هتل های یزد؛ رزرو هتل در یزد

رزرو هتل در یزد چرا با فارا گشت به صرفه شده است؟

هتل های یزد در ایام مختلف سال، مخصوصا فصل های پر سفر، مورد جستجوی مسافرین هستند؛ چون مسافران زیادی می خواهند به استان زیبای یزد برای گذراندن لحظات خوش سفر کنند. اغلب این مسافران برای اسکان، به دنبال رزرو هتل در یزد هستند و برای آن ها قیمت های ارزان رزرو هتل موضوع مهمی به شمار می‌ آید.

در حدود سه سال پیش، مذاکره ای با اکثر صاحبان هتل های یزد داشتیم و خداوند بی نهایت مهربان را بی نهایت شکر؛ توانستیم جهت رزرو هتل های این شهر برای مسافران عزیز من جمله شما، تخفیف های مناسبی را در قالب کمیسیون دریافت کنیم. این موضوع باعث کاهش شدید قیمت ارائه خدمات رزرو هتل ارزان یزد در سایت فارا گشت شد.

دلیل اینکه تخفیف های مناسب رزرو هتل را صرفا در سایت ما مشاهده می کنی و در دیگر سایت ها با این حد از تخفیف روبرو نمی شوی این است که؛ ما به عنوان مجری اصلی مرکز رزرواسیون هتل های استان یزد با مدیران و صاحبان این هتل ها پای مذاکره رفته و این مزیت باعث ایجاد یک نقطه عطف در مذاکرات بین ما و این عزیزان شد. البته نباید از این نکته گذر کرد که قسمت اعظمی از موفقیت ما در دریافت تخفیف های مناسب جهت رزرو هتل در این شهر با لطف خداوند، به دلیل تعداد بالای مشتریان راضی و مخاطبان همیشگی مجموعه آژانس مسافرتی فارا گشت بود.

در ادامه قصد داریم تا اطلاعات جامع و مفیدتری توسط تیم تحقیقاتی فارا گشت و تریپ ادوایزر در مورد هتل های یزد به شما ارائه داده و به شما در روند انتخاب هتل مورد نظرت کمک کنیم:

رزرو هتل در یزد

لیست کامل هتل های یزد

بهترین هتل هایی که در یزد به عنوان محل اقامت می توانی انتخاب کنی. از ارزان تا لاکچری:

هتل صفائیه یزد

هتل صفائیه یزد
یزد ایران

هتل صفائیه یزد یکی از هتل های پنج ستاره این شهر است که در دو فاز هتل باغ 4 ستاره و جدید 5 ستاره در فضایی باغ مانند ساخته شده است. امکانات رفاهی خوب و در خور شایسته از ویژگی های این هتل است که در کنار تعدد رستوران ها و کافی شاپ های مختلف دلایل خوبی برای انتخاب به عنوان محل اقامت است.

هتل ملک التجار یزد

هتل ملک التجار یزد
یزد ایران

هتل ملک التجار یزد یکی از هتلهای چهار ستاره سنتی این شهر است که معماری و دکوراسیون اتاقهایش با سایر هتلها متفاوت است و یادگاری از تجلی هنر خداوند بینهایت مهربان است که به اساتید نقاشی شیرازی عنایت شده است ، بافت سنتی و تاریخی این هتل یکی از دلایل اصلی انتخاب مسافرین بعنوان محل اقامت در یزد است.

هتل فهادان یزد

هتل فهادان یزد
یزد ایران

هتل فهادان یزد یکی از هتلهای چهار ستاره سنتی این شهر است که بعلت معماری خاص و استفاده از اشیا قدیمی و عتیقه در دکوراسیون لابی ، اتاقها و همینطور اختصاص دادن سالنی به این اشیاء ، به اسم هتل موزه شناخته میشود ، سه حیاط زیبا و مصفا در کنار اتاقهای تمیز و با کیفیت ، مسافران راضی را راضی نگه داشته است و بعنوان یکی از انتخابها در لیست قرار میگیرد.

هتل مظفر یزد

هتل مظفر یزد
یزد ایران

هتل مظفر یکی از هتلهای سه ستاره سنتی این شهر است که به دو حیاط بزرگ تقسیم بندی شده است ، در یک حیاط اتاقها قرار گرفته اند و در حیاط دیگر رستوران ، اخلاق خوب کارمندان ، کیفیت و تمیزی اتاقها و نزدیکی به مراکز درمانی مهم یزد از دلایل انتخاب این هتل جهت اقامت در این شهر میباشد

هتل مشیرالممالک یزد

هتل مشیرالممالک یزد
یزد ایران

هتل مشیر الممالک یزد یکی از هتلهای چهار ستاره سنتی این شهر است که بعلت معروفیت ، کیفیت و خدمات ، در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است ، فضای اصلی هتل باغی مصفا و زیبا است که ساختمانهای هتل دورتادور آن ساخته شده اند.

هتل لب خندق یزد

هتل لب خندق یزد
یزد ایران

هتل لب خندق یزد یکی از هتلهای سنتی سه ستاره این شهر است که از زیر مجموعه های هتل های زنجیره ای مهر میباشد ، دارای دو حیاط بوده و تمیزی و دکور مناسب اتاقهایش میتواند دلایل خوبی برای انتخاب باشند.

هتل لاله یزد

هتل لاله یزد
یزد ایران

هتل لاله یزد یکی از هتلهای سنتی سه ستاره تاپ این شهر است ، که دارای سه حیاط ، کافه بام و اتاقهای ویژه میباشد ، این هتل نیز دارای امکانات خوب ، اتاقهای تمیز و پرسنل خوش اخلاق و آموزش دیده است تا رضایت مسافرانش را جلب کند

هتل کهن کاشانه یزد

هتل کهن کاشانه یزد
یزد ایران

خود هتل کهن کاشانه یزد یکی از هتلهای دو ستاره این شهر است که خود نیز دارای جاذبه هایی از جمله پایاب قنات و پشت بامی مشرف به منظره بادگیرهای شهر یزد است که می تواند برای هر توریستی جذاب باشد.

هتل کاروانسرای مشیر یزد

هتل کاروانسرای مشیر یزد
یزد ایران

هتل کاروانسرای مشیر یکی از هتلهای دو ستاره در این شهر است که در رده بندی هتلهای سنتی قرار میگیرد ، این هتل با معماری برگرفته از دوران قاجار با کیفیت و امکانات قابل قبولش مسافران را راضی نگه داشته است

هتل مهر یزد

هتل مهر یزد
یزد ایران

هتل مهر یزد یکی از هتلهای سنتی سه ستاره تاپ این شهر است که از زیرمجموعه های هتلهای زنجیره ای مهر است ، جایزه یونسکو را به خود اختصاص داده و کیفیت خوب و مناسبی را به مسافران ارائه میدهد ، نزدیکی به مرکز شهر هم از دیگر ویژگیهای آن است.

هتل فاضلی یزد

هتل فاضلی یزد
یزد ایران

هتل فاضلی یزد یکی از هتلهای سه ستاره این شهر است که در رده هتلهای سنتی قرار گرفته است ، اخلاق خوب کارمندان و تمیزی مناسبش از دلایل اصلی انتخاب توسط مسافرین است و از نظر مکانی موقعیت جالبی دارد.

هتل زنبق یزد

هتل زنبق یزد
یزد ایران

هتل زنبق یکی از هتلهای چهار ستاره این شهر است که در فضایی سرسبز و مصفا دور از هیاهوی مرکز شهر قرار گرفته است ، امکانات تفریحی و سرگرمی مناسبی جهت مسافران در نظر گرفته شده ، این خدمات و سرویسها همراه شده اند با اخلاق خوب و خونگرم کارکنان و پرسنل هتل تا مهمانان تجربه سفر خوبی را داشته باشند.

هتل داد یزد

هتل داد یزد
یزد ایران

هتل داد یزد یکی از هتل های چهار ستاره این شهر است که ترکیبی از مدرنیته و سنت گرایی را در معماری و ساختمان آن می توانی ببینی. زیبایی بصری، تمیزی مناسب، رستوران های با کیفیت و دارا بودن استخر از امکانات ویژه هتل داد می باشد.

هتل خوان دوحد یزد

هتل خوان دوحد یزد
یزد ایران

هتل خوان دوحد یزد یکی از هتلهای سه ستاره این شهر است که در رده بندی هتلهای سنتی قرار گرفته است ، این هتل ترکیب شده از پنج خانه سنتی از دوران صفویه و قاجار است و دارای سه حیاط مجزا است ، اخلاق خوب کارکنان و تمیزی مناسب دلایل خوبی برای انتخاب آن میتوانند باشند

هتل ترمه یزد

هتل ترمه یزد
یزد ایران

هتل ترمه یزد یک مجتمع اقامتگاهی سنتی است که در حد هتلهای دو ستاره بوده و از نظر کیفیت و تمیزی مورد تایید مسافرانی است که میخواهند هزینه کمتری را بابت اقامت پرداخت کنند ، فضای سنتی و با صفایی دارد.

هتل های یزد چه تمایزی ایجاد می کنند؟

یک ویژگی جذاب و دوست داشتنی هتل های یزد این است که برخی از آنها کاملا هماهنگ با بافت تاریخی و جذاب این شهر بنا شده اند. بعضی از آن ها مشخصات معماری صفویه را دارند و برخی دیگر بناهای سنتی کویر نشینان. این هتل های سنتی و جذاب گاها می توانند شما را تا دل تاریخ همراهی کرده و خصوصیات معماری سنتی را از نزدیک نشانت دهند.

همین طور برخی دیگر از هتل های ارزان یزد با معماری سنتی و اما معاصر خود، شما را به زمان کودکی و زیبایی های دهه های چهل، پنجاه و شصت برده و باعث زنده شدن خاطرات این دوران می شوند.

موارد زیر، از جمله چند ویژگی هتل های تاریخی یزد هستند:

 • دیوار های کاهگلی که با نمی از باران بوی کاه گل کهنه را در هوا پخش می کنند.
 • حوض های فیروزه ای که خاطرات سال های کودکی را برای شما زنده خواهند کرد.
 • آینه و شمعدان های نوستالژی که چشم شما را به خود خیره می کنند.
 • و در نهایت، در کنار تمام این زیبایی ها و حس های خوب؛ وجود تمامی عناصری که شما را برای داشتن یک سفر و اقامت راحت نسبت به هر چیزی بی نیاز می کنند.
هتل های یزد
سفر به یزد

آیا اصلا سفر به یزد، انتخاب مناسبی است؟

در یک جمله: اگر قصد شما از سفر با تور یزد و اقامت در هتل های آن مشاهده طبیعت سبز است، انتخاب شما مناسب نیست. اما اگر هدفت سفر به منطقه ای تاریخی و آرام است که بتوانی لحظاتی از ادغام آرامش و زندگی سنتی را برای شما به وجود آورد، بهترین انتخاب ممکن در سفرهای داخلی، سفر به استان یزد است.

یکی از مهم ترین مزیت هایی که این شهر برای شما فراهم می کند، کاهش رفت و آمد های سیاحتی است. به دلیل اینکه ناحیه توریستی یزد وسعت زیادی ندارد ولی تمامی زیبایی های مورد نیاز مسافران را در خود جای داده؛ شما می توانی پس از رزرو هتل در یزد و اقامت در آن، با طی کردن مسیر های کوتاه به منطقه تفریحی مورد نظر خود رسیده و پس از گشت و گذار، مجدد به هتل بازگردی.

چرا آژانس فارا گشت کوروش کبیر را انتخاب کنیم؟

آژانس مسافرتی فارا گشت در یک دهه گذشته تمام تلاش خودش را برای ارائه خدماتی ایده آل به مشتریان و گردشگران محترم نموده است. فارا گشت هر سال قدرتمندتر و پربار تر از سال گذشته با یاری و کمک خداوند بی نهایت مهربان به فعالیت خودش ادامه داده و هر بار خدماتی متنوع تر و با کیفیت تر را برای ارائه به کاربران مهیا نموده است.

با رضایت کامل مسافران، در حال حاضر آژانس گردشگری مسافرتی فارا گشت به عنوان یکی از معتمدترین مراکز برای رزرو تور های گردشگری، هتل ها و خرید بلیط هواپیما، قطار و… می باشد. فارا گشت با گسترش فعالیت خودش به دامنه اینترنت توانسته در چند سال اخیر به عنوان یک آژانس مسافرتی محبوب در سراسر ایران شناخته شود به نحوی که بسیاری از گردشگران رزرواسیون های خودشان را از طریق فارا گشت با چند کلیک ساده انجام می دهند.

آژانس گردشگری فاراگشت با ارائه خدماتی متنوع و کاربر پسند به صورت کامل و در طی 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به علاقمندان می باشد. شما می توانی هر زمانی با برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی فارا گشت از طریق تماس تلفنی به رزرو خدمات مورد نظرت بپردازی. بد نیست در ادامه نیم نگاهی هم به خدماتی که ما با بهترین کیفیت ارائه می دهیم، بیندازیم:

فروش تور های گردشگری:

فارا گشت به عنوان یک آژانس گردشگری معتبر به ارائه انواع تور های ایرانگردی و تورهای خارجی می پردازد. شما می توانی با کمی جستجو در وب سایت و یا تماس با مرکز پشتیبانی فارا گشت از انواع تور های گردشگری آن مطلع شوی و بهترین گزینه را برای سفری خاطره انگیز انتخاب کنی.

فروش بلیط هواپیما:

کاربران محترم ما تنها با یک تماس می توانند هر بلیط هواپیمایی را در هر خطی رزرو کنند. فارا گشت کوروش کبیر ارائه دهنده انواع بلیط های هواپیمایی داخلی و خارجی با بهترین قیمت ممکن نیز می باشد. بنابراین تنها به اندازه یک تماس با رزرو بلیط هواپیمای مسیر مورد نظرت فاصله داری.

رزرو هتل ارزان یزد:

رزرو هتل تمیز؛ خوب؛ با کیفیت و البته با هزینه پایین یک دغدغه اساسی برای اغلب گردشگران است. خوشبختانه ما با تمرکز بر ارائه قابلیت رزرو قیمت هتل های داخلی ارزان در مراکز گردشگری مختلف و انتخاب هتل های با کیفیت و ارزان قیمت با مجوز رسمی سازمان گردشگری توانسته ایم به خوبی رضایت کاربران را جلب کنیم. شما هم کافی است هتل مورد نظرت را انتخاب کنی تا با یک تماس به راحتی آن را رزرو نمایی.

دیگر خدمات برای شما:

افزوده بر تمام موارد نام برده، خدماتی را در راستای بهبود وضعیت مسافران از نظر ایمنی و همین طور راحتی آن ها قبل از مسافرت ارائه کرده ایم. خدمات بیمه مسافرتی و اخذ ویزا برای مسافران خارج کشور از جمله خدمات اسم برده هستند که فرایند مسافرت را برای مسافران لذت بخش تر می کنند. برای بهره مند شدن از این خدمات کافی است با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایی تا در کمترین زمان ممکن پروسه تکمیل کردن همه آن ها به علاوه رزرو هتل های یزد برای شما آغاز شود.

2 دیدگاه دربارهٔ «هتل های یزد»

 1. سمیه عربی

  سلام وقت شما بخیر. من امروز سایت های زیادی را برای شناخت هتل های یزد بررسی کردم. به نظر من، سایت شما یکی از کامل ترین و جامع ترین مرجع های اطلاعاتی در این باره است.
  خوشحالم با شما آشنا شدم. هتل دلخواهم را نسبت به این صفحه پیدا کردم و می خواهم به یزد سفر کنم. شما می توانید کارهای رزرو بلیط را هم انجام دهید؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام خانم عربی عزیز. خدارو بی نهایت شکر می کنم که توفیق و شرایطی داد تا خوشحالی شما و سایر مسافرانمان را هر روز ببینیم.
   بله، به جز رزرو هتل در یزد ما در فارا گشت خدمات بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس به همراه برنامه گشت از جاهای دیدنی یزد به همراه راهنمای محلی هم داریم.
   لطفا تماس بگیرید تا همکاران شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا