تور اصفهان از مشهد با اتوبوس

مجری اصلی رزرو تور ارزان مشهد به اصفهان با اتوبوس vip

در این صفحه شما کامل ترین اطلاعات را درباره خرید تور، قیمت و گشت هایی که خواهی داشت را به همراه سوالات متداول مسافران تورهای اصفهان برای مشهدی های عزیز خواهی دید.

تور اصفهان از مشهد با اتوبوس

لیست تورهای اصفهان از مبدا مشهد با اتوبوس

قیمت ارزان ترین تورهای اصفهان زمینی با دو روز گشت، ترانسفر و راهنما

(امکان بیشتر یا کمتر شدن قیمت بر اساس روزهای مختلف وجود دارد)

هتلقیمت هر نفر در اتاق 2 نفره
قیمت هر نفر در اتاق 1 نفره
اصفهان

⭐⭐⭐

3.600.000

تومان

5.850.000

تومان

ملل

⭐⭐⭐

3.800.000

تومان

5.350.000

تومان

سنتی

⭐⭐

3.800.000

تومان

5.550.000

تومان

آزادی

⭐⭐⭐

3.850.000

تومان

5.450.000

تومان

ماهان

⭐⭐⭐

3.400.000

تومان

5.200.000

تومان

ستاره

⭐⭐⭐

4.20.000

تومان

5.800.000

تومان

پارت

⭐⭐⭐

3.650.000

تومان

5.300.000

تومان

ونوس

⭐⭐⭐

4.100.000

تومان

5.600.000

تومان

سپاهان

 Top ⭐⭐⭐

4.100.000

تومان

6.750.000

تومان

شیخ بهایی

⭐⭐⭐

3.850.000

تومان

5.500.000

تومان

پیروزی

⭐⭐⭐⭐

4.750.000

تومان

7.550.000

تومان

عالی قاپو

⭐⭐⭐⭐

4.850.000

تومان

7.750.000

تومان

آسمان

⭐⭐⭐⭐

5.050.000

تومان

7.150.000

تومان

عباسی

⭐⭐⭐⭐⭐

6.050.000

تومان

8.300.000

تومان

خدمات تور: دو شب و سه روز اقامت در هتل (امکان اضافه کردن شب های اقامت بیشتر هم داری)، صبحانه، بلیط رفت و برگشت اتوبوس، ترانسفر ترمینال تا هتل و برعکس، دو گشت نیمروزی و راهنما.

گشت های ویژه اصفهان گردی برای مشهدی ها

 کاملترین گشت ها را برای شما، در سفر اصفهان فارا گشت اجرا می کنیم.

با رزرو این تور، شما دو گشت نیمروزی رایگان همراه با حرفه ای ترین راهنما خواهی شد:

گشت رایگان شماره 1

گشت رایگان شماره 1

 • مسجد امام
 • مسجد شیخ لطف اله
 • بازار قیصریه
 • زمان برای عکاسی

گشت رایگان شماره 2

 • بافت تاریخی فرهنگی
 • کلیسای وانک
 • موزه کلیسا
 • آتشگاه اصفهان

گشت رایگان شماره 2

 • سی و سه پل
 • پل خواجو
 • منار جنبان
 • زمان برای عکاسی

چطور می توانیم بهترین تورهای اصفهان را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزانترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ترمینال ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران مشهدی خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور اصفهان حرکت از مشهد

برای رزرو تورهای اصفهان با اتوبوس های ویژه vip و یا استعلام قیمت و تخفیفات روزانه، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ تماس بگیر:

سوالات متداول سفر به اصفهان با اتوبوس

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به شهر اصفهان، به دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای مشهد به اصفهان که با اتوبوس قصد سفر دارند، از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تورهای اصفهان که با اتوبوس از مشهد اجرا می شوند، چه امکاناتی برای من دارند؟

همان طور که می دانی فارا گشت مجری اصلی تورهای اصفهان است. بنابراین خدماتی که در این تور به شما ارائه می شوند باید کامل ترین باشند. پس شما هم با خدمات ویژه زیر می توانی تور دلخواهت را رزرو کنی:

 • خرید تور از فارا گشت شامل بلیط رفت و برگشت اتوبوس می شود. اتوبوس های رزرو شده vip یا ویژه هستند که دارای صندلی های تخت شو و مانیتور پخش فیلم می باشند.
 • در کنار بلیط، ترانسفر رفت و برگشت به تور شما اضافه می شود. کارگزار فارا گشت، هنگام رسیدنت به شهر اصفهان، دنبال شما می آید و شما را به هتل انتخابی می برد. و در روز پایانی سفر نیز از هتل، شما را به ترمینال اصفهان (کاوه یا صفه) می رساند.
 • اقامت در یکی از بهترین هتل های اصفهان (سنتی الی 5 ستاره) همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان مشهد به اصفهان با اتوبوس شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور اصفهان گردی هم داری؛ که شامل بازدید از اکثر جاهای دیدنی مهم اصفهان می باشد و همراه با حرفه ای ترین و خوش اخلاق ترین راهنمای محلی همراهی می شوی.

2- تور اصفهان از شهر مشهد را چطور رزرو کنم؟

همانند سایر مشتریان دائمی ما که در شهر مشهد مقدس زندگی می کنند به صورت تلفنی با کارشناسان می توانی تماس بگیری. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور اصفهان زمینی، و خدمات گشت های تور و شرایط دلخواهت که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.

در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس فارا گشت: 02188909296

3- فاصله مشهد تا اصفهان با اتوبوس چقدر است؟

برای رسیدن به اصفهان از سمت شهر مشهد دو مسیر مختلف وجود دارد. فاصله مشهد تا اصفهان به طور میانگین بین دو مسیر حدودا 1200 کیلومتر می شود. بنابراین بنابر روز حرکت و ترافیک جاده ای بین 12 الی 17 ساعت زمان می برد که از مشهد به اصفهان برسی.

4- ساعت تحویل اتاق هتل و یا تخلیه آن توسط مسافر چه زمان هایی است؟

همه هتل های کل دنیا، باید قوانین مربوط به هتل داری را رعایت نمایند. یکی از این قوانین که در هنگام رزرو هتل در اصفهان رعایت می شود، قانون زمان تحویل و تخلیه اتاق به مسافر می باشد.
در اکثر هتل های جهان و ایران، تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

اگر زمان اتوبوس اصفهان چه در ساعت رسیدن به شهر زیبای اصفهان و یا برعکس آن، با این ساعات فاصله دارد می توانی وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و در لابی منتظر بمانی. و یا این که در شهر گشتی بزنی تا زمان تحویل فرا رسد. البته گاهی اگر اتاق ها خالی باشند امکان دارد که زودتر به شما اتاق داده شود.

5- چطور می توانم با جاهای دیدنی اصفهان آشنا شوم؟

اصفهان هم همچون شهر مشهد یک شهر توریستی و پر رفت و آمد است. بنابراین برای هر مسافری جذابیت هایی دارد که می تواند چندین روز آن ها را سرگرم کنند. یکی از دلایل اصلی که شما مشهدی عزیز قصد سفر به اصفهان را داری، بازدید از اماکن دیدنی و تاریخی این شهر است.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه هایی داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی درباره همه آن ها اطلاعات کاملی را همراه با عکس هایشان ببینی. پس لطفا روی عبارت جاهای دیدنی اصفهان کلیک یا تاچ کن.

6- چرا با اتوبوس، اصفهان را برای سفر انتخاب کنم؟

اگر می خواهی با ارزان ترین قیمت سفر کنی بهترین رویش سفر زمینی و استفاده از اتوبوس است. این قانون شامل همه شهرهای ایران می شود. سفر به اصفهان نیز یکی از بهترین تورهای مسافرتی داخلی با اتوبوس است که علاقمندان زیادی دارد.

استفاده از زیبایی های مسیر، هم گروهی با سایر مسافرین در طول راه و هزینه پایین و به صرفه می تواند دلیل این انتخاب باشند. ویژگی دیگر رزرو این تور در این است که هزینه مازاد خودت را می توانی در شهر اصفهان به گردش و تفریح و یا خرید سوغاتی های مختلف خرج کنی. این طوری لذت دو برابر از این مسافرت می بری.

برای رزرو و خرید تور اصفهان از مشهد با اتوبوس vip در نوروز و ایام عادی و با کامل ترین خدمات و ارزان ترین قیمت با ما در فارا گشت کوروش کبیر تماس بگیر. تخفیفات ویژه ای برای شما در تور مشهد به اصفهان داریم.

سایر تورهای اصفهان

تورهای مسافرتی اصفهان که فارا گشت برای شما اجرا می کند:

تورهای پیشنهادی دیگر

سایر تور داخلی از مشهد که برای شما اجرا می کنیم را در لیست زیر می توانی ببینی:

پیمایش به بالا