کارگزار تور روسیه

کارگزار تور روسیه

برنامه های مسافرتی ویژه فارا گشت برای سفر به روسیه امسال شما:

کارگزار تور روسیه در حقیقت همان مجری اصلی تور روسیه می باشد. آژانس های مسافرتی نیز شرکت هایی هستند که در زمینه گردشگری فعالیت می کنند. این شرکت ها برنامه های سفر به سمت مقاصد مختلف را ترتیب می‌ دهند و با برنامه ریزی قبلی تدارکات سفر به کشور های مختلف دنیا از جمله کشور روسیه را فراهم می کنند.

روسیه یکی از کشورهایی است که در شمال ایران و در شمال دریای خزر واقع شده است. این کشور پهناور، قدمتی طولانی داشته و می‌ تواند مقصدی زیبا برای گردشگران باشد. بنابراین در این مطلب به معرفی کارگزار مستقیم تور روسیه و برنامه های مختلف سفر به روسیه می پردازیم.

معرفی کارگزار مستقیم تور روسیه

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر کارگزار تور روسیه می باشد. این آژانس مسافرتی تدارک کامل سفر شما به این کشور را انجام می‌ دهد.

آژانس مسافرتی از آن جایی که بدون واسطه مقدمات سفر شما به روسیه را فراهم می کند؛ هزینه های کمتری از شما دریافت می کند. سفر به روسیه از طریق تورهایی که آژانس مسافرتی مجری مستقیم تدارک دیده است؛ مزیت های زیادی دارد. در ادامه بیشتر در خصوص این مزیت ها توضیح می دهم:

” برای خرید، رزرو و اطلاع از شرایط و قیمت تورهای مسافرتی مسکو و سنت پترزبورگ، روی عبارت تور روسیه کلیک یا تاچ کن. “

کارگزار مستقیم تور روسیه

اخذ ویزای روسیه برای تورهای مسافرتی فارا گشت

یکی از کارهایی که کارگزار تورهای روسیه انجام می دهد؛ انجام دادن امور مربوط به اخذ ویزا می باشد. اخذ ویزا برای سفر به کشور های خارجی، می تواند دردسر های مخصوص به خود را داشته باشد.

هرچند که کشورهای مختلف برای اعطای ویزای توریستی سخت‌ گیری‌ های سایر ویزا ها را ندارند؛ اما باز هم برای اخذ این ویزا باید شرایط و مدارک لازم فراهم باشد.

گرفتن ویزا، دردسر های زیادی دارد. کسانی که در این کار تجربه دارند و به مسائل حقوقی واقف هستند می توانند مسیر گرفتن ویزا را هموارتر کنند. آژانس مسافرتی مجری تور، به این دلیل که به طور مداوم با سفارتخانه ها و فرایند اخذ ویزا مرتبط هستند؛ می توانند این کار را راحت تر از دیگران انجام دهند.

در نتیجه کارگزار مستقیم تور روسیه این خدمت را به مسافران خود ارائه می کند. بنابراین ما در فارا گشت، مقدمات اخذ ویزا را فراهم کرده تا مسافران از این نظر نگرانی نداشته باشند.

ویزای روسیه

 

اجرای تور با بهترین پروازها

یکی از کارهایی که کارگزار تورهای روسیه انجام می دهد؛ انجام دادن امور مربوط به اخذ ویزا می باشد. اخذ ویزا برای سفر به کشور های خارجی، می تواند دردسر های مخصوص به خود را داشته باشد. هرچند که کشورهای مختلف برای اعطای ویزای توریستی سخت‌ گیری‌ های سایر ویزا ها را ندارند؛ اما باز هم برای اخذ این ویزا باید شرایط و مدارک لازم فراهم باشد.

گرفتن ویزا، دردسر های زیادی دارد. کسانی که در این کار تجربه دارند و به مسائل حقوقی واقف هستند می توانند مسیر گرفتن ویزا را هموارتر کنند. آژانس مسافرتی مجری تور، به این دلیل که به طور مداوم با سفارتخانه ها و فرایند اخذ ویزا مرتبط هستند؛ می توانند این کار را راحت تر از دیگران انجام دهند.

در نتیجه کارگزار مستقیم تور روسیه این خدمت را به مسافران خود ارائه می کند. بنابراین ما در فارا گشت، مقدمات اخذ ویزا را فراهم کرده تا مسافران از این نظر نگرانی نداشته باشند.

پروازهای روسیه

استفاده از راهنمای فارسی زبان در طی برنامه سفر

روسیه از جمله کشورهایی است که در آن زبان انگلیسی چندان رایج نیست. در نتیجه دانستن زبان انگلیسی در این کشور نمی تواند به شما کمک زیادی کند. بلکه باید یک همراه داشته باشی تا به زبان روسی مسلط باشد.

یکی دیگر از خدماتی که ما در آژانس فارا گشت به عنوان بهترین کارگزار تور روسیه ارائه می دهیم؛ کمک گرفتن از یک راهنمای مجرب و حرفه ای فارسی زبان است. داشتن یک راهنمای فارسی زبان در هنگام سفر یک مزیت بسیار مهم است. این راهنما می تواند به شما کمک کند تا از مکان های دیدنی بازدید کرده و اطلاعات خوبی را به دست بیاوری.

همچنین می تواند به شما کمک کند تا با مردم روسیه ارتباط برقرار کنی. با این شرایط، سفر شما طبق برنامه پیش خواهد رفت و هنگام بازدید از مکان های دیدنی بیشتر لذت خواهی برد.

 

بهترین برنامه ریزی در طی سفر توسط کارگزار مستقیم تور روسیه

کارگزار تور روسیه یکی از مهم‌ ترین کارهایی که انجام می دهد؛ برنامه‌ ریزی برای سفر است. اگر شما می خواهی به کشور های دیگر در قالب تور خارجی سفر کنی بهتر است این کار را از طریق آژانس های مسافرتی با سابقه و دارای مجوز رسمی سازمان گردشگری انجام دهی.

به دلایل مختلف برای شما مشکل است تا در کشورهای دیگر بتوانی برنامه مناسب برای سفرت بچینی. این کار باید توسط افراد متخصص و حرفه ای که سفر زیادی به کشور روسیه داشته اند؛ انجام داده شود. این افراد می توانند بهترین برنامه ریزی را برای سفر و گشت از جاهای دیدنی بچینند.

این گونه دیگر نیاز نیست تا دغدغه و نگرانی این که به کجا بروی و چه کار بکنی تا بتوانی از مکان های مختلف توریستی روسیه بازدید کنی را داشته باشی تا بیشترین لذت را از سفر خود برده و یک تجربه و خاطره خوش داشته باشی.

در کنار این مزیت که شرح دادم، باید به عرض برسانم که وقتی با مجری مستقیم سفر کنی، هزینه شما نیز بسیار به صرفه خواهد شد، تخفیف های ویژه خواهی داشت و مسافرتی مقرون به صرفه و ارزانی را تجربه می کنی.

بهترین برنامه ریزی تورهای روسیه

برنامه تورهای مسافرتی روسیه

کارگزار تور روسیه معمولا سفر به مسکو و سنت پترزبورگ را برای مسافران اجرا می کند. این دو، از شهرهای بسیار معروف و زیبای کشور روسیه هستند که هر سال از تعداد زیادی توریست و گردشگر را پذیرایی می کند.

برنامه سفر معمولا بدین صورت است:

ابتدا از تهران به فرودگاه مسکو پرواز خواهی داشت، سپس با پرواز داخلی یا قطار ویژه، به سمت سنت پترزبورگ ترانسفر می شوی. 3 شب در یکی از بهترین هتل های سنت پترزبورگ اقامت خواهی داشت و در طی این مدت با راهنمای فارسی زبان فارا گشت، از جاهای دیدنی این شهر دیدن خواهی کرد.

پس از روز آخر اقامت، مجدد با پرواز داخلی یا قطار ویژه به شهر مسکو ترانسفر می شوی. در آن جا نیز 3 شب اقامت خواهی داشت و یک برنامه گشت از جاهای دیدنی برای شما اجرا می شود.

خاطر نشان می کنم که در حین این سفر زمان های آزاد نیز خواهی داشت با به خرید سوغاتی یا گشت و گذار دلبخواهت برسی. در روز آخر سفر با ترانسفر فارا گشت به فرودگاه مسکو خواهی رفت و با پرواز به فرودگاه تهران، پرواز خواهی کرد.

برنامه تور ذکر شده گاهی بین پروازهای ماهان و ایرفلوت متفاوت می شود (منظور شهر ورودی اولیه و اقامت در آن است). برای اطلاع از برنامه دقیق مسافرت، لطفا تماس بگیر تا کارشناسان تور فارا گشت، شما را راهنمایی کنند.

تورهای پیشنهادی روسیه فارا گشت

تورهای مسافرتی متفاوتی که در ایام مختلف سال می توانی انتخاب کنی:

کارگزار تور چیست؟

اگر هنوز برایت سوال می باشد که کارگزار تور یا همان tour broker چه می باشد، تعریف این عبارت را از سایت mk-tours.com ارائه می دهم تا معنی آن را در سایت های بین المللی بخوانی:

tourism. Our office is located in St. Petersburg, but we provide tourist services all over Russia. We are experienced, reliable, eficient, responsible, precise and also very attentive and flexible due to our individual approach to every partner and client. We provide Many Kinds of Tours in Russia: tours for individual clients, special programmes for business travellers and tourist groups, etc. We are also able to arrange Incentive & VIP tours or organize conferences and etc..

ترجمه:

گردشگری دفتر ما در سن پترزبورگ واقع شده است، اما ما خدمات گردشگری را در سراسر روسیه ارائه می دهیم. ما به دلیل رویکرد فردی خود به هر شریک و مشتری، با تجربه، قابل اعتماد، کارآمد، مسئولیت پذیر، دقیق و همچنین بسیار مراقب و انعطاف پذیر هستیم.

ما انواع مختلفی از تورها را در روسیه ارائه می دهیم: تورهایی برای مشتریان انفرادی، برنامه های ویژه برای مسافران تجاری و گروه های توریستی و غیره. همچنین می توانیم تورهای تشویقی و VIP را ترتیب دهیم یا کنفرانس ها و غیره را برگزار کنیم.

نقشه روسیه در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت

یکی از دلایل اصلی سفر به روسیه، اماکن و جاذبه های مختلف توریستی است که در نوع خود کم نظیر هستند. مسکو و سنت پترزبورگ جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارند که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود. اگر می خواهی بدونی که این شهرها چه جاذبه هایی داره، صفحه وبلاگ گردشگری روسیه رو که برات آماده کردیم می تونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده به یاد ماندنی به روسیه داشته باشی و لذت بردی از خواندن اطلاعات کارگزار مستقیم تور روسیه که برات شرح دادیم و می خواهی از نزدیک دیدن این کشور زیبا رو تجربه کنی، صفحه تور روسیه فارا گشت رو حتما ببین. (برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت می کنه.)

اطلاعات تورهای فارا گشت

اطلاعات هتل های فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به روسیه و جذابیت های این کشور رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی، این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل های روسیه کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس می گیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره برنامه های ویژه کارگزار تور روسیه، مدت زمان سفری که قرار است به این کشور داشته باشی، امکانات و درجه هتل های پکیج تورهای مسکو و سنت پترزبورگ در ایام عادی و یا برای تور نوروز روسیه و خدمات گشت ها پاسخ می دهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می‌ توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

شماره تماس برای رزرو تورهای مسافرتی مورد علاقه شما

تورهای مختلف روسیه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا