هتل
3 ستاره
ایران
مشهد
مشهد؛ تقاطع خیابان امام رضا 8 و خیابان شهید رجب زاده؛ هتل کارن
02186037414
14.00
12.00

هتل کارن مشهد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره در مشهد

 

هتل کارن مشهد یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد که در بین تقاطع خیابان امام رضا 8 و خیابان رجب زاده واقع شده است. آدرس قرار گیری در این موقعیت مکانی،  فاصله 15 الی 20 دقیقه پیاده روی تا حرم و یا حدود 6 دقیقه با ماشین را برای مسافران رقم می زند که به نوعی فاصله ای نزدیک تلقی می شود. این هتل در سال 1396 افتتاح شد و در حال حاضر جزو هتل های نوساز است.

طبق نظرات درباره هتل کارن مشهد، این هتل از نظر تمیزی و کیفیت اتاق ها، جزو هتل های خوب و با کیفیت مشهد حساب می شود. طوری که اکثر مسافران از خدمات و تمیزی آن راضی هستند. در برخی از ایام سال، منوی غذایی بوفه یعنی همان سلف سرویس را به لیست رستوران خودش اضافه کرده که یکی از پوئن های مثبت کارن محسوب می شود. وقتی این گزینه ها را در کنار آسانسور و دسترسی راحت ویلچیر قرار می دهیم، می تواند یکی از گزینه های خوب در لیست انتخاب محل اقامت شما در شهر مشهد باشد. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل کارن مشهد شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل کارن مشهد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند، هتل کارن چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های اصلی هتل کارن مشهد به غیر از تمیزی در خور شایسته هتل که ذکر شد، ارائه رایگان شش مدل نوشیدنی است که برای مهمانان در نظر گرفته است. این نوشیدنی در روزهایی که در هتل به سر می بری و یا از گشت و گذار خسته و تشنه به هتل بر می گردید بسیار دلچسب و جالب است.

از دیگر خصوصیات این هتل، باید به منوی غذایی بوفه یا همان سلف سرویس رایگان که در تاریخ های مشخص ارائه می شود، اشاره کرد که توسط سر آشپزهای حرفه ای پخت می شوند و در وعده های صبحانه، نهار و شام در اختیار مسافران قرار می گیرد تا دیگر نگران خورد و خوراک در هنگام سفر مشهد نباشی.

هتل کارن مشهد

بدرقه فرودگاهی هتل کارن مشهد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل در برخی مواقع همراه با ترانسفر بدرقه ارائه می شود. یعنی وقتی قصد برگشت به شهرت را داری راننده هتل شما را به فرودگاه یا راه آهن می برد. البته در برخی زمان ها به خصوص ایام خلوتی به جای استفاده از ترانسفر بدرقه می توانی از ترانسفر استقبال استفاده کنی. یعنب راننده هتل هنگام رسیدن به مشهد به استقبال شما آمده و شما را به هتل مشایعت نماید. به همین علت اگر قصد رزرو هتل کارن مشهد را داری به مسولین آژانس خدمات مسافرتی فارا گشت مشخصات بلیط پرواز یا قطار خود را بده تا جهت استقبال، هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایت داریم: اگر رزرو هتل کارن را به صورت پکیج تور مشهد هوایی و یا زمینی با آژانس فارا گشت داشته باشی همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایت انجام می دهند تا رزرو این هتل با فارا گشت راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاق های هتل کارن مشهد

 

همان طور که اشاره شد هتل کارن مشهد هتلی سه ستاره در بین هتل های خوب مشهد است که دارای 8 طبقه و 65 اتاق می باشد با ظرفیت حدود 160 تخت. اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل هستند. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

. اتاق دو تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به سه تخت می باشند که به صورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت چهار تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به چهار تخت می باشند که به صورت یک تخت دو نفره و دو تخت سینگل است.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارند که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل کارن مشهد

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل می شود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد. مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ ها و سوئیت‌ های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت می کنی سرگرم باشی.

کافی شاپ

این هتل دارای یک کافی‌ شاپ نیز می باشد که در اکثر ساعات شبانه‌ روز پذیرای شما است. تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ ها و نوشیدنی‌ های سرد و گرم، اوقات دلچسبی برایت رقم بزند و انرژییت شارژ شود. امسال (1399) در این هتل 6 نوع نوشیدنی رایگان برای مسافران سرو می شود.

رستوران کارن

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط میشه به رستوران ها. این هتل دارای یک رستوران داخل ساختمان است که با سرآشپز ماهر و کارکنان حرفه ای انواع غذاهای ایرانی را طبخ می کنند و همان طور که اشاره شد سرویس غذای این هتل در برخی از مواقع سال منوی سلف سرویس می باشد تا هر چه دلت می خواهد از هر غذایی میل کنی. برخی از مواقع منوی غذایی به انتخابی تغییر می کند که هنگام رزرو هتل کارن می توانی از کارشناسان فارا گشت در این باره سوال بفرمایی.

سایر امکانات هتل کارن

هتل کارن خدمات دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند. همچون: پذیرش 24 ساعته، لاندری، خدمات بیدار باش، سرویس صبحانه، ناهار و شام در رستوران، اینترنت در لابی، دسترسی راحت ویلچیر، آسانسور و تاکسی‌ سرویس.

فاصله هتل کارن تا مراکز مهم مشهد

فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک کوهسنگی 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق 18 دقیقه با ماشین
فاصله تا سرزمین موج های آبی 23 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی پارک ملت 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا آرامگاه فردوسی 33 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر رویایی پدیده شاندیز 33 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار رضا 13دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا حرم امام رضا 15 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا باب الجواد 12 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا باب الرضا 15 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان شیرازی 28 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان طبرسی 37 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان نواب صفوی 26 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بست شیخ بهایی 15 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین

رزرو هتل کارن مشهد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از قیمت و تخفیفات ویژه در ایام عادی و نوروز، مختص شما، لطفا بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

هتل کارن را پسندیدی؟ تبریک انتخاب خوب و مناسبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور مشهد هتل کارن

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

 

مسافر مشهد که باشی ذوق و شوق زیارت هم که داشته باشی خیلی زود راهی می شوی. مهم نیست چطور و چقدر سخت و آسان خودت را به مشهد برسانی. وقتی هم رسیدی با این که خسته ای شوق زیارت تو را رسیده و نرسیده به حرم می کشاند. می نشینی در گوشه ای و عقده دلت را می گشایی. آنجا پر است از زمزمه مردمی که هر کدام سفره دلشان را برای او باز کرده اند.

حالا که دلت سبک شده و احساس شادی و شعف داری دلت می خواهد کمی گردش کنی اطراف حرم و  برای خودت و آشنایانت در حوالی فکله آب بازار رضا خرید کنی و یا شاید هم یک غذای خوب بتواند حالت را از این هم بهتر کند. اگر هم اهل تفریح در هوای ییلاقی هستی، ممکنه ناخودآگاه به سمت شاندیز و طرقبه بروی. خلاصه هر کاری که دلت بخواهد می توانی در این سفر انجام بدهی.

خبر خوبی دیگر این که: تور مشهد آژانس مسافرتی فارا گشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما علاقمندان با رزرو کردن تور زیارتی، تفریحی در تور مشهد عید نوروز و یا در ایام عادی سال می تواند با صرف هزینه کمتر و ارزانتر و با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در مشهد بروی و از اقامت در این هتل که در سایت vymaps مشخصاتش درج شده لذت ببری.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص آدرس، قیمت، رزرو و نظرات درباره هتل کارن مشهد، آدرس و قیمت های آن را دریافت کنی.

سیاست های هتل کارن مشهد

14.00
12.00
پیمایش به بالا