تور شیراز

حرفه ای ترین مرکز اصلی تور شیراز از تهران و سایر شهرها با هواپیما، قطار و اتوبوس در ایران با 10 سال سابقه

فارا گشت به عنوان مجری مستقیم تورهای آف خورده شیراز با بالاترین درصد رضایت مسافرین و مجوز رسمی از سازمان گردشگری، 10 سال است که بر اساس سلیقه و بودجه مسافران، بهترین تورهای ارزان و لاکچری شیراز را اجرا می کند.

 

تا انتهای این صفحه با عنوان های زیر آشنا خواهی شد:

 • قیمت تور شیراز از تهران و سایر شهرها
 • گشت های شیراز گردی رایگان
 • سوالات مسافران شیراز قبل از سفر
 • نظرات مسافرین تور شیراز هوایی و زمینی فارا گشت
تور شیراز

قیمت تور شیراز از تهران

در این بخش به ترتیب، بهترین قیمت تور شیراز ارزان تا تور لاکچری شیراز را می توانی ببینی:

(اقامت، گشت و ترانسفر.)

گشت های تور شیراز گردی

کامل ترین گشت ها را در تور برای شیراز فارا گشت اجرا می کنیم

(با رزرو این تور، شما 2 گشت نیمروزی رایگان در تور سه روزه و 3 گشت نیمروزی رایگان در تور چهار روزه شیراز، همراه با حرفه ای ترین راهنما خواهی داشت.)

گشت رایگان شماره 1

 • بافت جدید شیراز
 • آرامگاه حافظ
 • آرامگاه سعدی
 • باغ ارم
 • دروازه قرآن
 • زمان اختیاری برای عکاسی

گشت رایگان شماره 2

 • بافت قدیم شیراز
 • مسجد نصیرالملک
 • نارنجستان قوام
 • موزه پارس
 • سرای مشیر
 • حمام و بازار وکیل

گشت رایگان شماره 3

 • گشت بیرون از شهر
 • تخت جمشید
 • نقش رستم
 • کعبه زرتشت
 • زمان اختیاری برای عکاسی
 • ترانسفر رفت و برگشت

گشت انتخابی با هزینه

 • گشت بیرون از شهر
 • مجموعه پاسارگاد
 • مقبره کوروش
 • زمان اختیاری برای عکاسی
 • بازدید از فروشگاه
 • ترانسفر رفت و برگشت

تور شیراز از شهرهای مختلف

در این بخش لیست قیمت بهترین تورهای مسافرتی شیراز faragasht را از سایر شهرها و با وسایل نقلیه پرطرفدار می توانی ببینی:

تورهای فصلی شیراز

در این بخش لیست تور مسافرتی شیراز را برای فصل های مختلف سال می توانی ببینی:

چطور می توانیم بهترین تورهای شیراز را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران شیراز خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرهای شیراز

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور شیراز

برای ثبت نام و یا رزرو تور شیراز با هواپیما، قطار و اتوبوس (از تهران و سایر شهرها) و یا استعلام قیمت، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ تماس بگیر:

سوالات متداول مسافرین تور شیراز

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به شهر شیراز، دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای مسافرتی شیراز از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور گردشگری شیراز چه امکاناتی دارد؟

وقتی می گوییم بهترین تور شیراز را برای شما رزرو می کنیم، یعنی جزو کاملترین تورهایی خواهد بود که در ایران اجرا می شود:

 • خرید تور شیراز شامل بلیط رفت و برگشت می شود که بر اساس سلیقه شما می تواند شامل بلیط هواپیما، قطار و یا بلیط اتوبوس شیراز باشد.
 • در کنار بلیط، ترانسفر رفت و برگشت به تور شما اضافه می شود. کارگزار فارا گشت، هنگام رسیدنت به شهر شیراز، دنبال شما می آید و شما را به هتل انتخابی می برد. و در روز پایانی سفر شیراز نیز از هتل، شما را به فرودگاه، راه آهن یا ترمینال می رساند.
 • اقامت در بهترین هتل های شیراز همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان شیراز یا لاکچری شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور شیراز گردی هم داری؛ که شامل بازدید از اکثر جاهای دیدنی شیراز و همین طور تاریخی آن می باشد که همراه با حرفه ای ترین راهنمای محلی همراهی می شوی.

همه این برنامه ریزی های دقیق، باعث می شود کاملترین، جذاب ترین و بهترین قیمت تور شیراز را داشته باشی.

2- تور شیراز faragasht به چه صورت هایی برگزار می شود؟

سفر شیراز به عنوان یکی از تورهای معروف به تور ایرانگردی به دو صورت برگزار می شود:

تور هوایی شیراز
که معروف است به تور شیراز با هواپیما. در این حالت با بلیط های چارتر یا سیستمی پرواز خواهی داشت. حرکت از تمامی فرودگاه هایی که به شیراز پرواز دارند مثل فرودگاه تهران به شیراز انجام می شود.

شرکت های هواپیمایی معروف زیادی به شهر شیراز برنامه پروازی دارند. برای مثال از مبدا تهران به شیراز شرکت های ماهان، ایران ایر، ایران ایر تور، کاسپین، آتا، آسمان، ساها، زاگرس و فلای پرشیا هر روز برنامه پروازی دارند. تورهای هوایی شیراز چون در زمان رفت و آمد صرفه جویی می کنند و راحتی بیشتری هم دارند، طرفداران خاص خودشان را دارند.

تور زمینی شیراز
که معروف است به تور شیراز با قطار یا اتوبوس. در این حالت با قطار و یا اتوبوس شیراز vip راهی سفر می شوی. مسافرت با قطار مناسب کسانی است که حال و هوای با صفای قطار را ترجیح می دهند و می خواهند در طول مسیر مناظر بین راه را نگاه کنند. از آن طرف مسافرت با اتوبوس هم مناسب کسانی است که می خواهند هزینه کمتری را پرداخت کنند.

انتخاب هر کدام از دو راه بر اساس سلیقه و دلخواه شما می باشد که مطابق با خواسته و بودجه در نظر گرفته خودت اجرا می شود.

3- تور شیراز از تهران را فارا گشت اجرا می کند و یا از شهرهای دیگر نیز تور مسافرتی شیراز دارد؟

سفر به شیراز از تهران یکی از تخصصی ترین مسیرهایی است که آژانس فارا گشت کوروش کبیر آن را به عنوان بهترین مجری مستقیم تور شیراز اجرا می کند. بنا به تخصص ایجاد شده و رایزنی های بسیار با شرکت های هواپیمایی و قطار این خبر خوش را باید بدهیم به شما که از هر شهری که پرواز یا حرکت قطار به سمت شیراز داشته باشد این تور را برای شما برگزار می کنیم. پس خیالت راحت.

در ضمن اگر شهر شما به شیراز پرواز، قطار و یا اتوبوس نداشته باشد ما می توانیم از نزدیکترین فرودگاه، ایستگاه راه آهن و یا ترمینال به شهر شما؛ شیراز تور را اجرا کنیم. تا شما هم به این شهر زیبا سفر کنی.

4- قیمت تور شیراز چه زمان هایی ارزان تر می شود؟

معمولا ارزانترین قیمت تورهای مسافرتی شیراز در اول هفته و زمانی که مناسبتی خاص نباشد خواهد بود. البته در مواقعی که مردم سفر کم می روند مثل زمان باز شدن مدارس و دانشگاه ها و یا زمان امتحانات و یا حتی روزهای بعد از تعطیلات رسمی، در ارزانترین حالت رزرو تور شیراز ممکن خواهد بود.

از طرفی دیگر، اگر بلیت شیراز به صورت چارتر باشد می تواند روی ارزان تر شدن قیمت تور ارزان شیراز از تهران یا از هر شهر دیگر تاثیر خوبی بگذارد. قیمت بلیت شیراز معمولا متغییر می باشد برای همین بهترین راه، تماس با آژانس فارا گشت می باشد تا کارشناسان چارتر شیراز بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت را با تعیین نوع سفر به شیراز و زمان سفر به شما مشاوره دهند.

تور شیراز فارا گشت

5- تور شیراز را چطور رزرو کنم؟

برای رزرو تور می توانی یکی از دو راه زیر را انتخاب کنی:

به صورت حضوری: یکی از مسافران به عنوان نماینده سایر مسافرین به همراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه می نماید. با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت می کند و پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت تور ارزان شیراز، و مورد تایید بودن مدارک، ثبت نام انجام شده و قرارداد تور امضا می شود و بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل می گیرد و آماده می شوند برای سفری خوش.
آدرس رزرو تور: تهران، میدان ولی عصر، ابتدای خیابان کریمخان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33

به صورت تلفنی: شما با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور شیراز (هوایی یا زمینی)، و خدمات گشت تور گروهی شیراز و شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.

در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس فارا گشت: 02188909296

6- فاصله تهران تا شیراز چقدر است؟

فاصله زمانی از تهران تا شیراز بر اساس وسیله نقلیه که برای سفر به شیراز انتخاب می کنی:

 • با هواپیما که با بلیط های چارتر یا سیستمی از آن استفاده می کنی: حدود 1:20 ساعت زمان می برد تا به شیراز برسی.
 • با قطار که با قطار های چهار و یا شش تخته از آن استفاده می کنی: حدودا 16 ساعت زمان می برد تا شما را به شیراز برسانند.
 • با اتوبوس که با اتوبوس های vip از آن استفاده می کنی: بستگی به زمان سفر شما و ترافیک جاده ای دارد که ممکن است حدود 13 الی 16 ساعت باشد.
7- ساعت تحویل اتاق هتل و یا تخلیه آن توسط مسافر چه زمان هایی است؟

همه هتل های کل دنیا، باید قوانین مربوط به هتلداری را رعایت نمایند. یکی از این قوانین، قانون زمان تحویل و تخلیه اتاق به مسافر می باشد.
در اکثر هتل های جهان و ایران، تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

اگر پرواز شیراز و یا قطار شیراز چه در ساعت رسیدن به شیراز و یا برعکس آن، با این ساعات فاصله دارد می توانی وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و در لابی منتظر بمانی. و یا این که در شهر گشتی بزنی تا زمان تحویل فرا رسد. البته گاهی اگر اتاق ها خالی باشند امکان دارد که زودتر به شما اتاق داده شود.

8- جاهای دیدنی شیراز را از کجا پیدا کنم؟

بعد از جستجوی تور شیراز و ثبت نام، پیدا کردن مکان های دیدنی شیراز یکی دیگر از دغدغه های مسافرین است. شیراز جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود.

جاذبه هایی همانند: آرامگاه های حافظ نماد شهر شیراز، سعدی و کوروش کبیر. ارگ کریمخان زند و مسجد صورتی نصیرالملک. بازار و حمام وکیل و نارنجستان قوام و البته تخت جمشید یا همان پرسپولیس.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگری داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی همه آنها را ببینی. لطفا روی عبارت جاهای دیدنی شیراز کلیک یا تاچ کن.

9- چرا شیراز را برای سفر انتخاب کنم؟

تور شیراز فارا گشت faragasht.com از آن دسته مسافرت هایی هست که به صورت کاملترین پکیج تور شیراز هوایی و یا زمینی با قیمت مناسب برای شما رزرو می شود. سفر به شیراز، شهر راز و شهر دلگشا. دیدار از مرکز استان فارس یعنی سفر به شهر گل و بلبل و نارنج و حس و حال و شور و شوق. و چه چيز از اين بهتر که با برنامه ریزی مجری مستقیم و حرفه ای شیراز به آنجا سفر کنی؟

در اين شهر رويايی و زیبا، که دارای بهترین هتل های اقامتی در ایران است و با رستوران های فوق العاده مجهز شده است، همراه شو. معروفیت شیراز به قدری زیاد است که سایت های مرجع همچون ویکی پدیا برای آن صفحه ای اختصاصی طراحی کرده اند. wikipedia.org می گوید:

اولین اشاره ها به شهر، به اسم تیرازیچ یا تیرازیس، بر روی الواح سفالی ایلامی است که مربوط به 2000 سال قبل از میلاد است. این شهر مدرن در سال 693 توسط بنی امیه تأسیس یا بازسازی شد و به ترتیب در سلسله های صفاری و بویه در ایران در قرن های 9 و 10 تا 11 برجسته شد.

در قرن سیزدهم، به دلیل تشویق حاکم خود و حضور بسیاری از دانشمندان و هنرمندان پارسی، شیراز به مرکز اصلی هنرها و ادبیات تبدیل شد. این شهر در زمان سلسله زند از سال 1750 تا 1800 پایتخت ایران بود. دو شاعر مشهور ایران، حافظ و سعدی، اهل شیراز هستند که مقبره آنها در ضلع شمالی مرزهای فعلی شهر است.

کمی آن طرف تر، دیدار از مهد تمدن اصیل ایرانی در تخت جمشید اثری به جای مانده از دوران سر بلندی و افتخار ایرانیان در زمان هخامنشیان. وقتی در محوطه تخت جمشید قدم می زنی و بر سنگ ها و ستون های باقیمانده دست می کشی حس عجیبی پیدا می کنی. که انگار یک ارتباط 2500 ساله بین شما و آن دوران ایجاد می شود و حس غرور و شعفی پیدا می کنی که کمتر مثل آن را تجربه کرده ای. وقتی به شیراز سفر کردی حتما امتحانش کن. شهری که در سایت thecrowdedplanet.com از آن بارها یاد شده است:

Are you planning to travel independently around Iran? If so, I’m sure the amazing city of Shiraz will be on your list. Here is our ultimate Shiraz travel guide to make the most of your time in Iran’s most romantic city!

Forget the traffic and crowds of Tehran! Shiraz couldn’t be more different. Visiting Shiraz means wandering through Persian history, spending your days between colourful bazaars, spectacular mosques, gardens with tinkling fountains, and other architectural marvels.

البته خیالت از این سفر راحت چون شما هر کدام از پکیج های تور شیراز فارا گشت را استفاده کنی مطمئن باش یکی از فوق العاده ترین سفرهای زندگیت را تجربه خواهی کرد.

و البته فراموش نکنیم، مقبره بزرگ پادشاه ایرانیان؛ کوروش کبیر. محوطه ای خاص در پاسارگاد که مقبره ای متفاوت از آن چه تا به حال دیده ای. در وسط آن به عنوان آرامگاه کوروش کبیر قرار دارد.

وقتی به آن نزدیک می شوی حس عجیبی به شما دست می دهد که ناخود آگاه دوست داری زانوی ادب بر زمین بزنی. انگار که داری نزدیک میشی به اصل تمدن خویش واقعا حس عجیبیه. حسی که به راحتی نمی شه توصیفش کرد. فقط می تونم بگم دوست داری زمان زیادی را آن جا صرف کنی.

اگر در میان شهرهای ایران به دنبال خطه‌ ای می‌ گردی که بافت جغرافیایی و فرهنگی متفاوت آن شما را مجذوب کرده و با خود در فراز و نشیب تاریخ در کنار مردمانی به رنگ وفا و سخاوت همراه کند، چرا دست‌ به‌ کار نشده و با کارشناسان آژانس فارا گشت کورش کبیر تماس نمی‌ گیری؟

تماس بگیر تا با انتخاب یک تور شیراز که مناسب با حال و هوا و سلیقه ات باشد شما را در مرکز زاگرس به شهری راهنمایی کنیم که به علت فضای جلگه‌ ای و مفرح خود مقصد سفر بسیاری از گردشگران داخلی و توریست‌ های خارجی است.

تا با گذر از میان انواع موزه‌ های آن چون موزه سنگ‌ های تاریخی هفت‌ تنان، موزه سنگ‌ های زینتی در باغ ارم، موزه اسلحه، موزه تاریخ طبیعی، موزه سکه و… با اصل و ریشه این سرزمین و مردمان پاک‌ نیت آن آشنا شده و تاریخ را از ضلع دیگری این بار رصد نمایی.

تور گردشگری شیراز

سایر تورهای پیشنهادی

شهرهای دیگری که می توانی با فارا گشت به آنها سفر کنی

نظرات مسافران شیراز فارا گشت

در این بخش نظرات مسافرین درباره تور شیراز هوایی و زمینی را می توانی بخوانی

(شما هم می توانی در انتهای صفحه نظر و یا سوالت را درج کنی.)

5/5 - (7 امتیاز)

53 دیدگاه دربارهٔ «تور شیراز»

  1. سحر عالمی

   سلام
   من واقعا خوشحالم که برای سفر به شیراز تور شما رو انتخاب کردم. همه چیز عالی بود . تمام تایم ها به موقع. لیدر که فوق العاده حرفه ای و کاربلد بودن . همونطور که برنامه ریزی شده بود گشت ها انجام میشد.
   ایشالا سفرهای بعدی هم با آژانس مسافرتی شما به مناطق مختلف دیگه.

 1. سلام واقعا باید ازتون تشکر کنم گشتهای تور شیراز شما حرف نداره ، هم لیدر و هم برنامه ریزی خیلی خوب بوند همانطور که گفته بودید ، دوستم میگفت آژانس فارا گشت قیمت تورهاش نسبت به خدماتش واقعا می ارزه باورم نمیشد اولش تا اینکه گفتم یکبار امتحان کنم ، خوشحالم ، همسر و پسرم هم سلام رسوندند و منتظرند که تور بعدی رو با شما برن آرزوی موفقیت دارم براتون

  1. سلام جناب رضایی گل ، خداوند بینهایت مهربان رو بینهایت شکر میکنم که از تور شیراز که براتون تدارک دیدیم راضی بودید ، یادم نمیره چقدر حساس بودید موقع رزرو و کلی سفارش میکردید ? خبر خیلی خوبی هست وقتی میشنویم مسافرانمان راضی هستند و بهشون خوش گذشته ، به خانواده محترمتان سلام برسانید حتما. در مورد مسافرتهای بعدیتون هم در خدمت هستیم فقط مسیرتون رو انتخاب کنید که کجا دوست دارید برید.

   1. خاطره گراوندی

    یا سلام و خسته نباشید به برگزار کنند گان تور فاراگشت .نمیدونم چجوری باید حس و و حالم را بیان کنم .من و مامانم یک سفر خوب و خاطره انگیز به شیراز داشتیم .که اگه تور شیراز فاراگشت و لیدر های خوب شیرازشون نبود صد در صد شادی حاصل نمیشد
    خسته نباشید به همه دست اندرکاران .
    ابان ماه ۹۸

    1. سلام خانم گراوندی عزیز؛ خدای بینهایت مهربان را بینهایت شکر که رضایت صد در صدی شما رو میبینم. این خبر خیلی خوبی است برای من و همه کارشناسان فارا گشت. البته باید خدارو شکر کنم که مسافر خوبی مثل شما رو هم به ما داد، وقتی در شیراز بودید لیدرهای شیراز با من تماس گرفتند و کلی از شما تعریف کردند، میگفتند خودتون و مادر محترمتان کلی پر انرژی و شاد بودید و فضا رو خیلی پرشور تر کرده بودید.مرسی از همراهی خوبتان در گشتهای تور شیراز و نظری که گذاشتید.منتظر سفر بعدی شما هستیم تا تعریف شما رو لیدرهای شهرهای دیگرمون بشنوم.

 2. من با این آژانس خرداد ما تور شیراز رزرو کردم ، همه چی خوب بود و طبق برنامه های سایت اجرا کردند فقط بمن نگفتند که هتل استخر داره و وقتی من در هتل بودم خواستم از استخر استفاده کنم مجبور شدم مایو خریداری کنم که حدود 40 هزار تومان شد با مسولین فارا گشت که صحبت کردم گفتم شما باید پول مایو را به من بدهید ولی پرداخت نشد

  1. سلام سرکار خانم محرابی ، اولا که خوشحالیم که از امکانات تور راضی بودید ، خدمت شما عرض کنم که مسولیت اجرای کامل تور طبق صحبتهایی که با مسافر میشود و یا در وب سایت درج شده جزو وظایف صد در صد ما هستش که طبق فرمایشات شما خدای مهربان رو شکر انجام شده ، ولی درخواست شما مبنی بر پرداخت پول مایو از سمت ما فکر نمیکنم جز خدمات تور و یا صحبتهای ما باشد.

   1. نوید رحمانیان

    من سابق بر این دو دفعه شیراز رفتم.ولی این بار که با فارا گشت تور شیراز را گرفتم با تمام وجود تفاوت رو حس کردم… کارشناسان بسیار مودب که وقت میذارن و تمام سوالات رو جواب میدن.. برنامه ریزی دقیق و هماهنگی عالی..
    هتل بزرگ شیراز هم که رفتیم بهترین هتل ممکن بود. پروتکل های کرونا رو سخت گیرانه رعایت می کردن. ولی چیزی که رنگ و بوی خاصی به سفر ما بخشید، تور لیدر مهربان و بسیار حرفه ای فارا گشت بود که کل سه روز رو همراه ما بود و تمام تاریخ ایران رو به بهترین شکل برای ما توضیح داد. و ما رو به علم جدیدی از عظمت شیراز رسوند و با سورپرایز های فراوان یه سفر ماندگار تو ذهن ما ثبت کرد. خیلی ممنون از فارا گشت

 3. حمید عامری

  ما با تور شما رفتیم شیراز . واقعا همه چیز عالی و آنتایم بود . هتل خوب و تور گشت عالی ، ترانسفر بسیار خوش برخورد و لیدرهای با سواد و دانا و مهربان . دست شما درد نکنه بابت همه چیز

  1. سلام جناب عامری عزیز ، خداوند بینهایت مهربان را بینهایت شاکر هستیم که رضایت شما را هم در تور شیراز داریم و خوشحالم که به شما و خواهر گلتان خوش گذشته ، البته یه تشکر هم کنم که پیشنهاد هتلی که به شما شد را پذیرفتید ، این انتخاب شما باعث شد برنامه حرفه ای که برای مسافرانمان در نظر گرفتید راحتتر اجرا شود ، وظیفه کاری ما بوده هرکاری کردیم ، از وقتی هم که گذاشتید نظرتان را درباره اجرای گشت و تور درج کردید سپاسگذارم ، نظرات شما ، هم برای ما مفید است (برای بهتر شدن برنامه هایمان) هم برای مسافرانی که برای اولین بار قرار است با مسول فارا گشت سفر کنند تا خیالشان راحت باشد و فقط فکر لذت بردن از مسافرتشان باشند.موفق باشید

 4. معین نوروزی

  سلام …و تشکر .بنده به همراه خانوادم از خدمات تور شرکت فارا گشت کورش کبیر در مرداد۹۸ استفاده کردم .و بسیار راضی کننده بود . هماهنگی ها به موقع و پیگیریها قابل توجه بود . انتخاب هتل کریمخان هم خالی از لطف نبود و واقعا اونقدر کیفیت رو ارضاء می کرد که بیش از ۶۰٪ مسافرین توریس خارجی بودن . تشکر از جناب ندیمی برای هماهنگی های این تور.

  1. جناب نوروزی عزیز ، اول از همه متشکرم که نظرتان را در سایت گذاشتید تا سایر مسافرین و همراهان هم استفاده کنند ، یادمه خیلی نگران هتل بودید که خوب باشه تا تور شیراز کاملی رو تجربه کنید و میخواستید آپشن های زیادی را مرورو کنید برای همین بود که وقتی با شما و حساسیتهایتان آشنا شدم فقط سه تا هتل را معرفی کردم تا انتخابتون سخت نشه ، پیشنهاد هتل کریمخان شیراز هم برای این بود که دوست داشتید هتلتان کمی متفاوت باشد نسبت به معماری هتلهای دیگر و هم اینکه در مرکز شهر باشه راحت شبها قدم بزنید ، بیشترین نگرانیتون هم برای دختر خانمتان بود که میخواستید حسابی بهش خوش بگذره ، تبریک میگم بهشون که پدر خوبی مثل شما داره ، یادتونه اولین سوالم بعد از سفرتان این بود که دختر خانمتان خوشش اومد از سفر؟ 🙂 خداوند بینهایت مهربان را بینهایت شکر همانطور شد که دوست داشتید و من و تیمم خوشحال از این بابت ، آرزوی خوشی و سلامتی برایتان دارم

 5. با سلام و تشکر فراوان از مدیریت و پرسنل محترم فاراگشت
  مسافر 31 شهریور تا 4 مهر 98 تور شیراز اقامت در هتل کریمخان به همراه همسر و پسرم بودم. خدمات هتل عالی بود بسیار تمیز و مرتب و هماهنگی های تور نیز واقعا بی نقص بود . زمانبندی گشت ها ، تورلیدر بسیار مودب و با سواد که جا داره همین جا ازشون تشکر کنم جناب آقای پژمان جلالی.

  1. جناب مغززی خیلی خوشحالم که بهتون خوش گذشته ، خداوند را بینهایت شکر ، من سعادت نداشتم حضورا خدمت برسم ، چون قرار بود تشریف بیاورید آژانس و بلیطها را بگیرید ولی فرمودید راهتان دور است برایتان با تلگرام ارسال شود ، از اینکه مسافرهای خوبی مثل شما داریم که از شهرهای مختلف به ما اعتماد میکنند باعث سرافرازی ما هست ، مجدد خداوند بینهایت مهربان را شکر میکنم. از اینکه نظر گذاشتید سپاسگذارم

 6. سلام . من مسافر تور شیراز از تهران بودم . حضورا خدمت رسیدیم و بلیط هارو برامون پرینت گرفتین برامون . ئر هر صورت خیلی ممنون خوش گذشت شیراز واقعا . حتما سفر بعدی به مقصد یزد رو هم با تور شما هماهنگ خواهم کرد

  1. سلام خانم مغززی عزیز ، شما دیگه از مشتریان خوب و وفادار ما شده اید ، سفر شیراز دومین مسافرتتان بود که با تیم فارا گشت رزرو کردید ، باعث افتخار هست که در تور بعدی هم در خدمت باشیم ، از نظری که گذاشتید سپاسگذارم

 7. اتوسا فولادگر

  یکی از بهترین مسافرت هایی بود که تا حالا رفته بودم. برنامه ریزی گشتهای تور شیراز و ترانسفر فرودگاهی و راهنما تور خانم سیاوش پور عالی بودند هتل بزرگ شیراز هم که خیلی خوب بود. حتی موقعی که در پرواز برگشت با تاخیر زیاد روبرو شدیم خود فارا گشت هماهنگ کرد و پروازمون عوض شد که به موقع برسیم تهران. با تشکر از اقای ندیمی

  1. سلام خانم فولادگر عزیز. خداوند بینهایت مهربان را بینهایت شکر. مرسی از اینکه بمحض رسیدن به تهران نظرتان را در مورد تور شیراز که برایتان رزرو شده بود را ارائه دادید. این خوشحالی و رضایت شما مسافرین عزیز، واقعا یکی از شیرین ترین هدیه هایی است که خدواند به ما میدهد. هرکاری انجام شده انجام وظیفه بوده.برایتان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و منتظر سفر بعدی شما به عنوان تیم مسافرتیتان هستیم.

 8. سلام خسته نباشید
  من زنجان هستم میشه بگید کمترین هزینه تور شیراز برای من چقدر میشه ؟
  و اینکه من میتونم دوستم (دختر) رو بیارم هتل پیش خودم یا اگه بخام برم پیشش؟

  1. سلام وقت بخیر. بابت قیمت تور شیراز که فرمودید، لطفا با آژانس تماس بگیرید تا کارشناس شیراز درباره قیمت در تاریخی که مدنظر شما است با شما صحبت کنند.
   درباره سوالی که پرسیدید عرض کنم خدمت شما که در سفرهای داخلی مثل شیراز افرادی که میخواهند در یک هتل باشند حتما باید از نظر شرعی محرم باشند (طبق قوانینی که منکرات برای هتلها در نظر گرفته) بنابراین متاسفانه دوست شما نمیتوانند با شما در یک اتاق باشند. در این جور موارد میشود برای هر کدام از شما اتاق جداگانه رزرو کرد.

 9. عزیزانی که قصد سفر به شیراز را دارند حتما پیشنهاد میکنم از تور شیراز فارا گشت استفاده کنند. من در شیراز مجموعه فروش صنایع دستی دارم و بارها هنگامیکه از مسافران تهران و یا شهرهای دیگه برای پیشبرد اهدافم نظر سنجی میکنم شنیدم که تور را از آژانس فارا گشت خرید کرده اند و رضایت زیادی داشتند.
  برام جالب بود این قضیه که رضایت اکثریت داشتن چقدر هنر و تخصص میخواد آن هم در این دوره زمونه که همه فکر خودشان و منافعشان هستند… بعد از اینکه در اینترنت جستجو کردم وب سایتشان را پیدا کردم و تصمیم گرفتم که با این صحبتها نتایج تحقیقاتم را به همه اعلام کنم. تبریک میگم به همه دست اندرکاران این آژانس.
  خوشحال میشوم که با این آژانس همکاری کنم و برای مسافرانشان تخفیف در نظر بگیرم پس اگر به دنبال مکانی مطمئن برای خرید صنایع دستی و فرش میگردند می توانند از مجموعه ی ما با بیش از 130 گالری و 80 فروشگاه که بصورت ورکشاپ فعالیت دارند دیدن و خرید نمایند. قیمت های این مجموعه بدلیل همکاری مستقیم با هنرمند و حذف واسطه ها بسیار مناسب می باشد.
  مسافرین محترم تورهای شیراز برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات و شرایط استثنایی با این شماره در تماس باشند 09173294964

  1. جناب امینی عزیز سلام، خدای بینهایت مهربان را بینهایت شکر که میشونم رضایت مسافرین تور شیراز بقدری بوده که از فارا گشت در شهر مقصد هم تعریف کردند. هر کاری میکنیم انجام وظیفه است. البته راضی نگه داشتن و پوشش دادن طیف بالای سلیقه های متفاوت واقعا کار سختیه همانطور که فرمودید، و فقط خدای بزرگ هست که یاری دهنده و کمک کننده است که هم به قول معروف هوای ما را دارد و هم مسافران را، لیدرهای خوب با کارمندان حرفه ای نصیب ما هم کرده است تا این خوشحالی مسافران کاملتر شود.
   خیلی متشکرم که وقت گذاشتید و برای ما نظر گذاشتید. من شماره شما را قرار دادم تا مسافرانی که علاقمند به خدمات شما هستند، تماس بگیرند و باعث شود مسافر خریدهای ارزانتر و با کیفیت تری داشته باشد و هم اینکه روزیی که در این سفره پر نعمت قرار داده شده از طرف خداوند بین همه پخش شود و همه خوشحال تر باشند.

 10. سلام ممنون از سرویس دهی عالی شما. من از تور شیراز شما لذت بردم البته با این مسائل کورونا و زدن هواپیما کمی ترسیدم ولی تور عالی بود با هتل زیبا و تمیز که سرویس دهی عالی و شام ناهار خوبی که داشتن واقعا لذت بردم. یکی از آژانس های هواپیمایی قبلا پول من را خورده بود و زیاد اعتماد نداشتم ولی شما اعتماد من را جلب کردین. مطمین باشید که مشتری همیشگی شما هستم.

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب آرمین رضایی. خداوند بی نهایت مهربان را بی نهایت شکر می کنم بابت فرصتی که می دهد تا رضایت مسافران فارا گشت کاملا جلب شود. بسیار خوشحالم که تور شیراز شما با رضایت کامل همراه بود. و نگرانی های شما کاملا رفع شد. بابت تجربه بدی که قبل با آژانس دیگری داشتید واقعا متاسفم. ولی گاهی مسافران بخاطر قیمت کمتر به جاهایی مراجعه می کنند که یا بدون مجوز هستند یا تجربه کافی از تور گردانی و اجرای تورها ندارند.
   در خدمت شما هستیم در سفرهای بعدی و روی ما بعنوان تیم مسافرتی خودتان حساب کنید. بابت نظری که گذاشتید تشکر می کنم.

 11. سلام وقت بخیر من تور شیراز رو از فارا گشت انتخاب کردم و واقعا بسیار عالی بود تمام برنامه ها دقیق اجرا شد و با توجه به مسائل کرونا کاملا با پروتکل های بهداشتی رعایت می شد.
  مهم ترین اصل یه تور داشتن یه لیدر فوق العاده مسلط به تمام اطلاعات هست که واقعا جناب آقای لیدر بسیار حرفه ای بودند. من از سفرم بسیار راضی بودم و برای سفرهای بعدی حتما آژانس فارا گشت رو انتخاب می کنم.

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم معصومه عزیز. چقدر خوبه که رو سفید شدیم و تمام قول هایی که داده بودیم انجام شد. همان طور که همکاران تور شیراز من خدمت شما عرض کرده بودند، پروتکل های بهداشتی کاملا در هتل و طول سفر رعایت می شود تا مسافرانمان با سلامت کامل از خدمات استفاده کنند. درباره لیدر هم که فرمودید حرفه ای بودند به این علت است که راهنماهای تورهای فارا گشت، امتحان ها و فیلتر های سخت و مهمی را باید پاس کنند تا استخدام شوند. همه این موارد هم بخاطر ارزش داشتن مشتریانمان است. خداوند را بی نهایت شکر که چنان یاری می کند ما را در بهترین بودن اجراهای تورهای مسافرتی، تا این جملات رضایت بخش، مسافرانمان من جمله شما را بشنویم.
   متشکرم از نظری که درج کردید. در تمامی سفرهایتان روی تیم مسافرتی خودتان (فارا گشت) حساب کنید. موفق و موید باشید.

 12. اشرف حیدری

  سلام وقت بخیر به پرسنل خوب آژانس فارا گشت خدا قوت من تور شیراز رو گرفتم کلی خوش گذشت. حتی با این که تنها رفتم یه تور لیدر خوش برخورد برام گذاشته بودند که تنهایی رو حس نمی کردم. ممنونم از پرسنل متعهد و پاسخگو امیدوارم موفق باشید. من تایمم کم بود اما برنامه ریزی ها کاملا اوکی بود.

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم حیدری عزیز. یادمه نگران بودید که تنهایی می روید آیا خوش می گذرد یا نه؟ خدارو شکر همه برنامه های تور ما در شیراز رضایت کامل شما را جلب کرد. ان شاالله در سفرهای بعدی زمان بیشتری داشته باشید تا با خیال راحت تر بتوانید از گشت های ما استفاده کنید. مرسی بابت نظری که درج کردید.

 13. امین جهانی

  با سلام. همه چیز توی این سفر کوتاه عالی بود. هماهنگی ها، گشت ها… امکانات و توجهاتی که برای یه نوجوان لازمه رعایت شده بود. خیلی خوشحالم که پسرم تنها و با امنیت کامل با شما همراه بود. ایشالا تجربه های بعدی رو هم با شما خواهد بود.

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم جهانی عزیز. یادمه زمان رزرو خیلی نگران شرایط تور و سرویس ها بابت آقا پسر گلتان بودید. با یاری خداوند همه چی خوب و عالی برگزار شد و حسابی سفارش پسرتان را کردیم تا تنها نماند. باعث افتخاره که در سفرهای بعدی هم با تیم فارا گشت در خدت شما و خانواده باشید. البته این سری امیدوارم فرصت بیشتری برای مسافرت داشته باشید.

 14. ماه عسل به یادماندنی با هماهنگی خوب آژانس فارا گشت کوروش کبیر و زحمت های خانم پطروسیان در شیراز زیبا با هتل زندیه ۵ ستاره باکلاس و لیدری منظم و دوست داشتنی آقای شناسا و همسرشان خانم پاک فطرت برایمان رقم خورد. همچون پاسارگاد و پرسپولیس و نقش رستم در خاطرمان جاودانه شد. سوم تا ششم فروردین ۱۴۰۰ واقعا خوش گذشت. از همین حالا به فکر مقصدهای بعدی هستیم 😉

  1. سیامک ندیمی

   جناب نجفی عزیز سلام. خواندن این نظر زیبا و رضایت کامل شما از خدمات فارا گشت خیلی من را خوشحال کرد. خداوند بی نهایت مهربان را بی نهایت شکر می کنم که همه جوره به تیم ما یاری می رساند که بتوانیم از این قبیل رضایت های مسافرانمان را که واقعا مثل خانواده مان دوست داریم، داشته باشیم.
   حس خوب پاسارگاد و تخت جمشید واقعا زیبا و عجیب است. خوشحالم که برای شما هم اتفاق افتاد.
   تشکر می کنم بابت نظری که درج فرمودید و ما هم از همین الان منتظر خدمت رسانی به شما و همسر گلتان در تورهای بعدی هستیم.
   موفق باشید.

 15. نازنین حزینی

  با عرض سلام و وقت بخیر. واقعا ممنون از آژانس فارا گشت و زحمات خانم پطروسیان عزیز که باعث شدید ما یک هفته خیلی عالی و خاطره انگیز و یه سفر فوق العاده و هماهنگ رو در تور شیراز تجربه کنیم. واقعا هم هماهنگی های خانم پطروسیان عالی بود هم پیگیریاشون. برای من و همسفرام سفر به شیراز با تور شما خیلی خاطره انگیز شد واقعا…

 16. سلام و خسته نباشید
  من قصد خرید تور شیراز از مشهد دارم
  میخواستم بدونم برای کرونا مراکز مهم تاریخی و گردشگری فعال هستند یا نه ممنون می شم.

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب مجتبی. بستگی دارد به تاریخی که مدنظرتان است. در این مدت گاهی همه فعال بودند و گاهی نه. زمان هایی هم بود که اماکن سرپوشیده غیر فعال بودند و سایر، قابل بازدید.
   بنابراین پیشنهاد می کنم تاریخ مدنظرتان را تعیین کنید و سپس تماس بگیرید تا همکاران شیراز فارا گشت، نسبت به آن راهنمایی کنند.

  1. سیامک ندیمی

   سلام. متاسفانه اکثر مسافران وقتی به تاریخ تعطیلات نزدیک می شویم، تازه شروع می کنند به تماس گرفتن و برنامه ریزی برای سفر که این مسله باعث شلوغی تلفن ها و واتس اپ می شود. با اینکه بارها عرض کردیم لطفا از زمان عقب تری اقدام کنید که هم هتل و بلیط مناسب تری داشته باشید و هم کارشناسان ما سریع تر بتوانند در خدمت باشند اما هنوز هم مسافران فکر می کنند هر چه نزدیک تر شوند به تاریخ قیمت ارزان تری خواهند داشت.
   اما این مسله اصلا قابل پیش بینی نیست و مثل سابق با نزدیکی به تاریخ حرکت در اکثر مواقع ارزان نمی شود.

 17. محمد خاکی

  سلام
  من برای پدر مادرم با وسواس دنبال توری بودم که برنامه گشت داشته باشه
  متاسفانه چون خودم نمی تونستم باهاشون برم اصرار داشتم حتما برنامه گشت داشته باشه
  اتفاقی و از تو نت ماه رمضان فارا گشت را پیدا کردم با ترس و شک برای پدر و مادر بلیط گرفتم.
  از همون ابتدا خانم پطروسیان در شرکت فوق العاده مودب و پیگیر بودن و جا داره ازشون تشکر کنم
  اما دلیل اصلی کامنت من بازخورد پدر مادر از سفر بود.
  بسیار براشون سفر لذت بخشی بود
  4 گشت داخل شهر تقریبا هر مکان دیدنی را که امکان داشت در سه روز بهشون نشون داد
  راهنمای تور به اسم اقا مرتضی که پدر مادر گفتند بسیار با حوصله و متین و با اخلاق بودن

  من از فارا گشت واقعا ممنونم و قطعا برای سفر بعدی با فارا گشت برنامه ریزی میکنم.

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب خاکی عزیز. خداوند بی نهایت مهربان را بی نهایت شکر می کنم که بالاخره رضایت شما هم جلب شد. همیشه مسافرینی که برای اولین بار با فارا گشت سفر می کنند کمی تردید و دودلی دارند ولی بعد از سفر جزو مشتریان همیشگی ما می شوند که بسیار زیاد خداوند را شاکر هستیم بابت این مسله.
   هر کاری می کنیم انجام وظیفه است و پیام های رضایت مسافرین عزیز، همچون شما، خستگی را از تنمان در می کند.
   متشکرم که نظرتان را درج فرمودید. با کمال افتخار منتظر شما در سفرهای آینده تان هستیم.

 18. سلام
  تشکر میکنم از آژانس خوبتون و از خانم پطروسیان که زحماتشون باعث شد ما ی سفر عالی تجربه کنیم
  آژانس فارا گشت همیشه انتخاب اول ما خواهد بود

  1. سیامک ندیمی

   سلام بر خانم بهار عزیز مشتری همیشگی خوب ما. خدارو شکر که خوشحالی شما را بابت برنامه های سفر فارا گشت به خصوص شیراز مجدد می بینیم. من و تیمم لذت می بریم مسافران خوبی همچون شما داریم. متشکرم که نظرتان را درج فرمودید. در خدمت هستیم.
   با آرزوی موفقیت.

 19. سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پرسنل شرکت فارا گشت. من و دخترم برای سفر به شیراز شرکت شما رو انتخاب کردیم که بابت این انتخاب صحیح خوشحالیم. همه چیز عالی، برنامه ریزی شده و مرتب بود. حضور لیدر های باتجربه در کنارمون لذت این سفر رو دو چندان کردند. از خانم پطروسیان نازنین که پیگیر تمامی برنامه های سفر بودند بینهایت سپاسگزارم.
  به همه دوستان پیشنهاد میکنم حتما یک بار سفر را با آژانس فارا گشت تجربه کنند.

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب احمدی عزیز. خدارو شکر می کنم که رضایت شما هم به جمع نظرات مثبت مسافران اضافه شد و این خوشحالی شما خستگی را از تن ما در می کند.
   همه همکاران من چه در تهران و چه در شیراز وظایفشان را انجام دادند و این افتخار ما است که باعث لذت بیشتر شما از سفر می شود.
   بابت پیشنهاد و نظری هم گذاشتید بسیار سپاسگزارم.
   موفق و موید باشید.

 20. معصومه نوری

  با سلام من تور شیراز رو گرفتم بسیار عالی و بی نقص بود. از جناب آقای ندیمی که پیگیر کار بودند کمال تشکر را دارم. همچنین پرسنل خوب شیراز جناب آقای و تیم خوب و دقیقشون که بسیار قوی عمل کردند سپاسگزارم. یکی از پرخاطره ترین سفر را برای ما رقم زدید.
  درود برهمگی شما عزیزان.

  1. سیامک ندیمی

   خانم نوری عزیز سلام عرض می کنم. وقتی تماس گرفتید و فرمودید که رضایت کامل داشتید و به شما خوش گذشته. خدارو بی نهایت شکر.
   من هم لازمه از شما تشکر کنم که یکی از بهترین مسافرهایی هستید که در چندین سال افتخار داشتیم در خدمتشان باشیم. بسیار پر انرژی و مثبت هستید و از زمان رزرو تا پایان سفر جز آرامش چیز دیگری ندیدم از سمت شما که بابت این مسله هم بسیار خداوند را شاکر هستم.
   متشکرم که نظرتان را در سایت هم درج فرمودید.

 21. دکتر علی عظیمی

  سلام خدمت همه دوستانی که این نظر را مطالعه می کنند. برای سفر به شیراز تحقیقات زیادی کردم تا بتوانم با بهترین و اصیل ترین مجری تور سفر کنم. یکی از آژانس هایی که طبق این تحقیقات با آن ها آشنا شدم فارا گشت بود. متوجه شدم که خدمات گشت از جاهای دیدنی زیادی دارند و نظر اکثریت مسافرانشان هم مثبت بوده.
  به همین دلیل و البته به خاطر اسم زیبای آژانس یعنی فارا گشت کوروش کبیر تصمیم گرفتم ریسک کنم و از بین تمام آژانس های حاضر در ایران، این مجموعه را انتخاب کنم.
  امروز که از این سفر برگشتم می خواهم عرض کنم چقدر خوب شد این ریسک را کردم و با این آژانس تور شیراز را تجربه کردم. طبق تمام صحبت های مسافرانشان، گشت ها و برنامه های تفریحی به موقع و خیلی حرفه ای اجرا شد و هتل در خواستیم هم بسیار خوب و تمیز بود. در کل تجربه خیلی جذاب و خوبی را داشتم.
  جا داره از مدیریت فارا گشت آقای سیامک ندیمی و همینطور تمام کارشناسان فروش و لیدرهای ساکن در شیراز تشکر ویژه داشته باشم. حتما مبلغ تورهای شما نزد اقوام و دوستان خواهم بود.

  1. مدیریت (سیامک ندیمی)

   جناب آقای دکتر عظیمی عزیز سلام عرض می کنم خدمت شما. خداوند را بی نهایت شکرگزارم که رضایت کامل شما را هم مشاهده کردم. و بسیار خوشحالم که نتیجه تمام حساسیت های شما که در تماس های تلفنی با من و کارشناس تور شیراز داشتید، مثبت و خیر شد.
   تمام کارهای ما وظیفه است و از ته قلب انجام می شود. متشکرم که نظرتان را درج فرمودید.

 22. سلام من تجربه سفر با فارا گشت به شیراز داشتم خیلی با نظم و و با اخلاق خوب پذیرامون بودن. همه چی طبق برنامه مرتب بود و رضایت داشتم و خاطره خوبی برامون رقم زدین ممنونم.

  1. مدیریت (سیامک ندیمی)

   سلام خانم حسینی عزیز. خدارو شکر می کنم که رضایت شما را هم می بینم. البته شما لطف کردید هم تلفنی و هم در اینجا نظرتان را فرمودید و به نوعی می شود گفت خستگی از تن من و تیمم رفع شد.
   متشکرم که نظرتان را درج فرمودید.

 23. یا سلام و خسته نباشید به برگزار کنند گان تور فارا گشت. من و دوستم یک سفر خوب و خاطره انگیز با تور شیراز داشتیم. تور عالی، نظم‌ بالا، هتل خوب، لیدر با حوصله و خوش بیان که همه باعث شد تا سفری خاطره انگیز برای ما باشه .
  خسته نباشید به همه دست اندرکاران .
  مهر ۱۴۰۲

 24. امیرحسین حکیمیان

  سلام
  روز بخیر و خسته نباشید
  خواستم تشکر کنم از شما و زحماتتون بابت تور شیراز.
  خیلی به مسافرای ما خوش گذشته بود همه چی عالی بود.
  مخصوصا هتل چمران با ویو و خدمات فوق العاده
  ممنون از جناب حسینی ترانسفر.
  همچنین لیدر محترم .
  و تشکر فراوان سرکار خانم پطروسیان برای تهیه و خرید تور و آقای ندیمی مدیریت فارا گشت.

  1. مدیریت (سیامک ندیمی)

   سلام جناب حکیمیان. خداوند بی نهایت مهربان را بی نهایت شکر می کنم که رضایت کامل را برای مسافرانتان دارید.
   بسیار خوشحالم که مسافران خوبی چون شما را خداوند به ما هدیه داده.
   همه برنامه ها، وظایف کاری ما است و رضایت شما خستگی ما را در می برد.
   متشکرم که نظرتان را درج فرمودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا