تور مسافرتی داخلی با قطار

تورهای مسافرتی داخلی با قطار

برنامه های مسافرتی ایرانگردی ریلی فارا گشت برای شما:

قطار یکی از وسایل نقلیه پرطرفدار است. با این که خطوط ریلی ایران بسیار محدود است و بسیاری از شهرهای ایران از داشتن ریل و قطار محروم هستند، اما در نقطه مقابل برای بسیاری از نقاط گردشگری و زیارتی مهم ایران، امکان سفر با قطار فراهم شده است. در همین راستا برای افرادی که تمایل به سفر کردن با تورهای مسافرتی داخلی با قطار را دارند امکان ایرانگردی ویژه ای فراهم کرده ایم.

در این صفحه که توسط کارشناسان تورهای زمینی آژانس فارا گشت کوروش کبیر طراحی شده، به معرفی تورهای مسافرتی داخلی با قطار های مختلف 4 و 6 تخته، اتوبوسی یا لوکس vip می پردازیم تا شما را برای انتخاب سفری امن، مطمئن، ارزان و پر از امکانات گردشگری یاری نماید.

لیست بهترین تورهای مسافرتی داخلی با قطار

در این قسمت می توانی قیمت تورهای ایرانگردی با قطار را با کاملترین خدمات مشاهده کنی:

مزایای سفر با قطار در تورهای گردشگری داخلی

زندگی انسان های امروز سرشار از دغدغه است و یکی از راه های رهایی از تنش های روزانه، سفر است. انسان با سفر می تواند برای مدت طولانی از دغدغه های زندگی به دور بماند. این امر بر تقویت روحیه برای افزایش کیفیت زندگی بسیار موثر است.

اما بسیاری از افراد به علت عدم داشتن وسیله نقلیه شخصی و یا نابلدی مسیرها از سفر دوری می کنند. بهترین راهکار برای این دسته از افراد استفاده از تورهای مسافرتی است. به خصوص آن هایی که مربوط به دیدار از شهرهای مختلف ایران یعنی تور داخلی می شوند.

تورهای ایرانگردی با قطار

چرا سفرهای داخلی فارا گشت را با قطار رزرو کنم؟

همان طور که قبلا اشاره شد، یکی دیگر از وسایل نقلیه ای که برای تور مسافرتی داخلی ارزان قیمت مورد استفاده قرار می گیرد، قطار است. سفر با قطار دارای محاسن بی شماری است که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنم:

 • نظم: با توجه به این که عبور قطارها از ریل ها باید به صورت منظم و مطابق برنامه صورت گیرد می توان مدعی شد یکی از منظم ترین وسایل نقلیه برای سفر، قطار است. یعنی در طول سفر با قطار می توان به راحتی پیش بینی کرد که سفر چه مقدار طول می کشد.
 • سرعت حرکت پایین: سرعت پایین قطار تنها برای افرادی می تواند خسته کننده باشد که فقط به مقصد رسیدن فکر می کنند. بدون شک افرادی که به قصد لذت، تورهای مسافرتی با قطار را انتخاب کرده اند این باور و آگاهی را دارند که این سفر آهسته امکان لذت بردن بیشتر از طول مسیر را برای آن ها فراهم کرده است.
 • قیمت ارزان و مقرون به صرفه: سفر با قطار با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهد، یک سفر ارزان و مقرون به صرفه است. پس برای افرادی که دغدغه های اقتصادی دارند می تواند بهترین گزینه باشد بتوانند تور ارزان رزرو کنند.
 • امنیت بالا: یکی از امن ترین سفرها، تور با قطار است. قطار بر خلاف سایر وسایل نقلیه به ندرت نیازمند تعمیرات است و از طرفی میزان حوادث ثبت شده آن در حداقل مقدار ممکن قرار دارد. پس سفر با قطار برای افرادی که نگران خطرناک بودن مسیر هستند، بهترین و امن ترین گزینه است.
 • سفر سبز: قطار را وسیله نقلیه سبز اسم گذاری کرده اند، زیرا با رزرو تورهای گردشگری داخلی با قطار کمترین آلودگی را برای محیط زیست ایجاد می کنی. این سفر یکی از بهترین پیشنهادات آژانس مسافرتی درجه یک تهران و ایران یعنی فارا گشت به شما است.
 • حفظ حریم شخصی: بسیاری از انسان ها تمایلی ندارند که در ارتباط با تعداد زیادی از افراد باشند. قطار به خاطر داشتن کوپه ها نوعی حریم شخصی برای افراد تعریف می کند. این امر برای خانواده ها بسیار مفید است زیرا آن ها می توانند در یک کوپه قرار گیرند. به طور کلی تعداد افرادی که در یک کوپه قرار دارند بسیار محدود است و این موضوع موجب حفظ حریم شخصی افراد می شود. اگر هم با خانواده سفر کنی با خیال راحت در کنار خانواده تا رسیدن به مقصر در آرامش هستی.
 • راحتی و آسایش: در قطار رستوران ها و کافی شاپ هایی در نظر گرفته شده است. به همین دلیل مسافران دیگر دغدغه گرسنگی و تشنگی را نخواهند داشت زیرا تمام امکانات مورد نیاز آن ها فراهم می شود. همچنین مسئولین خدمات قطارها موظف به خدمت رسانی هستند. از طرف دیگر در کوپه ها صندلی ها قابلیت تخت شدن را دارند. پس مسافران می توانند به راحتی بخوابند و استراحت کنند.
 • حضور کادر درمانی: در قطار ها پزشک وجود دارد و این امر می تواند موجب آرامش خاطر مسافرانی که بیماری زمینه ای دارند، شود.
 • سرویس بهداشتی در دسترس: تورهای مسافرتی که با قطار برگزار می شود برای مسافران بسیار سودمند است. چون دیگر لازم نیست نگران دستشویی و توالت رفتن باشند. زیرا در قطار توالت وجود دارد. این ویژگی مخصوصا برای کودکان و افراد کهنسال بسیار مفید و لازم است.
 • عدم یکنواختی: مسافرین تورهای مسافرتی با قطار اگر دچار خستگی شوند می توانند به راحتی در طول قطار حرکت و تجدید قوا کنند. شاید هم در بین راه هم صحبتی پیدا کنند و سرگرم شوند.
 • عدم ترافیک: یکی از مشکلات رایجی که در سفرهای زمینی وجود دارد ترافیک است. در ایام تعطیل ترافیک های بسیار سنگین ایجاد می شود. این امر با خستگی مسافران همراه است. مسافرت با قطار هرگز مشکل ترافیک را نخواهد داشت. زیرا قطار در مسیر تعریف شده ای بدون مزاحمت سایر وسایل نقلیه حرکت می کند.
 • عدم محدودیت بار: بسیاری از افراد به صورت ناخودآگاه سنگین سفر می کنند. یعنی تعداد چمدان های آن ها زیاد است. تورهای گردشگری داخلی با قطار بهترین گزینه برای این افراد است زیرا حمل بار با قطار به هیچ عنوان محدودیتی ندارد.
 • ریتم ملایم: در سفر با هواپیما و یا اتوبوس تکان های شدیدی گاها به وجود می آید که شاید موجب بر هم خوردن آرامش مسافران شود. اما سفر با قطار از یک ریتم ملایمی پیروی می کند. و در کنارش آن صدای معروف حرکت قطار را می شنوی و لذت می بری.
 • ایستگاه های داخل شهری: ایستگاه های قطار در داخل شهر واقع شده است پس افراد حاضر در تورهای مسافرتی برای رسیدن به مقصد نهایی نیازی به طی کردن مسافت طولانی ندارند.

تا این جا با چند تا از مهمترین مزیت های سفر با قطار آشنا شدی. اگر تمایل داری وسیله نقلیه دیگری را نیز امتحان کنی می توانی صفحه تورهای مسافرتی داخلی با اتوبوس را مشاهده کنی.

تورهای ویژه تعطیلات مختلف

تورهای مسافرتی متفاوتی که در ایام مختلف سال می توانی انتخاب کنی:

آدرس آژانس فارا گشت کوروش کبیر روی نقشه گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت

از جذابیت های هر سفر این است که جاهای دیدنی آن شهر را بشناسی. ایران مثل سایر کشورها، جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود. اگر می خواهی بدونی که هر شهر چه جاذبه هایی داره، صفحه وبلاگ تخصصی مسافرت فارا گشت رو که برات آماده کردیم می تونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده به یاد ماندنی با قطار در ایران داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده ای که برات شرح دادیم و می خواهی از نزدیک دیدنی هر شهر رو تجربه کنی، صفحه تور ایرانگردی فارا گشت رو برای سفرهای داخلی حتما ببین. (برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت می کنه.)

اطلاعات تورهای فارا گشت

اطلاعات هتل های فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به سفر و جذابیت های شهرهای مختلف رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آن جا استراحت کنی. این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه رزرو هتل های داخلی ارزان در فارا گشت کامل ترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با مجری اصلی تورهای مسافرتی داخلی ارزان قیمت با قطار یعنی فارا گشت تماس می گیری و یا در کانال تلگرام تورهای ایرانگردی عضو می شوی، همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره بهترین تورهای ایرانگردی با قطار، مدت زمان هر سفر، امکانات و درجه هتل های مختلف ارزان و لاکچری در ایام عادی و یا تور نوروز امسال و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها، که کجا بریم سفر خوش بگذره؛ پاسخ می دهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان درباره رزرو و خرید تورهای مسافرتی داخلی با قطار یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور با قطار از تهران یا هر شهری دیگری که هستی، می‌ توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

شماره تماس برای رزرو تورهای مسافرتی داخلی با اتوبوس

مقاله های مشابه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا