آژانس هواپیمایی معتبر در تهران

آژانس هواپیمایی معتبر در تهران

معرفی بهترین آژانس مسافرتی مورد تایید سازمان گردشگری در ایران

در این صفحه می خواهیم به شما آژانس هواپیمایی معتبر در تهران که مورد تایید سازمان گردشگری و مجاز است را معرفی کنیم. تا با خیال راحت و مطمئن بتوانی برنامه سفر خودت را رزرو نمایی.

به نظر شما پیدا کردن سخت است یا آسان؟ حتما با خودت می گویی بستگی دارد دنبال چه چیزی باشی. اگر من بگویم آن چیز «سفر» است و پیدا کردن جای معتبر و مطمئنی که بشود با آن سفر رفت چه؟ پرسیدن این سوال از آدم های مختلف و شنیدن جواب هایشان نشان می دهد که کار سختی است.

اصولا اعتماد کردن سخت است. پیدا کردن آدم ها و جاهای مطمئن، دردسرهای زیادی دارد. اما نگران نباش! این مقاله برای این نوشته شده که یکی از نگرانی های شما را کم کند. اینجا می خواهم برایت از یک آژانس هواپیمایی معتبر در تهران که در لیست آژانس های مجاز است بگویم. آژانسی که هزار راه نرفته را رفته است. آن هم چه رفتنی! در این مقاله سری می زنیم به آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر تا ببینیم که این همه اعتبار از کجا می آید.

اگر عجله داری، می توانی برای رزرو تورهای مسافرتی، با شماره آژانس هواپیمایی تهران تماس بگیری تا کارشناسان فارا گشت شما را راهنمایی کنند. در غیر این صورت تا آخر این صفحه همراه ما باش تا خیالت را از این انتخاب همه جوره راحت کنیم.

شماره آژانس هواپیمایی تهران

اعتبار یکی از سخت ترین چیزهایی است که می توان به آن رسید و اما از آن سخت تر، نگه داشتن اعتبار است. اصلا بگذار یک مثال بزنم: من همیشه با مثال زدن راحت ترم. فکر کن کتاب یک نویسنده را می خوانی.

داستان این کتاب بد جور به دلت می نشیند. اصلا نمی توانی آن کتاب را زمین بگذاری. تا کتاب را تمام نکنی و ندانی آخر داستان چه می شود و چه اتفاقاتی برای این شخصیت و آن شخصیت می افتد، دلت آرام نمی گیرد.

و از همه این ها مهم تر اینکه کتاب چیزی را به تو می دهد که تو پیش از خواندن آن کتاب، نداشتی. آن کتاب چیزی را به تو اضافه کرده است که تا همیشه با تو خواهد بود. و این یعنی چه؟ این یعنی که آن نویسنده با آن کتاب اعتباری پیش تو پیدا کرده است.

نویسنده پیش تو معتبر شده است و باید از این بعد با کتاب هایش، با داستان هایی که می نویسند اعتبارش را حفظ کند. باید هر بار چیزی داشته باشد که به تو بدهد. باید کاری کند که معتبر بماند.

آژانس هواپیمایی معتبر و مورد تایید که می گویند، دقیقا یعنی چه؟

حالا که قدری از اعتبار داشتن و معتبر بودن گفتیم، می توانیم این اعتبار را به خیلی چیزها ربط بدهیم. و ما بین همه این چیزها، می رویم سراغ سفر. به نظرت معتبر بودن را چطور می توانیم به سفر ربط بدهیم؟

به نظر من از هر ده نفر، هشت نفر سفر کردن را دوست دارند. البته اگر به من بود می گفتم از هر ده نفر، هر ده نفر سفر کردن را دوست دارند. اما چه کنیم که همیشه باید احتمالات را هم در نظر گرفت.

خلاصه داشتم می گفتم، به نظر من از هر ده نفر، هشت نفر سفر دوست هستند (و سفر دوست چه ترکیب زیبا و زنده ای است). حالا اگر برویم با این هشت نفر برنامه بچینیم برای سفر، نگرانی ها، سوال ها و دغدغه ها شروع می شود.

فارا گشت آژانس هواپیمایی معتبر و مورد تایید گردشگری

آژانس مسافرتی مورد تایید سازمان گردشگری در تهران و مسیر دشوار پیدان کردن آن

یکی می گوید چطور برویم سفر؟ یکی می گوید با چه کسی و با چه چیزی برویم؟ دیگری می گوید این آژانس هواپیمایی که گفتی معتبر است؟ آن یکی می گوید تو از کجا می دانی این ها کارشان خوب است؟ دیگری می گوید تو چه مدرکی داری که می گویی فلان آژانس هواپیمایی در تهران از همه بهتر است؟ و ….

سرتان درد گرفت؟ همین است. آنقدر می گویند و می گویند که سرشان درد می گیرد و قید سفر را می زنند. اما از حق نگذریم سوالات خیلی خوبی بین این هشت نفر رد و بدل شد. خیلی مهم است که چه آژانس مسافرتی را برای سفر انتخاب کنیم.

حالا که می خواهیم هزینه ای صرف کنیم خیلی خیلی مهم است که به چه آژانسی اعتماد کنیم. راستش این اهمیت آنقدر زیاد است که دوست دارم همین جا با صدای بلند بگویم که اعتبار تجربه ی سفر از اعتبار همراهان آن سفر می آید. اعتبار تجربه سفر شما از اعتبار آژانس هواپیمایی و مسافرتی که در تهران انتخاب کرده اید می آید.

می دانم که الان حتما داری با خودت می گویی از کجا بدانیم؟ از کجا مطمئن شویم که کدام آژانس هواپیمایی معتبر، در لیست آژانس های مجاز و مورد تایید سازمان گردشگری است؟ سوالاتت خیلی خوب است و مطمئنم به جز خودت، خیلی های دیگر هم همین سوال ها را دارند.

برای دسترسی به لیست جدیدترین تورهای مسافرتی، می توانی روی عبارات زیر کلیک یا تاچ کنی:

فارا گشت کوروش کبیر آژانس هواپیمایی معتبر در تهران

حالا با هم برویم دنبال شناختن. و حتما خودت می دانی که شناختن چقدر سخت است. و برای همین سخت بودن، در بین آژانس های هواپیمایی تهران سعی کردیم همیشه بهترین باشیم.

اما این بهترین بودن، به هیچ وجه ساده نبود. ما در بین رقبا زیاد گشتیم. در این گشتن، مو را از ماست بیرون می کشیدیم. حالا می گویم چطور! برای پیدا کردن آژانس هواپیمایی معتبر در تهران باید به چند فاکتور و معیار خیلی خیلی مهم توجه کنی. برویم و ببینیم چه معیارهایی:

 1. اعتبار هر آژانس هواپیمایی و مسافرتی به چند عامل بستگی دارد اما یکی از اولین معیارهایی که باعث می شود یک آژانس را معتبر بدانیم، داشتن مجوز است. برای هر کسی که قصد سفر با آژانس های مسافرتی را دارد، مهم است که بداند کدام آژانس مسافرتی مورد تأیید سازمان گردشگری است.
  این مجور، دل مسافر را قرص و محکم می کند. خیالش را همان اول راحت می کند و آژانس فارا گشت کوروش کبیر یکی از آژانس های معتبر در تهران و البته ایران است که دارای مجوز از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد، که در سایت ta.mcth.ir/agency قابل مشاهده است. و چه از این بهتر؟!
 2. یکی از مهم ترین معیارها برای شناختن یک آژانس هواپیمایی معتبر، سابقه ی حرفه ای آن آژانس گردشگری است. سابقه به شما نشان می دهد که آژانس چقدر تجربه دارد؟ و تجربه به شما چه می گوید؟ خیلی چیزها می گوید. مثلا به شما می گوید که آن آژانس چقدر سفر کردن را می شناسد؟ چقدر مسافران و نحوه برخورد با مسافران را می شناسد؟ و موارد دیگر.
  آژانس فارا گشت کوروش کبیر چندین سال سابقه حرفه ای دارد. این آژانس به هر سفر به چشم تجربه نگاه می کند. و هر سفر یعنی اضافه شدن یک تجربه به کشکول تجربه ها. برای همین هم هست که انگار هر سفر از مسافرت قبلی جذاب تر است.
 3. نظرسنجی و پرس و جو از کسانی که با آن آژانس سفر کرده اند، خیلی خیلی مهم است. خیلی وقت ها من و شما و خیلی های دیگر به خاطر نظرات و بازخوردهای دیگران سراغ خیلی چیزها می رویم. مثلا می گویند فلانی کارش خیلی درست است و ما هم مشتری اش می شویم. بعد اگر ببینیم که واقعا کارش درست است، او را به بقیه هم معرفی می کنیم.
  اگر افراد زیادی حرف های خوبی راجع به یک چیز بزنند و از آن تعریف کنند، بیشتر مطمئن می شویم. برای همین هم ما در این نظرسنجی سراغ یک نفر و دو نفر و سه نفر نرفتیم. سراغ تمام مسافرانمان رفتیم و نظرشان را با دلیل پرسیدیم. در این پرس و جو مطمئن شدیم که خدمات ما در آژانس فارا گشت به عنوان مجموعه ای با بالاترین درصد رضایت مسافرین جزو بهترین های تهران و ایران است.
 4. معیار دیگر را البته اگر خودت ببینی و تجربه کنی خیلی خیلی بهتر است. اما می توانی از کسانی که تجربه سفر با آژانس فارا گشت کوروش کبیر را داشته اند و جزو مشتریان ثابت ما شده اند، بپرسی تا ببینی که این آژانس چقدر تورهای مسافرتی ایرانگردی و تورهای داخلی و خارجی را عالی، حرفه ای و جذاب اجرا می کند.
 5. از هر چه می رود، سخن دوست خوش تر است. و دوست اینجا چه کسی است؟ آفرین، دوستِ فارا گشت کوروش کبیر، مسافران آژانس هستند. و الحق که این آژانس به عنوان بهترین آژانس مسافرتی تهران و ایران در طول سفر، دوستی را تمام و کمال به جا می آورد. با پشتیبانی فوق العاده و همراهی دلسوزانه و مسئولانه.
 6. قیمت هم که یکی از مهترین دلایل تصمیم گیری مسافران است را نیز مدنظر قرار داده ایم. بدین صورت که وقتی مسافران تورهای داخلی و خارجی تصمیم به رزرو و ثبت نام می گیرند، پایین ترین و ارزان ترین قیمت در لحظه را ارائه می دهیم تا مسافران با کمترین هزینه ممکن بهترین سفر زندگی خود را تجربه کنند.
 7. این ها را گفتم و حالا می خواهم برسم به یک قسمت هیجان انگیز. مخصوصا برای آن هایی که دوست دارند وقتی به سفر می روند، همه جا را خیلی خوب بشناسند. بله رسیدیم به لیدرهای عزیز. می دانستی یکی از راه های شناخت آژانس هواپیمایی معتبر در تهران و هر کجای ایران و جهان چیست؟
  این است که آن آژانس گردشگری لیدرهای حرفه ای و آگاهی داشته باشد و در کنار این لیدرها، از بهترین و حرفه ای ترین مسئولین گشت و ترانسفر برای همه ی تورها اعم از زمینی و هوایی برخوردار باشد. آژانس فارا گشت کوروش کبیر لیدرها و مسئولین گشت را با دقت و وسواس بسیار زیادی انتخاب می کند. چون تجربه ای که مسافران در هر سفر به دست می آورند، برایش بسیار مهم است.

 

آژانس مسافرتی مورد تایید سازمان گردشگری

آژانس هواپیمایی معتبر تهران و مورد تایید سازمان گردشگری ایران

مثال آغاز این مقاله را یادت هست؟ اعتبار نویسنده و این که باید هر بار در داستان هایش کاری کند و حرفی برای گفتن داشته باشد تا این اعتبار حفظ شود. آژانس های مسافرتی هم همین طور هستند. آنها هم باید کاری کنند که اعتبارشان حفظ شود.

آژانس فارا گشت کوروش کبیر با دارا بودن بهترین سایت تور مسافرتی، در تمام این سال ها نشان داده است که می خواهد اعتبارش را حفظ کند. این اعتبار را سخت به دست آورده است و نمی خواهد آسان از دست بدهد. برای همین هم در همه سفرهایش، حرفی برای گفتن دارد.

با همه توانایی هایی که دارد، با تجربه های بی شمارش، با لیدرهای آگاهش، با کارشناسان دلسوزش و با لطف خداوند بی نهایت مهربان آماده سرویس دهی و اجرای بهترین و مطمئن ترین تورهای سیاحتی و زیارتی به شما می باشد.

آدرس آژانس فارا گشت روی نقشه گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت

یکی از دلایل اصلی مسافرت کردن هر فرد، دیدار از جاهای دیدنی کشور یا شهری است که رزرو کرده. همیشه گشت های درون شهری بهترین خاطرات یک سفر رو رقم می زنند. پیشنهاد می کنم قبل از سفر، صفحه وبلاگ گردشگری فارا گشت رو ببینی. در این وبلاگ از بهترین جاهای دیدنی و تاریخچه ای که دارند به همراه عکس های زیبا صحبت کردیم. مطمئنا خوشت میاد:

قبل از استفاده از شماره آژانس هواپیمایی تهران که در بالا ارائه شد، می توانی مجوز رسمی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی فارا گشت را مشاهده نمایی. با داشتن این مجوز خیال مسافران تا حدودی راحت تر می شود که این مجموعه گردشگری به صورت قانونی و مجاز فعالیت می کند. با کلیک یا تاچ بر روی دگمه زیر می توانی عکس مجوز فارا گشت را مشاهده نمایی.

اطلاعات تورهای فارا گشت

اطلاعات هتل های فارا گشت

اگر هم دوست داری درباره رزرو هتل داخلی اطلاعات کامل داشته باشی که هر زمان قصد سفر کردی بدونی کدوم هتل دقیقا مطابق با سلیقه و خواسته ات است، پیشنهاد می کنم که صفحه رزرو هتل های داخل ایران را ببینی. (برای انتخاب یه سفر فوق العاده کمکت می کنه.)

وقتی با آژانس های مسافرتی مورد تایید سازمان گردشگری و مجاز تماس می گیری؛ با خیال راحت می توانی برنامه سفرت را بچینی. همکاران ما که بعد از گذشتن از فیلترهای مختلف فارا گشت، استخدام آژانس هواپیمایی شده اند، با توجه به علاقه، بودجه و سلیقه شما، تورهای مسافرتی مختلف داخلی و خارجی را برای ایام مختلف سال رزرو می کنند.

این تورها شامل بهترین ترین خدماتی هستند که در لیست آژانس های مسافرتی مجاز و مطمئن گردشگری ایران و تهران، ارائه می شوند. فرقی نمی کند که در کدام تورها می خواهی ثبت نام کنی، وظیفه ما ارائه ارزان ترین و بهترین تورهای مسافرتی، گردشگری و یا زیارتی به شما در این ایام است. پس خیالت همه جوره راحت باشه.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. لطفا با شماره تلفن تورهای لحظه آخری فارا گشت تماس بگیر تا بتوانیم طبق سلیقه و بودجه شما، رزرو سفر دلخواهت را از هر شهری که ساکن هستی، به عنوان آژانس هواپیمایی معتبر در تهران انجام دهیم:

شماره تلفن آژانس مسافرتی معتبر و مورد تایید گردشگری

تورهای پیشنهادی:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا