تور ایرانگردی؛ تور داخلی

بهترین تورهای ایرانگردی 1402 ارزان و لاکچری (هواپیما، قطار و اتوبوس) از تهران و سایر شهرها

برگزاری تور داخلی لحظه آخری با بالاترین درصد رضایت مسافرین و خدمات ویژه فارا گشت، مختص شما.

می‌ شود ایرانی باشی و ایرانگردی را دوست نداشته و جای‌ جای سرزمین مان را به مدد تور ایرانگردی و تورهای گردشگری داخلی نشناسی؟ شهرهای مختلف ایران گردشگران را از آن‌ سوی آب‌ ها به سمت خود می ‌کشاند و جاذبه‌ هایش علاقه ‌مندان بسیاری را شیفته نموده است.

پس تا بیش از این دیر نشده با ما (آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر) تماس بگیر و یک تور داخلی ایرانگردی ارزان و هیجان انگیز برای خود و خانواده و یا جمع دوستانت رزرو کن و لذت تور گردشگری داخلی را با آن‌ ها نیز تقسیم کن.

تا انتهای این صفحه با عنوان های زیر آشنا خواهی شد:

 • تورهای ایرانگردی از تهران
 • تورهای داخلی از سایر شهرها
 • خدمات ویژه تور داخلی فارا گشت
 • نظرات و سوالات مسافرین فارا گشت قبل از سفر
تور ایرانگردی | تور داخلی

لیست تور ایرانگردی و تورهای داخلی از تهران

فارا گشت مرکز اصلی رزرواسیون کامل ترین تورهای داخلی

برای اطلاع از شرایط و قیمت تور از تهران (با قطار، هواپیما یا اتوبوس)؛ روی عکس شهر دلخواهت کلیک یا تاچ کن:

تور مشهد

تور مشهد

با تور مشهد آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا در جوار حرم امام رضا در بهترین هتل ها اقامتی بی نظیر داشته باشی.

تور کیش

تور کیش

با تور کیش آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا تجربه ای شاد و بیاد ماندنی در این جزیره زیبا داشته باشی.

تور یزد

تور یزد

با تور یزد آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا اقامتی ناب در شهر بادگیرها و کاریزها و خانه های خشتی داشته باشی.

تور شیراز

تور شیراز

با تور شیراز آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری فوق العاده به شهر اولین امپراطوری ایران داشته باشی.

تور اصفهان

تور اصفهان

با تور اصفهان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری به نصف جهان و میدان نقش جهان تاریخی داشته باشی.

تور چابهار

تور چابهار

با تور چابهار آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا بهترین سفر به تیس و کنارک و همیشه بهار چابهار را داشته باشی.

تور کرمان

تور کرمان

با تور کرمان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا اقامت در نگین شهرهای تاریخی کویری ایران را داشته باشی.

تور تبریز

تور تبریز

با تور تبریز آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا دیدنی هایی زیبا از تبریز و جلفا و کندوان داشته باشی.

تور قشم

تور قشم

با تور قشم آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری فوق العاده خاص به جزیره عجایب هفتگانه خلیج فارس داشته باشی.

تور خوزستان

تور خوزستان

با تور خوزستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا اقامتی متفاوت در طبیعت و تاریخ استان خوزستان کشورمون داشته باشی.

تور سرعین

تور سرعین

با تور سرعین آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا لذتی ناب در دامنه سبلان و چشمه های آبگرم داشته باشی.

تور بندرعباس

تور بندر عباس

با تور بندر عباس آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا تجربه سفری متفاوت به تاریخ جنوب ایران را داشته باشی.

تورهای داخلی از سایر شهرها

فارا گشت کوروش کبیر مجری مستقیم بهترین تورهای ایرانگردی

برای این که بدانی قیمت تورهای مسافرتی داخلی از شهری که در آن زندگی می کنی چقدر است؛ روی باکس شهر دلخواهت کلیک یا تاچ کن:

چطور می توانیم بهترین تورهای مسافرتی داخلی را برگزار کنیم؟

اول از هر چی؛ یاری، کمک و همراهی همیشگی خداوند بی نهایت مهربان را داریم که با بهترین شکل ادامه بدهیم.

مجوز رسمی و مورد تایید

دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران هستیم و به تعهداتمان برای اجرای تورها پایبند می مانیم.

ارزان ترین قیمت نسبت به خدمات

برای مسافرین خودمان با هتل ها و ایرلاین ها و قطارها چانه زدیم تا بهترین قیمت را بدون آن که لطمه ای به کیفیت تور وارد شود را ارائه بدهیم.

کامل ترین پیگیری و پشتیبانی

پیگیری و پشتیبانی کاملی را از مسافرین خود انجام می دهیم و در هر شرایطی تمام قوا در کنار همسفران خود می مانیم.

حرفه ای ترین کادر و لیدرها

با برخورداری از کادر حرفه ای در آژانس و همکاری لیدرهای محلی مجرب، برنامه ریزی فوق العاده ای را برای تمام تورها انجام می دهیم.

برگزاری تور داخلی ارزان و لاکچری در بهترین تورهای ایرانگردی

به عنوان بهترین سایت تور مسافرتی راجع به سفر و مسافرت هرچه بگوییم کم است ولی بحث ما در این مقاله سفر های تور داخلی است. سفر به جای جای سرزمین اهورائی ایران.

نمی دانم اهل سفر هستی یا نه ولی این نوشته را می نویسم تا با هم سفری کنیم به سرزمین مادریمان و اگر بعد از این سفر خیالی؛ دوست داشتی آژانس مسافرتی بهترین تور ایرانگردی واقعی را امتحان کنی همه کارها فقط با یک تماس حل می شود.

اجداد ما همان طور که در سایت lonelyplanet.com آمده، حرفه ای های سفر بودند و از روزی که خود را شناختند در سفری طولانی خود را از سرزمینی دور به این بهشت کوچک رساندند.

گروهی از آنان قرار گرفتند و گروهی به سفر خود ادامه دادند. گروهی که ماندند هرگز قرار ماندن نداشتند و از هند و چین تا روم دائم در حال رفت و آمد بودند و گروهی که رفتند ماندند و این اولین داستان سفر بشریت بود که ما آریائی ها رقم زدیم.

یاد شعری افتادم که می گوید: هستم اگر می روم گر نروم نیستم. حالا برای رفتن به چه چیزهایی نیاز داریم؟

لابد اولین گزینه که در ذهن شما پر رنگ خواهد شد پول است. بعد سلامتی و بعد وقت و زمان مناسب و همسفر خوب و حال سفر و حوصله و جایی که بخواهیم برویم و….

نه نشد این طوری سفر برو نیستی!

تور ایرانگردی فارا گشت

تور ایرانگردی یه جور دیگه

بیا این بار یه جور دیگه بریم سفر گردشگری داخل ایران خودمون، با توجه به منابع بین المللی مثل quora. همه این ها که گفتی، من نگفتم لازم نیستند، ولی هرگز همه اینا با هم جور نمی شه اگر هم بشه مطمئنا یکیش جور نمی شه. یعنی این طوری هیچ وقت نمی خوای بری سفر؟

سفرهایی که رفتی رو مرور کن؛ بی تعارف مرور کن… چندتاشون همه شرایط جور بود رفتی؟

خیلی از سفرهامون رو به دلیل رودربایسی و دعوت دیگران و دوستان و کلافگی و فرار از روزمرگی رفتیم. که البته خوش هم گذشت در نهایت. کم و زیاد داره ولی بالاخره حتی اگر بد هم بوده باشه خاطره شده.

اگر مشکل دعوت و اصرار همسفران باشه، من از طرف خودت بهت اصرار می کنم و دعوتت می کنم شما رو به یه سفر ایران گردی کامل و امن.

بذار این قضیه به یک سفر ختم بشه… اگر روزی دوست داشتی بری سفر و واقعا دیگه نتونی چه از لحاظ مالی چه از لحاظ فیزیک و سلامتی، آیا می تونی این لحظه رو که من به شما اصرار کردم و نیامدی را فراموش کنی؟!

شماره تلفن های فارا گشت کوروش کبیر برای خرید تور داخلی

ما منتظر تماس شما هستیم. ساعات پاسخگویی روزهای شنبه الی چهار شنبه 9.30 الی 18.00 و روزهای پنج شنبه 9.30 الی 14.30 می باشد.

پس تا زمان و دل و دماغ سفر داری دست به کار شو؛ این جمله معروف که اگر سفر نکنی می پوسی رو جدی بگیر؛ وقتشه با ما همسفر شوی.

در تورهای ایرانگردی ارزان دوست داری از کجای ایران شروع کنیم ؟ چی؟ شمال!

نه این بار بیا سفر داخلی رو بریم از جنوب شروع کنیم. نترس بیا خوش می گذره:

تور ایرانگردی
تور داخلی چابهار

بهتره از بهشت گمشده گردشگری ایران چابهار شروع کنیم از زمان هخامنشیان چابهار کنونی به بندر تیس معروف بود و یکی از بزرگترین و معروف ترین شهر های امپراطوری ایران. چابهار یعنی شهر چهار بهار.

چابهار همیشه بهار است؛ باور نداری تابستان و زمستان با تور چابهار فارا گشت به آن جا سفر کن تا به این حرف اطمینان پیدا کنی. در گرمترین روزهای تابستان سفر کنی و یا سرد ترین روزهای زمستان تا مطمئن شوی اسم آن را بیهوده چهار بهار نگذاشته اند. علاوه بر این ها بیش از 20 نقطه دیدنی بی نظیر و خرید عالی از مزایای این سفر داخلی است و این ها غیر از عجایب چابهاره که قطعا وقتی ببینی شگفت زده می شوی.

بی شک چیزهایی در تور چابهار خواهی دید که شما انتظار آن را نخواهی داشت. با فارا گشت کوروش کبیر هر تاریخ و زمانی که دلت بخواد می تونی بپری بری چابهار و لیدرهای ما اونجا منتظرتن ببرن بگردوننت تا کلی بهت خوش بگذره. اگه حتی سه روزم وقت داشته باشی می تونی خیلی چیزها رو که بقیه ندیدن، ببینی.

همون نزدیکی، جزیره قشم رو هم داریم. دوست دارم این جزیره رو با هم بگردیم. تا می گیم جزیره تو ذهن همه می گنجه یه جای کوچیک که خیلی هم دیدنی نباید باشه. مگه تو اون گرما چی می تونه باشه؟

هر کی این طوری بهت گفت بهش فقط لبخند بزن. قشم جزیره ای بزرگتر از تصور شماست. بزرگ و زیبا و پر از مواهب طبیعی دیدنی. غیر از مراکز خرید و روستاهای متعدد آن، جنگل حرا و جزیره هنگام و هرمز و دره ستاره ها و جزایر ناز و غیره رو داره که وقتی با تور قشم فارا گشت به اونجا سفر می کنی کاملا سرگرمی و لذت می بری.

تور داخلی قشم
تور داخلی کرمان

در تورهای مسافرتی داخلی به کرمان می رسیم. کرمان رو باید دید. شهری که طولانی ترین بازار تاریخی ایران رو داره شهری که زمانی مرکز تجارت جهانی بود از چین تا روم و عربستان تا مغولستان و ارمنستان کویر شهداد را حتما باید ببینی.

البته کلوت های زیباش رو هم ببین تا هیچ کس تو دنیا نتونه برای شما از زیباترین کویر دنیا بگه و شما ندیده باشی. باغ شازده ماهان رو اگر ندیدی پس زیباترین باغ ایرانی رو نیز ندیدی. در مرکز یک کویر ماسه ای باغی سرسبز مانند نگینی از زبرجد درمیان رمل های طلائی مانند یک انگشتر بی نظیر در انگشتان کویر کرمان می درخشد و تور کرمان فارا گشت را دیدنی تر می کند.

بعضی ها میگن به یزد نرو ولی اگر خواستی بری بدان که به پایتخت مساجد فیروزه ای سفر کرده ای. آن جا دارالمومنین است و مردم نیک روزگار ما را ملاقات می کنی، مردمی صاف و زلال با لهجه ای شیرین.

شهر شهد و شکر و شیرینی گویی به کندوی عسل کویر سفر کرده ای. شهری آباد و زیبا و سرسبز در وسط کویر زیبا و ساده. این شهر را صبح تا عصر ببین و شب ها فقط به آسمانش خیره شو. گویی دنیایی دیگر در تو سفر خواهد کرد. کهکشان راه شیری و میلیارد ها ستاره از دریچه چشمانت به تو سفر می کنند. خجالت نکش و ستاره ای برای خودت بچین. این میوه کویر است که در تور یزد فارا گشت برای خودت میچینی… نوش جان

بین خودمان باشد کویر یزد طالب آسمان شب شده است. من به چشم خود، هم آغوشی آنان را باهم دیده ام تو نیز بمان و ببین. اگر باور نداری اما یادت نرود سکوت کن و آرامششان را بر هم نزن بگذار این انتظار طولانی روز برای هم آغوشی شب بی ثمر نماند. شاید برای همین است که مردم یزد، شب ها زود چراغ ها را خاموش می کنند. بدان که یزد تور ایرانگردی را رنگی تر می کند.

تور داخلی یزد
تور داخلی شیراز مقبره کوروش
تور داخلی شیراز تخت جمشید
تور داخلی شیراز

مگه می شه صحبت از برگزاری تور داخلی ایران بشه و سراغ تور شیراز فارا گشت نرفت؟!! شیراز سرزمین افتخار و عظمت ایران است. از شیراز براتون نمی خوام هیچی بگم…

فقط این رو برات بگم که اگر ایرانی هستی و هنوز شیراز رو ندیدی باید هرچه زودتر خودتو برسونی به این سرزمین. این سرزمین مرهم دل تنگ ما ایرانی هاست. جائی که روح شادی از گذشته ای دور و از نیاکان ما هنوز در آن در جریان است. گویی شادی را در آن شهر محصور کرده اند. اگر دلت می خواد از چیزی فرار کنی و اگر دوست داری به جائی پناهنده شی یا اگه دلت جوری گرفته که هیچ جوره در سفر وا نمی شه برو شیراز سراغ پاسارگاد رو بگیر….

یه مقبره ساده اونجا هست که راحت پیداش میکنی که یه عالمه حس خوب. یه جوری زمان بندیت رو تنظیم کن که بتونی تا وقتی دلت واشه پیش مقبره کوروش کبیر بنشینی و اون به حرفهایت گوش دهد. گویی بعد از دو هزار سال هنوزم نیاز به نوازش دستانش داریم. لحظه به لحظه این دیدار رو به خاطر بسپار.

اگر دلت آروم گرفت بیا بریم یه جا تا حس خوب افتخار رو تجربه کنی. از نقش رجب و نقشم رستم که بگذریم تخت جمشید رو باید ساعت ها با هم بگردیم. این جا نماد فرهنگ و تمدن و اقتدار ایرانیان است. تعدادی تخته سنگ تراشیده و منظم از 2500 سال پیش تا کنون.

هر نوشته ای دیدی بخوان و هر سخنی که راهنما ها می گویند را بشنو چون این ها حداقل هائی است از چیزی که باید گفته شود و تو “خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل”.

بیا بریم شیراز در بهترین سفرهای ایران گردی. خود شهر رو ببینیم دم دروازه قرآن که رسیدی صدای شادی رو می شنوی حال خودتم دیگه باید خوب شده باشه. اگه دلت خواست برو پیش مردم و تو شادیشون شریک شو. نگران نباش مردم شیراز خیلی خیلی خونگرمند. دوست باشی باهات دوست می شن. دوست داری باغ ارم رو ببینی باید صبح بری که تا عصر اون تو بچرخی و لذت ببری از این بهترین تور داخلی لحظه آخری که انتخاب کردی. سعدیه و حافظیه رو دیگه باید عصر بری اونجا مامن مردم اهل دله، غروب ها حال و هوای اونجا تغییر می کنن. بیا و امروز و عجله نکن همین جا بشینیم و ساز و آواز و شعر خوانی رو از دست ندیم.

صلاح کار کجا و من خراب کجا، ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس، کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا.

این جا شیرازه و زادگاه منو تو همه ایرانیان؛ نمی خواهم از شیراز بگویم چون تو خودت در درونت شیراز را حمل می کنی. نیازی به گفتن منو هیچ کس دیگه ای نیست و در درونت همیشه آن را حس کرده ای و شاید اگر نرفته باشی ندانی که اهل آنجائی.

نمی گویم و تو نیز نگو بگذار هوای آن جا در ما بگذرد و غبار آن بر جان ما بنشیند تا زنده شود دلمان به خاک وطن.

باید برویم اما دلمان می ماند…

راستی کیش نرفتیم؛ نزدیک بود مروارید خلیج پارس رو ندیده، بریم. جزیره زیبای کیش به واقع یه سفر لاکچری حساب می شه. جزیره ای مرجانی و تمیز و پر از مراکز تفریحی و خرید.

وقتی می ری کیش انگار زمان بر راس ساعت تفریح گیر می کند. هر چه بیشتر می مانی لذت های بیشتری کشف می کنی. تا جائی که می تونی در این جزیره پیاده روی و دوچرخه سواری و موتور سواری کن تا چشمان شما مملو از زیبایی های این جزیره شود. و تور کیش فارا گشت را هیجان انگیز تر کند برایت. اگر هتلت رو خوب انتخاب کنی که دیگه همه چی تکمیله و با قمیت مناسب هم که ترکیب بشه، تور ایرانگردی ارزان و فوق العاده ای را تجربه خواهی کرد.

تازه از اونور یه خرید خوب از صدها فروشگاه و برند لذت خاصی داره که فقط باید تست کنی. این همه فقط با هزینه ای یک دهم دبی و شارجه و غیره می تونه برای هر قشری با هر درآمدی اتفاق بیوفته. سخت نگیری تورهای ایران گردی و سفر به کیش خیلی خوش می گذره.

تور داخلی کیش
تور داخلی بندر عباس

حالا دلم می خواد ببرمت بندر عباس و اهواز و آبادان و شوشتر؛ طبق سلیقت، زمینی یا هوایی؛ یعنی دل شهر های فوق العاده دیدنی جنوب و جنوب غربی کشورمون تا تور ایرانگردی با قطار یا هواپیمای کاملی رو با هم تجربه کنیم. و کلی لذت ببریم از مردم خونگرم و جاهای دیدنی این شهرها که تکرار نشدنی هستند.

ولی مگه الان فرصت می شه این همه جاهای دیدنی ایران رو دید؟ پس باید یه بار دیگه بیای حسابی بگردیم و لذت ببریم. تور بندرعباس فارا گشت در برنامه ایرانگردی تور مختص خود شماست.

و اما اصفهان؛ تور اصفهان فارا گشت رو همه دوست دارن. یکی از تمیز ترین شهرهای ایران که مردم شیرین زبونش و اونهمه ابنیه تاریخیش هر گردشگر داخلی و خارجی رو مجذوب خودش می کنه. چه برسه به اون همه هنرمندی و صنایع دستی جور واجور و رنگانگ.

نمی دونم من این طوریم یا شما هم همین طوری هستی، هر چی که می خرم بازم فکر می کنم کاشکی اون یکی رو هم خریده بودم. شاید به نظر نیاد ولی اصفهان سفری است که دلت می خواد بیشتر پول داشته باشی و هی خرج کنی و بگردی و کلی سوغاتی بخری. یه کم دیگه تو شهر بگردیم آدم حیفش میاد چیزی رو ندیده بره و البته با توجه به حجم مکان های بازدیدی حتما یه عالمه ش جا می مونه مگه این که چند روزی وقت داشته باشی.

تازه از اون طرف، نزدیکی های اصفهان شهرهایی هست که حتما باید به لیست سفرهای خودمون اضافه کنیم و بهشون سری بزنیم. البته میگم سری بزنیم که منظور چند روزی رو به گشت و گذار بگذرونیم بود. شهرهایی مثل کاشان، زواره، قم، سمنان و شاهرود که هر کدوم پر از اماکن زیارتی، تفریحی و تاریخی زیادی است و معروف شده اند به تورهای داخلی ارزان قیمت زمینی.

تور داخلی اصفهان
تور داخلی نیشابور
تور داخلی نیشابور خیام

حالا بزن بریم نیشابور یه سری بزنیم. نیشابور خودش مقصد گردشگری حساب می شه. شهر فیروزه ای ایران. قیمتی ترین معدن آبی جهان، بی نظیر و درمانگر. شهر دوست داشتنی؛ شهر علم و ادب؛ دروازه علم در سال های دور؛ بزرگترین دانشگاه و کتابخانه جهان؛ شهر مقاومت و خون و عزت ایران در دوران مختلف تاریخ.

شهر مغول ستیز جائی که فتح الفتوح چنگیز اسم گرفت. آنقدر جنگیدند و کشته شدند که کسی درشهر نماند تا بجنگد حتی عطار بزرگمرد و دانشمند زمان شمشیر بدست گرفت و جنگید و شهید وطن شد.

آرامگاه خیام نیشابوری نقطه عطف این شهر است… آه، خیام دوست داشتنی، کاش بیشتر قدر تو را می دانستند و می دانستیم.

هر وقت پرسیدی امروز چه تاریخی است و یا سال تحویل چه روز و ساعت و ثانیه ای است و یا خواستی بدانی دو هزار سال پیش در این تاریخ، چند شنبه بوده و دو هزار سال دیگر این تاریخ چند شنبه می شود. یاد این بیوفت که دقیق ترین تقویم تاریخ بشریت را مدیون کدام دانشمند هستی و چرا مثل برخی کشور ها دنبال ماه و ستاره ها نمی دوی و همه چیز نزدیک هزار سال است سر جای خود با دقت صدم ثانیه رخ می دهد. هیچ تقویم ایرانی هرگز غلط نمی شود و همه ساعت خود را با ما میزان می کنند. و علت همه این ها در نیشابور به خواب رفته است. به مقبره خیام رسیدی سکوت کن تا برایت تمام علمش را در جامی از دو بیتی بریزد و شما سر بکشی:

اين قافله عمر عجـب می گذرد، درياب دمی کـه با طرب می گذرد

ساقی غم فردای حريفان چه خوری، پيش آر پياله را که شب می گذرد

وقت بسیار می خواهد گذار از نیشابور و خَـرو و دهکده چوبی و بینالود را سیر دیدن.

اما مشهد؛ مشهد نزدیک است و دل بی تاب دیدار یار.

مشهد شهر ثامن الحجج و زیارت و معنویت و خرید سوغات و دهکده های آبی و شیشلیک های شاندیز و هتل ها و زائرسرا که فوق العاده دیدن دارند. پر توریست ترین شهر ایران است و تور مشهد فارا گشت یکی از پر مخاطب ترین تورهای داخل ایران با قطار یا هواپیما. در مشهد برای همه جا هست و با هر اعتقاد و قصدی به مشهد بروی راضی بر می گردی.

مشهد در این سال ها هر روز بزرگتر و بزرگتر می شود و همیشه و دل و قلب همه ایرانیان جا دارد. روزانه صدها تور مشهد با صدها کیفیت برگزار می شود. اما اگر قصد داشتی یه سفر خوب و بی دغدغه و حرفه ای به مشهد داشته باشی تورهای زمینی و هوائی مشهد آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر رو امتحان کن. این هم بدان برای این که به مشهد بروی نیاز به هزینه زیادی نیست. به همین دلیل مشهد همیشه پر مسافر است و مقصد میلیون ها ایرانی و خارجی.

غیر از مرقد مطهر امام رضا (ع) امام هشتم شیعیان صدها موزه و مکان تاریخی و گردشگری و تفریحی شرایطی را فراهم می آورند تا شما بارها و بارها و بارها به مشهد بروی و باز هم سیر نشوی از این شهر.

تور داخلی مشهد
تور داخلی شمال ایران

خوب تا این جا امیدوارم بهت خوش گذشته باشه. حالا بزن بریم شمال، سه تا استان گلستان و مازندران و گیلان سانت به سانتش زیبا و دیدنیه. اگر فکر می کنی هزار بار شمال رفتی و فکر می کنی همه جاهای خوبشو دیدی سخت در اشتباهی.

اگر دلت می خواد از سفر شمال لذت کاملی ببری با تورهای طبیعت گردی فارا گشت کوروش کبیر سفری داشته باش. قطع به یقین به حرف من خواهی رسید. یاری خداوند بی نهایت مهربان؛ مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری؛ همراهی تور لیدرهای حرفه ای تحصیل کرده؛ برنامه ریزی دقیق و منظم، بخشی از دلایل انتخاب فارا گشت به عنوان مجری اصلی تور داخلی می باشد که سرویس دهی مختص شما دارد.

همین مسیر رو که بریم می رسیم به تبریز، تبریز شهر اولین هاست. یکی از امن ترین شهر های ایران است که وقتی با تور تبریز فارا گشت سفر می کنی با خیال راحت مشغول گشت و گذار خواهی شد و از هوای خوب و خنکش و تمامی جاهای دیدنی تاریخیش لذت می بری.

تور داخلی تبریز خیلی خوش می گذره. چون هم می تونی جاهای دیدنی تاریخی رو ببینی هم بری یه سر بازار سنتی و باحالش و سوغاتی های ناب بخری. در کنارش هم مراکز خرید و تجاری مدرنی داره که هر جنس به روز و مد رو می تونی توش پیدا کنی. از همه این ها که بگذریم می رسیم به بحث شیرین شکم؛ تبریز پر از رستوران های سنتی و مدرن هست که ذائقت هر جوری که باشه می تونی یه دل سیر از غذاهای خوشمزش بخوری.

تور داخلی تبریز
تور داخلی سرعین

اما تور سرعین فارا گشت به همراه گشت در خلخال و اردبیل و آذربایجان غربی زیبا، چقدر فکر می کنی یک دشت می تواند زیبا باشد؟ دیدی چقدر دلت وقتی عکس های سوئیس و آلمان و اروپا را می بیند می خواد بروی آنجا؟ دیدی که همیشه می گیم واااای عجب جایی، کاش می شد اونجا بودم؟

خوب چرا راه به این دوری؟!! زیبایی بی انتهای آذربایجان غربی را ببین. در دشت های سرسبز و بکرش قدم بزن؛ در آبگرم های اهدائی سلطان آذربایجان “سبلان” تمام درد ها و خستگی هایت رو بیرون بریز و میهمان آش دوغ و کباب محلی فوق العاده خوشمزش باش. لختی بیاسای و از زندگی لذت بیشتری ببر.

تا این جا دیدی که بهترین تور ایرانگردی از تهران یا شهرهایی دیگر، (برای مثال از مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، کرمانشاه و هر شهر دیگری در کشورمون) یا همان تور مسافرتی داخلی با قطار یا هواپیما خودمون، می تونه خیلی جذاب و با حال باشه که باعث بشه کلی خوش بگذرونی به خصوص این که در بهترین هتل های داخلی رزرو اقامت داشته باشی. اما هنوز به کردستان زیبا نرفتیم تا مفهوم واقعی زیبائی مناظر را ببینی. آب و هوای پاک و مفرحش رو از نزدیک حس کنی و بهترین سر شیر و عسل ایران را مزه کنی.

مردم خوب کردستان با عرق ملی میهن دوستیشون، زبان زد خاص و عام هستند و اگر دست دوستی به سویشان دراز کنی، نمونه ای زیبا از مهمان نوازی رو می بینی که هر جا نمی شه تجربش کرد. کلی رود و آبشار و سبزه زار هم که دورتادور این استان زیبا رو فرا گرفته، از دیگر دلایلی هستند که مسافران زیادی در تور کردستان ثبت نام می کنند.

تور داخلی کردستان

فارا گشت؛ مجری مستقیم تور ایرانگردی و تورهای داخلی

با بالاترین درصد رضایت مسافرین

با یاری و کمک خداوند بی نهایت مهربان؛ در آژانس فارا گشت کوروش کبیر توانستیم چندین سال تجربه اجرای کاملترین و بهترین تورهای داخلی ایران و ایرانگردی را داشته باشیم و به عنوان مرکز اصلی رزرواسیون تور داخلی ارزان و لاکچری و تورهای خارجی با بالاترین درصد رضایت مسافرین شناخته شویم.

بی صبرانه می خواهیم که برای شما نیز این تورها را در هر فصلی که دوست داری سفر کنی، اجرا کنیم و باعث خوشحالی و لذت و آرامش شما از یک مسافرت رویایی و فوق العاده شویم. هر روز به شعارمان “استراحت و آرامش برای خودت و خانوادت” می بالیم. چون نهایت سعیمان را برای اجرای کامل آن خواهیم کرد.

تور داخلی از تهران یا شهرهای دیگر که به اسم تور ایرانگردی هم شناخته می شود، برای شما به صورت های مختلف و ارزان ترین قیمت اجرا می شود. برای مثال طبق سلیقه و نظر شما وسیله سفر انتخاب می شود. در کنارش پکیج تورهای نوروز و ایام عادی مختلفی برنامه ریزی کردیم. همچون:

 • تور داخلی هوایی با بهترین شرکت های هواپیمایی طرف قرارداد.
 • تور داخلی زمینی با قطارهای مختلف شش تخته و چهار تخته.
 • تور داخلی زمینی با اتوبوس vip ویژه.

همه این ها در اختیار شما قرار می گیرند تا بتوانی با بهترین شرایط به تمامی شهرهای ایران سفر کنی و تمامی زیبایی های تاریخی؛ فرهنگی و تفریحی آن ها را با حرفه ای ترین راهنمایان محلی ببینی و در سفر ویژه، فوق العاده و خوش قیمت و ارزان تور ایرانگردی ترکیبی یا تک شهر، تور گردشگری داخلی کشور خودمون خوش بگذرانی. برای هماهنگی و مشاوره لطفا یا کانال تور مسافرتی فارا گشت را مشاهده کن، یا با ما تماس بگیر.

تور داخلی

تورهای داخلی ایران پیشنهادی فارا گشت

سایر تورهایی که برای شما اجرا می کنیم:

مقالات پیشنهادی:

اگر هنوز تصمیم نگرفتی که در این فصل به کدوم شهر سفر کنی و نیاز به راهنمایی و مشاوره داری، لطفا مقالات زیر را مطالعه کن. به صورت کامل و جامع برایت شرح دادیم که چه زمانی به کدام شهر در تورهای مسافرتی داخلی با قطار، هواپیما و با اتوبوس سفر کنی، بیشتر بهت خوش می گذره.

بهترین شهرهای ایران برای مسافرت در تابستان

اگه می خواهی بدونی که تابستان کجا بری تا بهت خوش بگذره، این مقاله کمکت می کنه.

بهترین شهرهای ایران برای مسافرت در پاییز

اگه می خواهی بدونی که پاییز کجا بری تا بهت خوش بگذره، این مقاله کمکت می کنه.

بهترین شهرهای ایران برای مسافرت در زمستان

اگه می خواهی بدونی که زمستان کجا بری تا بهت خوش بگذره، این مقاله کمکت می کنه.

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما باشند:

تور دور ایران، کجاها می برید؟

تورهای دور ایران شامل بازدید از چهار طرف ایران می شوند. شهرهای مختلفی در چهار گوشه ایران قرار گرفته اند که هر کدام حال و هوا و دیدنی های فوق العاده مختص به خود را دارند.
انتخاب آن ها بستگی به سلیقه شما دارند که در تور دور ایران کدام شهرها را برای اقامت انتخاب می کنی. پیشنهاد می کنم با فارا گشت تماس بگیری تا با کارشناسان تور، مشاوره اختصاصی برای کاملترین برنامه سفر داشته باشی.

قیمت تور ایرانگردی چند است؟

تور ایرانگردی بر اساس انتخاب و سلیقه شما قیمت گذاری می شود. این که شما در چه تاریخی، تور کدام شهرهای ایران را انتخاب می کنی روی قیمت تاثیر می گذارد.
بنابراین لطفا روی لینک بالا کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه تور ایرانگردی فارا گشت شوی و از آن جا شهر دلخواهت را انتخاب کن تا کارشناسان قیمت تور را برای شما محاسبه کنند.

تور ایرانگردی با قطار دارید؟

بله تورهای ایران گردی با قطار هم قابل اجرا هستند. بنابراین اگر در شهر شما ایستگاه راه آهن فعال باشد؛ مستقیم می توانیم برنامه تور را از شهر خودت اجرا کنیم. در غیر این صورت از نزدیکترین شهری که ایستگاه راه آهن داشته باشد برایت بلیط قطار رزرو می کنیم.
پس علاوه بر هواپیما و اتوبوس می توانی از خدمات تور فارا گشت با قطار هم استفاده کنی.

تور ایرانگردی ارزان می خواهم

تور ایرانگردی ارزان که اصطلاحا به آن تور داخلی ارزان نیز گفته می شود، در تاریخ هایی انجام می شود که معروف به ایام خلوتی هستند. یعنی زمان هایی که تعداد مسافران کم است و بلیط های چارتر و هتل ها، ارزان تر قیمت گذاری می شوند.
اگر نمی دانی این ایام چه تاریخ هایی هستند، لطفا روی لینک بالا کلیک یا تاچ کن تا قیمت های ارزان و شرایط تورها را مشاهده کنی.

32 دیدگاه دربارهٔ «تور داخلی»

 1. الهه ربیعی

  اخر من متوجه نشدم برای سه نفر تور یزد جمعا چقدر میشه?هتل 3 ستاره هم باشه مهم نیست, مهم ترانسفر و گشت در اکثر جاهای تاریخی و دیدنی یزده

  1. سلام ، سرکار خانم ربیعی عزیز لطفا با آژانس تماس بگیرید تا همکاران تور داخلی یزد شما را راهنمایی کنند نسبت به تاریخی که میخواهید سفر کنید 02188909296

 2. سلام شما برای تور ایران گردی تورهای ترکیبی ایرانگردی هم اجرا میکنید؟ مثلا ترکیب شیراز و یزد و اصفهان با هواپیما و قطار. البته راهنمای تور که آشنا باشند به جاهای دیدنی هم لازم دارم.

  1. سلام خانم اصغری. بله یکی از تخصصهای کارشناسان فارا گشت تورهای ترکیبی ایرانگردی است. بابت راهنمای تور هم که فرمودید؛ اصلا نگران نباشید در همه تورهای داخلی از بهترین لیدرهای تحصیلکرده استفاده میکنیم. این لیدرها بصورت تخصصی در شهرهای نامبرده فعالیت میکنند و توضیحات کاملی را خدمت مسافران ارائه میدهند و خدارو شکر همه مسافران راضی بوده اند. با کارشناسان تور داخلی ما تماس بگیرید 02188909296

 3. حمید سلطانی

  سلام، متشکرم از اطلاعات کاملی که درباره تور ایرانگردی گذاشتید. بخصوص آن بخش دوم که بصورت داستان شهرهای مختلف ایران را اسم بردید خیلی به من در انتخاب شهر دلخواهم کمک کرد.متشکرم از شما

  1. سلام جناب سلطانی، خداوند بینهایت مهربان را بینهایت شکر میکنم که کمک کرد بتوانیم دغدغه ای که برای انتخاب تور ایرانگردی مناسب سلیقه تان داشتید را رفع کنیم. حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای رزرو تور را خدمتتان ارائه دهند.

 4. سلام به همه شما دست اندرکاران آژانس فارا گشت و همینطور مسافرانی که این نظر را میخوانند. من دنبال برنامه سفر کامل برای تور ایرانگردی بودم که به سایت فارا گشت رسیدم… مثل اکثر دوستان با دیدن جملات و تبلیغات این آژانس فکر کردم ممکنه همش تبلیغاتی و فیک باشه ولی بعد از اینکه نظرات مسافران دیگر در صفحه تورهای مختلف این سایت را دیدم و متوجه شدم که مجوز گردشگری هم دارند دلم رو زدم به دریا و تماس گرفتم و تور ایرانگردی ترکیبی شیراز و یزد و اصفهان رو درخواست کردم. جالب بود که سه تا کارشناس مختلف بابت این تور برنامه ریزی کردند و قیمت دادند. با این کارشون متوجه شدم خیلی تخصصی به بحث سفر و مسافرت نگاه میکنند و صرفا یک برگه جلوشون نزاشتند که از روی اون بخوانند.
  برای خودم و خانواده که مجموعا 4 نفر بودیم ثبت نام کردم توری که ترکیب هواپیما و اتوبوس داشت را برایم رزرو کردند در هتلهایی که بین سه تا چهار ستاره بود چون برنامه گشت از جاهای دیدنی ایران گردی رو برامون در نظر گرفته بودند و زیاد هتل نبودیم، از طرفی هم نمیخواستم هزینه خیلی بالایی بابت هتلهای لوکس بدم (البته این سلیقه و نظر منه) برام جالب بود که همانطور که گفتم تخصصی کار میکنند از روز اول هنگام رسیدن به اصفهان مسول ترانسفر تماس گرفت برای بردن ما به هتل و برنامه های گشت و هماهنگ کردند بهمراه لیدرهای با حوصله که اطلاعات خیلی خوبی داشتند تا برنامه های کامل شیراز و یزد و نهایتا برگشت به تهران از یزد همه چی مرتب و طبق برنامه ریزی بود و جالبتر این بود که تایم آزاد هم برام گذاشتند تا به چیزهایی که مدنظرم بود بصورت شخصی انجام بدم برسم مثل خرید سوغاتی برای اقوام که سختترین قسمت بود 🙂
  خیلی خوشحالم که به فارا گشت اعتماد کردم واقعا عنوان متخصص و مجری اصلی تورهای ایرانگردی حقشون هست و براشون آرزوی موفقیت دارم ان شاءالله. و از مدیریت و تمام کارشناسان تورهایشان تشکر میکنم. مطمئنا در سفرهای بعدیم از خدماتشان استفاده میکنم.
  عذر میخوام که نظرم طولانی شد.

  1. سلام جناب شیرازی عزیز. بسیار متشکرم از نظری که درباره تور ایرانگردی فارا گشت بیان کردید. کاملا یادمه که چقدر حساس بودید و گفتید که اعتماد ندارید و چندین بار تماس گرفتید تا بالاخره راضی شوید به رزرو تور. اتفاقا ما هم اون زمان خیلی درباره شما و حساسیتهایتان صحبت میکردیم و سعیمان این بود که تور شما هم مثل سایر مسافرینمان خوب پیش بره تا نظرتان جلب شود. واقعا برای همه فارا گشتیها مهمه که همه مسافرین هم راضی باشند و بهشون خوش بگذره تا اینجا هم خدای بینهایت مهربان کمکمان کرده که رو سفید باشیم. دیدن این پیامهای رضایت و خوشحالی شما انرژی خوبی به ما میدهد. برایتان آرزوی موفقیت و شادی داریم و بدانیدکه کلیه پرسنل تورهای داخلی فارا گشت در تمامی سفرها در خدمت هستند. منتظر شما در سفرهای بعدیتان هستیم.

 5. مریم مظاهری

  سلام من نظرات مسافران بخصوص آقای شیرازی را خواندم و کاملا بهشون حق دادم که براحتی اعتماد نکنند. تو این زمونه واقعا سخته پیدا کردن آژانس معتبر و مطمئن خود من هم اولش به تور ایران گردی این آژانس با تردید نگاه میکردم و واقعیتش چون قیمتشان خوب بود و اطلاعات کامل و جامعی در سایت گذاشته بودند گفتم امتحانشون کنم نهایتا این تور هم مثل بعضی از تورهای دیگه که از آژانسهای هواپیمایی دیگه خریده بودم خوب در نمیاد، چاره دیگه ای هم نداشتم البته.
  ولی وقتی با تورشون سفر کردم دیدم عینا همان چیزهایی که درباره خدمات تور و گشت و ترانسفر و حتی هتل گفته بودند مو به مو اجرا شد. واقعا واقعا خوشحالم که با فارا گشت آشنا شدم بعد از اون بود که مشتریشون شدم و تا بحال سه تا سفر باهاشون رفتم یزد، شیراز و کیش اگه بشه تور قشم هم برای عید در نظر دارم برم با همسر جان. خلاصه خیالتان راحت باشه فارا گشت آژانس مورد اطمینانی هستش و پشتیبانی خوبی دارند.

  1. سلام خانم مظاهری جز گفتن خدای بینهایت را بینهایت شکر چیز دیگری قادر نیستیم با این لطفی که دارید به ما بگویم.خیلی خوشحالم که رضایت کاملی از تورهای ایرانگردی فارا گشت داشتید و دارید. واقعا یکی از بهترین مشتریان ما هستید که هر بار قصد میکنید سفری را ثبت نام کنید با لذت تمام کارهای شما را انجام میدهیم. با اخلاق خوبتان هم که کارشناسان تور فارا گشت را طرفدار خودتان کردید 🙂 . امسال برنامه های خوبی برای تورهای نوروزی داخلی داریم که در این صفحه تور نوروز میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. البته منتظر تماس شما هستیم تا مثل تمامی رزروهای قبلی برنامه ریزی مختص سلیقه خودتان و همسر گرامی داشته باشیم.
   بازهم تشکر میکنم بابت نظری که دادید بابت خدمت رسانی ما.موفق و شاد باشید.

 6. مجید بستانی

  صبح شما بخیر من سوالی دارم لطفا جواب بدهید چون آژانسهای دیگر پاسخ درستی ندادند. من اگر بخواهم با خانواده سفر ایرانگردی داشته باشم از سنندج آیا امکان پذیر است؟ مثلا برای تور ترکیبی شیراز اصفهان و کرمان. گشت های تور داخلی شما بصورت گروهی اجرا میشود یا اختصاصی هم دارید؟

  1. سلام جناب بستانی، وقت شما بخیر. برای اطلاعات دقیق خوشحال میشود تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند اما برای راهنمایی های اولیه خدمت شما عرض کنم که تور ایرانگردی از تهران و تمام شهرهای مختلف قابل اجراست و اصلا بابت این قضیه دغدغه ای نداشته باشید.
   تور ترکیبی ایرانگردی که شامل یزد، شیراز، اصفهان، کرمان و حتی شهرهای دورتر به طور کامل قابل اجرا توسط فارا گشتت هستند و بر اساس سلیقه مسافر این امکان وجود دارد که بخواهید با گشتهای گروهی از جاهای دیدنی گشت داشته باشید و یا بصورت اختصاصی مختص خانواده تان. تنها تفاوت در مقدار هزینه است که نسبت به سلیقه شما محاسبه میشود. کاملترین گشتها در تورهای داخلی اجرا میشوند همراه با لیدرهای حرفه ای و تحصیلکرده با قیمت فوق العاده مناسب. نگران هیچ چیز نباشید، به امید خداوند بینهایت مهربان تمام سعیمان را برای مسافرت انتخابیتان خواهیم کرد.

 7. poupak esmaeeli

  در چه فصلهایی تورهای ایرانگردی شما کاملتر و بهتر برگزار میشه؟ یعنی چه زمانهایی تعداد مسافرین بیشتری دارید تا خدمات کاملتری در تور به مسافران بدهید؟

  1. سلام خانم اسماعیلی، تور ایرانگردی همیشه قابل اجرا است. اولا در هر فصل هر کدام از شهرهای دیدنی ایران جاذبه های خاص خودش را دارد که دیدن از آنها خالی از لطف نیست. در ثانی خدای بینهایت مهربان را بینهایت شکر انقدر اقلیم ها و شرایط متفاوت در این کشور آفریده که هر روز از سال میشود برای سفر برنامه ریزی کرد.
   در مورد خدمات تورهای ایران که فرمودید، باید عرض کنم که هیچ فرقی نمیکند برای ما نمیکند در یک سفر داخلی و در یک زمان مشخص ما یک مسافر داشته باشیم یا صد نفر، در هر صورت سعی میکنیم بهترین تور را با کاملترین خدمات همانطور که در هنگام فروش صحبت میکنیم، ارائه دهیم. پس خیالتان راحت باشد و هر زمان که وقت آزاد داشتید و علاقمند به سفر بودید تماس بگیرید تا طبق سلیقه شما تور دلخواهتان از مسیرهای ایرانگردی را برایتان رزرو کنیم.

 8. الهام رحیمی

  سلام خسته نباشید من تور چابهار و کردستان و سرعین می خواهم به چه صورتی هست ممنون از راهنمایی

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم رحیمی. همانطور که در صفحه تور ایرانگردی مشاهده فرمودید، اطلاعات کلی درباره هر شهر قرار داده شده است و برای اینکه برای شهرهای مورد نظرتان رزرو داشته باشید و یا اطلاعات کامل میخواهید، لطفا روی عکس یا اسم شهرهای دلخواهتان کلیک یا تاچ کنید تا وارد صفحه مربوط به تور دلخواهتان شوید. هر چه لازم خواهید داشت بدانید برایتان در آن قسمت درج کردیم.
   اگر هم سوالی در ذهن دارید که نیاز به مشاوره با کارشناسان تور فارا گشت دارید، لطفا تماس بگیرید تا همکاران راهنمایی های لازم را خدمتتان ارائه دهند.

 9. داود خزایی

  سلام دوست عزیز تور ایرانگردی با تور داخلی فرق داره؟ یعنی منظورم اینه که تور ایرانگردی چند تا شهر را با هم میبرید برای گردش و داخلی فقط یک شهر؟ من می خواهم برای خانوادم تور رزرو کنم و نیاز به اطلاعات دارم

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب خزایی. در حالت کلی تفاوت خاصی نیست. به طور کلی بین مسافران تور ایرانگردی و تور داخلی یک معنا را می دهند. در کل فارا گشت به لطف خداوند بی نهایت مهربان یکی از مجریان اصلی اجرای تورهای ایرانگردی است بنابراین طبق سلیقه مسافران اگر تور ترکیبی چند شهر چه با قطار و چه با هواپیما بخواهند می توانیم اجرا کنیم. اگر هم مد نظر مسافران فقط بازدید یک شهر باشد هم می توانیم ارزانترین و کاملترین شرایط رو رزرو کنیم.
   لطفا با آژانس تماس بگیرد تا کارشناسان تور شما را راهنمایی کنند. 02188909296

 10. سلام می خواستم بدونم منی که 16 سال سن دارم میتونم تنهایی بیام یا اگه نه میتونم یه 18 ساله با خودم بیارم که اوکی باشه؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب پوریا. لطفا با ما تماس بگیرید و بفرمایید کدام شهر و کدام هتل می خواهید تشریف ببرید تا همکاران شما را راهنمایی کنند.
   02188909296

 11. احمدرضا

  سلام.وقت بخیر
  یکی از مناطق بکر و دست نخورده که از جاذبه های توریستی بشمار می رود و هرساله کوهنوردان و ایرانگردان را مجذوب و شیفته خویش میسازد، آبشار سیبیه خانی است که در روستای گردشگری لرد در بخش شاهرود شهرستان خلخال استان اردبیل واقع است.
  از شما مدیر تور خواستارم تا این منطقه بکر و دست نخورده که از موهبت های الهی است را جزو برنامه هاتون قرار بدید تا علاقه مندان از طبیعت از این منطقه استفاده کنند.

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب احمد رضا. سپاسگذارم بابت اطلاع رسانی. پیام شما را به تیم تحقیقاتی فارا گشت ارجاع می دهم تا بررسی های لازم را انجام دهند.

 12. ونوس میرزازاده

  با سلام خدمت شما و همکارانتان. می خواهم بدانم که تورهای مسافرتی داخلی شما شامل خدمات گردشگری و دیدنی از جاهای مختلف هم می شود و یا فقط رزرو بلیط و هتل هستند؟ و سوال دیگر اینکه چطور می توانم از قیمت تورهای داخلی شما اطلاع پیدا کنم؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم میرزا زاده. تورهای گردشگری داخلی معمولا با گشت از جاهای دیدنی توسط فارا گشت رزرو می شوند. مگر اینکه برنامه گشت در آن شهر عرف نباشد. اکثر شهرهای تاریخی هم که همراه با راهنمای محلی خواهید بود.
   بابت قیمت هم که فرمودید، هم می توانید با شماره آژانس تماس بگیرید و با کارشناسان صحبت کنید و هم می توانید به کانال تورهای آفری یا پیج اینستاگرام فارا گشت مراجعه کنید.

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب احمد، معمولا تورهای ایرانگردی یا همان داخلی به صورت تک شهر یا در نهایت ترکیبی دو و سه شهر اجرا می شوند. برای دور ایران چون درخواست کننده خیلی کم هست بنابراین این تورها به صورت اختصاصی و فقط برای همان مسافر اجرا می شود.
   اگر تمایل به این مدل سفر دارید با آژانس تماس بگیرید و شهرهایی که دوست دارید مشاهده کنید و تاریخ دلخواهتان را بفرمایید، همکاران من بررسی کرده و برنامه را خدمتتان ارائه می دهند.

 13. مجید نوروزخان

  با عرض سلام, آیا قیمت هتل ها که برای تورهای مختلف اعلام کرده اید برای کل تور هست یا قیمت هر شب؟!
  با تشکر.

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب نوروزخان. قیمت ها بدون بلیط هستند. در اصل قیمت هایی که درج کرده ایم برای تورهای داخلی مختلف برای آفرهای لحظه آخری می باشند. به همین دلیل در زیر قیمت ها درج کرده ایم که برای استعلام پایین ترین نرخ در لحظه برای تورهای مختلف نسبت به سلیقه و خدمات درخواستی تماس بگیرید تا کارشناسان بتوانند بهترین شرایط را نسبت به درخواست شما ارائه دهند.

 14. محسن صبا

  سلام یک سوال دارم؟ شما آژانس مسافرتی تور داخلی تهران هستید یا در شهرهای دیگر هم شعبه دارید؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام جناب صبا عزیز. فارا گشت به عنوان نماینده رسمی آژانس های مسافرتی تور داخلی در ایران فعالیت دارد و دفتر مرکزی ما تهران است. مسافران زیادی از شهرهای مختلف (شیراز، اصفهان، کرمان، یزد، تبریز، اردبیل، ارومیه، کرمانشاه، اهواز، مشهد، همدان، اراک، کرج، قزوین، پرند و غیره چندین سال است که مشتری های ثابت ما شده اند که این یکی از لطفهای بزرگ خداوند بی نهایت مهربان به من و تیم فارا گشت است.
   بنابراین هر زمان که قصد سفر داشتید با خیال راحت تماس بگیرید تا همکاران من شما را برای هر تور داخلی و ایرانگردی که مدنظر دارید راهنمایی کنند.

 15. اکرم صوافی

  سلام نماینده شما در اراک کدوم دفتر توره، یااگه شخصیه، فامیلشون چیه؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم صوافی، ما نماینده در هیچ شهری نداریم. به عنوان دفتر مرکزی در تهران برای تمام مسافران شهرهای مختلف تور و برنامه سفر رزرو می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا