بهترین انتخاب سفر به مشهد یکی از دغدغه های اصلی مسافرانی است که می خواهند به مشهد سفر کنند. زمانی که قصد می کنیم این سفر را انتخاب کنیم راه حل های مختلفی به ذهن ما می رسد. که همه آن ها برای ساختن سفری مطمئن، آسان و به صرفه هستند و به این سوال جواب می دهند: بهترین سفر مشهد رو می خوام، چیکار کنم؟.

در این بخش خاطرات یکی از مسافرین فارا گشت را که مانند شما دنبال راه حل مناسب برای سفرشان بودند را می آوریم که از ما درخواست کردن در سایت بگذاریم:

زمانی که جوان تر بودم هر روز دلم هوای زیارت داشت و در هر فرصتی و به هر بهانه ای عازم سفر مشهد می شدم. گاهی با رزرو سفر مشهد و گاهی کاروان زائران، گاهی با پای پیاده، گاهی با اتوبوس و گاهی با هواپیما می رفتم. اکنون نیز که پیرتر شده ام نیز هنوز آتش این اشتیاق در دلم روشن است ولی دیگر توان و زمان آن روزها را ندارم و البته دیگر تنها نیستم که بخواهم هر طور به این سفر بروم. بنابراین سعی می کنم یک سفر آسان و با کیفیت و با قیمت ارزان را برای خود و خانواده ام فراهم کنم و همانند مسافر سایت گوتس با آرامش وقت بگذرانم.

البته شرایط بسیار تغییر کرده و جوانان امروز دیگر مثل ما زمان ندارند و حوصله کمی به خرج می دهند. بنابراین باید حداقل ملزومات سفر را طوری فراهم کنیم که شرایط رفاه آنها به هم نخورد و گرنه دیگه با ما سفر نمیان.

 

تور مشهد ارزان از تهران
ضریح امام رضا

بهترین انتخاب سفر به مشهد و دغدغه های اصلی آن

سرزمین آفتاب درخشان مشهد

هر روز صبح آفتاب و روشنائی سرزمینم از شرق طلوع می کند و اشعه مهر را بر فرش زمینش می گستراند. هر صبح منتظر طلوع مهرت هستیم و با تو و هر لحظه زنده ایم و بر خود می بالیم و همچون یک گیاه کوچک از اشعه های مهربانی ات می رقصیم و رشد می کنیم. آری هر روز منتظر طلوعت هستیم تا برکت را بر ما و جوانه های کوچکمان بپاشی.

سرزمین زیبای شرقی من، خورشید مهربانی ات در شرقی ترین شرق دنیا نهفته است. در خاک آرمیده و بی صدا. ولی آیا می توان خورشید را در خاک مدفون کرد؟ چقدر نادانند آنان که می پندارند شب را می توانند با قتل خورشید همیشگی کنند. خورشید زاینده است و هر اشعه ای از خورشید خود خورشیدی دیگر است. سال ها است که از اعماق زمین طوس نوری دائم ساطع می شود که گرمی بخش دل مردم تمام این سرزمین است.

سال ها است که تمام این مردم در سرمای دل هایشان به گرمای خورشید مشهد پناه می برند. برخی پیاده و برخی سواره با هر وسیله ای و هر توانی خود را به آفتاب می رسانند و از آن بهره مند می شوند. استخوان سبک می کنند و با انرژی باز می گردند.

توصیه قبل از سفر

این روزها مثل سابق نیست و نمی شه یهو رفت ترمینال و سوار اتوبوس شد و رفت زیارت و انتظار بهترین انتخاب سفر به مشهد را هم داشته باشیم. بیشتر اوقات بلیط گیرت نمیاد و یا توی رزرو هتل های مشهد هم به مشکل بر می خوری.

بنابراین توصیه می کنم از قبل با ثبت نام در تور خیال خودتونو راحت کنید. تجربه شخصی من اینه که خرید تور مشهد هوایی بهترین راه برای سفر به این شهره چون با خیال راحت می تونید به تمام برنامه هاتون برسید.

شهری مثل مشهد که روزانه ده ها هزار زائر را می پذیرد هنوز هم آمادگی پذیرائی از این همه زائر را ندارد و ممکن است مثل برخی از زوار به زحمت بیوفتید؛ هرچند که مشکلی در نهایت برای شما پیش نخواهد آمد ولی به زحمت خواهید افتاد و کیفیت سفر و زیارت شما قطعاً پائین خواهد آمد.

برای من و امثال من که قدرت چانه زنی نداریم و نمی دانیم در این مواقع چه باید بگوییم که بیشترین اثر را بگذارد و اصلاً بلد نیستیم قیمت های اصلی و واقعی چند است که بتوانیم کمی برای خودمان تلطیفش کنیم. برای همین توصیه می کنم چانه زنی را به اهلش بسپاری تا آنان برای شما تخفیف بگیرند.

تور لحظه آخری مشهد

سفر مشهد ارزان وجود دارد؟

خوب بررسی می کنیم؛ من ارزانترین پرواز مشهد و ارزان ترین اتاق همان هتل را از سایت های آنلاین انتخاب کردم و خرید آنلاینم را در آن ها انجام دادم. ولی بازهم سفرم گران تر تمام شد، چرا؟!

هرچه حساب کردم متوجه نشدم چرا نتیجه این طور تمام شد؟ چرا بهترین انتخاب سفر به مشهد را نداشتم؟! تا این که با یک آژانس مسافرتی تماس گرفتم و با شرمندگی ماجرا را برایشان تعریف کردم و آن ها توضیحاتی به من دادند که متوجه شدم که خیلی وقت است دوران این طور زرنگی ها نتیجه ای معکوس دارد.

من همان هتل و همان پرواز را رفتم ولی یادم رفته بود که قیمت هتل ها برای مسافرین و آژانس های مسافرتی متفاوت می باشد و از طرفی امکاناتی هم که با آژانس مسافرتی رزرو می شود خیلی بیشتر خواهد بود. فهمیدم وقتی یک آژانس دائم با یک هتل و ایرلاین همکاری می کند تخفیفات ویژه و امکانات خاصی دریافت می کند و مانند یک مشتری دائم خوب از جایگاه بالاتری نسبت به یک مشتری عادی برخوردار می شود.

وضعیت اتاق های رزرو شده توسط خودم

این طور شد که من در یک اتاق نامناسب و بدون پیگیری جا داده شدم و برای هرچیزی باید چندین طبقه را بالا پائین می کردم و می دیدم خدمه هتل به بقیه سرویس خوبی می دهند. اون وقت فکر می کردم ازمن خوششون نمیاد ولی بعد فهمیدم پیگیری و مطالبه مشتریان خوب باعث این تفاوت شده است. از عصبانیت و گارد دائم من نسبت به خدمه هتل که بگذریم  پرواز من نیز تاخیر خورده بود که من اطلاع نداشتم و بیش از سه ساعت در سالن انتظار نشستم و دست آخر نیز خوابم برد و نزدیک بود جا بمانم؛ اگر گریه های یک بچه منو بیدار نمی کرد قطعاً جا مانده بودم.

از هواپیما براتون نگم چون واقعاً بی کیفیت و بی برنامه بود بعدها فهمیدم این ایرلاین خیلی سرویس مناسبی نداره و آژانس ها معمولاً با این ایرلاین کار نمی کنند. برای همین بلیط های آن ارزان تر است. تازه فهمیدم چرا دو پرواز در یک ساعت چرا یکی گران تر و یکی ارزان تر است. تازه من با خرید پکیج تور مشهد می توانستم از ترانسفر رایگان هم استفاده کنم و کلی پول تاکسی نمی دادم. در پایان به زرنگی خودم فقط تلخندی زدم و درس بزرگی گرفتم.

تور ارزان مشهد با هواپیما و قطار

چطوری یه سفر خوب برای خودم و خانوادم داشته باشم؟

این روزها همه کارها چهره حرفه ای به خود گرفته است و دوران همه فن حریف بودن گذشته است. ممکن نیست شما بتوانی همه کارها را به نحو احسنت انجام دهی و شاید من درکار خودم متخصص باشم و این دلیلی بر این نمی شود که بتوانم سفر خوبی نیز برای خود و خانواده ام رقم بزنم. درسی که باعث شد من سفر های خوب بسیاری بروم به خصوص بهترین سفرهای مشهد و از این بابت خوشحالم و جدای از آن با هزینه ای که از برنامه ریزی حرفه ای سفرم صرفه جویی کردم توانستم سفرهای بیشتری نیز بروم.

شاید هنوز هم بعضی سفرهایم را دوست داشته باشم با قطار vip بروم و یا با اتوبوس سواری کنم؛ ولی بازهم از آژانس های مسافرتی برای برنامه ریزی سفرم استفاده می کنم و با کمترین دغدغه و تنش سفرهای بسیاری رفته ام.

شما نیز می توانی یکبار مثل من قیمت سفر با تور مشهد از تهران و یا از سایر شهرها را از یک آژانس معتبر بگیری و به همان سفر شخصا بروی و بعد مقایسه کنی. البته این را هم بگویم ممکن است تا مدت ها هر وقت یادت بیوفتد تاسف بخوری یا مثل من از دست خودت عصبانی شوی. البته به غیر از قیمت تمام شده سفر و آسودگی خیال موارد دیگری نیز هست که آژانس ها در نظر می گیرند که ما شاید از آن بی اطلاع باشیم. مانند یک بار که قصد سفر به جائی داشتم و وقتی با آژانس تماس گرفتم به من توصیه کردند در آن تاریخ نروم وقتی سوال کردم گفتند در این تاریخ آب و هوای منطقه متلاطمه و ممکن است دچار مشکل شوم. وقتی بررسی کردم دیدم واقعاً اگر رفته بودم سفر بدی می شد برای من. اکنون سعی می کنم به توصیه های حرفه ای گوش بدم و به پیشنهادات اونا خوب فکر کنم.

تور هوایی مشهد از تهران

راه حل مناسب من برای سفر مشهد

 اگر شما نیز به نوعی کمال گرا هستی و دوست داری همه چیز سر جای خودش باشد و قبل از هر کاری مقدمات آن را فراهم کنی قطعاً باید از حرفه ای های آن کار کمک بخواهی. شاید بخواهم یک روز با پای پیاده به زیارت سلطان خراسان بروم و به یاد حال و هوای گذشته به ایشان تقرب بجویم و با خودم و آقا خلوت کنم اما قطعاً برنامه سفر را با آژانس محبوبم هماهنگ می کنم. تا اقامت و وسایل بازگشتم رو فراهم کنند و همچنین در جریان سفر من باشند و در موقع لازم بتوانند به من کمک کنند.

بارها در سفر اتفاقاتی افتاده که اگر به من بود سردرگم می شدم، اما برنامه ریزان سفرم بی آن که بدانم مسایل را برایم حل کردند. وقتی یک بار که لیدر برای بردنم به فرودگاه و بدرقه مان آمده بود هتل و به فرودگاه رفتیم دیدم همه عصبانی و خسته تو سالن دارن داد و فریاد می کنن وقتی علت رو پرسیدم دیدم پرواز 3 ساعت تاخیر داشته؛ و مردم از این بابت کلافه شده اند. یاد آن روز خودم افتادم که می خواستم تور مشهدم را خودم برنامه ریزی کنم و در فرودگاه همین طور کلافه و عصبانی نشسته بودم. اما امروز تا نیم ساعت قبل چرت بعد از نهارم را می زدم. وقتی با ورود ما گیت ها باز شد یکی از مسافران به من گفت: ” قدمتان سبک بود کاشکی زودتر اومده بودید ما هم این همه اذیت نمی شدیم” . لبخندی زدم و کارت آژانس مسافرتی که مشتری اش بودم رو دادم بهش و گفتم “دستشون سبکه، سفرت رو برات می سازن ” و رفتیم…

قیمت تور مشهد

مجری اصلی تور مشهد بهترین انتخاب برای سفری مطمئن

درد دل مسافر عزیزمون رو خواندی؛ ایشان چند وقتی است که از مشتری های پر و پا قرص ما شده اند و باعث افتخار است که به ایشان و خانواده محترمشان خدمت رسانی می کنیم. آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تور مشهد با یاری خداوند بی نهایت مهربان و با افتخار مخاطب داستان های بسیاری این چنین بوده و توانسته است با جلب اعتماد بسیاری از مسافران نوع دیگری از سفر را به ایشان بشناساند. افتخار می کنیم به پیام های محبت آمیز مسافران خود و رضایت قلبی ایشان.

هرچند که امکانات سفر و گردشگری در بسیاری از مناطق ایران در حد استاندارد نیست؛ اما سعی ما بر این است که بهترین امکانات منطقه را با نازل ترین قیمت ممکن برای مسافرین خود فراهم کرده و تا پایان سفر پیگیر برنامه های سفر مسافران خود باشیم. به همین دلیل می گوییم:

“شما هم می خواهی بهترین انتخاب تور مشهد را داشته باشی؟

فارا گشت به عنوان مجری مستقیم تور مشهد با بالاترین درصد رضایت مسافرین، سال ها است که بر اساس سلیقه و بودجه مسافران، تورهای مشهد ارزان را اجرا می کند.

بنابراین کامل ترین اطلاعات (هر چیزی که لازم هست بدانی) برای انتخاب بهترین تور مشهد هوایی و زمینی را به شما می دهیم.”

خرید شما ابتدای مسئولیت ما بوده و ما با افتخار تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا  از مشکلات سفر شما بکاهیم. هر چند که ماهیت سفر به خودی خود با مشکلات مربوط به خودش زیباست و باعث رشد و تعالی انسان می شود. تمام سعی ما بر این است که شما با خیال آسوده و راحت با قطار یا با هواپیما از سراسر ایران به مشهد بتوانی سفری خوش داشته باشید و لذت ببری. پیشنهاد می کنم برای اطلاع از جدید ترین قیمت ها و آفرها به کانال تلگرام تور داخلی فارا گشت سری بزنی. بهترین شرایط سفر به مشهد و سایر شهرهای ایران را می توانی داشته باشی.

نقشه مشهد در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

بهترین انتخاب سفر به مشهد به غیر از قیمت و امنیت میتونه با تفریح هم کامل شود. مشهد جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود. اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگه ای داره، صفحه وبلاگ تخصصی مشهد رو که برات آماده کردیم می تونی ببینی، مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده به یاد ماندنی به مشهد داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات بهترین انتخاب سفر به مشهد که برات شرح دادیم و می خواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی، صفحه تور مشهد فارا گشت رو حتما ببین. ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت می کنه )

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتل ها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به مشهد و جذابیت های این شهر رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آن جا استراحت کنی. این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل های مشهد کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس مسافرتی فارا گشت تماس می گیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره بهترین سفر به مشهد، مدت زمان سفر به مشهد، امکانات و درجه هتل های پکیج تور مشهد ارزان عادی یا تور مشهد نوروز و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ می دهند. پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می‌ توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

 

02186037414
09208008108
تور مشهد آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا