هتل
5 ستاره
ایران
مشهد
مشهد ، بلوار شارستان ، بلوار امیرالمونین ، هتل پارسیس
02186037414
14.00
12.00

هتل پارسیس مشهد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 5 ستاره

هتل پارسیس مشهد یکی از هتلهای پنج ستاره مشهد میباشد که در بلوار امیرالمونین واقع شده است ، این منطقه از طرفی خارج از هیاهو و شلوغی محله های اطراف حرم میباشد و از طرفی دیگر با حرم 15 الی 20 دقیقه فاصله دارد پس خیلی دور نیست  ، این هتل در سال 1395 افتتاح شده و با رعایت استانداردهای ویژه یک هتل 5 ستاره ایرانی ، مشغول پذیرایی از مهمانان شهر مشهد میباشد ، جالب است بدانید اسم این هتل برگرفته از زبان یونانی است به معنای مرد پارسی.

هتل پارسیس بعنوان محل اقامت با امکانات کامل در شهر مشهد دارای شرایط ویژه و خاصی است که رضایت مسافران و مهمانانش را به خوبی جلب کرده است ، وجود امکاناتی مهم در مسافرت همچون کیفیت و تمیزی خوب اتاقها ، سرویس های متعدد رایگان به حرم ، سه رستوران مجهز با سرو بهترین غذاها با دو منوی سلف سرویس و انتخابی در زمانهای مختلف ، مجموعه های تفریحی همچون استخر ، سونا ، جکوزی ، حمام ترکی ، فوتبال دستی ، اتاق بازی های کامپیوتری ، آتلیه سنتی عکاسی ، سالن همایش و وجود آسانسور و رمپ مناسب جهت تردد ویلچیر که از جمله این شرایط ویژه پارسیس هستند که میتواند در انتخاب آن بعنوان محل اقامت در مشهد در نظر گرفته شوند ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل پارسیس مشهد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل پارسیس مشهد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل پارسیس چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای اصلی هتل پارسیس مشهد باید به امکانات بسیار خوب و کامل آن اشاره کرد که بعنوان یک هتل پنج ستاره داشتن مجموعه آبی استخر ، سونا ، جکوزی و امکانات تفریحی همچون فوتبال دستی ، ps4 ، پوئن های بسیار مثبتی شمرده میشوند که میتونه مسافرت هر مسافری را سرگرم کننده تر و کامل ترکند.

از دیگر خصوصیات این هتل ، باید به قیمت مناسب پارسیس اشاره کرد که به عنوان یک هتل پنج ستاره بسیار بصرفه میباشد ، وقتی شما این هتل را رزرو میکنید از امکانات یک هتل پنج ستاره استفاده میکنید ولی قیمت یک هتل چهار ستاره را پرداخت میکنید و این در مسافرت یعنی صرفه جویی مناسب بخصوص اگر با خانواده به مشهد تشریف میبرید.

هتل پارسیس مشهد

استقبال فرودگاهی یا راه آهن هتل پارسیس مشهد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل شرایطی را دارد که با استقبال ارائه شود یعنی وقتی به فرودگاه یا راه آهن مشهد برسید ، راننده‌ی هتل منتظرتان باشد تا شما را به هتل ببرد ، به همین علت اگر قصد رزرو هتل پارسیس مشهد را دارید به مسولین آژانس خدمات مسافرتی فارا گشت مشخصات پرواز یا راه آهن خود را بدهید تا جهت استقبال هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

خبر خوبی برایتان داریم اگر رزرو هتل پارسیس مشهد را بصورت تور مشهد هوایی و زمینی کامل با آژانس فارا گشت داشته باشید همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایتان انجام میدهند تا رزرو این هتل با ما راحتترین حالت ممکن باشد.

اتاقهای هتل پارسیس مشهد

همانطور که اشاره شد هتل پارسیس مشهد هتلی پنج ستاره در بین هتل های مشهد است که دارای 12 طبقه (8 طبقه اقامتی ، 4 طبقه خدماتی) و 112 باب اتاق و سوئیت میباشد ، اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل میباشد ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که تک نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره و یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره و یا دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. سوئیت رویال ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به یک اتاق خواب هستند که داخل اتاق یک تخت دو نفره قرار گرفته و یک تخت یک نفره در قسمت هال و پذیرایی ، این اتاقها از واحدهای استاندارد بزرگ تر میباشند.

. آپارتمان رویال ، مختص سه الی چهار نفر که دارای یک اتاق خواب ، ورودی و نشیمن است ، یک تخت دو نفره در اتاق خواب قرار گرفته و دو تخت یک نفره در قسمت پذیرایی ، این واحدها از سایر اتاقهای استاندارد بزرگتر میباشند و تقریبا امکانات یک آپارتمان را دارند.

. سوئیت هانی مون ، اتاقهایی مختص زوجهای جوانی که برای شروع زندگی مشترک و گذراندن دوران ماه عسل به مشهد سفر میکنند طراحی شده است ، در این اتاقها همه چیز اعم از رنگها و دکوراسیون تا چیدمان و امکانات بسیار رومانتیک هستند.

. اتاق کانکت ، این واحدها مختص افرادی است که بصورت پنج یا شش نفره سفر میکنند ، دو اتاق که توسط یک درب در وسط به هم وصل شده اند و در هر اتاق سه تخت قرار گرفته.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل پارسیس مشهد

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

روم سرویس

هتل پارسیس مشهد به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند شهر مشهد ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آنچه که دلتان خواست یا هوس کردید را با پرداخت هزینه سفارش دهید.

کافی شاپ و سرای سنتی

این هتل دارای یک کافی‌شاپ نیز میباشد که در اکثر ساعات شبانه‌روز پذیرای شماست ، تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم ، اوقات دلچسبی برای‌تان رقم بزند و انرژییتان شارژ شود.

سرای سنتی بخشی دیگر از خدمات این هتل است که در محوطه ای جداگانه با میز و صندلی های مخصوص از شما پذیرایی های سنتی میشود تا حال و هوای مخصوص این فضا را تجربه کنید.

رستوران پارسیس

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط میشه به رستوران ها ، این هتل دارای سه رستوران داخل ساختمان است ، رستوران مرکزی مختص سرو صبحانه ، نهار و شام برای مهمانان هتل میباشد ، دو رستوران دیگر هم مختص طبقه سالن همایشها و تالار ساخته شده اند تا بصورت جداگانه به مهمانان تالار سرویس بدهند.

مجموعه آبی

یکی از سرویسهای دیگری که در این هتل به مسافران ارائه میشود استفاده از استخر ، سونا و جکوزی میباشد که یک نوبت برای هر مسافر رایگان میباشد ، وقتی در هتل هستید و نمیخواهید بیرون بروید این تفریح مفرح را از دست ندهید.

البته اگر بیش از یکبار تصمیم دارید از مجموعه آبی هتل استفاده کنید برای سری دوم به ببعد با تخفیف بسیار ویژه در خدمت شما خواهد بود.

گیم نت و فوتبال دستی

هر وقت دلتون نخواست برید بیرون بگردید یا اینکه ساعت مناسبی برای گردش و تفریح و یا زیارت نبود و در هتل حوصله تان سر رفت میتوانید در سالن گیم نت و فوتبال دستی هتل کلی وقت بگذرانید و سرگرم شوید.

آتلیه سنتی عکاسی

بخش جدیدی که در هتل افتتاح شده ، واحد آتلیه عکاسی سنتی است ، این آتلیه با دکوراسیون ، چیدمان و لباسهای سنتی که برای مسافران آماده کرده است ، میتواند خاطره ساز جالبی شود و عکسهایی از شما بگیرد که گویا در دوران سالهای دور ایران زندگی میکردید ، در حال حاضر (یعنی سال 1398) به هر اتاق رزرو شده در هتل یک عکس رایگان هدیه داده میشود.

 

فروشگاه خرید

اگر فرصت نکردید برای دوستان و آشنایان سوغاتی بخرید و یا دلتان میخواهد برای خودتان در طول سفر خرید کنید میتوانید از قسمت فروشگاه خرید اختصاصی مهمانان هتل استفاده کنید ، هم خریدهای مناسبی را تجربه کنید ، هم سرتان گرم شود.

 

سرویس رایگان به حرم

هتل پارسیس روزانه چندین نوبت سرویس رایگان از هتل به سمت حرم امام رضا دارد ، این سرویس ها خیال شما را از بابت رفت و آمد راحت میکنند و از نظر هزینه نیز برایتان صرفه جویی خواهد شد.

 

سالن کنفرانس

این هتل دارای سالن بسیار مجهز جهت برگزاری کنفرانس ، همایش و یا جلسات کاری میباشد ، این سالن به دو بخش تقسیم شده است ، قسمت کنفرانس بهمراه سن و قسمت میز مذاکره با تجهیزات و امکانات کامل.

 

سایر امکانات هتل پارسیس

هتل پارسیس خدمات دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند همچون: روم‌سرویس ، پذیرش 24ساعته ، لاندری و خشک‌شویی ، خدمات بیدارباش ، سرویس صبحانه و ناهار در رستوران ، پارکینگ ، اینترنت رایگان ، آسانسور و رمپ مناسب تردد ویلچیر و تاکسی‌سرویس می‌شود.

فاصله هتل پارسیس تا مراکز مهم مشهد

فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک کوه سنگی 17 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا سرزمین موجهای آبی 24 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی پارک ملت 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا آرامگاه فردوسی 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر رویایی پدیده شاندیز 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار رضا 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا حرم امام رضا 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا باب الجواد 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا باب الرضا 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان شیرازی 24 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان طبرسی 20 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان نواب صفوی 20 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بست شیخ بهایی 8 دقیقه با ماشین

رزرو هتل پارسیس مشهد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02186037418

02186037416

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور مشهد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور مشهد

هتل پارسیس را پسندید؟ تبریک انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر مشهد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

مسافر مشهد که باشی ذوق و شوق زیارت هم که داشته باشی خیلی زود راهی می شوی ، مهم نیست چطور و چقدر سخت و آسان خودت را به مشهد برسانی ، وقتی هم رسیدی با اینکه خسته ای شوق زیارت تو را رسیده و نرسیده به حرم می کشاند ، می نشینی در گوشه ای و عقده دلت را می گشایی ، آنجا پر است از زمزمه مردمی که هر کدام سفره دلشان را برای او باز کرده اند.دلی سبک می کنی و به محل اقامت مشهدت باز می گردی و گرد سفر از تن می زدائی و کمی می آسائی و باز هم رهسپار حرم می شوی ، به حرم که رسیدی اینبار باز هم حرف ناگفته داری و کمی دعا و نماز می خوانی و اینبار که بازگردی در مسیر چیزهای جدیدی می بینی ، برای فردا که به حرم بروی برنامه های دیگری هم داری.

حالا که دلت سبک شده و احساس شادی و شعف داری دلت می خواهد کمی گردش کنی اطراف حرم و برای خودت و آشنایانت خرید کنی و شاید هم یک غذای خوب بتواند حالت را از این هم بهتر کند ، بسته به این که چقدر در مشهد می مانی برنامه هایت را باید گسترش دهی ، شاید اگر بدانی مشهد چقدر اماکن دیدنی ، تفریحی و زیارتی دارد روزهای سفرت را بیشتر نیز درنظر بگیری ، شاید چهار روز ، شاید یک هفته و یا شاید ده روز ، در سفر مشهد هر چقدر هم بمونی برنامه تفریحی و گردشی میتونی داشته باشی.

مشهد قطب گردشگری ایران گردی محسوب می شود و سالانه پذیرای بیست میلیون مسافر است و همین امر باعث شده است که این شهر از رونق و اعتبار خاصی برخوردار باشد ، که در کنار هتل ها و هتل آپارتمانهای لوکس و مدرن ، تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های کشورمون اجین شده اند رو برای مسافران مشهد تدارک ببینند ، زیارت ، دیدنیهای تاریخی و تفریحات هیجان انگیز همه و همه جاذبه هایی هستند که این سفر را جذاب تر میکنند ، برای آشنایی بیشتر میتوانید با نمونه های آنها در وبلاگ اطلاعات مشهد فارا گشت آشنا شوید ، افزوده بر تمام این پوئن های مثبت می توانیم مشهد را به عنوان یکی از خوش قیمت ترین مقاصد گردشگری نیز معرفی کنیم ، هزینه مناسب اقامت و گشت و گذار در این شهر یک فرصت بزرگ برای بسیاری از علاقمندانی است که تمایل دارند این سفر داخلی را تجربه کنند ، تور مشهد آژانس مسافرتی فاراگشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن تور زیارتی ، تفریحی در تور مشهد نوروز و یا تورهای ایام عادی مشهد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در مشهد بروید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل پارسیس مشهد را دریافت کنید.

سیاست های هتل پارسیس مشهد

14.00
12.00
پیمایش به بالا