آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور داخلی

تور ایرانگردی فارا گشت

تور ایرانگردی؛ تور داخلی

کاملترین تورهای ایرانگردی ارزان و لاکچری (هواپیما، قطار و اتوبوس) از تهران و سایر شهرها ✓ برگزاری تور داخلی لحظه آخری با بالاترین درصد رضایت مسافرین از خدمات ویژه فارا گشت، مختص شما می باشد.

می‌ شود ایرانی باشی و ایرانگردی را دوست نداشته و جای‌ جای سرزمین مان را به مدد تور ایرانگردی نشناسی؟ شهرهای مختلف ایران گردشگران را از آن‌ سوی آب‌ ها به سمت خود می ‌کشاند و جاذبه‌ هایش علاقه ‌مندان بسیاری را شیفته نموده است.

حال ایرانیان چگونه در این مسابقه سفر و مسافرت تور دور ایران از توریست ‌ها عقب ‌مانده و با مناطق دیدنی کشورشان بیگانه باشند؟ پس تا بیش از این دیر نشده با ما (آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر) تماس بگیر و یک تور داخلی ایرانگردی هیجان انگیز برای خود و خانواده و یا جمع دوستانت رزرو نمای و این لذت را با آن‌ ها نیز تقسیم کن.

فارا گشت؛ مرکز اصلی رزرواسیون کاملترین تور ایرانگردی و تورهای داخلی

برای اطلاع از شرایط و قیمت تور؛ روی عکس شهر دلخواهت کلیک یا تاچ کن.

تور مشهد

تور مشهد

با تور مشهد آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا در جوار حرم امام رضا در بهترین هتل ها اقامتی بی نظیر داشته باشی.

تور کیش

تور کیش

با تور کیش آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا تجربه ای شاد و بیاد ماندنی در این جزیره زیبا داشته باشی.

تور یزد

تور یزد

با تور یزد آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا اقامتی ناب در شهر بادگیرها و کاریزها و خانه های خشتی داشته باشی.

تور شیراز

تور شیراز

با تور شیراز آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری فوق العاده به شهر اولین امپراطوری ایران داشته باشی.

تور اصفهان

تور اصفهان

با تور اصفهان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری به نصف جهان و میدان نقش جهان تاریخی داشته باشی.

تور چابهار

تور چابهار

با تور چابهار آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا بهترین سفر به تیس و کنارک و همیشه بهار چابهار را داشته باشی.

تور کرمان

تور کرمان

با تور کرمان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا اقامت در نگین شهرهای تاریخی کویری ایران را داشته باشی.

تور تبریز

تور تبریز

با تور تبریز آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا دیدنی هایی زیبا از تبریز و جلفا و کندوان داشته باشی.

تور قشم

تور قشم

با تور قشم آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا سفری فوق العاده خاص به جزیره عجایب هفتگانه خلیج فارس داشته باشی.

تور کردستان

تور کردستان

با تور کردستان آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا اقامتی متفاوت در طبیعت و هوای دلپذیر غرب کشورمون داشته باشی.

تور سرعین

تور سرعین

با تور سرعین آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا لذتی ناب در دامنه سبلان و چشمه های آبگرم داشته باشی.

تور طبیعت گردی

تور طبیعت گردی

با تور طبیعت گردی آژانس فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا تفریحی فوق العاده در جنگلها و کویرهای ناب ایران را داشته باشی.

برگزاری تور داخلی ارزان و لاکچری در بهترین تورهای ایرانگردی

راجع به سفر و مسافرت هرچه بگوییم کم است ولی بحث ما در این مقاله سفر های تور داخلی است. سفر به جای جای سرزمین اهورائی ایران. نمی دانم اهل سفر هستی یا نه ولی این نوشته را می نویسم تا با هم سفری کنیم به سرزمین مادریمان و اگر بعد از این سفر خیالی؛ دوست داشتی آژانس مسافرتی بهترین تور ایرانگردی واقعی را امتحان کنی همه کارها فقط با یک تماس حل می شود.

اجداد ما حرفه ای های سفر بودند و از روزی که خود را شناختند در سفری طولانی خود را از سرزمینی دور به این بهشت کوچک رساندند. گروهی از آنان قرار گرفتند و گروهی به سفر خود ادامه دادند. گروهی که ماندند هرگز قرار ماندن نداشتند و از هند و چین تا روم دائم در حال رفت و آمد بودند و گروهی که رفتند ماندند و این اولین داستان سفر بشریت بود که ما آریائی ها رقم زدیم.

یاد شعری افتادم که می گوید: هستم اگر می روم گر نروم نیستم. حالا برای رفتن به چه چیزهایی نیاز داریم؟

لابد اولین گزینه که در ذهن شما پر رنگ خواهد شد پول است. بعد سلامتی و بعد وقت و زمان مناسب و همسفر خوب و حال سفر و حوصله و جایی که بخواهیم برویم و….

نه نشد این طوری سفر برو نیستی….

تور داخلی

تور ایران گردی یه جور دیگه

بیا این بار یه جور دیگه بریم سفر داخل ایران شهر یا کشور خودمون. همه این ها که گفتم و گفتی من نگفتم لازمه، ولی هرگز همه اینا با هم جور نمی شه اگر هم بشه مطمئنا یکیش جور نمی شه. یعنی این طوری هیچ وقت نمی خوای بری سفر؟

 سفرهایی که رفتی رو مرور کن؛ بی تعارف مرور کن… چندتاشون همه شرایط جور بود رفتی؟

خیلی از سفرهامون رو به دلیل رودربایسی و دعوت دیگران و دوستان و کلافگی و فرار از روزمرگی رفتیم. که البته خوش هم گذشت در نهایت. کم و زیاد داره ولی بالاخره حتی اگر بد هم بوده باشه خاطره شده.

اگر مشکل دعوت و اصرار همسفران باشه، من از طرف خودت بهت اصرار می کنم و دعوتت می کنم شما رو به یه سفر ایران گردی کامل و امن.

بذار این قضیه به یک سفر ختم بشه… اگر روزی دوست داشتی بری سفر و واقعا دیگه نتونی چه از لحاظ مالی چه از لحاظ فیزیک و سلامتی، آیا می تونی این لحظه رو که من به شما اصرار کردم و نیامدی را فراموش کنی؟!.

پس تا زمان و دل و دماغ سفر داری دست به کار شو؛ این جمله معروف که اگر سفر نکنی می پوسی رو جدی بگیر؛ وقتشه با ما همسفر شوی.

در تور های ایرانگردی دوست داری از کجای ایران شروع کنیم ؟ چی؟ شمال!

نه این بار بیا سفر داخلی رو بریم از جنوب شروع کنیم. نترس بیا خوش می گذره:

تور ایرانگردی
تور داخلی چابهار

بهتره از بهشت گمشده گردشگری ایران چابهار شروع کنیم از زمان هخامنشیان چابهار کنونی به بندر تیس معروف بود و یکی از بزرگترین و معروف ترین شهر های امپراطوری ایران. چابهار یعنی شهر چهار بهار.

چابهار همیشه بهار است؛ باور نداری تابستان و زمستان با تور چابهار فارا گشت به آن جا سفر کن تا به این حرف اطمینان پیدا کنی. در گرمترین روزهای تابستان سفر کنی و یا سرد ترین روزهای زمستان تا مطمئن شوی اسم آن را بیهوده چهار بهار نگذاشته اند. علاوه بر این ها بیش از 20 نقطه دیدنی بی نظیر و خرید عالی از مزایای این سفر داخلی است و این ها غیر از عجایب چابهاره که قطعا وقتی ببینی شگفت زده می شوی.

بی شک چیزهایی در تور چابهار خواهی دید که شما انتظار آن را نخواهی داشت. با فارا گشت کوروش کبیر هر تاریخ و زمانی که دلت بخواد می تونی بپری بری چابهار و  لیدرهای ما اونجا منتظرتن ببرن بگردوننت تا کلی بهت خوش بگذره. اگه حتی سه روزم وقت داشته باشی می تونی خیلی چیزها رو که بقیه ندیدن، ببینی.

همون نزدیکیا جزیره قشم رو هم داریم دوست دارم این جزیره رو با هم بگردیم. تا می گیم جزیره تو ذهن همه می گنجه یه جای کوچیک که خیلی هم دیدنی نباید باشه. مگه تو اون گرما چی می تونه باشه؟

هر کی این طوری بهت گفت بهش فقط لبخند بزن. قشم جزیره ای بزرگتر از تصور شماست. بزرگ و زیبا و پر از مواهب طبیعی دیدنی. غیر از مرکز خرید و روستاهای متعدد آن جنگل حرا و جزیره هنگام و دره ستاره ها و جزایر ناز و غیره رو داره که وقتی با تور قشم فارا گشت به اونجا سفر می کنی کاملا سرگرمی و لذت می بری.

تور داخلی قشم
تور داخلی کرمان

در تورهای داخلی به کرمان می رسیم. کرمان رو باید دید. شهری که طولانی ترین بازار تاریخی ایران رو داره شهری که زمانی مرکز تجارت جهانی بود از چین تا روم و عربستان تا مغولستان و ارمنستان کویر شهداد را حتما باید ببینی.

البته کلوت های زیباش رو هم ببین تا هیچ کس تو دنیا نتونه برای شما از زیبا ترین کویر دنیا بگه و شما ندیده باشی. باغ شازده کرمان رو اگر ندیدی پس زیباترین باغ ایرانی رو ندیدی. در مرکز یک کویر ماسه ای باغی سرسبز مانند نگینی از زبرجد درمیان رمل های طلائی مانند یک انگشتر بی نظیر در انگشتان کویر کرمان می درخشد و تور کرمان فارا گشت را دیدنی تر می کند.

بعضی ها میگن به یزد نرو ولی اگر خواستی بری بدان که به پایتخت مساجد فیروزه ای سفر کرده ای. آنجا دارالمومنین است و مردم نیک روزگار ما را ملاقات می کنی مردمی صاف و زلال با لهجه ای شیرین.

شهر شهد و شکر و شیرینی گویی به کندوی عسل کویر سفر کرده ای. شهری آباد و زیبا و سرسبز در وسط کویر زیبا و ساده. این شهر را صبح تا عصر ببین و شب ها فقط به آسمانش خیره شو. گویی دنیایی دیگر در تو سفر خواهد کرد. کهکشان راه شیری و میلیارد ها ستاره از دریچه چشمانت به تو سفر می کنند. خجالت نکش و ستاره ای برای خودت بچین. این میوه کویر است که در تور یزد فارا گشت برای خودت میچینی… نوش جان

بین خودمان باشد کویر یزد طالب آسمان شب شده است. من به چشم خود، هم آغوشی آنان را باهم دیده ام تو نیز بمان و ببین. اگر باور نداری اما یادت نرود سکوت کن و آرامششان را بر هم نزن بگذار این انتظار طولانی روز برای هم آغوشی شب بی ثمر نماند. شاید برای همین است که مردم یزد، شب ها زود چراغ ها را خاموش می کنند. بدان که یزد تور ایرانگردی را رنگی تر می کند.

تور داخلی یزد
تور داخلی شیراز کوروش
تور داخلی شیراز تخت جمشید
تور داخلی شیراز تخت جمشید

مگه میشه صحبت از برگزاری تور داخلی ایران بشه و سراغ تور شیراز فارا گشت نرفت؟!! شیراز سرزمین افتخار و عظمت ایران است. از شیراز براتون نمی خوام هیچی بگم…

فقط اینو برات بگم که اگر ایرانی هستی و هنوز شیراز رو ندیدی باید هرچه زودتر خودتو برسونی به این سرزمین. این سرزمین مرهم دل تنگ ما ایرانی هاست. جائی که  روح شادی از گذشته ای دور و از نیاکان ما هنوز در آن در جریان است. گویی شادی را در آن شهر محصور کرده اند. اگر دلت می خواد از چیزی فرار کنی و اگر دوست داری به جائی پناهنده شی یا اگه دلت جوری گرفته که هیچ جوره در سفر وا نمی شه برو شیراز سراغ پاسارگاد رو بگیر….

یه مقبره ساده اونجا هست که راحت پیداش میکنی که یه عالمه حس خوب. یه جوری زمان بندیتو تنظیم کن که بتونی تا وقتی دلت واشه پیش مقبره کوروش کبیر بنشینی و اون به حرفهایت گوش دهد گویی بعد از دو هزار سال هنوزم نیاز به نوازش دوستانش داریم. لحظه به لحظه این دیدار رو به خاطر بسپار.

اگر دلت آروم گرفت بیا بریم یه جا تا حس خوب افتخار رو تجربه کنی.  از نقش رجب و نقشم رستم که بگذریم تخت جمشید رو باید ساعت ها با هم بگردیم. اینجا نماد فرهنگ و تمدن و اقتدار ایرانیان است. تعدادی تخته سنگ تراشیده و منظم از 2500 سال پیش تا کنون.

هر نوشته ای دیدی بخوان و هر سخنی که راهنما ها می گویند را بشنو چون اینها حداقل هائی است از چیزی که باید گفته شود و تو “خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل”.

بیا بریم شیراز در بهترین سفرهای ایران گردی. خود شهر رو ببینیم دم دروازه  قرآن که رسیدی صدای شادی رو می شنوی حال خودتم دیگه باید خوب شده باشه. اگه دلت خواست برو پیش مردم و تو شادیشون شریک شو. نگران نباش مردم شیراز خیلی خیلی خونگرمند. دوست باشی باهات دوست می شن. دوست داری باغ ارم رو ببینی باید صبح بری که تا عصر اون تو بچرخی و لذت ببری از این بهترین تور داخلی لحظه آخری که انتخاب کردی. سعدیه و حافظیه رو دیگه باید عصر بری اونجا مامن مردم اهل دله، غروب ها حال و هوای اونجا تغییر می کنن. بیا و امروز و عجله نکن همین جا بشینیم و ساز و آواز و شعر خوانی رو از دست ندیم.

صلاح کار کجا و من خراب کجا

ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس

کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا.

اینجا شیرازه و زادگاه منو تو همه ایرانیان؛ نمی خواهم از شیراز بگویم  چون تو خودت در درونت شیراز را حمل میکنی. نیازی به گفتن منو هیچ کس دیگه ای نیست  و در درونت همیشه آن را حس کرده ای و شاید اگر نرفته باشی ندانی که اهل آنجائی.

نمی گویم و تو نیز نگو بگذار هوای آنجا در ما بگذرد و غبار آن بر جان ما بنشیند تا زنده شود دلمان به خاک وطن.

باید برویم اما دلمان می ماند…

راستی کیش نرفتیم؛ نزدیک بود مروارید خلیج پارس رو ندیده بریم. جزیره زیبای کیش به واقع یه سفر لاکچری حساب می شه. جزیره ای مرجانی و تمیز و پر از مراکز تفریحی و خرید.

وقتی می ری کیش انگار زمان بر راس ساعت تفریح گیر می کند. هر چه بیشتر می مانی لذت های بیشتری کشف می کنی. تا جائی که می تونی در این جزیره پیاده روی و دوچرخه سواری و موتور سواری کن تا چشمان شما مملو از زیبایی های این جزیره شود. و تور کیش فارا گشت را هیجان انگیز تر کند برایت. اگر هتلت رو خوب انتخاب کنی که دیگه همه چی تکمیله و با قمیت مناسب هم که ترکیب بشه، تور ایرانگردی ارزان و فوق العاده ای را تجربه خواهی کرد.

تازه از اونور یه خرید خوب از صدها فروشگاه و برند لذت خاصی داره که فقط باید تست کنی. این همه فقط با هزینه ای یک دهم دبی و شارجه و غیره می تونه برای هر قشری با هر درآمدی اتفاق بیوفته. سخت نگیری تورهای ایران گردی و سفر به کیش خیلی خوش می گذره.

تور داخلی کیش
تور داخلی بندر عباس

حالا دلم می خواد ببرمت بندر عباس و اهواز و آبادان و شوشتر؛ طبق سلیقت، زمینی یا هوایی؛ یعنی دل شهر های فوق العاده دیدنی جنوب و جنوب غربی کشورمون تا تور ایرانگردی با قطار یا هواپیمای کاملی رو با هم تجربه کنیم. و کلی لذت ببریم از مردم خونگرم و جاهای دیدنی این شهرها که تکرار نشدنی هستند.

ولی مگه الان فرصت می شه این همه جاهای دیدنی ایران رو دید؟ پس باید یه بار دیگه بیای حسابی بگردیم و لذت ببریم. ایرانگردی تور مختص خود شماست.

و اما اصفهان؛ تور اصفهان فارا گشت رو همه دوست دارن. یکی از تمیز ترین شهرهای ایران که مردم شیرین زبونش و اونهمه ابنیه تاریخیش هر گردشگر داخلی و خارجی رو مجذوب خودش می کنه. چه برسه به اونهمه هنرمندی و صنایع دستی جور واجور و رنگانگ.

نمی دونم من اینطوریم یا شما هم همین طوری، هر چی که می خرم بازم فکر می کنم کاشکی اون یکی رو هم خریده بودم. شاید به نظر نیاد ولی اصفهان سفری است که دلت می خواد بیشتر پول داشته باشی و هی خرج کنی و بگردی و کلی سوغاتی بخری. یه کم دیگه تو شهر بگردیم آدم حیفش میاد چیزی رو ندیده بره و البته با توجه به حجم مکان های بازدیدی حتما یه عالمه ش جا می مونه مگه اینکه چند روزی وقت داشته باشی.

تازه از اون طرف، نزدیکی های اصفهان یه شهرهایی هست که حتما باید به لیست سفرهای خودمون اضافه کنیم و بهشون سری بزنیم. البته میگم سری بزنیم که منظور چند روزی رو به گشت و گذار بگذرونیم بود. شهرهایی مثل کاشان و زواره و قم سمنان و شاهرود که هر کدوم پر از اماکن زیارتی، تفریحی و تاریخی است.

تور داخلی اصفهان
تور داخلی نیشابور
تور داخلی نیشابور خیام

حالا بزن بریم نیشابور و مشهد یه سری بزنیم. نیشابور خودش مقصد حساب می شه. شهر فیروزه ای ایران. قیمتی ترین معدن آبی جهان، بینظیر و درمانگر. شهر دوست داشتنی؛ شهر علم و ادب؛ دروازه علم در سالهای دور؛ بزرگترین دانشگاه و کتابخانه جهان؛ شهر مقاومت و خون و عزت ایران در دوران مختلف تاریخ.

شهر مغول ستیز جائی که فتح الفتوح چنگیز نام گرفت. آنقدر جنگیدند و کشته شدند که کسی درشهر نماند تا بجنگد حتی عطار بزرگمرد و دانشمند زمان شمشیر بدست گرفت و جنگید و شهید وطن شد.

آرامگاه خیام نیشابوری نقطه عطف این شهر است… آه، خیام دوست داشتنی، کاش بیشتر قدر تو را می دانستند و می دانستیم.

هر وقت پرسیدی امروز چه تاریخی است و یا سال تحویل چه روز و ساعت و ثانیه ای است و یا خواستی بدانی دو هزار سال پیش در این تاریخ، چند شنبه بوده و دو هزار سال دیگر این تاریخ چند شنبه می شود. یاد این بیوفت که دقیق ترین تقویم تاریخ بشریت را مدیون کدام دانشمند هستی و چرا مثل برخی کشور ها دنبال ماه و ستاره ها نمی دوی و همه چیز نزدیک هزار سال است سر جای خود با دقت صدم ثانیه رخ می دهد. هیچ تقویم ایرانی هرگز غلط نمی شود و همه ساعت خود را با ما میزان می کنند. و علت همه این ها در نیشابور به خواب رفته است. به مقبره خیام رسیدی سکوت کن تا برایت تمام علمش را در جامی از دو بیتی بریزد و شما سر بکشی:

اين قافله عمر عجـب می گذرد

درياب دمی کـه با طرب می گذرد

ساقی غم فردای حريفان چه خوری

پيش آر پياله را که شب می گذرد

وقت بسیار می خواهد گذار از نیشابور و خَـرو و دهکده چوبی و بینالود را سیر دیدن.

اما مشهد؛ مشهد نزدیک است و دل بی تاب دیدار یار.

مشهد شهر ثامن الحجج و زیارت و معنویت و خرید سوغات و دهکده های آبی و شیشلیک های شاندیز و هتل و زائرسرا که فوق العاده دیدن دارد. پر توریست ترین شهر ایران است و تور مشهد فارا گشت یکی از پر مخاطب ترین تورهای داخل ایران با قطار یا هواپیما. در مشهد برای همه جا هست و با هر اعتقاد و قصدی به مشهد بروی راضی بر می گردی.

مشهد در این سال ها هر روز بزرگتر و بزرگتر می شود و همیشه و دل و قلب همه ایرانیان جا دارد. روزانه صدها تور مشهد با صدها کیفیت برگزار می شود. اما اگر قصد داشتی یه سفر خوب و بی دقدقه و حرفه ای به مشهد داشته باشی تورهای زمینی و هوائی مشهد آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر رو امتحان کن. این هم بدان برای این که به مشهد بروی نیاز به هزینه زیادی نیست و به همین دلیل مشهد همیشه پر مسافر است و مقصد میلیون ها ایرانی و خارجی.

غیر از مرقد مطهر امام رضا(ع) امام هشتم شیعیان صد ها موزه و مکان تاریخی و گردشگری و تفریحی شرایطی را فراهم می آورد تا شما بارها و بارها و بارها به مشهد بروی و باز هم سیر نشوی از این شهر.

تور داخلی مشهد
تور داخلی شمال ایران

خوب تا این جا امیدوارم بهت خوش گذشته باشه. حالا بزن بریم شمال، سه تا استان گلستان و مازندران و گیلان سانت به سانتش زیبا و دیدنیه. اگر فکر می کنی هزار بار شمال رفتی و فکر می کنی همه جاهای خوبشو دیدی سخت در اشتباهی.

اگر دلت می خواد از سفر شمال لذت کاملی ببری با تورهای طبیعت گردی فاراگشت کوروش کبیر سفری داشته باش. قطع به یقین به حرف من خواهی رسید. یاری خداوند بی نهایت مهربان؛ مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری؛ همراهی تور لیدرهای حرفه ای تحصیلکرده؛ برنامه ریزی دقیق و منظم بخشی  از دلایل انتخاب فارا گشت به عنوان مجری اصلی تور داخلی می باشد که سرویس دهی مختص شما دارد.

همین مسیر رو که بریم می رسیم به تبریز، تبریز شهر اولین هاست. یکی از امن ترین شهر های ایران است که وقتی با تور تبریز فارا گشت سفر می کنی با خیال راحت مشغول گشت و گذار خواهی شد و از هوای خوب و خنکش و تمامی جاهای دیدنی تاریخیش لذت می بری.

تور داخلی تبریز خیلی خوش می گذره. چون هم میتونی جاهای دیدنیه تاریخی رو ببینی هم بری یه سر بازار سنتی و باحالش و سوغاتی های ناب بخری. در کنارش هم مراکز خرید و تجاری مدرنی داره که هر جنس بروز و مدی رو می تونی توش پیدا کنی. از همه اینها که بگذریم می رسیم به بحث شیرین شکم، تبریز پر از رستوران های سنتی و مدرن هست که ذائقت هر جوری که باشه می تونی یه دل سیر از غذاهای خوشمزش بخوری.

تور داخلی تبریز
تور داخلی سرعین

اما تور سرعین فارا گشت به همراه گشت در خلخال و اردبیل و آذربایجان غربی زیبا، چقدر فکر می کنی یک دشت می تواند زیبا باشد؟ دیدی چقدر دلت وقتی عکس های سوئیس و آلمان و اروپا را می بیند می خواد بروی آنجا؟ دیدی که همیشه میگیم واااای عجب جایی کاش می شد اونجا بودم؟

خوب چرا راه به این دوری؟!! زیبایی بی انتهای آذربایجان را ببینی. در دشت های سرسبز و بکرش قدم بزن؛ در آبگرم های اهدائی سلطان آذربایجان “سبلان” تمام درد ها و خستگی هاتو  بیرون بریز و میهمان آش دوغ و کباب محلی فوق العاده خوشمزش باش. لختی بیاسای و از زندگی لذت بیشتری ببر.

تا اینجا دیدی که بهترین تور ایرانگردی از تهران یا هر شهر دیگه یا همان تور داخلی خودمون، می تونه خیلی جذاب و باحال باشه که باعث بشه کلی خوش بگذرونی. اما هنوز به کردستان زیبا نرفتیم تا مفهوم واقعی زیبائی مناظر را ببینی. آب و هوای پاک و مفرحش رو از نزدیک حس کنی و بهترین سر شیر و عسل ایران را مزه کنی.

مردم خوب کردستان با عرق ملی میهن دوستیشون زبانزد خاص و عام هستند و اگر دست دوستی بسویشان دراز کنی. نمونه ای زیبا از مهمان نوازی رو می بینی که هر جا نمی شه تجربش کرد. کلی رود و آبشار و سبزه زار هم که دورتادور این استان زیبا رو فرا گرفته یکی از دلایلی هست که مسافران زیادی در تور کردستان ثبت نام می کنند.

تور داخلی کردستان

فارا گشت؛ مجری مستقیم تور ایرانگردی و تورهای داخلی با بالاترین درصد رضایت مسافرین

با یاری و کمک خداوند بی نهایت مهربان؛ در آژانس فارا گشت کوروش کبیر توانستیم چندین سال تجربه اجرای بهترین و کاملترین تورهای داخلی و ایرانگردی را داشته باشیم و به عنوان مرکز اصلی رزرواسیون تور داخلی ارزان و لاکچری و تور خارجی با بالاترین درصد رضایت مسافرین شناخته شویم.

بی صبرانه می خواهیم که برای شما نیز این تورها را (در هر فصلی، مثل سفرهای داخلی تابستانی یا بهاری، شایدم از بپرسی پاییز کجای ایران بریم یا در زمستان) اجرا کنیم و باعث خوشحالی و لذت و آرامش شما از یک سفر فوق العاده شویم. هر روز به شعارمان “استراحت و آرامش برای خودت و خانوادت” می بالیم چون نهایت سعیمان را برای اجرای کامل آن خواهیم کرد.

تور داخلی یا تور ایرانگردی ما برای شما به صورت های مختلف اجرا می شود که طبق سلیقه و نظر شما وسیله سفر انتخاب می شود. پکیج تورهای نوروز و ایام عادی مختلفی همچون:

 • تور داخلی هوایی با بهترین شرکت های هواپیمایی طرف قرارداد.
 • تور داخلی زمینی با قطارهای مختلف شش تخته و چهار تخته.
 • تور داخلی زمینی با اتوبوس vip ویژه.

در اختیار شما قرار می گیرند تا بتوانی با بهترین شرایط به تمامی شهرهای ایران سفر کنی و تمامی زیبایی های تاریخی؛ فرهنگی و تفریحی آنها را با حرفه ای ترین راهنمایان محلی ببینی و در سفر ویژه، فوق العاده و خوش قیمت و ارزان تور ایرانگردی، داخل کشور خودمون خوش بگذرانی. با ما تماس بگیر.

02186037414
02188909296
09208008108

سوالاتی که ممکن است در ذهن شما باشند:

تور دور ایران، کجاها می برید؟

تورهای دور ایران شامل بازدید از چهار طرف ایران می شوند. شهرهای مختلفی در چهار گوشه ایران قرار گرفته اند که هر کدام حال و هوا و دیدنیهای فوق العاده مختص خود را دارند. انتخاب آن ها بستگی به سلیقه شما دارند که در تور دور ایران کدام شهرها را برای اقامت انتخاب می کنی. پیشنهاد می کنم با فارا گشت تماس بگیری تا با کارشناسان تور، مشاوره اختصاصی برای برنامه سفر داشته باشی.

قیمت تور ایرانگردی چند است؟

تور ایرانگردی بر اساس انتخاب و سلیقه شما قیمت گذاری می شوند. اینکه شما در چه تاریخی، تور کدام شهرهای ایران را انتخاب می کنی روی قیمت تاثیر می گذارد. بنابراین لطفا روی لینک بالا کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه تور ایرانگردی فارا گشت شوی و از آنجا شهر دلخواهت را انتخاب کن تا کارشناسان قیمت تور را برای شما محاسبه کنند.

تور ایرانگردی با قطار دارید؟

بله تورهای ایران گردی با قطار هم قابل اجرا هستند. بنابراین اگر در شهر شما ایستگاه راه آهن فعال باشد؛ مستقیم می توانیم برنامه تور را از شهر خودت اجرا کنیم. در غیر این صورت از نزدیکترین شهری که ایستگاه راه آهن داشته باشد برایت بلیط رزرو می کنیم. پس علاوه بر هواپیما و اتوبوس می توانی از خدمات تور فارا گشت با قطار هم استفاده کنی.

تور ایرانگردی ارزان می خواهم

تور ایرانگردی ارزان که اصطلاحا به آن تور داخلی ارزان نیز گفته می شود، در تاریخ هایی انجام می شود که معروف به ایام خلوتی هستند. یعنی زمان هایی که تعداد مسافران کم است و بلیط های چارتر و هتل ها ارزان تر قیمت گذاری می شوند. اگر نمی دانی این ایام چه تاریخ هایی هستند، لطفا روی لینک بالا کلیک یا تاچ کن تا قیمت های ارزان و شرایط تورها را مشاهده کنی.

18 دیدگاه

 • avatar
  پاسخ
  الهه ربیعی2019-04-14

  اخر من متوجه نشدم برای سه نفر تور یزد جمعا چقدر میشه?هتل 3 ستاره هم باشه مهم نیست, مهم ترانسفر و گشت در اکثر جاهای تاریخی و دیدنی یزده

  • avatar

   سلام ، سرکار خانم ربیعی عزیز لطفا با آژانس تماس بگیرید تا همکاران تور داخلی یزد شما را راهنمایی کنند نسبت به تاریخی که میخواهید سفر کنید 02188909296

 • avatar
  پاسخ
  mina asghari2020-01-26

  سلام شما برای تور ایران گردی تورهای ترکیبی ایرانگردی هم اجرا میکنید؟ مثلا ترکیب شیراز و یزد و اصفهان با هواپیما و قطار. البته راهنمای تور که آشنا باشند به جاهای دیدنی هم لازم دارم.

  • avatar

   سلام خانم اصغری. بله یکی از تخصصهای کارشناسان فارا گشت تورهای ترکیبی ایرانگردی است. بابت راهنمای تور هم که فرمودید؛ اصلا نگران نباشید در همه تورهای داخلی از بهترین لیدرهای تحصیلکرده استفاده میکنیم. این لیدرها بصورت تخصصی در شهرهای نامبرده فعالیت میکنند و توضیحات کاملی را خدمت مسافران ارائه میدهند و خدارو شکر همه مسافران راضی بوده اند. با کارشناسان تور داخلی ما تماس بگیرید 02188909296

 • avatar
  پاسخ
  حمید سلطانی2020-02-08

  سلام، متشکرم از اطلاعات کاملی که درباره تور ایرانگردی گذاشتید. بخصوص آن بخش دوم که بصورت داستان شهرهای مختلف ایران را اسم بردید خیلی به من در انتخاب شهر دلخواهم کمک کرد.متشکرم از شما

  • avatar

   سلام جناب سلطانی، خداوند بینهایت مهربان را بینهایت شکر میکنم که کمک کرد بتوانیم دغدغه ای که برای انتخاب تور ایرانگردی مناسب سلیقه تان داشتید را رفع کنیم. حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم برای رزرو تور را خدمتتان ارائه دهند.

 • avatar
  پاسخ
  rezashirazi2020-02-14

  سلام به همه شما دست اندرکاران آژانس فارا گشت و همینطور مسافرانی که این نظر را میخوانند. من دنبال برنامه سفر کامل برای تور ایرانگردی بودم که به سایت فارا گشت رسیدم… مثل اکثر دوستان با دیدن جملات و تبلیغات این آژانس فکر کردم ممکنه همش تبلیغاتی و فیک باشه ولی بعد از اینکه نظرات مسافران دیگر در صفحه تورهای مختلف این سایت را دیدم و متوجه شدم که مجوز گردشگری هم دارند دلم رو زدم به دریا و تماس گرفتم و تور ایرانگردی ترکیبی شیراز و یزد و اصفهان رو درخواست کردم. جالب بود که سه تا کارشناس مختلف بابت این تور برنامه ریزی کردند و قیمت دادند. با این کارشون متوجه شدم خیلی تخصصی به بحث سفر و مسافرت نگاه میکنند و صرفا یک برگه جلوشون نزاشتند که از روی اون بخوانند.
  برای خودم و خانواده که مجموعا 4 نفر بودیم ثبت نام کردم توری که ترکیب هواپیما و اتوبوس داشت را برایم رزرو کردند در هتلهایی که بین سه تا چهار ستاره بود چون برنامه گشت از جاهای دیدنی ایران گردی رو برامون در نظر گرفته بودند و زیاد هتل نبودیم، از طرفی هم نمیخواستم هزینه خیلی بالایی بابت هتلهای لوکس بدم (البته این سلیقه و نظر منه) برام جالب بود که همانطور که گفتم تخصصی کار میکنند از روز اول هنگام رسیدن به اصفهان مسول ترانسفر تماس گرفت برای بردن ما به هتل و برنامه های گشت و هماهنگ کردند بهمراه لیدرهای با حوصله که اطلاعات خیلی خوبی داشتند تا برنامه های کامل شیراز و یزد و نهایتا برگشت به تهران از یزد همه چی مرتب و طبق برنامه ریزی بود و جالبتر این بود که تایم آزاد هم برام گذاشتند تا به چیزهایی که مدنظرم بود بصورت شخصی انجام بدم برسم مثل خرید سوغاتی برای اقوام که سختترین قسمت بود 🙂
  خیلی خوشحالم که به فارا گشت اعتماد کردم واقعا عنوان متخصص و مجری اصلی تورهای ایرانگردی حقشون هست و براشون آرزوی موفقیت دارم ان شاءالله. و از مدیریت و تمام کارشناسان تورهایشان تشکر میکنم. مطمئنا در سفرهای بعدیم از خدماتشان استفاده میکنم.
  عذر میخوام که نظرم طولانی شد.

  • avatar

   سلام جناب شیرازی عزیز. بسیار متشکرم از نظری که درباره تور ایرانگردی فارا گشت بیان کردید. کاملا یادمه که چقدر حساس بودید و گفتید که اعتماد ندارید و چندین بار تماس گرفتید تا بالاخره راضی شوید به رزرو تور. اتفاقا ما هم اون زمان خیلی درباره شما و حساسیتهایتان صحبت میکردیم و سعیمان این بود که تور شما هم مثل سایر مسافرینمان خوب پیش بره تا نظرتان جلب شود. واقعا برای همه فارا گشتیها مهمه که همه مسافرین هم راضی باشند و بهشون خوش بگذره تا اینجا هم خدای بینهایت مهربان کمکمان کرده که رو سفید باشیم. دیدن این پیامهای رضایت و خوشحالی شما انرژی خوبی به ما میدهد. برایتان آرزوی موفقیت و شادی داریم و بدانیدکه کلیه پرسنل تورهای داخلی فارا گشت در تمامی سفرها در خدمت هستند. منتظر شما در سفرهای بعدیتان هستیم.

 • avatar
  پاسخ
  مریم مظاهری2020-02-17

  سلام من نظرات مسافران بخصوص آقای شیرازی را خواندم و کاملا بهشون حق دادم که براحتی اعتماد نکنند. تو این زمونه واقعا سخته پیدا کردن آژانس معتبر و مطمئن خود من هم اولش به تور ایران گردی این آژانس با تردید نگاه میکردم و واقعیتش چون قیمتشان خوب بود و اطلاعات کامل و جامعی در سایت گذاشته بودند گفتم امتحانشون کنم نهایتا این تور هم مثل بعضی از تورهای دیگه که از آژانسهای هواپیمایی دیگه خریده بودم خوب در نمیاد، چاره دیگه ای هم نداشتم البته.
  ولی وقتی با تورشون سفر کردم دیدم عینا همان چیزهایی که درباره خدمات تور و گشت و ترانسفر و حتی هتل گفته بودند مو به مو اجرا شد. واقعا واقعا خوشحالم که با فارا گشت آشنا شدم بعد از اون بود که مشتریشون شدم و تا بحال سه تا سفر باهاشون رفتم یزد، شیراز و کیش اگه بشه تور قشم هم برای عید در نظر دارم برم با همسر جان. خلاصه خیالتان راحت باشه فارا گشت آژانس مورد اطمینانی هستش و پشتیبانی خوبی دارند.

  • avatar

   سلام خانم مظاهری جز گفتن خدای بینهایت را بینهایت شکر چیز دیگری قادر نیستیم با این لطفی که دارید به ما بگویم.خیلی خوشحالم که رضایت کاملی از تورهای ایرانگردی فارا گشت داشتید و دارید. واقعا یکی از بهترین مشتریان ما هستید که هر بار قصد میکنید سفری را ثبت نام کنید با لذت تمام کارهای شما را انجام میدهیم. با اخلاق خوبتان هم که کارشناسان تور فارا گشت را طرفدار خودتان کردید 🙂 . امسال برنامه های خوبی برای تورهای نوروزی داخلی داریم که در این صفحه تور نوروز میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. البته منتظر تماس شما هستیم تا مثل تمامی رزروهای قبلی برنامه ریزی مختص سلیقه خودتان و همسر گرامی داشته باشیم.
   بازهم تشکر میکنم بابت نظری که دادید بابت خدمت رسانی ما.موفق و شاد باشید.

 • avatar
  پاسخ
  مجید بستانی2020-02-26

  صبح شما بخیر من سوالی دارم لطفا جواب بدهید چون آژانسهای دیگر پاسخ درستی ندادند. من اگر بخواهم با خانواده سفر ایرانگردی داشته باشم از سنندج آیا امکان پذیر است؟ مثلا برای تور ترکیبی شیراز اصفهان و کرمان. گشت های تور داخلی شما بصورت گروهی اجرا میشود یا اختصاصی هم دارید؟

  • avatar

   سلام جناب بستانی، وقت شما بخیر. برای اطلاعات دقیق خوشحال میشود تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند اما برای راهنمایی های اولیه خدمت شما عرض کنم که تور ایرانگردی از تهران و تمام شهرهای مختلف قابل اجراست و اصلا بابت این قضیه دغدغه ای نداشته باشید.
   تور ترکیبی ایرانگردی که شامل یزد، شیراز، اصفهان، کرمان و حتی شهرهای دورتر به طور کامل قابل اجرا توسط فارا گشتت هستند و بر اساس سلیقه مسافر این امکان وجود دارد که بخواهید با گشتهای گروهی از جاهای دیدنی گشت داشته باشید و یا بصورت اختصاصی مختص خانواده تان. تنها تفاوت در مقدار هزینه است که نسبت به سلیقه شما محاسبه میشود. کاملترین گشتها در تورهای داخلی اجرا میشوند همراه با لیدرهای حرفه ای و تحصیلکرده با قیمت فوق العاده مناسب. نگران هیچ چیز نباشید، به امید خداوند بینهایت مهربان تمام سعیمان را برای مسافرت انتخابیتان خواهیم کرد.

 • avatar
  پاسخ
  poupak esmaeeli2020-03-08

  در چه فصلهایی تورهای ایرانگردی شما کاملتر و بهتر برگزار میشه؟ یعنی چه زمانهایی تعداد مسافرین بیشتری دارید تا خدمات کاملتری در تور به مسافران بدهید؟

  • avatar

   سلام خانم اسماعیلی، تور ایرانگردی همیشه قابل اجرا است. اولا در هر فصل هر کدام از شهرهای دیدنی ایران جاذبه های خاص خودش را دارد که دیدن از آنها خالی از لطف نیست. در ثانی خدای بینهایت مهربان را بینهایت شکر انقدر اقلیم ها و شرایط متفاوت در این کشور آفریده که هر روز از سال میشود برای سفر برنامه ریزی کرد.
   در مورد خدمات تورهای ایران که فرمودید، باید عرض کنم که هیچ فرقی نمیکند برای ما نمیکند در یک سفر داخلی و در یک زمان مشخص ما یک مسافر داشته باشیم یا صد نفر، در هر صورت سعی میکنیم بهترین تور را با کاملترین خدمات همانطور که در هنگام فروش صحبت میکنیم، ارائه دهیم. پس خیالتان راحت باشد و هر زمان که وقت آزاد داشتید و علاقمند به سفر بودید تماس بگیرید تا طبق سلیقه شما تور دلخواهتان از مسیرهای ایرانگردی را برایتان رزرو کنیم.

 • avatar
  پاسخ
  الهام رحیمی2020-06-21

  سلام خسته نباشید من تور چابهار و کردستان و سرعین می خواهم به چه صورتی هست ممنون از راهنمایی

  • avatar
   پاسخ
   سیامک ندیمی2020-06-21

   سلام خانم رحیمی. همانطور که در صفحه تور ایرانگردی مشاهده فرمودید، اطلاعات کلی درباره هر شهر قرار داده شده است و برای اینکه برای شهرهای مورد نظرتان رزرو داشته باشید و یا اطلاعات کامل میخواهید، لطفا روی عکس یا اسم شهرهای دلخواهتان کلیک یا تاچ کنید تا وارد صفحه مربوط به تور دلخواهتان شوید. هر چه لازم خواهید داشت بدانید برایتان در آن قسمت درج کردیم.
   اگر هم سوالی در ذهن دارید که نیاز به مشاوره با کارشناسان تور فارا گشت دارید، لطفا تماس بگیرید تا همکاران راهنمایی های لازم را خدمتتان ارائه دهند.

 • avatar
  پاسخ
  داود خزایی2020-08-08

  سلام دوست عزیز تور ایرانگردی با تور داخلی فرق داره؟ یعنی منظورم اینه که تور ایرانگردی چند تا شهر را با هم میبرید برای گردش و داخلی فقط یک شهر؟ من می خواهم برای خانوادم تور رزرو کنم و نیاز به اطلاعات دارم

  • avatar
   پاسخ
   سیامک ندیمی2020-09-04

   سلام جناب خزایی. در حالت کلی تفاوت خاصی نیست. به طور کلی بین مسافران تور ایرانگردی و تور داخلی یک معنا را می دهند. در کل فارا گشت به لطف خداوند بی نهایت مهربان یکی از مجریان اصلی اجرای تورهای ایرانگردی است بنابراین طبق سلیقه مسافران اگر تور ترکیبی چند شهر چه با قطار و چه با هواپیما بخواهند می توانیم اجرا کنیم. اگر هم مد نظر مسافران فقط بازدید یک شهر باشد هم می توانیم ارزانترین و کاملترین شرایط رو رزرو کنیم.
   لطفا با آژانس تماس بگیرد تا کارشناسان تور شما را راهنمایی کنند. 02188909296

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.