هتل
4 ستاره
ایران
یزد
خیابان انقلاب ، بلوار مشیر ، هتل مشیر الممالک یزد
02186037414
14.00
12.00

هتل مشیرالممالک یزد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 4 ستاره

هتل مشیر الممالک یزد یکی از هتلهای چهار ستاره یزد است که در رده هتلهای سنتی قرار میگیرد و تاریخ ساخت آن بر میگردد به زمان قاجار ، وسعت این هتل 13 هزار متر مربع میباشد و معماری آن بدین شکل است که یک باغ بزرگ در وسط احداث شده و اتاقها ، رستوران و سایر ساختمان های خدماتی هتل دورتادور این باغ ساخته شده اند ، به همین علت هم هست که به آن هتل باغ مشیر هم میگویند.

هتل مشیر الممالک یا باغ مشیر در یکی از خیابانهای ورودی منتهی به مرکز شهر واقع شده است و تقریبا فاصله ای حدود ده دقیقه با ماشین با قلب تاریخی یزد دارد  ، محوطه زیبای باغ ، فواره ها ، نهر آب جاری و معماری اصیل ایرانی این هتل باغ را به یکی از جاذبه های توریستی یزد تبدیل نموده است ، معروفیت و امکانات مشیر دلیلی شد تا این هتل در فهرست آثار ملی ایران به شماره 7778 به ثبت برسد ، علاوه بر موارد ذکر شده خدماتی که از یک هتل چهار ستاره سنتی ایرانی باید انتظار داشته باشیم را در این هتل تجربه خواهید کرد ، همچون اتاقهای تمیز ، سرویس بهداشتی و حمام با کیفیت ، رستوران ، کافی شاپ ، سالنهای پذیرایی و همایش های گروهی با تجهیزات کامل و پیشرفته ، پارکینگ ، آسانسور ، باشگاه بدنسازی و ماساژ ، لاندری و البته اینترنت رایگان که در محیطی باغ مانند و سرسبز در یک ساختمان زیبا جمع شده اند. آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل مشیرالممالک یزد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل خوب سنتی داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل مشیر الممالک یزد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل مشیرالممالک یزد چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای خاص هتل مشیر الممالک یزد ، فاصله نسبی آن از شلوغی ، همهمه و ترافیک مرکز شهر است که باعث شده است فضای هتل دنج و آرام باشد و بعنوان محل اقامت آسایش و سکوت را به مسافران هدیه میدهد ، البته این فاصله تقریبا ده الی دوازده دقیقه با ماشین است ، بنابراین در توریزد تردد بین مرکز شهر و محل اقامت باغ مشیر نیز بسیار راحت میباشد.

در ادامه ویژگیها باید به این نکته جالب اشاره کنیم که هتل باغ چهار ستاره مشیر الممالک اولین هتل باغ ایرانی با معماری و تجهیزات کاملا سنتی و در عین حال مجهز به کلیه امکانات رفاهی در محل باغ قدیمی مشیرالممالک است که بخاطر قدمت ، معروفیت و سرویس دهی مناسب در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید ، اقامت در این هتل هم لذت استراحت در یک محل سنتی و تاریخی را همراه خواهد داشت و هم آرامش قدم زدن و تنفس در باغی زیبا و با صفا.

هتل مشیرالممالک یزد

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران یزد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و یزد خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما ، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان ، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل مشیرالممالک یزد در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی یزد نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار یزد فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی یزد هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفر مسافرتی به یزد لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان هتل یا تور ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل مشیرالممالک

هتل باغ مشیر یزد همانطور که اشاره شد هتلی 4 ستاره با کیفیت در بین هتل های سنتی خوب یزد میباشد که در سه طبقه ساخته شده ، طبقه همکف محل قرار گیری پذیرش ، لابی ، رستوران و سالن های کنفرانس است و طبقه دوم و سوم محل قرار گیری اتاقها میباشند ، تعداد اتاقهای باغ مشیر 100 باب است و همه آنها به همراه خدمات رفاهی ، تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر ارائه میشوند ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت یک تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و دو تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته ویژه ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند و بسیار شکیل تر از سایر اتاق ها هستند و دکوراسیون زیباتری دارند.

. اتاق پنج تخته کانکت ، که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به دو اتاق هستند که از وسط به هم راه دارند و دارای یک تخت دو نفره و سه تخت یک نفره میباشند.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل باغ مشیر

روم سرویس

هتل مشیر الممالک یزد به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند سنتی ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است تا در اکثر مواقع از ساعات روز ، هر نوشیدنی که دوست دارید را سفارش دهید.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ باغ مشیر

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و دلتون هوس یک نوشیدنی خنک کرد و یا در یک بعد از ظهر خواستید یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب میل کنید و یا اینکه هوس قلیان کردید ، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود ، کافی شاپ این هتل در انتهای باغ در سالنی زیبا قرار گرفته ، اگر هم دوست داشته باشید میتوانید از میز و صندلی و تختهایی که در فضای باغ چیده شده اند استفاده کنید و لابلای درختان و فضای مصفای باغ بهره کامل رو ببرید و خوش بگذرانید.

رستوران مشیر الممالک

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، رستوران هتل باغ مشیرالممالک یزد برای پذیرایی از مهمانان هتل در دو طبقه  آماده سرویس دهی است ، اسم این رستوران را رستوران ایرانی گذاشته اند و انوع غذاهای ایرانی و سنتی را در منوی خود قرار داده اند.

یک رستوران دیگر به اسم رستوران ایتالیایی هم در این هتل افتتاح شده است که در جوار کافی شاپ هتل یعنی انتهای باغ انواع غذاهای فرنگی ایتالیایی را برای مسافران سرو میکند.

محوطه سرسبز و باغ

همانطور که پیشتر گفته شد این هتل دارای محوطه باغی است ، سر سبز و با صفا که در آن تخت و میز و صندلی چیده شده و حوض و فواره و جوی هم دارد یعنی یک محیط و فضایی باصفا و دل انگیز ، هر زمان که دوست داشتید در این محوطه قدمی بزنید و از هوای خوبش استنشاق کنید و یا همراه همراهانتان نوشیدنی مورد علاقه تان بنوشید.

سالن ورزش

اگر اهل ورزش هم هستید میتوانید از امکانات باشگاه بدنسازی هتل استفاده کنید ، در این بخش سرویس ماساژ هم آماده خدمت رسانی به مسافران است.

سالن سمینار ، کنفرانس و تالار

از دیگر امکانات این هتل سالن کنفرانس با ظرفیت 300 نفر و با پیشرفته ترین امکانات صوتی و تصویری ، اینترنت است که یکی از مجهزترین و بهترین سالن ها در یزد بوده و سالیانه میزبان سمینارها ، جلسات ، ضیافت ها و دوره های آموزشی متعدد می باشد.

تالار مجموعه باغ مشیر نیز طراحی شده است تا مهمانی ها و مراسمات خود را بتوانید با بهترین نحو و شرایط همراه با نورپردازی برگزار کنید ، کلیه کارکنان مجموعه تالار آموزش دیده هستند و سالها تجربه در برگزاری به نحو احسنت مراسمات را دارند.

سایر امکانات هتل مشیر الممالک

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت در محوطه و اتاقها قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری ، پارکینگ و آسانسور اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل مشیر الممالک تا مراکز مهم یزد

فاصله تا فرودگاه یزد 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اتوبوس 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا راه آهن یزد 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا مسجد جامع یزد 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا زندان اسکندر 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا آتشکده زرتشتیان 18 دقیقه با ماشین
فاصله تا دخمه زرتشتیان 24 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار خان 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجموعه امیرچخماق 17 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه آب 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا باغ دولت آباد 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا میبد 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا چک چک 90 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه وزیری 14 دقیقه با ماشین

رزرو هتل مشیرالممالک یزد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور یزد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور یزد

هتل باغ مشیر را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر یزد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

یزد زیبا شهر قنات و قنوت و قناعت است. شهری که به مهمان پذیری و خونگرمی مردمش معروف می باشد. یزد آنقدر دیدنی است که می توان در گوشه گوشه آن نشست و از زیباییش لذت برد. اگر به اندازه کافی به شهرهای دیگر رفته اید وقتش است که سری به یزد بزنید ، تاریخ انتظار آمدن شما را می کشد!

 

یزد ، دومین شهر تاریخی جهان با هتلهای زیبا

عروس کویر ، دومین شهر تاریخی جهان بعد از ونیز ایتالیا است ، بله درست می شنوید ، علاوه بر این ، یزد اولین شهر خشتی جهان هم هست. مخلص کلام یزد معدن تاریخ است ، البته که این شهر زیبا علاوه بر تاریخ و هتلهای زیبا ، ویژگی های بسیار عالی دیگری هم دارد.

بفرمایید باقلوای درجه یک

خوردنی های یزد شهره خاص و عام هستند. اینجاست که شاعر می گوید چه بگویم ، نگفته هم پیداست! سوغات یزد آنقدر خوشمزه و متنوع هستند که هر گردشگری در انتخابشان می ماند! شما باشید از بین پشمک ، کیک یزدی ، باقلوا ، قطاب ، حلوا ارده ، نقل ، شیرینی حاجی بادوم ، نان برنجی ، نان پنجره ای ، سوهان ، انواع لوز (یک نوع شیرینی) و چندین سوغاتی دیگر کدام را انتخاب می کنید؟ سخت است نه؟ به این می گویند یک مشکل شیرین! کاش همه مشکلات مثل درمانده ماندن در انتخاب سوغاتی می بودند!

ترمه های زیبا را از یاد نبرید

صنایع دستی یزد برای خودش یک دنیای زیبای دیگر است. دنیایی رنگارنگ و چشم نواز. ترمه که در اصل ساخته دست زردتشتیان می باشد یک بخش از این دنیاست. سفال و سرامیک یزد هم می توانند گزینه خوب دیگری برای سوغاتی باشند. از دیگر صنایع دستی یزد می توان به دارایی بافی ، شعر بافی ، شمد بافی ، زیلو بافی و چندین کلمه دیگر همراه با پسوند بافی اشاره کرد!

 

با سفر به یزد تاریخ را در آغوش بگیرید

غول های چند طبقه و آسمان خراش ها هنوز نتوانسته اند یزد را تصرف کرده و ظاهر زیبایش را از بین ببرند.معماری این شهر دست نخورده است ، یعنی با قدم زدن در کوچه های یزد حس بودن در چند صد سال قبل به شما دست می دهد. بادگیر های زیبای این شهر هم که مزید بر علت می شوند.

قنات زارچ ، پیر ترین و طولانی ترین قنات جهان

قنات 3 هزار ساله زارچ در یزد خود نمایی می کند. افتخاری برای ایرانیان که هنوز هم زنده است. تنها اشاره به این موضوع که این قنات با طول 100 کیلومتر در 3 هزار سال پیش ساخته شده برای باز ماندن دهان از تعجب کافی است. اما یک نکته غم انگیز هم وجود دارد و آن این است که کدام یک از ما تا به حال از وجود این سند زنده تمدن پارس با خبر بوده ایم؟ بعضی از مناطق این قنات با تدابیری که اندیشیده شده قابل بازدید هستند.

سروی که مانند کشورش بعد از 4 هزار سال هنوز راست قامت مانده است

اگر فکر کرده اید قنات زارچ تنها دیدنی یزد است که با سنش می تواند شما را به شگفتی وادارد کور خواند… (ببخشید ، منظورم این بود که اشتباه کرده اید). سرو ابر کوه که یکی از قدیمی ترین موجودات زنده جهان با بیش از 4 هزار سال سن است ، خود شگفتانه ای (همان سورپرایز خودمان) دیگر در سفر به یزد است. این سرو با ارتفاع 25 تا 28 متری اش شهرتی جهانی دارد.

یزد به عروس کویر مشهور است ، عروسی که دیدنی های فراوان دارد

اگر بخواهیم به تمام دیدنی های این شهر در تور نوروز یزد و یا زمانهای عادی اشاره کنیم باید چند مقاله دیگر مانند این مقاله بنویسیم! پس بیایید به طور خلاصه (و بدون خون و خونریزی!) دیدنی های یزد را با هم مرور کنیم: مجموعه امیر چخماق ، مسجد جامع یزد ، کاروانسرای زین‌الدین ، یخچال خشتی میبد ، خانه لاری ها (بسیار زیباست حتما به دیدنش بروید) ، هشت باغ دولت‌آباد ( یکی از زیبا ترین باغ های ایران و دارای بلند ترین بادگیر جهان) ، موزه آیینه و روشنایی یزد ، حمام خان یزد ، برج خاموشان (قبرستان زرتشتیان) ، ییلاق های میان کوه ، نارین قلعه ، چاپارخانه میبد ، آتشکده ، روستای خرانق ، آب‌انبار شش بادگیر ، آب‌انبار گیو ، آسیاب آبی اشکذر (آسیابی در دل کویر که در جهان بی نظیر است) ، منار جنبان خرانق (تنها منار جنبان تمام خشتی دنیا) ، زندان اسکندر و خیلی جاهای خاص دیگه.

 

یزد ، شهری به وسعت تاریخ این مرز و بوم

یزد را نباید دید ، باید با تمام وجود احساسش کرد. یزد هویت این کشور است و دیدنش برای هر ایرانی واجب می باشد. یزد را نه از برای تفریح که باید از سر مسئولیت دید. لذتی که گردش در این شهر دارد ، لذتی نایاب همراه با افتخار است.

تور یزد آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای یزد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل مشیرالممالک یزد را دریافت کنید.

سیاست های هتل مشیرالممالک یزد

14.00
12.00
پیمایش به بالا