بهترین انتخاب سفر به مشهد یکی از دغدغه های اصلی مسافرانی است که میخواهند به مشهد سفر کنند. زمانیکه قصد میکنیم این سفر را انتخاب کنیم راه حل های مختلفی به ذهن ما میرسد. که همه آنها برای ساختن سفری مطمئن، آسان و بصرفه هستند و به این سوال جواب میدهند: بهترین سفر مشهد رو میخوام، چیکار کنم؟.

در این بخش خاطرات یکی از مسافرینمون را که مانند شما دنبال راه حل مناسب برای سفرشان بودند را می آوریم که از ما درخواست کردن در سایت بگذاریم:

زمانی که جوانتر بودم هر روز دلم هوای زیارت داشت و در هر فرصتی و به هر بهانه ای عازم سفر مشهد می شدم. گاهی با رزرو سفر مشهد و گاهی کاروان زائران، گاهی با پای پیاده، گاهی با اتوبوس و گاهی با هواپیما می رفتم. اکنون نیز که پیرتر شده ام نیز هنوز آتش این اشتیاق در دلم روشن است ولی دیگر توان و زمان آن روزها را ندارم و البته دیگر تنها نیستم که بخواهم هر طور به این سفر بروم. بنابراین سعی می کنم یک سفر آسان و با کیفیت و با قیمت ارزان را برای خود و خانواده ام فراهم کنم و همانند مسافر سایت گوتس با آرامش وقت بگذرانم.

البته شرایط بسیار تغییر کرده و جوانان امروز دیگر مثل ما زمان ندارند و حوصله کمی به خرج می دهند. بنابراین باید حداقل ملزومات سفر را طوری فراهم کنیم که شرایط رفاه آنها به هم نخورد و گرنه دیگه با ما دیگه سفر نمیان.

 

تور مشهد ارزان از تهران
ضریح امام رضا

بهترین انتخاب سفر به مشهد و دغدغه های اصلی آن

سرزمین آفتاب درخشان مشهد

هر روز صبح آفتاب و روشنائی سرزمینم از شرق طلوع می کند و اشعه مهر را بر فرش زمینش می گستراند.هر صبح منتظر طلوع مهرت هستیم و با تو و هر لحظه زنده ایم و بر خود می بالیم و همچون یک گیاه کوچک از اشعه های مهربانی ات میرقصیم و رشد می کنیم.آری هر روز منتظر طلوعت هستیم تا برکت را بر ما و جوانه های کوچکمان بپاشی.

سرزمین زیبای شرقی من ، خورشید مهربانی ات در شرقی ترین شرق دنیا نهفته است. در خاک آرمیده و بی صدا . ولی آیا می توان خورشید را در خاک مدفون کرد؟ چقدر نادانند آنانکه می پندارند شب را می توانند با قتل خورشید همیشگی کنند. خورشید زاینده است و هر اشعه ای از خورشید خود خورشیدی دیگر است.سالهاست که از اعماق زمین طوس نوری دائم ساطع می شود که گرمی بخش دل مردم تمام این سرزمین است.

سالهاست که تمام این مردم در سرمای دلهایشان به گرمای خورشید مشهد پناه می برند.برخی پیاده و برخی سواره با هر وسیله ای و هر توانی خود را به آفتاب می رسانند و از آن بهره مند می شوند.استخوان سبک می کنند و با انرژی باز می گردند.

توصیه قبل از سفر

این روزها مثل سابق نیست و نمی شه یهو رفت ترمینال و سوار اتوبوس شد و رفت زیارت و انتظار بهترین انتخاب سفر به مشهد را هم داشته باشیم. بیشتر اوقات بلیط گیرت نمیاد و یا توی رزرو هتل های مشهد هم به مشکل بر می خوری.

بنابراین توصیه می کنم از قبل با ثبت نام در تور خیال خودتونو راحت کنید. تجربه شخصی من اینه که خرید تور مشهد هوایی بهترین راه برای سفر به این شهره چون با خیال راحت می تونید به تمام برنامه هاتون برسید.

شهری مثل مشهد که روزانه ده ها هزار زائر را می پذیرد هنوز هم آمادگی پذیرائی از اینهمه زائر را ندارد و ممکن است مثل برخی از زوار به زحمت بیوفتید؛ هرچند که مشکلی در نهایت برای شما پیش نخواهد آمد ولی به زحمت خواهید افتاد و کیفیت سفر و زیارت شما قطعاً پائین خواهد آمد.

برای من و امثال من که قدرت چانه زنی نداریم و نمی دانیم در این مواقع چه باید بگوییم که بیشترین اثر را بگذارد و اصلاً بلد نیستیم قیمت های اصلی و واقعی چند است که بتوانیم کمی برای خودمان تلطیفش کنیم. برای همین توصیه می کنم چانه زنی را به اهلش بسپارید تا آنان برای شما تخفیف بگیرند.

تور لحظه آخری مشهد

سفر مشهد ارزان وجود دارد؟

خوب بررسی میکنیم؛ من ارزانترین پرواز مشهد و ارزان ترین اتاق همان هتل را از سایتهای آنلاین انتخاب کردم و خرید آنلاینم را در آنها انجام دادم. ولی بازهم سفرم گران تر تمام شد، چرا؟!

هرچه حساب کردم متوجه نشدم چرا نتیجه این طور تمام شد؟ چرا بهترین انتخاب سفر به مشهد را نداشتم؟! تا اینکه با یک آژانس مسافرتی تماس گرفتم و با شرمندگی ماجرا را برایشان تعریف کردم و آنها توضیحاتی به من دادند که متوجه شدم که خیلی وقت است دوران اینطور زرنگی ها نتیجه ای معکوس دارد.

من همان هتل و همان پرواز را رفتم ولی یادم رفته بود که قیمت هتل ها برای مسافرین و آژانس های مسافرتی متفاوت میباشد و از طرفی امکاناتی هم که با آژانس مسافرتی رزرو میشود خیلی بیشتر خواهد بود. فهمیدم وقتی یک آژانس دائم با یک هتل و ایرلاین همکاری می کند تخفیفات ویژه و امکانات خاصی دریافت می کند و مانند یک مشتری دائم خوب از جایگاه بالاتری نسبت به یک مشتری عادی برخوردار میشود.

وضعیت اتاقهای رزرو شده توسط خودم

اینطور شد که من در یک اتاق نامناسب و بدون پیگیری جا داده شدم و برای هرچیزی باید چندین طبقه را بالا پائین می کردم و می دیدم خدمه هتل به بقیه سرویس خوبی می دهند. اونوقت فکر می کردم ازمن خوششون نمیاد ولی بعد فهمیدم پیگیری و مطالبه مشتریان خوب باعث این تفاوت شده است. از عصبانیت و گارد دائم من نسبت به خدمه هتل که بگذریم  پروازمن نیز تاخیر خورده بودکه من اطلاع نداشتم و بیش از سه ساعت در سالن انتظار نشستم و دست آخر نیز خوابم برد و نزدیک بود جا بمانم؛ اگر گریه های یک بچه منو بیدار نمی کرد قطعاً جامانده بودم.

از هواپیما براتون نگم چون واقعاً بی کیفیت و بی برنامه بود بعدها فهمیدم این ایرلاین خیلی سرویس مناسبی نداره و آژانس ها معمولاً با این ایرلاین کار نمیکنند. برای همین بلیط های آن ارزان تر است. تازه فهمیدم چرا دو پرواز در یک ساعت چرا یکی گران تر و یکی ارزان تر است. تازه من با خرید تور مشهد ارزان می توانستم از ترانسفر رایگان هم استفاده کنم و کلی پول تاکسی نمی دادم. در پایان به زرنگی خودم فقط تلخندی زدم و درس بزرگی گرفتم.

تور ارزان مشهد با هواپیما و قطار

چطوری یه سفر خوب برای خودم و خانوادم داشته باشم؟

 

این روزها همه کارها چهره حرفه ای به خود گرفته است و دوران همه فن حریف بودن گذشته است. ممکن نیست شما بتوانید همه کارها را به نحو احسنت انجام دهید و شاید من درکار خودم متخصص باشم و این دلیلی بر این نمی شود که بتوانم سفر خوبی نیز برای خود و خانواده ام رقم بزنم. درسی که باعث شد من سفرهای خوب بسیاری بروم بخصوص بهترین سفرهای مشهد و از این بابت خوشحالم و جدای از آن با هزینه ای که از برنامه ریزی حرفه ای سفرم صرفه جویی کردم توانستم سفرهای بیشتری نیز بروم.

شاید هنوز هم بعضی سفرهایم را دوست داشته باشم با تور مشهد با قطار vip بروم و یا با اتوبوس سواری کنم؛ ولی بازهم از آژانسهای مسافرتی برای برنامه ریزی سفرم استفاده می کنم و با کمترین دغدغه و تنش سفرهای بسیاری رفته ام.

شما نیز می توانید یکبار مثل من قیمت سفر با تور مشهد از تهران و یا از سایر شهرها را از یک آژانس معتبر بگیرید و به همان سفر شخصا بروید و بعد مقایسه کنید. البته این را هم بگویم ممکن است تا مدتها هر وقت یادتان بیوفتد تاسف بخورید یا مثل من ازدست خودتان عصبانی شوید. البته به غیر از قیمت تمام شده سفر و آسودگی خیال موارد دیگری نیز هست که آژانسها در نظر می گیرند که ما شاید از آن بی اطلاع باشیم. مانند یکبار که قصد سفر به جائی داشتم و وقتی با آژانس تماس گرفتم به من توصیه کردند در آن تاریخ نروم وقتی سوال کردم گفتند در این تاریخ آب و هوای منطقه متلاطمه و ممکن است دچار مشکل شوم .وقتی بررسی کردم دیدم واقعاً اگر رفته بودم سفر بدی می شد برای من. اکنون سعی می کنم به توصیه های حرفه ای گوش بدم و به پیشنهادات اونا خوب فکر کنم.

تور هوایی مشهد از تهران

راه حل مناسب من برای سفر مشهد

 اگر شما نیز به نوعی کمال گرا هستید و دوست دارید همه چیز سر جای خودش باشد و قبل از هر کاری مقدمات آن را فراهم کنید قطعاً باید از حرفه ای های آن کار کمک بخواهید. شاید بخواهم یک روز با پای پیاده به زیارت سلطان خراسان بروم و به یاد حال و هوای گذشته به ایشان تقرب بجویم و با خودم و آقا خلوت کنم اما قطعاً برنامه سفر را با آژانس محبوبم هماهنگ می کنم. تا اقامت و وسایل بازگشتمو فراهم کنند و همچنین در جریان سفر من باشند و در موقع لازم بتوانند به من کمک کنند.

بارها در سفر اتفاقاتی افتاده که اگر به من بود سردرگم می شدم اما برنامه ریزان سفرم بی آنکه بدانم مسایل را برایم حل کردند. وقتی یک بار که لیدر برای بردنم به فرودگاه و بدرقه مان آمده بود هتل و به فرودگاه رفتیم دیدم همه عصبانی و خسته تو سالن دارن داد و فریاد می کنن وقتی علت رو پرسیدم دیدم پرواز 3 ساعت تاخیر داشته؛ و مردم از این بابت کلافه شده اند و یاد آن روز خودم افتادم که می خواستم تورمشهدم را خودم برنامه ریزی کنم و در فرودگاه همینطور کلافه و عصبانی نشسته بودم. اما  امروز تا نیمساعت قبل چرت بعد از نهارم را می زدم. وقتی با ورود ما گیت ها باز شد یکی از مسافران به من گفت: ” قدمتان سبک بود کاشکی زودتر اومده بودید ماهم اینهمه اذیت نمی شدیم” . لبخندی زدم و کارت آژانس مسافرتی که مشتری اش بودم رو دادم بهش و گفتم “دستشون سبکه سفر تو برات می سازن ” و رفتیم…

 

قیمت تور مشهد

مجری اصلی تور مشهد بهترین انتخاب برای سفری مطمئن

درد دل مسافر عزیزمون رو خواندید؛ ایشان چند وقتی است که از مشتریهای پر و پاقرص ما شده اند و باعث افتخار است که به ایشان و خانواده محترمشان خدمت رسانی میکنیم. آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تور مشهد با یاری خداوند بینهایت مهربان و با افتخار مخاطب داستان های بسیاری اینچنین بوده و توانسته است با جلب اعتماد بسیاری از مسافران نوع دیگری از سفر را به ایشان بشناساند. افتخار میکنیم به پیامهای محبت آمیز مسافران خود و رضایت قلبی ایشان.

هرچند که امکانات سفر و گردشگری در بسیاری از مناطق ایران در حد استاندارد نیست؛ اما سعی ما براین است که بهترین امکانات منطقه را با نازل ترین قیمت ممکن برای مسافرین خود فراهم کرده و تا پایان سفر پیگیر برنامه های تور هوایی و زمینی سفر مشهد مسافران خود باشیم. خرید شما ابتدای مسئولیت ما بوده و ما با افتخار تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا  از مشکلات سفر شما بکاهیم. هرچند که ماهیت سفر به خودی خود با مشکلات مربوط به خودش زیباست و باعث رشد و تعالی انسان می شود. تمام سعی ما براین است که شما با خیال آسوده و راحت با قطار یا با هواپیما از سراسر ایران به مشهد بتوانید سفری خوش داشته باشید و لذت ببرید.

نقشه مشهد در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

بهترین انتخاب سفر به مشهد به غیر از قیمت و امنیت میتونه با تفریح هم کامل شود ، مشهد جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان میشود ، اگر میخواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگه ای داره ، صفحه وبلاگ تخصصی مشهد رو که برات آماده کردیم میتونی ببینی ، مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی به مشهد داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات بهترین انتخاب سفر به مشهد که برات شرح دادیم و میخواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی ، صفحه تور مشهد فارا گشت رو حتما ببین ، ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت میکنه )

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتلها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به مشهد و جذابیت های این شهر رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی ، این محل اقامت باید از نظر تمیزی ، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه ، سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل های مشهد کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس هواپیمایی فارا گشت تماس میگیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره بهترین سفر به مشهد ، مدت زمان سفر به مشهد ، امکانات و درجه هتل های پکیج تور مشهد ارزان عادی یا تور مشهد نوروز و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ میدهند پس خیالتان راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست ، پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می‌توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

02186037414
09208008108
تور مشهد آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر