هتل
4 ستاره
ایران
یزد
خیابان قیام ، کوچه بازارچه پنجه علی ، هتل ملک التجار
02186037414
14.00
12.00

هتل ملک التجار یزد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره

هتل ملک التجار یزد یکی از هتهای چهار ستاره یزد است که در رده هتهای سنتی قرار میگیرد ، ساختمان این هتل تاریخچه جالبی دارد ، در زمان قاجار فردی به اسم حاجی علی عسکر شیرازی زندگی میکرد که از تجار با سابقه و حرفه ای آن زمان بود ، نعمت تبحری که در تجارت به اون عنایت داده شده بود به حدی بود که پادشاه آن زمان لقب ملک التجار را  به او داد تا نشان از عملکرد خوب و مثبتش در زمینه تجارت باشد ، عسکر شیرازی در شهر یزد دستور ساخت خانه ای را داد که در خور شایسته اش باشد ، بنابراین از معماران متبحر آن زمان استفاده کرد تا بنای خانه طراحی و اجرا شود ، سپس از نقاشان مشهور و حرفه ای شیرازی دعوت کرد تا با نقاشی های خاص خود خانه را مزین کنند ، طبق روایتی این پروژه حدود ده سال طول کشید و یکی از زیباترین خانه های آن دوران در ایران لقب گرفت ، این خانه تا چهار نسل بعد از او در اختیار خانواده اش بود و در آنجا زندگی می کردند و سالها بعد ساختمان این خانه تبدیل به هتل سنتی همراه با هنر نقاشی هتلی شد ، زیبایی آن میتواند به عنوان یک رقیب برای هتلهای سنتی سراسر دنیا باشد .

هتل ملک التجار بعنوان یکی از زیباترین هتلهای سنتی ایران ثبت شده است و  ساختمان آن از یک حیاط تشکیل شده است ، در وسط این حیاط حوضی زیبا ساخته شده است و اطراف آن باغچه سرسبز طراحی شده و تخت های سنتی و میز و صندلی نیز چیده شده اند تا علاوه بر زیبایی بصری و لذت بردن مسافران از فضای سنتی و تاریخی ، سرو غذاهای رستوران هتل نیز در این فضای با صفا انجام شود ، اتاقها و سایر ساختمانها و امکانات هتل دورتادور این حیاط ساخته شده اند ، علاوه بر موارد ذکر شده خدماتی که از یک هتل چهار ستاره سنتی ایرانی باید انتظار داشته باشیم را در این هتل میتوانید داشته باشید ، همچون اتاقهای تمیز ، سرویس بهداشتی و حمام با کیفیت ، رستوران ، کافی شاپ ، لاندری و البته اینترنت رایگان که در محیطی سنتی در یک ساختمان زیبا جمع شده اند. آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل ملک التجار یزد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل زیبای سنتی داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل ملک التجار یزد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل ملک تجار یزد چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای خاص هتل ملک التجار دارا بودن اتاقهای متعددی است که هر اتاق ویژگی های خاص خود را دارد ، دیوار و سقف اکثر اتاقها نقاشی شده است که بعضا از آب طلا برای نقاشی بهره برده اند ، نقاشی های زیبا و دیدنی این خانه اثر هنرمندان شیرازی است و همانطور که پیشتر گفته شد ، طی روایتی 10 سال به طول انجامیده ، این آثار هنری از لحاظ اسلوب کاملا با نقاشی های عمارت نارنجستان شیراز هماهنگی دارد.

هتل ملک التجار یزد

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران یزد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای ایرانگردی و تور یزد خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما ، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان ، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل ملک التجار یزد در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی یزد نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار یزد فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی یزد هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفر مسافرتی به یزد لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان هتل یا تور ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل ملک التجار

هتل ملک تجار یزد همانطور که اشاره شد هتلی 4 ستاره زیبا در بین هتلهای سنتی یزد میباشد که در یک طبقه ساخته شده ، مرکزیت هتل یک حیاط است که اتاقها دورتادور آنها ساخته شده اند ، تعداد اتاقهای آن 23 باب است (4 باب سینگل ، 15 باب دو تخته ، 3 باب سه تخته ، 1 باب چهار تخته) برخی از آنها فضای کوچکی دارند و برخی فضای بزرگتر ، همه آنها به همراه خدمات رفاهی ، تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر ارائه میشوند ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت یک تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و دو تخت سینگل است.

. اتاق دو تخته vip ، که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به دو تخت میباشند و بسیار شکیل تر از سایر اتاق ها هستند و دکوراسیون زیباتری دارند.

. اتاق سه تخته vip ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند و بسیار شکیل تر از سایر اتاق ها هستند و دکوراسیون زیباتری دارند و مجهز به جکوزی هستند.

. اتاق چهار تخته vip ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند و بسیار شکیل تر از سایر اتاق ها هستند و دکوراسیون زیباتری دارند و مجهز به جکوزی هستند.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل ملک تجار

روم سرویس

هتل ملک التجار یزد به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند سنتی ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است تا در اکثر مواقع از ساعات روز ، هر نوشیدنی که دوست دارید را سفارش دهید.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ ملک التجار

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و دلتون هوس یک نوشیدنی خنک کرد و یا در یک بعد از ظهر خواستید یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب میل کنید ، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود ، از سرویس کافی شاپ هم میتوانید در حیاط استفاده کنید ، تخت های سنتی و میز و صندلی های زیبایی در این فضاها برای مسافران طراحی شده است ، فضای حیاط همراه با حوض و فواره و گل و گیاه است و بسیار با صفا است.

رستوران ملک التجار

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، رستوران هتل برای پذیرایی از مهمانان در فضای حیاط اصلی در کنار حوض زیبا و فواره آب و گیاهان سرسبز ، بر روی تخت های سنتی و میز و صندلی سرو غذا دارد ، مطمئنا غذا خوردن در این شرایط مصفا لذتی دو چندان خواهد داشت.

سایر امکانات هتل ملک تجار

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت در محوطه و اتاقها قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید البته حجم رایگان اینترنت محدود است ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته و لاندری اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل ملک التجار تا مراکز مهم یزد

فاصله تا فرودگاه یزد 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اتوبوس 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا راه آهن یزد 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا مسجد جامع یزد 4 دقیقه پیاده
فاصله تا زندان اسکندر 6 دقیقه پیاده
فاصله تا آتشکده زرتشتیان 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا دخمه زرتشتیان 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار خان 4 دقیقه پیاده
فاصله تا مجموعه امیرچخماق 9 دقیقه پیاده
فاصله تا موزه آب 3 دقیقه پیاده
فاصله تا باغ دولت آباد 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا میبد 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا چک چک 90 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه وزیری 5 دقیقه پیاده

رزرو هتل ملک التجار یزد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور یزد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور یزد

هتل ملک التجار را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر یزد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

یزد زیبا شهر قنات و قنوت و قناعت است. شهری که به مهمان پذیری و خونگرمی مردمش معروف می باشد. یزد آنقدر دیدنی است که می توان در گوشه گوشه آن نشست و از زیباییش لذت برد. اگر به اندازه کافی به شهرهای دیگر رفته اید وقتش است که سری به یزد بزنید ، تاریخ انتظار آمدن شما را می کشد!

 

یزد ، دومین شهر تاریخی جهان با هتلهای زیبا

عروس کویر ، دومین شهر تاریخی جهان بعد از ونیز ایتالیا است ، بله درست می شنوید ، علاوه بر این ، یزد اولین شهر خشتی جهان هم هست. مخلص کلام یزد معدن تاریخ است ، البته که این شهر زیبا علاوه بر تاریخ و هتلهای زیبا ، ویژگی های بسیار عالی دیگری هم دارد.

بفرمایید باقلوای درجه یک

خوردنی های یزد شهره خاص و عام هستند. اینجاست که شاعر می گوید چه بگویم ، نگفته هم پیداست! سوغات یزد آنقدر خوشمزه و متنوع هستند که هر گردشگری در انتخابشان می ماند! شما باشید از بین پشمک ، کیک یزدی ، باقلوا ، قطاب ، حلوا ارده ، نقل ، شیرینی حاجی بادوم ، نان برنجی ، نان پنجره ای ، سوهان ، انواع لوز (یک نوع شیرینی) و چندین سوغاتی دیگر کدام را انتخاب می کنید؟ سخت است نه؟ به این می گویند یک مشکل شیرین! کاش همه مشکلات مثل درمانده ماندن در انتخاب سوغاتی می بودند!

ترمه های زیبا را از یاد نبرید

صنایع دستی یزد برای خودش یک دنیای زیبای دیگر است. دنیایی رنگارنگ و چشم نواز. ترمه که در اصل ساخته دست زردتشتیان می باشد یک بخش از این دنیاست. سفال و سرامیک یزد هم می توانند گزینه خوب دیگری برای سوغاتی باشند. از دیگر صنایع دستی یزد می توان به دارایی بافی ، شعر بافی ، شمد بافی ، زیلو بافی و چندین کلمه دیگر همراه با پسوند بافی اشاره کرد!

 

با سفر به یزد تاریخ را در آغوش بگیرید

غول های چند طبقه و آسمان خراش ها هنوز نتوانسته اند یزد را تصرف کرده و ظاهر زیبایش را از بین ببرند.معماری این شهر دست نخورده است ، یعنی با قدم زدن در کوچه های یزد حس بودن در چند صد سال قبل به شما دست می دهد. بادگیر های زیبای این شهر هم که مزید بر علت می شوند.

قنات زارچ ، پیر ترین و طولانی ترین قنات جهان

قنات 3 هزار ساله زارچ در یزد خود نمایی می کند. افتخاری برای ایرانیان که هنوز هم زنده است. تنها اشاره به این موضوع که این قنات با طول 100 کیلومتر در 3 هزار سال پیش ساخته شده برای باز ماندن دهان از تعجب کافی است. اما یک نکته غم انگیز هم وجود دارد و آن این است که کدام یک از ما تا به حال از وجود این سند زنده تمدن پارس با خبر بوده ایم؟ بعضی از مناطق این قنات با تدابیری که اندیشیده شده قابل بازدید هستند.

سروی که مانند کشورش بعد از 4 هزار سال هنوز راست قامت مانده است

اگر فکر کرده اید قنات زارچ تنها دیدنی یزد است که با سنش می تواند شما را به شگفتی وادارد کور خواند… (ببخشید ، منظورم این بود که اشتباه کرده اید). سرو ابر کوه که یکی از قدیمی ترین موجودات زنده جهان با بیش از 4 هزار سال سن است ، خود شگفتانه ای (همان سورپرایز خودمان) دیگر در سفر به یزد است. این سرو با ارتفاع 25 تا 28 متری اش شهرتی جهانی دارد.

یزد به عروس کویر مشهور است ، عروسی که دیدنی های فراوان دارد

اگر بخواهیم به تمام دیدنی های این شهر در تور یزد نوروز و یا زمانهای عادی اشاره کنیم باید چند مقاله دیگر مانند این مقاله بنویسیم! پس بیایید به طور خلاصه (و بدون خون و خونریزی!) دیدنی های یزد را با هم مرور کنیم: مجموعه امیر چخماق ، مسجد جامع یزد ، کاروانسرای زین‌الدین ، یخچال خشتی میبد ، خانه لاری ها (بسیار زیباست حتما به دیدنش بروید) ، هشت باغ دولت‌آباد ( یکی از زیبا ترین باغ های ایران و دارای بلند ترین بادگیر جهان) ، موزه آیینه و روشنایی یزد ، حمام خان یزد ، برج خاموشان (قبرستان زرتشتیان) ، ییلاق های میان کوه ، نارین قلعه ، چاپارخانه میبد ، آتشکده ، روستای خرانق ، آب‌انبار شش بادگیر ، آب‌انبار گیو ، آسیاب آبی اشکذر (آسیابی در دل کویر که در جهان بی نظیر است) ، منار جنبان خرانق (تنها منار جنبان تمام خشتی دنیا) ، زندان اسکندر و خیلی جاهای خاص دیگه.

 

یزد ، شهری به وسعت تاریخ این مرز و بوم

یزد را نباید دید ، باید با تمام وجود احساسش کرد. یزد هویت این کشور است و دیدنش برای هر ایرانی واجب می باشد. یزد را نه از برای تفریح که باید از سر مسئولیت دید. لذتی که گردش در این شهر دارد ، لذتی نایاب همراه با افتخار است.

تور یزد آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای یزد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل ملک التجار یزد را دریافت کنید.

سیاست های هتل ملک التجار یزد

14.00
12.00
پیمایش به بالا