هتل
3 ستاره
ایران
یزد
خیابان قیام ، هتل لب خندق
02186037414
14.00
12.00

هتل لب خندق یزد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره

هتل لب خندق یکی از هتلهای سه ستاره شهر یزد است که در رده هتلهای سنتی قرار گرفته است ، این هتل از زیر مجموعه های هتلهای زنجیره ای مهر است (مهر بزرگترین مجموعه هتلهای زنجیره ای تاریخی در ایران است) هتل لب خندق در اصل خانه ای تاریخی و مشهور به اسم طیبی است ، این هتل در اواخر دوره قاجاریه بنا شد و متعلق به خانواده ای به همین اسم بود ، بعد از سالها در سال 1389 این خانه مورد بازسازی قرار گرفت و تبدیل به هتل کنونی شد ، علت اسم گذاری این هتل هم مربوط میشود به محله ای که در آن قرار گرفته ، یعنی محله لب خندق در مجاورت خیابان قیام و بازار قدیمی.

هتل لب خندق همانطور که گفته شد دارای بافت سنتی است ، و مثل اکثر هتلهای سنتی یزد ، وقتی از ورودی وارد هتل میشوید به یک حیاط میرسید که یک حوض کوچک در وسط آن است و کنارش باغچه است ، پذیرش هتل در این قسمت است و به نوعی حکم لابی را دارد یک سری از اتاقها دور تا دور این حیاط ساخته شده اند ، پشت این حیاط یک حیاط دیگر واقع شده است که اسم حیاط نارنجستان که حوض بزرگتری دارد و یک درخت نارنج هم در آن وجود دارد که صفای محیط را دو چندان کرده است ، سایر اتاقهای هتل دور تا دور این محوطه ساخته شده اند ، در این هتل یک بادگیر ، هشتی و پشت بام مشرف به بافت تاریخی هم وجود دارد که دیدن از آنها خالی از لطف نیست ، جدای از این زیباییهای معماری خدمات و سرویسهای این هتل هم مقبول و مسافر پسند هستند ، خدماتی که جزو استانداردهایی است که از هر مجموعه اقامتی سنتی ایرانی انتظار داریم و در اینترنت هم بیان شده است ، همچون اتاقهای تمیز ، سرویس بهداشتی و حمام با کیفیت ، کافی شاپ با سرویس تخت روی بام و لاندری و البته اینترنت رایگان و نزدیکی به بازارها و دیدنی های قدیمی یزد نیز به این لیست اضافه میشوند ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل لب خندق یزد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل سنتی داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل لب خندق یزد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل لب خندق یزد چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای خاص هتل لب خندق یزد موقعیت مکانی مناسب آن در این شهر میباشد ، این هتل تقریبا در مرکز جاهای دیدنی داخل شهر یزد قرار گرفته ، همچون نزدیکی میدان تاریخی امیرچخماق ، خیابان قیام و کنار بزرگترین مراکز خرید شهر یزد از جمله بازار زرگرها ، بازار خان ، بازار پنجه علی ، بازار شاهزاده فاضل که با چند دقیقه پیاده روی کوتاه در تور ارزان یزد میتوان به همه آنها دسترسی داشته باشید.

در ادامه ویژگیهای این هتل باید به این نکته جالب اشاره کنم که بافت معماری این هتل کاملا سنتی میباشد و وقتی در آن اقامت داشته باشید این حس کاملا به شما القا میشود که گویا در 200 سال پیش در حال زندگی کردن هستید در کنار این حس جالب ، در پشت بام هتل ، تختهایی قرار گرفته تا نوشیدنی دلخواهتان را بتوانید با چشم انداز بافت تاریخی یزد میل نمایید.

هتل لب خندق یزد

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران یزد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و یزد خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما ، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان ، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل لب خندق یزد در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی یزد نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار یزد فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی یزد هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفر به یزد لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان هتل یا تور ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل لب خندق

هتل لب خندق یزد همانطور که اشاره شد هتلی 3 ستاره سنتی با کیفیت خوب در بین هتلهای سنتی یزد میباشد که در دو حیاط و در دو طبقه ساخته شده و دارای 11 باب اتاق است ، اتاقهای آن دور تا دور دو حیاط ساخته شده اند ، این اتاقها به همراه خدمات رفاهی ، تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشند ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت یک تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و دو تخت سینگل است.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل لب خندق

روم سرویس

هتل لب خندق به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند سنتی ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است تا در اکثر مواقع از ساعات روز ، هر نوشیدنی که دوست دارید را سفارش دهید.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و دلتون هوس یک نوشیدنی خنک کرد و یا در یک بعد از ظهر خواستید یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب میل کنید ، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود ، استفاده از خدمات کافی شاپ هم داخل مجموعه امکان پذیر است و هم میتوانید در پشت بام ، بین روی تختها بنشینید و از چشم انداز بافت تاریخی یزد لذت ببرید.

صبحانه خوری لب خندق

در حال حاضر این هتل فاقد رستوران جهت سرو نهار و شام است اما اتاقها به همراه صبحانه رزرو داده میشوند بنابراین در حیاط مجموعه دور تا دور حوض تختهایی طراحی شده اند تا صبحها ، صبحانه را در فضای مصفای حیاط هتل میل کنید.

سایر امکانات هتل لب خندق

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت در محوطه و اتاقها قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل لب خندق تا مراکز مهم یزد

فاصله تا فرودگاه یزد 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اتوبوس 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا راه آهن یزد 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا مسجد جامع یزد 4 دقیقه پیاده
فاصله تا زندان اسکندر 6 دقیقه پیاده
فاصله تا آتشکده زرتشتیان 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا دخمه زرتشتیان 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار خان 5 دقیقه پیاده
فاصله تا مجموعه امیرچخماق 10 دقیقه پیاده
فاصله تا موزه آب 5 دقیقه پیاده
فاصله تا باغ دولت آباد 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا میبد 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا چک چک 90 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه وزیری 5 دقیقه پیاده

رزرو هتل لب خندق یزد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور یزد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور یزد

هتل لب خندق را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر یزد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

یزد زیبا شهر قنات و قنوت و قناعت است. شهری که به مهمان پذیری و خونگرمی مردمش معروف می باشد. یزد آنقدر دیدنی است که می توان در گوشه گوشه آن نشست و از زیباییش لذت برد. اگر به اندازه کافی به شهرهای دیگر رفته اید وقتش است که سری به یزد بزنید ، تاریخ انتظار آمدن شما را می کشد!

 

یزد ، دومین شهر تاریخی جهان با هتلهای زیبا

عروس کویر ، دومین شهر تاریخی جهان بعد از ونیز ایتالیا است ، بله درست می شنوید ، علاوه بر این ، یزد اولین شهر خشتی جهان هم هست. مخلص کلام یزد معدن تاریخ در تور داخلی است ، البته که این شهر زیبا علاوه بر تاریخ و هتلهای زیبا ، ویژگی های بسیار عالی دیگری هم دارد.

بفرمایید باقلوای درجه یک

خوردنی های یزد شهره خاص و عام هستند. اینجاست که شاعر می گوید چه بگویم ، نگفته هم پیداست! سوغات یزد آنقدر خوشمزه و متنوع هستند که هر گردشگری در انتخابشان می ماند! شما باشید از بین پشمک ، کیک یزدی ، باقلوا ، قطاب ، حلوا ارده ، نقل ، شیرینی حاجی بادوم ، نان برنجی ، نان پنجره ای ، سوهان ، انواع لوز (یک نوع شیرینی) و چندین سوغاتی دیگر کدام را انتخاب می کنید؟ سخت است نه؟ به این می گویند یک مشکل شیرین! کاش همه مشکلات مثل درمانده ماندن در انتخاب سوغاتی می بودند!

ترمه های زیبا را از یاد نبرید

صنایع دستی یزد برای خودش یک دنیای زیبای دیگر است. دنیایی رنگارنگ و چشم نواز. ترمه که در اصل ساخته دست زردتشتیان می باشد یک بخش از این دنیاست. سفال و سرامیک یزد هم می توانند گزینه خوب دیگری برای سوغاتی باشند. از دیگر صنایع دستی یزد می توان به دارایی بافی ، شعر بافی ، شمد بافی ، زیلو بافی و چندین کلمه دیگر همراه با پسوند بافی اشاره کرد!

 

با سفر به یزد تاریخ را در آغوش بگیرید

غول های چند طبقه و آسمان خراش ها هنوز نتوانسته اند یزد را تصرف کرده و ظاهر زیبایش را از بین ببرند.معماری این شهر دست نخورده است ، یعنی با قدم زدن در کوچه های یزد حس بودن در چند صد سال قبل به شما دست می دهد. بادگیر های زیبای این شهر هم که مزید بر علت می شوند.

قنات زارچ ، پیر ترین و طولانی ترین قنات جهان

قنات 3 هزار ساله زارچ در یزد خود نمایی می کند. افتخاری برای ایرانیان که هنوز هم زنده است. تنها اشاره به این موضوع که این قنات با طول 100 کیلومتر در 3 هزار سال پیش ساخته شده برای باز ماندن دهان از تعجب کافی است. اما یک نکته غم انگیز هم وجود دارد و آن این است که کدام یک از ما تا به حال از وجود این سند زنده تمدن پارس با خبر بوده ایم؟ بعضی از مناطق این قنات با تدابیری که اندیشیده شده قابل بازدید هستند.

سروی که مانند کشورش بعد از 4 هزار سال هنوز راست قامت مانده است

اگر فکر کرده اید قنات زارچ تنها دیدنی یزد است که با سنش می تواند شما را به شگفتی وادارد کور خواند… (ببخشید ، منظورم این بود که اشتباه کرده اید). سرو ابر کوه که یکی از قدیمی ترین موجودات زنده جهان با بیش از 4 هزار سال سن است ، خود شگفتانه ای (همان سورپرایز خودمان) دیگر در سفر به یزد است. این سرو با ارتفاع 25 تا 28 متری اش شهرتی جهانی دارد.

یزد به عروس کویر مشهور است ، عروسی که دیدنی های فراوان دارد

اگر بخواهیم به تمام دیدنی های این شهر در تور یزد نوروز و یا زمانهای عادی اشاره کنیم باید چند مقاله دیگر مانند این مقاله بنویسیم! پس بیایید به طور خلاصه (و بدون خون و خونریزی!) دیدنی های یزد را با هم مرور کنیم: مجموعه امیر چخماق ، مسجد جامع یزد ، کاروانسرای زین‌الدین ، یخچال خشتی میبد ، خانه لاری ها (بسیار زیباست حتما به دیدنش بروید) ، هشت باغ دولت‌آباد ( یکی از زیبا ترین باغ های ایران و دارای بلند ترین بادگیر جهان) ، موزه آیینه و روشنایی یزد ، حمام خان یزد ، برج خاموشان (قبرستان زرتشتیان) ، ییلاق های میان کوه ، نارین قلعه ، چاپارخانه میبد ، آتشکده ، روستای خرانق ، آب‌انبار شش بادگیر ، آب‌انبار گیو ، آسیاب آبی اشکذر (آسیابی در دل کویر که در جهان بی نظیر است) ، منار جنبان خرانق (تنها منار جنبان تمام خشتی دنیا) ، زندان اسکندر و خیلی جاهای خاص دیگه.

 

یزد ، شهری به وسعت تاریخ این مرز و بوم

یزد را نباید دید ، باید با تمام وجود احساسش کرد. یزد هویت این کشور است و دیدنش برای هر ایرانی واجب می باشد. یزد را نه از برای تفریح که باید از سر مسئولیت دید. لذتی که گردش در این شهر دارد ، لذتی نایاب همراه با افتخار است.

تور یزد آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای یزد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل لب خندق یزد را دریافت کنید.

سیاست های هتل لب خندق یزد

14.00
12.00
پیمایش به بالا