هتل
3 ستاره
ایران
یزد
بلوار بسیج ، جنب آب انبار تاریخی گلشن ، هتل لاله
02186037414
14.00
12.00

هتل لاله یزد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره تاپ

هتل لاله یزد یکی از هتلهای سه ستاره تاپ شهر یزد است که در رده هتلهای سنتی قرار میگیرد ، ساختمان هتل لاله ، متعلق به دوره قاجار مي باشد که در آن زمانها به خانه گلشن معروف بود ، اين خانه تا قبل از سال پنجاه و هفت به عنوان منزل مسکوني مورد استفاده قرار مي گرفت ، بعد از آن تبدیل به مدرسه شد ولی  سالها بعد مدرسه به ساختمان دیگری انتقال داده شد و این ساختمان بدون استفاده ماند و چندین سال متروکه ماند ، از اوایل سال 1379 تصمیم گرفته شد که از این ساختمان استفاده بهینه شود بنابراین بازسازی آن آغاز گردید و بعد از طی سه سال ، کار بازسازی به اتمام رسید و از ابتدای سال 1382 بعنوان هتل دربهای خود را بروی مسافرین گشود.

هتل لاله دارای سه حیاط است ، حیاط بیرونی که لابی ، پذیرش ، رستوران و یک حوض در وسط آن قرار گرفته و بخشی از اتاقها دورتادور آن ساخته شده اند ، حیاط دوم معروف است به اندرونی ، در این حیاط نیز یک حوض در وسط ساخته شده است و بخش دیگر از اتاقها دورتادور آن قرار گرفته اند و در نهایت حیاط سوم که معروف است به نارنجستان ، در این حیاط نیز یک حوض در وسط قرار گرفته و در فصلهایی که هوا گرم نیست ، سماور بزرگی قرار داده میشود و بساط چای پهن میشود تا مسافران هروقت هوس چای سنتی کردند بتوانند در این فضای با صفا چای بنوشند و لذت ببرند ، باقیمانده اتاقها نیز دورتادور این فضا ساخته شده اند ، ايوان و حياط مرکزي هتل محل مناسبي است براي گذراندن اوقات فراغت و گفتگوهاي دوستانه ترکيب زيباي معماري اصيل با هشتي ها ، دالان ها ، اتاقهاي ارسي و پنج دري و انعکاس نور شمسه پنجره ها همه دست به دست هم داده تا خاطره اي شيرين در ذهن شما در تور یزد باقي گذارند ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل لاله یزد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل سنتی داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل لاله یزد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل لاله یزد چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای خاص هتل لاله یزد موقعیت مکانی مناسب آن در این شهر میباشد ، لاله تقریبا در مرکز جاهای دیدنی داخل شهر یزد قرار گرفته ، برای مثال با طی نهایت ده دقیقه پیاده روی میتوانید به میدان امیر چخماق برسید و یا اینکه با طی پنج دقیقه پیاده روی به میدان مارکار برسید ، این نزدیک بودن به مکان های دیدنی یزد صرفه جویی مناسبی را از نظر هزینه کرایه ماشین رفت و آمد برای شما خواهد داشت.

در ادامه ویژگیهای این هتل باید به این نکته مهم اشاره کنیم که اخلاق کارمندان و پرسنل این هتل بسیار خوب و خونگرم است و همه آنها آموزش دیده میباشند ، در کنار همه ویژگیهای بیان شده ، این هتل دارای کافه بام میباشد محیطی با صفا که در بام هتل طراحی شده است و چشم انداز مناسبی به بافت شهر یزد دارد و میتوانید در حین نوشیدن چای ، قهوه و یا نوشیدنی مورد علاقه تان و لم دادن روی تختها از این منظره لذت ببرید.

هتل لاله یزد

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران یزد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و یزد خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما ، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان ، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل لاله یزد در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی یزد نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار یزد فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی یزد هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از مسافرت به شهر یزد لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان هتل یا تور ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل لاله

هتل لاله یزد همانطور که اشاره شد هتلی 3 ستاره تاپ با کیفیت خوب در بین هتل های سنتی یزد میباشد که دارای 40 باب اتاق است ، معماری این هتل از سه حیاط تشکیل شده که اتاقهای آن دور تا دور حیاط ها ساخته شده اند ، برخی از اتاقها در قسمت همکف و برخی دیگر در قسمت زیر همکف قرار گرفته اند ، این اتاقها به همراه خدمات رفاهی ، تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشند ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت یک تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و دو تخت تک نفره است.

. سوئیت پنج تخته ، که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج تخته رزرو داشته باشند این واحد دارای دو اتاق خواب است که در یک اتاق یک تخت دو نفره قرار گرفته و در اتاق دیگر سه تخت یک نفره.

. اتاق vip ، این اتاقها از واحدهای لوکس این هتل هستند که در وسط آنها حوضی وجود دارد و به خاص بودن آنها می افزاید ، این واحد ها طراحی و دکوراسیون شیک و جذابی دارند ، ظرفیت این اتاقها سه نفره است ، البته دو نفری هم میتوانید در این اتاقها رزرو داشته باشید.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل لاله یزد

روم سرویس

هتل لاله یزد به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند سنتی ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است تا در اکثر مواقع از ساعات روز ، هر نوشیدنی که دوست دارید را سفارش دهید.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و دلتون هوس یک نوشیدنی خنک کرد و یا در یک بعد از ظهر خواستید یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب میل کنید و یا حتی هوس قلیان کردید ، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود ، این کافی شاپ در بام هتل طراحی شده است و چشم انداز خوبی به بافت شهر یزد دارد ، در این فضای با صفا حین سرو نوشیدنی مورد علاقه تان میتوانید از منظره شهر هم لذت ببرید ، اگر هم اهل قلیان باشید ، کافی شاپ لاله این سرویس را به جمع خدماتش اضافه کرده است ، اگر هم دوست داشته باشید در حیاط نارنجستان سرویس داشته باشید برای شما میز و صندلی فراهم شده است.

رستوران لاله

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، رستوران هتل لاله یزد برای پذیرایی از مهمانان هتل آماده سرویس دهی است ، صرف غذا در رستوران این هتل میتواند تنوع جالبی از سرو صبحانه ، نهار و شام را به شما هدیه دهد.

سالن کنفرانس

سالن کنفرانس هتل با تلفيق معماري سنتي و تجهيزات مدرن و امکانات صوتي و تصويري در سه سالن با سبکهاي معماری گوناگون و چهار ورودي داخلي و خارجي بهترين امکانات را براي برگزاري کنفرانسها ، سمينارها ، جلسات و جشنهاي شما فراهم کرده است.

سایر امکانات هتل لاله

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت در محوطه و اتاقها قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل لاله تا مراکز مهم یزد

فاصله تا فرودگاه یزد 26 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اتوبوس 21 دقیقه با ماشین
فاصله تا راه آهن یزد 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا مسجد جامع یزد 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا زندان اسکندر 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا آتشکده زرتشتیان 10 دقیقه پیاده
فاصله تا دخمه زرتشتیان 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار خان 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجموعه امیرچخماق 10 دقیقه پیاده
فاصله تا موزه آب 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا باغ دولت آباد 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا میبد 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا چک چک 90 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه وزیری 7 دقیقه با ماشین

رزرو هتل لاله یزد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور یزد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور یزد

هتل لاله را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر یزد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

یزد زیبا شهر قنات و قنوت و قناعت است. شهری که به مهمان پذیری و خونگرمی مردمش معروف می باشد. یزد آنقدر دیدنی است که می توان در گوشه گوشه آن نشست و از زیباییش لذت برد. اگر به اندازه کافی به شهرهای دیگر رفته اید وقتش است که سری به یزد بزنید ، تاریخ انتظار آمدن شما را می کشد!

 

یزد ، دومین شهر تاریخی جهان با هتلهای زیبا

عروس کویر ، دومین شهر تاریخی جهان بعد از ونیز ایتالیا است ، بله درست می شنوید ، علاوه بر این ، یزد اولین شهر خشتی جهان هم هست. مخلص کلام یزد معدن تاریخ است ، البته که این شهر زیبا علاوه بر تاریخ و هتلهای زیبا ، ویژگی های بسیار عالی دیگری هم دارد.

بفرمایید باقلوای درجه یک

خوردنی های یزد شهره خاص و عام هستند. اینجاست که شاعر می گوید چه بگویم ، نگفته هم پیداست! سوغات یزد آنقدر خوشمزه و متنوع هستند که هر گردشگری در انتخابشان می ماند! شما باشید از بین پشمک ، کیک یزدی ، باقلوا ، قطاب ، حلوا ارده ، نقل ، شیرینی حاجی بادوم ، نان برنجی ، نان پنجره ای ، سوهان ، انواع لوز (یک نوع شیرینی) و چندین سوغاتی دیگر کدام را انتخاب می کنید؟ سخت است نه؟ به این می گویند یک مشکل شیرین! کاش همه مشکلات مثل درمانده ماندن در انتخاب سوغاتی می بودند!

ترمه های زیبا را از یاد نبرید

صنایع دستی یزد برای خودش یک دنیای زیبای دیگر است. دنیایی رنگارنگ و چشم نواز. ترمه که در اصل ساخته دست زردتشتیان می باشد یک بخش از این دنیاست. سفال و سرامیک یزد هم می توانند گزینه خوب دیگری برای سوغاتی باشند. از دیگر صنایع دستی یزد می توان به دارایی بافی ، شعر بافی ، شمد بافی ، زیلو بافی و چندین کلمه دیگر همراه با پسوند بافی اشاره کرد!

 

با سفر به یزد تاریخ را در آغوش بگیرید

غول های چند طبقه و آسمان خراش ها هنوز نتوانسته اند یزد را تصرف کرده و ظاهر زیبایش را از بین ببرند.معماری این شهر دست نخورده است ، یعنی با قدم زدن در کوچه های یزد حس بودن در چند صد سال قبل به شما دست می دهد. بادگیر های زیبای این شهر هم که مزید بر علت می شوند.

قنات زارچ ، پیر ترین و طولانی ترین قنات جهان

قنات 3 هزار ساله زارچ در یزد خود نمایی می کند. افتخاری برای ایرانیان که هنوز هم زنده است. تنها اشاره به این موضوع که این قنات با طول 100 کیلومتر در 3 هزار سال پیش ساخته شده برای باز ماندن دهان از تعجب کافی است. اما یک نکته غم انگیز هم وجود دارد و آن این است که کدام یک از ما تا به حال از وجود این سند زنده تمدن پارس با خبر بوده ایم؟ بعضی از مناطق این قنات با تدابیری که اندیشیده شده قابل بازدید هستند.

سروی که مانند کشورش بعد از 4 هزار سال هنوز راست قامت مانده است

اگر فکر کرده اید قنات زارچ تنها دیدنی یزد است که با سنش می تواند شما را به شگفتی وادارد کور خواند… (ببخشید ، منظورم این بود که اشتباه کرده اید). سرو ابر کوه که یکی از قدیمی ترین موجودات زنده جهان با بیش از 4 هزار سال سن است ، خود شگفتانه ای (همان سورپرایز خودمان) دیگر در سفر به یزد است. این سرو با ارتفاع 25 تا 28 متری اش شهرتی جهانی دارد.

یزد به عروس کویر مشهور است ، عروسی که دیدنی های فراوان دارد

اگر بخواهیم به تمام دیدنی های این شهر در تور نوروز یزد و یا زمانهای عادی اشاره کنیم باید چند مقاله دیگر مانند این مقاله بنویسیم! پس بیایید به طور خلاصه (و بدون خون و خونریزی!) دیدنی های یزد را با هم مرور کنیم: مجموعه امیر چخماق ، مسجد جامع یزد ، کاروانسرای زین‌الدین ، یخچال خشتی میبد ، خانه لاری ها (بسیار زیباست حتما به دیدنش بروید) ، هشت باغ دولت‌آباد ( یکی از زیبا ترین باغ های ایران و دارای بلند ترین بادگیر جهان) ، موزه آیینه و روشنایی یزد ، حمام خان یزد ، برج خاموشان (قبرستان زرتشتیان) ، ییلاق های میان کوه ، نارین قلعه ، چاپارخانه میبد ، آتشکده ، روستای خرانق ، آب‌انبار شش بادگیر ، آب‌انبار گیو ، آسیاب آبی اشکذر (آسیابی در دل کویر که در جهان بی نظیر است) ، منار جنبان خرانق (تنها منار جنبان تمام خشتی دنیا) ، زندان اسکندر و خیلی جاهای خاص دیگه.

 

یزد ، شهری به وسعت تاریخ این مرز و بوم

یزد را نباید دید ، باید با تمام وجود احساسش کرد. یزد هویت این کشور است و دیدنش برای هر ایرانی واجب می باشد. یزد را نه از برای تفریح که باید از سر مسئولیت دید. لذتی که گردش در این شهر دارد ، لذتی نایاب همراه با افتخار است.

تور یزد آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای یزد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل لاله یزد را دریافت کنید.

سیاست های هتل لاله یزد

14.00
12.00
پیمایش به بالا