تور مشهد از اصفهان با اتوبوس

مجری اصلی ارزان ترین تور زمینی از مبدا اصفهان به مشهد با اتوبوس vip

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با یاری خداوند بی نهایت مهربان، چندین سال است که تور مشهد از اصفهان با اتوبوس ارزان را در ایران با مجوز رسمی از سازمان گردشگری و بالاترین درصد رضایت مسافرین، اجرا می کند.

 

تا انتهای این صفحه با عناوین زیر آشنا خواهی شد:

 • قیمت تور مشهد از اصفهان با اتوبوس
 • خدمات تورهای مشهد برای اصفهانی ها
 • سوالات مسافران قبل از سفر به مشهد
 • نظرات مسافرین تور زمینی اصفهان به مشهد فارا گشت.
تور مشهد از اصفهان با اتوبوس

قیمت تورهای مشهد از مبدا اصفهان با اتوبوس

در این بخش می توانی تور مشهد با اتوبوس از اصفهان ارزان قیمت را مشاهده کنی.

(نرخ ها با کمترین قیمت اتوبوس ها و هتل ها محاسبه شده اند و امکان بیشتر یا کمتر شدن در روزهای مختلف وجود دارد.)

هتلقیمت هر نفر در تور 3 روز
قیمت هر نفر در تور 4 روز
انقلاب

⭐⭐

2.550.000

تومان

3.150.000

تومان

کوثر

⭐⭐

3.250.000

تومان

4.350.000

تومان

سراج

 top ⭐⭐

2.600.000

تومان

3.350.000

تومان

کارن

 top ⭐⭐

3.400.000

تومان

4.200.000

تومان

هاترا

⭐⭐⭐

3.250.000

تومان

4.150.000

تومان

سهند

⭐⭐⭐

3.800.000

تومان

4.950.000

تومان

کیانا

⭐⭐⭐⭐

4.350.000

تومان

5.750.000

تومان

سارینا

⭐⭐⭐⭐

4.250.000

تومان

5.700.000

تومان

رضویه

 top ⭐⭐⭐

5.250.000

تومان

7.150.000

تومان

پارسیس

⭐⭐⭐⭐⭐

3.850.000

تومان

5.100.000

تومان

جواد

⭐⭐⭐⭐

4.650.000

تومان

6.250.000

تومان

الماس 2

⭐⭐⭐⭐⭐

4.850.000

تومان

6.550.000

تومان

قصر طلایی

⭐⭐⭐⭐⭐

5.650.000

تومان

7.750.000

تومان

درویشی

⭐⭐⭐⭐⭐

5.700.000

تومان

7.900.000

تومان

خدمات ویژه مشهد برای اصفهانی های عزیز

با رزرو این سفر کاملترین خدمات تورهای فارا گشت را خواهی داشت:

(صبحانه، نهار و شام رایگان فقط در هتل های 1 الی 4 ستاره می باشد.)

 • هتل یا هتل آپارتمان انتخابی
 • دو و سه شب اقامت
 • امکان اضافه نمودن شب های اقامت
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • بلیط رفت
 • بلیط برگشت
 • خدمات ویژه هتل

چطور می توانیم بهترین تورهای مشهد را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافران خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران مشهد خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور مشهد حرکت از اصفهان با اتوبوس

برای رزرو تورهای مشهد زمینی با اتوبوس های ویژه vip و یا استعلام قیمت و تخفیفات ویژه اصفهانی های عزیز، با شماره های زیر تماس بگیر:

سوالات متداول سفر به مشهد با اتوبوس

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر مشهد، به دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای اصفهان به مشهد که با اتوبوس قصد سفر دارند، از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تورهای مشهد با اتوبوس که از اصفهان حرکت می کنند چه امکاناتی برای من دارند؟

فارا گشت به عنوان مجری اصلی سفر، تمام تورها را با خدمات کامل اجرا می کند. بنابراین شما مسافر اصفهانی عزیز این تور مشهد با اتوبوس را با ارزانترین قیمت و خدمات زیر خواهی داشت:

 • خرید این تور از فارا گشت شامل بلیط رفت و برگشت اتوبوس می شود. اتوبوس های رزرو شده vip یا ویژه هستند که دارای صندلی های تخت شو و مانیتور پخش فیلم می باشند.
 • در کنار بلیط، برخی از هتل ها به خصوص 5 ستاره ها سرویس استقبال دارند. استقبال یعنی کارگزار فارا گشت، هنگام رسیدنت به شهر مقدس مشهد، دنبال شما می آید و شما را به هتل انتخابی می برد.
 • اقامت در بهترین هتل ها هتل آپارتمان های مشهد همراه با صبحانه، نهار و شام رایگان بخش دیگری از خدمات تور ارزان اصفهان به مشهد با اتوبوس شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور مشهد گردی هم می توانی داشته باشی؛ که شامل بازدید از برخی جاهای دیدنی مشهد می باشد. اگر دلت می خواهد از این سرویس استفاده کنی با کارشناسان تور فارا گشت مشورت کن.

2- با قطار هم برنامه سفر به مشهد دارید؟

بله، شما می توانی برای اطلاع از قیمت و شرایط سفر ریلی، روی عبارت تور مشهد از اصفهان با قطار کلیک یا تاچ کنی تا وارد صفحه مربوطه شوی.

3- تور مشهد از شهر اصفهان را چطور رزرو کنم؟

همانند سایر مشتریان دائمی تور مشهد فارا گشت که در اصفهان زندگی می کنند به صورت تلفنی با کارشناسان می توانی تماس بگیری. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور زمینی مشهد از اصفهان، و خدمات مختلف زیارتی، سیاحتی و شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.

در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس فارا گشت: 02188909296

تور اصفهان به مشهد با اتوبوس

4- فاصله اصفهان تا مشهد با اتوبوس چقدر است؟

در این سفر که با اتوبوس های vip از آن استفاده می کنی نسبت به زمان و روز حرکت از لحاظ شلوغی و ترافیک جاده ای متفاوت می باشد. سفر به مشهد از اصفهان از دو مسیر مختلف اجرا می شود. و میانگین زمان رسیدن حدودا بین 12 الی 14 ساعت متغییر است.

5- ساعت تحویل اتاق هتل و یا تخلیه آن توسط مسافر چه زمان هایی است؟

همه هتل های کل دنیا، باید قوانین مربوط به هتل داری را رعایت نمایند. یکی از این قوانین که با رزرو هتل در مشهد خواهی دید، هتل داران از آن پیروی می کنند، قانون زمان تحویل و تخلیه اتاق به مسافر می باشد.
در اکثر هتل های جهان و ایران، تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

اگر زمان اتوبوس مشهد چه در ساعت رسیدن به خراسان رضوی شهر مشهد مقدس و یا برعکس آن، با این ساعات فاصله دارد می توانی وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و در لابی منتظر بمانی. و یا این که در شهر گشتی بزنی تا زمان تحویل فرا رسد. البته گاهی اگر اتاق ها خالی باشند امکان دارد که زودتر به شما اتاق داده شود.

6- چطور می توانم با جاهای دیدنی مشهد آشنا شوم؟

مسافران مشهد چه با تور مشهد نوروز سفر کنند چه با تورهای زمان عادی، فقط به قصد زیارت امام رضا به این شهر نمی روند. چون این شهر مکان های تاریخی و با صفای زیادی دارد که می توانند از دیگر دلایل سفر به این شهر طلایی باشند.

مکان هایی همچون شاندیز، طرقبه، توس، آرامگاه فردوسی، پارک وکیل آباد و البته پارک آبی های مشهور فقط بخش کوچکی از صدها دیدنی های این شهر هستند.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه هایی داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی درباره همه آن ها اطلاعات کاملی را همراه با عکس هایشان ببینی. پس لطفا روی عبارت جاهای دیدنی مشهد کلیک یا تاچ کن.

7- چرا زمینی با اتوبوس، مشهد را برای سفر انتخاب کنم؟

مشهد همیشه برای ما ایرانی ها جذابیت خاصی داشته. سفر به مشهد به نوعی روح و جسم انسان رو صفای ویژه ای می دهد. دلیل اصلی این مسله وجود حرم امام رضا امام هشتم است که در روزهای مختلف سال از سراسر ایران و همین طور جهان مشتاقان را به شوق زیارت به سمت مشهد می کشاند.

به همین دلیل مشهد جزو اولویت های برنامه سفر با تورهای مسافرتی داخلی با اتوبوس است. همراهی با سایر مسافران که هر کدام به شوق زیارت و سیاحت به این شهر زیبا و مقدس سفر می کنند و ثواب صلوات فرستادن و گرمای معنوی که دارد، شما را برای زیارتی ناب آماده می کند.

در کنار آن سفر با اتوبوس جزو ارزان ترین سفرهای داخلی است. قیمت اتوبوس به ندرت تغییر می کند و این یک مزیت مهم می باشد. برعکس تور مشهد هوایی که دائما به علت متغیر بودن قیمت پروازهای چارتر تغییر قیمت دارد.

امسال نوبت شماست که در این سفر زیارتی و سیاحتی از تمام لذت های معنوی و گردشگری شهر طلایی مشهد استفاده کنی و پر انرژی تر ادامه دهی.

برای رزرو و خرید تور مشهد از اصفهان با اتوبوس vip و ارزان در نوروز و ایام عادی و با کامل ترین خدمات، با ما در فارا گشت کوروش کبیر تماس بگیر. تخفیفات ویژه ای برای شما داریم.

تورهای پیشنهادی دیگر

سایر تورهای داخلی از اصفهان که برای شما اجرا می کنیم:

نظرات مسافران اصفهان به مشهد فارا گشت

در این بخش نظرات مسافرین درباره تور مشهد از اصفهان با اتوبوس را می توانی بخوانی:

(شما هم می توانی در انتهای صفحه نظر و یا سوالت را درج کنی.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا