هتل
3 ستاره
ایران
یزد
خیابان سلمان ، چهار راه بسیج ، بلوار شهید عاصی زاده ، کوچه سنگریزه ، هتل خوان دو حد
02186037414
14.00
12.00

هتل خوان دوحد یزد

کاملترین اطلاعات درباره این هتل 3 ستاره

هتل خوان دوحد یزد یکی از هتلهای سه ستاره یزد است که در رده بندی هتلهای سنتی قرار میگیرد ، از زمان صفویه تا قاجار 5 خانه سنتی و تاریخی در کنار هم ساخته شدند و بعد از گذشت سالها ، معماران حرفه ای یزد این پنج خانه را با هم ترکیب کردند تا ساختمان اصلی هتل خوان دو حد را به نوعی بازسازی کنند ، این بازسازی و ترکیب بین سالهای 1394 تا 1395 تکمیل شد و دربهای آن را بروی مهمانان و مسافران گشودند.

هتل خوان دو حد همانطور که ذکر شد هتلی با ساختار سنتی است ، وقتی از درب ورودی وارد میشوید به یک حیاط میرسید که حوضی وسط آن است و با مبلهای سنتی تزیین شده اند ، این حیاط کاربرد لابی را دارد بنابراین در گوشه ای از این حیاط شما واحد پذیریش را خواهید دید ، یک راهرو در سمت راست تعبیه شده است که شما را به حیاطی بزرگتر میرساند و تعدادی از اتاقها دورتادور آن ساخته شده اند ، البته به همین جا ختم نمیشود ، از این حیاط بزرگ توسط یک راهروی دیگر به حیاطی دیگر میرسید که کمی کوچکتر است و تعداد دیگری از اتاقها دور تا دور این حیاط ساخته شده اند ، واقعا فضای جالبی دارد ، در کنار این معماری زیبا و خاص سرویس و خدمات هتل خوان دوحد بسیار مسافر پسند هستند ، همچون اتاقهای تمیز ، سرویس بهداشتی و حمام با کیفیت ، رستوران و کافی شاپ در فضایی جداگانه ، پارکینگ و لاندری و البته اینترنت رایگان ، این خدمات در کنار نزدیکی به بازارهای قدیمی و دیدنی های یزد ، این هتل را در لیست اولویت های انتخاب محل اقامت در تور یزد با قطار یا هواپیما قرار داده است ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل خوان دو حد یزد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل سنتی داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل خوان دوحد یزد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل خوان دوحد یزد چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای خاص هتل خوان دوحد یزد جدا بودن فضای رستوران و کافی شاپ با ساختمان اصلی هتل است ، این مسله باعث میشود که بهیچ وجه صدای رفت و آمد و همهمه در هنگام سرو صبحانه و یا نهار و شام ، وارد اتاق نشود تا شما در کمال آرامش و سکوت استراحت کنید.

در ادامه ویژگیهای این هتل باید به این نکته اشاره کنیم که اخلاق کارمندان و پرسنل این هتل خوب و خونگرم است ، این یکی از مسایل مهمی خواهد بود تا سفر شما با آرامش بیشتر پیش برود و در کنار همه اینها هتل موقعیت مکانی تقریبا مناسبی نسبت به اماکن دیدنی یزد دارد تا با خیال راحت و صرف کمترین هزینه از آنها دیدن کنید.

هتل خوان دوحد یزد

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران یزد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و یزد خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما ، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان ، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل خوان دوحد یزد در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی یزد نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار یزد فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی یزد هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفر به شهر یزد لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان هتل یا تور ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل خوان دو حد

هتل خوان دوحد یزد همانطور که اشاره شد هتلی 3 ستاره با کیفیت مناسب در بین هتل های سنتی یزد میباشد که در سه طبقه ساخته شده البته این سه طبقه در اصل یک طبقه زیر همکف ، همکف و یک طبقه هم بالای همکف میباشند و چیدمان اتاقها در این سه طبقه پخش شده است ، در کل دارای 38 باب اتاق است ، اتاقهای آن دور تا دور حیاط دوم و سوم ساخته شده اند و همانطور که پیشتر گفته شد در بین طبقات زیر همکف ، همکف و بالای همکف پخش شده اند ، این اتاقها به همراه خدمات رفاهی ، تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشند ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد که مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت یک تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت دو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به چهار تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و دو تخت تک نفره است.

. اتاق پنج تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که پنج نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت پنج تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به پنج تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و سه تخت تک نفره است.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل خوان دوحد یزد

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و دلتون هوس یک نوشیدنی خنک کرد و یا در یک بعد از ظهر خواستید یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب میل کنید ، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود ، این کافی شاپ در واحد روبرویی هتل قرار گرفته تا هم فضای خاص خودش را داشته باشد و هم دنج بودن محیط هتل حفظ شود.

رستوران خوان دوحد

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، رستوران هتل خان دوحد یزد برای پذیرایی از مهمانان هتل آماده سرویس دهی است ، یکی از حسن هایی که رستوران و کافی شاپ این هتل دارند این است که خارج از ساختمان اصلی هتل قرار گرفته اند ، در اصل واحد روبرویی هتل به این بخشها اختصاص داده شده است تا هم فضای اصلی رستوران را با معماری مختص خودش طراحی کرده باشند و هم اینکه صداهای رفت و آمد و همهمه هنگام سرو صبحانه ، نهار و یا شام به اتاقها نرسد و دنج بودن هتل حفظ شود.

سالن سمینار

در این هتل فضایی را طراحی کرده اند تا بتوانید سمینارها و یا دوره همی های تجاری خود و اعضای شرکتتان را در آن برگزار نمایید.

سایر امکانات هتل خوان دوحد

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت در محوطه و اتاقها قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری ، پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل خوان دوحد تا مراکز مهم یزد

فاصله تا فرودگاه یزد 26 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اتوبوس 21 دقیقه با ماشین
فاصله تا راه آهن یزد 14 دقیقه با ماشین
فاصله تا مسجد جامع یزد 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا زندان اسکندر 9 دقیقه با ماشین
فاصله تا آتشکده زرتشتیان 10 دقیقه پیاده
فاصله تا دخمه زرتشتیان 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار خان 7 دقیقه با ماشین
فاصله تا مجموعه امیرچخماق 10 دقیقه پیاده
فاصله تا موزه آب 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا باغ دولت آباد 11 دقیقه با ماشین
فاصله تا میبد 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا چک چک 90 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه وزیری 7 دقیقه با ماشین

رزرو هتل خوان دوحد یزد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور یزد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور یزد

هتل خوان دوحد را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر یزد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

یزد زیبا شهر قنات و قنوت و قناعت است. شهری که به مهمان پذیری و خونگرمی مردمش معروف می باشد. یزد آنقدر دیدنی است که می توان در گوشه گوشه آن نشست و از زیباییش لذت برد. اگر به اندازه کافی به شهرهای دیگر رفته اید وقتش است که سری به یزد بزنید ، تاریخ انتظار آمدن شما را می کشد!

 

یزد ، دومین شهر تاریخی جهان با هتلهای زیبا

عروس کویر ، دومین شهر تاریخی جهان بعد از ونیز ایتالیا است ، بله درست می شنوید ، علاوه بر این ، یزد اولین شهر خشتی جهان هم هست. مخلص کلام یزد معدن تاریخ است ، البته که این شهر زیبا علاوه بر تاریخ و هتلهای زیبا ، ویژگی های بسیار عالی دیگری هم دارد.

بفرمایید باقلوای درجه یک

خوردنی های یزد شهره خاص و عام هستند. اینجاست که شاعر می گوید چه بگویم ، نگفته هم پیداست! سوغات یزد آنقدر خوشمزه و متنوع هستند که هر گردشگری در انتخابشان می ماند! شما باشید از بین پشمک ، کیک یزدی ، باقلوا ، قطاب ، حلوا ارده ، نقل ، شیرینی حاجی بادوم ، نان برنجی ، نان پنجره ای ، سوهان ، انواع لوز (یک نوع شیرینی) و چندین سوغاتی دیگر کدام را انتخاب می کنید؟ سخت است نه؟ به این می گویند یک مشکل شیرین! کاش همه مشکلات مثل درمانده ماندن در انتخاب سوغاتی می بودند!

ترمه های زیبا را از یاد نبرید

صنایع دستی یزد برای خودش یک دنیای زیبای دیگر است. دنیایی رنگارنگ و چشم نواز. ترمه که در اصل ساخته دست زردتشتیان می باشد یک بخش از این دنیاست. سفال و سرامیک یزد هم می توانند گزینه خوب دیگری برای سوغاتی باشند. از دیگر صنایع دستی یزد می توان به دارایی بافی ، شعر بافی ، شمد بافی ، زیلو بافی و چندین کلمه دیگر همراه با پسوند بافی اشاره کرد!

 

با سفر به یزد تاریخ را در آغوش بگیرید

غول های چند طبقه و آسمان خراش ها هنوز نتوانسته اند یزد را تصرف کرده و ظاهر زیبایش را از بین ببرند.معماری این شهر دست نخورده است ، یعنی با قدم زدن در کوچه های یزد حس بودن در چند صد سال قبل به شما دست می دهد. بادگیر های زیبای این شهر هم که مزید بر علت می شوند.

قنات زارچ ، پیر ترین و طولانی ترین قنات جهان

قنات 3 هزار ساله زارچ در یزد خود نمایی می کند. افتخاری برای ایرانیان که هنوز هم زنده است. تنها اشاره به این موضوع که این قنات با طول 100 کیلومتر در 3 هزار سال پیش ساخته شده برای باز ماندن دهان از تعجب کافی است. اما یک نکته غم انگیز هم وجود دارد و آن این است که کدام یک از ما تا به حال از وجود این سند زنده تمدن پارس با خبر بوده ایم؟ بعضی از مناطق این قنات با تدابیری که اندیشیده شده قابل بازدید هستند.

سروی که مانند کشورش بعد از 4 هزار سال هنوز راست قامت مانده است

اگر فکر کرده اید قنات زارچ تنها دیدنی یزد است که با سنش می تواند شما را به شگفتی وادارد کور خواند… (ببخشید ، منظورم این بود که اشتباه کرده اید). سرو ابر کوه که یکی از قدیمی ترین موجودات زنده جهان با بیش از 4 هزار سال سن است ، خود شگفتانه ای (همان سورپرایز خودمان) دیگر در سفر به یزد است. این سرو با ارتفاع 25 تا 28 متری اش شهرتی جهانی دارد.

یزد به عروس کویر مشهور است ، عروسی که دیدنی های فراوان دارد

اگر بخواهیم به تمام دیدنی های این شهر در تور نوروز یزد و یا زمانهای عادی اشاره کنیم باید چند مقاله دیگر مانند این مقاله بنویسیم! پس بیایید به طور خلاصه (و بدون خون و خونریزی!) دیدنی های یزد را با هم مرور کنیم: مجموعه امیر چخماق ، مسجد جامع یزد ، کاروانسرای زین‌الدین ، یخچال خشتی میبد ، خانه لاری ها (بسیار زیباست حتما به دیدنش بروید) ، هشت باغ دولت‌آباد ( یکی از زیبا ترین باغ های ایران و دارای بلند ترین بادگیر جهان) ، موزه آیینه و روشنایی یزد ، حمام خان یزد ، برج خاموشان (قبرستان زرتشتیان) ، ییلاق های میان کوه ، نارین قلعه ، چاپارخانه میبد ، آتشکده ، روستای خرانق ، آب‌انبار شش بادگیر ، آب‌انبار گیو ، آسیاب آبی اشکذر (آسیابی در دل کویر که در جهان بی نظیر است) ، منار جنبان خرانق (تنها منار جنبان تمام خشتی دنیا) ، زندان اسکندر و خیلی جاهای خاص دیگه.

 

یزد ، شهری به وسعت تاریخ این مرز و بوم

یزد را نباید دید ، باید با تمام وجود احساسش کرد. یزد هویت این کشور است و دیدنش برای هر ایرانی واجب می باشد. یزد را نه از برای تفریح که باید از سر مسئولیت دید. لذتی که گردش در این شهر دارد ، لذتی نایاب همراه با افتخار است.

تور یزد آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای یزد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل خوان دوحد یزد را دریافت کنید.

سیاست های هتل خوان دوحد یزد

14.00
12.00
پیمایش به بالا