تور تخت جمشید از شیراز مختص شما طراحی شده است ، اگر قصد سفر به شیراز را دارید یادتان نرود که بدون برنامه ریزی دقیق هر چقدر هم که زمان بگذارید بازهم سفرتان ناقص می ماند ، زیرا شهر بینظیری است و آنقدر جای دیدنی دارد که در نهایت شما ، زمان کم میاورید و مجبورید سفری مجدد برای بازدید تور تخت جمشید از شیراز را داشته باشید.

و یا برای همیشه در گوشه ذهنتان این موضوع روشن باشد که شما فلان جا ، بهمان منظره را ندیدید  و هرگاه عکس هایی از شیراز می بینید دنبال جاهای نرفته خود می گردید.

بنابراین ما به شما تور شیراز را پیشنهاد می کنیم  و از شما دعوت می کنیم که سفری حساب شده با یک آژانس حرفه ای در رزرو تور شیراز داشته باشید.ما سالهاست که تورهای شیراز را برگزار می کنیم و خوب می دانیم از کجا باید شروع کنیم و سفر را کجا خاتمه دهیم که نه شما خسته شوید و نه جایی ازقلم بیوفتد.

persepolis tour from shiraz
تور تخت جمشید | تور شیراز

کاملترین تور تخت جمشید از شیراز

تور تخت جمشید از شیراز

یکی از مکانهایی که همه در تور شیراز آن را در برنامه خود قرار می دهند تور تخت جمشید از شیراز و دیدار از عجایب تاریخ باستانی مان است.آری سالیانه نزدیک به چهار میلیون نفر به تخت جمشید رفته و بازدید می کنند.

اما آیا می دانند به کجا و برای چه منظوری سفر کرده اند؟

مشاهدات و نظر سنجی ها نشان از ارادت و محبت قلبی مردم به این اثر است.اما بسیاری از مسافران اطلاعی از پیشینه این مجموعه ندارند.اگر میخواهید اطلاعات خود را درباره این اثر جهانی تکمیل کنید مقاله تور تخت جمشید از شیراز ما را مطالعه نمائید که مختص شما طراحی کرده ایم.

تور تخت جمشید از شیراز

بهترین شرایط سفر به شیراز

بهترین راه برای سفر به شیراز و بازدید از اماکن تاریخی استفاده از تورهای مسافرتی شیراز و همراهی تور لیدرهای مجرب و تحصیل کرده می باشد که سالهای زیادی است به راهنمایی توریستها و مسافران شیراز میپردازند.

اگر حتی شیرازی هستید و یا از شهر های اطراف و نزدیک شیراز به این شهر سفر می کنید به شما توصیه میکنیم از تور تخت جمشید از شیراز که برایتان طراحی کردیم استفاده نمائید و حتماً از مزایای این سفر بی بهره نشوید.

اما در تور تخت جمشید ما برای شما چه برنامه هایی داریم؟

تور تخت جمشید
برای هر ایرانی شیراز چیز دیگری است برای همین تور شیراز خیلی طرفدار داره ، یادآور روزهای اقتدار و شادی این مملکت زیبا و بزرگ ، یادآور احساس غرور و افتخار.

 

چرا تور تخت جمشید ما مناسب شماست؟

نقطه عطف این سفر برای شما برنامه ریزی دقیق ماست.نکته مهم دیگر تور لیدرهای مجرب و تحصیل کرده و مودب و مهربان آژانس فارا گشت کوروش کبیر هستند که این سفر را برای شما تبدیل به بهترین تور شیراز و تور تخت جمشید در بین تمام آژانسها می کنند.

تور لیدرهای فارا گشت در شیراز بهترین لیدرهای محلی می باشند که اشراف کامل به منطقه و علی الخصوص در تور تخت جمشید از شیراز ، اطلاعات مفید و عجیبی به شما منتقل میکنند که بازگو کردن آنها ، شما را متعجب خواهد کرد.

برخی اسناد درباره اسرار ساخت و نقشهای قرار گرفته در تخت جمشید شیراز هرگز بازگو نشده اند و در هیچ برنامه مستندی نیز تابحال ندیده اید برای همین زمانی که در این تور با آنها مواجه می شوید قطعاً متعجب و مفتخر خواهید شد ، صحت این گفته را همه مسافران شیراز ما اذعان کرده اند.

گشت تور تخت جمشید

بی نظیر ترین تور تخت جمشید از شیراز

حس عجیبی است غرور ملی  ، حسی سراسر شور و وصف ناپذیر شما باید خودتان آن را تجربه کنید.این حسی است که ما فرصت تجربه آن را به شما می دهیم و این حس را براحتی در تور شیراز و به خصوص در تور تخت جمشید از شیراز با خود به یادگار می برید.

آژانس فاراگشت کوروش کبیر سفرهای شیراز خود و به خصوص تور تخت جمشید و تور پاسارگاد را به بی نظیر ترین شکل ممکن برگزار میکند.در تور شیراز برای ما منافع مالی در آخرین اولویت های آژانس است و برخود تکلیف می دانیم به میمنت نام این آژانس دین خود را به نحوی به تاریخ این مرز و بوم ادا نمائیم.

بنابراین اگر با ما در تور شیراز از تهران و یا تور تخت جمشید از تهران و یا از هر شهر دیگر ایران عزیزمان همراه می شوید با سفری که خودتان یا با آژانس های غیر تخصصی سفر کنید احساس بهتری خواهید داشت و این را ما ضمانت میکنیم.

کاملترین تور تخت جمشید

برنامه تور تخت جمشید از شیراز

نحوه اجرای تور شیراز گردی

یکی از خدمات ویژه آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان آژانس گشت تور شیراز برای مسافرین ، تورهای شیراز گردی است ، در این تورها اصلی ترین و زیباترین جاهای دیدنی شیراز را

در برنامه ای ویژه و فوق العاده گنجانده ایم.

این گشتها بصورت نیم روزی اجرا میگردند ، هر روز در دو بخش جداگانه:

شیفت صبح تور شیراز گردی ، از حوالی ساعت 9:00 شروع میشود و تا حوالی ظهر ادامه خواهد داشت.

شیفت بعد از ظهر تور شیراز گردی ، از حوالی 15:00 شروع میشود و تا حوالی 19:00 ادامه خواهد داشت.

تورهای شیرازگردی ما در سه بخش اجرا میشود:

  1. تور شیراز بافت قدیم
  2. تور شیراز بافت جدید
  3. تور تخت جمشید شیراز

انتخاب هر کدام از تورهای نامبرده شده به سلیقه مسافرین و جدول تور لیدر شیراز ، قابل تغییر است.

کارگزار شیراز آژانس ما طبق برنامه ریزی سفر شیراز شما ، تماس گرفته و از درب هتل محل اقامتتان شما را همراه با سایر مسافرینمان به محل آثار تاریخی شیراز برده و آنجا همراه با راهنمای تور شیرازگردی از همه جاهای دیدنی فوق العاده شیراز دیدن میکنید.

در حین بازدید ، راهنماهای ما توضیحات کاملی از تاریخچه و داستانهای هر کدام از مکان های دیدنی شیراز برایتان میگویند ، توضیحاتی شیرین و حرفه ای خواهید داشت طوریکه چنان لذت ببرید که متوجه گذر زمان نشوید.

برنامه تور شیراز گردی
تور گشت شیراز تخت جمشید
اجرای تور شیراز گردی

مجموعه تخت جمشید در تور شیراز

پایتخت باشکوه و تشریفاتی پادشاهی ایران در زمان امپراتوری هخامنشیان بوده‌است. در این شهر باستانی کاخی به نام تخت جمشید وجود دارد که در دوران زمامداری داریوش بزرگ، خشایارشا و اردشیر اول بنا شده‌است و به مدت حدود ۲۰۰ سال آباد بوده‌ است.

در نخستین روز سال نو گروه‌های زیادی از کشورهای گوناگون به نمایندگی از ساتراپی‌ها یا استانداری‌ها با پیشکش‌هایی متنوع در تخت جمشید جمع می‌شدند و هدایای خود را به شاه پیشکش می‌کردند . دیدار از این مجموعه حداقل نیم روز کامل زمان می طلبد . و متاسفانه امکان بازدید در شب و استفاده از زیبائی های آن امکان پذیر نیست.

مجموعه تخت جمشید

تور تخت جمشید از شیراز

تور یک روزه تخت جمشید ی که برای شما در نظر گرفتیم ، در برنامه صبح شیراز گردی قرار دارد ، کارگزار شیراز صبح با شما هماهنگ میکند که چه ساعت درب هتل منتظر شما هستند.

بعد از سوار شدن در ماشین های مخصوص توریست گردانی همراه سایر مسافرین به سمت محل تخت جمشید حرکت میکنید.

در حین راه بعد از آشنایی شما با لیدر ، راهنمای تور شیراز ما از تاریخچه ، جذابیتها و داستانهای مربوط به تخت جمشید شیراز میگوید و در کنارش خاطرات جذاب مسافران و توریستهای خارجی و ایرانی.

بعد از طی مسیر به محل تخت جمشید میرسید ، همراه با تور لیدر از درب ورودی گذشته و داخل مجموعه میشوید و داستان شروع میشود…

در مجموعه تخت جمشید اوج هنر و توانایی ایرانیان در 2500 سال پیش میبینید ، ساختمانها با یک نقشه خیلی دقیق کنار هم قرار گرفته اند طوریکه برای هر مراسم و جشنی جای مخصوصی طراحی شده بود.

در کنار آثار باقیمانده تخت جمشید که قرار میگیرید نظم و تقارن و ظرافتی را مشاهده خواهید کرد که دهان به تعجب باز میماند که چطور 2500 سال پیش با ساده ترین ابزارهای آن زمان و با دست خالی چنین آثاری ساختند و به رخ جهانیان کشیدند…(خداوند بینهایت مهربان را شاکر میشویم که از نسل چنین اساطیری هستیم).

در حین گشت و گذار در آثار باقیمانده تخت جمشید شیراز ، راهنمای ما برایتان توضیحات کاملی میدهند که تا بحال جایی نشنیده بودید و این یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات آژانس فارا گشت کوروش کبیر به مسافرین شیراز است ، در این حین ساعتی در اختیار خود خواهید بود تا به سلیقه خودتان گشت و گذار کنید ، عکس بگیرید و لذت ببرید از مکان جادویی قدرتمند ایرانیان که تا مدتها در فکر شما باقی میماند طوریکه دوست دارید برگردید و دوباره در تور یک روزه تخت جمشید شرکت کنید و در مجموعه تخت جمشید قدم بزنید و…

نقش رستم

سرویس ویژه همکاران آژانسی

همکار محترم آژانسی ، برای شما دو نوع سرویس تور تخت جمشید برای همکار ، در نظر گرفتیم تا افتخار همکاری با هم را داشته باشیم:

  1. میتوانید کل تور شیراز (شامل بلیط رفت و برگشت ، هتل ، ترانسفر رفت و برگشت و تور گشت شیراز گردی) را با کمیسیون ویژه همکاران از ما تهیه کنید و به مسافرینتان ارائه دهید.
  2. میتوانید فقط از خدمات تور گشت شیراز گردی و ترانسفر رفت و برگشت ما استفاده کنید و رزرو هتل شیراز و وسیله رفت و آمد را خودتان برای مسافرین تهیه کنید.

*. در حین گشت های شیراز هیچ اسمی از آژانس ما برده نمیشود ، اینطوری مسافرین کماکان شما را بعنوان مجری اصلی تور شیراز خواهند شناخت ، ما دوست داریم که مسافرین شما در تورهای بعدی شیراز مجدد از سمت خود شما رزرو تور شیراز را انجام دهند تا همکاری درست و حرفه ای و بلند مدت با هم داشته باشیم ان شاءالله.

برای استعلام شرایط تور یک روزه تخت جمشید ، سایر گشت ها و قیمت تور همکار با ما تماس بگیرید.

 

 

سرویس ویژه همکاران آژانسی

سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز

مسافر محترم اگر شما با ماشین شخصی خود به شیراز سفر کرده اید ، یا با تور دیگری به شیراز رفته اید و یا در شیراز ساکن هستید و میخواهید از خدمات گردشگری در شیراز آژانس ما مثل تور تخت جمشید از شیراز استفاده کنید ، برایتان سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز را طراحی کرده ایم.

طبق برنامه های اعلام شده برای شیراز گردی تور لیدر ما با شما هماهنگ میکند که چه ساعتی و در کجا حاضر شوید تا همراه سایر مسافرین از سرویس تور شیرازگردی استفاده کنید.

بابت رزرو و اعلام برنامه ها با ما تماس بگیرید.

 

 

مسافران غیر از تور

شاید قبلاً به شیراز سفر کرده باشید و از تخت جمشید نیز بازدید کرده باشید. اما چقدر از این مکان اطلاعات کسب کرده اید و این مکان چه حسی به شما منتقل کرده است؟

 

کاملترین تور تخت جمشید

بسیاری از مردم فرهنگ دوست و دانشجویان و دانش آموزان شیراز نیز در تور تخت جمشید از شیراز شرکت نموده و از آن لذت می برند و باعث افتخار ماست که این تور را برای شما نیز برگزار نمائیم.

تور شیراز جائی است که باید بعد از دیدن آن ، سرشار از حس غرور ملی و افتخار به تاریخ و پیشینه خود به خانه باز گردید و هرگز خود را از این احساس محروم نکنید.وگرنه مجبورید دوباره این سفر را تجربه کنید و شاید دیگر زمان آن را نداشته باشید.

شاید قبلاً به شیراز سفر کرده باشید و از تور یک روزه تخت جمشید نیز بازدید کرده باشید. اما چقدر از این مکان اطلاعات کسب کرده اید و این مکان چه حسی به شما منتقل کرده است؟!

مطمئناً می دانید که قطره ای از دریا را نوشیده اید.وقتی می بینید دیگران که حتی شاید این سفر را نرفته اند از شما بیشتر اطلاعات دارند چه حسی به شما دست می دهد؟

تور یک روزه تخت جمشید

خدمات تور شیراز مختص شما

این بار بیائید همانند یک مسافر حرفه ای به قلب تپنده ایران زمین یعنی شیراز سفر کنید و از اینکه این سفر را با حرفه ای ترین لیدرهای ممکن سفر کرده اید معنی واقعی سفر به شیراز را درک کنید.از هردیدی به این نوع سفر نگاه کنید برای شما مرقوم به صرفه خواهد بود حتی از نظر مالی و کم کردن هزینه ها برایتان کاملا بصرفه تر خواهد بود تا اینکه خودتان بصورت شخصی  اقدام کنید.

آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر با برنامه ریزی حرفه ای هر سال و چانه زنی حرفه ای با هتل ها و شرکتهای هواپیمائی و مسافرتی و در اختیار داشتن لیدر ها و وسایل نقیله محلی سفر ارزان تری را برای شما فراهم می کند و می توانید ارزان ترین تور شیراز را در این سطح و کیفیت از ما بخواهید.بی شک انتخاب شما و بیشترین درصد رضایت مسافران تابحال افتخار ماست و بدان می بالیم و با یاری خداوند بینهایت مهربان چندین سال است که بعنوان مجری اصلی تور تخت جمشید از شیراز ، برگزیده شده ایم.

همین امروز همسفر شو  اگر اهل سفری ….  

خدمات تور شیراز مختص شما

اگر مشتاق هستی یک مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی ، تفریحی همراه با آرامش کامل ، به شیراز داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات در مورد تور تخت جمشید از شیراز که برات شرح دادیم و میخواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی ، با آژانس ما برای رزرو تور شیراز تماس بگیر.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست ، پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و مسیر حرکت تور شیراز می‌توانید با شماره تلفن 02186037414 تماس حاصل فرمایید و یا به لینکهای پایین این نوشته مراجعه نمایید.

و همچنین میتوانید به آدرس آژانس واقع در میدان ولی عصر ، ابتدای کریمخان ، جنب بانک رفاه ، ساختمان کیمیا ، واحد 33 مراجعه نمایید و کلیه سوالاتتان را از کارشناسان ما بپرسید.

وقتی با آژانس هواپیمایی ما تماس میگیرید همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره تور تخت جمشید از شیراز ، مدت زمان سفر ، امکانات و درجه هتل های پکیج تور شیراز ، خدمات گشت ها ، ترانسفر رفت و برگشت و بهترین راهکارها پاسخ میدهند پس خیالتان راحت باشد.

یه خبر خوب دیگه: شما ، هم میتوانید از خدمات نقدی ما استفاده کنید هم از خدمات تور قسطی شیراز از تهران که در صفحه تور اقساطی شیراز شرایط آن را برای شما کامل توضیح داده ایم.

02186037414
09208008108

هماهنگ کردن لذت سفر به شیراز و مسافرت فوق العاده دیدنی شیراز را به ما بسپارید ، برای دیدن تور تخت جمشید از شیراز در قسمت “لینکهای مفید” زیر روی کلمه تور شیراز کلیک یا تاچ کنید کنید.

تور تخت جمشید از شیراز | گشت تور شیراز | فارا گشت کوروش کبیر