تور تخت جمشید از شیراز مختص شما طراحی شده است. اگر قصد سفر به شیراز را داری یادت نرود که بدون برنامه ریزی دقیق هر چقدر هم که زمان بگذاری باز هم سفرت ناقص می ماند. زیرا شهر بی نظیری است و آن قدر جای دیدنی دارد که در نهایت شما، زمان کم میاوری و مجبوری سفری مجدد برای بازدید تور تخت جمشید از شیراز را داشته باشی.

و یا برای همیشه در گوشه ذهنتان این موضوع روشن باشد که شما فلان جا، به همان منظره را ندیدی  و هرگاه عکس هایی از شیراز می بینی دنبال جاهای نرفته خود می گردی.

بنابراین ما به شما تور شیراز را پیشنهاد می کنیم  و از شما دعوت می کنیم که سفری حساب شده با یک آژانس حرفه ای در رزرو و خرید تور شیراز با فارا گشت داشته باشی. ما سال ها است که تورهای شیراز را برگزار می کنیم و خوب می دانیم از کجا باید شروع کنیم و سفر را کجا خاتمه دهیم که نه شما خسته شوی و نه جایی ازقلم بیوفتد.

persepolis tour from shiraz
تور تخت جمشید | تور شیراز

کاملترین تور تخت جمشید از شیراز

تور تخت جمشید از شیراز

یکی از مکان هایی که همه در تور شیراز آن را در برنامه خود قرار می دهند تور تخت جمشید از شیراز و دیدار از عجایب تاریخ باستانی مان است. آری سالیانه نزدیک به چهار میلیون نفر به تخت جمشید رفته و بازدید می کنند.

اما آیا می دانند به کجا و برای چه منظوری سفر کرده اند؟

مشاهدات و نظر سنجی ها نشان از ارادت و محبت قلبی مردم به این اثر است. اما بسیاری از مسافران اطلاعی از پیشینه این مجموعه ندارند. اگر می خواهی اطلاعات خود را درباره این اثر جهانی تکمیل کنی مقاله تور تخت جمشید از شیراز ما را مطالعه نمای که مختص شما طراحی کرده ایم.

تور تخت جمشید از شیراز

بهترین شرایط سفر به شیراز

بهترین راه برای سفر به شیراز و بازدید از اماکن تاریخی استفاده از تورهای مسافرتی شیراز است که با همراهی تور لیدرهای مجرب و تحصیل کرده می باشد، این لیدرهای منتخب که سالهای زیادی است به راهنمایی توریستها و مسافران شیراز می پردازند، از بهترین راهنمای شیراز انتخاب شده اند .

اگر حتی شیرازی هستی و یا از شهر های اطراف و نزدیک شیراز به این شهر سفر می کنی به شما توصیه می کنیم از تور تخت جمشید از شیراز که برایت طراحی کردیم استفاده نمایی و حتماً از مزایای این سفر بی بهره نشوی.

اما در تور تخت جمشید ما برای شما چه برنامه هایی داریم؟

تور تخت جمشید

برای هر ایرانی شیراز چیز دیگری است برای همین تور شیراز خیلی طرفدار داره. یادآور روزهای اقتدار و شادی این مملکت زیبا و بزرگ، یادآور احساس غرور و افتخار.

چرا تور تخت جمشید ما مناسب شماست؟

نقطه عطف این سفر برای شما برنامه ریزی دقیق ماست. نکته مهم دیگر تور لیدرهای مجرب، تحصیل کرده و مودب آژانس فارا گشت کوروش کبیر هستند که این سفر را برای شما تبدیل به بهترین تور شیراز و تور تخت جمشید در بین تمام آژانس ها می کنند.

تور لیدرهای فارا گشت در شیراز بهترین لیدرهای محلی می باشند که اشراف کامل به منطقه و علی الخصوص در تور تخت جمشید از شیراز، اطلاعات مفید و عجیبی به شما منتقل می کنند که بازگو کردن آنها، شما را متعجب خواهد کرد.

برخی اسناد درباره اسرار ساخت و نقشهای قرار گرفته در تخت جمشید شیراز هرگز بازگو نشده اند و در هیچ برنامه مستندی نیز تابحال ندیده ای. برای همین زمانی که در این تور با آن ها مواجه می شوی قطعاً متعجب و مفتخر خواهی شد. صحت این گفته را همه مسافران شیراز ما اذعان کرده اند.

گشت تور تخت جمشید

بی نظیر ترین تور تخت جمشید از شیراز

حس عجیبی است غرور ملی، حسی سراسر شور و وصف ناپذیر که شما باید خودت آن را تجربه کنی. این حسی است که ما فرصت تجربه آن را به شما می دهیم و این حس را براحتی در تور شیراز و به خصوص در تور تخت جمشید از شیراز با خود به یادگار می بری.

آژانس فارا گشت کوروش کبیر سفرهای شیراز خود و به خصوص تور تخت جمشید و تور پاسارگاد را به بی نظیر ترین شکل ممکن برگزار می کند. در سفر شیراز برای ما منافع مالی در آخرین اولویت های آژانس است و برخود تکلیف می دانیم به میمنت نام این آژانس دین خود را به نحوی به تاریخ این مرز و بوم ادا نمائیم.

بنابراین اگر با ما در تور شیراز با قطار از تهران و یا از سایر شهرها و یا تور تخت جمشید از تهران و یا از هر شهر دیگر ایران عزیزمان همراه می شوی با سفری که خودت یا با آژانس های غیر تخصصی سفر کند احساس بهتری خواهی داشت و این را ما ضمانت می کنیم.

کاملترین تور تخت جمشید

برنامه تور تخت جمشید از شیراز

نحوه اجرای تور شیراز گردی

یکی از خدمات ویژه آژانس فارا گشت کوروش کبیر به عنوان آژانس گشت تور شیراز برای مسافرین، تورهای شیراز گردی است. در این تورها اصلی ترین و زیباترین جاهای دیدنی شیراز را در برنامه ای ویژه و فوق العاده گنجانده ایم.

این گشت ها به صورت نیم روزی اجرا می گردند، هر روز در دو بخش جداگانه:

شیفت صبح تور شیراز گردی، از حوالی ساعت 9:00 شروع می شود و تا حوالی ظهر ادامه خواهد داشت.

شیفت بعد از ظهر تور شیراز گردی، از حوالی 15:00 شروع می شود و تا حوالی 19:00 ادامه خواهد داشت.

تورهای شیرازگردی ما در سه بخش اجرا می شوند:

 1. تور شیراز بافت قدیم
 2. تور شیراز بافت جدید
 3. تور تخت جمشید شیراز

انتخاب هر کدام از تورهای اسم برده شده به سلیقه مسافرین و جدول تور لیدر شیراز، قابل تغییر است.

کارگزار شیراز آژانس ما طبق برنامه ریزی سفر شیراز شما، تماس گرفته و از درب هتل محل اقامتت شما را همراه با سایر مسافرینمان به محل آثار تاریخی شیراز برده و آن جا همراه با راهنمای تور شیرازگردی از همه جاهای دیدنی فوق العاده شیراز دیدن می کنی.

در حین بازدید، راهنماهای ما توضیحات کاملی از تاریخچه و داستانهای هر کدام از مکان های دیدنی شیراز برایت می گویند. توضیحاتی شیرین و حرفه ای خواهی داشت طوری که چنان لذت ببری که متوجه گذر زمان نشوی.

برنامه تور شیراز گردی
تور گشت شیراز تخت جمشید
اجرای تور شیراز گردی

مجموعه تخت جمشید در تور شیراز

پایتخت با شکوه و تشریفاتی پادشاهی ایران در زمان امپراتوری هخامنشیان بوده‌ است. در این شهر باستانی کاخی به نام تخت جمشید وجود دارد که در دوران زمامداری داریوش بزرگ، خشایارشا و اردشیر اول بنا شده‌ است و به مدت حدود ۲۰۰ سال آباد بوده‌ است.

در نخستین روز سال نو گروه‌ های زیادی از کشور های گوناگون به نمایندگی از ساتراپی ‌ها یا استانداری ‌ها با پیشکش ‌هایی متنوع در تخت جمشید جمع می‌ شدند و هدایای خود را به شاه پیشکش می ‌کردند. دیدار از این مجموعه حداقل نیم روز کامل زمان می طلبد. و متاسفانه امکان بازدید در شب و استفاده از زیبائی های آن امکان پذیر نیست.

مجموعه تخت جمشید

تور تخت جمشید از شیراز

تور یک روزه تخت جمشیدی که برای شما در نظر گرفتیم، در برنامه صبح شیراز گردی قرار دارد. کارگزار شیراز صبح با شما هماهنگ می کند که چه ساعت درب هتل منتظر شما هستند.

بعد از سوار شدن در ماشین های مخصوص توریست گردانی همراه سایر مسافرین به سمت محل تخت جمشید حرکت می کنی.

در حین راه بعد از آشنایی شما با لیدر، راهنمای تور شیراز فارا گشت از تاریخچه، جذابیت ها و داستان های مربوط به تخت جمشید شیراز می گوید و در کنارش خاطرات جذاب مسافران و توریست های خارجی و ایرانی.

بعد از طی مسیر  ابتدا به نقش رستم رفته و از رازهای آن می شنوی. بعد از آن به محل تخت جمشید می رسی. همراه با تور لیدر از درب ورودی گذشته و داخل مجموعه می شوی و داستان شروع می شود…

در مجموعه تخت جمشید اوج هنر و توانایی ایرانیان در 2500 سال پیش میبینی. ساختمانها با یک نقشه خیلی دقیق کنار هم قرار گرفته اند طوری که برای هر مراسم و جشنی جای مخصوصی طراحی شده بود.

در کنار آثار باقی مانده تخت جمشید که قرار می گیری نظم و تقارن و ظرافتی را مشاهده خواهی کرد که دهان به تعجب باز می ماند که چطور 2500 سال پیش با ساده ترین ابزارهای آن زمان و با دست خالی چنین آثاری ساختند و به رخ جهانیان کشیدند. (خداوند بی نهایت مهربان را شاکر می شویم که از نسل چنین اساطیری هستیم).

در حین گشت و گذار در آثار باقیمانده تخت جمشید شیراز، راهنمای ما برایت توضیحات کاملی می دهند که تا بحال جایی نشنیده بودی و این یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات آژانس فارا گشت کوروش کبیر به مسافرین شیراز است. در این حین ساعتی در اختیار خود خواهی بود تا به سلیقه خودتان گشت و گذار کنی. عکس بگیری و لذت ببری از مکان جادویی قدرتمند ایرانیان که تا مدتها در فکر شما باقی می ماند. طوریکه دوست داری برگردی و دوباره در تور یک روزه تخت جمشید شرکت کنی و در مجموعه تخت جمشید قدم بزنی و…

نقش رستم

سرویس ویژه همکاران آژانسی

همکار محترم آژانسی، برای شما دو نوع سرویس تور تخت جمشید برای همکار، در نظر گرفتیم تا افتخار همکاری با هم را داشته باشیم:

 1. می توانید کل تور شیراز (شامل بلیط رفت و برگشت، هتل، ترانسفر رفت و برگشت و تور گشت شیراز گردی) را با کمیسیون ویژه همکاران از ما تهیه کنید و به مسافرینتان ارائه دهید.
 2. می توانید فقط از خدمات تور گشت شیراز گردی و ترانسفر رفت و برگشت ما استفاده کنید و رزرو هتل شیراز و وسیله رفت و آمد را خودتان برای مسافرین تهیه کنید.

*. در حین گشت های شیراز هیچ اسمی از آژانس فارا گشت برده نمی شود، این طوری مسافرین کماکان شما را به عنوان مجری اصلی شیراز خواهند شناخت. ما دوست داریم که مسافرین شما در تورهای بعدی شیراز مجدد از سمت خود شما رزرو سفر شیراز را انجام دهند تا همکاری درست و حرفه ای و بلند مدت با هم داشته باشیم ان شاءالله.

برای استعلام شرایط تور یک روزه تخت جمشید، سایر گشت ها و قیمت تور همکار با ما تماس بگیرید.

 

 

سرویس ویژه همکاران آژانسی

سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز

مسافر محترم اگر شما با ماشین شخصی خود به شیراز سفر کرده ای؛ یا با تور دیگری به شیراز رفته ای و یا در شیراز ساکن هستی و می خواهی از خدمات گردشگری در شیراز آژانس فارا گشت مثل تور تخت جمشید از شیراز استفاده کنی، متاسفانه نمی توانیم در خدمت باشیم. به علت احترام به تمام مسافرینی که به فارا گشت اعتماد کردند و تور کامل شیراز را رزرو کردند این تصمیم گرفته شد.

 

 

مسافران غیر از تور

شاید قبلاً به شیراز سفر کرده باشی و از تخت جمشید نیز بازدید کرده باشی. اما چقدر از این مکان اطلاعات کسب کرده ای و این مکان چه حسی به شما منتقل کرده است؟

کاملترین تور تخت جمشید

بسیاری از مردم فرهنگ دوست و دانشجویان و دانش آموزان شیراز نیز در تور تخت جمشید از شیراز شرکت نموده و از آن لذت می برند و باعث افتخار ماست که این تور را برای شما نیز برگزار نمائیم.

شیراز همان طور که در وب سایت ویکیپدیا درباره آن مفصل صحبت کرده، جائی است که باید بعد از دیدن آن، سرشار از حس غرور ملی و افتخار به تاریخ و پیشینه خود به خانه باز گردی و هرگز خود را از این احساس محروم نکنی. و گرنه مجبوری دوباره این سفر را کامل تر و بهتر از قبل تجربه کنی و شاید دیگر زمان آن را نداشته باشی.

شاید قبلاً به شیراز سفر کرده باشی و از تور یک روزه تخت جمشید نیز بازدید کرده باشی. اما چقدر از این مکان اطلاعات کسب کرده ای و این مکان چه حسی به شما منتقل کرده است؟!

مطمئناً می دانی که قطره ای از دریا را نوشیده ای. وقتی می بینی دیگران که حتی شاید این سفر را نرفته اند از شما بیشتر اطلاعات دارند چه حسی به شما دست می دهد؟

تور یک روزه تخت جمشید

خدمات تور شیراز مختص شما

این بار بیا همانند یک مسافر حرفه ای به قلب تپنده ایران زمین یعنی شیراز سفر کنیم و از این که این سفر را با حرفه ای ترین لیدرهای ممکن سفر کرده ای معنی واقعی سفر به شیراز را درک کنی. از هر دیدی به این نوع سفر نگاه کنی برای شما مرقوم به صرفه خواهد بود حتی از نظر مالی و کم کردن هزینه ها برایت کاملا به صرفه تر خواهد بود تا اینکه خودت به صورت شخصی  اقدام کنی.

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر با برنامه ریزی حرفه ای هر سال و چانه زنی حرفه ای با هتل ها و شرکتهای هواپیمائی و مسافرتی و در اختیار داشتن لیدر ها و وسایل نقیله محلی سفر ارزان تری را برای شما فراهم می کند. می توانی ارزان ترین تور شیراز را در این سطح و کیفیت از ما بخواهی. بی شک انتخاب شما و بیشترین درصد رضایت مسافران تابحال افتخار ماست و بدان می بالیم و با یاری خداوند بی نهایت مهربان چندین سال است که به عنوان مجری اصلی تور تخت جمشید از شیراز، برگزیده شده ایم.

همین امروز همسفر شو  اگر اهل سفری….  

خدمات تور شیراز مختص شما

نقشه تخت جمشید در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

تخت جمشید یکی از جاذبه های دیدنی این شهر است. شیراز جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود. اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگه ای داره، صفحه وبلاگ تخصصی شیراز رو که برات آماده کردیم می تونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده به یاد ماندنی به شیراز داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده تور تخت جمشید از شیراز که برات شرح دادیم و می خواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی، صفحه تور شیراز فارا گشت رو حتما ببین. ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت می کنه. )

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتل ها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به شیراز و جذابیت های این شهر رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی، این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل های شیراز کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس هواپیمایی و مسافرتی فارا گشت تماس می گیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره تور تخت جمشید از شیراز، مدت زمان سفر به شیراز، امکانات و درجه هتل های پکیج تور شیراز ارزان عادی یا تور شیراز نوروز و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ می دهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می‌ توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

 

02186037414
09208008108

تورهای پیشنهادی :

6 دیدگاه دربارهٔ «تور تخت جمشید از شیراز»

 1. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم فردا تور تخت جمشید وپاسارگاد دارید؟ و قیمتش چنده؟

  1. سلام وقت شما هم بخیر؛ تورهای تخت جمشید از شیراز برای مسافراینمون هر هفته اجرا میکنیم.میتوانید روی کلمه تور شیراز فارا گشت کلیک کنید و در صفحه مربوط به آن در جریان تورهای شیراز قرار بگیرید. هر سوالی هم داشتید تماس بگیرید همکاران در خدمتند

 2. علیرضا زنوزی

  سلام میتونم از تصاویرتون برا یوتیوبم استفاده کنم؟

  1. سیامک ندیمی

   سلام آقای زنوزی عزیز. اولا متشکرم که رفتار حرفه ای داشتید و قبل از استفاده، اطلاع دادید.
   خوشحال خواهم شد استفاده بفرمایید، فقط اگر مقدور هست جایی از کپشن ویدیو (نه در فیلم که محتوای شما مشکل دار شود) اسمی از آژانس فارا گشت کوروش کبیر بیاورید ما را خوشحال تر خواهید کرد.

  1. مدیریت (سیامک ندیمی)

   سلام جناب اسکندری. در حال حاضر این تور را فقط برای مسافرانی که کل پکیج شیراز (هتل، بلیط و گشت) را از ما خریداری می کنند اجرا می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا