یکی از سوالهای همیشگی مسافران این است که:

کدام آژانس گشت تور شیراز را برای سفرهای خود انتخاب کنم؟

و یا اینکه کدام آژانس گشت تور شیراز معتبر میباشد؟

این روزها همه در تبلیغ خود را حرفه ای و بهترین می نامند و این باعث شده است تا انتخاب و راستی آزمائی برای مسافران سخت شده باشد.

گاهی پیش آمده که مسافران به علت عدم برنامه ریزی مناسب مسافران دچار سختی و سردرگمی بسیار شده اند و این برای مسافر بسیار دردناک و ناراحت کننده بوده  ، برای مثال مسافری بوده است که تا سالها سفری نداشته ولی بعد از یک سفر خوب دوباره ذوق سفر یافته است.

یکی از موارد که به ذهن میرسد راه تست کردن افراد است ، ولی تجربه از راه آزمون و خطا راه سخت و پرهزینه ای برای مسافران است و این را بسیاری از مردم از نزدیک لمس نموده اند.

باغ ارم شیراز
جاهای دیدنی شیراز

آژانس گشت تور شیراز | مطمئن و حرفه ای ترین

آیا همه حرفه ای هستند؟

برای یک آژانس خدمات مسافرتی کار بسیار مشکلی است که بتواند در تمام مسیرها ، تورهای خوبی برگزار نماید و این که آژانسی ادعا کند درتمام مسیرها حرفه ای است ادعای بیهوده ای است.

در واقع حتی بزرگ ترین آژانس های مسافرتی دنیا نیز چنین ادعایی نمیتوانند بکنند که گاهی همکاران ما این ادعا را دارند!.

مجری مستقیم تورهای شیراز گردی فارا گشت

انتخاب گشت تور شیراز

وقتی تصمیم میگیرید که سفر به شیراز را به هر منظوری که تمایل دارید بروید نباید به این سادگی از آن بگذرید. شیراز راهش کمی طولانی است و البته بی شک ارزش دیدن آن بیش از فاصله هاست.باید بعضی از سفرها را با کسی رفت که بتواند حق مطلب را برای شما ادا نماید.

اگر در انتخاب سفر شیراز شک دارید این قسمت را مطالعه نمایید و با گشت تور شیراز آشنا شوید.

تور شیراز گشت جاهای دیدنی
برای هر ایرانی شیراز چیز دیگری است برای همین تور شیراز خیلی طرفدار داره ، یادآور روزهای اقتدار و شادی این مملکت زیبا و بزرگ ، یادآور احساس غرور و افتخار.

 

حرفه ای ترین آژانس گشت تور شیراز

آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر چندین سال میباشد که با یاری و کمک خداوند مهربان در زمینه تورهای داخلی بصورت فوق حرفه ای فعالیت دارد و تلاش تمامی کارشناسان آژانس برای اجرای هرچه بهتر تورهای ایرانگردی میباشد ، یکی از تخصص ها شهر شیراز است ، بعنوان حرفه ای ترین آژانس گشت تور شیراز معروف شده ایم و این بدین خاطر است که تمام تلاشمان این بوده که گشت تور شیراز را به صورت حرفه ای برگزار کنیم.

با افتخار به اسم آژانس خود ، تورهای شیراز و شیراز گردی ، تور تخت جمشید از شیراز و تور پاسارگاد تخصص ماست.

لیدرهای ما به بهترین نوع ممکن می توانند شما را در برنامه ریزی ، استفاده و لذت از سفرتان همراهی و راهنمائی نمایند.

سالهاست که با یاری و محبت خداوند مهربان ، مسافران آژانس ما ، گشت شیراز و تور شیراز را با بالاترین درصد رضایتمندی استفاده کرده اند طوریکه برای سالیان متوالی همراه با عزیزان خود با انتخاب ما بعنوان مجری اصلی برگزار کننده گشت شیراز ، موجب افتخار ما گردیده اند.

گشت تور شیراز شامل سه برنامه مجزا و کامل میباشد که در سه زمان مختلف در طول سفرتان اجرا میشود ، در این سه گشت از چندین جای مختلف دیدن میکنید که تابحال بدین صورت تجربه نکرده بودید ، در ادامه میتوانید توضیحاتی از جزییات گشتهای شیراز را مطالعه کنید.

آژانس گشت تور شیراز

چرا ما را انتخاب کنید برای گشت تور شیراز؟

اما جواب این سوال که ما باید کدام  آژانس گشت تور شیراز را انتخاب کنیم کماکان باقی است ،

ما خودمان را به شما پیشنهاد می دهیم البته با سه علت اصلی و قانع کننده:

اول : پائین ترین و مناسب ترین قیمت  برای تور شیراز با این سطح از برنامه ها و گشتها

زیرا سالهاست که ما در این مسیر فعال بوده و دست اول می باشیم و شما بدون واسطه ، با ما سفر خود را هماهنگ می کنید.

دوم  : ما برنامه تورهایمان را مناسب برای شما طراحی می کنیم.

یکی از محاسن مجری اصلی بودن یک تور این است که ، برنامه های تورهایمان را خودمان به نسبت زمان و توان مالی و جسمی شما ، برای شما طراحی می کنیم که باعث میشه برنامه بازدید شما جذاب تر باشه و اصطلاحا بیشتر خوش بگذره و با داشتن بهترین امکانات و لیدرها در این مسیر ، خداوند مهربان رو شکر ، میتوانیم خدمات کاملی را به شما ارایه بدهیم ، اثبات این گفته ها این است که بسیاری از آژانس های همکار از تورهای شیرازگردی ما برای مسافران خود استفاده می نمایند.

سوم : در اختیار داشتن لیدرهای مسلط ، مودب ، تحصیل کرده و حرفه ای ، لیدرهای ما برای انتخاب شدن از فیلترهای زیادی باید رد بشوند.

گشت تور شیراز

برنامه تور گشت شیراز

نحوه اجرای تور شیراز گردی

یکی از خدمات ویژه تورهای مسافرتی شیراز آژانس فارا گشت کوروش کبیر برای مسافرین ، تورهای شیراز گردی است ، در این تورها اصلی ترین و زیباترین جاهای دیدنی شیراز را

در برنامه ای ویژه و فوق العاده گنجانده ایم.

این گشتها بصورت نیم روزی اجرا میگردند ، هر روز در دو بخش جداگانه:

شیفت صبح تور شیراز گردی ، از حوالی ساعت 9:00 شروع میشود و تا حوالی ظهر ادامه خواهد داشت.

شیفت بعد از ظهر تور شیراز گردی ، از حوالی 15:00 شروع میشود و تا حوالی 19:00 ادامه خواهد داشت.

تورهای شیرازگردی ما در سه بخش اجرا میشود:

  1. تور شیراز بافت قدیم
  2. تور شیراز بافت جدید
  3. تور تخت جمشید شیراز

انتخاب هر کدام از تورهای نامبرده شده به سلیقه مسافرین و جدول تور لیدر شیراز ، قابل تغییر است.

کارگزار شیراز آژانس ما طبق برنامه ریزی سفر شیراز شما ، تماس گرفته و از درب هتل محل اقامتتان شما را همراه با سایر مسافرینمان به محل آثار تاریخی شیراز برده و آنجا همراه با راهنمای تور شیرازگردی از همه جاهای دیدنی فوق العاده شیراز دیدن میکنید.

در حین بازدید ، راهنماهای ما توضیحات کاملی از تاریخچه و داستانهای هر کدام از مکان های دیدنی شیراز برایتان میگویند ، توضیحاتی شیرین و حرفه ای خواهید داشت طوریکه چنان لذت ببرید که متوجه گذر زمان نشوید.

اجرای تور شیراز گردی
shiraz attraction
persepolis tour from shiraz

جاهای دیدنی شیراز که بعنوان آژانس گشت تور شیراز برای شما برنامه ریزی میکنیم؟

جاهای دیدنی شیراز | مقبره کوروش

برنامه تور شیرازگردی

تور یک روزه تخت جمشید ی که برای شما در نظر گرفتیم ، در برنامه صبح شیراز گردی قرار دارد ، کارگزار شیراز صبح با شما هماهنگ میکند که چه ساعت درب هتل منتظر شما هستند.

بعد از سوار شدن در ماشین های مخصوص توریست گردانی همراه سایر مسافرین به سمت محل تخت جمشید حرکت میکنید.

در حین راه بعد از آشنایی شما با لیدر ، راهنمای تور شیراز ما از تاریخچه ، جذابیتها و داستانهای مربوط به تخت جمشید شیراز میگوید و در کنارش خاطرات جذاب مسافران و توریستهای خارجی و ایرانی.

بعد از طی مسیر به محل تخت جمشید میرسید ، همراه با تور لیدر از درب ورودی گذشته و داخل مجموعه میشوید و داستان شروع میشود…

در مجموعه تخت جمشید اوج هنر و توانایی ایرانیان در 2500 سال پیش میبینید ، ساختمانها با یک نقشه خیلی دقیق کنار هم قرار گرفته اند طوریکه برای هر مراسم و جشنی جای مخصوصی طراحی شده بود.

در کنار آثار باقیمانده تخت جمشید که قرار میگیرید نظم و تقارن و ظرافتی را مشاهده خواهید کرد که دهان به تعجب باز میماند که چطور 2500 سال پیش با ساده ترین ابزارهای آن زمان و با دست خالی چنین آثاری ساختند و به رخ جهانیان کشیدند…(خداوند بینهایت مهربان را شاکر میشویم که از نسل چنین اساطیری هستیم).

در حین گشت و گذار در آثار باقیمانده تخت جمشید شیراز ، راهنمای ما برایتان توضیحات کاملی میدهند که تا بحال جایی نشنیده بودید و این یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات آژانس فارا گشت کوروش کبیر به مسافرین شیراز است ، در این حین ساعتی در اختیار خود خواهید بود تا به سلیقه خودتان گشت و گذار کنید ، عکس بگیرید و لذت ببرید از مکان جادویی قدرتمند ایرانیان که تا مدتها در فکر شما باقی میماند طوریکه دوست دارید برگردید و دوباره در تور یک روزه تخت جمشید شرکت کنید و در مجموعه تخت جمشید قدم بزنید و…

برنامه تور شیراز گردی
آژانس گشتهای تور شیراز
جاذبه های شیراز

سرویس ویژه همکاران آژانسی

همکار محترم آژانسی ، برای شما دو نوع سرویس تور گشت شیراز برای همکار ، در نظر گرفتیم تا افتخار همکاری با هم را داشته باشیم:

  1. میتوانید کل تور شیراز (شامل بلیط رفت و برگشت ، هتل ، ترانسفر رفت و برگشت و تور گشت شیراز گردی) را با کمیسیون ویژه همکاران از ما تهیه کنید و به مسافرینتان ارائه دهید.
  2. میتوانید فقط از خدمات تور گشت شیراز گردی و ترانسفر رفت و برگشت ما استفاده کنید و رزرو هتل شیراز و وسیله رفت و آمد را خودتان برای مسافرین تهیه کنید.

*. در حین گشت های شیراز هیچ اسمی از آژانس ما برده نمیشود ، اینطوری مسافرین کماکان شما را بعنوان مجری اصلی تور شیراز خواهند شناخت ، ما دوست داریم که مسافرین شما در تورهای بعدی شیراز مجدد از سمت خود شما رزرو تور شیراز را انجام دهند تا همکاری درست و حرفه ای و بلند مدت با هم داشته باشیم ان شاءالله.

برای استعلام شرایط تور یک روزه تخت جمشید ، سایر گشت ها و قیمت تور همکار با ما تماس بگیرید.

 

 

سرویس ویژه همکاران آژانسی

سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز

مسافر محترم اگر شما با ماشین شخصی خود به شیراز سفر کرده اید ، یا با تور دیگری به شیراز رفته اید و یا در شیراز ساکن هستید و میخواهید از خدمات گردشگری در شیراز آژانس ما مثل تور شیراز گردی از شیراز استفاده کنید ، برایتان سرویس خدمات به مسافرین غیر از تور شیراز را طراحی کرده ایم.

طبق برنامه های اعلام شده برای شیراز گردی تور لیدر ما با شما هماهنگ میکند که چه ساعتی و در کجا حاضر شوید تا همراه سایر مسافرین از سرویس تور شیرازگردی استفاده کنید.

بابت رزرو و اعلام برنامه ها با ما تماس بگیرید.

 

 

مسافران غیر از تور

شاید قبلاً به شیراز سفر کرده باشید و از دیدنیهای شیراز نیز بازدید کرده باشید. اما چقدر از این مکان ها اطلاعات کسب کرده اید و این مکان ها چه حسی به شما منتقل کرده است؟

 

رضایت اکثریت مسافرین گشت تور شیراز

همانطور که عرض کردم ، در تور و گشت شیراز داشتن راهنما یا همان لیدر و برنامه ریز حرفه ای بسیار ضروری است و اگر شما کمی از برنامه عقب بیوفتید و یا سردرگم شوید بسیاری از مقاصد و جاهای دیدنی معروف شیراز را از دست می دهید.ناراحتی از دست دادن سفری با این کیفیت و یا عوض کردن لذت سفر بی نظیر با یک سفر ساده و گاهی سخت برای هر کسی سخت و مایوس کننده است.

برای مثال هر ساله  بیش از 5 میلیون نفر به شیراز سفر می کنند آیا همگی ایشان از سفر خود راضی هستند؟

یا وقتی سفر تمام می شود فقط دلشان برای شیراز تنگ می شود؟

ما افتخار داریم که ادعا کنیم بسیاری از مسافران ما بعد از سفر دلتنگ سفر با ما شده اند. شیراز به خودی خود بسیار زیباست و در گوشه ذهن همه ایرانیان ، شیراز را دوست دارند چه رفته باشند و چه نرفته باشند.اما ” شنیدن کی بود مانند دیدن “

با ما همسفر شیراز شوید با بهترین آژانس گشت تور شیراز و برنامه سفرتان را به حرفه ای ترین آژانس برگزار کننده تور شیراز بسپارید و از سفر خود لذت ببرید.

سفر به شیراز

خدمات تور شیراز مختص شما

این بار بیائید همانند یک مسافر حرفه ای به قلب تپنده ایران زمین یعنی شیراز سفر کنید و از اینکه این سفر را با حرفه ای ترین لیدرهای ممکن سفر کرده اید معنی واقعی سفر به شیراز را درک کنید.از هردیدی به این نوع سفر نگاه کنید برای شما مرقوم به صرفه خواهد بود حتی از نظر مالی و کم کردن هزینه ها برایتان کاملا بصرفه تر خواهد بود تا اینکه خودتان بصورت شخصی  اقدام کنید.

آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر با برنامه ریزی حرفه ای هر سال و چانه زنی حرفه ای با هتل ها و شرکتهای هواپیمائی و مسافرتی و در اختیار داشتن لیدر ها و وسایل نقیله محلی سفر ارزان تری را برای شما فراهم می کند و می توانید ارزان ترین تور شیراز را در این سطح و کیفیت از ما بخواهید.بی شک انتخاب شما و بیشترین درصد رضایت مسافران تابحال افتخار ماست و بدان می بالیم و با یاری خداوند بینهایت مهربان چندین سال است که بعنوان مجری اصلی شیراز  یا  آژانس گشت تور شیراز ، برگزیده شده ایم.

همین امروز همسفر شو  اگر اهل سفری ….  

در کنار گشت تور شیراز می توانید مسیرها و مقاصد دیگری را در صفحه تور داخلی مطالعه نمائید و یا تور خارجی را به عنوان مقصد خود انتخاب نمایید.

خدمات تور شیراز مختص شما

اگر مشتاق هستی یک مسافرت فوق العاده بیاد ماندنی ، تفریحی همراه با آرامش کامل ، به شیراز داشته باشی و میخواهید با یک آژانس گشت تور شیراز مطمئن و با سابقه به شیراز سفر کنی و جاهای دیدنی شیراز رو از نزدیک ببینی ، با آژانس ما برای رزرو تور شیراز تماس بگیر.

پاسخگویی به همه شما عزیزان یکی از وظایف مورد علاقهٔ ماست ، پس برای دریافت اطلاعات بیشتر و زمان و مسیر حرکت تور شیراز می‌توانید با شماره تلفن 02186037414 تماس حاصل فرمایید و یا به لینکهای پایین این نوشته مراجعه نمایید.

و همچنین میتوانید به آدرس آژانس واقع در میدان ولی عصر ، ابتدای کریمخان ، جنب بانک رفاه ، ساختمان کیمیا ، واحد 33 مراجعه نمایید و کلیه سوالاتتان را از کارشناسان ما بپرسید.

وقتی با آژانس هواپیمایی ما تماس میگیرید همکاران ما به تمامیه سوالات شما درباره آژانس گشت تور شیراز ، مدت زمان سفر ، امکانات و درجه هتل های پکیج تور شیراز ، خدمات گشت ها ، ترانسفر رفت و برگشت و بهترین راهکارها پاسخ میدهند پس خیالتان راحت باشد.

یه خبر خوب دیگه: شما ، هم میتوانید از خدمات نقدی ما استفاده کنید هم از خدمات تور قسطی شیراز از تهران که در صفحه تور قسطی شیراز شرایط آن را برای شما کامل توضیح داده ایم.

02186037414
09208008108

هماهنگ کردن لذت سفر به شیراز و مسافرت فوق العاده دیدنی شیراز را به ما بسپارید ، تمام تلاش ما برای حفظ جایگاه بهترین آژانس گشت تور شیراز برای شما میباشد ،در قسمت “لینکهای مفید” زیر روی کلمه تور شیراز کلیک یا تاچ کنید کنید.

تور شیراز آژانس هواپیمایی فارا گشت کوروش کبیر