پارک دلفین ها کیش

پارک دلفین ها

دلفیناریوم کیش

پارک دلفین ها کیش در ساحل مرجانی کیش در انتهای بلوار خلیج فارس ساخته شده است؛ این مجموعه بزرگ به اندازه 100 هکتار میباشد که از نظر جغرافیایی در جنوب شرقي جزيره كيش واقع شده است؛ همراه با قابلیت دسترسی راحت برای مسافرین کیش.

پارک دلفین کیش در اصل یک مجموعه بزرگ تفریحی در بین جاهای دیدنی کیش است که شامل فضاي سبز با انواع گونه‌ هاي مختلف گياهي؛ باغ پرندگان با انواع پرندگان زینتی و اولين پارک دلفيناريوم در ايران است؛ جالبه بدانی که تعدادی از این دلفین ها با یک پرواز چارتر اختصاصی از آکواریوم های بزرگ از کشور ژاپن به ایران آورده شده اند.

در این صفحه اطلاعات جالبی از جمله معرفی کامل این مجموعه، امکانات و تفریحات در نظر گرفته برای شما، قیمت بلیط ورودی و نحوه رزرو آن، ساعات فعالیت و پذیرش مهمانان را توسط تیم تحقیقاتی ما در کیش برای شما گرد آوری کردیم تا کاملترین اطلاعات و فیلم چه در سایت فارا گشت چه در یوتیوب، درباره پارک دلفین ها کیش را داشته باشی.

پارک دلفین ها کیش؛ هر آن چه خوب است بدانی

دلفیناریوم در کیش

دلفیناریوم کیش

دلفیناریوم اولین پارک دلفین ایران است؛ این پارک با سرمایه گذاری آقای حسین ثابت سرمایه دار بزرگ جزیره کیش و مالک هتل داریوش و هتل هلیا و لاله و تماشا ساخته شده است.

در دلفيناريوم اين مجموعه گونه‌ هاي مختلفي از پستانداران دريايى از جمله دلفين؛ شير دريايى شمالى؛ شير دريايى جنوبى؛ گربه دريايى شمالى؛ گراز دريايى و پنگوئن نگهداری می ‌شوند و بازديد كنندگان مي‌ توانند از هنرنمايي آنان كه توسط مربيان ايرانی تربيت می ‌شوند ديدن كنند.

در پارک دلفینهای کیش در مجموع ۲۱ عدد پستاندار دريايى در استخرهايى با حجم ۱۸۰۰۰ متر مكعب که پر شده از آب دريا هستند نگهدارى مي‌شوند؛ شرایط مساعد در این مجموعه به قدری استاندارد و مناسب برای پستانداران دریایی فراهم شده است که ۳ شیر دریایی شمالی و جنوبی این پارک زاد و ولد کرده اند.

برنامه های حرفه ای و جذاب مجموعه

دلفین کیش

این پارک جذابیت های زیادی دارد که همراه با تور کیش از تهران یا از سایر شهرها کامل تر هم می شود؛ نقطه عطف این پارک قطعاً برنامه هنرنمائی شیرهای دریائی، سیل ها و دلفین هاست که بسیار جالب و دوست داشتنی هستند و البته هنرمندی مربیان این موجودات دوست داشتنی نیز مزید بر علت شده است؛ که شما با هر سطح سلیقه و روحیه ای به این حیوانات علاقه مند شوی.

سطح اجرای برنامه دلفین ها قطعا در سطح بین المللی بوده و حرفه ای است و نشان از تمرین های سخت مربیان و دلفین هاست؛ بر اساس نظر مسافرینی که از خدمات این پارک استفاده می کنند، این نمایش زیبا را نباید از دست داد.

خبر خوب دیگر این که در کنار برنامه زیبای این گروه نمایشی، موسیقی های شاد و زیبایی پخش میشود تا فضای شادی را به برنامه بدهد و این خود جاذبه ای دیگر برای این پارک فوق العاده است.

 

در پارک دلفین ها چه تفریحات و امکاناتی منتظر شما هستند؟

مجموعه پارک دلفین به جز استخر و نمایش موجودات دریایی زیبایی که با شیطنت ها و بازی هایشان می توانند ما را ساعت ها سرگرم کنند.

دارای فضاي سبزی با بيش از يك صد گونه گياهي از جمله هزاران درخت نخل، بنجامين‌ هاى بسيار بزرگ، درختان انجير معابد اوكاليپتوس، آكاسيا، مورد آمریکائی، كهور، گل ختمى، شيشه شور، تكوما، سياه نوفيلد، كند كارپوس، جونيا پروس و بيش از ۲۵ گونه كاكتوس و ساير گياهان است كه با توجه به وضعيت اقليمي جزيره كيش و مرجاني بودن خاك آن، در نوع خود بی ‌نظير است؛ گل های زیبای نیلوفر آبی و آفریقائی از دیگر جاذبه های این مجموعه است.

پارک پرندگان مجموعه دلفیناریوم

پارک پرندگان مجموعه دلفیناریوم کیش

امکانات مجموعه دلفین که در لیست برنامه سفر به کیش اکثر مسافران قرار گرفته، فراتر از موارد اسم برده قبلی می باشد. پارک پرندگان فوق العاده ای نیز در این مجموعه طراحی شده است که هم‌ اکنون حدود 100 هزار پرنده از 107 گونه مختلف در باغ پرندگان پارک دلفین‌ ها نگهداری می ‌شود.

انواع پلیکان، شتر مرغ، طوطى ماکائو طاووس، انواع لک لک، توکان، توراکو قو، پنگوئن، انواع طوطی و انواع جانوران نادرى مثل کروکودیل در این پارک وجود دارند که در چند قدمی تماشاگران بدون بودن در هر گونه بند و حصاری آزادانه زندگی می کنند. که این مسله یکی از جذابیت های خاص این پارک است.

در هر منطقه از پارک، عکاسان مجموعه عکس های زیبایی از شما می گیرند. اگر بخواهی آنها را چاپ کرده حتی روی بشقاب و لیوان و غیره در این مجموعه امکان پذیر است؛ مطمئنا برای شما یادگاری ارزشمندی خواهند ساخت. فروشگاه های این مجموعه نیز اجناس با مزه ای را برای سوغات به شما پیشنهاد می دهند.

 

قیمت بلیط پارک دلفین کیش

قیمت بلیط پارک دلفین کیش

قیمت بلیط مجموعه دلفیناریوم در حال حاضر یعنی سال 1402 با تخفیف ویژه حدودا هر نفر 370 هزار تومان برای بزرگسالان می باشد.

اگر کودک زیر دو سال داری با ارائه کارت شناسایی هنگام ورود، بلیط رایگان تحویل شما می شود.

اگر کودک بین 2 تا 4 سال همراه شما باشد، صرفا از دفتر فروش مستقر در پارک برایش باید بلیط ورودیه تهیه کنی.

*. برخی از هتل های کیش در صورت اقامت در آن ها به شما تخفیف ویژه بابت پارک دلفین می دهند که می توانی در صفحه هتل های کیش فارا گشت (آدرس ورود به آن در پایین این صفحه برایت قرار داده شده است) از آن ها اطلاع پیدا کنی.

 

ساعات بازدید پارک دلفین کیش:

ساعات بازدید از مجموعه دلفیناریوم معمولا از ساعت 16:00 الی 20:30 می باشد.

بلیط هایی که تهیه می کنی برای استفاده از باغ پرندگان؛ کلاسیک شو؛ آکواریوم آب شور؛ دلفین شو می باشد؛ بنابراین یک نیم روز کامل شما را پر خواهد کرد؛ لذا اگر برنامه های دیگر تفریحی در کنار این برنامه در نظر داری بهتر است صبح انجام دهی چرا که تفریحات این پارک حداقل پنچ ساعت زمان نیاز دارند.

آدرس پارک دلفین ها کیش: (چطوری بریم پارک دلفین؟)

مجموعه در قسمت جنوب شرقی کیش قرار گرفته، آدرس دقیق آن را می شود گفت: بین خیابان جهان و خیابان مرجان، جنب پارک نیلوفر.

از نظر رفت و آمد جانمایی این پارک با توجه به وسعت آن بسیار عالی است؛ طوریک ه شما می توانی به راحتی حتی با دوچرخه و یا دوچرخه برقی خود را به آن برسانی.

تاکسی های گردشی در سراسر جزیره با کمترین هزینه شما را به مجموعه دلفین می رسانند؛ مینی بوس های جزیره نیز در این مسیر تردد دارند؛ بنابراین برای رفت و آمد هیچ دغدغه ای نخواهی داشت.

dolphin park kish

آدرس پارک دلفین ها در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت

پارک دلفین کیش یکی از جاذبه های دیدنی این شهر است. کیش جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود. اگر می خواهی بدونی که این جزیره چه جاذبه های دیگه ای داره، صفحه وبلاگ تخصصی کیش رو که برات آماده کردیم می تونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده به یاد ماندنی به کیش داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده پارک دلفین ها کیش که برات شرح دادیم و می خواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی. صفحه تور کیش فارا گشت رو حتما ببین. (برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت می کنه.)

اطلاعات تورهای فارا گشت

اطلاعات هتل های فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به کیش و جذابیت های این جزیره رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی. این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه، سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل های کیش کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس می گیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره پارک دلفین ها کیش، مدت زمان سفر به کیش، امکانات و درجه هتل های پکیج تور کیش ایام عادی یا تور کیش نوروز و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ می دهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می ‌توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

شماره تماس برای رزرو تورهای مسافرتی مورد علاقه شما

تورهای پیشنهادی:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا