هتل
3 ستاره
ایران
کیش
کيش؛ بلوار جهان؛ جنب پارک ساحلی سیمرغ؛ هتل سیمرغ
02186037414
14.00
12.00

هتل سیمرغ کیش

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره ساحلی در کیش

 

هتل سیمرغ کیش یکی از هتل های سه ستاره ساحلی جزیره است که در سال 1370 افتتاح شد و از آن سال تا به حال به مهمان داری مسافران مشغول است. البته برای حفظ کیفیت سه ستاره خودش در سال های اخیر مجددا بازسازی شد.

هتل ساحلی سیمرغ کیش به علت نزدیک بودن به دریا تقریبا می شود گفت به نوعی ساحل اختصاصی دارد. در کنار هتل، پارک ساحلی سیمرغ نیز احداث شده است. این فضا مجموعه تفریحی خانوادگی جذابی را برای مسافران ارائه می دهد. اطلاعات آن در سایت تریپ ادوایزر و فارا گشت قابل مشاهده هستند. نکته ای که هنگام انتخاب سیمرغ به عنوان واحد اقامتی باید در نظر بگیری این است که این هتل از پذیرفتن آقایان مجرد که بدون خانواده قصد سفر دارند معذور است. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل سیمرغ کیش شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل، قیمت و خدماتش و رزرو تور کیش داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل سیمرغ کیش

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند. هتل سیمرغ چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های اصلی هتل سیمرغ کیش ساحلی بودن آن است. اتاق های این هتل همه یک طبقه هستند و در کنار هم ساخته شده اند. نزدیکی به دریا طوری است که وقتی در محوطه سیمرغ ایستاده باشی به راحتی دریا را می بینی و همی نطور در ساحل شنی این قسمت می توانی قدم بزنی. به قول مسافران غروب و طلوع آفتاب زیبایی را شاهد خواهی بود و ارزش زیادی دارد وقت بگذاری و به تماشای آن بنشینی.

از دیگر خصوصیات این هتل، قیمت ارزان آن است و مناسب سفرهای تور کیش ارزان. اگر هم به صورت دسته جمعی خانوادگی قصد سفر به کیش را داری این هتل یکی از انتخاب های شما می تواند باشد. نکته ای که باید درنظر بگیری این است که سیمرغ از مرکز شهر فاصله دارد، ولی با تاکسی های ارزان، راحت می توانی رفت و آمد داشته باشی. فقط باید مدنظرت باشد که اگر شما برای محل اقامت سخت سلیقه هستی، پیشنهاد می کنم هتل های با ستاره بالاتر کیش را انتخاب کنی.

هتل سیمرغ کیش

استقبال فرودگاهی هتل سیمرغ

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل همراه با ترانسفر فرودگاهی ارائه می شود. یعنی وقتی به فرودگاه کیش می رسی، راننده‌ی هتل منتظر است تا شما را به هتل ببرد. به همین علت اگر قصد رزرو هتل سیمرغ کیش را داری به مسولین آژانس خدمات مسافرتی فارا گشت مشخصات پرواز خود را بده تا جهت استقبال فرودگاهی هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایت داریم: اگر رزرو هتل سیمرغ را در قالب تور با آژانس هواپیمایی فارا گشت داشته باشی همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایت انجام می دهند تا رزرو این هتل با ما راحت ترین حالت ممکن باشد.

اتاق های هتل سیمرغ کیش

 

همان طور که اشاره شد هتل سیمرغ یکی از هتلهای کیش 3 ستاره است که در رنج سه ستاره های ساحلی قرار می گیرد. این هتل دارای واحد های یک طبقه است که در دو طرف یک راهرو قرار گرفته اند و تعداد آن ها تقریبا 85 باب می شود. اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی، تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل می باشند. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

. اتاق دو تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به سه تخت می باشند که یا به صورت سه تخت یک نفره بوده و یا یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره.

. اتاق چهار تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت چهار تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به چهار تخت می باشند که معمولا به صورت یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق پنج تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت پنج تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به پنج تخت می باشند که معمولا به صورت یک تخت دو نفره و سه تخت یک نفره هستند.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارند که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل ساحلی سیمرغ کیش

سیستم دیجیتال

از امکانات دیگر این هتل می شود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ ها و سوئیت‌ های هتل علاوه بر پخش شبکه‌ های تلویزیونی، کانال های مجاز ماهواره نیز قابل دسترس می باشند.

کافی شاپ و چایخانه سیمرغ

این هتل دارای یک کافی‌ شاپ نیز می باشد که در اکثر ساعات شبانه‌ روز پذیرای شماست، تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ ها و نوشیدنی‌ های سرد و گرم، اوقات دلچسبی برایت رقم بزند و انرژییت شارژ شود.

رستوران سیمرغ

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط میشه به رستوران ها. این هتل دارای یک رستوران است که با سرآشپز ماهر و کارکنان حرفه ای انواع غذاهای ایرانی و دریایی را برای مهمانان سرو می کنند. استفاده از مواد اولیه سالم و تازه یکی از قوانین رستوران است.

سایر امکانات هتل سیمرغ

سایر سرویس ها و خدماتی که در هتل سیمرغ برای راحت تر شدن سفر شما، ارائه می شوند: روم‌ سرویس، پذیرش 24 ساعته، خدمات بیدار باش، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران، پارکینگ، محوطه ساحلی زیبا، اینترنت در لابی و تاکسی‌ سرویس.

فاصله هتل سیمرغ تا مراکز مهم کیش

فاصله تا اسکله تفریحی 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مریم 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار ونوس 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل مرجان و بازار مرجان 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بولینگ مریم 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار پردیس 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار مروارید 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز خرید زیتون و پانیذ 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار و رستوران پدیده کیش 19 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ بانوان 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ آقایان 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر زیر زمینی کاریز 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا درخت سبز 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا پیست کارتینگ 17 دقیقه پیاده و 3 دقیقه با ماشین
فاصله تا رستوران پایاب 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان 12 دقیقه پیاده
فاصله تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان 4 دقیقه با ماشین

رزرو هتل سیمرغ کیش

برای رزرو این هتل ساحلی و آگاهی از قیمت هتل سیمرغ و تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما، لطفا تماس بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

هتل سیمرغ را پسندیدی؟ تبریک انتخاب مناسبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور کیش هتل سیمرغ

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

 

بدون شک کیش به عنوان یکی از محبوب ترین و هیجان بر انگیز ترین مقاصد توریستی در تور ایرانگردی به شمار می آید که علاوه بر جذب گردشگران داخلی توانسته روزانه هزاران گردشگر خارجی را نیز جذب نماید. کیش به عنوان یک جزیره ایده آل با تفریحات بسیار آماده پذیرایی از هر نوع  مسافری است. چه آنهایی که می خواهند سفری لوکس و لاکچری را تجربه کنند، چه آنهایی که می خواهند سفری ارزان قیمت را رزرو کنند.

 تور کیش آژانس مسافرتی فارا گشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما علاقمندان با رزرو کردن تور تفریحی در تور نوروز کیش و یا تورهای ایام عادی سال می توانی با صرف هزینه کمتر، ارزانتر و با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات دریایی در کیش بروی.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص قیمت و رزرو هتل سیمرغ کیش در کنار عکس ها و نظرات مسافرین را دریافت کنی.

سیاست های هتل سیمرغ کیش

14.00
12.00
پیمایش به بالا