هتل
3 ستاره
ایران
قشم
قشم ، بلوار دریا ، بعد از پارک زیتون ، هتل ساحلی ایران زمین
02186037414
14.00
12.00

هتل ایران زمین قشم

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره

هتل ایران زمین قشم یکی از هتلهای سه ستاره قشم و ساحلی است ، این هتل با اسم هتل ساحلی ایران زمین قشم نیز معروف است ، امتیاز ویژه آن نزدیکی به دریا است تا مسافرانش علاوه بر گشت و گذار در شهر بتوانند از ساحل دریا نیز لذت ببرند ، این هتل بصورت ویلایی ساخته شده است و واحدهای اقامتی در کنار یکدیگر طراحی شده اند ، برخی از اتاقهای این هتل دارای منظره دریا هستند که میتوانید هنگامیکه در اتاق نشسته اید از این چشم انداز زیبا لذت ببرید.

این هتل ساحلی بعنوان یک هتل سه ستاره در حد منطقه قشم برای افرادی مناسب است که علاوه بر مهم بودن نزدیکی محل اقامتشان به جاهای تفریحی ، قیمت مناسبی هم داشته باشد تا بدین صورت سفر به قشم که اصطلاحا تور قشم نامیده میشود بصرفه تر باشد ، مطمئنا با انتخاب این هتل بعنوان محل اقامت در سفر به قشم خیالتان را از این نظر راحت میکند ، علاوه بر این امکانات گفته شده باید این خبر خوش را بدهم که در این هتل یک کلوپ تفریحات دریایی قرار دارد که میتوانید در زمانهایی که در هتل هستید به این تفریحات و ورزشهای مفرح بپردازید و سفرتان را هیجان انگیز تر کنید ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل ساحلی ایران زمین قشم شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل ایران زمین قشم

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل ایران زمین چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای مهم هتل ایران زمین قشم ساحلی بودن آن است ، طوریکه اگر اتاق رو به دریا رزرو کرده باشید از اتاقتان منظره دریا را خواهید داشت و زمانهایی که در هتل هستید میتوانید از این فرصت کم نظیر استفاده کنید ، حتی شب هنگام هم زمانیکه از گشت و گذار به هتل بر میگردید میتوانید در این ساحل زیبا قدم بزنید و نسیم دریا را روی صورتتان حس کنید و لذت ببرید.

ویژگی دیگر که میشود به آن اشاره کرد موقعیت مکانی خوب هتل نسبت به مرکز خریدهای سیتی سنتر 1 و 2 و همینطور پارک زیتون است ، شما نهایتا با سه تا چهار دقیقه پیاده روی میتوانید به این مراکز خرید برسید و یا در پارک زیبای زیتون به قدم زدن و تفریح کردن بپردازید این شرایط تور قشم با قطار یا هواپیمایی شما را کاملتر میکنند.

هتل ایران زمین قشم

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران قشم

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای داخلی قشم خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این جزیره آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما و یا قطار تا زمان برگشت به شهرتان مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل ایران زمین قشم در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی قشم نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار قشم فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه و یا راه آهن برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی قشم هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفرتان لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل ایران زمین قشم

هتل ایران زمین قشم همانطور که اشاره شد هتلی سه ستاره میباشد که در بین هتل های ساحلی قشم جزو هتلهای خوب شناخته میشود ، این هتل بصورت ویلایی ساخته شده است که اتاقهای آن سوئیت مانند و در کنار یکدیگر قرار گرفته اند ، به علت نزدیکی به دریا دارای اتاقهای رو به دریا و رو به محوطه نیز میباشد ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند و همگی رو به محوطه میباشند.

. سوئیت سه تخته رو به محوطه  ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه نفره تخته داشته باشند این اتاقها شامل دو اتاق تو در تو میشوند که مجهز به سه تخت میباشند ، این تختها در یک اتاق قرار گرفته اند و در اتاق دیگر تلوزیون و میز و صندلی تدارک دیده شده است.

. سوئیت سه تخته رو به به دریا  ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها شامل دو اتاق تو در تو میشوند که مجهز به سه تخت میباشند ، این تختها در یک اتاق قرار گرفته اند و در اتاق دیگر تلوزیون و میز و صندلی ، همانطور که از اسم این سوئیت مشخص است رو به دریا هستند طوریکه نمای دریا از ویژگیهای مختص این اتاقها است.

. سوئیت چهار تخته رو به محوطه  ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها شامل دو اتاق تو در تو میشوند که مجهز به چهار تخت میباشند ، سه تا از این تختها در یک اتاق و یک تخت دیگر در اتاق بعدی قرار گرفته اند  ،در کنار این تخت ، تلوزیون و میز و صندلی تدارک دیده شده است.

. سوئیت چهار تخته رو به دریا  ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها شامل دو اتاق تو در تو میشوند که مجهز به چهار تخت میباشند ، سه تا از این تختها در یک اتاق و یک تخت دیگر در اتاق بعدی قرار گرفته اند  ،در کنار این تخت ، تلوزیون و میز و صندلی تدارک دیده شده است ، همانطور که از اسم این سوئیت مشخص است رو به دریا هستند طوریکه نمای دریا از ویژگیهای مختص این اتاقها است.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل ساحلی ایران زمین قشم

روم سرویس

هتل ایران زمین قشم به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند جزیره قشم ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آنچه که دلتان خواست یا هوس کردید را سفارش دهید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و هوس یک نوشیدنی خنک کردید و یا در یک بعد از ظهر دلتان یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب خواست کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود.

رستوران ایران زمین

هتل ایران زمین دارای یک رستوران است که منوهای مختلف غذایی را برای نهار و شام تدارک دیده است ، اگر برای صرف غذا در هتل ماندید میتوانید از این سرویس استفاه کنید.

شبکه ماهواره

با سیستم صوتی تصویری که در هر اتاق تدارک دیده شده است ، زمانهاییکه در هتل برای استراحت و آرامش تشریف دارید میتوانید از کانالهای مجاز ماهواره استفاده کنید و سرگرم شوید.

کلاب تفریحات دریایی

مطمئنا این قسمت کلوپ دریایی میتواند برای همه مورد توجه باشد چون انواع و اقسام تفریحات دریایی رو میتوانید در این کلوپ تجربه کنید و سفرتان را هیجان انگیز تر کنید.

سایر امکانات هتل ایران زمین

از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، و پرسنل خوش اخلاق اشاره کرد.

فاصله هتل ایران زمین تا مراکز مهم قشم

فاصله تا بازار ستاره 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار قدیم 12 دقیقه پیاده
فاصله تا سیتی سنتر 2 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر 10 دقیقه پیاده
فاصله تا غار نمکدان 1 ساعت و 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا کوه ها و تندیس های قشم 1 ساعت و 4 دقیقه با ماشین
فاصله تا غار خوربس 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا سیتی سنتر یک و دو 5 دقیقه پیاده
فاصله تا درگهان قشم 27 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک زیتون 5 دقیقه پیاده
فاصله تا فرودگاه جزیره قشم 48 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن بندرعباس 108 دقیقه با ماشین و لنج
فاصله تا فرودگاه بندرعباس 110 دقیقه با ماشین و لنج

رزرو هتل ایران زمین قشم

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037414

02186037416

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور قشم فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور قشم

هتل ایران زمین قشم را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر قشم شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

با هر سلیقه ای که عازم قشم باشید به احتمال بسیار از این سفر راضی برخواهید گشت ،قشم نسبت به امکانات و تفریحاتی که دارد همچون شهرهای بزرگ دیدنی ایران توانسته خود را در میان اهل سفر به شدت محبوب سازد ، زندگی در قشم به صورتی کاملاً بی ریا در جریان است ، مردم قشم در این جزیره بزرگ زندگی می کنند ، کار می کنند ، ماهیگیری می کنند و به معنای واقعی کلمه آنجا خانه آنهاست.

سفر به قشم را همانند سفرهای لوکس و لاکچری نباید شروع کنید هر چند که امکانات لاکچری هم برای شما فراهم است ، به قشم که رفتید غذای محلی بخورید و به مردم سر بزنید ، به ماهیگران سر بزنید و ماهی تازه کباب کنید و نوش جان کنید تو آلاچیقهای ساحلی چای بنوشید و به کارگاه های کشتی سازی سر بزنید ، جنگل حرا را ببینید و برگهای درختانش را نوازش کنید و از اقامت در هتل های خوب آن لذت ببرید ، صبحها زودتر بیدار شوید و شبها دیرتر بخوابید و از لحظه لحظه سفرتان لذت ببرید ، وقتی در قشم هستید تا می توانید به جای جای آن سرک بکشید و حتماً ساعتها در دره ستاره ها وقت بگذرانید و با دلفین ها شنا کنید و بازی آنها را تماشا کنید گاهی ممکن است شانس هم بیاورید و نهنگها را هم ببینید ، غواصی کنید و تفریحات دریایی را امتحان کنید و برای خود گردنبندی از صدفها بسازید و یا از مردم محلی بخرید و اگر خانم هستید حتماً بگذارید خانمهای قشمی دستانتان را با حنا نقاشی کنند.

وقتی بازگشتید خوب استراحت کنید و عکسهای دوربینتان را ورق بزنید و اکنون شما صاحب خاطراتی هستید که تا آخر عمر به همراهتان خواهد بود و این ها را عکسها به خوبی به شما یادآوری می کنند ، عکس های قشم را در جای مطمئن نگاه دارید زیرا از این سفرها در طول زندگی کم پیش می آید ، دوستی داشتم که تمام طول سفر قشم را از خودش فیلم برداری کرد و اکنون این تنها خاطره خوب اوست از زندگی اش در ایران و اکنون که سالها بعد از آن در ینگه دنیا به سر می برد همیشه به فیلمهای سفر قشم خود می خندد و لذت میبرد ، مهم نیست چقدر حرفه ای هستید و یا اهل سفرید این سفر را هرگز از دست ندهید زیرا قشم با تمام دنیا فرق می کند به خاطر طبیعت بی نظیر و مردم مهربانش و البته حضور شما…

قشم جزیره ای است که باید آن را دید و بیشتر شناخت ، تور قشم آژانس هواپیمایی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای قشم می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این جزیره بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل ساحلی ایران زمین قشم را دریافت کنید.

سیاست های هتل ایران زمین قشم

14.00
12.00
پیمایش به بالا