هتل
5 ستاره
ایران
یزد
خیابان تیمسار فلاحی؛ جنب میدان امام حسن؛ هتل صفائیه یزد
02186037414
14.00
12.00

هتل صفائیه یزد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 5 ستاره در یزد

 

هتل صفائیه یزد یکی از هتل های پنج ستاره یزد است که در دو فاز ساخته شده. فاز اول که معروف به صفائیه باغ و یا قدیم است به عنوان چهار ستاره رزرو می شود و فاز دوم که معروف است به هتل صفائیه جدید که به عنوان هتل پنج ستاره رزرو می شود. این هتل ترکیبی از بافت سنتی و مدرن است و یکی از بهترین هتلهای یزد تلقی می شود. این هتل یکی از زیر مجموعه های هتل های زنجیره ای پارسیان است و طبق برنامه ریزی این اقامت گاه ها اداره می شود.
هتل پنج ستاره پارسیان صفائیه در باغی بزرگ و سرسبز در منطقه ای خوش آب و هوا واقع شده. صفائیه جدید شاهکاری از تلفیق معماری مدرن و سنتی با خصوصیات منحصر به فرد است که در سال 1386 در قسمت ورودی مجموعه ساخته شد. این هتل جدید دارای 3 طبقه، 105 باب اتاق و سوئیت، پذیرش و لابی می باشد.

هتل قدیم با مسافت 5 دقیقه ای از هتل جدید قرار دارد. ساختمان هتل باغ در سال 1335 فعالیت خود را شروع کرد و آخرین بازسازی این هتل پنج ستاره در سال 1392 انجام شده است. هتل قدیم یا هتل باغ دارای 46 ویلا است که با ساختار سنتی خود سال های سال است که میزبان پذیرایی از میهمانان و مسافران می باشد.

امکانات هتل شامل رستوران چهار سوق به صورت بوفه، رستوران چوبی، کافی شاپ کلاه فرنگی با ظرفیت 70 نفر، سالن چند منظوره نارین با ظرفیت 40 نفر، کافی شاپ آب نما با فضای تابستانی با ظرفیت 70 نفر، کافی شاپ آلما با فضایی شیشه ای در وسط باغ، فروشگاه صنایع دستی، سالن همایش، فضای سبز، تاکسی سرویس، فروشگاه، صندوق امانات، آسانسور و اتاق ویژه معلولین و پرسنلی مجرب می باشد. آژانس فارا گشت به عنوان سایت مرکز اصلی رزرو هتل صفائیه یزد شما را به ادامه این مطلب دعوت می کند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشی.

ویژگی های برجسته هتل صفائیه یزد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز می کند. هتل صفائیه یزد چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های خاص هتل های صفائیه یزد، فاصله نسبی آن از شلوغی، همهمه و ترافیک مرکز شهر است که باعث شده است فضای هتل دنج و آرام باشد. و به عنوان محل اقامت آسایش و سکوت را به مسافران هدیه می دهد. البته این فاصله تقریبا هفت الی هشت دقیقه با ماشین است. بنابراین در تور یزد تردد بین مرکز شهر و محل اقامت صفاییه نیز بسیار راحت می باشد.

در ادامه ویژگی ها باید به این نکته اشاره کنیم که این هتل دارای امکانات و تنوع خدمات زیادی است. محوطه باغ و سرسبز آن فرصتی هست برای قدم زدن و نفس کشیدن در هوایی تمیز و با صفا، بعد لذت نوشیدن چای یا نوشیدنی دلخواه در کافی شاپ وسط باغ. در کنار این ویژه گی ها وجود 5 رستوران مختلف در هتل که می تونه هر طیف از سلیقه غذایی رو پوشش بده. لذت اقامت در یک هتل پنج ستاره رو میشه در این هتل تجربه کرد.

هتل صفائیه یزد

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران یزد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایت داریم: آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و یزد خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل نداری و یا می خواهی بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرت، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنی از آن ها استفاده کنی.

با رزرو هتل صفائیه یزد در صورت دلخواهت می توانی از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی یزد نیز استفاده کنی. بدین صورت که ترانسفر خواهی داشت (یعنی کارگزار یزد فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتت می برد و در روز برگشت مسافرتت، شما را از هتل به فرودگاه، راه آهن و یا ترمینال بر می گرداند).

گشت از جاهای دیدنی یزد هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیل کرده و بومی برایت قابل اجرا می باشد و می توانی این خدمت را هم رزرو نمایی. بدین شکل شما با خیالی راحت فقط از سفر به یزد لذت خواهی برد. پیشنهاد می کنم برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویس ها با کارشناسان هتل یا تور فارا گشت مشورت کنی.

اتاق های هتل صفائیه

 

هتل صفائیه یزد همان طور که اشاره شد هتلی در دو فاز 4 و 5 ستاره با کیفیت در بین هتل های معروف یزد می باشد. فاز هتل باغ یا همان چهار ستاره دارای واحد های اقامتی پخش شده در محوطه باغ است که در مدل های یک طبقه و دو طبقه ساخته شده اند. در بخش دیگری از فضای محوطه، فاز هتل جدید قرار گرفته که دارای ساختمانی با سه طبقه به همراه طبقه همکف است. طبقه همکف محل قرار گیری پذیرش، لابی، رستوران و کافی شاپ است و طبقه اول، دوم و سوم محل قرار گیری اتاق ها شده. در کل هتل صفائیه حدودا 195 باب اتاق دارد. همه آن ها به همراه خدمات رفاهی، تخت های تمیز، مینی بار، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته هتل ارائه می شوند. این واحد ها به این ترتیب دسته بندی می شوند:

 

اتاق های هتل صفائیه باغ 4 ستاره

. اتاق دو تخته استاندارد: که مختص افرادی هست که دو نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت دو تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد: که مختص افرادی هست که سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به سه تخت می باشند که به صورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد: که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر می کنند ، این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت چهار تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به چهار تخت می باشند که به صورت یک تخت دو نفره و دو تخت سینگل است.

. سوئیت یک خواب: که مختص افرادی است که دو الی چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها بهصورت دو تخته و یا به همراه دو سرویس اضافه رزرو داشته باشند. این واحد ها دارای یک اتاق خواب می باشد که در آن دو تخت قرار گرفته و در قسمت سالن هم دو سرویس خواب قابل اضافه شدن هستند. این اتاق ها از اتاق های استاندار بزرگتر می باشند.

. سوئیت دو خواب: که مختص افرادی است که چهار الی شش نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت چهار تخته و یا به همراه دو سرویس اضافه رزرو داشته باشند. این واحدها دارای دو اتاق خواب می باشد که در هر کدام از آن ها دو تخت قرار گرفته و در قسمت سالن هم دو سرویس خواب قابل اضافه شدن هستند. این اتاق ها از اتاق های استاندار بزرگتر می باشند.

 

اتاق های هتل صفائیه جدید 5 ستاره

. اتاق یک تخته استاندارد: که مختص افرادی هست که انفرادی سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت یک تخته رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق دو تخته استاندارد: که مختص افرادی هست که دو و یا سه نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت دو تخته و یا همراه با سرویس اضافه رزرو داشته باشند. این اتاق ها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. سوئیت یک خواب: که مختص افرادی است که دو الی چهار نفره سفر می کنند. این مسافران می توانند برای اقامتشان در این اتاق ها به صورت دو تخته و یا به همراه دو سرویس اضافه رزرو داشته باشند. این واحدها دارای یک اتاق خواب می باشد که در آن دو تخت قرار گرفته و در قسمت سالن هم دو سرویس خواب قابل اضافه شدن هستند. این اتاق ها از اتاق های استاندار بزرگتر می باشند.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که به صورت تخت های مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو می باشند و به اتاق اضافه می شوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل صفاییه

روم سرویس

هتل صفائیه یزد به عنوان یکی از هتل‌ های لوکس و سنتی، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌ گذارد. یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است تا در اکثر مواقع از ساعات رو ، هر نوشیدنی که دوست داری را سفارش دهی.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل می شود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد. مثل تلویزیون که تمام اتاق‌ های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت می کنی سرگرم باشی.

کافی شاپ صفاییه

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتی و دلت هوس یک نوشیدنی خنک کرد. و یا در یک بعد از ظهر خواستی یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب میل کنی، کافی شاپ های هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهند بود.

یکی از کافی شاپ های این هتل به اسم کلاه فرنگی است که در ساختمان فاز جدید قرار گرفته. وقتی وارد لابی شوی رو به رویت چند پله هست که به سمت پایین می رود. از آن که پایین بروی کافی شاپ کلاه فرنگی را می بینی و می توانی از خدماتش استفاده کنی.

کافی شاپ بعدی به اسم نارون است که در کنار رستوران چوبی قرار گرفته. یعنی در همکف. در این کافی شاپ هم نوشیدنی های خوشمزه ای سرو می شود.

اگر هم دوست داری در فضای باغ و محوطه هتل باشی دو کافی شاپ به اسم ژنوا و راس آماده سرویس دهی به شما می باشند تا لذت بیشتری از سرو منو های کافی شاپی ببری.

رستوران صفائیه

بخش خوشمزه هر سفر مربوط می شه به رستوران و سرو غذاهای لذید. رستوران هتل صفائیه جدید و قدیم یزد برای پذیرایی از مهمانان هتل در لابی  آماده سرویس دهی است. اسم این رستوران را چهار سوق گذاشته اند و انوع غذاهای ایرانی و سنتی را در منوی خود برای صبحانه، نهار و شام قرار داده است و درست روبروی درب ورودی هتل قرار گرفته.

یک رستوران دیگر به اسم رستوران چوبی نیز در این هتل ساخته شده است که در زمان های پیک سفر و یا شلوغی هتل برای مسافران سرویس دهی خواهد داشت و در کنار رستوران چهار سوق قرار گرفته.

دو رستوران دیگر نیز در محوطه هتل وجود دارند که غذاهای فرنگی و ایتالیایی سرو می کنند و به بخش خصوصی واگذار شده اندو برای تنوع غذایی می توانی سری به این رستوران ها نیز بزنی.

محوطه سرسبز و باغ

همان طور که پیشتر گفته شد این هتل دارای محوطه باغی است، سر سبز و با صفا. هر زمان که دوست داشتی می توانی در این محوطه قدمی بزنی و از هوای خوبش استنشاق کنی و یا همراه همراهانت نوشیدنی مورد علاقه تان را بنوشید.

سالن ورزش

اگر اهل ورزش هم هستی می توانی از امکانات باشگاه بدنسازی هتل استفاده کنی. این قسمت به بخش خصوصی واگذار شده است و استفاده از آن شامل هزینه می شود که با تخفیف برای مهمانان هتل ارائه می شود.

سالن سمینار ، کنفرانس و تالار

از دیگر امکانات این هتل سالن های متعدد کنفرانس، همایش و تالار است که سرویس دهی های متنوعی را به مهمانان ارائه می دهند. برای مثال سالن کنفرانس 40 نفره با اسم نظامی در ساختمان فاز جدید طراحی شده است. در این سالن امکانات میکروفون و تجهیزات مناسب برای برگزاری جلسات کاری و تجاری مهمانان فراهم شده تا با بهترین نحو اجرا گردد.

در فضای محوطه هتل چندین تالار و سالن همایش نیز ساخته شده است تا به صورت حرفه ای و کامل از همایش ها و مراسمات و مهمانی های مسافران پذیرایی کنند. اسامی جالبی را روی این سالن ها گذاشته اند، همچون چشم انداز، خیام، حافظ، سعدی و …

سایر امکانات هتل صفائیه

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت در محوطه و اتاق ها قابل استفاده می باشد تا به راحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهی. از دیگر امکانات هتل می شود به تاکسی سرویس 24 ساعته، لاندری، پارکینگ و آسانسور و اتاق ویژه معلولین اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما می باشند.

فاصله هتل صفائیه تا مراکز مهم یزد

فاصله تا فرودگاه یزد 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اتوبوس 30 دقیقه با ماشین
فاصله تا راه آهن یزد 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا مسجد جامع یزد 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا زندان اسکندر 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا آتشکده زرتشتیان 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا دخمه زرتشتیان 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار خان 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجموعه امیرچخماق 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه آب 19 دقیقه با ماشین
فاصله تا باغ دولت آباد 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا میبد 45 دقیقه با ماشین
فاصله تا چک چک 95 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه وزیری 20 دقیقه با ماشین

رزرو هتل صفائیه یزد

برای رزرو این هتل مدرن و لوکس و آگاهی از تخفیفات ویژه و همین طور قیمت هتل صفائیه، لطفا تماس بگیر:

02188909296

02186037414

09208008108

هتل صفائیه را پسندیدی؟ انتخاب بسیار خوبی بود. برای اطلاع از قیمت های تورش لطفا روی عکس کلیک یا تاچ کن:

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

یزد زیبا شهر قنات و قنوت و قناعت است. شهری که به مهمان پذیری و خونگرمی مردمش معروف می باشد. یزد آن قدر دیدنی است که می توان در گوشه گوشه آن نشست و از زیباییش لذت برد. اگر به اندازه کافی به شهرهای دیگر رفته ای وقتش است که سری به یزد بزنی. تاریخ انتظار آمدن شما را می کشد!

 

یزد، دومین شهر تاریخی جهان با هتل های زیبا

عروس کویر، دومین شهر تاریخی جهان بعد از ونیز ایتالیا است. بله درست می شنوی. علاوه بر این، یزد اولین شهر خشتی جهان هم هست. مخلص کلام یزد معدن تاریخ است. البته که این شهر زیبا علاوه بر تاریخ و هتل های زیبا، ویژگی های بسیار عالی دیگری هم دارد.

 

ترمه های زیبا را از یاد نبری

صنایع دستی یزد برای خودش یک دنیای زیبای دیگر است. دنیایی رنگارنگ و چشم نواز. ترمه که در اصل ساخته دست زرتشتیان می باشد یک بخش از این دنیاست. سفال و سرامیک یزد هم می توانند گزینه خوب دیگری برای سوغاتی باشند. از دیگر صنایع دستی یزد می توان به دارایی بافی، شعر بافی، شمد بافی، زیلو بافی و چندین کلمه دیگر همراه با پسوند بافی اشاره کرد!

 

قنات زارچ، پیر ترین و طولانی ترین قنات جهان

قنات 3 هزار ساله زارچ در یزد خود نمایی می کند. افتخاری برای ایرانیان که هنوز هم زنده است. تنها اشاره به این موضوع که این قنات با طول 100 کیلومتر در 3 هزار سال پیش ساخته شده برای باز ماندن دهان از تعجب کافی است. اما یک نکته غم انگیز هم وجود دارد و آن این است که کدام یک از ما تا به حال از وجود این سند زنده تمدن پارس با خبر بوده ایم؟ بعضی از مناطق این قنات با تدابیری که اندیشیده شده قابل بازدید هستند.

 

سروی که مانند کشورش بعد از 4 هزار سال هنوز راست قامت مانده است

اگر فکر کرده ای قنات زارچ تنها دیدنی یزد است که با سنش می تواند شما را به شگفتی وا دارد کاملا اشتباه می کنی. سرو ابر کوه که یکی از قدیمی ترین موجودات زنده جهان با بیش از 4 هزار سال سن است. خود شگفتانه ای (همان سورپرایز خودمان) دیگر در سفر به یزد است. این سرو با ارتفاع 25 تا 28 متری اش شهرتی جهانی دارد.

 

یزد، شهری به وسعت تاریخ این مرز و بوم

یزد را نباید دید، باید با تمام وجود احساسش کرد. یزد هویت این کشور است و دیدنش برای هر ایرانی واجب می باشد. یزد را نه از برای تفریح که باید از سر مسئولیت دید. لذتی که گردش در این شهر دارد، لذتی نایاب همراه با افتخار است.

تور یزد آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است. شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتل های یزد می توانی با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروی. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانی با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایی تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودت در مورد نظرات، قیمت و رزرو هتل صفائیه یزد را دریافت کنی.

سیاست های هتل صفائیه یزد

14.00
12.00
پیمایش به بالا