آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

نقشه سرعین

نقشه سرعین | کاملترین جزییات اصلی شهر سرعین

تا حالا شده بخوای آدرس یه مکان رو در سفر پیدا کنی اما موفق نشدی؟ توی ترافیک گیر کردی یا این که اسم خیابون ها رو با هم قاطی کردی! خیلی اعصاب آدم خرد می شه نه؟ آره واقعا…

اما باید این خبر خوش رو به شما بدهیم که با نقشه سرعین فارا گشت دیگه این نگرانی رو نخواهی داشت. درسته که تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده و حالا با یک گوشی هوشمند و GPS می شه آدرس های مورد نظر رو پیدا کرد اما همیشه و برای همه این شرایط و امکانات ممکنه فراهم نباشه. این جاست که یک نقشه درجه یک و کامل به کارت میاد. یک نقشه خوب که شارژ زیادی از گوشیت نمی گیره. نیاز به گوشی هوشمند و تکنولوژی حرفه ای هم نخواهد داشت و اگر ذخیرش کنی همیشه همراهت می مونه.

چرا این نقشه بهترین نقشه سرعین است؟

در این نقشه میتوانی موقعیت خودت، آدرس یا جایی که دنبالش میگردی رو پیدا کنی. جاده های سنگفرش شده یا خاکی رو تشخیص بدی، راه ماشین رو یا مخصوص تردد دوچرخه رو ببینی، حتی میتوانی ترافیک رو بصورت زنده رصد کنی تا زمان دقیق حرکت و یا رسیدنت به مقصد رو تشخیص بدی:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی به سرعین داشته باشی و از امکانات نقشه ای که در بالا دیدی استفاده کردی و میخواهی از نزدیک دیدن این شهر رو تجربه کنی.صفحه تور سرعین فارا گشت رو حتما ببین. ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت میکنه )

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر

نقشه ای با جزییات کامل

در نقشه سرعین این صفحه یک نقشه کامل و پر از جزئیات از شهر سرعین رو در اختیارت قرار دادیم. برای سنجش کیفیت یک نقشه همیشه به جزئیات اون نگاه می کنند! اگر جزئیات کاملی داشته باشه ، ازش استفاده می کنن. از این نظر خیالت راحت باشه ما تمام جزئیات مورد نیاز رو در این نقشه قرار دادیم.

نقشه سرعین قطعا همون طور که می دونی بسیار بزرگه و منتشر کردن اون روی کاغذ با بهترین کیفیت هم کار بسیار سختیه و حملش هم مشکل، برای رفاه حال شما عزیز، نقشه سرعین که در گوگل مپ هست رو به صورت کامل و جامع در این صفحه قرار دادیم تا مبادا مشکلی در سفرت پیش بیاد یا اینکه جای دیدنی دلخواهت را پیدا نکنی و باعث بشه که کامت تلخ بشه.

نقشه ای برای مسافرین و ساکنین سرعین

ما به خودمون اطمینان داریم و با قاطعیت میگیم که این نقشه ای که تهیه شده آن قدر کامل و با کیفیته که حتی خود سرعینی های عزیز هم می تونن ازش استفاده کنن و لذت ببرن.

شاید تعجب کنید اما خب این شهر همون طور که گفتیم خیلی عظمت داره که باعث می شه حتی ساکنانش گاهی اوقات برای پیدا کردن مقصد مورد نظرشون نیاز به نقشه یا راهنما داشته باشند!. هدف ما از هر کاری که انجام می دهیم چیزی جز رضایت شما عزیزان نیست و به همین دلیل هست که به عنوان آژانس مسافرتی برگزیده کشور انتخاب شدیم و مشتری های محترم خداوند بینهایت مهربان را بینهایت شکر بالا ترین رضایت رو از خدمات ما داشته اند.

انسان برای هر کاری که قصد انجامش رو داره، باید نقشه و برنامه داشته باشه. نقشه راهی که بتونه به دقیق ترین و کامل ترین شکل ممکن فرد رو به مقصد و هدف مورد نظرش برسونه. حالا سفر هم می تونه یک مورد از اون کار ها باشه که اتفاقا در این مورد داشتن نقشه خوب یکی از مهم ترین فاکتور ها به حساب میاد! پس اگر در سفر نیاز به نقشه سرعین، این شهر زیبا، دیدنی و خوش آب و هوا؛ داشتی پیشنهاد می کنیم که حتما از این صفحه استفاده کنی.

امیدواریم که سفری به یاد موندنی و درجه یک داشته باشی و هیچ وقت راهتو گم نکنی. ما در تیم مسافرتی آژانس فارا گشت کوروش کبیر ، سعی می کنیم همیشه یا یاری خداوند بینهایت مهربان چراغ راهت باشیم و کمکت کنیم تا تجربه هر چه بهتری رو از سفرهات داشته باشی و لذت ببری.

 

درباره شهر سرعین

سرعین شهری کوچک در ۳۰ کیلومتری غرب اردبیل و مرکز شهرستان سرعین است. این شهر به علت چشمه‌های آبگرم فراوان شهرت دارد و یکی از مناطق گردشگری در استان اردبیل است. شهر سرعین در ۰۴/۴۸ درجه طول شرقی و ۰۹/۳۸ درجه عرض شمالی با مساحتی بیش از ۱۲۸۰۰۰۰ متر مربع در ۲۸ کیلومتری غرب شهر اردبیل قرار دارد. ارتفاع متوسط شهر از سطح دریا ۱۶۵۰ متر می‌باشد.

این شهر همانطور که در ویکی آمده است به سرعین معروف است، سرعین به زبانی تالشی (سریین) به معنای محل خنک می‌باشد و در فرهنگ لغات عربی به معنی سرچشمه می‌باشد. در ادوار گذشته از این منطقه به نام‌های ساری قیه و سرائین یادکرد میشده‌ است.

یک شهر کوچیک اما بی نهایت زیبا که به شهر چشمه های بهشتی معروفه. با آب و هوایی خنک که دل آدم رو در روز های گرم تابستان به حال میاره و به قول معروف مرده رو زنده می کنه.

سرعین با چشمه های آب گرمش و طبیعت دلپذیرش معروفه. کوه سبلان با ابهت و مثل یک نگهبان کنار سرعین قرار گرفته که دامنه هاش سر سبزی ای دارند که دیدنش روح هر آدمی رو در تور ایرانگردی شبیه به این منطقه تازه می کنه. بهت پیشنهاد می کنم که از هر شهری می خوای به اردبیل یا سرعین برید حتی اگر راهت دور تر می شه ولی باز هم حتما از گردنه حیران وارد این شهر های زیبا بشو و با استفاده از نقشه سرعین تمام جاهای دیدنی را از نزدیک ببین.

نقشه سرعین

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.