تور عتبات عالیات سماع در سالیان اخیر به شدت مورد توجه دوستداران اهل بیت و امامین شریفین قرار گرفته است. کیفیت ارائه خدمات و یک زیارت ماندگار تنها چیزی است که زائران از یک تور زیارتی انتظار دارند.

دوستداران امام حسین (ع) که همان طلبیدگان آن امام شهید یگانه هستند در این راه بی قرار جرعه ای از دریای وصل هستند. خلوص دل از حضرت حق می جویند و شوریده سر به بارگاه آن امام همام می شتابند تا غبار از روح مشتاق خویش بزدایند.

در این بین انتخاب تورهای مختلف و کیفیت ارائه خدمات البته امری غیر قابل انکار است. گروه زیارتی سماع در مقام کارگزار و مجری تور عتبات عالیات مفتخر است تا با ارائه خدمات در زمینه تورهای زیارتی کربلای معلی رضایت خاطر زائران را فراهم نماید. آژانس فارا گشت کوروش کبیر هم به عنوان یکی از نمایندگان فروش تورهای گروه سماع در خدمت شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می کنیم حتما تا پایان این مطلب با ما همراه باشی.

برای مشاهده قیمت ها می توانی روی عبارت ” تور کربلا ” کلیک یا تاچ نمایی.

گروه زیارتی سماع

تور ویژه کربلا گروه سماع، از تجربه تا یقین

تور زیارتی کربلا می تواند تعبیری متفاوت از یک سفر روحانی باشد. زائران مشتاق هستند تا هر چه زودتر به مقصد برسند ولی این فقط بخشی از این قضیه است. بارزترین وجه تمایز تور عتبات گروه زیارتی سماع با سایر تورهای زیارتی در موارد زیر خلاصه می شوند:

  • تعیین بهترین اماکن رفاهی و اقامتی
  • مدت زمان مناسب تور عتبات عالیات
  • رفت و برگشت زائران از دو طریق هوایی و زمینی
  • قیمت مناسب تور کربلا
  • انجام تورهای زیارتی در مناسبت های ویژه
  • رعایت احترام و حفظ حقوق زائران

در ادامه هر یک از این موارد را به طور مختصر مورد بررسی قرار می دهیم تا با این گروه بیشتر آشنا شوی.

مجموعه زیارتی سماع

تعیین بهترین اماکن اقامتی در مقصد

گروه زیارتی سماع همواره اقامت در بهترین شرایط را حق زائران ایرانی می داند. از همین رو تلاش این گروه بر تامین و اسکان زائران عتبات عالیات در بهترین هتل ها و اماکن رفاهی کربلا بوده است. همچنین در سایر شهرهای زیارتی از قبیل سامرا و کاظمین اسکان زائرین تابع شرایط امنیتی و حفاظتی ویژه می باشد. 

به هر طریق تمام تلاش این گروه بر این نکته استوار بوده است که بتواند محیط امنی را برای زوار عزیز فراهم نماید. همراهی مدیر تور و در اختیار نهادن اطلاعات مربوط به شهرهای زیارتی بخشی از فعالیت هایی است که زائران می توانند از آن برخوردار شوند. واحدهای اقامتی به گونه ای در نظر گرفته شده اند که زائران فضای کافی را در اختیار داشته و احساس راحتی کنند. 

البته باید خاطر نشان کنم که هتل های کربلا و نجف در کل به علت شرایط کشور عراق، کیفیت خیلی بالایی ندارند. به همین دلیل آنها به درجه الف و ب از نظر امکانات و کیفیت، تقسیم بندی می شوند. با این احوال گروه سماع برای مسافران خود همیشه از هتل های درجه الف استفاده می کند تا مسافران بهترین کیفیت را در سطح امکانات منطقه داشته باشند.

برای اطلاع از شرایط سفر با هواپیما می توانی روی عبارت تور هوایی کربلا کلیک یا تاچ نمایی.

بهترین اقامت در کربلا

مدت زمان مناسب برای تور کربلا

تور عتبات عالیات (کربلا) سماع در کشور عراق یک هفته به طول می انجامد. در طول این مدت اسکان زوار در دو شهر کربلا و نجف انجام می گیرد. معمولا تورهای به صورت 4 شب اقامت در کربلا و 3 شب اقامت در نجف و یا 5 شب کربلا و 2 شب نجف می باشند. زائران در طول یک هفته ضمن به جا آوردن آداب زیارت همچنین در صورت مهیا شدن شرایط امنیتی در کاظمین و سامرا نیز دیدن می کنند.

بنابراین در این تور یک هفته ای زائرین عزیز می توانند یک سفر ارزشمند معنوی و ارزشمند را تجربه نمایند. این سفر می تواند با شوق دیدار حرم عسکریین و کاظمین در کنار زیارت کربلای معلی روح تشنه مشتاقان را سیراب سازد. در واقع برای این گروه ارائه خدمات به زائرین معزز بیشتر از کسب منافع اهمیت می دهد.

 

رفت و برگشت زائران از دو طریق هوایی و زمینی

یکی از مزیت های استفاده از تورهای گروه سماع انتخاب نوع وسیله سفر است. این گروه از طریق همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر همچون فارا گشت کوروش کبیر در کشور تلاش کرده است تا خدمات ارزنده ای را به زائرین ارائه نماید. شما می توانی یکی از سه گزینه خدمات تور زیارتی به صورت هوایی یا زمینی را انتخاب کنی.

در حالت نخست رفت و برگشت زائرین از طریق هوایی انجام می گیرد که معروف است به تور هوایی کربلا. در حالت دوم حمل و نقل با اتوبوس انجام می شود که معروف است به تور زمینی کربلا و در نهایت حالت سوم یک مسیر که شامل مسیر رفت است از طریق هواپیما و برگشت از طریق اتوبوس انجام می گیرد.

هر چند هر سه نوع انتقال زائرین از معایب و محاسنی نیز برخوردار است. تور هوایی که در آن انتقال زائرین از طریق هوایی انجام می گیرد به دلیل عدم خستگی و مسافت کم می تواند گزینه قابل توجهی باشد. این مورد به خصوص برای کسانی که از بیماری و کهولت سن رنج می برند توصیه می شود. از طرف دیگر تورهای دو سر زمینی سماع که مسیر طولانی تری را طی خواهند نمود، مناسب افرادی است که می خواهند سفر ارزان تری داشته باشند. در هر صورت انتخاب با شماست و انجام آن به نحو احسنت با ما.

برای اطلاع از شرایط سفر با اتوبوس می توانی روی عبارت تور زمینی کربلا کلیک یا تاچ نمایی.

 

قیمت مناسب تورهای کربلا گروه سماع و فارا گشت

یکی از مواردی که می تواند مورد توجه زائران قرار گیرد قیمت تورهای زیارتی گروه سماع می باشد. همان طور که اشاره کردیم در سفرهای زیارتی این خلوص و همدلی است که حرف اول را می زند. با این وصف هزینه تور با احتساب ارائه خدمات متعددی از قبیل ترانسفر از فرودگاه، هزینه غذا (در سه وعده صبحانه، نهار و شام)، صدور ویزا و بیمه مسافرتی بسیار مناسب می باشد. بنابراین لزومی ندارد بدین منظور هزینه چشمگیری پرداخت نمایی.

البته برخی از زائرین ترجیح می دهند تا از سفر زمینی بدین منظور بهره بگیرند. این کار البته هر چند از نظر بعد مسافت و مدت زمان ممکن است بیشتر به طول بینجامد ولی مزایایی نیز دارد. یکی از این مزایای آن همان طور که قبلا اشاره شد، هزینه پایین این نوع از تورهای زیارتی می باشد.

 

اجرای تورهای زیارتی کربلا و نجف در مناسبت های ویژه گروه سماع

سفر کربلا همیشه لذت بخش است اما اگر این سفر مقارن با ایام ویژه سال باشد که دیگر نور علی نور می شود. برای مثال حضور در حال و هوای روزهای عاشورا و محرم یا در ایام دیگری از قبیل شهادت حضرت علی (ع) می تواند برای بسیاری یک آرزو باشد.

برگزاری تور عتبات عالیات در دهه نخست محرم و بعد از آن نیز از جمله خدماتی است که توسط گروه مذکور تدارک دیده شده است. و البته در روزهای مربوط به میلاد امامان بزرگوار نیز سفری بسیار شیرین را برای شما تدارک دیده ایم. در این تورهای زیارتی که با همراهی مداحان برجسته انجام می گیرد زائران می توانند در کربلای معلی و نجف اشرف حضور پیدا کنند.

 

رعایت احترام و رعایت حقوق زائران

طبیعی است که همراهی و همدلی مدیر تور می تواند نقش موثری در یک سفر زیارتی داشته باشد. از همین رو به منظور برگزاری تور از همان روزهای نخست برنامه منسجم و هدفمندی بدین منطور طراحی می گردد. در واقع دغدغه اصلی گروه سماع این است تا بازخوردهای مطلوب و قابل تاملی را از زائران دریافت کند.

این مهم نیز غیر از ارتقای سطح خدمات و سرویس دهی عالی به زائران از هیچ طریق دیگری میسر نیست. بر این اساس دیگر لازم نیست زائران عزیز دچار سرگردانی شوند. گروه زیارتی کربلا سماع در راستای انجام تعهداتی که در این زمینه دارد اقدام به برگزاری تورهای زیارتی عتبات عالیات به دو طریق زمینی و هوایی نموده است. بدین منظور می توانید در کمترین زمان ممکن با نماینده این گروه، فارا گشت تماس بگیر.

گروه سماع کربلا و نجف

آدرس آژانس فارا گشت در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

مراسمات مذهبی یکی از جاذبه های اصلی عراق است. این کشور جاهای دیدنی زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود. اگر می خواهی بدونی که این کشور چه جاذبه های دیگه ای داره، صفحه وبلاگ کربلا و نجف رو که برات آماده کردیم می تونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

شما می توانی مجوز رسمی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی فارا گشت را مشاهده نمایی. با داشتن این مجوز خیال مسافران تا حدودی راحت تر می شود که این مجموعه گردشگری به صورت قانونی و مجاز فعالیت می کند. با کلیک یا تاچ بر روی دگمه زیر می توانی عکس مجوز فارا گشت را مشاهده نمایی.

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتل ها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به عتبات عالیات و شهرهای زیارتی این سفر رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی، این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل های کربلا کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر به عنوان نماینده گروه زیارتی سماع بابت تور کربلا و نجف تماس می گیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره این سفر زیارتی ویژه و مدت زمان سفر به کربلا و نجف، امکانات و درجه هتل های پکیج تور ارزان عادی یا تعطیلات و خدمات گشت ها و بهترین راهکارهای زمینی و هوایی پاسخ می دهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می‌ توانی عضو کانال تور لحظه آخری شوی و یا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

02188909296
09208008108

تورهای پیشنهادی:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا