آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور داخلی

تور ایرانگردی فارا گشت

تور داخلی | تور ایرانگردی

می‌شود ایرانی باشی و ایرانگردی را دوست نداشته و جای‌جای سرزمینمان را به مدد تور ایرانگردی نشناسی؟ شهرهای مختلف ایران گردشگران را از آن‌سوی آب‌ها به سمت خود می‌کشاند و جاذبه‌هایش علاقه‌مندان بسیاری را شیفته نموده است.

حال ایرانیان چگونه در این مسابقه سفر و مسافرت از توریست‌ها عقب‌مانده و با مناطق دیدنی کشورشان بیگانه باشند؟ پس تا بیش از این دیر نشده با ما (آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر) تماس بگیرید و یک تور داخلی ایرانگردی برای خود و خانواده و یا جمع دوستانتان رزرو نمایید و این لذت را با آن‌ها نیز تقسیم کنید.

فارا گشت؛ مرکز اصلی رزرواسیون کاملترین تور ایرانگردی و تورهای داخلی

برای اطلاع از شرایط و قیمت تور؛ روی عکس شهر دلخواهت کلیک یا تاچ کن.

تور داخلی | تور مشهد

تور داخلی | تور مشهد

با تور مشهد آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا در جوار حرم امام رضا در بهترین هتل ها اقامتی بی نظیر داشته باشید.

تور داخلی | تور کیش

تور داخلی | تور کیش

با تور کیش آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا تجربه ای شاد و بیاد ماندنی در این جزیره زیبا داشته باشید.

تور داخلی | تور شیراز

تور داخلی | تور یزد

با تور یزد آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا اقامتی ناب در شهر بادگیرها و کاریزها و خانه های خشتی داشته باشید.

تور داخلی | تور شیراز

تور داخلی | تور شیراز

با تور شیراز آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا سفری فوق العاده به شهر اولین امپراطوری ایران داشته باشید.

تور داخلی | تور اصفهان

تور داخلی | تور اصفهان

با تور اصفهان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا سفری به نصف جهان و میدان نقش جهان تاریخی داشته باشید.

تور داخلی | تور چابهار

تور داخلی | تور چابهار

با تور چابهار آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا بهترین سفر به تیس و کنارک و همیشه بهار چابهار را داشته باشید.

تور داخلی | تور کرمان

تور داخلی | تور کرمان

با تور کرمان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا اقامت در نگین شهرهای تاریخی کویری ایران را داشته باشید.

تور داخلی | تور تبریز

تور داخلی | تور تبریز

با تور تبریز آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا دیدنی هایی زیبا از تبریز و جلفا و کندوان داشته باشید.

تور داخلی | تور قشم

تور داخلی | تور قشم

با تور قشم آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا سفری فوق العاده خاص به جزیره عجایب هفتگانه خلیج فارس داشته باشید.

تور داخلی | تور کردستان

تور داخلی | تور کردستان

با تور کردستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا اقامتی متفاوت در طبیعت و هوای دلپذیر غرب کشورمون داشته باشید.

تور داخلی | تور کردستان

تور داخلی | تور سرعین

با تور سرعین آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا لذتی ناب در دامنه سبلان و چشمه های آبگرم داشته باشید.

تور داخلی | تور طبیعت گردی

تور داخلی | تور طبیعت گردی

با تور طبیعت گردی آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شوید تا تفریحی فوق العاده در جنگلها و کویرهای ناب ایران را داشته باشید.

مرکز اصلی رزرواسیون کاملترین تور ایرانگردی و تورهای داخلی

راجع به سفر و مسافرت هرچه بگوییم کم است ولی بحث ما در این مقاله سفر های تور داخلی است. سفر به جای جای سرزمین اهورائی ایران. نمی دانم اهل سفر هستی یا نه ولی این نوشته را می نویسم تا با هم سفری کنیم به سرزمین مادریمان و اگر بعد از این سفر خیالی؛ دوست داشتی آژانس مسافرتی تور ایرانگردی واقعی را امتحان کنی همه کارها فقط با یک تماس حل می شود.

اجداد ما خدایگان سفر بودند و از روزی که خود را شناختند در سفری طولانی خود را از سرزمینی دور به این بهشت کوچک رساندند. گروهی از آنان قرار گرفتند و گروهی به سفر خود ادامه دادند. گروهی که ماندند هرگز قرار ماندن نداشتند و از هند و چین تا روم دائم درحال رفت و آمد بودند و گروهی که رفتند ماندند و این اولین داستان سفر بشریت بود که ما آریائی ها رقم زدیم.

یاد شعری افتادم که میگوید: هستم اگر می روم گر نروم نیستم،حالا برای رفتن به چه چیزهایی نیاز داریم؟

لابد اولین گزینه که در ذهن شما پررنگ خواهد شد پول است. بعد سلامتی و بعد وقت و زمان مناسب و همسفرخوب و حال سفر و حوصله و جایی که بخواهیم برویم و….

نه نشد اینطوری سفر برو نیستی….

تور داخلی

تور ایران گردی یه جور دیگه

بیا این بار یه جور دیگه بریم سفر داخل ایران شهر یا کشور خودمون. همه اینها که گفتم و گفتی من نگفتم لازمه، ولی هرگز همه اینا با هم جور نمی شه اگر هم بشه مطمئنا یکیش جور نمی شه. یعنی اینطوری هیچ وقت نمی خوای بری سفر؟

 سفرهایی که رفتی رو مرور کن؛ بی تعارف مرور کن…چندتاشون همه شرایط جور بود رفتی ؟

خیلی از سفرهامون رو به دلیل رودربایسی و دعوت دیگران و دوستان و کلافگی و فرار از روزمرگی رفتیم. که البته خوش هم گذشت در نهایت. البته کم و زیاد داره ولی بالاخره حتی اگر بد هم بوده باشه خاطره شده.

اگر مشکل دعوت و اصرار همسفران باشه، من از طرف خودت بهت اصرار می کنم و دعوتت می کنم شما رو به یه سفر ایران گردی کامل و امن.

بذارید این قضیه به یک سفر ختم بشه… اگر روزی دوست داشتی بری سفر و واقعا دیگه نتونی چه از لحاظ مالی چه از لحاظ فیزیک و سلامتی، آیا می تونید این لحظه رو که من به شما اصرار کردم و نیامدید را فراموش کنید؟!.

پس تا زمان و دل و دماغ سفر دارید دست به کار شوید؛ این جمله معروف که اگر سفر نکنی می پوسی رو جدی بگیرید؛ وقتشه با ما همسفر شوید.

در تور ایرانگردی دوست دارید از کجای ایران شروع کنیم ؟ چی؟ شمال!

نه این بار بیا سفر داخلی رو بریم از جنوب شروع کنیم. نترس بیا خوش می گذره:

تور ایرانگردی
تور داخلی چابهار

بهتره از بهشت گمشده گردشگری ایران چابهار شروع کنیم از زمان هخامنشیان چابهار کنونی به بندر تیس معروف بود و یکی از یزرگترین و معروف ترین شهر های امپراطوری ایران.چابهار یعنی شهر چهار بهار.

چابهار همیشه بهاراست باور ندارید تابستان و زمستان با تور چابهار به آنجا سفر کنید تا به این حرف اطمینان پیدا کنید. در گرمترین روزهای تابستان سفر کنید و یا سرد ترین روزهای زمستان تا مطمئن شوید اسم آن را بیهوده چهار بهار نگذاشته اند. علاوه بر این ها بیش از 20 نقطه دیدنی بینظیر و خرید عالی از مزایای این سفر داخلی است و اینها غیر از عجایب چابهاره که قطعا وقتی ببینید شگفت زده میشوید.

بی شک چیزهایی در تور چابهار خواهید دید که شما انتظار آن را نخواهید داشت.با فارا گشت کوروش کبیر هر تاریخ و زمانی که دلت بخواد میتونی بپری بری چابهار و  لیدرهای ما اونجا منتظرتن ببرن بگردوننت تا کلی بهت خوش بگذره.اگه حتی سه روزم وقت داشته باشی می تونی خیلی چیزارو که بقیه ندیدن رو ببینی.

همون نزدیکیا جزیره قشم رو هم داریم دوست دارم این جزیره رو با هم بگردیم.تا میگیم جزیره تو ذهن همه میگنجه یه جای کوچیک که خیلی هم دیدنی نباید باشه. مگه تو اون گرما چی می تونه باشه؟

هر کی اینطوری بهتون گفت بهش لبخند بزنید.قشم جزیره ای بزرگتر از تصور شماست. بزرگ و زیبا و پر از مواهب طبیعی دیدنی.غیر از مرکز خرید و روستاهای متعدد آن جنگل حرا و جزیره هنگام و دره ستاره ها و جزایر ناز و غیره رو داره که وقتی با تور قشم به اونجا سفر میکنی کاملا سرگرمی و لذت میبری.

تور داخلی قشم
تور داخلی کرمان

در تورهای داخلی به کرمان میرسیم. کرمان رو باید دید شهری که طولانی ترین بازار تاریخی ایران رو داره شهری که زمانی مرکز تجارت جهانی بود از چین تا روم و عربستان تا مغولستان و ارمنستان کویر شهداد را حتما باید ببینید.

البته کلوتهای زیباش رو همببینید تا هیچ کس تو دنیا نتونه برای شما از زیبا ترین کویر دنیا بگه و شما ندیده باشید.باغ شازده کرمان رو اگر ندیدید پس زیباترین باغ ایرانی رو ندیدید.درمرکز یک کویر ماسه ای باغی سرسبز مانندنگینی از زبرجد درمیان رملهای طلائی مانند یک انگشتر بی نظیر در انگشتان کویر کرمان میدرخشد و تور کرمان را دیدنی تر میکند.

بعضی ها میگن به یزد نرو ولی اگر خواستی بری بدان که به پایتخت مساجد فیروزه ای سفر کرده ای.آنجا دارالمومنین است و مردم نیک روزگار ما را ملاقات می کنی مردمی صاف و زلال با لهجه ای شیرین.

شهر شهد و شکر و شیرینی گویی به کندوی عسل کویر سفر کرده ای.شهری آباد و زیبا و سرسبز در وسط کویر زیبا و ساده.این شهر را صبح تا عصر ببین و شب ها فقط به آسمانش خیره شو.گویی دنیایی دیگر در تو سفر خواهد کرد.کهکشان راه شیری و میلیاردها ستاره از دریچه چشمانت به تو سفر می کنند. خجالت نکش و ستاره ای برای خودت بچین. این میوه کویر است که در تور یزد برای خودت میچینی…نوش جان

بین خودمان باشد کویر یزد طالب آسمان شب شده است.من به چشم خود ، هم آغوشی آنانرا باهم دیده ام تو نیز بمان و ببین اگر باور نداری اما یادت نرود سکوت کن و آرامششان را بر هم نزن بگذار این انتظار طولانی روز برای هم آغوشی شب بی ثمر نماند. شاید برای همین است که مردم یزد شبها زود چراغ ها را خاموش می کنند.یزد تور ایرانگردی را رنگی تر میکند.

تور داخلی یزد
تور داخلی شیراز کوروش
تور داخلی شیراز تخت جمشید
تور داخلی شیراز تخت جمشید

مگه میشه صحبت از تور داخلی ایران بشه و سراغ تور شیراز نرفت؟!! شیراز سرزمین افتخار و عظمت ایران است.از شیراز براتون نمیخوام هیچی بگم…

فقط اینو براتون بگم که اگر ایرانی هستی و هنوز شیراز رو ندیدی باید هرچه زودتر خودتو برسونی به این سرزمین.این سرزمین مرهم دل تنگ ما ایرانی هاست. جائی که  روح شادی از گذشته ای دور و از نیاکان ما هنوز در آن در جریان است گویی شادی را در آن شهر محصورکرده اند.اگر دلت میخواد از چیزی فرار کنی و اگر دوست داری به جائی پناهنده شی یا اگه دلت جوری گرفته که هیچ جوره وا نمی شه برو شیراز سراغ  پاسارگاد رو بگیر….

یه مقبره ساده اونجا هست که راحت پیداش میکنی و یه عالمه حس خوب. یه جوری زمان بندیتو تنظیم کن که بتونی تا وقتی دلت واشه پیش مقبره کوروش کبیر بنشینی و اون به حرفهایت گوش دهد گویی بعد از دو هزار سال هنوزم نیاز به نوازش دوستانش داریم. لحظه به لحظه این دیدار رو به خاطر بسپار.

اگر دلت آروم گرفت بیا بریم یه جا تا حس خوب افتخار رو تجربه کنی  از نقش رجب و نقشم رستم که بگذریم  تخت جمشید روب اید ساعتها با هم بگردیم.اینجا نماد فرهنگ و تمدن و اقتدار ایرانیان است.تعدادی تخته سنگ تراشیده و منظم از 2500 سال پیش تا کنون.

هر نوشته ای دیدی بخوان و هر سخنی که راهنما ها می گویند را بشنو چون اینها حداقل هائی است از چیزی که باید گفته شود و تو “خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل”.

بیا بریم شیراز در بهترین سفرهای ایران گردی. خود شهر رو ببینیم دم دروازه  قرآن که رسیدی صدای شادی رو می شنوی حال خودتم دیگه باید خوب شده باشه. اگه دلت خواست برو پیش مردم و تو شادیشون شریک شو. نگران نباش مردم شیراز خیلی خیلی خونگرمند. دوست باشی باهات دوست می شن. دوست داری باغ ارم رو ببینی باید صبح بری که تا عصر اون تو بچرخی و لذت ببری از این بهترین تور داخلی که انتخاب کردی.سعدیه و حافظیه رو دیگه باید عصر بری اونجا مامن مردم اهل دله ، غروبها حال و هوای اونجا تغییر می کن. بیا و امروز و عجله نکن همینجا بشینیم و ساز و آواز و شعر خوانی رو از دست ندیم…

صلاح کار کجا و من خراب کجا

ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس

کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا.

اینجا شیرازه و زادگاه منو تو همه ایرانیان؛ نمی خواهم از شیراز بگویم  چون تو خودت در درونت شیراز را حمل میکنی. نیازی به گفتن منو هیچ کس دیگه ای نیست  و در درونت همیشه آن را حس کرده ای و شاید اگر نرفته باشی ندانی که اهل آنجائی.

نمی گویم و تو نیز نگو بگذار هوای آنجا در ما بگذرد و غبار آن بر جان ما بنشیند تا زنده شود دلمان به خاک وطن.

باید برویم اما دلمان می ماند …

راستی کیش نرفتیم؛ نزدیک بود مروارید خلیج پارس رو ندیده بریم. جزیره زیبای کیش به واقع یه سفر لاکچری حساب می شه.جزیره ای مرجانی و تمیز و پر از مراکز تفریحی و خرید.

وقتی می ری کیش انگار زمان بر راس ساعت تفریح گیر می کند. هر چه بیشتر می مانی لذت های بیشتری کشف می کنی.تا جائی که می تونید در این جزیره پیاده روی و دوچرخه سواری و موتور سواری کنید تا چشمان شما مملو از زیبائب های این جزیره شود. و تور کیش را هیجان انگیز تر کند برایتان.اگر هتلتون رو خوب انتخاب کنید که دیگه همه چی تکمیله و تور داخلی ایرانگردی فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد.

تازه از اونور یه خرید خوب از صدها فروشگاه و برند لذت خاصی داره که فقط باید تست کنید. اینهمه فقط با هزینه ای یک دهم دبی و شارجه و غیره می تونه برای هر قشری با هر درآمدی اتفاق بیوفته.سخت نگیرید تورهای ایران گردی و سفر به کیش خیلی خوش می گذره.

تور داخلی کیش
تور داخلی بندر عباس

حالا دلم می خواد ببرمتون بندر عباس و اهواز و آبادان و شوشتر؛ شهرهای فوق العاده دیدنی جنوب و جنوب غربی کشورمون تا تور ایرانگردی کاملی رو با هم تجربه کنیم. و کلی لذت ببریم از مردم خونگرم و جاهای دیدنی این شهرها که تکرار نشدنی هستند.

ولی مگه الان فرصت می شه این همه جاهای دیدنی ایران رو دید؟ پس باید یه بار دیگه بیاید حسابی بگردیم و لذت ببریم. ایرانگردی تور مختص خود شماست.

و اما اصفهان؛ تور اصفهان رو همه دوست دارن.یکی از تمیزترین شهرهای ایران که مردم شیرین زبونش و اونهمه ابنیه تاریخیش هر گردشگر داخلی و خارجی رو مجذوب خودش می کنه. چه برسه به اونهمه هنرمندی و صنایع دستی جور واجور و رنگانگ.

نمیدونم من اینطوریم یا شما هم همینطورید هر چی که می خرم بازم فکر می کنم کاشکی اون یکی رو هم خریده بودم.شاید به نظر نیاد ولی اصفهان سفری است که دلتون می خواد بیشتر پول داشته باشید و هی خرج کنید و بگردید و کلی سوغاتی بخرید. یه کم دیگه تو شهر بگردیم آدم حیفش میاد چیزی رو ندیده بره و البته با توجه به حجم مکانهای بازدیدی حتما یه عالمه ش جا می مونه مگه اینکه چند روزی وقت داشته باشید.

تازه از اون طرف، نزدیکیهای اصفهان یه شهرهایی هست که حتما باید به لیست سفرهای خودمون اضافه کنیم و بهشون سری بزنیم. البته میگم سری بزنیم که منظور چند روزی رو به گشت و گذار بگذرونیم بود. شهرهایی مثل کاشان و زواره و قم سمنان و شاهرود که هر کدوم پر از اماکن زیارتی، تفریحی و تاریخی است.

تور داخلی اصفهان
تور داخلی نیشابور
تور داخلی نیشابور خیام

حالا بزن بریم نیشابور و مشهد یه سری بزنیم.نیشابور خودش مقصد حساب می شه. شهر فیروزه ای ایران.قیمتی ترین معدن آبی جهان، بینظیر و درمانگر.شهر دوست داشتنی؛ شهر علم و ادب؛ دروازه علم در سالهای دور؛ بزرگترین دانشگاه و کتابخانه جهان؛ شهر مقاومت و خون و عزت ایران در دوران مختلف تاریخ.

شهر مغول ستیز جائی که فتح الفتوح چنگیز نام گرفت.آنقدر جنگیدند و کشته شدند که کسی درشهر نماند تا بجنگد حتی عطار بزرگمرد و دانشمند زمان شمشیر بدست گرفت و جنگید و شهید وطن شد.

آرامگاه خیام نیشابوری نقطه عطف این شهر است… آه، خیام دوست داشتنی، کاش بیشتر قدر تو را می دانستند و می دانستیم.

هر وقت پرسیدی امروز چه تاریخی است و یا سال تحویل چه روز و ساعت و ثانیه ای است و یا خواستی بدانی دو هزارسال پیش دراین تاریخ چند شنبه بوده و دو هزار سال دیگر این تاریخ چند شنبه میشود. یاد این بیوفت که دقیق ترین تقویم تاریخ بشریت را مدیون کدام دانشمند هستی و چرا مثل برخی کشور ها دنبال ماه و ستاره ها نمی دوی و همه چیز نزدیک هزار سال است سر جای خود بادقت صدم ثانیه رخ می دهد. هیچ تقویم ایرانی هرگز غلط نمی شود و همه ساعت خود را با ما میزان می کنند.و علت همه این ها در نیشابور به خواب رفته است. به مقبره خیام رسیدید سکوت کنید تا برایتان تمام علمش را در جامی از دو بیتی بریزد و شما سر بکشید:

اين قافله عمر عجـب ميگذرد

درياب دمي کـه با طرب ميگذرد

ساقي غم فرداي حريفان چه خوري

پيش آر پياله را که شب ميگذرد

وقت بسیارمیخواهد گذار از نیشابور و خَـرو و دهکده چوبی و بینالود را سیر دیدن.

اما مشهد؛ مشهد نزدیک است و دل بیتاب دیدار یار.

مشهد شهر ثامن الحجج و زیارت و معنویت و خرید سوغات و دهکده های آبی و شیشلیک های شاندیز و هتل و زائرسرا که فوق العاده دیدن دارد. پر توریست ترین شهر ایران است و تور مشهد یکی از پر مخاطب ترین تور داخل ایران.در مشهد برای همه جا هست و با هر اعتقاد و قصدی به مشهد بروی راضی بر می گردی.

مشهد در این سالها هر روز بزرگتر و بزرگتر می شود و همیشه و دل و قلب همه ایرانیان جا دارد.روزانه صدها تور مشهد با صدها کیفیت برگزار می شود. اما اگر قصد داشتید یه سفرخوب و بی دقدقه و حرفه ای به مشهد داشته باشید تورهای زمینی و هوائی مشهد آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر رو امتحان کنید.برای این که به مشهد بروی نیاز به هزینه زیادی نیست و به همین دلیل مشهد همیشه پر مسافر است و مقصد میلیون ها ایرانی و خارجی.

غیر از مرقد مطهر امام رضا(ع) امام هشتم شیعیان صدها موزه و مکان تاریخی و گردشگری و تفریحی شرایطی را فراهم می آورد تا شما بارها و بارها و بارها به مشهد بروید و باز هم سیر نشوید از این شهر.

تور داخلی مشهد
تور داخلی شمال ایران

خوب تا اینجا امیدوارم بهتون خوش گذشته باشه. حالا بزن بریم شمال، سه تا استان گلستان و مازندران و گیلان سانت به سانتش زیبا و دیدنیه.اگر فکر می کنید هزار بار شمال رفتید و فکر می کنید همه جاهای خوبشو دیدید سخت در اشتباهید.

اگر دلتان میخواد از سفر شمال لذت کاملی ببرید با تورهای طبیعتگردی فاراگشت کوروش کبیر سفری داشته باشید. قطع به یقین به حرف من خواهید رسید.یاری خداوند مهربان؛ مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری؛ همراهی تور لیدرهای حرفه ای تحصیلکرده؛ برنامه ریزی دقیق و منظم بخشی  از دلایل سفر داخلی با آژانس فارا گشت میباشد که سرویس دهی مختص شما دارد.

همین مسیر رو که بریم میرسیم به تبریز، تبریز شهر اولین هاست. یکی از امن ترین شهر های ایران است که وقتی با تور تبریز سفر میکنی با خیال راحت مشغول گشت و گذار خواهی شد و از هوای خوب و خنکش و تمامی جاهای دیدنی تاریخیش لذت میبری.

تور داخلی تبریز خیلی خوش میگذره. چون هم میتونی جاهای دیدنیه تاریخی رو ببینی هم بری یه سر بازار سنتی و باحالش و سوغاتی های ناب بخری. در کنارش هم مراکز خرید و تجاری مدرنی داره که هر جنس بروز و مدی رو میتونی توش پیدا کنی. از همه اینها که بگذریم میرسیم به بحث شیرین شکم، تبریز پر از رستورانهای سنتی و مدرن هست که ذائقت هر جوری که باشه میتونی یه دل سیر از غذاهای خوشمزش بخوری.

تور داخلی تبریز
تور داخلی سرعین

اما تور سرعین و خلخال و اردبیل و آذربایجان غربی زیبا… چقدر فکر می کنید یک دشت می تواند زیبا باشد؟ دیدید چقدر دلتان وقتی عکس های سوئیس و آلمان و اروپا را می بیند می خواد بروید آنجا؟ دیدید که همیشه میگیم واااای عجب جایی کاش میشد اونجا بودم؟

خوب چرا راه به این دوری؟!! زیبایی بی انتهای آذربایجان را ببینید. در دشت های سرسبز و بکرش قدم بزن؛ در آبگرم های اهدائی سلطان آذربایجان “سبلان” تمام دردها و خستگیهاتو  بیرون بریز و میهمان آش دوغ و کباب محلی فوق العاده خوشمزش باش. لختی بیاسای و از زندگی لذت بیشتری ببر.

تا اینجا دیدی که بهترین تور ایرانگردی یا همان تور داخلی میتونه خیلی جذاب و باحال باشه که باعث بشه کلی خوش بگذرونی. اما هنوز به کردستان زیبا نرفتیم تا مفهوم واقعی زیبائی مناظر را ببینی. آب و هوای پاک و مفرحش رو از نزدیک حس کنی و بهترین سر شیر و عسل ایران را مزه کنی.

مردم خوب کردستان با عرق ملی میهن دوستیشون زبانزد خاص و عام هستند و اگر دست دوستی بسویشان دراز کنی. نمونه ای زیبا از مهمان نوازی رو میبینی که هر جا نمیشه تجربش کرد. کلی رود و آبشار و سبزه زار هم که دورتادور این استان زیبا رو فرا گرفته یکی از دلایلی هست که مسافران زیادی در تور کردستان ثبت نام میکنند.

تور داخلی کردستان

فارا گشت؛ مجری مستقیم تور ایرانگردی و تورهای داخلی با بالاترین درصد رضایت مسافرین

با یاری و کمک خداوند بینهایت مهربان؛ در آژانس فارا گشت کوروش کبیر توانستیم چندین سال تجربه اجرای بهترین و کاملترین تورهای داخلی و ایرانگردی را داشته باشیم و بعنوان مرکز اصلی رزرواسیون تور داخلی و تور خارجی با بالاترین درصد رضایت مسافرین شناخته شویم.

بی صبرانه میخواهیم که برای شما نیز این تورها را اجرا کنیم و باعث خوشحالی و لذت و آرامش شما از یک سفر فوق العاده شویم. هر روز به شعارمان “استراحت و آرامش برای خودت و خانوادت” میبالیم چون نهایت سعیمان را برای اجرای کامل آن خواهیم کرد.

تور داخلی یا تور ایرانگردی ما برای شما بصورتهای مختلف اجرا میشود که طبق سلیقه و نظر شما وسیله سفر انتخاب میشود. پکیج تورهای مختلفی همچون:

 • تور داخلی هوایی با بهترین شرکتهای هواپیمایی طرف قرارداد.
 • تور داخلی زمینی با قطارهای مختلف شش تخته و چهار تخته.
 • تور داخلی زمینی با اتوبوس vip ویژه.

در اختیار شما قرار میگیرند تا بتوانید با بهترین شرایط به تمامی شهرهای ایران سفر کنید و تمامی زیباییهای تاریخی؛ فرهنگی و تفریحی آنها را با حرفه ای ترین راهنمایان محلی ببینید در سفر ایرانگردی و داخلی و خوش بگذرانید. با ما تماس بگیرید.

02186037414
02186037416
09208008108

2 دیدگاه

 • avatar
  پاسخ الهه ربیعی2019-04-14

  اخر من متوجه نشدم برای سه نفر تور یزد جمعا چقدر میشه?هتل 3 ستاره هم باشه مهم نیست, مهم ترانسفر و گشت در اکثر جاهای تاریخی و دیدنی یزده

  • avatar

   سلام ، سرکار خانم ربیعی عزیز لطفا با آژانس تماس بگیرید تا همکاران تور داخلی یزد شما را راهنمایی کنند نسبت به تاریخی که میخواهید سفر کنید 02188909296

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.