تور شیراز با قطار

مجری اصلی تورهای ارزان شیراز با قطار از تهران و سایر شهرها

( به همراه 2 روز گشت رایگان)

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با یاری خداوند بی نهایت مهربان، مرکز حرفه ای کامل ترین تورهای زمینی شیراز در ایران و با مجوز رسمی از سازمان گردشگری و بالاترین درصد رضایت مسافرین، است.

 

تا انتهای این صفحه با عناوین زیر آشنا خواهی شد:

 • قیمت تور شیراز با قطار از تهران و سایر شهرها
 • گشت های شیرازگردی رایگان
 • سوالات مسافران قبل از سفر به شیراز
 • نظرات مسافرین تور شیراز قطار فارا گشت.
تور شیراز با قطار

قیمت تورهای شیراز با قطار از تهران

در این بخش می توانی ارزان ترین قیمت تور شیراز زمینی را مشاهده کنی.

(به همراه 2 برنامه گشت، راهنما و ترانسفر. امکان بیشتر با کمتر شدن قیمت در روزهای مختلف می باشد.)

هتلقیمت هر نفر در اتاق 2 تخته
قیمت هر نفر در اتاق 1 تخته
نصیر الملک

⭐⭐

2.950.000

تومان

4.150.000

تومان

وکیل

⭐⭐⭐

3.300.000

تومان

4.600.000

تومان

ارگ

⭐⭐⭐

3.300.000

تومان

4.350.000

تومان

بین الحرمین

⭐⭐⭐

3.200.000

تومان

4.200.000

تومان

کریم خان

⭐⭐⭐⭐

3.800.000

تومان

6.100.000

تومان

آریو برزن

⭐⭐⭐⭐

3.700.000

تومان

4.700.000

تومان

پارک سعدی

⭐⭐⭐⭐

3.700.000

تومان

4.800.000

تومان

زندیه

⭐⭐⭐⭐⭐

5.400.000

تومان

6.600.000

تومان

چمران

⭐⭐⭐⭐⭐

6.700.000

تومان

11.900.000

تومان

هتل بزرگ

⭐⭐⭐⭐⭐

6.600.000

تومان

11.600.000

تومان

*- خدمات تور شیراز: بلیط رفت و برگشت قطار، دو شب اقامت در هتل (امکان اضافه کردن شب های اقامت را داری)، صبحانه، دو گشت نیمروزی رایگان، ترانسفر رفت و برگشت راه آهن و راهنما.

گشت های ویژه شیراز گردی

بهترین گشت ها را در تور شیراز فارا گشت اجرا می کنیم

(با رزرو این تور، شما 2 گشت نیمروزی رایگان در شیراز، همراه با راهنمای حرفه ای و محلی خواهی داشت.)

گشت رایگان شماره 1

 • بافت جدید شیراز
 • آرامگاه حافظ
 • آرامگاه سعدی
 • باغ ارم
 • دروازه قرآن
 • زمان اختیاری برای عکاسی

گشت رایگان شماره 2

 • بافت قدیم شیراز
 • مسجد نصیرالملک
 • نارنجستان قوام
 • موزه پارس
 • سرای مشیر
 • حمام و بازار وکیل

گشت رایگان شماره 3

 • گشت بیرون از شهر
 • تخت جمشید
 • نقش رستم
 • کعبه زرتشت
 • زمان اختیاری برای عکاسی
 • ترانسفر رفت و برگشت

گشت انتخابی با هزینه

 • گشت بیرون از شهر
 • مجموعه پاسارگاد
 • مقبره کوروش
 • زمان اختیاری برای عکاسی
 • بازدید از فروشگاه
 • ترانسفر رفت و برگشت

قیمت تور شیراز با قطار از شهرهای مختلف

در این بخش لیست تور از شهرهایی که فارا گشت برنامه شیراز اجرا می کند را می توانی ببینی:

چطور می توانیم بهترین تورهای شیراز را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزانترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافران خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران شیراز خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدر شیراز

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور شیراز با قطار

برای رزرو تورهای شیراز با قطار های چهار و شش تخته (از تهران و سایر شهرها) و یا استعلام قیمت، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ تماس بگیر:

سوالات متداول تور شیراز با قطار

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر شهر شیراز، به دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای شیراز که با قطار قصد سفر دارند، از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور شیراز با قطار فارا گشت چه امکاناتی برای من دارد؟

همان طور که ذکر شد، فارا گشت به عنوان مجری اصلی تور شیراز با قطار، بهترین و کامل ترین خدمات را در تورها به مسافران ارائه می دهد. بنابراین با رزرو این تور خدمات زیر را خواهی داشت:

 • بلیط رفت و برگشت قطار شیراز. قطارهای رزرو شده چهار تخته و شش تخته می باشند. انتخاب هر کدام بستگی به سلیقه شما و جا دادن قطار دارد.
 • در کنار بلیط، ترانسفر رفت و برگشت به تور شما اضافه می شود. کارگزار فارا گشت، هنگام رسیدنت به شهر شیراز، دنبال شما می آید و شما را به هتل انتخابی می برد. و در روز پایانی سفر نیز از هتل، شما را به راه آهن شیراز می رساند.
 • اقامت در یکی از بهترین هتل های شیراز (2 ستاره تاپ الی 5 ستاره) همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان شیراز با قطار شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور شیراز گردی هم داری؛ که شامل بازدید از اکثر جاهای دیدنی و معروف شیراز و همین طور تاریخی آن می باشد که همراه با حرفه ای ترین و خوش اخلاق ترین راهنمای محلی همراهی می شوی.

2- از کدام شهرها فارا گشت تورهای شیراز را اجرا می کند؟

به عنوان مجری مستقیم تور و سال ها تجربه در اجرای کامل ترین تورهای مسافرتی ریلی در ایران که با یاری خداوند بی نهایت مهربان انجام شده، از هر جایی امکان رزرو تور برای شما داریم.

فرقی نمی کند از تهران باشی یا مشهد، تبریز یا اصفهان، کرمان یا کیش، رشت یا ساری و یا از شهر قم و کرج و هر شهر دیگر که دارای ایستگاه راه آهن به سمت شهر شیراز باشد این تور اجرا می شود. اگر هم در شهر شما ایستگاه راه آهن نباشد، برایت از نزدیک ترین شهر بلیط قطار به سمت شیراز رزرو می شود. پس خیالت راحت.

3- چه مواقعی تورهای شیراز ارزان تر می شوند؟

سفرهای زمینی که در قالب تور اجرا می شوند، معمولا ارزان هستند. برای مثال اگر شما سفر با قطار را انتخاب کنی، مجموع پرداختی شما خیلی کمتر از سفرهای هوایی می شود. علت اصلی آن هم این است که بلیط قطار از هواپیما خیلی ارزان تر است و معمولا در طول سال نیز کمتر دچار تغییر می شود.

اما با رعایت چند نکته می شود خرید تور با قیمت کمتری نیز داشت. برای مثال:

می توانی هتل هایی انتخاب کنی که ستاره کمتری دارند. قاعدتا هتل های 5 ستاره از 4 یا 3 ستاره گران تر هستند. بنابراین با انتخاب هتلی با درجه کمتر قیمت ارزان تر می شود.

نکته دیگری هم که خوب است مدنظر داشته باشی این است که اگر در زمان هایی که فصل سفر نیست مسافرت کنی، مانند زمان بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و یا زمان امتحانات و یا در ایامی که تعطیلات خاصی نمی باشد (یعنی تعطیلات چند روزه و یا تور شیراز نوروز نباشد)، به علت تخفیف بالایی که هتل های شیراز در نظر می گیرند، قیمت ارزانی را تجربه خواهی کرد.

جالب این جاست که خوبه بدانی، حتی نوع قطار هم در قیمت تاثیر گذار است. قطارهای معمولی یا همان قطار های ارزان قیمت خیلی کمتری نسبت به قطارهای لوکس و لاکچری دارند.

بنابراین پیشنهاد می کنم که با کارشناسان تور فارا گشت مشورت نمایی تا بهترین زمان برای رزرو تورهای تخفیف خورده شیراز که به صورت آفر به شما ارائه می شوند را نسبت به خدماتی دوست داری داشته باشی، تعیین کنند. فقط در این صورت است که با قیمت خیلی به صرفه ای به شیراز می توانی سفر کنی.

4- تور شیراز زمینی را چطور رزرو کنم؟

برای رزرو یا خرید تور شیراز با قطار می توانی یکی از دو راه زیر را انتخاب کنی:

به صورت حضوری: یکی از مسافران به عنوان نماینده سایر مسافرین به همراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه می نماید. با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت می کند و پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت تور زمینی ارزان شیراز، و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا می شود و بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل می گیرد و آماده می شوند برای سفری خوش.
آدرس رزرو تور: تهران، میدان ولیعصر، ابتدای خیابان کریمخان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33

به صورت تلفنی: شما با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور شیراز زمینی با قطار، و خدمات گشت های تور و شرایط دلخواه دیگر که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.

در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس فارا گشت: 02188909296 و 09208008108

قیمت تور شیراز با قطار

5- فاصله تهران تا شیراز با قطار چقدر است؟

معمولا قطارها فاصله تهران تا شیراز را در حدود 13 الی 14 ساعت طی می کنند.

6- چطور می توانم با جاهای دیدنی شیراز آشنا شوم؟

شیراز یکی از معروف ترین شهرهای ایران در دنیا می باشد. هر سال تعداد زیادی مسافر از داخل کشور و سراسر جهان برای بازدید از دیدنی های تاریخی و فرهنگی به این شهر در استان فارس سفر می کنند.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی درباره همه آن ها اطلاعات کاملی را همراه با عکس هایشان ببینی. پس لطفا روی عبارت جاهای دیدنی شیراز کلیک یا تاچ کن.

7- چرا با قطار، شیراز را برای سفر انتخاب کنم؟

هر کسی که اهل فرهنگ و هنر باشد بدون شک به شهر شیراز اندیشیده است. شهری که از دامنش ادیبان و تاریخ باشکوهی پرورش یافته. سفر به شیراز دغدغه تمام مردم ایران و جهان است زیرا نادیده گرفتن این حجم از زیبایی و تمدن کار آسانی نیست.

بدون شک سفر کردن نیاز به مقدمات و برنامه ریزی هایی دارد که شاید از عهده ی بسیاری بر نیاید. حضور در تورهای مسافرتی داخلی با قطار بهترین راه حل برای این قبیل افراد است. زیرا با حضور در تور شیراز گردی می توان یک سفر بی دغدغه را تجربه کرد.

شهر شیراز در جنوب ایران واقع شده و همین امر موجب دور شدن این شهر، از بسیاری از نقاط ایران شده است. یکی از راه های مناسب سفر به شیراز حضور پیدا کردن در تورهایی است که با قطار شیراز صورت می گیرند.

با استفاده از قطار می توان در طول مسیر به راحتی استراحت کرد. همچنین در یک فضای شخصی امکان لذت بردن از زیبایی های مسیر نیز وجود خواهد داشت. در کنار آن قیمت سفر با قطار بسیار ارزان و به صرفه است.

اگر موفق به حضور در تورهای مسافرتی زمینی شیراز شدی به شما دیدن این امکان تاریخی پیشنهاد می شود:

 • اگر به دنبال دیدن شکوه معماری دوره زندیه هستی، دیدن حمام وکیل به شما توصیه می شود.
 • اهالی شعر و ادب نباید هرگز از مقبره دو شاعر نامدار ایران یعنی سعدی و حافظ غافل شوند.
 • دروازه قرآن یکی دیگر از بناهای تاریخی شیراز است که می تواند بیانگر رسم قدیمی ایرانی ها یعنی بدرقه مسافر با قرآن باشد.
 • ارگ کریم خان قلعه باشکوهی مربوط به دوران زندیه است که از در و دیوار آن می توان دوره های مختلف سلطنت پادشاهان ایرانی را مشاهده کرد.
 • وجود آرامگاه کوروش و تخت جمشید، یکی دیگر از جاذبه های شهر شیراز است که نباید دیدن آن را به هیچ عنوان از دست داد.
 • در کنار موارد ذکر شده آثار تاریخی دیگری همچون خانه قوام، مسجد صورتی، باغ عفیف آباد، بازار وکیل و … وجود دارد که دیدن آن ها نیز خالی از لطف خواهد بود.

برای خرید و یا رزرو تور شیراز با قطار در نوروز و ایام عادی و با کامل ترین خدمات که با ارزان ترین قیمت در فارا گشت کوروش کبیر اجرا می شوند، تماس بگیر. تخفیفات ویژه ای برای شما داریم.

تورهای پیشنهادی دیگر با قطار

سایر تورهای داخلی که با قطار برای شما اجرا می کنیم:

نظرات مسافران شیراز با قطار فارا گشت

در این بخش نظرات مسافرین درباره تور شیراز با قطار از تهران و سایر شهرها را می توانی بخوانی

(شما هم می توانی در انتهای صفحه نظر و یا سوالت را درج کنی.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا