آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

هتل درویشی مشهد

اتاق های در دسترس

هتل
5 ستاره
ایران
مشهد
مشهد ، خیابان امام رضا ، بین خیابان امام رضا 22 و 24 ، هتل درویشی
14.00
12.00

هتل درویشی مشهد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 5 ستاره

هتل درویشی مشهد یکی از هتلهای پنج ستاره تاپ مشهد میباشد که در سال 1391 افتتاح شد ، این هتل بعنوان یکی از هتلهای فوق العاده مجلل و لوکس در ایران شناخته میشود ، درویشی دارای امکانات و تفریحات بسیار تاپ و ویژه ای است که  فراتر از حد استاندارهای جهانی است و همه مسافران خودش را راضی کرده است در کنار همه اینها باید خاطر نشان کنم که فاصله این هتل تا حرم امام رضا تقریبا ده دقیقه پیاده میباشد و براحتی میتوانید رفت و آمد داشته باشید ولی با این حال سرویس رایگان به حرم نیز جزو خدمات اصلی این هتل میباشد.

اگر قرار باشد بطور خلاصه امکانات و سرویسهای هتل درویشی مشهد را عنوان کنیم بدین صورت خواهد بود: اتاقهای مختلف با طراحی و دکوراسیون خاص و منحصر بفرد ، آسانسور ، مجموعه آبی استخر ، سونا ، جکوزی ، انواع ماساژ ، سالن بیلیارد ، سالن بدن سازی ، خدمات ویژه اسپا ، سالن های زیبایی بانوان و آقایان ، خدمات راهنمای میهمان ، بیزینس سنتر ، تاکسی سرویس ، خدمات لاندری ، پارکینگ ، ترانسفر فرودگاهی و راه آهن ، چندین رستوران و کافی شاپ و ترانسفر به حرم مطهر حضرت رضا (ع) که وجود هر کدام یک پوئن ویژه در کارنامه یک محل اقامت لوکس و تاپ ، حساب میشود که در اکثر رسانه ها از آن اسم برده میشود ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل درویشی مشهد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل درویشی مشهد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل درویشی چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای اصلی هتل درویشی مشهد تیپ های مختلف اتاق های آن است ، اتاقها به چهار دسته اصلی ، اکونومی ، استاندارد ، vip و top vip تقسیم بندی میشوند و هر کدام دارای طراحی و دکوراسیون متفاوتی هستند ، اتاقهای فصل که هر کدام با دکوراسیون و رنگ خاص یکی از فصلها تزیین شده اند ، اتاقهای ملل که هر کدام از آنها طبق دکوراسیون و فرهنگ یک تمدن طراحی شده اند ، همچون ایران باستان ، روم ، مصر ، ایران اسلام ، هند ، چین و اتاقهای آینده و همینطور سوییتهای لوکس که مطابق با هتلهای برند و نام آشنای جهانی طراحی شده اند ، این تفاوتها بقدری متنوع هستند که شما هر سال که به مشهد سفر کنید و یکی از اتاقها را انتخاب کنید تا چندین سال چنان تنوع دارید که گویا در هتلهای متفاوت اقامت داشته اید.

از دیگر خصوصیات این هتل ، باید به این نکته مهم اشاره کرد که بقدری امکانات و سرویسهای تفریحی ، خدماتی طراحی شده است که هر طیف از سلیقه از هر سن و سالی را پوشش میدهد و در طول اقامت اصلا حوصله تان سر نمیرود ، وقتی این خصوصیات را با اقامت در یک هتل لوکس جمع ببندیم مسافرت تور مشهد لاکچری را تجربه خواهید کرد.

هتل درویشی مشهد

ترانسفر هتل درویشی مشهد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل همراه با ترانسفر ارائه میشود یعنی وقتی به فرودگاه یا راه آهن مشهد میرسید ، راننده‌ی هتل منتظرتان است تا شما را به هتل ببرد و در روز آخر سفر هم شما را به فرودگاه مشهد و یا راه آهن بدرقه میکند ، بهمین علت اگر قصد رزرو هتل درویشی مشهد را دارید به مسولین آژانس هواپیمایی و خدمات مسافرتی فارا گشت مشخصات پرواز یا راه آهن خود را بدهید تا جهت استقبال هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایتان داریم اگر رزرو هتل درویشی را بصورت تور مشهد کامل با آژانس فارا گشت داشته باشید همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایتان انجام میدهند تا رزرو این هتل با ما راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاقهای هتل درویشی مشهد

همانطور که اشاره شد هتل درویشی مشهد هتلی پنج ستاره لوکس در بین هتل های لوکس مشهد است که دارای 25 طبقه و انواع اتاق ها و سوئیت های ویژه میباشد ، این واحدها در تیپ های استاندارد و اکونومی که از طبقات اول تا دوازدهم قرار گرفته اند با دکوراسیون مربوط به فصلها با رنگبندی های مختص هر فصل در رنگ موکت ، پرده و روتختی ها (برای مثال فصل بهار همه چی سبز و فصل پاییز همه چی نارنجی و زرد و …) شروع میشوند ، تا اتاقها و سوئیتهای ویژه top vip با دکوراسیون و طراحی ملل مختلف ، همچون ایران باستان ، ایران اسلام ، روم ، مصر ، چین ، هند و حتی آینده ادامه خواهند داشت در طبقات بالا تا به واحدهای لوکس امپریال و پنت هاوس برسیم ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

(بعلت متعدد بودن اتاقها ، برای درک بهتر شما از دکوراسیون و شکل هر اتاق ، در گالری عکس هتل درویش که در بالای همین صفحه مشاهده کردید ، روی عکس هر اتاق اسم آن درج شده است)

 

واحدهای اکونومی که با حرف E نشان داده میشوند:

. اتاق یک تخته فصل شامل 1 تخت سینگل یا تکی است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو میباشد و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است ، ظرفیت این واحد 1 نفر تعریف شده است.

. اتاق دو تخته فصل شامل 2 تخت سینگل (تویین) یا 1 تخت دو نفره (دبل) است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو میباشد و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است ، ظرفیت این واحد 2 نفر تعریف شده است.

. اتاق سه تخته فصل شامل 3 تخت سینگل یا 1 تخت دو نفره و 1 تخت یکنفره است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو میباشد و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است ، ظرفیت این واحد 3 نفر تعریف شده است.

. اتاق چهار تخته فصل شامل 4 تخت سینگل یا 2 تخت دو نفره و یا اینکه 2 تخت یکنفره و 1 تخت دو نفره است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو میباشد و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است ، ظرفیت این واحد 4 نفر تعریف شده است.

 

واحدهای استاندارد که با حرف S نشان داده میشوند:

. اتاق یک تخته فصل شامل 1 تخت سینگل یا تکی است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو میباشد و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است ، ظرفیت این واحد 1 نفر تعریف شده است.

. اتاق دو تخته فصل شامل 2 تخت سینگل (تویین) یا 1 تخت دو نفره (دبل) است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو میباشد و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است ، ظرفیت این واحد 2 نفر تعریف شده است.

. سوئیت دو تخته فصل شامل یک اتاق خواب است که یک تخت دو نفره در آن قرار گرفته به اضافه یک قسمت پذیرایی و هال که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو میباشد و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است ، ظرفیت این واحد 2 نفر تعریف شده است و از اتاق دو تخته بزرگتر است.

. اتاق سه تخته فصل شامل 3 تخت سینگل یا 1 تخت دو نفره و 1 تخت یکنفره است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو میباشد و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است ، ظرفیت این واحد 3 نفر تعریف شده است.

. اتاق سه تخته فصل اسپا شامل 3 تخت سینگل یا 1 تخت دو نفره و 1 تخت یکنفره است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو میباشد و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است این اتاقها مجهز به وان جکوزی دار هستند ، ظرفیت این واحد 3 نفر تعریف شده است.

. اتاق چهار تخته فصل شامل 4 تخت سینگل یا 2 تخت دو نفره و یا اینکه 2 تخت یکنفره و 1 تخت دو نفره است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو میباشد و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است ، ظرفیت این واحد 4 نفر تعریف شده است.

 

واحدهای ویژه که با کلمه vip نشان داده میشوند:

. اتاق کویین با دکوری سلطنتی در طبقه 15 و 16 هتل مجلل درویشی واقع شده اند ، اتاق کویین دو نفره بوده و دارای جکوزی ، سرویس فرنگی ، سیستم تلویزیون هوشمند می باشد . این اتاق پیشنهاد ویژه هتل جهت گذراندن ماه عسل و یا تجدید خاطره یه رابطه احساسی است.

. اتاق و سوئیت امپریال با دکوری سلطنتی و ویژه که این واحدها نیز در طبقه 15 و 16 هتل  واقع شده اند ، در اتاق امپریال 3 نفر می توانند حضور داشته باشند که یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره دارد ، سوئیت امپریال که مختص دو نفر است دارای یک خواب و یک اتاق نشیمن می باشد ، از  امکاناتی که در این واحدها در نظر گرفته شده می توان به داشتن سرویس فرنگی ، جکوزی و تلویزیون هوشمند اشاره کرد.

 

واحدهای فوق ویژه که با کلمه top vip نشان داده میشوند:

. پنت هوس اسپا یکی از مجلل ترین واحد های این هتل می باشد که به شما این امکان را میدهد تا علاوه بر استفاده از امکانات پنت هوس ، از محیط ویژه اسپا هم لذت ویژه ای ببرید که دارای دیوار شیشه ای است و با وان جکوزی دار و سونای خشک یکنفره مجهز شده ، در این پنت هاوس که در طبقات بالایی واقع شده است و ویوی فوق العاده ای دارد ،  امکانات ویژه و مدرنی قرار گرفته طوریکه انگار در یک واحد آپارتمان لوکس و مجلل زندگی میکنید ، ظرفیت این واحدها دو نفره است که قابلیت اضافه کردن سرویس اضافه دارند.

. دوبلکس پرزیدنتال با سبک نورپردازی ویژه و همچنین امکاناتی لوکس ، لذت اقامت شما را چندین برابر می کند ، در طبقه بالا اتاق خواب قرار گرفته و طبقه اصلی شامل نشیمن و پذیرایی میشود ، از جمله امكانات و خدمات لاکچری این دوبلکس سيستم تهويه مطبوع ، وان و سیستم تلویزیون هوشمند می باشد ظرفیت این واحد نیز دو نفره بوده که قابلیت اضافه کردن سرویس اضافه برای نفر سوم میباشد.

. اتاق آینده معماری به سبک جدید و همچنین خدمات و امکاناتی نوین را در اتاق آینده درویشی تجربه خواهید کرد ، از جمله امكانات و خدمات لاکچری این اتاق سيستم تهويه مطبوع ، سیستم تلویزیون هوشمند می باشد.

. دوبلکس مصر ، معماری مصر را در این واحدها خواهید دید ، در این دوبلکس ها اتاق خوابها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آنها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد ، از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند ، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. دوبلکس ایران اسلام ، معماری ایرانی در دوران اسلام را در این واحدها خواهید دید ، در این دوبلکس ها اتاق خوابها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آنها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد ، از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند ، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. دوبلکس هند ، معماری هندی را در این واحدها خواهید دید ، در این دوبلکس ها اتاق خوابها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آنها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد ، از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند ، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. دوبلکس عرب ، معماری مورد پسند سبک عرب را در این واحدها خواهید دید ، در این دوبلکس ها اتاق خوابها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آنها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد ، از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند ، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. دوبلکس چین ، معماری چینی همراه با سنت و انرژی مثبت چینی ها را در این واحدها خواهید دید ، در این دوبلکس ها اتاق خوابها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آنها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد ، از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند ، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. دوبلکس ایران باستان ، معماری ایرانی در دوران باستان را در این واحدها خواهید دید ، در این دوبلکس ها اتاق خوابها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آنها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد ، از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند ، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. پنت هاوس روم ، معماری و رنگبندی روم باستان را در این واحدها خواهید دید ، واحدهایی بزرگ و مجلل بر گرفته از قلب تاریخ روم باستان با امکانات ویژه همچون تلویزیون هوشمند ، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل درویشی مشهد

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید ، این تلوزیونها در اکثر اتاقها از نوع هوشمند iptv میباشد.

روم سرویس

هتل درویشی مشهد به عنوان یکی از هتل‌های لوکس شهر مشهد ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آنچه که دلتان خواست یا هوس کردید را سفارش دهید.

کافی شاپ های درویشی

این هتل دارای چندین کافی‌شاپ نیز میباشد که در اکثر ساعات شبانه‌روز پذیرای شما هستند ، تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم ، اوقات دلچسبی برای‌تان رقم بزند و انرژییتان شارژ شود.

کافی شاپ مرکزی واقع در طبقه ای دنج در هتل ، در محیطی آرام ، شرایطی را فراهم کرده است تا دقایقی در کنار همراهان و دوستان و یا مهمانانی که میخواهند شما را در هتل ملاقات کنند ، لحظات خوشی را داشته باشید ، انواع نوشیدنی های گرم و سرد در این کافی شاپ سرو میشود.

کافی شاپ اسپا ، لحظاتی شاد ، خاطره انگیز و به یاد ماندنی را با خنکای آب همراه کنید ، کافی شاپ اسپا هتل مجلل درویشی محیطی زیبا و آرامبخش برای حضور گرمتان می باشد تا در کنار تفریحات آبی مجموعه با نوشیدنی های خنک بدنتان را شارژ کنید.

کافی شاپ سالن بیلیارد ، در مجموعه بیلیارد هتل میتوانید در حین بازی و مسابقه از نوشیدنی ها و خوراکیهای لذت بخش آن میل کنید و پر انرژی تر ادامه دهید.

رستوران های درویشی

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط میشه به رستوران ها ، این هتل دارای چندین رستوران است که هر طیف از سلیقه غذایی را پوشش میدهد از صبحانه گرفته تا شام را میتوانید با بهترین کیفیتها و طعمها امتحان کنید.

سالن صبحانه خوری ارغوان ،  این سالن مختص سرو صبحانه میباشد ، روزتان را با یکی از کاملترین صبحانه های هتلی در ایران آغاز کنید و از منوی سلف سرویس آن لذت ببرید.

رستوران آتریوم ، رستوران آتریوم هتل دارای سقف شیشه ای و مرتفع با شکوهی است که فراتر از تمام تصورات مجلل می باشد در این رستوران میتوانید نهار و یا شام را با یک منوی فوق العاده که توسط ماهرترین سرآشپزها آماده شده است ، میل کنید ، غذاهای ایرانی ، فرنگی و دریایی مطابق با سلیقه اکثریت سخت پسندان از امکانات دیگر این رستوران است.

رستوران روف گاردن ، فضایی رویایی و خاص در پشت بام هتل و احاطه شده با گیاهان سر سبز زیر آسمان زیبای مشهد در کنار انواع خوراکیهای ویژه میتونه تجربه خاطره انگیزی از صرف یه وعده غذایی فوق العاده را برایتان ترتیب دهد.

فست فود فیروزه ، مناسب تنوع غذایی بزرگسالان و یا کودکان علاقمند به غذاهای فست فود در این رستوان با طرح متنوع و فضایی دلنشین ، انواع پیتزا و کنتاکی و فست فود های با کیفیت و خوش طعم را میتوانید میل کنید.

چایخانه سنتی برکه ، به قول خود هتل درویشیها تمام تصورات خود را از چایخانه هایی که تا به حال رفته اید دور کنید و به برکه بیایید که محیطی متفاوت را در این هتل تجربه کنید ،  آرامشی خاطره انگیز و عکس هایی که شما را درهر کجا که باشید ، به این اوقات خوش بر می گرداند ، طبیعت در حوالی شما و شما همنشین آرامش.

جکوزی ، سونا ، ماساژ و حمام ترکی

یکی از سرویسهایی که در این هتل به مسافران ارائه میشود استفاده از سونا خشک ، سونا بخار ، جکوزی و استخر میباشد که در دو شیفت بانوان و آقایان قابل استفاده است ، وقتی در هتل هستید و نمیخواهید بیرون بروید این تفریحات مفرح را از دست ندهید ، شیفت بانوان از صبح آغاز میشود تا ساعت 15 و سانس آقایان از ساعت 16 شروع میشود تا ساعت 23.

از سرویسهای دیگر تفریحات هتل ، سالن ماساژ است ، ماساژ راهکاری است که بسیاری از مردم به دلیل فواید آن مشتاقانه از آن استفاده قرار می کنند.رفع خستگی، کاهش اضطراب و استرس ، بالا بردن سطح انرژی کل بدن ، کمک به شادابی و طراوت پوست ، زیبایی و لطافت بدن همراه با ارتقای سطح سلامت جسم و جان ، انعطاف بخشیدن به اندام ها ، بهبود یافتن جریان خون ، فعال کردن سیستم ایمنی بدن و طولانی شدن عمراز فواید ماساژ است.

بخش جالب دیگری نیز در این هتل افتتاح شده به اسم سنگ رودخانه ، امروزه مردم در سراسر جهان نیز با فرهنگ‌ها و زبان‌های مختلف از سنگ‌درمانی و خواص آرامش‌بخش و تسکین‌دهنده سنگ‌ها نه‌تنها برای درمان بیماری‌ها و اختلال‌های روحی و جسمی بلکه برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های جسم و روح نیز استفاده می‌کنند.

شاید اسم دکتر ماهی را شنیده باشید ، این واحد دیگری است که در این هتل به مسافران سرویس میدهد ، استفاده از این سرویس ،  15 دقیقه فیش اسپا میباشد که ویژه دست و پا برای رفع خستگی و ریلکسیشن ، ایجاد گردش خون بهتر ، از بین بردن استرس و اضطراب ، مفید برای شادابی پوست در محیطی کاملا بهداشتی اجرا میشود.

در مورد حمام سنتی هم که دیگه نیازی به گفتن نیست ، تجربه حسی متفاوت با حمام سنتی ، رفع گرفتگی عضلات، درمان و پیشگیری واریس و رفع سردرد اشاره کرد که در این هتل در دسترس شما خواهد بود.

سالن بدنسازی

این سالن مجهز به دستگاه های بدن سازی می باشد ، این سالن مجهز به تجهیزات مختلف ورزشی است و تمامی مهمانان گرامی میتوانند از خدمات آن بهره ببرند.

سالن زیبایی و پیرایش

این هتل بعنوان هتل پنج ستاره با خدمات کامل و خاص ،  دارای دو سالن مجزای آرایشی بانوان و آقایان می باشد و زیبایی وطراوت را با کادری آموزش دیده و مجرب برای شما به ارمغان می آورند.

سالن های کنفرانس و همایش درویشی

تالار آیینه ، مختص همایش ، سمینار ، ضیافت و مراسم عروسی میباشد که در طبقه ۱۷ قرار گرفته ، انواع چیدمان ها را میشود برای مراسمات شما ترتیب داد ،

 • چیدمان به صورت آمفی تئاتر با ظرفیت ۳۵۰ الی ۴۰۰ نفر.
 • چیدمان یو شکل جهت کنفرانس با ظرفیت ۹۰ نفر دارای امکانات صوتی و تصویری ، قابلیت نصب میکروفن تک نفره
 • استفاده همزمان سالن جهت خانم ها و آقایان با قابلیت جداسازی از طریق رول آپ
 • استفاده از کل سالن به عنوان فضای نمایشگاهی

تالار دیپلمات ، این تالار در طبقه -1 و در انتهای مرکز خرید هتل واقع شده است در این سالن فضایی طراحی شده است تا قادر باشد بهترین جشن ها و مجالس مهمانان را برپا نماید ، نوع چینش و رنگ بندی های به کار رفته در این سالن به نحوی طرح ریزی شده تا بهترین خدمات و تاثیر گذاری محیط را ارائه شود ، استفاده همزمان سالن جهت خانم ها و آقایان با قابلیت جداسازی از طریق رول آپ نیز امکان پذیر میباشد.

اتاق جلسات ، در طبقه 17.5 واقع شده است ، چیدمان میز کنفرانسی با ظرفیت ۳۰ نفر و قابل افزایش تا ۴۵ نفر دارد و دارای امکانات صوتی و تصویری و قابلیت نصب میکروفن تک نفره به تعداد میهمانان است ، سالن جلسات هتل بر اساس استاندار های تمامی اتاق های جلسات ساخته شده است و در آن قادر خواهید بود تمامی جلسات مدیریتی خود را برگزار نمائید.

سرویس رایگان به حرم

هتل درویشی تقریبا هر نیم ساعت سرویس رایگان از هتل به سمت حرم امام رضا دارد ، این سرویس ها خیال شما را از بابت رفت و آمد راحت میکنند و از نظر هزینه نیز برایتان صرفه جویی خواهد شد.

سایر امکانات هتل درویشی

هتل درویشی خدمات دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند همچون: روم‌سرویس ، پذیرش 24ساعته ، لاندری و خشک‌شویی ، خدمات بیدارباش ، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران ، پارکینگ ، اینترنت در لابی و اتاقها با حجم اختصاصی هر مسافر و تاکسی‌سرویس می‌شود.

فاصله هتل درویشی تا مراکز مهم مشهد

فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک کوه سنگی 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا سرزمین موجهای آبی 22 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی پارک ملت 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا آرامگاه فردوسی 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر رویایی پدیده شاندیز 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار رضا 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا حرم امام رضا 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا باب الجواد 19 دقیقه پیاده
فاصله تا باب الرضا 15 دقیقه پیاده
فاصله تا خیابان شیرازی 24 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان طبرسی 25 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان نواب صفوی 20 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بست شیخ بهایی 15 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین

رزرو هتل درویشی مشهد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037418

02186037416

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور مشهد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک کردن این دگمه همراه شوید

رزرو تور مشهد

هتل درویشی را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر مشهد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

مسافر مشهد که باشی ذوق و شوق زیارت هم که داشته باشی خیلی زود راهی می شوی ، مهم نیست چطور و چقدر سخت و آسان خودت را به مشهد برسانی ، وقتی هم رسیدی با اینکه خسته ای شوق زیارت تو را رسیده و نرسیده به حرم می کشاند ، می نشینی در گوشه ای و عقده دلت را می گشایی ، آنجا پر است از زمزمه مردمی که هر کدام سفره دلشان را برای او باز کرده اند.دلی سبک می کنی و به محل اقامت مشهدت باز می گردی و گرد سفر از تن می زدائی و کمی می آسائی و باز هم رهسپار حرم می شوی ، به حرم که رسیدی اینبار باز هم حرف ناگفته داری و کمی دعا و نماز می خوانی و اینبار که بازگردی در مسیر چیزهای جدیدی می بینی ، برای فردا که به حرم بروی برنامه های دیگری هم داری.

حالا که دلت سبک شده و احساس شادی و شعف داری دلت می خواهد کمی گردش کنی اطراف حرم و برای خودت و آشنایانت خرید کنی و شاید هم یک غذای خوب بتواند حالت را از این هم بهتر کند ، بسته به این که چقدر در مشهد می مانی برنامه هایت را باید گسترش دهی ، شاید اگر بدانی مشهد چقدر اماکن دیدنی ، تفریحی و زیارتی دارد روزهای سفرت را بیشتر نیز درنظر بگیری ، شاید چهار روز ، شاید یک هفته و یا شاید ده روز ، در سفر مشهد هر چقدر هم بمونی برنامه تفریحی و گردشی میتونی داشته باشی.

مشهد قطب گردشگری ایران محسوب می شود و سالانه پذیرای بیست میلیون مسافر است و همین امر باعث شده است که این شهر از رونق و اعتبار خاصی برخوردار باشد ، که در کنار هتل ها و هتل آپارتمانهای لوکس و مدرن ، تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های کشورمون اجین شده اند رو برای مسافران مشهد تدارک ببینند ، زیارت ، دیدنیهای تاریخی و تفریحات هیجان انگیز همه و همه جاذبه هایی هستند که این سفر را جذاب تر میکنند ، برای آشنایی بیشتر میتوانید با نمونه های آنها در وبلاگ کامل مشهد فارا گشت آشنا شوید ، افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم مشهد را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم ، هزینه مناسب اقامت و گشت و گذار در این شهر یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند این سفر داخلی را تجربه کنند ، تور مشهد آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن تور زیارتی ، تفریحی در تور مشهد نوروز و یا تورهای ایام عادی مشهد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در مشهد بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل درویشی مشهد را دریافت کنید.

سیاست های هتل درویشی مشهد

14.00
12.00

امکانات رفاهی هتل درویشی مشهد

 • آسانسور
 • اتاق کنفرانس
 • استخر
 • اطاق امن
 • امکانات ورزشی
 • اینترنت بی سیم
 • پارکینگ رایگان
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • جکوزی
 • دربان
 • دسترسی ویلچر
 • سرگرمی
 • سرویس اتاق
 • صبحانه
 • محل بازی
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل درویشی مشهد

هتل درویشی مشهد مشهد, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی