آژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیرآژانس مسافرتی و هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر
فراموشی رمز عبور ؟

تور یزد نوروز

تور یزد نوروز

تور یزد نوروز 99 کاملترین لیست قیمت + رایگان 2 روز گشت

در این صفحه کاملترین اطلاعات درباره رزرو تور نوروز یزد را برای شما طراحی کردیم و به تمام سوالاتی که درباره این سفر ممکنه در ذهن شما باشه پاسخ دادیم تا خیالت راحت باشه.

تور یزد نوروز و مسافرت نوروزی برای ما ایرانی ها که ذاتا اهل سفر هستیم ، یک فرصت بی نظیر محسوب میشه ، چون در وجود همه ما مسافری هست که هیچ وقت آرام و قرار ندارد ، دوست دارد برود ، ببیند و خوش بگذراند و چه فرصتی بهتر از نوروز که هم آب و هوا فوق العاده است و هم تعطیلاتی چند روزه داریم.

از قدیم سفر به عنوان منبع الهام بخش عظیمی شناخته میشد و یکی از بهترین راهها برای کسب آرامش و استراحت جسمی و فکری است ، پس وقتشه که برای مسافرت نوروزی خودت برنامه ریزی کنی ، آژانس مسافرتی بزرگ و شناخته شده ای مثل آژانس فارا گشت کوروش کبیر با تکیه بر یاری خداوند بینهایت مهربان و بعد از آن تجربه و دانش پرسنل خود بهترین ، مطمئن ترین ، ارزانترین و خاطره انگیز ترین سفرها را برای شما برنامه ریزی میکند ، یکی از بهترین برنامه ریزیهای این سفر میشود به مسافرت تور نوروز یزد اشاره کرد ، پس بیا سفر نوروزیت به یزد رو باهم برنامه ریزی کنیم:

مسافرت تور نوروزی
تورهای زمینی و هوایی فارا گشت

قبل از اینکه درباره قیمت تورها صحبت کنیم خوبه که این بخش را مطالعه کنی:

چرا تور یزد نوروز هوایی و یا زمینی  یکی از بهترین انتخابهای سفر نوروزی میباشد؟

یزد اولین و بزرگترین شهر خشتی جهان است و از تاریخی‌ترین شهر‌های جهان ، ثبت یزد در یونسکو از این شهر جایگاهی بین‌المللی ساخته و بسیاری از جهانگردان را به سوی آن کشیده ، یزد به شهر بادگیر‌ها و قنات‌ها مشهور است درچشم‌انداز شهر نمای جالبی از بادگیر‌ها دیده می‌شود که باعث تمایز آن از دیگر شهر‌ها شده ، شهری که به مهمان پذیری و خونگرمی مردمش معروف می باشد ، یزد آنقدر دیدنی است که می توان در گوشه گوشه آن نشست و از زیبایی هایش لذت برد و از مراسمات ویژه مردمش لذت برد.

برای سفرهای تور نوروز طبق مذاکراتی که با روسای شرکتهای مختلف حمل و نقل هوایی و زمینی داشتیم ، قرار شد سهمیه ویژه ای به آژانس فارا گشت اختصاص داده شود تا در اختیار مسافرانمان قرار دهیم ، بنابر این تور یزد هم بصورت هوایی قابل اجرا است هم بصورت زمینی ، در سفر یزد هوایی قاعدتا با هواپیما سفر خواهی کرد که شامل بلیطهای چارتر و سیستمی یزد در زمان عید میباشد و سفر یزد زمینی میتونه بر اساس سلیقه شما با قطار یزد یا اتوبوس یزد باشد ، انتخاب هر کدام از این وسایل نقلیه حال و هوا و لذت های خاص خودش را دارد.

قیمت تور یزد نوروز

هتل فاضلیهتل فاضلی یزد 3 ستاره

تومان750000

هتل فاضلی یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 750.000 تومان
 • سه تخته 700.000 تومان
 • یک تخته  890.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل خان دوحدهتل خان دوحد یزد 3 ستاره

تومان880000

هتل خان دوحد یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 880.000 تومان
 • سه تخته 820.000 تومان
 • یک تخته  1.150.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل مظفرهتل مظفر یزد 3 ستاره

تومان1300000

هتل خان مظفر یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.300.000 تومان
 • سه تخته 1.150.000 تومان
 • یک تخته  1.550.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل لب خندقهتل لب خندق یزد 2 ستاره

تومان1490000

هتل خان لب خندق یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.490.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته  1.750.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل مهرهتل مهر یزد 3 ستاره

تومان1550000

هتل سنتی مهر یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.550.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته  1.800.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل فهادانهتل فهادان یزد 4 ستاره

تومان1600000

هتل فهادان یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.600.000 تومان
 • سه تخته 1.500.000 تومان
 • یک تخته  1.800.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل ملک التجارهتل ملک التجار یزد 4 ستاره

تومان1700000

هتل ملک التجار یزد یکی از هتلهای سنتی میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.700.000 تومان
 • سه تخته 1.550.000 تومان
 • یک تخته  1.950.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

هتل صفائیههتل صفائیه یزد 5 ستاره

تومان1490000

هتل صفائیه یزد تنها هتل پنج ستاره یزد میباشد که حدودا در مرکز شهر قرار گرفته است

 • دو تخته 1.490.000 تومان
 • سه تخته 1.400.000 تومان
 • یک تخته  1.750.000 تومان

منتظر تماس شما هستیم

خدمات تور نوروز یزد

———————————-

 • سه شب و چهار روز
 • اقامت هتل
 • صبحانه
 • ترانسفر رفت به هتل
 • ترانسفر برگشت به فرودگاه
 • دو گشت روزانه یزدگردی
 • پذیرایی بین گشتها
 • پرداخت کلیه ورودیه ها
 • راهنمای محلی حرفه ای

———————————-

*. قیمتهای ارائه شده در بالا بدون پرواز و یا قطار و یا اتوبوس در نظر گرفته شده اند لودهای پروازی و زمینی دائم در حال تغییر میباشند به همین علت بعد از انتخاب پکیج مورد علاقتون لطفا تماس بگیرید تا نرخ پرواز یا قطار یا اتوبوس یزد به روز ، به تورها اضافه شود.

Logo Social Faragasht

برای رزرو تور نوروز یزد ، با ما تماس بگیر ، اگر هم سوالی داری ، مطمئن باش پاسخگویی به شما یکی از وظایف کاریه ما است.

02186037414
02188909296
09208008108

واقعا یزد ارزش دیدن داره؟

در خیلی از سایتها و مجلات از یزد بعنوان یکی از شهرهای تاریخی پر جاذبه و خاص نامبرده شده است ، طوریکه بعضی از جاهای دیدنی یزد در دنیا بی نظیر بوده و  مشابه آن دیده نمیشود.

مطمئنا یکی از دلایل انتخاب شما برای تور عید یزد ، دیدار از این جاهای دیدنی و جالب است ، پس خوبه قبل از سفر کردن اطلاعات کامل و کافی درباره آنها داشته باشی و به قول معروف با دست پر به این سفر بروی ، برای همین صفحه ای را برایت طراحی کردیم که درباره هر کدام از این آثار فوق العاده ، توضیحات بهمراه عکس های جذاب و متنوع قرار داده شده.

خوبه که بهش سری بزنی و از خواندنشون لذت ببری ، روی کلمه ” وبلاگ تخصصی یزد ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

هتل های یزد چه امکاناتی دارند؟

یکی از دغدغه های مهم و اصلی شما برای انتخاب مسافرت نوروزی که با آرامش کامل باشه و همه جوره احساس راحتی کنی ، مطمئنا محل اقامتی هستش که قراره در آن اسکان داشته باشی و شب خواب راحتی رو تجربه کنی ، حق هم داری چون میخواهی بری سفر برای ریلکس کردن و تفریح نه اینکه چیزی رو تحمل کنی که نمیخواستی.

این رو ما کامل درک میکنیم و میدانیم که کلمه “راحت بودن” برای هر کسی معنی بخصوصی داره ، همانطور که سلیقه ها نیز متفاوت هستش برای همین درباره معتبرترین هتلهای یزد صفحه ای را طراحی کردیم تا بتوانی اطلاعات با جزییات کامل و عکسهای هر هتل را ببینی و طبق سلیقه ای که داری محل اقامت خودت رو انتخاب کنی.

خوبه که به این صفحه هم سری بزنی و بعد از خواندنش اطلاعات کامل پیدا کنی ، روی کلمه ” هتل های یزد ” کلیک یا تاچ کن تا وارد صفحه مربوطه بشی.

سوالات متداولی که ممکنه در ذهن شما هم باشند:

 

از کجا بدانیم شما قابل اعتماد هستید؟

اول از همه ما یاری ، همراهی و کمک خداوند بینهایت مهربان را داریم ، در ثانی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستیم و طی چندین سال اجرای حرفه ای تورها ، شکر خداوند ، بالاترین درصد رضایت مسافرین را در بین تورها کسب کرده ایم ، شما میتوانید استعلام فارا گشت را از سازمان گردشگری بگیرید تا خیالتان راحت باشد.

از کدام شهرها در نوروز مسافر به یزد میبرید؟

بعنوان یکی از آژانسهای برتر مجری اصلی تور نوروز یزد ، امکان اجرای تور از تمام شهرهای ایران را داریم ، بنابراین از هر شهری که باشید مانند سایر مسافرانمان از نزدیکترین فرودگاه یا راه آهن میتوانید به تور ملحق شوید.

تورهای فاراگشت با چه خدماتی هستند؟

تورهایی که به شما ارائه میشوند شامل ترانسفر رفت و برگشت ، گشتهای فوق العاده دیدنی از جاذبه ها بهمراه راهنمای محلی تحصیلکرده و تخفیفات ویژه تفریحات گردشگری هستند که بصورت رایگان تقدیمتان میکنیم ، علاوه بر آن کمیسیونی که هتلها برای ما در نظر گرفته اند را نیز بعنوان تخفیف به شما میدهیم تا مناسب ترین قیمت نسبت به سطح کیفیت حرفه ای خدمات فارا گشت را داشته باشید.

تور نوروز یزد

تور یزد نوروز 99 فارا گشت

ثبت جهانی بافت تاریخی یزد باعث شد نگاه ویژه تری به آن شود و گردشگران و مسافران زیادی به یزد در قالب تور یزد در طول سال سفر کنند.یزد یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران میباشد که هنوز هم آیین ها و سنت های اصیل ایرانی در آن اجرا میشود و دیدار از آنها بخصوص در ایام نوروز خالی از لطف نمیباشد.

یکی از این سنت های اصیل مربوط به آیین های زرتشتیان میباشد ، شاید زرتشتیان در طول تاریخ بیشترین کوشش را برای نگهداری جشن نوروز که بخشهایی از آن به آیین‌های دینی آنان تعلق دارد داشته‌اند. با این وجود امروزه آیین‌های نوروزی در روستاهای مختلف زرتشتی نشین متفاوت است.

برای مثال روشن کردن آتش در سپیده دم نوروز (یکی از قدیمی ترین آیین‌های نوروزی ایران باستان) امروزه برگزار می‌شود. در تاریکی سپیده دم صبح نوروز ، خانه‌های قدیمی ‌محله های یزد یکی بعد از دیگری روشن می‌شوند.
هر خانواده و در پیشاپیش آنان بانوان ، سبزه، ظرفی پر از آب، یک سینی میوه که ودرین نامیده میشود، گلدانی از مورد و شمشاد، مجمر آتش و یک چراغ روغنی به بالای بام می‌برند و در کنار هیزم‌های از قبل آماده شده می‌گذارند. حدود ساعت پنج صبح سپیدی کلاه مردان زرتشتی در جرقه‌های آتش نمایان می‌شود،همزمان با بر افروختن آتش آهنگهای نوروزی که از بلند گو پخش می‌شود.تصور کنید که سال نو را در همچین فضای دل انگیز و خاص و باستانی شروع کنید و لذتی جادویی و متفاوت را تجربه کنید ، تور یزد نوروز این امکان را برای شما فراهم میکند.

 

سفر به یزد در ایام نوروز ارزش دارد؟

یزد کهن ترین و بزرگترین شهر خشتی جهان ، شهر کاشی های فیروزه ای و عمارت های خشتی با عظمت امسال نوروز نیز منتظردیدار شماست . سال گذشته نزدیک به دومیلیون نفر از یزد بازدید کرده اند و این شهر همچنان درکنار مسافرانش از حضوردوستداران این کهن سرزمین لذت برد. مردمی مومن و صادق و مهربان و صلح جو منتظر دیدار شمایند .یزد شهری است که هرگز در آن جنگی رخ نداده و درگیر جنگ نشده است . یزد دومین شهر تاریخی جهان است وبا توجه به فراوانی جاذبه های شهر یزد و بناهای خشتی، این که نام این شهر تاریخی در سازمان یونسکو به ثبت رسیده از آن به عنوان یک شهر بین المللی هم یاد می شود. یزد به شهر بادگیر ها و قنات ها مشهور است و در گوشه گوشه ی این شهر می توان به نظاره تاریخ نشست و از غرق شدن در زیبایی های آن لذت برد.

نوروز امسال در یزد علاوه بر برنامه های آیینی برنامه های ویژه ای ویژه مسافرین و گردشگران تور یزد نوروز یا عید دارد که از آنها می توانی استفاده کنی ، دیدار اماکن دیدنی یزد همیشه جذاب است ، برای نمونه چند بنا را که در سفر یزد باید ببینی را برایت تیتر وار بیان می کنیم تا اگر همسفر ما هستی در یزد از دیدار آنها جا نمانی و یا اگر با تورهای فاراگشت همسفرید از برنامه بازدید ما با خبر باشی.

 

دیدنیهای یزد در تورهای نوروزی

مسجد جامع یزد : یکی از شاهکارهای معماران هنرمند ایرانی است که در دل کویر ایران در استان یزد جلوه گیری می کند و یکی از مقاصد پرگردشگر است که مسافران زیادی از داخل و خارج آن را برای گشت و گذار در یزد انتخاب می کنند. 100 سال ساخت این مسجد طول کشیده است و یکی از پایه های اصلی حکومت ساسانیان به شمار می رفته است. چیزی که سبب شده این مسجد به نسبت دیگر مساجد ایران تفاوت داشته باشد خوابیدگی گنبد ، سردر رفیع و بلند و همچنین کاشی کاری زیبا و منحصر به ‌فرد آن می باشد که هر چشمی را به خود خیره می کنند.

میدان امیر چخماق : یکی از نمادهای شهر یزد که کمتر کسی نام آن ها را نشنیده است میدان امیرچخماق است. در این میدان مجموعه ای از بناهای تاریخی و ارزشمند جلوه گری می کنند. یکی از شاخص ترین این جاذبه ها تکیه ای است با مناره های بلند که به عنوان اصیل ترین قسمت این شهر به یادگار مانده است. قدمت این میدان به قرن نهم هجری و زمان حکومت تیموریان باز می گردد و توسط فردی با همین نام امیر جلال الدین چخماق ساخته شده است.

باغ دولت آباد: این باغ جزء یکی از ۹ باغ ایرانی است که نامش در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. عمارت بلند این باغ بلندترین بادگیرهای جهان را دارد و از نظر معماری بسیار ارزشمند است. این باغ یکی از قدیمی ترین باغ های ایرانی است

خانه لاری ها: یکی دیگر از جاذبه های شهر یزد است که دارای قدمتی حدود ۱۵۰ سال می باشد، در زمان های گذشته حدود ۲۷۰ سال پیش لاری ها از سمت فارس به شهر یزد به منظور تجارت می آمدند و در جای جای این شهر ساکن شده بودند. خانه ی لاری ها با وجود اتاق آیینه با آیینه کاری هایی زیبا چشم ها خیره می کند .

آتشکده زرتشتیان : یزد مرکز آیین زرتشت برای زرتشتیان ایران و جایگاه چندین بنا و مکان تاریخی زرتشتی است. آتشکده که مهم‌ترینِ این عمارت‌ها و ازجمله جاهای دیدنی یزد است، جایگاه آتشی است که بنا بر روایت‌ها از قرن پنجم پیش از میلاد شعله‌ور است.

چک چک : در فاصله‌ی ۷۰ کیلومتری یزد، درون کویر، مهم‌ترین عبادتگاه زرتشتیان قرار دارد. بنابر روایت‌ها نیک‌بانو دختر یزدگرد سوم در حال گریز از سپاه اعراب، در این مکان به خداوند پناه می‌برد و سپس تخته‌سنگی باز می‌شود و او را پنهان می‌کند.از آن پس قطره‌های آب از تخته‌سنگ چکه می‌کنند. ازاین‌رو عنوان “چک چک” به این مکان داده شده است. می‌گویند این قطره‌های آب اشک‌های کوه است که به یاد شاهدخت نیک ‌بانو می‌ریزد.

اگر در تورهای یزد نوروز فاراگشت شرکت کرده ای اینها تنها نیمی از جاهای دیدنی است که برای شما برنامه ریزی کردیم تا ببینی! چون دیدار از شهر یزد را با یکی از کاملترین تورهای ایران برای این شهر انتخاب کرده ای ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر سالها برگزار کننده تورهای زمینی و هوائی در اوقات مختلف سال با لطف و یاری خداوند بینهایت مهربان میباشد ، این اجراهای حرفه ای تجربه ای گرانبها برای ما به وجود آورده است که امروز با اعتماد میگوییم: کاملترین تور یزد برای نوروز را برای شما برنامه ریزی کرده ایم ، پس با ما تماس بگیر تا برنامه سفر به یزد در عید رو برایت رزرو کنیم.

هفت سین آژانس فارا گشت کوروش کبیر