در این صفحه کانال تور نوروز، از دو کانال تلگرام تورهای نوروزی داخلی و خارجی فارا گشت خواهیم گفت. این دو کانال مثل یک کشکول است. پر از چیزهای شگفت انگیز. پر از پیشنهادهای جذاب و تخفیف هایی که حسابی چشمک می زنند. تازه علاوه بر پیشنهادهای شگفت انگیز سفر برای تعطیلات عید نوروز، یادداشت های زیبا و جذابی درباره ی کشورها و شهرها و مناطق دیدنی هم دارد.

یادداشت هایی خواندنی که مهر سفر را بیشتر به دلمان می اندازند. حالا وقتش رسیده که خودت به این کانال ها سر بزنی تا بدانی از چه می گویم. تا بدانی که یک بار دیدن و خواندن کانال تورهای نوروزی داخلی و کانال تلگرام تورهای نوروزی خارجی، تبدیل می شود به هر روز خواندن و هر روز دیدن این کانال ها. درست مثل آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر که کافی است یک بار با آن سفر کنی و دلت هر روز و هر ماه و هر سال سفر بخواهد، آن هم فقط با فارا گشت.

جدیدترین و بهترین تورهای تعطیلات سال نو هر روز با تخفیف ها و قیمت های شگفت انگیز در لینک کانال تلگرام تورهای نوروزی فارا گشت قرار می گیره. پس فرصت رو از دست نده و در این کانال عضو شو.

کانال تلگرام آژانس فارا گشت

روی عکس بالا کلیک یا تاچ کن

تا وارد کانال تور نوروز شوی.

با عضو شدن در کانال تلگرام تورهای نوروزی فارا گشت، چه مزایایی به دست می آوری؟

اگر تا این جا با ما همراه شده ای حتما برایت سوال شده که دقیقا در این کانال تلگرام چه اتفاقاتی می افتد! پس با من همراه شو که برایت بگویم. کانال تلگرام تورهای نوروزی فارا گشت آن چنان گسترده و متنوع است که اینجا می خواهم یک چشمه از خوبی هایش را نشانت دهم. آن هم چه چشمه ای! چشمه ی بهاری اش را. می خواهم برایت از تورهای نوروزی این کانال بگویم. آن هم چه تورهایی. هم داخلی و هم خارجی. چه شود!

احتمالا نزدیک اسفند که می شود و بوی بهار به مشامت می رسد، دلت پر از آرزوی سفر می شود. با خودت می گویی هوا جان می دهد برای سفر. این وقت ها دل و جانمان پر از آرزوی سفر است اما امان از برنامه ریزی ها و هماهنگی ها و این جور کارها. انگار هیچ چیز سر جایش قرار نمی گیرد. نمی دانی کجا بروی. نمی دانی شب ها و روزها  را کجا سر کنی. حتی نمی دانی دیدنی ها و جاهای خوب کجاست. خلاصه که همه چیز سخت می شود و ممکن است به این نقطه که رسیدی، قید سفر را بزنی و نوروز را در خانه سر کنی. آن هم با چه حالی! توی سرت پر از فکر و آرزوی سفر است. دیگر نه از نوروزت چیزی می فهمی و نه از اتفاقات بهاری طبیعت.

اما ما در فارا گشت آماده هستم تا به شما بگویم که قرار نیست نوروز امسال را این طور بگذرانی. شما قرار نیست نوروز امسال فقط به سفر فکر کنی! قرار است نوروز امسال به یکی از آرزوهای بهاری ات برسی. قرار است در سفر باشی و بهار را بهتر ببینی. بله! کانال تلگرام فارا گشت تورهای نوروزی شگفت انگیزی دارد. راستش حتی اگر به فکر سفر هم نباشی اگر سری به این کانال بزنی و درباره تورها و مقصدها و برنامه هایش بخوانی، همان موقع، همان لحظه، آرزوی سفر مثل یک پرنده زیبا روی شانه ات می نشیند. حتما برایت سوال شده مقصد تورهای نوروزی قرار است کجا باشد. و اینجاست که باز هم دست کانال تور نوروزی فارا گشت خیلی پر است. آنقدر پر که می مانی کدام را انتخاب کنی.

کانال تلگرام تور نوروز

چطوری عضو کانال تور نوروز تلگرام بشوم؟

 

برای عضویت در کانال، 2 روش آسان وجود داره:

  1. آیدی کانال faragashtkk@ را در تلگرام برای یکی از دوستان، آشنایان و یا saved messages خودت بفرست. سپس روی آن تاچ کن تا وارد کانال فارا گشت شوی.
  2. روی لینک، کلیک یا تاچ کن تا مستقیم وارد کانال شوی: https://t.me/faragashtkk

 

تورهای نوروزی داخلی فارا گشت

یکی از مشتریان ما می گفت: راستش را بخواهی خود من یک وقت هایی شرمنده ی خودم می شوم. می دانی کدام وقت ها؟ آن وقت هایی که می بینم خیلی از جاهای ایران را ندیده ام. ایرانی هستم اما ایران را خوب نمی شناسم. ایران که فقط دانستن آب و هوا و دانستن مرکز استان و اطلاعات تاریخی و جغرافیایی نیست.

اینها همه خوب هستند و خیلی خوب است که این چیزها را درباره ی ایران بدانیم. اما ایران فقط این چیزها نیست. ایران نقطه نقطه ی این سرزمین است. ایران یعنی من بروم به کاشی های اصفهان دست بزنم. بروم حافظیه و هوایی را که حافظ در آن نفس کشیده است، نفس بکشم. بروم سراغ کوه ها و دره ها و دریاچه ها و رودخانه های ایران. کویرهایش را ببینم. آسمان آبی شهرهایش را ببینم. ایران همین دیدن ها دیدنی ها است…

کانال تلگرام تورهای داخلی نوروزی فارا گشت با کارکنان آگاه و متخصصش آماده است که دست شما را بگیرد و این جا و آنج ای ایران را نشانتان دهد. فکرش را بکن! بهار باشد و در سفر باشی و آدم هایی که ایران را می شناسند هم کنارت باشند. بهار باشد و در سفر باشی و دلت قرص باشد که کارکنان حرفه ای تور داخلی و ایرانگردی فارا گشت با مسئولیت پذیری و دلسوزی بی نظیرشان بهترین جای خواب و خوراک را در هتل ها برایت مهیا کرده اند. دیگر تا عمر داری این نوروز و بهار را از یاد نخواهی برد.

 

تورهای نوروزی خارجی فارا گشت

اما در این میان هستند کسانی که به گوشه گوشه ی ایران سفر کرده اند و حالا می خواهند نوروز را در جای دیگری تجربه کنند. شاید شما که این را می خوانی یکی از همین ها باشی. شاید بخواهی این جشن زیبای باستانی را به حرکت درآوری و جشن را در نقطه ی دیگری از جهان هم برگزار کنی. می خواهی تجربه ی دیدن بهار را در جاهای دیگر هم داشته باشی. اما شاید همه ی اینها را بخواهی اما ندانی به کجا بروی.

مطمئن نباشی و ندانی که نوروز و روزهای آغازین بهار در کشورهای مختلف چگونه است؟ مطمئن نباشی که آب و هوای آن کشورها در بهار چطور است؟ طبیعت آن کشورها در آن موقع سال چگونه و چه شکلی است؟! اگر بروی کجا بمانی و کجا را ببینی؟ زبان و حرف زدن با خارجی ها چه می شود؟ و یک عالمه سوال و دغدغه ی دیگر ممکن است در سرت بیاید و این دغدغه ها و سوال ها آنقدر زیاد شود که اصلا قید سفر خارجی را بزنی.

اما نه! من که می گویم قیدش را نزن! اگر فکر سفر خارجی توی ذهنت آمده، این فکر را نگه دار! دست این فکر را بگیر و بیا به کانال تلگرام تورهای نوروزی خارجی فارا گشت. آن جا همه ی دغدغه هایت پر می کشند و می روند. کافی است که بخوانی و انتخاب کنی. دیگر لازم نیست کاری بکنی. کارکنان خبره تور خارجی و جهانگردی فارا گشت بقیه کارها را به بهترین شکل برایت انجام می دهند.

کانال های تلگرامی پیشنهادی دیگر:

آدرس آژانس فارا گشت روی نقشه گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

یکی از دلایل اصلی مسافرت کردن هر فرد که در کانال تلگرام تورهای نوروزی عضو شده است، دیدار از جاهای دیدنی شهر یا کشوری است که رزرو کرده. همیشه گشت های درون شهری بهترین خاطرات یک سفر رو رقم می زنند. پیشنهاد می کنم قبل از سفر، صفحه وبلاگ تخصصی گردشگری فارا گشت رو ببینی. در این وبلاگ از بهترین جاهای دیدنی و تاریخچه ای که در سفرهای عید نوروز خواهی دید به همراه عکس های زیبا صحبت کردیم. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده و به یاد ماندنی به هر جایی که دوست داشته باشی بری و عضو کانال تورهای نوروزی تلگرام شدی، علاوه بر دیدن قیمت ارزان و تخفیف های ویژه سال نو در بهترین سایت تور مسافرتی، می توانی به صفحه اصلی آژانس مسافرتی فارا گشت مراجعه کنی و در بین تورهای موجود، یکی از بهترین ها را انتخاب کنی.

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر

وقتی در کانال تورهای ارزان و لحظه آخری عید نوروز تلگرام آژانس فارا گشت عضو می شوی؛ همکاران ما با آفرهایی که در آن قرار می دهند به تمامیه سوالات شما درباره قیمت تورهای آف خورده، مدت زمان هر سفر، امکانات و درجه هتل های مختلف داخلی و خارجی و برنامه گشت های جاهای دیدنی هر شهر یا کشور در تعطیلات ویژه سال نو و همین طور رزرو ارزان ترین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس با قیمت های آفری و تخفیف دار ویژه اعضا که در مجموع بهترین کانال تورهای لحظه آخری نوروزی در تلگرام را می سازند، پاسخ می دهند. پس خیالت با عضویت در این کانال همه جوره راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تورها و عضویت در کانال تور مسافرتی و گردشگری تلگرام می توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

02188909296
09208008108

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا