تور شیراز با اتوبوس

مجری اصلی تور ارزان شیراز با اتوبوس vip از تهران و سایر شهرها

( به همراه 2 روز گشت رایگان)

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با یاری خداوند بی نهایت مهربان، سالیان زیادی است که کامل ترین تورهای شیراز با اتوبوس در ایران را با مجوز رسمی از سازمان گردشگری و بالاترین درصد رضایت مسافرین، اجرا می کند.

 

تا انتهای این صفحه با عناوین زیر آشنا خواهی شد:

 • قیمت تور شیراز با اتوبوس از تهران و سایر شهرها
 • گشت های شیرازگردی رایگان
 • سوالات مسافران قبل از سفر به شیراز
 • نظرات مسافرین تور شیراز با اتوبوس vip فارا گشت.
تور شیراز با اتوبوس

قیمت تورهای شیراز با اتوبوس vip از تهران

در این بخش می توانی ارزان ترین قیمت تور زمینی شیراز را مشاهده کنی.

(به همراه 2 برنامه گشت، راهنما و ترانسفر. امکان بیشتر با کمتر شدن قیمت در روزهای مختلف می باشد.)

هتلقیمت هر نفر در اتاق 2 تخته
قیمت هر نفر در اتاق 1 تخته
نصیر الملک

⭐⭐

2.700.000

تومان

3.900.000

تومان

وکیل

⭐⭐⭐

3.050.000

تومان

4.350.000

تومان

ارگ

⭐⭐⭐

3.050.000

تومان

4.150.000

تومان

بین الحرمین

⭐⭐⭐

3.000.000

تومان

4.000.000

تومان

کریم خان

⭐⭐⭐⭐

3.550.000

تومان

5.850.000

تومان

آریو برزن

⭐⭐⭐⭐

3.450.000

تومان

4.450.000

تومان

پارک سعدی

⭐⭐⭐⭐

3.450.000

تومان

4.550.000

تومان

زندیه

⭐⭐⭐⭐⭐

5.150.000

تومان

6.350.000

تومان

چمران

⭐⭐⭐⭐⭐

6.450.000

تومان

11.650.000

تومان

هتل بزرگ

⭐⭐⭐⭐⭐

6.350.000

تومان

11.350.000

تومان

*- خدمات تور شیراز: بلیط رفت و برگشت اتوبوس، دو شب اقامت در هتل (امکان اضافه کردن شب های اقامت را داری)، صبحانه، دو گشت نیمروزی رایگان، ترانسفر رفت و برگشت ترمینال و راهنما.

گشت های ویژه شیراز گردی

بهترین گشت ها را در تور شیراز فارا گشت اجرا می کنیم

(با رزرو این تور، شما 2 گشت نیمروزی رایگان در شیراز، همراه با راهنمای حرفه ای و محلی خواهی داشت.)

گشت رایگان شماره 1

 • بافت جدید شیراز
 • آرامگاه حافظ
 • آرامگاه سعدی
 • باغ ارم
 • دروازه قرآن
 • زمان اختیاری برای عکاسی

گشت رایگان شماره 2

 • بافت قدیم شیراز
 • مسجد نصیرالملک
 • نارنجستان قوام
 • موزه پارس
 • سرای مشیر
 • حمام و بازار وکیل

گشت رایگان شماره 3

 • گشت بیرون از شهر
 • تخت جمشید
 • نقش رستم
 • کعبه زرتشت
 • زمان اختیاری برای عکاسی
 • ترانسفر رفت و برگشت

گشت انتخابی با هزینه

 • گشت بیرون از شهر
 • مجموعه پاسارگاد
 • مقبره کوروش
 • زمان اختیاری برای عکاسی
 • بازدید از فروشگاه
 • ترانسفر رفت و برگشت

قیمت تور شیراز با اتوبوس از شهرهای مختلف

در این بخش لیست تور از شهرهایی که فارا گشت برنامه شیراز اجرا می کند را می توانی ببینی:

چطور می توانیم بهترین تورهای شیراز را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزانترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافران خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران شیراز خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدر شیراز

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تور شیراز با اتوبوس

برای رزرو تورهای شیراز با اتوبوس های ویژه vip (از تهران و سایر شهرها) و یا استعلام قیمت، با شماره های زیر که مختص شما هستند؛ تماس بگیر:

سوالات متداول تور شیراز با اتوبوس

حتما سوال هایی داری که پیش از سفر به شهر شیراز، به دنبال جواب آن ها می گردی.

بنابراین مهمترین و رایج ترین سوالاتی که معمولا مسافران تورهای شیراز که با اتوبوس قصد سفر دارند، از فارا گشت می پرسند را برایت این جا جمع آوری کردیم:

1- تور شیراز با اتوبوس فارا گشت چه امکاناتی برای من دارد؟

قول دادیم که بهترین و کامل ترین تور شیراز که با اتوبوس در ایران اجرا می شود را برای شما اجرا کنیم. بنابراین این تور باید خدمات زیر را داشته باشد:

 • خرید تور از فارا گشت شامل بلیط رفت و برگشت اتوبوس می شود. اتوبوس های رزرو شده vip یا ویژه هستند که دارای صندلی های تخت شو و مانیتور پخش فیلم می باشند.
 • در کنار بلیط، ترانسفر رفت و برگشت به تور شما اضافه می شود. کارگزار فارا گشت، هنگام رسیدنت به شهر شیراز، دنبال شما می آید و شما را به هتل انتخابی می برد. و در روز پایانی سفر نیز از هتل، شما را به ترمینال شیراز (کاراندیش، مدرس یا امیرکبیر) می رساند.
 • اقامت در یکی از بهترین هتل های شیراز (3 الی 5 ستاره) همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان شیراز با اتوبوس شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود.
 • تور شیراز گردی هم داری؛ که شامل بازدید از اکثر جاهای دیدنی شیراز و همین طور تاریخی آن می باشد که همراه با حرفه ای ترین و خوش اخلاق ترین راهنمای محلی همراهی می شوی.

2- از کدام شهرها فارا گشت تور شیراز را اجرا می کند؟

به عنوان مجری مستقیم تور و سال ها تجربه در اجرای کامل ترین تورهای مسافرتی در ایران که با یاری خداوند بی نهایت مهربان انجام شده، از هر جایی امکان رزرو تور برای شما داریم.

فرقی نمی کند از تهران باشید یا مشهد، تبریز یا اصفهان، کرمان یا کرمانشاه، رشت یا ساری، اهواز یا گرگان و یا از هر شهر دیگر که دارای ترمینال اتوبوس به سمت شهر شیراز باشد این تور اجرا می شود. اگر هم در شهر شما ترمینال اتوبوس نباشد، برایت از نزدیک ترین شهر بلیط اتوبوس به سمت شیراز رزرو می شود. پس خیالت راحت.

3- ارزان ترین تور شیراز با اتوبوس چه زمانی است؟

معمولا تورهایی که با اتوبوس (اصطلاحا تورهای زمینی) اجرا می شوند در اکثر مواقع ارزان هستند. چون قیمت بلیط اتوبوس نسبت به سایر وسایل نقلیه ارزان تر است و در طول سال خیلی به ندرت تغییر قیمت دارد.

برای ارزان تر شدن قیمت می توانی هتل هایی انتخاب کنی که ستاره کمتری دارند. قاعدتا هتل های 5 ستاره از 4 یا 3 ستاره گران تر هستند. بنابراین با انتخاب هتلی با درجه کمتر قیمت ارزان تر می شود.

نکته دیگری هم که خوب است مدنظر داشته باشی این است که اگر در زمان هایی که فصل سفر نیست مسافرت کنی، مانند زمان بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و یا زمان امتحانات و یا در ایامی که تعطیلات خاصی نمی باشد (یعنی تعطیلات چند روزه و یا تور شیراز نوروز نباشد)، به علت تخفیف بالایی که هتل های شیراز در نظر می گیرند، قیمت ارزانی را تجربه خواهی کرد.

بنابراین پیشنهاد می کنم که با کارشناسان تور فارا گشت مشورت نمایی تا بهترین زمان برای رزرو تورهای تخفیف خورده شیراز که به صورت آفر به شما ارائه می شوند را تعیین کنند. در این صورت با قیمت خیلی به صرفه ای به شیراز سفر خواهی کرد.

4- تور شیراز را چطور رزرو کنم؟

برای رزرو تور می توانی یکی از دو راه زیر را انتخاب کنی:

به صورت حضوری: یکی از مسافران به عنوان نماینده سایر مسافرین به همراه مدارک لازم برای سفر (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) به آدرس آژانس مراجعه می نماید. با یکی از مشاوران فارا گشت مشورت می کند و پس از به توافق رسیدن بر سر قیمت تور ارزان شیراز، و مورد تایید بودن مدارک، قرارداد تور امضا می شود و بعد از تسویه کامل، مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) را تحویل می گیرد و آماده می شوند برای سفری خوش.
آدرس رزرو تور: تهران، میدان ولیعصر، ابتدای خیابان کریمخان زند، ساختمان کیمیا، طبقه 3، واحد 33

به صورت تلفنی: شما با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس تلفنی خواهی داشت. با یکی از مشاوران ما تلفنی مشورت می کنی و بعد از توافق بر سر قیمت تور شیراز زمینی، و خدمات گشت های تور گروهی شیراز و شرایط دلخواه شما که مدنظرت است، از مدارک مورد نیاز (اعم از اسامی دقیق و کد ملی ها) عکس گرفته، سپس توسط واتس اپ یا تلگرام برای ما می فرستی.

در صورت مورد تایید بودن مدارک به شما شماره کارت بانکی آژانس به اسم آقای سیامک ندیمی ارائه می شود و بعد از واریز کردن وجه؛ مدارک سفر (بلیط و واچر هتل) آماده می شود و از همان طریق به دست شما می رسد و آماده می شوی برای سفری خوش.

شماره تماس فارا گشت: 02188909296

5- فاصله تهران تا شیراز با اتوبوس چقدر است؟

با اتوبوس که با اتوبوس های vip از آن استفاده می کنی: بستگی به زمان سفر شما و ترافیک جاده ای دارد که ممکن است حدود 13 الی 16 ساعت باشد.

6- ساعت تحویل اتاق هتل و یا تخلیه آن توسط مسافر چه زمان هایی است؟

همه هتل های کل دنیا، باید قوانین مربوط به هتلداری را رعایت نمایند. یکی از این قوانین که هنگام رزرو هتل در شیراز رعایت می شود، قانون زمان تحویل و تخلیه اتاق به مسافر می باشد.
در اکثر هتل های جهان و ایران، تحویل اتاق به مسافر ساعت 14.00 و تخلیه اتاق توسط مسافر ساعت 12.00 می باشد.

اگر زمان اتوبوس شیراز چه در ساعت رسیدن به شیراز و یا برعکس آن، با این ساعات فاصله دارد می توانی وسایل خود را تحویل صندوق امانات هتل دهی و در لابی منتظر بمانی. و یا این که در شهر گشتی بزنی تا زمان تحویل فرا رسد. البته گاهی اگر اتاق ها خالی باشند امکان دارد که زودتر به شما اتاق داده شود.

7- چطور می توانم با جاهای دیدنی شیراز آشنا شوم؟

همان طور که بهتر از من می دانی، مکان های دیدنی شیراز یکی از دلایل اصلی سفر به این شهر هستند. شیراز جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود.

جاذبه هایی همانند: مقبره کوروش در پاسارگاد، تخت جمشید و نقش رستم در مرو دست، آرامگاه های حافظ و سعدی در کنار ارگ زیبای کریمخان زند و مسجد نصیرالملک، بازار و حمام وکیل تنها بخشی از ده ها جاذبه های شیراز هستند.

اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های داره، برایت صفحه ای را آماده کردیم که می تونی درباره همه آن ها اطلاعات کاملی را همراه با عکس هایشان ببینی. پس لطفا روی عبارت جاهای دیدنی شیراز کلیک یا تاچ کن.

8- چرا با اتوبوس، شیراز را برای سفر انتخاب کنم؟

یکی از شهرهای افسانه ای ایران شیراز است. این شهر که مهد تمدن و فرهنگ ایران زمین به حساب می آید در جنوب کشور واقع شده است. شهر شیراز دارای قدمت بسیار طولانی است و همین امر منجر به شکل گرفتن تاریخ باستانی وسیع آن شده است.

سفر به شیراز به عنوان یکی از بهترین تورهای مسافرتی داخلی با اتوبوس و بهره بردن از آب و هوای بی نظیر آن آرزوی هر ایرانی است. به همین منظور تورهای گردشگری برای سفر به این شهر زیبا تدارک دیده شده است. برای رسیدن به شیراز عبور از بعضی از شهرها الزامی است و این موضوع سفر با اتوبوس را جذاب تر کرده است. اصولا افرادی که با اتوبوس قصد سفر به شیراز را دارند شانس تجربه و دیدن بخش وسیعی از ایران را خواهند داشت.

هستند افرادی که در انتخاب شهر مناسب برای سفر مردد هستند اما با بیان مطالب زیر می توان به آن ها اطمینان داد که از سفر به شیراز با تورهای فارا گشت هرگز پشیمان نخواهند شد.

 • تمام ایرانی ها اهل شعر هستند و کمتر کسی پیدا می شود که تفالی به حافظ نزده یا مصرعی از سعدی را به خاطر نسپرده باشد. آرامگاه این دو شاعر بزرگ در شیراز واقع شده است و این خود به تنهایی می تواند دلیل بزرگی برای سفر به این شهر باشد.
 • وجود بناهای تاریخی همچون دروازه قران، حمام وکیل، ارگ کریم خان، مسجد نصیر الملک، خانم قوام، باغ عفیف آباد، بازار وکیل و …. می تواند تجربه بی نظیری را برای مسافران تورهای مسافرتی به وجود بیاورد. شیراز شهر بزرگی است و دیدن تمام این بناها نیازمند یک راهنمای ماهر است پس با حضور در تورهای مسافرتی می توان از تمام زیبایی های تاریخی این شهر بهره برد. همچنین اگر این سفر با اتوبوس باشد دیگر نگرانی برای وسیله نقلیه وجود نخواهد داشت.
 • بسیاری از ما به تاریخ باستان خود می بالیم پس آرزوی بسیاری از ایرانی ها دیدن تخت جمشید و مقبره کوروش است.

برای رزرو و خرید تور شیراز با اتوبوس در نوروز و ایام عادی و با کامل ترین خدمات و ارزان ترین قیمت با ما در فارا گشت کوروش کبیر تماس بگیر. تخفیفات ویژه ای برای شما داریم.

تورهای پیشنهادی دیگر با اتوبوس

سایر تورهای ایرانگردی که با اتوبوس برای شما اجرا می کنیم:

نظرات مسافران شیراز با اتوبوس فارا گشت

در این بخش نظرات مسافرین درباره تور شیراز با اتوبوس از تهران و سایر شهرها را می توانی بخوانی

(شما هم می توانی در انتهای صفحه نظر و یا سوالت را درج کنی.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا