هتل
3 ستاره
ایران
یزد
میدان آزادی ، خیابان مطهری شمالی ، کوچه خلفِ باغ ، جنب مخابرات ، هتل مظفر
02186037414
14.00
12.00

هتل مظفر یزد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره

هتل مظفر یزد یکی از هتلهای سه ستاره یزد است که جزو هتلهای سنتی رده بندی میشود ، این هتل از دو حیاط اصلی تشکیل شده است که یک حیاط به فضای اتاقها اختصاص داده شده است و دیگری به رستوران ، مساحت کلی آن 950 متر مربع است و یکی از منحصر به فردترین خانه های تاریخی قاجار است که حدود 180 سال پیش بنا به درخواست تاجر معروف آن زمان مظفر خان ساخته شد ، بنای آن در یکی از بهترین محله های آن زمان یعنی خلف باغ واقع شد تا منحصر بفرد بودنش قطعی تر شود.

ساختمان مظفر در اوایل سال 1388 مورد بازسازی و ترمیم قرار گرفت تا تبدیل به هتلی زیبا شود ، در اسفند سال 1388 هتل سنتی مظفر کنونی آماده بهره برداری شد و در سال 1389 دربهای خود را بروی  مسافرین گشود ، فضای زیبای معماری این ساختمان در نوع خود بی نظیر است و از مصالح خشت و گل استفاده شده است ، حیاط و دکوراسیون اتاقها نیز زیبا و خاص میباشند ، مثلا اتاق ها دارای فضای کوچکی بنام بالاخانه هستند که جهت نگهداری اشیا با ارزش استفاده میشود و همراه شده با یک انباری که در هتلهای دیگر همچین موردی وجود ندارد ، در کنار این معماری فوق العاده امکانات رفاهی نیز برای مسافرین آماده شده است ، همچون اتاقهای تمیز ، سرویس بهداشتی و حمام با کیفیت ، رستوران سنتی و کافی شاپ ، پارکینگ و لاندری و البته اینترنت رایگان ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل مظفر یزد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل سنتی داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل مظفر یزد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل مظفر یزد چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای خاص هتل مظفر یزد جدا بودن فضای رستوران با ساختمان اصلی هتل است ، همانطور که پیشتر گفته شد این هتل از ترکیب دو خانه سنتی تشکیل شده است و دارای دو حیاط است بنابراین رستوران در یک حیاط و واحدهای اقامتی در حیاط دیگر قرار گرفته اند ، این مسله باعث میشود که بهیچ وجه صدای رفت و آمد و همهمه در هنگام سرو صبحانه و یا نهار و شام ، وارد اتاق ها نشود تا مسافران در کمال آرامش و سکوت استراحت کنید.

در ادامه ویژگیهای این هتل باید به این نکته اشاره کنیم که اخلاق کارمندان و پرسنل این هتل خوب و خونگرم است و رفتار دوستانه آنها  از مسایل مهمی خواهد بود تا سفر شما با آرامش بیشتر پیش برود.

هتل مظفر یزد

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران یزد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و تور یزد از تهران و یا سایر شهرها ، خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما ، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان ، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل مظفر یزد در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی یزد نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار یزد فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی یزد هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از مسافرت به یزد لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان هتل یا تور ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل مظفر

هتل مظفر یزد همانطور که اشاره شد هتلی 3 ستاره با کیفیت خوب در بین هتل های یزد میباشد که در دو طبقه (یک طبقه همکف و یک طبقه زیر همکف) ساخته شده و دارای 19 باب اتاق است ، در حال حاضر تعداد کل تختهای این هتل 50 عدد میباشد ولی قرار شده است ان شاءالله تا مهرماه سال 1398 چند اتاق و تخت دیگر به مجموعه اضافه شود ، اتاقهای این مجموعه دور تا دور حیاط اصلی ساخته شده اند و تعدادی از آنها در همکف واقع شده اند و تعداد دیگر در طبقه زیر همکف ، این اتاقها به همراه خدمات رفاهی ، تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشند ، جالب اینجاست که در اکثر اتاقها کتابخانه شخصی تعبیه شده است تا اگر در اتاقتان اقامت داشتید بتوانید سرگرم شوید ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت یک تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره یا انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و دو تخت سینگل است.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل مظفر یزد

روم سرویس

هتل مظفر به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند سنتی ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است تا در اکثر مواقع از ساعات روز ، هر نوشیدنی که دوست دارید را سفارش دهید.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و دلتون هوس یک نوشیدنی خنک کرد و یا در یک بعد از ظهر خواستید یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب میل کنید ، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود ، استفاده از خدمات کافی شاپ هم در سالن طراحی شده داخل مجموعه امکان پذیر است و هم میتوانید در محوطه حیاط ، بین درختچه ها و سبزه های زیبای آن ، دور حوض ،  روی صندلی ها و تخت های ویژه تعبیه شده بنشینید و از هوای آزاد لذت ببرید.

رستوران مظفر

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، رستوران سنتی هتل مظفر در حیاط دوم هتل قرار دارد تا حال و هوای خاص خودش را حفظ کند و از بخش اقامتگاهی هتل هم جدا باشد ، فضای زیبای رستوران دور حوض و تختها و میزهای بکار رفته آن حال و هوای یک رستوران واقعا سنتی را به شما هدیه میدهد ، یک خبر خوب هم به شما بدهیم ، در اکثر مواقع سال در این رستوران موزیک زنده اجرا میشود تا لذت سرو غذا را چند برابر کند و سفرتان خاطره انگیز تر شود.

سایر امکانات هتل مظفر

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت در محوطه و اتاقها قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل مظفر تا مراکز مهم یزد

فاصله تا فرودگاه یزد 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اتوبوس 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا راه آهن یزد 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا مسجد جامع یزد 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا زندان اسکندر 13 دقیقه با ماشین
فاصله تا آتشکده زرتشتیان 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا دخمه زرتشتیان 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار خان 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجموعه امیرچخماق 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه آب 6 دقیقه با ماشین
فاصله تا باغ دولت آباد 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا میبد 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا چک چک 90 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه وزیری 8 دقیقه با ماشین

رزرو هتل مظفر یزد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور یزد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور یزد

هتل مظفر را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر یزد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

یزد زیبا شهر قنات و قنوت و قناعت است. شهری که به مهمان پذیری و خونگرمی مردمش معروف می باشد. یزد آنقدر دیدنی است که می توان در گوشه گوشه آن نشست و از زیباییش لذت برد. اگر به اندازه کافی به شهرهای دیگر رفته اید وقتش است که سری به یزد بزنید ، تاریخ انتظار آمدن شما را می کشد!

 

یزد ، دومین شهر تاریخی جهان با هتلهای زیبا

عروس کویر ، دومین شهر تاریخی جهان بعد از ونیز ایتالیا است ، بله درست می شنوید ، علاوه بر این ، یزد اولین شهر خشتی جهان هم هست. مخلص کلام یزد معدن تاریخ است ، البته که این شهر زیبا علاوه بر تاریخ و هتلهای زیبا ، ویژگی های بسیار عالی دیگری هم دارد.

بفرمایید باقلوای درجه یک

خوردنی های یزد شهره خاص و عام هستند. اینجاست که شاعر می گوید چه بگویم ، نگفته هم پیداست! سوغات یزد آنقدر خوشمزه و متنوع هستند که هر گردشگری در انتخابشان می ماند! شما باشید از بین پشمک ، کیک یزدی ، باقلوا ، قطاب ، حلوا ارده ، نقل ، شیرینی حاجی بادوم ، نان برنجی ، نان پنجره ای ، سوهان ، انواع لوز (یک نوع شیرینی) و چندین سوغاتی دیگر کدام را انتخاب می کنید؟ سخت است نه؟ به این می گویند یک مشکل شیرین! کاش همه مشکلات مثل درمانده ماندن در انتخاب سوغاتی می بودند!

ترمه های زیبا را از یاد نبرید

صنایع دستی یزد برای خودش یک دنیای زیبای دیگر است. دنیایی رنگارنگ و چشم نواز. ترمه که در اصل ساخته دست زردتشتیان می باشد یک بخش از این دنیاست. سفال و سرامیک یزد هم می توانند گزینه خوب دیگری برای سوغاتی باشند. از دیگر صنایع دستی یزد می توان به دارایی بافی ، شعر بافی ، شمد بافی ، زیلو بافی و چندین کلمه دیگر همراه با پسوند بافی اشاره کرد!

 

با سفر به یزد تاریخ را در آغوش بگیرید

غول های چند طبقه و آسمان خراش ها هنوز نتوانسته اند یزد را تصرف کرده و ظاهر زیبایش را از بین ببرند.معماری این شهر دست نخورده است ، یعنی با قدم زدن در کوچه های یزد حس بودن در چند صد سال قبل به شما دست می دهد. بادگیر های زیبای این شهر هم که مزید بر علت می شوند.

قنات زارچ ، پیر ترین و طولانی ترین قنات جهان

قنات 3 هزار ساله زارچ در یزد خود نمایی می کند. افتخاری برای ایرانیان که هنوز هم زنده است. تنها اشاره به این موضوع که این قنات با طول 100 کیلومتر در 3 هزار سال پیش ساخته شده برای باز ماندن دهان از تعجب کافی است. اما یک نکته غم انگیز هم وجود دارد و آن این است که کدام یک از ما تا به حال از وجود این سند زنده تمدن پارس با خبر بوده ایم؟ بعضی از مناطق این قنات با تدابیری که اندیشیده شده قابل بازدید هستند.

سروی که مانند کشورش بعد از 4 هزار سال هنوز راست قامت مانده است

اگر فکر کرده اید قنات زارچ تنها دیدنی یزد است که با سنش می تواند شما را به شگفتی وادارد کور خواند… (ببخشید ، منظورم این بود که اشتباه کرده اید). سرو ابر کوه که یکی از قدیمی ترین موجودات زنده جهان با بیش از 4 هزار سال سن است ، خود شگفتانه ای (همان سورپرایز خودمان) دیگر در سفر به یزد است. این سرو با ارتفاع 25 تا 28 متری اش شهرتی جهانی دارد.

یزد به عروس کویر مشهور است ، عروسی که دیدنی های فراوان دارد

اگر بخواهیم به تمام دیدنی های این شهر در تور نوروز یزد و یا زمانهای عادی اشاره کنیم باید چند مقاله دیگر مانند این مقاله بنویسیم! پس بیایید به طور خلاصه (و بدون خون و خونریزی!) دیدنی های یزد را با هم مرور کنیم: مجموعه امیر چخماق ، مسجد جامع یزد ، کاروانسرای زین‌الدین ، یخچال خشتی میبد ، خانه لاری ها (بسیار زیباست حتما به دیدنش بروید) ، هشت باغ دولت‌آباد ( یکی از زیبا ترین باغ های ایران و دارای بلند ترین بادگیر جهان) ، موزه آیینه و روشنایی یزد ، حمام خان یزد ، برج خاموشان (قبرستان زرتشتیان) ، ییلاق های میان کوه ، نارین قلعه ، چاپارخانه میبد ، آتشکده ، روستای خرانق ، آب‌انبار شش بادگیر ، آب‌انبار گیو ، آسیاب آبی اشکذر (آسیابی در دل کویر که در جهان بی نظیر است) ، منار جنبان خرانق (تنها منار جنبان تمام خشتی دنیا) ، زندان اسکندر و خیلی جاهای خاص دیگه.

 

یزد ، شهری به وسعت تاریخ این مرز و بوم

یزد را نباید دید ، باید با تمام وجود احساسش کرد. یزد هویت این کشور است و دیدنش برای هر ایرانی واجب می باشد. یزد را نه از برای تفریح که باید از سر مسئولیت دید. لذتی که گردش در این شهر دارد ، لذتی نایاب همراه با افتخار است.

تور یزد آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای یزد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل مظفر یزد را دریافت کنید.

سیاست های هتل مظفر یزد

14.00
12.00
پیمایش به بالا