تور مشهد با قطار

مجری اصلی تور زمینی مشهد با قطار از تهران و سایر شهرها در ایران

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با یاری خداوند بی نهایت مهربان، چندین سال است که ارزان ترین تور مشهد با قطارهای 6 و 4 تخته، فدک و زندگی و vip را در ایران برای تورهای مختلف زیارتی و سیاحتی زمینی با مجوز رسمی از سازمان گردشگری و بالاترین درصد رضایت مسافرین، اجرا می کند.

 

تا انتهای این صفحه با عناوین زیر آشنا خواهی شد:

 • قیمت تور مشهد با قطار از تهران و سایر شهرها
 • خدمات تورهای ریلی مشهد برای شما
 • سوالات مسافران قبل از سفر به مشهد
 • نظرات مسافرین تورهای قطار مشهد فارا گشت.
تور مشهد با قطار

قیمت تور مشهد با قطار از تهران

در این بخش می توانی بهترین قیمت تورهای ارزان مشهد از شهر تهران که ریلی اجرا می شوند را ببینی:

(احتمال بیشتر یا کمتر شدن قیمت در ایام مختلف و بر اساس قطارهای متفاوت وجود دارد)

هتلقیمت هر نفر در تور 3 روز
قیمت هر نفر در تور 4 روز

انقلاب

⭐⭐

2.100.000

تومان

2.700.000

تومان

کوثر

⭐⭐

2.800.000

تومان

3.750.000

تومان

سراج

 top ⭐⭐

2.150.000

تومان

2.750.000

تومان

کارن

 top ⭐⭐

2.850.000

تومان

3.650.000

تومان

هاترا

⭐⭐⭐

2.700.000

تومان

3.600.000

تومان

سهند

⭐⭐⭐

3.250.000

تومان

4.400.000

تومان

کیانا

⭐⭐⭐⭐

3.750.000

تومان

5.200.000

تومان

سارینا

⭐⭐⭐⭐

3.700.000

تومان

5.150.000

تومان

رضویه

 top ⭐⭐⭐

4.700.000

تومان

6.600.000

تومان

پارسیس

⭐⭐⭐⭐⭐

3.300.000

تومان

4.550.000

تومان

جواد

⭐⭐⭐⭐

4.100.000

تومان

5.700.000

تومان

الماس 2

⭐⭐⭐⭐⭐

4.300.000

تومان

6.000.000

تومان

قصر طلایی

⭐⭐⭐⭐⭐

5.100.000

تومان

7.200.000

تومان

درویشی

⭐⭐⭐⭐⭐

5.250.000

تومان

7.350.000

تومان

خدمات ویژه تور زمینی مشهد

با رزرو این سفر کاملترین خدمات را در تور مشهد فارا گشت خواهی داشت:

(صبحانه، نهار و شام رایگان فقط در هتل های 1 الی 4 ستاره می باشد.)

 • هتل یا هتل آپارتمان انتخابی
 • دو و سه شب اقامت
 • امکان اضافه نمودن شب های اقامت
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • بلیط رفت
 • بلیط برگشت
 • خدمات ویژه هتل

قیمت تور مشهد با قطار از شهرهای مختلف

در این بخش لیست تور از شهرهایی که فارا گشت سفر مشهد اجرا می کند را می توانی ببینی:

چطور می توانیم بهترین تورهای مشهد را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران مشهد خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور مشهد با قطار

برای رزرو تورهای مشهد قطار که از تهران و سایر شهرها حرکت می کنند و یا استعلام قیمت های لحظه آخری، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ تماس بگیر:

سوالات متداول تور مشهد با قطار

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به شهر مشهد، به دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تور مشهد ارزان با قطار قصد سفر دارند، از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور مشهد با قطار که توسط فارا گشت اجرا می شود چه امکاناتی برای من دارد؟

به عنوان متخصص و مجری اصلی تور قطار مشهد در ایران که بهترین تورهای ریلی و تور مشهد هوایی را اجرا می کنیم، خدمات زیر را به شما تقدیم خواهیم کرد:

 • رزرو بلیط رفت و برگشت قطار مشهد. قطارهای رزرو شده از شش تخته و ارزان گرفته تا لوکس و vip طبق سلیقه شما در ساعات مختلف حرکتی، رزرو می شوند.
 • در کنار بلیط، برخی از هتل ها به خصوص 5 ستاره ها سرویس استقبال دارند. استقبال یعنی کارگزار فارا گشت، هنگام رسیدنت به شهر مقدس مشهد، دنبال شما می آید و شما را به هتل انتخابی می برد.
 • اقامت در بهترین هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد همراه با صبحانه، نهار و شام رایگان بخش دیگری از خدمات تور ارزان زمینی مشهد با قطار می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور مشهد گردی هم می توانی داشته باشی؛ که شامل بازدید از برخی جاذبه های مشهد می باشد. اگر دلت می خواهد از این سرویس استفاده کنی با کارشناسان تور فارا گشت مشورت کن.

2- از کدام شهرها فارا گشت تور مشهد ریلی را اجرا می کند؟

به عنوان مجری اصلی انواع تور مشهد و سال ها تجربه حرفه ای در اجرای بهترین و ارزان ترین تورهای مسافرتی در ایران که با یاری خداوند بی نهایت مهربان انجام شده، از هر جایی امکان رزرو این را تور برای شما داریم.

فرقی نمی کند از تهران باشی یا کرمانشاه، اردبیل یا تبریز، شیراز یا کرمان، اهواز یا سنندج، ساری یا رشت، اصفهان یا یزد، کرج یا قم و یا از هر شهر دیگری که دارای ایستگاه راه آهن به سمت شهر مشهد باشد این تور زمینی برای شما رزرو می شود. اگر هم در شهر شما ایستگاه راه آهن نباشد، برایت از نزدیک ترین شهر بلیط قطار به سمت راه آهن مشهد رزرو می شود. پس خیالت همه جوره راحت.

3- ارزان ترین تور مشهد با قطار چه زمانی است؟

معمولا قیمت تورهایی که با قطار (اصطلاحا تورهای زمینی) اجرا می شوند در اکثر مواقع ارزان هستند. چون قیمت بلیط قطار نسبت به سایر وسایل نقلیه ارزان تر است و در طول سال خیلی کم تغییر قیمت دارد.

برای ارزان تر شدن قیمت می توانی هتل هایی انتخاب کنی که ستاره کمتری دارند. قاعدتا هتل آپارتمان از هتل ارزان تر است و یا هتل های 3 ستاره از 4 و 5 ستاره ارزان تر. بنابراین با انتخاب هتلی با درجه کمتر قیمت ارزان تر می شود.

نکته دیگری هم که خوب است مدنظر داشته باشی این است که اگر در زمان هایی که فصل سفر نیست مسافرت کنی، مانند زمان بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، زمان هایی که هوا سرد است و یا زمان امتحانات و یا در ایامی که مراسم خاصی مثل زیارت مخصوص و همین طور تعطیلات خاصی نمی باشد (یعنی تعطیلات چند روزه و یا تور مشهد نوروز نباشد)، به علت تخفیف بالایی که هتل های شهر مشهد برای مسافران در نظر می گیرند، قیمت ارزان تری را تجربه خواهی کرد.

بنابراین پیشنهاد می کنم که با کارشناسان تور مشهد قطار فارا گشت مشورت نمایی تا بهترین زمان برای خرید تورهای تخفیف خورده مشهد زمینی که به صورت آفر به شما ارائه می شوند را تعیین کنند. در این صورت با قیمت خیلی به صرفه ای به شهر مقدس و زیارتی مشهد سفر خواهی کرد.

4- سفر زمینی مشهد را چطوری رزرو کنم؟

برای رزرو تور این تور می توانی یکی از دو راه زیر را انتخاب کنی:

به صورت حضوری: یکی از مسافران به عنوان نماینده سایر مسافرین به همراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه می نماید. با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت می کند و پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت تور ارزان زمینی مشهد، و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا می شود و بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل می گیرد و آماده می شوند برای سفری خوش.
آدرس رزرو تور: تهران، میدان ولیعصر، ابتدای خیابان کریمخان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33

به صورت تلفنی: شما با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور مشهد ریلی، و خدمات مختلف زیارتی – سیاحتی و شرایط دلخواه دیگر که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.

در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس فارا گشت: 02188909296 و 09208008108

تور مشهد با قطار از تهران

5- فاصله تهران تا مشهد با قطار چقدر است؟

یکی از ویژگی های شهر مشهد این است که قطارهای مختلفی از شهرهای متفاوت به این شهر حرکت دارند. برای مثال قطارهای تندرو پردیس فاصله تهران تا مشهد را در حدود 7 الی 8 ساعت طی می کنند و سایر قطارها تقریبا از تهران به مشهد را 12 الی 13 ساعته می روند.

6- ساعت تحویل اتاق هتل و یا تخلیه آن توسط مسافر چه زمان هایی است؟

همه هتل های کل دنیا، باید قوانین مربوط به هتل داری را رعایت نمایند. یکی از این قوانین که با رزرو هتل در مشهد خواهی دید، هتل داران از آن پیروی می کنند، قانون زمان تحویل و تخلیه اتاق به مسافر می باشد.
در اکثر هتل و هتل آپارتمان های جهان و ایران، تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

7- مشهد چه جاهای دیدنی دارد؟

مشهد دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که در زیر به برخی از آن ها اشاره می شود:

 • سفر به طوس و دیدن آرامگاه شاعر نامدار ایرانی، فردوسی کبیر همواره در برنامه سفری تمام تورهای مسافرتی و مسافران مشهد قرار دارد.
 • کوهسنگی یکی از پارک های بزرگ شهر مشهد است که با حضور در آن می توان دو رشته کوه از بینالود را مشاهده کرد. روایاتی وجود دارد که شاه عباس صفوی در این منطقه تاجگذاری کرده است.
 • یکی از جاذبه های طبیعی مشهد دریاچه چشمه سبز است. در اطراف این دریاچه طبیعت چشم نوازی گسترش یافته است که دیدن آن خالی از لطف نیست.
 • تاریخ ایران نادرشاه را به خوبی به یاد دارد. در مشهد می توان آرامگاه این پادشاه ایرانی را مشاهده کرد.
 • پارک هفت حوض در کوه های خلج واقع شده است. در این پارک 7 چشمه طبیعی وجود دارد.
 • باغ گیاه شناسی مشهد نیز از جمله مکان هایی است که دیدن آن به افراد علاقمند به گل و گیاه شدیدا توصیه می شود.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگری داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی درباره همه آن ها اطلاعات کاملی را همراه با عکس هایشان ببینی. پس لطفا روی عبارت جاهای دیدنی مشهد کلیک یا تاچ کن.

8- چرا با قطار، مشهد را برای سفر انتخاب کنم؟

مسافران شهر مشهد علاقه ای در دل خود نهفته دارند که قابل توصیف نیست. شهر مشهد به علت وجود حرم امام هشتم شیعیان بسیار مورد توجه ایرانی ها و شیعیان است و همه مردم آرزوی سفر به این شهر مقدس را در دل دارند. با حضور در بارگاه امام رضا می توان خستگی های روزهای سخت زندگی را از تن به در کرد و به آرامش رسید.

از آن جایی که قلب تمام مسافران مشهد مملو از علاقه دیدار امام رضا است به آن ها توصیه می شود که از قطار برای رسیدن به مشهد استفاده کنند تا گرد خستگی راه، از علاقه دیدار آن ها نکاهد. همچنین حضور در تورهای مسافرتی به مشهد که با قطار رزرو می شوند بسیار ارزان و به صرفه هستند و این امکان را نیز، به زائران حرم امام رضا می دهد که در کنار زیارت به سیاحت نیز بپردازند.

جذابیت های تورهای ریلی فقط برای سفرهای زیارتی مشهد مطرح نیست، بلکه تمام بخش های مختلف گردشگری را شامل میشود، طوری که سایت vacationsbyrail.com در صفحه خود آورده است:

This is experiential travel at its best. Immerse yourself in the journey as you travel into parts of the country often inaccessible by other modes of transportation aboard the world’s iconic trains.

همیشه تورهای مسافرتی داخلی با قطار بسیار لذت بخش، شیرین و خاطره انگیز هستند. تنوع قطارهای مختلف که به سمت مشهد حرکت می کنند نیز می تواند هر طیف از سلیقه را پوشش دهد.

برای رزرو و خرید تور مشهد با قطار (6 تخته، 4 تخته، اتوبوسی، فدک، زندگی، سبز، نور، لوکس و قطار vip) در نوروز و سایر روزهای فصل و سال و با کامل ترین خدمات و ارزان ترین قیمت تور مشهد قطار یا ریلی (زمینی مشهد) با ما در فارا گشت کوروش کبیر تماس بگیر. تخفیفات ویژه ای برای شما داریم.

تورهای پیشنهادی دیگر

سایر تورهایی که توسط آژانس فارا گشت با قطار اجرا می شوند:

نظرات مسافران تور مشهد زمینی فارا گشت

در این بخش نظرات مسافرین درباره تور مشهد با قطار را می توانی بخوانی

(شما هم می توانی در انتهای صفحه نظر و یا سوالت را درج کنی.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا