جاهای دیدنی تبریز شما که در تور تبریز میبینی از اماکنی است که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

جاهای دیدنی تبریز و کندوان

مسجد کبود

مسجد کبود تبریز، فیروزه جهان اسلام این لقبی است که به سبب ظرافت و رنگ‌آفرینی کم‌نظیر آبی و لاجوردی در کاشی‌های مسجد کبود تبریز به آن داده‌اند. این بنای باشکوه که در قرن نهم و به شیوه معماری آذری ساخته شده است. که قدمت آن به ششصد سال پیش بر می گردد و به ‌طور کلی دارای هفت گنبد کوچک است در گرادگرد این مسجد تاریخی قرار گرفته اند.

نهایت زیبایی این اثر در کاشی‌ کاری معرق منحصر‌به ‌فرد آن و جادوی رنگ آبی و کبود و تلفیق هنر ایرانی و اسلامی نهفته است. از دیگر ویژگی ‌های چشم ‌نواز بنا، سقف مطلا و لاجورد با آن آبی خاص است که اثری بدیع، پیش چشم بازدید کنندگان سفر مرکز تور تبریز قرار می‌دهد. کتیبه‌ های کاشی‌ کاری با خطاطی خوشنویسان مشهور سده دهم، بر شکوه و ارزش هنری این اثر تاریخی افزوده است و مسافران تور تبریز لذتی متفاوت را خواهند برد.

مسجد کبود تبریز تور تبریز

خانه مشروطیت

معماری خانه مشروطه تبریز بیانگر سبک معماری دوره ی قاجار یه این بنا می باشد و در دو طبقه با زیر بنای حدود 1300 متر مربع احداث گردید. زیباترین و جذاب ترین قسمت خانه مشروطه تبریز، اتاق رو به حیاط و سرسرا است که در طبقه دوم واقع شده اند و با شیشه های رنگی و نورگیر فراوان مزین شده اند.

در سال 1375 این خانه به موزه مشروطه تبدیل شد و تندیس مشاهیر تبریز؛ سلاح کمری ستارخان؛ فرش مشروطه؛ وسایل شخصی سران مشروطه؛ دستگاه چاپ ژلاتینی برای تکثیر شب نامه های دوره مشروطه به معرض نمایش برای عموم گذاشته شدند. با فارا گشت کوروش کبیر همراه شو تا از این اثر ثبت شده ی ملی دیدن کنیم. برای اطلاعات بیشتر روی کلمه خانه مشروطه تبریز کلیک یا تاچ کن.

خانه مشروطیت تبریز

مقبره شعرا تبریز

مقبره شعرا تبریز جایی از شهر تبریز است که چهارصد تن از بزرگان شهر خفته‌اند. «محله سرخاب» که زمانی، زندگی و دفن ‌شدن در آن، آرزوی اهالی شهر تبریز بود. طی قرون و سالها، بزرگانی از میان شاعران و عرفا را پناه داد که زندگی آرام و آسوده‌ ای دور از جنگ و نزاع آن روزگاران را می‌طلبیدند و به ‌مرور آرامگاه ابدی آنان شد تا بعد از مرگ نیز در کنار دیگر ‌هم‌ سلکان خود بیاسایند. این آرامگاه که به «حظیره‌الشعرا» و «قبرستان سرخاب» معروف بوده است. گرچه طی قرون و به ‌ویژه در اثر حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله‌ دچار تغییر و تخریب شد.
بنایی ویژه به ‌لحاظ معماری در آن ساخته شده که هرساله گردشگران بسیاری از آن بازدید می‌کنند. درواقع امروزه، بنای مقبره‌الشعرا به یکی از نمادهای شهر تبریز تبدیل شده است. از معروف‌ترین آرمیدگان در مقبره‌الشعرا می‌توان به سید محمد حسین شهریار؛ خاقانی شروانی؛ همام تبریزی نصرالله طبیب؛ انوری ابیوردی؛ شیخ محمد خیابانی ؛مهدی روشن ضمیر؛ محمود سلماسی؛ اشاره کرد و شما را به دیدن از این اثر تاریخی و یادبودی در تور تبریز دعوت میکنیم.
درباره این مقبره یک صفحه مختص شما طراحی کرده ایم که اطلاعات و عکسهای جذابی دارد. روی کلمه مقبره الشعرای تبریز کلیک یا تاچ نمایید.
مقبره شعرا تور تبریز

موزه آذربایجان

در نزدیکی مسجد کبود تبریز، موزه‌ آذربایجان شهر تبریز قرار دارد که یکی از مهم‌‌ترین موزه‌‌های ایران است. به لحاظ اهمیت بعد از موزه ملی ایران، دومین موزه باستان ‌شناسی کشور شمرده می‌شود. آثار این موزه در سه‌ طبقه دیدنی به نمایش گذاشته شده است. طبقه همکف این موزه، آثار و اشیای تاریخی دوران پیش از تاریخ و پیش از اسلام را در خود جای داده است؛ نمونه این آثار، مجسمه سه ‌هزار ساله الهه زن است که در رستم‌ آباد گیلان کشف شده.

در طبقه اول موزه تبریز، به سده چهارم هجری و شهر نیشابور سفر می‌کنید و با هنرنمایی‌های پیشینیان روی ظروف سفالی و اشیای قدیمی آشنا می‌شوید و آثار تاریخی آن را مشاهده میکنید.

همچنین در این طبقه می‌توانید به سالن سکه‌ها قدم بگذارید و سکه ‌های ضرب‌ شده در ایران از زمان هخامنشیان تا قاجاریان را از نزدیک تماشا کنید. در زیرزمین موزه، هم سنگ‌‌نگاره‌های تاریخی اعم از پیکره‌‌های انسانی؛ سنگ‌‌های کتیبه‌ دار؛ سنگ گورها؛ قوچ‌‌های سنگی؛ مجسمه‌‌های سنگی به نمایش درآمده‌اند و هم مجسمه‌‌های دیدنی یکی از مجسمه ‌سازان بنام کشور یعنی احد حسینی را خواهید دید.

موزه آذربایجان تور تبریز

ائل گلی تبریز

تمام کسانی که قصد سفر به تبریز را دارند اشتیاق فراوانی برای دیدن ائل گلی(شاه گلی)، یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری و تفریحی استان آذربایجان شرقی دارند. قدمت این مکان زیبا و دلنشین به دوره آق‌قویونلوها برمی‌گردد.

شاه گلی به معنی استخرشاه باغی است در شرق تبریز و 7 کیلومتری مرکز شهر، دارای یک دریاچه مصنوعی بزرگ و عمارتی دو طبقه در میان آن که مانند جزیره‌ای زیبا به چشم می‌خورد و امروزه به عنوان مجموعه پذیرایی کافی شاپ و رستوران ، پذیرای گردشگران و توریست ها است. هنگام تابستان و روزهای گرم همسفران تور هوایی تبریز ما مشتاقانه در انتظار نشستن به تماشای غروب خورشید همراه با شما در این گردشگاه منحصر به فرد و خاص تبریز. اگر می خواهی بیشتر درباره آن بدانی روی کلمه ائل گلی کلیک یا تاچ کن.

پارک ائل گلی تور تبریز

روستای صخره ای

حدود شش هزار سال است که زندگی در میان صخره‌های سنگی کندوان جریان دارد و مردم با صفایی در این روستای فوق العاده خاص زندگی میکنند. روستایی که در ابتدا، روستایی عادی همچون دیگر روستاها بود تا 700 سال پیش که با یورش وحشیانه مغول‌ها، مردمانش تصیم گرفتند تا به دل صخره‌ها پناه ببرند و در آنجا سکنی گزینند. در دنیا فقط سه روستای صخره ای وجود دارد که یکی از آنها کندوان خودمان میباشد (کاپادوکیه ترکیه و روستای داکوتا در ایالات متحده آمریکا دو نمونه دیگر هستند) تفاوت روستای کندوان با سایرین در این است که مردم این روستا هنوز در آن زندگی می کنند و داکوتا و کاپادوکیه اکنون خالی از سکنه هستند.

در تور کندوان میبینید که این روستا دارای آسیاب، مسجد، مدرسه و حمام است و خانه‌ها به صورت دست کند در دل صخره‌های کرانی به شکل کله قند و از جنس سنگ‌های آتشفشانی پدید آمده‌اند که اغلب دارای طبقات مختلف هستند. طبقات زیرین به انبار و آغل های حیوانات اهلی اختصاص داشته و در طبقات بالاتر، خانواده‌ها زندگی می‌کنند. نکته جالب این روستا این است که زمستان‌ها در این خانه‌های سنگی گرم و تابستان‌ها خنک است. این روستای شگفت‌ انگیز و منحصر به فرد که گام نهادن در آن بیشر به رویا می‌ماند و تجربه ای متفاوت از هر سفر دیگر پذیرای ماجراجویانی است که می‌خواهند زندگی را در ابعاد جدیدی تجربه کنند. سفر به این روستا رو به شما پیشنهاد می کنیم.

روستای کندوان تور تبریز

جلفا

شهرستان جلفا یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی است که در ناحیهٔ شمال غربی این استان واقع شده‌است. مرکز این شهرستان شهر هادی‌شهر (جلفا) است (پیش از آن: جلفا). شهرستان جلفا پیشتر یکی از بخش‌های شهرستان مرند محسوب می‌شد که به دلیل تجاری بودن و مهم بودن به شهرستانی مستقل تبدیل شد.

 

موقعیت جغرافیایی جلفا تبریز

شهرستان جلفا در شمال کوه کیامکی داغ و در حاشیهٔ جنوبی رود ارس واقع است. این شهرستان از جنوب به شهرستان مرند و شهرستان ورزقان، از شرق به شهرستان کلیبر، از غرب به استان آذربایجان غربی و از شمال به جمهوری آذربایجان و ارمنستان محدود است. این شهرستان در گذشته تابع شهرستان مرند بود که بعداً با الحاق برخی روستاهای دیزمار ارسباران به مرکزیت خاروانا تحت عنوان بخش سیه رود یا دیزمار غربی به شهرستان تبدیل شد. بیشتر مکان‌های تاریخی و اماکن مذهبی و جنگلی-توریستی این شهرستان در دیزمار غربی و در روستاهای کردشت، اشتبین، نوجمهر، دوزال و … قرار دارند.

 

جاهای دیدنی و تاریخی جلفا

شهرستان جلفا به دلیل داشتن آثار تاریخی و دیدنی فراوان یکی از شهرستان‌های دیدنی استان آذربایجان شرقی محسوب می‌شود. از مهم‌ترین آثار تاریخی و دیدنی این شهرستان آرامگاه سید ابوالقاسم نباتی، برج دوزال، حمام کردشت، کلیسای سنت استفانوس، کلیسای ننه مریم، کاروانسرای خواجه نظر، کلیسای چوپان، آسیاب خرابه، روستای اشتبین، کلیسای مریم مقدس، امامزاده سید محمد جلفا، زیارتگاه بابا یعقوب، قلعه علی بیگ، حمام تاریخی جلفا، امامزاده سید ابراهیم و قلعه کردشت، پارک کوهستان هستند.

 

ویژگیهای مهم جلفا

برخی ویژگی‌ها هم چون قرار گرفتن شهرستان جلفا در حاشیهٔ رود ارس، قرار گرفتن این شهرستان در مرز ایران با جمهوری آذربایجان و ارمنستان و قرار گرفتن این شهرستان در یک منطقهٔ تجاری این شهرستان را به یکی از قطب‌های مهم تجاری جمهوری اسلامی ایران تبدیل کرده‌است. این اطلاعات را از ویکی جلفا برای شما اینجا گذاشته ایم ولی تجربه شخصی شما از سفر به جلفا خیلی جذاب تر و ناب تر خواهد بود.

جلفا

کلیسای سنت استپانوس تبریز

در تاریخ آمده است که اولین شهید مسیحی بعد از عروج حضرت عیسی مسیح ، یکی از حواریون او به‌نام استپانوس یا استفانوس بوده است. در دره‌ای که سرسبزیِ آن برای بازدیدکنندگان روح‌بخش است و بسیار مصفاست ، در منطقه‌ی مرزی جلفا و سه کیلومتری رود زیبای ارس، بر خاک ناب آذربایجان کلیسایی به نام این حواری قدیس بنا شده است.

بنایی که در طول تاریخ بارها آسیب جدی دیده و هر بار با همت و غیرت فرهنگ‌دوستان ایرانی و مسیحیان دیندار بازسازی شده‌است. این کلیسا در سده‌ی نهم میلادی، یعنی بیش از هزار سال پیش ساخته شده و وقتی به آن نگاه میکنیم ، گویی میراث جاودان تاریخ ایرانی و دین مسیحیت را می‌بینیم که از دلِ صدها سال ، از میان قرن‌هایی پر از حادثه و فراز و نشیب ، به سلامت عبور کرده و زیبایی خود را اینک به چشمان گردشگران هنردوست معاصر تقدیم می‌دارد. تا ما نیز آن را به سلامت به آیندگان تحویل دهیم و آنان هم مثل ما از دیدنِ این بنای شکوهمند، به خود ببالند و فرهنگ و معماریِ فرهنگ‌دوستانِ ایرانی، از مسیحی و مسلمان، همیشه در خاطرشان نقش ببندد.

نمازخانه‌ی باشکوه و پرنقش‌ونگار کلیسای استفانوس مقدس در زمان عباس‌میرزا، فرزند لایق فتحعلیشاه قاجار ساخته شده و مقرنس‌کاری و حجاری‌های دیوارهای نمازخانه و تزئینات طاق‌های آن، از بهترین و زیباترین نمونه‌های هنر حجاری در تمام ایران است.

جای تحسین است که ایرانیانی نوعاً مسلمان، چنین ذوق و همتی را خرج ساخت نمازخانه‌ی باشکوه یک بنای مسیحی کرده‌اند. نقش‌برجسته‌های حواریون و قدیسان و فرشته‌ها بر پیکره‌ی طاق‌نماهای بنای شانزده ضلعی گنبد کلیسا، گنبدی به شکل هرمی با پوشش سی‌ و دو پهلویی و پنجره‌هایی با طاق‌های هلالی، بخشی از جذابیت شگفتی‌آور این بناست.

چنان‌ که نمی‌توان چشم هم از زیبایی‌های نمازخانه‌ی کلیسا برگرفت. نقوش عالیِ بیرون کلیسا نیز همیشه باعث شگفتی بازدیدکنندگان می‌شده است. سرسبزیِ منطقه‌ی جلفا و آب و هوای ناب آن و کرانه‌ی رود ارس، خود انگیزه‌ای عالی و کافی برای سفر کردن به این منطقه‌ی دیدنی فراهم می‌کند. اما زیبایی کلیسای استفانوس مقدس، لذت چنین سفری را صد چندان می‌سازد و در تبریز تور یکی از دیدنیهای بسیار سفارش شده و زیبا میباشد.

کلیسای سنت استپانوس تبریز

رود ارس

رود ارس تبریز در شمال غربی کشور ایران و در مجاورت کشورهای همسایه همانند ارمنستان، آذربایجان و نخجوان قرار گرفته است. منطقه آزاد ارس به خاطر داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی و آب و هوای فوق العاده هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. با این وجود، این منطقه هنوز هم به صورت بکر و دست نخورده خود باقی مانده است و نادرترین پرندگان و حیوانات و گونه های گیاهی خاص به دلیل آب و هوای مساعد در این منطقه یافت می شوند و میتوانید آنها را از نزدیک مشاهده کنید.

رودخانه پرآب و خروشان ارس علاوه بر جذابیت های ویژه گردشگری و تاثیرات مثبت اکوسیستمی منطقه ای؛ قابلیت ارزشمندی از نظر ماهی های قابل صید دارد. آژانس فارا گشت کوروش کبیر شما را در سفر تور تبریز با هواپیما یا اتوبوس یاری می دهد تا از طبیعت بی نظیر و بکر این منطقه همراه با دشت ها و کوه های سرسبزش و حیوانات و پرندگان نادر آن در کنار آرامش ماهیگیری از این رود پرآب نهایت لذت را ببرید و سفری بیاد ماندنی داشته باشی.

رود ارس تبریز

آبشار و آسیاب خرابه

آسیاب‌خرابه تبریز یک جای دیدنی و بسیار زیبا شامل آبشارهای کوچک و بزرگ می‌باشد که از بالای کوه به سمت پایین آن سرازیر می‌شود. آب این آبشارها از چشمه‌های متعدد موجود در بالای آسیاب که از کوه کیامکی سرچشمه می‌گیرد، تأمین می‌گردد. سطح دیواره‌های آبشار از خزه‌ها و سایر گیاهان آبزی پوشیده شده است به‌ طوری‌ که منظره‌ای زیبا به وجود آمده‌ است و قدم زدن در آن یک حس فوق العاده ای به شما میدهد.

در اطراف چشمه‌ای که در آسیاب خرابه قرار دارد، درختان انجیر بسیار زیبایی روییده‌ است که چشم‌اندازی دلپذیر و خاص به وجود آورده‌اند. در سمت راست دره آبشارهای فراوانی به وجود آمده‌است. در نزدیکی آبشار، یک آسیاب آبی وجود دارد که دارای ۱۰ متر ارتفاع و محوطه ی ۲۰۰ متر مربعی است. این آسیاب در گذشته مورد استفاده مردم قرار می گرفته است. در گذر زمان قسمت های زیادی از آن تخریب شده و کاربرد خود را از دست داده است. وجود این آسیاب باعث شده تا این منطقه به آسیاب خرابه شهرت پیدا کند که در تور تبریز از تهران یا سایر شهرها پیشنهاد میکنیم وقتی برای دیدار و لذت بردن از این همه مناظر طبیعی بگذاری.

آبشار و آسیاب خرابه تبریز

بازارچه مرزی جلفا

بازارچه مرزی جلفا یکی از مناطق آزاد تجاری – صنعتی ارس که در استان آذربایجان شرقی واقع است. این منطقه پس‌ از منطقه آزاد جزیره کیش، دومین منطقه آزاد توسعه‌ یافته در کشور به شمار می‌آید. شهر جلفا درزمینه تجارت و گمرک پیشینه‌ و سابقه طولانی دارد و مرز اشتراکی ایران و جمهوری نخجوان و همچنین از شلوغ ‌ترین مرزهای ایرانی محسوب می‌شود.

بازار مرزی جلفا که فعالیت خود را در سال 1373 هجری شمسی آغاز کرده است. با گسترش در کناره رود ارس، هر ساله مسافران زیادی را به خود جذب می‌کند. کسانی که به جلفا سفر می‌کنند. هم ‌می‌توانند از جاذبه ‌های طبیعی شهر بهره‌ مند شوند و هم از بازارهای تجاری مرزی آن لذت خریدی متفاوت. حضور گردشگران و مسافران در مراکز تجاری بزرگ این شهر، باعث تغییر و تحولی شگرف و بزرگی در رشد و ترقی بازارچه مرزی جلفا شده است. افراد زیادی را به سمت خود کشانده است. بهترین راه برای رفتن به این بازار، سفر با سواری است که یک ساعت و نیم زمان می‌برد تا به این بازار دل انگیز و جذاب برسید.

بازار مرزی جلفا تبریز

ارومیه

ارومیه

کلیسای ننه مریم

کلیسای مریم مقدس یا همان ننه مریم در ارومیه واقع شده است و برخی از تاریخ شناسان این کلیسا را دومین کلیسای بزرگ جهان پس از کلیسای بیت‌لحم فلسطین می‌دانند. کلیسای ننه مریم نه نیمکت دارد و نه جایگاهی برای اعتراف و وعظ کشیش. سرت را که خم می‌کنی تا از در کوتاه کلیسا داخل شوی، چشمت به تابلویی می‌افتد که در آن نوشته: نعلینت را از پا بیرون کن، مکانی که در آن ایستاده‌ای مقدس است.

کلیسای ننه مریم با قالی‌های دست بافت مفروش شده و فقط یک نیمکت کوچک برای سالمندان در انتهای سالن قرار دارد. محراب کلیسا اتاقکی گنبدی شکل و تو در تو است. بر اساس روایت پژوهشگران مسیحی و آشوری این بنا ساختمان فعلی‌اش متعلق به دوران ساسانی است. قبلا این کلیسا، آتشکده زرتشتیان بوده. هنگام تولد مسیح، موبدان زرتشتی ساکن این معبد، ستاره‌ای درخشان را در حال حرکت به سوی شرق می‌بینند، آن را نشانه‌ای از تولد منجی وعده داده شده می‌یابند و به طرف اورشلیم روانه می‌شوند. این موبدها پس از بازگشت به ارومیه، آتشکده را مبدل به کلیسا کرده و در آنجا دین مسیح را بشارت می‌دهند.

کلیسای ننه مریم تبریز

دریاچه ارومیه

دریاچه اُرومیه نام دریاچه‌ای در شمال غربی کشور ایران است. طبق تقسیمات کشوری ایران، این دریاچه میان دو استان آذربایجان غربی و استان آذربایجان شرقی قرار گرفته‌است. مساحت این دریاچه در تابستان ۲۰۱۵ در حدود شش هزار کیلومتر مربع بود که در ردیف بیست و پنجمین دریاچه بزرگ دنیا از نظر مساحت قرار می‌گیرد. دریاچهٔ ارومیه، بزرگ ‌ترین دریاچهٔ داخلی ایران، بزرگ‌ترین دریاچهٔ آب شور در خاور میانه، و ششمین دریاچهٔ بزرگ آب شور دنیا است. آب این دریاچه بسیار شور بوده و بیشتر از رودخانه ‌های زرینه‌رود، سیمینه ‌رود، تلخه رود، گادر، باراندوز، شهرچای، نازلو و زولا تغذیه می ‌شود.

دریاچه ارومیه در سال ۱۳۵۲ در فهرست پارک‌های ملی ایران به ثبت رسید. پارک ملی دریاچه ارومیه، از زیستگاه‌های طبیعی جانوران در ایران می‌باشد. این پارک ملی با وسعت ۴۶۲۶۰۰ هکتار همچنین یکی از ۹ ذخیره ‌گاه زیست ‌کره در ایران است. این مطلب از سایت ویکی ارومیه برای شما در اینجا قرار گرفته است شده است شاید برایتان جالب باشد بدانید که برخی از مسافران تور کندوان تبریز در زمانهایی که وقت آزاد دارند به این ارومیه هم سفر کرده و از این دریاچه از نزدیک دیدن می کنند.

دریاچه ارومیه تور تبریز
بازار ارومیه

بازار ارومیه، بازاری است که سبک معماری به کار گرفته در آن نشانگر فرهنگ و ذوق اصلی آذری – ایرانی است. وقتی وارد این بازار می شوید انگار دریچه ای از زمان آدمی رو به چند صد سال قبل برده و با فرهنگ و هنر ایران قدیم آشنا می کنه و اون حس قشنگ و خاص رو تجربه میکنید.

بازار قدیمی شهر ارومیه که در مرکز تور تبریز میتوانید از آن دیدن کنید در مجموعه بافت قدیمی و در گوشه جنوب شرقی شهر قرار دارد؛ قدیمی ترین بخش های این بازار مربوط به دوره صفویه و بعد از آن تعلق داره. در گوشه کنار این بازار تاریخی حمام هایی هم وجود داره که تاریخ شناسان اونا رو متعلق به دوره زندیه و قاجار می دانند. با دخل و تصرفاتی که بر اثر انقلاب صنعتی و زندگی مدرن در کالبد شهر ارومیه بوجود اومده.

در حال حاضر قسمت کوچکی از بافت قدیمی بازار با حد فاصل دو خیابان و میدان نوساز در شمال شرقی شهر قرار گرفته و یکی از حمام های قدیمی در قسمت دیگه شهر، در حال حاضر بخش عمده و سالم بازار قدیمی ارومیه در بین خیابان های عسگرآبادی؛ امام؛ مهاباد و اقبال محصوره. مجموعه بازار قدیمی ارومیه در حال حاضر در مرکز شهر قرار گرفته و پلان کلی آن به شکل مستطیل ناقص، محصور در بین خیابان های امام؛ عسگرآبادی؛ اقبال و مهاباد می باشد.

بازار ارومیه

نقشه تبریز در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

اماکن دیدنی تبریز از جاذبه های دیدنی این شهر است. تبریز جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان میشود. اگر میخواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگه ای داره، صفحه وبلاگ تخصصی تبریز رو که برات آماده کردیم میتونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی به تبریز داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده مکان های دیدنی تبریز که برات شرح دادیم و میخواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی. صفحه تور تبریز فارا گشت رو حتما ببین. ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت میکنه. )

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتل ها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به تبریز و جذابیت های این شهر رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی. این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتلهای تبریز کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس هواپیمایی فارا گشت تماس میگیری؛ همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره جاهای دیدنی تبریز ، مدت زمان سفر به تبریز، امکانات و درجه هتل های پکیج تور تبریز فارا گشت ارزان عادی یا تور عید تبریز  و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ میدهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می‌توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

02186037414
09208008108
تور تبریز آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا