای یک کافی‌شاپ نیز میباشد که در اکثر ساعات شبانه‌روز پذیرای شماست ، تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم ، اوقات دلچسبی برای‌تان رقم بزند و انرژییتان شارژ شود.

رستوران سیمرغ

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط میشه به رستوران ها ، این هتل دارای یک رستوران است که با سرآشپز ماهر و کارکنان حرفه ای انواع غذاهای ایرانی و دریایی  را برای مهمانان سرو میکنند ، استفاده از مواد اولیه سالم و تازه یکی از قوانین رستوران است.

سایر امکانات هتل سیمرغ

هتل سیمرغ نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند همچون: روم‌سرویس ، پذیرش 24ساعته ، خدمات بیدارباش ، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران ، پارکینگ ، محوطه ساحلی زیبا ، اینترنت در لابی و تاکسی‌سرویس می‌شود.

فاصله هتل سیمرغ تا مراکز مهم کیش

فاصله تا اسکله تفریحی 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مریم 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار ونوس 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل مرجان و بازار مرجان 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بولینگ مریم 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار پردیس 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مروارید 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز خرید زیتون و پانیذ 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار و رستوران پدیده کیش 19 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ بانوان 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ آقایان 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر زیر زمینی کاریز 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا درخت سبز 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست کارتینگ 17 دقیقه پیاده و 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا رستوران پایاب 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان 12 دقیقه پیاده
فاصله تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان 4 دقیقه با ماشین

رزرو هتل سیمرغ کیش

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037412

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور کیش فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور کیش

هتل سیمرغ را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر کیش شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

بدون شک کیش به عنوان یکی از محبوب ترین و هیجان بر انگیز ترین مقاصد توریستی در تور ایرانگردی بشمار می آید که علاوه بر جذب گردشگران داخلی توانسته روزانه هزاران گردشگر خارجی را نیز جذب نماید.کیش به عنوان یک جزیره ایده آل با سازه هایی مدرنیزه شده و همراه با لوکس گرایی به عنوان یک مقصد گردشگری تجملاتی در ایران شناخته می شود.

تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های بشر اجین شده اند از جمله محبوب ترین تفریحاتی هستند که می توانید در این جزیره دوست داشتنی، تجربه کنید ، میتوانید با نمونه های آنها در وبلاگ کیش فارا گشت آشنا شوید. افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم کیش را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم ، هزینه مناسب اقامت و گشت و گذار در این جزیره یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند به این جزیره سفر کنند ، تور کیش آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ،شما علاقمندان با رزرو کردن تور تفریحی کیش در تور نوروز در کیش و یا تورهای ایام عادی کیش می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در کیش بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل سیمرغ کیش را دریافت کنید.

سیاست های هتل سیمرغ کیش

14.00
12.00

امکانات رفاهی هتل سیمرغ کیش

 • اطاق امن
 • اینترنت بی سیم
 • پارکینگ رایگان
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • دربان
 • سرویس اتاق
 • صبحانه
 • محل بازی
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل سیمرغ کیش

هتل سیمرغ کیش کیش, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی