تور چابهار پاییز

دفتر مرکزی فروش تور پاییزه چابهار 1402 (هوایی) با مجوز رسمی از سازمان گردشگری ایران

در این صفحه شما با قیمت تورهای پاییز چابهار (مهر، آبان و آذر)، برنامه گشت ها، ترانسفر فرودگاهی، هتل ها و سوالات متداول مسافران چابهار آشنا می شوی:

تور چابهار پاییز

قیمت تور چابهار ویژه پاییز 1402

قیمت ها با ارزان ترین پروازهای چارتر ویژه ایام عادی محاسبه شده اند و امکان بیشتر و کمتر شدن دارند:

هتلهر نفر در اتاق دو تخته
هر نفر در اتاق یک تخته
شاهان

★★★★

7.700.000

تومان

9.600.000

تومان

لاله

★★★★

8.400.000

تومان

10.400.000

تومان

فردوس

★★★★

8.850.000

تومان

12.400.000

تومان

آذین

★★★

8.100.000

تومان

10.200.000

تومان

لیپار

★★★★★

10.500.000

تومان

12.200.000

تومان

خدمات تور: سه شب و چهار روز، اقامت در هتل، صبحانه، بلیط رفت و برگشت هواپیما، دو گشت نیمروزی رایگان، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی در چابهار و راهنما.

گشت های پاییزی چابهارگردی

کامل ترین گشت ها را در تور چابهار ویژه فصل پاییز فارا گشت اجرا می کنیم

(با رزرو این تور، شما 2 گشت نیمروزی رایگان در چابهار، همراه با راهنمای مورد اعتماد فارا گشت خواهی داشت.)

گشت رایگان شماره 1

گشت رایگان شماره 2

گشت انتخابی با هزینه

 • تور شرق چابهار
 • خلیج گواتر
 • خور
 • بریس
 • ارتفاعات ساحل اسکله بریس
 • جنگل های حرا
 • بازدید از شنای دلفین ها
 • یک وعده غذا با هزینه

گشت انتخابی با هزینه

 • تور غرب چابهار
 • روستای درک
 • ساحل درک
 • بندر تنگ
 • باغ های گرمسیری
 • کهیر
 • کوه های گل افشان
 • یک وعده غذا با هزینه

چطور می توانیم بهترین تورهای چابهار را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزانترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران چابهار خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

شماره تماس برای خرید تورهای پاییزی چابهار

برای رزرو تورهای کامل چابهار و آف خورده ویژه جشنواره پاییز faragasht و یا استعلام قیمت به روز شده، با شماره های زیر تماس بگیر:

سوالات متداول مسافران تورهای پاییزی چابهار

سوالاتی که اغلب مسافران تورهای مسافرتی فصل پاییز برای بندر زیبای چابهار که از فارا گشت می پرسند را برای شما گرد آوری کرده ایم:

1- تور پاییزی چابهار faragasht چه امکاناتی دارد؟

یکی از بهترین پکیج های تور پاییز ایران که به شما معرفی می کنیم، سفر به چابهار است. مسافرتی فراموش نشدنی به بندری بسیار زیبا. به همین جهت کامل ترین خدمات را به شما ارائه می دهیم.

تورهای پاییزی چابهار فارا گشت شامل رزرو بلیط هواپیما، ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی، اقامت در هتل به همراه صبحانه و 2 گشت نیمروزی از جاهای دیدنی چابهار همراه با بهترین راهنمای منطقه می باشند.

2- از کدام شهرهای ایران تور پاییزه برای چابهار اجرا می کنید؟

از آن جایی که آژانس فارا گشت کوروش کبیر مجری مستقیم و اصلی تورهای ایرانگردی است؛ چندین سال است که با کمک و یاری خداوند بی نهایت مهربان و بعد از آن، تجربه اجرای بهترین تورها و آشنایی با شرکت های مختلف پروازی، قادر است که از فرودگاه هر شهری که به سمت بندر چابهار پرواز داشته باشد، این تور را برای شما اجرا کند.

تورهای زیادی هر روز از تهران اجرا می شوند. در کنارش تور مشهد به چابهار را برای مشهدی های عزیز و شهرهای اطراف آن اجرا می کنیم. اگر هم اهل شیراز یا شهرهای اطراف آن باشی این خبر خوب را بدهم که تور شیراز به چابهار هم در لیست برنامه های اجرایی فارا گشت می باشد تا بتوانید با خیال راحت به این بندر زیبا سفر کنی.

اگر در آینده نزدیک از شهرهای دیگر نیز به سمت چابهار مسیر پروازی ایجاد شود، برای شما آن را هم اجرا خواهیم کرد؛ پس خیالت همه جوره راحت.

تور پاییزه چابهار

3- از تهران تا چابهار با هواپیما چند ساعت است؟

سفر هوایی از تهران تا چابهار حدودا 2:00 ساعت طول می کشد. البته باید مدنظر داشته باشی که برخی از پروازها مستقیم به فرودگاه چابهار می روند و برخی دیگر یک استاپ تقریبا نیم ساعته در فرودگاه زاهدان دارند.

4- چرا قیمت تور پاییز چابهار faragasht.com در روزهای مختلف، متفاوت می شود؟

همان طور که چند سطر بالاتر خدمت شما عرض شد، قیمت ها با ارزان ترین پروازهای چارتر محاسبه شده اند. نرخ بلیط پروازهای چارتری که برای مسافران از نظر هزینه، بسیار به صرفه هستند در روزهای مختلف هفته و ماه های فصل پاییز (اول و آخر هفته ها، وجود یا عدم وجود تعطیلی و روزهای پر مسافر) متغیر می باشند.

از طرفی ارزان ترین قیمت ها شامل هواپیما هایی می شوند که یا کیفیت بالایی ندارند یا ساعت حرکت مناسبی نخواهند داشت که ممکن است باب میل برخی از مسافران نباشند.

بنابراین کارشناسان متخصص گردشگری فارا گشت کوروش کبیر (faragasht.com) بر اساس سلیقه و درخواست مسافران قیمت تورهای درخواستی را اعلام می کنند تا همه جوره رضایت شما جلب شود.

5- در این سفر پاییزی پیشنهاد می کنید در کدام هتل های چابهار اقامت داشته باشیم؟

چابهار دارای چند هتل ستاره دار و چند اقامت گاه بومگردی است. بر اساس امکانات و شرایط این شهر، پیشنهاد می کنم که در هتل های ستاره دار اقامت داشته باشی تا هم از نظر امنیت و هم تمیزی، انتخاب بهتری باشد.

از معروف ترین هتل ها: هتل 5 ستاره لیپار، هتل های 4 ستاره فردوس، لاله و شاهان و هتل 3 ستاره آذین ستند.

اگر می خواهی بدانی که هر کدام از هتل های ذکر شده، چه امکانات و شرایطی دارند می توانی با کلیک یا تاچ بر روی عبارت ” هتلهای چابهار ” به صفحه مورد نظر هدایت می شوی.

6- ساعت تحویل و تخلیه اتاق هتل های چابهار به چه صورت می باشد؟

طبق قوانین جهانی هتل داری و انجمن صنفی هتل داران ایران، در اکثر مواقع تحویل اتاق به مسافر ساعت 14:00 و تخلیه آن ساعت 12:00 می باشد. هنگام رزرو پروازهایی که صبح زود یا آخر شب حرکت دارند، لطفا ساعات مذکور را مدنظر قرار بده.

فارا گشت چندین سال است که به عنوان مجری مستقیم تور چابهار در ایران با بالاترین درصد رضایت مسافرین مشغول به فعالیت می باشد. برای اطلاع از آف های لحظه آخری تور پاییزه چابهار تماس بگیر. همکاران ما آماده پاسخگویی و مشاوره به شما درباره تورهای چابهار پاییز (مهر آبان آذر) می باشند.

سایر تورهای چابهار

تورهای مسافرتی چابهار که فارا گشت برای شما اجرا می کند:

تورهای پاییزی مشابه

سایر آفرهای پاییزه که برای شما اجرا می کنیم:

پیمایش به بالا