جدای از زیارت امام رضا در سفر مشهد معمولا مسافران در تور مشهد از جاهای دیدنی مشهد هم استفاده میکنند.

جاهای دیدنی مشهد

جاهای دیدنی مشهد

در این بخش خلاصه ای از جاهای دیدنی مشهد را برای شما قرار دادیم؛ که میتوانی با کلیک بر روی اسم هر کدام، مطالب آن را مشاهده کنی. در بخش وبلاگ تخصصی مشهد همه این مطالب کاملتر برای شما قرار داده شده است تا با خواندن آنها بیشتر با مشهد و جاهای دیدنی آن آشنا شوی.

مطمئنا با مطالعه آنها سفری متفاوت تر به مشهد خواهی داشت چون با آشنایی بیشتر با یک محل، دیدار از آن لذت دو چندان خواهد داشت.

تور مشهد

حرم امام رضا

یکی از دلایل اصلی سفر به مشهد زیارت امام رضا است و اون حس رویایی و خالصی که دارد؛ وقتی با قیمت تور مشهد مناسبی که برای شما فراهم کردیم به مشهد سفر میکنی به حرم امام رضا میروی… حرمِ امام رضا یا حرم رضوی مدفن علی بن موسی الرضا، امام هشتم شیعیان امامی است. این مکان که در مرکز شهر مشهد در استان خراسان رضوی ایران واقع است؛ نزد شیعیان امامی به‌عنوان «حرم» و مکانی مقدس گرامی داشته می‌شود.

حرم امام رضا مجموعه‌ای است با کانونِ آرامگاهِ علی بن موسی الرضا که دیگر مسجدها؛ آرامگاه‌ها؛ رواق‌ها؛ صحن‌ها؛ کتابخانه و موزه‌ها را دربرمی‌گیرد. مسجد بالاسر (۴۲۵ ه‍. ق/۱۰۳۳ م) و مسجد جامع گوهرشاد (ساختهٔ ۸۲۱ ه‍. ق/۱۴۱۸ م) از مهم‌ترین بناهای پیوسته به آن هستند.

دیرینگی کهن‌ترین بخش‌های این حرم به دههٔ ۶۱۰ ه‍.ق (دههٔ ۱۲۳۰ م) می‌رسد. از دورهٔ تیموریان هم‌زمان با نوسازی بسیاری از بناهای کهن خراسان در طوس، هرات و نیشابور، به این مکان نیز توجه ویژه‌ای شد. بسیاری از ساختمان‌های این حرم از دورهٔ صفویان به‌ویژه روزگار شاه طهماسب صفوی به‌جا مانده‌است. وسعت حرم در طول این بازسازی‌ها از ۱۲ هزار مترمربع در گذشته به مساحت کنونی آن در حدود یک میلیون متر مربع رسیده‌است که آن را تبدیل به یکی از بزرگترین اماکن مذهبی جهان کرده‌است.

بخشهایی از این مطلب را از سایت ویکی برای شما اینجا قرار داده ایم؛ ولی برای اطلاعات کامل در سایت خودمان برای شما مقاله ای به اسم حرم امام رضا تدارک دیده ایم که میتوانید آنرا نیز مطالعه نمایی.

تور مشهد حرم امام رضا

آرامگاه فردوسی عزیز

حکیم ابوالقاسم فردوسی توسی؛ شاعر گرانقدر و حماسه سرای بزرگ ایران زمین، در سال ۳۱۹ هجری شمسی، در روستای پاژ از توابع توس به دنیا آمد؛ ۳۰ سال از عمر خود را صرف سرودن اثر باشکوهش یعنی شاهنامه کرده که هم اکنون در سراسر ایران و برخی از کشورهای خارجی به عنوان یک اثر جاودانه و بی نظیر شناخته می شود.

آثار این شاعر پرآوازه در تاریخ ادبیات جهان با آثار هومر، حماسه سرای سرشناس یونانی مقایسه می شود. حضرت فردوسی در سال ۴۰۱ هجری شمسی دار فانی را وداع گفته و در باغ شخصی خود؛ در شمال شهر تاریخی توس به خاک سپرده شده است.

در زمان رضا شاه، هم ‌زمان با آیین‌های هزاره فردوسی، طرح اولیه آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی توسی، توسط محمدعلی فروغی و پس از آن حسین لرزاده ارائه و ساخته شد؛ اما ساختمان فعلی این آرامگاه و موزه توس که الهام گرفته از شیوه معماری هخامنشی و آرامگاه کوروش کبیر است.

در زمان محمدرضا شاه پهلوی و به دستور انجمن آثار ملی و با نظارت مهندس هوشنگ سیحون بر مبنای طرح اولیه؛ با کمی تغییرات در ابعاد و تزئینات آن در سال ۱۳۴۷ بازسازی شد. در حال حاضر این آرامگاه در میان باغی زیبا و به فاصله بیست کیلومتری شمال شهر مقدس مشهد واقع شده است.

معماری هخامنشی در آرامگاه

عناصر تزئینی ستون ها و سرستون های بنا کاملاً نشانگر معماری زمان هخامنشی است؛ اما بخش فوقانی بنا که قبلاً توپر بود، در بازسازی به صورت توخالی ساخته شده و فضای داخلی آن نیز علاوه بر الهام گرفتن از معماری دوره اشکانی شامل 20 ستون مرمری در پائین و 8 ستون در بخش فوقانی است. بر روی اضلاع چهارگانه بنا، اشعاری از این شاعر پارسی زبان مشهور نگاشته شده که معرف نگرش و شخصیت وی می‌ باشد.

پیشنهاد میکنیم که وقتی با خرید تور مشهد ارزان به این شهر طلایی سفر میکنید حتما به توس و مقبره فردوسی عزیز بروید و حس خاصی رو که به شما دست میدهد را تجربه کنید؛ تکرار نشدنی است.

تور مشهد تهران
دیدنیهای مشهد

بازار رضا

یکی از مزیت های این بازار رضا مشهد اینه که بسیار به حرم نزدیکه و اصلا به همین دلیل اسمش رو هم از نام زیبای حضرت رضا گرفته. این بازار در جنوب شرقی حرم واقع شده و دو ورودی و خرجی اصلی در میدان بیت المقدس (فلکه آب) و میدان 17 شهریور داره.

مقبره شیخ طبرسی مشهد

محلی که اکنون به قتلگاه شهرت دارد. ابوعلى فضل بن حسن طبرسی ملقب به امین الاسلام و مشهور به شیخ طبرسی از علماى بزرگ شیعه و مفسر قرآن در سده هاى پنجم و ششم قمرى است. شیخ طبرسى صاحب چند تفسیر بر قرآن كریم است كه از آن میان تفسیر مجمع البیان وى شهرت بیشترى دارد. جسد شیخ را در همان زمان درگذشت به مشهد منتقل كرده و در یكى از گورستانهاى محترم مجاور حرم حضرت رضا، مشهور به ( قتلگاه ) و ( مغتسل الرضا ) یا ( غسلگاه ) دفن كرده اند.

محل غسلگاه مشهد را حضرت رضا (ع) از محل دستمزد كتابت قرآن كریم خریده و برای قبور مؤمنین و مؤمنات وقف كرده است.

مقبره شیخ طبرسی

مقبره فضل ابن شاذان

مقبره ي فضل بن شاذان نيشابوري، فقيه و محدث مشهور شيعي قرن سوم كه آرامگاه او در 5 كيلومتري جنوب شرق نيشابور؛ در روستاي فضل قرار دارد. امروزه قبرستانی که در جوار آرامگاه اين دانشور بزرگ نيشابوري واقع شده است را «بهشت فضل» مي نامند.

وى افتخار حضور و شاگردى چهار امام معصوم عليهم السلام را دارد. نجاشى میگويد از امام جواد (ع)روايت دارد و شيخ طوسى نام او را در گروه ياران امام هادى (ع) و عسكرى (ع) ذكر مى‏كند. كتابى از فضل بن شاذان به دست امام حسن عسكرى عليه السلام رسيد؛ امام با ورق زدن به مطالعه كتابش پرداخته، فرمود: خدايش رحمت كند؛ اهل خراسان مشهد به منزلتش غبطه مى‏خوردند زمانى كه فضل بين ايشان زندگى مى‏كرد.

مقبره فضل ابن شاذان

مقبره اباصلت هروی مشهد

او در مدینه منوره متولد گردید و در آنجا رشد کرد. برای به دست آوردن احادیث و سخنان گهربار اهل بیت پیامبر(ص)مسافرتهای زیادی نمود. گاهی در بغداد و حجاز، و کوفه و یمن و مدتی در نیشابور و دیگر شهرهای خراسان بسر برد. او در علم حدیث مقامی بلند و ارجمند پیدا کرد. از روایات زیادی استفاده می شود که اباصلت مورد عنایت و توجه حضرت امام رضا(ع) بود و امام او را بسیار دوست می داشت. در پیشبرد محافل و مجالس او را همراه خود می برد. و در مواقع خاص تذکرات بسیار سازنده ای به او می داد و شخصیت ایمانی او را پرورش می داد اباصلت هروی تا آخرین لحظه زندگی امام رضا(ع)، از وی جدا نشد.

از اماکن تاریخی شهر مشهد می توان قبر میر(میرعلی آمویه) – مقبره پیرپالان دوز – یک بقعه و دو مزار – مقبره امام زاده سیدعبدالعزیز(ع) – تخت امام – بقعه متبرکه خواجه شیخ محمدزمان – آرامگاه امام زاده اسماعیل – بقعه امام زادگان هاشم و محتشم(ع) – گنبد خشتی – چشمه امام و بسیاری از امامزادگان و بقعه بزرگان تاریخ دینی مان نام برد.
بخشی از سفر به مشهد معمولا زیارت و سیاحت اماکن تاریخی و قبور اشخاص بزرگ است که خود جنبه تاریخی نیز دارد. شناخت اماکن مشهور و تاریخی مشهد می تواند یاد آورنده روزگار پر شکوه شهر طوس باشد. شهری پر از مشاهیر تاریخی. پیشنهاد می کنیم در سفری که به مشهد خواهید داشت، دیدنن این اماکن تاریخی را نیز در برنامه تان قرار دهید. مشاوران حرفه ای آژانس فارا گشت کوروش کبیر آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات درباره ثبت نام تور مشهد ارزان و قیمت تور مشهد شما هستند.

مقبره اباصلت هروی تور مشهد

مقبره شیخ بهایی

شیخ بهایی یکی از علمای بزرگ میباشد که یادگارهای بزرگی از او بجای مانده؛ یکی از یادگارهای ایشان از این جهت مورد توجه باید قرار بگیرد که مهندس و معمار حرم امام رضا (ع) بوده است و طرح کنونی حرم که می بینید حاصل طراحی و مهندسی وی بوده است از داستانهایی که در مورد شیخ می گویند طلسم شیخ بر حرم امام هشتم است که در مقاله اصلی شیخ بهایی برایتان بازگو خواهیم کرد.

از دیگر اعجابات دیگر شیخ می توان حمام شیخ بهائی دراصفهان را نام برد که تنها با یک شمع آب آن داغ می شد و شمع هرگز نه تمام می شد و نه خاموش می شد و همیشه گرمابه آب داغ داشت.
از دیگر رازهای شیخ بهائی نوشته های پشت انگشتر شرف شمس است؛ که باید حتمن در روز 19 فروردین هر سال که نزد منجمان اسلامی به شرف‌الشمس معروف است؛ دعای خاصی که به دعای شرف‌الشمس معروف است توصیه شده و بسیاری آن را بر روی سنگ زرد حکاکی کرده و با خود حمل می‌کنند.

برای زیارت مزار این بزرگ مرد دوستدار امام هشتم وقتی به حرم رضوی رفتید؛ بعد از رواق وسیع خمینی مزاری سنگی با پوششی شیشه ای قرار گرفته است. این مزار مربوط به عالم و دانشمند ایرانی بها الدین محمد بن حسین عاملی معروف به شیخ بهایی است که تمامی مسافران تور مشهد زائران حرم امام رضا (ع) چه قبل و چه بعد از زیارت در مسیر قبر ایشان قرار می گیرند و برای ایشان فاتحه ای می خوانند.

اگر علاقمند هستید درباره ایشان و آثار و رموزشان بیشتر بدانید میتوانید به صفحه ای که طراحی کردیم مراجعه کنید؛ روی کلمه شیخ بهایی کلیک یا تاچ نمایید.

شیخ بهایی
زیست خاور مشهد

زیست خاور اولین برج تجاری مشهد و یکی از بزرگترین و زیباترین مجتمع های تجاری ایران می باشد و هر روزه مورد بازدید هزاران زائر و توریست قرار می گیرد. این مجتمع با تلفیقی زیبا از هنر معماری ایرانی و اروپایی و با سقف و گچبری های بی نظیر و منحصر به فرد بنا گردیده است. مجتمع دارای پله برقی و آسانسورهای نفر بر حمل بار برای کلیه طبقات می باشد و برای کسانی که اهل خرید هستند فرصت خوبی برای وقت گذرانی لذت بخش میباشد.

وقتی به مشهد سفر میکنید قاعدتا یکی از تفریحات جذابش میتونه خرید کردن باشه؛ برای همین پیشنهاد میکنم که اگر با تور مشهد با هواپیما و یا تور مشهد با قطار سفر میکنید حتما بین برنامه های تفریحی و زیارتی که دارید به مراکز خرید هم سری بزنید؛ پیشنهادات خوبی منتظر شما هستند.

زیست خاور مشهد تور مشهد
مرکز خرید پروما مشهد

مجتمع تجاری پروما یکی از بزرگترین مجتمع های تجاری مشهد است که اکثر مسافران تور مشهد از آن دیدن میکنند، دارای قسمت های مختلف تجاری و تفریحی می باشد. این مجتمع در بلوار فردوسی جنب میدان جانباز واقع شده است که دارای قسمت هایی از جمله سوپر مارکت؛ قنادی؛ البسه و پوشاک؛ لوازم صوتی و تصویری؛انواع لوازم آشپزخانه؛ صنایع دستی و غیره می باشد.

مرکز خرید پروما تور مشهد

کوهستان پارک شادی

مجتمع فرهنگی تفریحی تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری شاهد خراسان است و بنیاد شهید مشهد اداره می شود. دارای امکانات تفریحی و شهر بازی است که از سال ۱۳۷۰ درمساحتی حدود ۱۸ هکتار دردامنه تپه های شمالی و غرب باغ وکیل آباد و در انتهای بلوار وکیل آباد مورد بهره برداری قرار گرفته است.

کوهستان پارک همه ساله از ۲۷ اسفند لغایت ۱۵ خرداد به صورت مقطعی و از ۱۵ خرداد به صورت مقطعی و از ۱۵ خرداد تا ۳۱ شهریور به صورت مدام در بعد از ظهرها دایر است. فضای سبز و غرفه های مختلف آجیل و شیرینی و محل های استراحت خانوادگی، محیطی با صفا و شاد برای گذران ایام فراغت فراهم کرده است.

کوهستان پارک شادی مشهد

روستای پاژ مشهد

روستای پاژ در 15 كیلومتری شمال شهر مشهد در تقاطع جاده كارده به كلات نادری واقع شده است؛ به استناد متون تاریخی و ادبی بر جای مانده این روستا زادگاه حكیم ابوالقاسم فردوسی است.

بخشی از فضای مسكونی روستا در میان آن و بقیه بر روی تپه‌ای موسوم به قلعه بلند مكانی كه بنظر می‌رسد در گذشته محل اصلی و هسته مركزی دهكده پاژ بوده قرار دارد؛ زیرا پیرامون آن تا چندی قبل خندقی وجود داشت كه جهت ممانعت از پیشروی مهاجمین آن را پر از آب می‌نموده‌اند بجز تپه موجود در فاصله تقریبی پانصد متر از پشته اولیه بلند دیگری نمایان است؛ كه در نزد اهالی به قلعه كهنه پاژ معروف است. سفال های رنگارنگ و لعابدار پاركنده بر روی این بلندی نشانه ای از تداوم مدنیت پاژ در سدهای اولیه بعد از اسلام تا قرن نهم و دهم هجری است.

روستای پاژ مشهد

روستای ییلاقی جاغرق

روستای ییلاقی جاغرق در 21 کیلومتری جنوب غربی مشهد و در فاصله 7 کیلومتری جنوب غربی طرقبه واقع شده است؛ به روستاهای عنبران؛ طرقدر؛ کردینه؛ تغاره؛ شاندیز محدود می شود. جاغرق دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و زمستان های سرد و تابستان های معتدل دارد.

اقامت ‌گاه های موقت و رستوران هایی نیز در حاشیه رودخانه یا به صورت جزیره در بخش های مختلف دره احداث شده؛ که در فصل تابستان محلی مناسب را برای استراحت و تفریح گردشگران و دوستداران طبیعت مهیا کرده است.

روستای جاغرق مشهد

پارک کوهسنگی مشهد

پارک کوهسنگی مشهد؛ پرطرفدار و قدیمی بوده و بعد از پارک جنگلی ملت، دومین پارک بزرگ مشهد به‌حساب می‌آید.این‌ بوستان در جنوب غربی مشهد، بین دو قله از رشته‌کوه بینالود قرار گرفته و به‌ خاطر همین موقعیت طبیعی؛ اسمش را کوهسنگی گذاشته‌اند و همچون پارکهای سنگ کوهی دیگر در دنیا شرایط خاص و جالبی دارد.

با رفتن به پارک کوهسنگی مشهد، چند ساعتی را می‌توانیم در حال و هوای کوهستانی‌اش بگذرانیم.گذشته از زیبایی خود پارک؛ منظره‌ شهر با خانه‌ها؛ خیابان‌ها؛ درخت‌هایش زیر پای‌مان است؛ کافی‌ست آن بالا بایستیم تا خانه‌های کوتاه و بلند، خیابان‌های پر رفت‌ و آمد شهر و روشنایی حرم امام رضا را ببینیم.رستورانها و مراکز خرید این پارک نیز مجهز بوده و به نوعی می توان در پارک های همسطح آن در کشور گفت که جزو بهترین هاست.

در مورد این پارک زیبا مقاله ای را برای شما طراحی کردیم که میتوانید اطلاعات کامل و جذابی را پیدا کنید؛ روی کلمه پارک کوهسنگی مشهد کلیک یا تاچ نمایید.

پارک کوه سنگی

باغ گیاه شناسی مشهد

در فضایی بیش از دو هکتار در وسط شهر مشهد، بلوار جمهوری، حد فاصل چهار راه مقدم و پل غدیر باغ بزرگی در سال 92 با طراحی منظر مناسب؛ جشنواره دائمی گلهای داوودی ایجاد گردیده است. در این مکان تا کنون 700 نمونه ژنتیکی از گل داوودی از سراسر ایران جمع‌آوری شده که بیانگر پتانسیل ژنتیکی بالای این گیاه در کشورمان است.

دیگر کلکسیون این مجموعه باغ صخره‌ای است.این محل نیز دارای انواع گل و گیاهان پیازی، فصلی و صخره‌ای است.باغ میوه نیز شبیه‌سازی شده از کوچه‌ باغ‌های قدیمی ایران است.

باغ گیاهشناسی مشهد یک پارک نیست که مثل برخی آنجا را برای پیک نیک انتخاب کنید و بخواهید کارهای همیشه گی را در آنجا انجام دهید؛ و یا سر از گوشی بیرون نیاورید.به برگ گیاهان دقت کنید، ظرافت بعضی از آنها فوق العاده است، ترکیب رنگها را ببینید و آنها را لمس کنید. آری زندگی واقعی اینجاست.

اطلاعات کاملتری از این باغ زیبا برایتان تدارک دیدیم که میتوانید روی کلمه باغ گیاه شناسی مشهد کلیک یا تاچ نمایید.

باغ گیاه شناسی مشهد
پارک های آبی مشهد

معمولا وقتی اسم مشهد میاد اکثر مواقع یاد زیارت و مراسم معنوی میوفتیم که واقعا لذت بخش است؛ ولی در کنار زیارت در مشهد تفریحات جالبی هم هست که میتونه سفر تور ارزان مشهد با هواپیما یا قطار رو فوق العاده تر کنه؛ یکی از از این تفریحات پارک های آبی هستند که میتونه یک روز کامل شما رو سرگرم کنه.سرگرمی از جنس هیجان و طراوت.

جالبه بدونی که مشهد با 4 پارک آبی احداث شده؛ در منطقه خاور میانه رتبه اول را دارد و بزرگترین و بهترین پارک آبی را تا به امسال (1398) به خود اختصاص داده است؛ اکثر مسافران مشهد در برنامه های خودشان استفاده از این پارک آبی ها را قرار میدهند و اکثریت آنها اذعان داشته اند که دوست دارند در سفر بعدی مشهد خودشان دوباره این تفریح هیجان انگیز را امتحان کنند.

برای اینکه شما هم اطلاعات کاملی از این پارک های آبی داشته باشید و بتواند در برنامه ریزی سفرتان کمکتان کند؛ صفحه ای را برایتان طراحی کردیم که کاملترین اطلاعات را به شما همراه با عکسهای جذابش خواهد داد؛ لطفا روی کلمه پارک های آبی مشهد کلیک یا تاچ نمایید.

پارک آبی مشهد
باغ ملی مشهد

باغ ملی مشهد نخستین پارک شهر مشهد است که از موقوفات شادروان ملک بود و به شهرداری اهدا گردید؛ البته ابتکار ایجاد پارک از مسیو لولو بلژیکی است که در آن زمان متصدی گمرک خراسان بود.

باغ ملی به دلیل هم جواری با ارگ حکومتی مشهد و واقع شدن درمرکز شهر، در گذشته محل اجرای برنامه های اجتماعی و فرهنگی بوده است و با توسعه و گسترش شهر و احداث پارک بزرگ و جدید؛ اکنون باغ ملی به صورت پارک محلی درآمده است. با توجه به آنچه از تاریخ مشهد به‌ دست آمده، در سال ۱۳۰۰خورشیدی این باغ، ملّی خوانده می‌شده، به طوری‌ که گفته‌اند این باغ دارای تئاتر یا تماشاخانه بوده.

اگر میخواهید بدانید که چرا این پارک را علیرقم اندازه کوچکی که دارد پارک ملی اسم گذاری کرده اند؛ میتوانید به صفحه ای که درباره این باغ کاملترین اطلاعات را در اختیارتان میگذارد مراجعه کنید؛ لطفا روی کلمه باغ ملی مشهد کلیک یا تاچ نمایید.

باغ ملی مشهد
طرقبه مشهد

یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق مشهد طرقبه می باشد.

طرقبه کجاست

نقشه مشهد در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

اماکن دیدنی از جاذبه های این شهر هستند. مشهد جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان میشود. اگر میخواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگه ای داره، صفحه وبلاگ تخصصی مشهد رو که برات آماده کردیم میتونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی به مشهد داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده مکان های دیدنی مشهد که برات شرح دادیم و میخواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی. صفحه تور مشهد فارا گشت رو حتما ببین. ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت میکنه ).

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتل ها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به مشهد و جذابیت های این شهر رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی. این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل های مشهد کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس هواپیمایی فارا گشت تماس میگیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره جاهای دیدنی مشهد؛ مدت زمان سفر به مشهد؛ امکانات و درجه هتل های پکیج تور مشهد ارزان عادی یا تور مشهد نوروز و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ میدهند. پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می‌توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

02186037414
09208008108
تور مشهد آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا