هتل
5 ستاره
ایران
مشهد
مشهد؛ خیابان امام رضا؛ بین خیابان امام رضا 22 و 24؛ هتل درویشی
14.00
12.00

هتل درویشی مشهد

کامل ترین اطلاعات درباره این هتل 5 ستاره لوکس در مشهد

 

 

هتل درویشی مشهد یکی از هتل های پنج ستاره تاپ مشهد می باشد که در سال 1391 افتتاح شد. این هتل به عنوان یکی از هتل های فوق العاده مجلل و لوکس در ایران شناخته می شود. درویشی دارای امکانات و تفریحات بسیار تاپ و ویژه ای است که  فراتر از حد استاندارهای جهانی است و همه مسافران خودش را راضی کرده است. در کنار همه این ها باید خاطر نشان کنم که فاصله این هتل تا حرم امام رضا تقریبا ده دقیقه پیاده می باشد. بنابراین به راحتی می توانی رفت و آمد داشته باشی، ولی با این حال سرویس رایگان به حرم نیز جزو خدمات اصلی این هتل می باشد.

اگر قرار باشد به طور خلاصه امکانات و سرویس های هتل درویشی در مشهد را عنوان کنیم بدین صورت خواهد بود: اتاقه ای مختلف با طراحی و دکوراسیون خاص و منحصر به فرد، آسانسور، مجموعه آبی استخر، سونا، جکوزی، انواع ماساژ، سالن بیلیارد، سالن بدن سازی، خدمات ویژه اسپا، سالن های زیبایی بانوان و آقایان، خدمات راهنمای میهمان، بیزینس سنتر، تاکسی سرویس، خدمات لاندری، پارکینگ، ترانسفر فرودگاهی و راه آهن، چندین رستوران و کافی شاپ و ترانسفر به حرم مطهر حضرت رضا (ع) که وجود هر کدام طبق نظریه سایت هتل اینفو، یک پوئن ویژه در کارنامه یک محل اقامت لوکس و تاپ، حساب می شود. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل درویشی مشهد شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کامل ترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل درویشی مشهد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آن را متمایز می کند. هتل درویشی چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های اصلی هتل درویشی مشهد تیپ های مختلف اتاق های آن است. اتاق ها به چهار دسته اصلی، اکونومی، استاندارد، vip و top vip تقسیم بندی می شوند و هر کدام دارای طراحی و دکوراسیون متفاوتی هستند. اتاق های فصل که هر کدام با دکوراسیون و رنگ خاص یکی از فصل ها تزیین شده اند.

اتاق های ملل که هر کدام از آن ها طبق دکوراسیون و فرهنگ یک تمدن طراحی شده اند، همچون ایران باستان، روم، مصر، ایران اسلام، هند، چین و اتاق های آینده و همین طور سوییت های لوکس که مطابق با هتل های برند و اسم آشنای جهانی طراحی شده اند. این تفاوت ها به قدری متنوع هستند که شما هر سال که به مشهد سفر کنی و یکی از اتاق ها را انتخاب کنی تا چندین سال چنان تنوع داری که گویا در هتل های متفاوت اقامت داشته ای.

از دیگر خصوصیات این هتل، باید به این نکته مهم اشاره کرد که به قدری امکانات و سرویس های تفریحی، خدماتی طراحی شده است که، هر طیف از سلیقه از هر سن و سالی را پوشش می دهند و در طول اقامت اصلا حوصله ات سر نمی رود. وقتی این خصوصیات را با اقامت در یک هتل لوکس جمع ببندیم مسافرت تور مشهد لاکچری را تجربه خواهی کرد. یعنی چیزی که شایسته آن هستی.

هتل درویشی مشهد

ترانسفر هتل درویشی مشهد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خوشبختانه این هتل همراه با ترانسفر ارائه می شود. یعنی وقتی به فرودگاه یا راه آهن مشهد می رسی، راننده‌ هتل منتظرت است تا شما را به هتل ببرد و در روز آخر سفر هم شما را به فرودگاه مشهد و یا راه آهن بدرقه می کند. به همین علت اگر قصد رزرو هتل درویشی مشهد را داری به مسولین فارا گشت مشخصات پرواز یا راه آهن خود را بده تا جهت استقبال هماهنگی های لازم با هتل انجام شود.

راستی، خبر خوبی برایت داریم: اگر رزرو هتل درویشی را به صورت تور کامل با آژانس فارا گشت رزرو کنی، همه هماهنگی ها را کارشناسان ما برایت انجام می دهند تا رزرو این هتل برایت، راحت ترین حالت ممکن باشد.

اتاق های هتل درویشی مشهد

 

همان طور که اشاره شد و در عکس هتل درویشی مشهد مشاهده کردی، درویشی هتلی پنج ستاره و لوکس در بین هتل های لوکس مشهد است که دارای 25 طبقه و انواع اتاق ها و سوئیت های ویژه می باشد. این واحد ها در تیپ های استاندارد و اکونومی که از طبقات اول تا دوازدهم قرار گرفته اند با دکوراسیون مربوط به فصل ها با رنگ بندی های مختص هر فصل در رنگ موکت، پرده و رو تختی ها (برای مثال فصل بهار همه چی سبز و فصل پاییز همه چی نارنجی و زرد و …) شروع می شوند.

تا اتاق ها و سوئیت های ویژه top vip با دکوراسیون و طراحی ملل مختلف. همچون ایران باستان، ایران اسلام، رومی ، مصری، چینی، هندی و حتی آینده ادامه خواهند داشت. و در طبقات بالا به واحدهای لوکس امپریال و پنت هاوس می رسیم. اتاق های این هتل همگی دارای خدمات رفاهی تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل می باشند. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

(به علت متعدد بودن اتاق ها، برای درک بهتر شما از دکوراسیون و شکل هر اتاق، در گالری عکس هتل درویشی که در بالای همین صفحه مشاهده کردی، روی عکس هر اتاق اسم آن درج شده است)

 

واحدهای اکونومی که با حرف E نشان داده می شوند:

. اتاق یک تخته فصل شامل 1 تخت سینگل یا تکی است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو می باشد. و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است. ظرفیت این واحد 1 نفر تعریف شده است.

. اتاق دو تخته فصل شامل 2 تخت سینگل (تویین) یا 1 تخت دو نفره (دبل) است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو می باشد. و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است. ظرفیت این واحد 2 نفر تعریف شده است.

. اتاق سه تخته فصل شامل 3 تخت سینگل یا 1 تخت دو نفره و 1 تخت یکن فره است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو می باشد. و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است. ظرفیت این واحد 3 نفر تعریف شده است.

. اتاق چهار تخته فصل شامل 4 تخت سینگل یا 2 تخت دو نفره و یا این که 2 تخت یکنفره و 1 تخت دو نفره است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو می باشد. و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است. ظرفیت این واحد 4 نفر تعریف شده است.

 

واحدهای استاندارد که با حرف S نشان داده می شوند:

. اتاق یک تخته فصل شامل 1 تخت سینگل یا تکی است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو می باشد. و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است. ظرفیت این واحد 1 نفر تعریف شده است.

. اتاق دو تخته فصل شامل 2 تخت سینگل (تویین) یا 1 تخت دو نفره (دبل) است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو می باشد. و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است. ظرفیت این واحد 2 نفر تعریف شده است.

. سوئیت دو تخته فصل شامل یک اتاق خواب است که یک تخت دو نفره در آن قرار گرفته به اضافه یک قسمت پذیرایی و هال که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو می باشد. و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است. ظرفیت این واحد 2 نفر تعریف شده است و از اتاق دو تخته بزرگتر است.

. اتاق سه تخته فصل شامل 3 تخت سینگل یا 1 تخت دو نفره و 1 تخت یک نفره است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو می باشد. و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است. ظرفیت این واحد 3 نفر تعریف شده است.

. اتاق سه تخته فصل اسپا شامل 3 تخت سینگل یا 1 تخت دو نفره و 1 تخت یک نفره است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو می باشد. و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است. این اتاق ها مجهز به وان جکوزی دار هستند. ظرفیت این واحد 3 نفر تعریف شده است.

. اتاق چهار تخته فصل شامل 4 تخت سینگل یا 2 تخت دو نفره و یا این که 2 تخت یک نفره و 1 تخت دو نفره است که با دکوراسیون و رنگ بندی چهار فصل مختلف قابل رزرو می باشد. و همچنین شامل سرویس بهداشتی و حمام و مینی بار است. ظرفیت این واحد 4 نفر تعریف شده است.

 

واحدهای ویژه که با کلمه vip نشان داده می شوند:

. اتاق کویین با دکوری سلطنتی در طبقه 15 و 16 هتل مجلل درویشی واقع شده اند. اتاق کویین دو نفره بوده و دارای جکوزی، سرویس فرنگی، سیستم تلویزیون هوشمند می باشد. این اتاق پیشنهاد ویژه هتل جهت گذراندن ماه عسل و یا تجدید خاطره یه رابطه احساسی است.

. اتاق و سوئیت امپریال با دکوری سلطنتی و ویژه که این واحدها نیز در طبقه 15 و 16 هتل  واقع شده اند. در اتاق امپریال 3 نفر می توانند حضور داشته باشند که یک تخت دو نفره و یک تخت یکنفره دارد. سوئیت امپریال که مختص دو نفر است دارای یک خواب و یک اتاق نشیمن می باشد. از  امکاناتی که در این واحدها در نظر گرفته شده می توان به داشتن سرویس فرنگی، جکوزی و تلویزیون هوشمند اشاره کرد.

 

واحدهای فوق ویژه که با کلمه top vip نشان داده می شوند:

. پنت هوس اسپا یکی از مجلل ترین واحد های این هتل می باشد که به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر استفاده از امکانات پنت هوس، از محیط ویژه اسپا هم لذت ویژه ای ببری که دارای دیوار شیشه ای است و با وان جکوزی دار و سونای خشک یک نفره مجهز شده. در این پنت هاوس که در طبقات بالایی واقع شده است و ویوی فوق العاده ای دارد،  امکانات ویژه و مدرنی قرار گرفته، طوری که انگار در یک واحد آپارتمان لوکس و مجلل زندگی می کنی. ظرفیت این واحدها دو نفره است که قابلیت اضافه کردن سرویس اضافه دارند.

. دوبلکس پرزیدنتال با سبک نورپردازی ویژه و همچنین امکاناتی لوکس، لذت اقامت شما را چندین برابر می کند. در طبقه بالا اتاق خواب قرار گرفته و طبقه اصلی شامل نشیمن و پذیرایی می شود. از جمله امكانات و خدمات لاکچری این دوبلکس سيستم تهويه مطبوع، وان و سیستم تلویزیون هوشمند می باشد. ظرفیت این واحد نیز دو نفره بوده که قابلیت اضافه کردن سرویس اضافه برای نفر سوم می باشد.

. اتاق آینده معماری به سبک جدید و همچنین خدمات و امکاناتی نوین را در اتاق آینده درویشی تجربه خواهی کرد. از جمله امكانات و خدمات لاکچری این اتاق سيستم تهويه مطبوع، سیستم تلویزیون هوشمند می باشد.

. دوبلکس مصر، معماری مصر را در این واحدها خواهی دید. در این دوبلکس ها اتاق خواب ها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آن ها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد. از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. دوبلکس ایران اسلام، معماری ایرانی در دوران اسلام را در این واحدها خواهی دید. در این دوبلکس ها اتاق خواب ها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آن ها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد. از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. دوبلکس هند، معماری هندی را در این واحدها خواهی دید. در این دوبلکس ها اتاق خواب ها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آن ها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد. از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. دوبلکس عرب، معماری مورد پسند سبک عرب را در این واحدها خواهی دید. در این دوبلکس ها اتاق خواب ها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آن ها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد. از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. دوبلکس چین، معماری چینی همراه با سنت و انرژی مثبت چینی ها را در این واحدها خواهی دید. در این دوبلکس ها اتاق خواب ها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آن ها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد. از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. دوبلکس ایران باستان، معماری ایرانی در دوران باستان را در این واحدها خواهی دید. در این دوبلکس ها اتاق خواب ها با ظرفیت چهار نفر در طبقه بالا قرار گرفته اند و شامل دو اتاق خواب که یکی از آن ها دارای تخت دو نفره و دیگری دارای دو تخت تک نفره می باشد. از دیگر امکانات می توان به تلویزیون هوشمند، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. پنت هاوس روم، معماری و رنگ بندی روم باستان را در این واحدها خواهی دید. واحدهایی بزرگ و مجلل بر گرفته از قلب تاریخ روم باستان با امکانات ویژه همچون تلویزیون هوشمند، اتاق نشیمن و دکوراسیون شیک اشاره کرد.

. برخی از اتاق ها قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل درویشی مشهد

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل می شود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد. مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ ها و سوئیت‌ های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت می کنی سرگرم باشی. این تلوزیون ها در اکثر اتاق ها از نوع هوشمند iptv می باشد.

روم سرویس

هتل درویشی مشهد به عنوان یکی از هتل‌ های لوکس شهر مشهد، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌ گذارد. یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است که 24 ساعته آماده است هر آن چه که دلت خواست یا هوس کردی را سفارش دهی.

کافی شاپ های درویشی

این هتل دارای چندین کافی‌ شاپ نیز می باشد که در اکثر ساعات شبانه‌ روز پذیرای شما هستند. تا پس از یک گردش یا خریدی لذت بخش با انواع خوراکی‌ ها و نوشیدنی‌ های سرد و گرم، اوقات دلچسبی برایت رقم بزند و انرژییت شارژ شود.

کافی شاپ مرکزی واقع در طبقه ای دنج در هتل، و در محیطی آرام، شرایطی را فراهم کرده است تا دقایقی در کنار همراهان و دوستان و یا مهمانانی که می خواهند شما را در هتل ملاقات کنند، لحظات خوشی را داشته باشی. انواع نوشیدنی های گرم و سرد در این کافی شاپ سرو می شود.

کافی شاپ اسپا، لحظاتی شاد، خاطره انگیز و به یاد ماندنی را با خنکای آب همراه کن. کافی شاپ اسپا هتل مجلل درویشی محیطی زیبا و آرامش بخش برای حضور گرمت می باشد تا در کنار تفریحات آبی مجموعه با نوشیدنی های خنک بدنت را شارژ کنی.

کافی شاپ سالن بیلیارد، در مجموعه بیلیارد هتل می توانی در حین بازی و مسابقه، از نوشیدنی ها و خوراکی های لذت بخش آن میل کنی و پر انرژی تر ادامه دهی.

رستوران های درویشی

همیشه بخش خوشمزه سفر مربوط میشه به رستوران ها. این هتل دارای چندین رستوران است که هر طیف از سلیقه غذایی را پوشش می دهند. از صبحانه گرفته تا شام را می توانی با بهترین کیفیت ها و طعم ها امتحان کنی.

سالن صبحانه خوری ارغوان،  این سالن مختص سرو صبحانه می باشد. روزت را با یکی از کامل ترین صبحانه های هتلی در ایران آغاز کن و از منوی سلف سرویس آن لذت ببر.

رستوران آتریوم، رستوران آتریوم هتل دارای سقف شیشه ای و مرتفع با شکوهی است که فراتر از تمام تصورات مجلل می باشد. در این رستوران می توانی نهار و یا شام را با یک منوی فوق العاده که توسط ماهرترین سر آشپزها آماده شده است، میل کنی. غذاهای ایرانی، فرنگی و دریایی مطابق با سلیقه اکثریت سخت پسندان از امکانات دیگر این رستوران است.

رستوران روف گاردن، فضایی رویایی و خاص در پشت بام هتل و احاطه شده با گیاهان سر سبز زیر آسمان زیبای مشهد، در کنار انواع خوراکی های ویژه می تونه تجربه خاطره انگیزی از صرف یه وعده غذایی فوق العاده را برایت ترتیب دهد.

فست فود فیروزه، مناسب تنوع غذایی بزرگسالان و یا کودکان علاقمند به غذاهای فست فود در این رستوان با طرح متنوع و فضایی دلنشین، انواع پیتزا و کنتاکی و فست فود های با کیفیت و خوش طعم را می توانی میل کنی.

چایخانه سنتی برکه، به قول خود هتل درویشی ها تمام تصورات خود را از چایخانه هایی که تا به حال رفته ای دور کن و به برکه بیا، تا محیطی متفاوت را در این هتل تجربه کنی.  آرامشی خاطره انگیز و عکس هایی که شما را درهر کجا که باشی، به این اوقات خوش بر می گرداند. طبیعت در حوالی شما و شما همنشین آرامش.

جکوزی ، سونا ، ماساژ و حمام ترکی

یکی از سرویس هایی که در این هتل به مسافران ارائه می شود استفاده از سونا خشک، سونا بخار، جکوزی و استخر می باشد که در دو شیفت بانوان و آقایان قابل استفاده است. وقتی در هتل هستی و نمی خواهی بیرون بروی این تفریحات مفرح را از دست نده. شیفت بانوان از صبح آغاز می شود تا ساعت 15 و سانس آقایان از ساعت 16 شروع می شود تا ساعت 23.

از سرویس های دیگر تفریحات هتل، سالن ماساژ است. ماساژ راهکاری است که بسیاری از مردم به دلیل فواید آن مشتاقانه از آن استفاده می کنند. رفع خستگی، کاهش اضطراب و استرس، بالا بردن سطح انرژی کل بدن، کمک به شادابی و طراوت پوست، زیبایی و لطافت بدن همراه با ارتقای سطح سلامت جسم و جان، انعطاف بخشیدن به اندام ها، بهبود یافتن جریان خون، فعال کردن سیستم ایمنی بدن و طولانی شدن عمر از فواید ماساژ است.

بخش جالب دیگری نیز در این هتل افتتاح شده به اسم سنگ رودخانه. امروزه مردم در سراسر جهان نیز با فرهنگ‌ ها و زبان‌ های مختلف از سنگ‌ درمانی و خواص آرامش‌ بخش و تسکین‌ دهنده سنگ‌ ها نه‌ تنها برای درمان بیماری‌ ها و اختلال‌ های روحی و جسمی، بلکه برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ های جسم و روح نیز استفاده می‌ کنند.

شاید اسم دکتر ماهی را شنیده باشی، این واحد دیگری است که در این هتل به مسافران سرویس می دهد. استفاده از این سرویس،  15 دقیقه فیش اسپا می باشد که ویژه دست و پا برای رفع خستگی و ریلکسیشن، ایجاد گردش خون بهتر، از بین بردن استرس و اضطراب، مفید برای شادابی پوست و در محیطی کاملا بهداشتی اجرا می شود.

در مورد حمام سنتی هم که دیگه نیازی به گفتن نیست. تجربه حسی متفاوت با حمام سنتی، رفع گرفتگی عضلات، درمان و پیشگیری واریس و رفع سردرد اشاره کرد که در این هتل در دسترس شما خواهد بود.

سالن بدنسازی

این سالن مجهز به دستگاه های بدن سازی و تجهیزات مختلف ورزشی است. تمامی مهمانان گرامی می توانند از خدمات آن بهره ببرند.

سالن زیبایی و پیرایش

این هتل به عنوان هتل پنج ستاره با خدمات کامل و خاص،  دارای دو سالن مجزای آرایشی بانوان و آقایان می باشد. زیبایی و طراوت را با کادری آموزش دیده و مجرب برای شما به ارمغان می آورند.

سالن های کنفرانس و همایش درویشی

تالار آیینه، مختص همایش، سمینار، ضیافت و مراسم عروسی می باشد که در طبقه ۱۷ قرار گرفته. انواع چیدمان ها را می شود برای مراسمات شما ترتیب داد.

  • چیدمان به صورت آمفی تئاتر با ظرفیت ۳۵۰ الی ۴۰۰ نفر.
  • چیدمان یو شکل جهت کنفرانس با ظرفیت ۹۰ نفر دارای امکانات صوتی و تصویری، قابلیت نصب میکروفن تک نفره.
  • استفاده همزمان سالن جهت خانم ها و آقایان با قابلیت جداسازی از طریق رول آپ.
  • استفاده از کل سالن به عنوان فضای نمایشگاهی.

تالار دیپلمات، این تالار در طبقه -1 و در انتهای مرکز خرید هتل واقع شده است. در این سالن فضایی طراحی شده تا قادر باشد بهترین جشن ها و مجالس مهمانان را برپا نماید. نوع چینش و رنگ بندی های به کار رفته در این سالن به نحوی طرح ریزی شده تا بهترین خدمات و تاثیر گذاری محیط ارائه شود. استفاده همزمان سالن جهت خانم ها و آقایان با قابلیت جداسازی از طریق رول آپ نیز امکان پذیر می باشد.

اتاق جلسات، در طبقه 17.5 واقع شده است. چیدمان میز کنفرانسی با ظرفیت ۳۰ نفر و قابل افزایش تا ۴۵ نفر دارد و دارای امکانات صوتی و تصویری و قابلیت نصب میکروفن تک نفره به تعداد میهمانان است. سالن جلسات هتل بر اساس استاندار های تمامی اتاق های جلسات ساخته شده است و در آن قادر خواهی بود تمامی جلسات مدیریتی خود را برگزار نمائی.

سرویس رایگان به حرم

هتل درویشی تقریبا هر نیم ساعت سرویس رایگان از هتل به سمت حرم امام رضا دارد. این سرویس ها خیال شما را از بابت رفت و آمد راحت می کنند و از نظر هزینه نیز برایت صرفه جویی خواهد شد.

سایر امکانات هتل درویشی

هتل درویشی خدمات دیگری نیز دارد که مطمئنا برای بهتر شدن سفر شما کمک کننده هستند همچون: روم‌ سرویس، پذیرش 24ساعته، لاندری و خشک‌ شویی، خدمات بیدارباش، سرویس صبحانه و ناهار لوکس در رستوران، پارکینگ، اینترنت در لابی و اتاق ها با حجم اختصاصی هر مسافر و تاکسی‌ سرویس.

فاصله هتل درویشی تا مراکز مهم مشهد

فاصله تا نمایشگاه بین المللی مشهد 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری زیست خاور 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا منطقه ییلاقی طرقبه 29 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک کوه سنگی 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجتمع تجاری الماس شرق 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا سرزمین موجهای آبی 22 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر بازی پارک ملت 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا آرامگاه فردوسی 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا شهر رویایی پدیده شاندیز 35 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار رضا 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا ایستگاه راه آهن 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا حرم امام رضا 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا باب الجواد 19 دقیقه پیاده
فاصله تا باب الرضا 15 دقیقه پیاده
فاصله تا خیابان شیرازی 24 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان طبرسی 25 دقیقه پیاده و 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا خیابان نواب صفوی 20 دقیقه پیاده و 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا بست شیخ بهایی 15 دقیقه پیاده و 5 دقیقه با ماشین

رزرو هتل درویشی مشهد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده مختص خود شما، لطفا تماس بگیر:

02186037414

02188909296

09208008108

هتل درویشی را پسندیدی؟ تبریک انتخاب بسیار خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

تور مشهد هتل درویشی

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

مشهد شهری زیارتی و سیاحتی است که در شمال شرقی ایران واقع شده. این شهر قطب مذهبی ایران و همچنین دومین شهر مذهبی در دنیا می باشد. که در کنار هتل ها و هتل آپارتمانهای لوکس و مدرن، تفریحاتی که با تکنولوژی و پیشرفت های کشورمون اجین شده اند رو برای مسافران مشهد تدارک ببینند. زیارت، دیدنی های تاریخی و تفریحات هیجان انگیز همه و همه جاذبه هایی هستند که این سفر را جذاب تر می کنند. برای آشنایی بیشتر می توانی با نمونه های آن ها در وبلاگ مشهد فارا گشت آشنا شوی.

مشهد دارای جاذبه های توریستی و گردشگری بسیار زیادی می باشد و همه ساله با روی گشاده پذیرای میلیون ها زائری است که از سراسر جهان هستی، فقط به نیت زیارت حرم امام رضا (ع) به مشهد می آیند. لازم به ذکر است که شهر مشهد سالانه بیشتر از 25 میلیون توریست، گردشگر، مسافر و زائر را در خود جای می دهد و از این حیث در ایران رتبه اول را دارد.

این شهر با چند کشور مرز مشترک دارد و جزو شهر های مرزی ایران به حساب می آید. این شهر با دو کشور ترکنمستان و افغانستان مرز مشترک دارد و از این حیث شهر مشهد، شهری نظامی هم به حساب می آید.

قدمت اولین مردمانی که در مشهد زندگی می کردند به خیلی قبل باز می گردد؛ قدمت تاریخی این شهر مربوط به هزاره پنجم قبل از میلاد مسیح می باشد و در این زمینه شهری کهن به شمار می رود؛ مشهد در گذشته محل سکونت اقوامی آریایی بوده است.

مشهد دارای امکانات رفاهی مطلوبی برای توریستان و زائرانی می باشد که به این شهر مذهبی و پر جاذبه می آیند؛ مشهد دارای هتل های لوکس و سطح بالا، رستوران های بسیار ناب با بهترین کیفیت غذایی، مراکز خرید بسیار بزرگ و شیک و … می باشد که باعث رضایت هر توریست و گردشگری که در مشهد حضور دارد می باشد.

 بنابراین تور مشهد فارا گشت یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما علاقمندان با رزرو کردن تور زیارتی، تفریحی در تور مشهد نوروز و یا تورهای ایام عادی، می توانی با صرف هزینه کمتر و با بهترین کیفیت و بازدهی، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در مشهد بروی.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در خصوص نظرات، رزرو و قیمت هتل درویشی مشهد را دریافت کنی.

سیاست های هتل درویشی مشهد

14.00
12.00
پیمایش به بالا