یکی از سوالهای همیشگی مسافران این است که:

کدام آژانس گشت تور شیراز را برای سفرهای خود انتخاب کنم؟

و یا اینکه کدام آژانس گشت تور شیراز معتبر می باشد؟

این روزها همه در تبلیغ خود را حرفه ای و بهترین مجری تور شیراز می نامند و این باعث شده است تا انتخاب و راستی آزمائی برای مسافران سخت شده باشد.

گاهی پیش آمده که مسافران به علت عدم برنامه ریزی مناسب مسافران دچار سختی و سردرگمی بسیار شده اند و این برای مسافر بسیار دردناک و ناراحت کننده بوده. برای مثال مسافری بوده است که تا سالها سفری نداشته ولی بعد از یک سفر خوب دوباره ذوق سفر یافته است.

یکی از موارد که به ذهن میرسد راه تست کردن افراد است. ولی تجربه از راه آزمون و خطا راه سخت و پرهزینه ای برای مسافران است و این را بسیاری از مردم از نزدیک لمس نموده اند.

باغ ارم شیراز
جاهای دیدنی شیراز

آژانس گشت تور شیراز | مطمئن و حرفه ای ترین

آیا همه حرفه ای هستند؟

برای یک آژانس خدمات مسافرتی کار بسیار مشکلی است که بتواند در تمام مسیرها، تورهای خوبی برگزار نماید و این که آژانسی ادعا کند در تمام مسیرها حرفه ای است ادعای بیهوده ای است.

در واقع حتی بزرگ ترین آژانس های مسافرتی دنیا با سالها تجربه نیز چنین ادعایی نمی توانند بکنند که گاهی همکاران ما این ادعای عجیب را دارند!.

مجری مستقیم تورهای شیراز گردی فارا گشت

انتخاب گشت تور شیراز

وقتی تصمیم میگیری که سفر به شیراز را به هر منظوری که تمایل داری بروی، نباید به این سادگی از آن بگذری. شیراز راهش کمی طولانی است و البته بی شک ارزش دیدن آن بیش از فاصله هاست. باید بعضی از سفرها را با کسی رفت که بتواند حق مطلب را برای شما ادا نماید.

اگر در انتخاب سفر شیراز شک داری این قسمت را مطالعه نمایی و با گشت تور شیراز آشنا شو.

تور شیراز گشت جاهای دیدنی

برای هر ایرانی شیراز چیز دیگری است برای همین تور شیراز خیلی طرفدار داره. یادآور روزهای اقتدار و شادی این مملکت زیبا و بزرگ، یادآور احساس غرور و افتخار.

حرفه ای ترین آژانس گشت تور شیراز

آژانس مسافرتی فاراگشت کوروش کبیر چندین سال می باشد که با یاری و کمک خداوند بی نهایت مهربان در زمینه تورهای داخلی بصورت فوق حرفه ای فعالیت دارد. تلاش تمامی کارشناسان آژانس برای اجرای هرچه بهتر تورهای ایرانگردی می باشد. یکی از تخصص ها شهر شیراز است. بعنوان حرفه ای ترین آژانس گشت تور شیراز معروف شده ایم و این بدین خاطر است که تمام تلاشمان این بوده که گشت تور شیراز را به صورت حرفه ای برگزار کنیم.

با افتخار به تلاش آژانس خود، تورهای شیراز و شیراز گردی، تور تخت جمشید از شیراز و تور پاسارگاد تخصص ماست.

لیدرهای ما به بهترین نوع ممکن می توانند شما را در برنامه ریزی، استفاده و لذت از سفرتان همراهی و راهنمائی نمایند.

سالهاست که با یاری و محبت خداوند بی نهایت مهربان، مسافران آژانس فارا گشت، گشت شیراز و تور شیراز را با بالاترین درصد رضایت مندی استفاده کرده اند؛ طوریکه برای سالیان متوالی همراه با عزیزان خود با انتخاب ما بعنوان مجری اصلی برگزار کننده گشت شیراز، موجب افتخار ما گردیده اند.

گشت تور دیدنی شیراز شامل سه برنامه مجزا و کامل می باشد که در سه زمان مختلف (سه نیم روز مجزا) در طول سفرتان اجرا می شود. در این سه گشت از چندین جای مختلف تاریخی،  فرهنگی و گردشگری دیدن میکنی که تابحال بدین صورت حرفه ای، تجربه نکرده بودی. در ادامه این مطلب می توانی توضیحاتی از جزییات گشتهای شیراز را مطالعه کنی.

آژانس گشت تور شیراز

چرا فارا گشت را انتخاب کنی برای گشت تور شیراز؟

اما جواب این سوال که ما باید کدام  آژانس گشت تور شیراز را انتخاب کنیم کماکان باقی است.

ما خودمان را به شما پیشنهاد می دهیم البته با سه علت اصلی و قانع کننده:

اول : پائین ترین و مناسب ترین قیمت  برای تور شیراز با این سطح از برنامه ها و گشتها.

زیرا سالهاست که ما در این مسیر فعال بوده و دست اول می باشیم و شما بدون واسطه، با ما سفر خود را هماهنگ می کنی.

دوم  : ما برنامه تورهایمان را مناسب برای شما طراحی می کنیم.

یکی از محاسن مجری اصلی بودن یک تور این است که، برنامه های تورهایمان را خودمان به نسبت زمان و توان مالی و جسمی شما، برای شما طراحی می کنیم که باعث میشه برنامه بازدید شما جذاب تر باشه و اصطلاحا بیشتر خوش بگذره. با داشتن بهترین امکانات و لیدرها در این مسیر، خداوند بی نهایت مهربان رو شکر، میتوانیم خدمات کاملی را به شما ارایه بدهیم. اثبات این گفته ها این است که بسیاری از آژانس های همکار از تورهای شیراز گردی ما برای مسافران خود استفاده می نمایند.

سوم : در اختیار داشتن لیدرهای مسلط، مودب، تحصیل کرده و حرفه ای، تور لیدرهای فارا گشت جدای از تحصیلات و تجربه ای که باید در سطح عالیه داشته باشند، برای انتخاب شدن از فیلتر های زیادی نیز باید رد بشوند.

گشت تور شیراز

برنامه تور گشت شیراز

نحوه اجرای تور شیراز گردی

یکی از خدمات ویژه تورهای مسافرتی شیراز آژانس فارا گشت کوروش کبیر برای مسافرین، تورهای شیراز گردی است. در این تورها اصلی ترین و زیباترین جاهای دیدنی شیراز را

در برنامه ای ویژه و فوق العاده گنجانده ایم.

این گشتها بصورت نیم روزی اجرا می گردند. هر روز در دو بخش جداگانه:

شیفت صبح تور شیراز گردی ، از حوالی ساعت 9:00 شروع میشود و تا حوالی ظهر ادامه خواهد داشت.

شیفت بعد از ظهر تور شیراز گردی ، از حوالی 15:00 شروع می شود و تا حوالی 19:00 ادامه خواهد داشت.

تورهای شیرازگردی ما در سه بخش اجرا می شود:

  1. تور شیراز بافت قدیم
  2. تور شیراز بافت جدید
  3. تور تخت جمشید شیراز

انتخاب هر کدام از تورهای نامبرده شده به سلیقه مسافرین و جدول تور لیدر شیراز، قابل تغییر است.

کارگزار شیراز آژانس ما طبق برنامه ریزی سفر شیراز شما، تماس گرفته و از درب هتل محل اقامتت شما را همراه با سایر مسافرینمان به محل آثار تاریخی شیراز برده و آنجا همراه با راهنمای تور شیرازگردی از همه جاهای دیدنی فوق العاده شیراز دیدن میکنی.

در حین بازدید، راهنماهای ما توضیحات کاملی از تاریخچه و داستانهای هر کدام از مکان های دیدنی شیراز برایت می گویند. توضیحاتی شیرین و حرفه ای خواهی داشت طوریکه چنان لذت ببری که متوجه گذر زمان نشوی.

اجرای تور شیراز گردی
shiraz attraction
persepolis tour from shiraz

جاهای دیدنی شیراز که بعنوان آژانس گشت تور شیراز برای شما برنامه ریزی می کنیم؟

جاهای دیدنی شیراز | مقبره کوروش

برنامه تور شیرازگردی

تور یک روزه تخت جمشید ی که برای شما در نظر گرفتیم، در برنامه صبح شیراز گردی قرار داردو کارگزار شیراز صبح با شما هماهنگ میکند که چه ساعت درب هتل منتظر شما هستند.

بعد از سوار شدن در ماشین های مخصوص توریست گردانی همراه سایر مسافرین به سمت محل تخت جمشید حرکت میکنی.

در حین راه بعد از آشنایی شما با لیدر، راهنمای تور شیراز ما از تاریخچه، جذابیتها و داستانهای مربوط به تخت جمشید شیراز میگوید و در کنارش خاطرات جذاب مسافران و توریستهای خارجی و ایرانی.

بعد از طی مسیر به محل تخت جمشید میرسی، همراه با تور لیدر از درب ورودی گذشته و داخل مجموعه میشوی و داستان شروع میشود…

در مجموعه تخت جمشید اوج هنر و توانایی ایرانیان در 2500 سال پیش میبینی. ساختمانها با یک نقشه خیلی دقیق کنار هم قرار گرفته اند طوریکه برای هر مراسم و جشنی جای مخصوصی طراحی شده بود.

در کنار آثار باقیمانده تخت جمشید که قرار میگیری نظم و تقارن و ظرافتی را مشاهده خواهی کرد که دهان به تعجب باز میماند. چطور 2500 سال پیش با ساده ترین ابزارهای آن زمان و با دست خالی چنین آثاری ساختند و به رخ جهانیان کشیدند… (خداوند بینهایت مهربان را شاکر میشویم که از نسل چنین اساطیری هستیم).

در حین گشت و گذار در آثار باقیمانده تخت جمشید شیراز، راهنمای ما برایت توضیحات کاملی میدهند که تا بحال جایی نشنیده بودی و این یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات آژانس فارا گشت کوروش کبیر به مسافرین شیراز است. نمونه آنها را میتوانی در سایت کالچر هم ببینی. در این حین ساعتی در اختیار خود خواهی بود تا به سلیقه خودت گشت و گذار کنی. عکس بگیری و لذت ببری از مکان جادویی قدرتمند ایرانیان که تا مدتها در فکر شما باقی میماند طوریکه دوست داری برگردی و دوباره در تور یک روزه تخت جمشید شرکت کنی. در مجموعه تخت جمشید قدم بزنی و…

برنامه تور شیراز گردی
آژانس گشتهای تور شیراز
جاذبه های شیراز

سرویس ویژه همکاران آژانسی

همکار محترم آژانسی، برای شما دو نوع سرویس تور گشت شیراز برای همکار، در نظر گرفتیم تا افتخار همکاری با هم را داشته باشیم:

  1. میتوانید کل پکیج تور شیراز (شامل بلیط رفت و برگشت، هتل، ترانسفر رفت و برگشت و تور گشت شیراز گردی) را با کمیسیون ویژه همکاران از ما تهیه کنید و به مسافرینتان ارائه دهید.
  2. میتوانید فقط از خدمات تور گشت شیراز گردی و ترانسفر رفت و برگشت ما استفاده کنید و رزرو هتل شیراز و وسیله رفت و آمد را خودتان برای مسافرین تهیه کنید.

*. در حین گشت های شیراز هیچ اسمی از آژانس ما برده نمیشود. اینطوری مسافرین کماکان شما را بعنوان مجری اصلی تور شیراز خواهند شناخت. ما دوست داریم که مسافرین شما در تورهای بعدی شیراز مجدد از سمت خود شما رزرو سفر شیراز را انجام دهند تا همکاری درست و حرفه ای و بلند مدت با هم داشته باشیم ان شاءالله.

برای استعلام شرایط تور یک روزه تخت جمشید، سایر گشت ها و قیمت تور همکار با ما تماس بگیرید.

 

 

سرویس ویژه همکاران آژانسی

سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز

مسافر محترم اگر شما با ماشین شخصی خود به شیراز سفر کرده ا ، یا با تور دیگری به شیراز رفته ای و یا در شیراز ساکن هستی و میخواهی از خدمات گردشگری در شیراز آژانس ما مثل تور شیراز گردی از شیراز استفاده کنی. برایت سرویس خدمات به مسافرین غیر از برنامه پکیج شیراز را طراحی کرده ایم.

طبق برنامه های اعلام شده برای شیراز گردی تور لیدر ما با شما هماهنگ میکند که چه ساعتی و در کجا حاضر شوی. تا همراه سایر مسافرین از سرویس تور دیدار از شیراز استفاده کنی.

بابت رزرو و اعلام برنامه ها با ما تماس بگیری.

 

 

مسافران غیر از تور

شاید قبلاً به شیراز سفر کرده باشی و از دیدنی های شیراز نیز بازدید کرده باشی. اما چقدر از این مکان ها اطلاعات کسب کرده ای و این مکان ها چه حسی به شما منتقل کرده است

رضایت اکثریت مسافرین گشت تور شیراز

همانطور که عرض کردم، در تور و گشت شیراز داشتن راهنما یا همان لیدر و برنامه ریز حرفه ای بسیار ضروری است. اگر شما کمی از برنامه عقب بیوفتی و یا سردرگم شوی بسیاری از مقاصد و جاهای دیدنی معروف شیراز را از دست می دهی. ناراحتی از دست دادن سفری با این کیفیت و یا عوض کردن لذت سفر بی نظیر با یک سفر ساده و گاهی سخت برای هر کسی سخت و مایوس کننده است.

برای مثال هر ساله  بیش از 5 میلیون نفر به شیراز سفر می کنند آیا همگی ایشان از سفر خود راضی هستند؟

یا وقتی سفر تمام می شود فقط دلشان برای شیراز تنگ می شود؟

ما افتخار داریم که ادعا کنیم بسیاری از مسافران فارا گشت بعد از سفر دلتنگ سفر با ما شده اند. شیراز به خودی خود بسیار زیباست و در گوشه ذهن ،همه ایرانیان شیراز را دوست دارند چه به این شهر رفته باشند و چه نرفته باشند. اما ” شنیدن کی بود مانند دیدن “

با ما همسفر شیراز شو با بهترین آژانس گشت تور شیراز. برنامه سفرت را به حرفه ای ترین آژانس برگزار کننده سفر شیراز بسپار و از سفر خود لذت ببر. مطمئن باش سالهای سال خاطره خوب آن را از یاد نمی بری.

خدمات سفر شیراز مختص شما

این بار بیا همانند یک مسافر حرفه ای به قلب تپنده ایران زمین یعنی شیراز سفر کنی و از اینکه این سفر را با حرفه ای ترین لیدرهای ممکن سفر کرده ای معنی واقعی سفر به شیراز را درک کنی. از هر دیدی به این نوع سفر نگاه کنی برای شما مرقوم به صرفه خواهد بود. حتی از نظر مالی و کم کردن هزینه ها برایت کاملا بصرفه تر خواهد بود تا اینکه خودت بصورت شخصی  اقدام کنی.

آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر با برنامه ریزی حرفه ای هر سال و چانه زنی حرفه ای با هتل ها و شرکتهای هواپیمائی و مسافرتی و در اختیار داشتن لیدر ها و وسایل نقیله محلی سفر ارزان تری را برای شما فراهم می کند.  می توانی ارزان ترین سفر به شیراز را در این سطح و کیفیت از ما بخواهی. بی شک انتخاب شما و بیشترین درصد رضایت مسافران تابحال افتخار ماست و بدان می بالیم و با یاری خداوند بی نهایت مهربان چندین سال است که بعنوان مجری اصلی شیراز یا آژانس گشت تور شیراز، برگزیده شده ایم.

همین امروز همسفر شو  اگر اهل سفری….  

در کنار گشت شیراز می توانی مسیرها و مقاصد دیگری را در صفحه تور ایرانگردی مطالعه نمائی و یا تور خارجی را به عنوان مقصد خود انتخاب نمایی.

سفر به شیراز
خدمات تور شیراز مختص شما

نقشه شهر شیراز در گوگل مپ

اطلاعات جاهای دیدنی فارا گشت کوروش

دیدار از جاهای دیدنی یکی از جاذبه های دیدنی این شهر است. شیراز جاهای دیدنی فوق العاده زیبای زیادی دارد که با دیدن اونها لذت هر نوع سفری دو چندان می شود. اگر می خواهی بدونی که این شهر چه جاذبه های دیگه ای داره، صفحه وبلاگ تخصصی شیراز رو که برات آماده کردیم می تونی ببینی. مطمئنا خوشت میاد:

اگر مشتاق هستی یه مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی به شیراز داشته باشی و لذت بردی از خوندن اطلاعات فوق العاده آژانس گشت شیراز که برات شرح دادیم و می خواهی از نزدیک دیدنش رو تجربه کنی، صفحه تور شیراز فارا گشت رو حتما ببین. ( برای انتخاب یه سفر فراموش نشدنی کمکت می کنه. )

اطلاعات کامل تورها فارا گشت کوروش کبیر
اطلاعات کامل هتلها فارا گشت

تصمیم گرفتی بری به شیراز و جذابیت های این شهر رو ببینی؟ مطمئنا یکی از دغدغه هات انتخاب محل اقامتی خواهد بود که قرار است شب را در آنجا استراحت کنی، این محل اقامت باید از نظر تمیزی، امکانات و قیمت مناسب سلیقه شما باشه. سلیقه شما چیه؟ صفحه هتل های شیراز کاملترین اطلاعات رو درباره هتل ها به شما میده تا بهترین انتخاب محل اقامت رو داشته باشی:

وقتی با آژانس هواپیمایی و مسافرتی فارا گشت تماس می گیری همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره آژانس گشت سفر شیراز، مدت زمان سفر به شیراز، امکانات و درجه هتل های پکیج تور شیراز ارزان عادی یا تور شیراز نوروز و خدمات گشت ها و بهترین راهکارها پاسخ می دهند پس خیالت راحت باشد.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست. پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و شرایط رزرو تور می توانی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایی.

 

02186037414
09208008108
تور شیراز آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر