جاهای دیدنی قشم و گشت جزیره قشم

 

جاهای دیدنی قشم و گشت جزیره قشم که در تور قشم آژانس فارا گشت کوروش کبیر برگزار میشود یکی از کاملترین  گشت تور قشم میباشد.

این گشت شامل دیدار از جاذبه های داخل جزیره قشم میباشد که این قشم گردی چه در تور قشم زمینی و چه در تور قشم هوایی به صورت یکسان برگزار میشود و بسیار بسیار جذاب و دیدنی میباشند.

 

برنامه گشت قشم یا قشم گردی

در این گشتها شما همراه با یک راهنمای محلی  مسلط و تحصیلکرده به دیدار از جاهای دیدنی قشم دعوت میشوید و روال کار بدین صورت میباشد که :

  1. برنامه و ساعت حرکت گشتها ، روز ورود به قشم به شما اعلام میشود
  2. در ساعت مقرر مسول رسیدگی به گشتهای ما در لابی هتل با شما ملاقات میکند
  3. از آنجا همراه با گروهی از مسافران شما را به مراکز دیدنی و جاذبه های توریستی قشم میبرند که در این گشتها لیدر به عنوان راهنما در خدمت شما خواهد بود برای دیدار از جاهای دیدنی قشم ، راهنمایی و پاسخ به سوالات شما راجع به آن اثر تاریخی یا فرهنگی تا شما با آن آثار بیشتر آشنا شده و لذتی بیشتر ببرید.
  4. معمولا این گشتها بر اساس مدت اقامت شما در قشم تعیین میشود که دو گشت در یک روز انجام شود یا هر گشت در یک روز متفاوت

 

مکانهای دیدنی گشت قشم یا قشم گردی

گشت جزیره قشم برای تور قشم گردی و دیدار از جاهای دیدنی قشم به صورت معمول شامل دو گشت نیمروزی میباشد که بنابر ساعت و تعداد روز اقامت شما در هتل قشم برنامه ریزی میشوند ، این گشت جزیره قشم شامل موارد زیر میباشند:

  • گشت قشم شماره یک :  غار خربس ، روستای برکه خلف ، دره ستاره های افتاده ، جزایر ناز و جنگل حرا
  • گشت قشم شماره دو :    تور خرید از بازار درگهان قشم

توضیح گشت قشم : بنا بر درخواست و یا میزان اقامت شما در جزیره قشم این دو گشت یا در یکروز با هم انجام میشود و یا در دو روز مختلف

 

سایر مکانهای دیدنی گشت جزیره قشم

از آنجایی که جزیره قشم  مملو از آثار دیدنی بکر و زیبا  میباشد که دیدار از آنها نه تنها لذت بخش بلکه همراه با یک آرامش خاص میباشد ، لذا برای مسافران تور قشم آژانس فارا گشت کوروش کبیر برنامه های گشت ویژه دیگری نیز تدارک دیده است که در صورت لزوم میتوانید با راهنمای خود مشورتی داشته باشید و آنها را برای دیدار انتخاب نمایید ، شامل:

 

 

 

 

تور زمینی و هوایی

تور زمینی و هوایی

امیدواریم که با یاری و کمک خدای بزرگ و مهربان سفری بسیار خوش و خاطره انگیر از تور قشم برایتان تدارک ببینیم

با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما بهترین راهنمایی ها را در مورد تور قشم از قبیل بهترین زمان سفر و بهترین شرایط نرخ طبق سلیقه شما برایتان داشته باشند

021-66979177

09128000105