تور مشهد با اتوبوس

مجری اصلی تور ارزان مشهد با اتوبوس vip از تهران و سایر شهرها

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با یاری خداوند بی نهایت مهربان، چندین سال است که کامل ترین تورهای مشهد را در ایران برای تورهای زیارتی و سیاحتی با اتوبوس به همراه مجوز رسمی از سازمان گردشگری و بالاترین درصد رضایت مسافرین، اجرا می کند.

 

تا انتهای این صفحه با عناوین زیر آشنا خواهی شد:

 • قیمت تور مشهد با اتوبوس از تهران و سایر شهرها
 • خدمات تورهای اتوبوس vip مشهد برای شما
 • سوالات مسافران قبل از سفر به مشهد
 • نظرات مسافرین تورهای اتوبوسی مشهد فارا گشت.
تور مشهد با اتوبوس

قیمت تور مشهد با اتوبوس از تهران

در این بخش می توانی قیمت تورهای اتوبوسی ارزان مشهد از شهر تهران را ببینی:

(احتمال بیشتر یا کمتر شدن قیمت در ایام مختلف وجود دارد)

هتلقیمت هر نفر در تور 3 روز
قیمت هر نفر در تور 4 روز
انقلاب

⭐⭐

2.300.000

تومان

2.900.000

تومان

کوثر

⭐⭐

3.000.000

تومان

4.100.000

تومان

سراج

 top ⭐⭐

2.350.000

تومان

3.100.000

تومان

کارن

 top ⭐⭐

3.150.000

تومان

3.950.000

تومان

هاترا

⭐⭐⭐

3.000.000

تومان

3.900.000

تومان

سهند

⭐⭐⭐

3.550.000

تومان

4.700.000

تومان

کیانا

⭐⭐⭐⭐

4.100.000

تومان

5.500.000

تومان

سارینا

⭐⭐⭐⭐

4.000.000

تومان

5.450.000

تومان

رضویه

 top ⭐⭐⭐

5.000.000

تومان

6.900.000

تومان

پارسیس

⭐⭐⭐⭐⭐

3.600.000

تومان

4.850.000

تومان

جواد

⭐⭐⭐⭐

4.400.000

تومان

6.000.000

تومان

الماس 2

⭐⭐⭐⭐⭐

4.600.000

تومان

6.300.000

تومان

قصر طلایی

⭐⭐⭐⭐⭐

5.400.000

تومان

7.500.000

تومان

درویشی

⭐⭐⭐⭐⭐

5.550.000

تومان

7.650.000

تومان

خدمات ویژه تور مشهد زمینی

با رزرو این سفر کاملترین خدمات را در تور مشهد فارا گشت خواهی داشت:

(صبحانه، نهار و شام رایگان فقط در هتل های 1 الی 4 ستاره می باشد.)

 • هتل یا هتل آپارتمان انتخابی
 • دو و سه شب اقامت
 • امکان اضافه نمودن شب های اقامت
 • صبحانه
 • ناهار
 • شام
 • بلیط رفت
 • بلیط برگشت
 • خدمات ویژه هتل

قیمت تور مشهد با اتوبوس از شهرهای مختلف

در این بخش لیست تورهای اتوبوسی مشهد فارا گشت که از شهرهای مختلف اجرا می شوند را می توانی ببینی:

چطور می توانیم بهترین تورهای مشهد را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ترمینال ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران مشهد خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور مشهد با اتوبوس

برای رزرو تورهای مشهد با اتوبوس های ویژه vip (از تهران و سایر شهرها) و یا استعلام قیمت، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ تماس بگیر:

سوالات متداول تور مشهد با اتوبوس

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به شهر زیارتی مشهد، به دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای مشهد که با اتوبوس قصد سفر دارند، از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور مشهد با اتوبوس فارا گشت چه امکاناتی برای من دارد؟

قول دادیم که بهترین تور مشهد که با اتوبوس در ایران اجرا می شود (تور زمینی مشهد) را برای شما اجرا کنیم. بنابراین این تور باید خدمات زیر را داشته باشد:

 • خرید این تور از فارا گشت شامل بلیط رفت و برگشت اتوبوس می شود. اتوبوس های رزرو شده vip یا ویژه هستند که دارای صندلی های تخت شو و مانیتور پخش فیلم می باشند.
 • در کنار بلیط، برخی از هتل ها به خصوص 5 ستاره ها سرویس استقبال دارند. استقبال یعنی کارگزار فارا گشت، هنگام رسیدنت به شهر مقدس مشهد، دنبال شما می آید و شما را به هتل انتخابی می برد.
 • اقامت در بهترین هتل ها هتل آپارتمان های مشهد همراه با صبحانه، نهار و شام رایگان بخش دیگری از خدمات تور ارزان مشهد با اتوبوس شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور مشهد گردی هم می توانی داشته باشی؛ که شامل بازدید از برخی جاهای دیدنی مشهد می باشد. اگر دلت می خواهد از این سرویس استفاده کنی با کارشناسان تور فارا گشت مشورت کن.

2- از کدام شهرها فارا گشت تور مشهد اتوبوسی را اجرا می کند؟

به عنوان مجری اصلی رزرو انواع تور مشهد و سال ها تجربه حرفه ای در اجرای بهترین و ارزان ترین تورهای مسافرتی در ایران که با یاری خداوند بی نهایت مهربان انجام شده، از هر جایی امکان رزرو این را تور برای شما داریم.

فرقی نمی کند از تهران باشی یا کرمانشاه، اردبیل یا تبریز، شیراز یا کرمان، اهواز یا سنندج، ساری یا رشت، اصفهان یا یزد و یا از هر شهر دیگری که دارای ترمینال اتوبوس به سمت شهر مشهد باشد این تور اجرا می شود. اگر هم در شهر شما ترمینال اتوبوس نباشد، برایت از نزدیک ترین شهر بلیط اتوبوس به سمت ترمینال مسافربری مشهد (ترمینال امام رضا) رزرو می شود. پس خیالت راحت.

3- ارزان ترین تور مشهد با اتوبوس چه زمانی است؟

معمولا تورهایی که با اتوبوس (اصطلاحا تورهای زمینی) اجرا می شوند در اکثر مواقع ارزان هستند. چون قیمت بلیط اتوبوس نسبت به سایر وسایل نقلیه ارزان تر است و در طول سال خیلی کم تغییر قیمت دارد.

برای ارزان تر شدن قیمت می توانی هتل هایی انتخاب کنی که ستاره کمتری دارند. قاعدتا هتل آپارتمان از هتل ارزان تر است و یا هتل های 3 ستاره از 4 و 5 ستاره ارزان تر. بنابراین با انتخاب هتلی با درجه کمتر قیمت ارزان تر می شود.

نکته دیگری هم که خوب است مدنظر داشته باشی این است که اگر در زمان هایی که فصل سفر نیست مسافرت کنی، مانند زمان بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، زمان هایی که هوا سرد است و یا زمان امتحانات و یا در ایامی که مراسم خاصی مثل زیارت مخصوص و همین طور تعطیلات خاصی نمی باشد (یعنی تعطیلات چند روزه و یا تور مشهد نوروز نباشد)، به علت تخفیف بالایی که هتل های شهر مشهد برای مسافران در نظر می گیرند، قیمت ارزان تری را تجربه خواهی کرد.

بنابراین پیشنهاد می کنم که با کارشناسان تور فارا گشت مشورت نمایی تا بهترین زمان برای رزرو تورهای تخفیف خورده مشهد که به صورت آفر به شما ارائه می شوند را تعیین کنند. در این صورت با قیمت خیلی به صرفه ای به شهر مقدس و زیارتی مشهد سفر خواهی کرد.

4- تور با اتوبوس مشهد را چطور رزرو کنم؟

برای رزرو این تور می توانی یکی از دو راه زیر را انتخاب کنی:

به صورت حضوری: یکی از مسافران به عنوان نماینده سایر مسافرین به همراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه می نماید. با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت می کند و پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت تور ارزان مشهد، و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا می شود و بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل می گیرد و آماده می شوند برای سفری خوش.
آدرس رزرو تور: تهران، میدان ولیعصر، ابتدای خیابان کریمخان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33

به صورت تلفنی: شما با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور مشهد زمینی، و خدمات مختلف زیارتی – سیاحتی و شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.

در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس فارا گشت: 02188909296

تور مشهد با اتوبوس از تهران

5- فاصله تهران تا مشهد با اتوبوس چقدر است؟

طی این مسیر که با اتوبوس های vip از آن استفاده می کنی نسبت به زمان و روز حرکت از لحاظ شلوغی و ترافیک جاده ای متفاوت می باشد. اما در کل حدودا بین 12 الی 15 ساعت زمان می برد که از تهران به مشهد با اتوبوس برسی.

6- ساعت تحویل اتاق هتل و یا تخلیه آن توسط مسافر چه زمان هایی است؟

همه هتل های کل دنیا، باید قوانین مربوط به هتل داری را رعایت نمایند. یکی از این قوانین که با رزرو هتل های مشهد خواهی دید، هتل داران از آن پیروی می کنند، قانون زمان تحویل و تخلیه اتاق به مسافر می باشد.
در اکثر هتل های جهان و ایران، تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

اگر زمان اتوبوس مشهد چه در ساعت رسیدن به خراسان رضوی شهر مشهد مقدس و یا برعکس آن، با این ساعات فاصله دارد می توانی وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و در لابی منتظر بمانی. و یا این که در شهر گشتی بزنی تا زمان تحویل فرا رسد. البته گاهی اگر اتاق ها خالی باشند امکان دارد که زودتر به شما اتاق داده شود.

7- چطور می توانم با جاهای دیدنی مشهد آشنا شوم؟

مسافران مشهد فقط به قصد زیارت امام رضا به این شهر نمی روند. چون این شهر مکان های تاریخی و با صفای زیادی دارد که می توانند از دیگر دلایل سفر به مشهد می باشند.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه هایی داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی درباره همه آن ها اطلاعات کاملی را همراه با عکس هایشان ببینی. پس لطفا روی عبارت جاذبه های توریستی مشهد کلیک یا تاچ کن.

8- فارا گشت برای سفر به مشهد چه وسایل نقلیه ای را رزرو می کند؟

برای سفر شما به مشهد، ما در فارا گشت کوروش کبیر به دو صورت کلی زمینی و هوایی این تور را اجرا می کنیم.

زمینی شامل حرکت با اتوبوس و همچنین تور مشهد ریلی با قطار می شود.

هوایی هم شامل پروازهای چارتر و سیستمی خواهد بود.

9- چرا با اتوبوس، مشهد را برای سفر انتخاب کنم؟

یکی از راه های تخلیه فشارهای روانی دعا کردن است. دعا موجب آرامش بخشیدن به روح و روان انسان ها می شود. اگر عبادت و دعا کردن در فضای معنوی صورت گیرد اثرات مثبت آن چندین برابر خواهد بود. مشهد به واسطه امام رضا به مکانی متبرک و ارزشمند تبدیل شده است. حضور در تورهای زیارتی مشهد آرزوی بیشتر ایرانیان است.

قبل از مشهد قدمگاه امام رضا قرار دارد بنابراین افرادی که با اتوبوس به زیارت حرم امام رضا می روند می توانند از زیارت این مکان مقدس نیز بهره ببرند. اما این شهر زیارتی دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است. افرادی که با تورهای مسافرتی داخلی با اتوبوس به مشهد می روند علاه بر زیارت می توانند از دیدن این قبیل جاذبه ها لذت ببرند.

 • وجود آرامگاه شاعر صاحب قلم، فردوسی بزرگ یکی از جاذبه های خراسان برای اهالی ادبیات و هنر است.
 • در کنار حرم امام رضا مقبره نادر شاه واقع شده است که برای افراد تاریخ دوست می تواند جذابیت داشته باشد.
 • گنبد هارونیه، مدرسه عباسقلی خان، چهار طاقی بازه هور، برج رادکان، میل اخنگان، گنبد خشتی، خانه داروغه، موزه شاه، مسجد گوهرشاد و خانه ملک از جمله جاذبه های گردشگری دیگر مشهدالرضا است.
 • پاژ نقطه تاریخی دیگری است که زادگاه فردوسی نامدار به شمار می رود.
 • در کنار آثار تاریخی ارزشمند، در عصر معاصر نیز شاهد ظهور بناها و تفریحگاه های بی نظیری در این شهر هستیم. بدون شک لازمه آگاهی یافتن از این قبیل اماکن آشنایی داشتن با شهر مقدس مشهد است به همین دلیل حضور در تورهای گردشگری مخصوصا تورهایی که با اتوبوس می باشند، توصیه می شود.
 • تهیه سوغات و تبرک کردن آن به اسم امام رضا یکی از رسوم قدیمی ایرانیان در تور مشهد هوایی و زمینی است. در کنار حرم امام رضا بازار رضا، همان بازار بزرگ و قدیمی واقع شده است که امکان تهیه هرگونه سوغاتی در آن وجود دارد.

برای رزرو و خرید تور مشهد با اتوبوس در روزهای مختلف سال و همین طور نوروز، با کامل ترین خدمات و ارزان ترین قیمت با ما در فارا گشت کوروش کبیر تماس بگیر. تخفیفات ویژه ای برای شما داریم.

تورهای پیشنهادی دیگر

سایر تورهایی که توسط آژانس فارا گشت با اتوبوس اجرا می شوند:

نظرات مسافران تور زمینی مشهد فارا گشت

در این بخش نظرات مسافرین درباره تور مشهد با اتوبوس vip را می توانی بخوانی

(شما هم می توانی در انتهای صفحه نظر و یا سوالت را درج کنی.)

2 دیدگاه دربارهٔ «تور مشهد با اتوبوس»

 1. یکی از کامل ترین وب سایت ها برای سفر به مشهد با اتوبوس بود. مطلبتون بسیار مفید هست. متشکرم بابت راهنمایی ها و قیمت که درج کردید.

  1. مدیریت (سیامک ندیمی)

   سلام خانم زهرا. خداوند بی نهایت مهربان را بی نهایت شکر که این سایت برایتان مفید بود. هز زمان که قصد سفر داشتید تماس بگیرید همکاران در خدمت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا