ما انسان ها یا بهتر است بگویم خیلی از ما انسان ها، راه های کوتاه و آسان را دوست داریم. مثلا اگر برای رسیدن به یک مقصد مشخص، دو راه وجود داشته باشد و یکی از این راه ها سخت باشد و دیگری آسان، همه یا بیشترمان سراغ آن راه آسان می رویم.

به نظرم همه راه های آسان و جذابی را که تا به حال رفته ای، بگذار کنار! چون می خواهم اینجا برایت از یک راه آسان بگویم. آن هم چه راهی! راهی که یک سر آن کانال تور لحظه آخری تلگرام (داخلی و خارجی) است و یک سر دیگر آن هم، سفر و دنیای شگفت انگیز سفر با فارا گشت. ما کانال اعلام تورهای لحظه آخری فارا گشت را حسابی پر و پیمان کرده ایم.

جدیدترین و بهترین تورهای داخلی و خارجی هر روز با تخفیف ها و قیمت های ارزان در لینک کانال تلگرام تورهای دقیقه نود قرار می گیره. پس فرصت رو از دست نده و در این کانال عضو شو.

کانال تلگرام آژانس فارا گشت

روی عکس بالا کلیک یا تاچ کن

تا وارد کانال تور لحظه آخری تلگرام شوی.

در کانال تورهای لحظه آخری تلگرام فارا گشت چه خبره؟

از قدیم گفته اند که خواستن، توانستن است. شما با این جمله موافقی؟ یک روز دوستی آمد پیش من و گفت: «من قبلا خیلی این ضرب المثل را به کار می بردم اما مثل خیلی وقت ها که تکرار زیاد یک چیز باعث می شود اثر آن چیز کم رنگ شود یا از بین برود، این جمله هم اثرگذاری اش را برایم از دست داده است.» آن دوست گفت: «من فلان چیز و بهمان چیز را می خواهم اما دیدم که خیلی وقت ها فقط خواستن هست و هیچ توانستنی در کار نیست. مثلا من سفر می خواهم اما کو توانستن؟! کو سفر رفتن؟!»

اگر شما جای من بودی، به این دوست چه می گفتی؟! می دانی من چه گفتم؟ همین که اسم سفر آمد گل از گلم شکفت. خوشبختانه جوابی در آستینم، نه! نه! ببخشید جوابی در گوشی ام داشتم. آن هم چه جوابی!

اپلیکیشن تلگرام را باز کردم و رفتم سراغ کانال تلگرام تورهای مسافرتی آژانس فارا گشت کوروش کبیر. زیر و روی این کانال را به آن دوست نشان دادم. کانال تور لحظه آخری استان تهران و سایر شهرهای ایران فارا گشت دنیایی است برای خودش. و در دنیای فارا گشت انگار همه چیز سر جای خودش قرار دارد.

به قول شاعر همه چیز «با نظم و ترتیب یک جا نشسته». اطلاعات راجع به سفرها و مکان های دیدنی به منظور آشنایی بیشتر و عمیق تر با جاهای مختلف و در نهایت تصمیم گیری بهتر برای سفر. همچنین قیمت بلیط ها و تورهای دقیقه نود و لحظه آخری ارزان که این مورد آنقدر هیجان انگیز است که مثل اسمش باید لحظه به لحظه به آن سر زد تا مبادا پیشنهاد خوبی از چشممان دور بماند.

همان شب دوستم از میان آن همه پیشنهاد شگفت انگیز و تورهای لحظه آخری چیزی را پیدا کرد که واقعا می خواست. می دانی راستش دوستم فکر می کرد با پس انداز کمی که دارد، سفر فقط در حد خواستن است، اما کانال اعلام تورهای لحظه آخری تلگرام آژانس مسافرتی فارا گشت، نشان داد که اتفاقا یک وقت هایی خواستن و توانستن خیلی به هم نزدیک هستند. خلاصه که از همان شب، این کانال به گوشی دوستم راه پیدا کرد و او عضو ثابت و وفادار این کانال شد. این دوست حالا هر بار که دلش هوای سفر می کند، می رود و بین آن همه پیشنهادهای شگفت انگیز، چیزی را پیدا می کند که انگار «مال خودِ خودِ خودش» است.

کانال تلگرام اعلام تورهای لحظه آخری

چطوری عضو کانال تور لحظه آخری ارزان بشوم؟

 

برای عضویت در کانال، 2 روش آسان وجود داره:

  1. آیدی کانال faragashtkk@ را در تلگرام برای یکی از دوستان، آشنایان و یا saved messages خودت بفرست. سپس روی آن تاچ کن تا وارد کانال فارا گشت شوی.
  2. روی لینک، کلیک یا تاچ کن تا مستقیم وارد کانال شوی: https://t.me/faragashtkk

 

با کانال اعلام تورهای لحظه آخری فارا گشت چمدانت را خواهی بست

از اول مقاله دنبال همین عبارت بودم. نوک زبانم بود و به آن نمی رسیدم و حالا رسیدم. همین عبارت «مال خودِ خودِ آدم». کافی است یک بار به کانال تلگرام آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر سر بزنی. آن وقت با خودت همین عبارتی را که من گفتم، می گویی. برنامه ها و پیشنهادها و بلیط ها و تورها انگار مال خودِ خودِ آدم است. به خاطر همین هم هست که هر بار این کانال را به کسی نشان داده ام یا پیشنهاد کرده ام و آن فرد عضو کانال شده است، خیلی زود چمدان به دست شده است. راز این کانال همین عبارت است است. پیشنهادها به سلیقه و علاقه ی مخاطبان و مسافران خیلی خیلی نزدیک است.

اگر تا اینجا آمده ای، حتما سفر را دوست داری و برایت سوال شده که این کانال چه دارد و چه ندارد؟ من خیلی ضرب المثل باز هستم. (همین جا توی پرانتز بهت بگویم که ضرب المثل هایی توی ذهنم دارم که فقط در سفر و از محلی ها شنیده ام. همین است دیگر! سفر پر از بخشیدن است. پر از به دست آوردن ها و رسیدن هاست. سفر چیزهایی به آدمیزاد می بخشد که تا عمر دارد از یادش نمی رود. تجربه ی درخشانی است که توی ذهنت، آن بالا بالا ها می نشیند و می ماند).

داشتم از چه می گفتم؟ آهان! از اینکه این کانال چه دارد؟ ضرب المثلی هست که می گوید: «شنیدن کی بود مانند دیدن؟» پیشنهادم اول از همه این است که خودت با چشم خودت کانال تور لحظه آخری استان تهران و سایر استان های کشور در تلگرام آژانس فارا گشت به عنوان آژانس هواپیمایی معتبر در تهران و ایران را ببینی. آنجا برای خودش دنیایی بزرگ است. با پیشنهادهایی رنگارنگ که هر کس متناسب با سلیقه و علاقه و جیب خودش می تواند سفر دلخواه ایرانگردی یا خارجی را پیدا کند.

 

 

پیشنهادات شگفت انگیز در کانال تلگرام تور لحظه آخری

کانال تلگرام آژانس مسافرتی فارا گشت، شما را از تورهای لحظه آخری ارزان با خبر می کند. پس پیشنهاد می کنم هر روز به این کانال سر بزنی تا پیشنهادهای شگفت انگیزش را از دست ندهی! آنجا می توانی اطلاعات کامل هر سفر را بخوانی و بدانی. قیمت بلیط ها و تورهای لحظه آخری از تهران و سایر شهرها به شهرهای زیارتی و سیاحتی و تاریخی دیگر، هم آنجا هست تا بتوانی یک برنامه ریزی درست و حسابی داشته باشی.

می دانم که خودت می دانی قیمت بلیط تورهای لحظه آخری نسبتا ارزان است اما از آنجا که پیشنهادات کانال تلگرام تورهای دقیقه نود آژانس فارا گشت خیلی متنوع و زیاد است، می توانی در این کانال مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت ها را پیدا کنی. برای همین هم هست که می گویم کسی دست خالی از آنجا بر نمی گردد. کافی است که بخواهی! در این کانال تلگرام، بالاخره دلخواهت را پیدا می کنی.

نمی دانم از آنهایی هستی که دوست دارند همیشه برنده باشند یا نه؟! اما اگر برنده شدن را دوست داری، سعی کن هر روز به کانال تورهای ارزان تلگرام فارا گشت سر بزنی. گوش به زنگ بودن و سر زدن های هر روزه باعث می شود که از آخرین خبرها و جدیدترین قیمت ها با خبر شوی و در لحظه ی مناسب بهترین سفر ها را شکار کنی.

کانال های تلگرامی پیشنهادی دیگر:

آدرس آژانس فارا گشت روی نقشه گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

یکی از دلایل اصلی مسافرت کردن هر فرد که در کانال تلگرام تورهای لحظه آخری خارجی و داخلی عضو شده است، دیدار از جاهای دیدنی شهر یا کشوری است که رزرو کرده. همیشه گشت های درون شهری بهترین خاطرات یک سفر رو رقم می زنند. پیشنهاد می کنم قبل از سفر، صفحه وبلاگ تخصصی گردشگری فارا گشت رو ببینی. در این وبلاگ از بهترین جاهای دیدنی و تاریخچه ای که در تورهای عید نوروز و یا تورهای ایام عادی خواهی دید به همراه عکس های زیبا صحبت کردیم. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده و به یاد ماندنی به هر جایی که دوست داشته باشی بری و عضو کانال تورهای دقیقه نود تلگرام شدی، علاوه بر دیدن قیمت ارزان و تخفیف های ویژه سال و ایام خلوت در بهترین سایت تور مسافرتی، می توانی به صفحه اصلی آژانس مسافرتی فارا گشت مراجعه کنی و در بین تورهای موجود، یکی از بهترین ها را انتخاب کنی.

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر

وقتی در کانال اعلام تورهای لحظه آخری داخلی و خارجی آژانس فارا گشت عضو می شوی؛ همکاران ما با آفرهایی که در آن قرار می دهند به تمامیه سوالات شما درباره قیمت تورهای آف خورده و ارزان، مدت زمان هر سفر، امکانات و درجه هتل های مختلف داخلی و خارجی و برنامه گشت های جاهای دیدنی هر شهر یا کشور در ایام عادی و همین طور رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس با قیمت های آفری و تخفیف دار ویژه اعضا که در مجموع بهترین کانال تورهای لحظه آخری تلگرام را می سازند، پاسخ می دهند. پس خیالت با عضویت در این کانال همه جوره راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تورها میتوانی از صفحه شماره تلفن تورهای لحظه آخری و استفاده کنی و یا عضو کانال تلگرام تور لحظه آخری فارا گشت شوی. در ضمن، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات سفر شما هستند:

02188909296
09208008108

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا