هتل
2 ستاره
ایران
یزد
خیابان امام ، خیابان مسجد جامع ، کوچه وقت الساعت ، میدان وقت الساعت ، هتل ترمه
02186037414
14.00
12.00

هتل ترمه یزد

کاملترین اطلاعات درباره این اقامت گاه سنتی

هتل ترمه یزد یکی از هتلهای این شهر است که بعنوان اقامتگاه سنتی شناخته میشود ، بعد از بازسازی ویژه که در سال 1398 انجام شد ، کیفیت و خدمات این مجموعه را میتوان در حد هتلهای دو ستاره تمیز در نظر گرفت این بازسازی رضایت مسافرانی را که میخواهند در اقامتگاهی سنتی با قیمت ارزان اقامت داشته باشند را جلب میکند و خاطره خوبی را برایشان میسازد.

وقتی وارد هتل ترمه میشوید در ابتدا یک حیاط باصفا را میبینید که در وسط آن یک حوض زیبا ساخته شده و دور تا دور آن تختهایی قرار گرفته تا مسافران هنگام غروب در آن لم داده و چای و یا نوشیدنی مورد علاقه خود را میل نمایند علاوه بر آن مسولین ترمه سعی دارند تا خدمات مناسبی را به مسافران ارائه دهند ، خدماتی که جزو استانداردهای هر مجموعه اقامتی سنتی است ، همچون اتاقهای تمیز ، سرویس بهداشتی و حمام با کیفیت ، رستوران با ظرفیت مهمانان هتل و کافی شاپ ، میز بیلیارد و تلسکوپ و البته راحتی لازم جهت تردد ویلچیر همه اینها همراه با قیمت ارزانی که ارائه میدهد ، با انتخاب آن بعنوان محل اقامت میتوانید تور ارزان یزد را تجربه کنید ، آژانس فارا گشت بعنوان مرکز اصلی رزرو هتل ترمه یزد شما را به ادامه این مطلب دعوت میکند تا کاملترین اطلاعات را درباره این هتل داشته باشید.

ویژگی های برجسته هتل ترمه یزد

هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل ترمه یزد چه ویژگیهایی دارد؟

از ویژگیهای خاص هتل ترمه یزد موقعیت مکانی مناسب آن در این شهر میباشد ، ترمه تقریبا چسبیده به مسجد جامع معروف یزد است و به نوعی در قلب بافت تاریخی شهر قرار گرفته ، طوریکه به راحتی میتوانید در عرض طی چند دقیقه پیاده روی از جاهای دیدنی یزد دیدن کنید ، این مسله در کرایه ماشین رفت و آمد شما صرفه جویی مناسبی خواهد داشت.

در ادامه بیان ویژگیهای این هتل اقامتگاهی سنتی باید به میز بیلیارد و تلسکوپ آن اشاره کرد تا زمانهایی که در هتل هستید بتوانید با بازی هیجان انگیز بیلیارد سرگرم شوید و یا اینکه شبها  در پشت بام هتل با تلسکوپ ، آسمان زیبای آن را رصد کنید و قدرت علم و زیباییهای خلق شده توسط خداوند بینهایت مهربان را نظاره گر باشید و سفرتان را متفاوت تر و خاص تر کنید.

هتل ترمه یزد

خدمات ویژه فارا گشت برای مسافران یزد

استقبال رایگان هتل فارا گشت کوروش

خبر خوبی برایتان داریم ، آژانس فارا گشت کوروش کبیر بعنوان مجری اصلی تورهای داخل ایران و یزد خدمات ویژه ای را تدارک دیده است که اگر با این شهر آشنایی کامل ندارید و یا میخواهید بدون دغدغه از لحظه پیاده شدن از هواپیما ، قطار و یا اتوبوس تا زمان برگشت به شهرتان ، مسافرتی فوق العاده را تجربه کنید از آنها استفاده کنید.

با رزرو هتل ترمه یزد در صورت دلخواهتان میتوانید از سرویس ترانسفر و گشت از جاهای دیدنی یزد نیز استفاده کنید ، ترانسفر یعنی کارگزار یزد فارا گشت زمان رسیدن شما به این شهر به استقبال شما می آید و شما را به هتل محل اقامتتان میبرد و در روز برگشت مسافرتتان ، شما را از هتل به فرودگاه ، راه آهن و یا ترمینال برمیگرداند.

گشت از جاهای دیدنی یزد هم همراه با حرفه ای ترین راهنماهای تحصیلکرده و بومی برایتان قابل اجرا میباشد تا شما با خیالی راحت فقط از سفر به یزد لذت ببرید ، پس برای خرید و هماهنگی این خدمات و سرویسها با کارشناسان هتل یا تور ما مشورت کنید.

اتاقهای هتل ترمه

هتل ترمه یزد همانطور که اشاره شد اقامتگاه سنتی در حد 2 ستاره با کیفیت در بین هتلهای یزد میباشد که در یک طبقه ساخته شده است ، اتاقهای آن دور تا دور حیاط میانی ساخته شده و در طبقه همکف قرار گرفته اند و یک اتاق نیز در طبقه اول تعبیه شده است ، ترمه دارای 10 باب اتاق میباشد ، این اتاقها به همراه خدمات رفاهی ، تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشند ، این واحد ها به این ترتیب دسته بندی میشوند:

. اتاق یک تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که یک نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت یک نفره هستند.

. اتاق دو تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورتدو تخته رزرو داشته باشند ، این اتاقها مجهز به یک تخت دو نفره و یا دو تخت یک نفره هستند.

. اتاق سه تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت سه تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به سه تخت میباشند که بصورت یک تخت دو نفره و یک تخت سینگل است.

. اتاق چهار تخته استاندارد ، که مختص افرادی هست که چهار نفره سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت چهار تخته رزرو داشته باشند این اتاقها مجهز به چهار تخت یک نفره و یا یک تخت دو نفره و دو تخت یکنفره هستند.

. هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل ترمه یزد

روم سرویس

هتل ترمه به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند سنتی ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس است تا در اکثر مواقع از ساعات روز ، هر نوشیدنی که دوست دارید را سفارش دهید ، البته با وجود حیاط مصفا و کافی شاپ بام هتل شما را وسوسه خواهند کرد تا دیگر در اتاق نیاز به سفارش نوشیدنی نداشته باشید.

سیستم دیجیتال

از امکانات این هتل میشود به سیستم دیجیتالی اشاره کرد ، مثل تلویزیون که تمام اتاق‌های هتل دارای تلوزیون هستند تا ساعاتی که در اتاق استراحت میکنید سرگرم باشید.

کافی شاپ

وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و دلتون هوس یک نوشیدنی خنک کرد و یا در یک بعد از ظهر خواستید یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب میل کنید و یا هوس قلیان کردید ، کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود ، این کافی شاپ در بام هتل طراحی شده است تا در این فضای زیبا لذتی بیشتر ببرید.

رستوران ترمه

بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، رستوران هتل ترمه برای پذیرایی از مهمانان هتل آماده سرویس دهی است ، ظرفیت این رستوران به اندازه تعداد میهمانان است تا دنج بودن شرایط اقامتگاه حفظ شود.

میز بیلیارد

اتاق بیلیارد ، یکی از تفریحاتی است که میتوانید در این سفر و در این هتل داشه باشید ، با دیگر مسافران مسابقه بیلیارد بگذارید و یا از افراد وارد حاضر در مجموعه این رشته مفرح رو یاد بگیرید

تلسکوپ

در این هتل تلسکوپی تهیه شده است تا مسافران شبهای زیبای یزد ، بتوانند آسمان و ستارگان را رصد کنند و منظره های فوق العاده ای را نظاره گر باشند ، دیدن آسمان پهن گستر با ستارگان زیبا و درخشان از هنرنماییهای قدرت و علم خداوند بینهایت مهربان هستند که هر موجودی را به وجد می آورند.

سایر امکانات هتل ترمه

اول از همه باید این خبر خوب را به شما بدهم که در این هتل اینترنت در محوطه و اتاقها قابل استفاده میباشد تا براحتی تمامی کارهای اینترنتی خود را انجام دهید ، از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس 24 ساعته ، لاندری ، رمپ مناسب اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل ترمه تا مراکز مهم یزد

فاصله تا فرودگاه یزد 25 دقیقه با ماشین
فاصله تا ترمینال اتوبوس 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا راه آهن یزد 15 دقیقه با ماشین
فاصله تا مسجد جامع یزد 3 دقیقه پیاده
فاصله تا زندان اسکندر 5 دقیقه پیاده
فاصله تا آتشکده زرتشتیان 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا دخمه زرتشتیان 20 دقیقه با ماشین
فاصله تا بازار خان 8 دقیقه پیاده
فاصله تا مجموعه امیرچخماق 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه آب 5 دقیقه با ماشین
فاصله تا باغ دولت آباد 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا میبد 40 دقیقه با ماشین
فاصله تا چک چک 90 دقیقه با ماشین
فاصله تا موزه وزیری 10 دقیقه پیاده

رزرو هتل ترمه یزد

برای رزرو این هتل زیبا و آگاهی از تخفیفات ویژه در نظر گرفته شده برای شما تماس بگیرید

02188909296

02186037414

09208008108

اگر میخواهید از سایر هتلها و امکانات تور یزد فارا گشت دیدن کنید ، با کلیک این دگمه همراه شوید

رزرو تور یزد

هتل ترمه را پسندید؟ انتخاب خوبی بود ، برای اطلاع از قیمتهای تورش اینجا را کلیک کنید.

همسفر یزد شو

با فارا گشت سفر رویاییت رو شروع کن

یزد زیبا شهر قنات و قنوت و قناعت است. شهری که به مهمان پذیری و خونگرمی مردمش معروف می باشد. یزد آنقدر دیدنی است که می توان در گوشه گوشه آن نشست و از زیباییش لذت برد. اگر به اندازه کافی به شهرهای دیگر رفته اید وقتش است که سری به یزد بزنید ، تاریخ انتظار آمدن شما را می کشد!

 

یزد ، دومین شهر تاریخی جهان با هتلهای زیبا

عروس کویر ، دومین شهر تاریخی جهان بعد از ونیز ایتالیا است ، بله درست می شنوید ، علاوه بر این ، یزد اولین شهر خشتی جهان هم هست. مخلص کلام یزد معدن تاریخ است ، البته که این شهر زیبا علاوه بر تاریخ و هتلهای زیبا ، ویژگی های بسیار عالی دیگری هم دارد.

بفرمایید باقلوای درجه یک

خوردنی های یزد شهره خاص و عام هستند. اینجاست که شاعر می گوید چه بگویم ، نگفته هم پیداست! سوغات یزد آنقدر خوشمزه و متنوع هستند که هر گردشگری در انتخابشان می ماند! شما باشید از بین پشمک ، کیک یزدی ، باقلوا ، قطاب ، حلوا ارده ، نقل ، شیرینی حاجی بادوم ، نان برنجی ، نان پنجره ای ، سوهان ، انواع لوز (یک نوع شیرینی) و چندین سوغاتی دیگر کدام را انتخاب می کنید؟ سخت است نه؟ به این می گویند یک مشکل شیرین! کاش همه مشکلات مثل درمانده ماندن در انتخاب سوغاتی می بودند!

ترمه های زیبا را از یاد نبرید

صنایع دستی یزد برای خودش یک دنیای زیبای دیگر است. دنیایی رنگارنگ و چشم نواز. ترمه که در اصل ساخته دست زردتشتیان می باشد یک بخش از این دنیاست. سفال و سرامیک یزد هم می توانند گزینه خوب دیگری برای سوغاتی باشند. از دیگر صنایع دستی یزد می توان به دارایی بافی ، شعر بافی ، شمد بافی ، زیلو بافی و چندین کلمه دیگر همراه با پسوند بافی اشاره کرد!

 

با سفر به یزد تاریخ را در آغوش بگیرید

غول های چند طبقه و آسمان خراش ها هنوز نتوانسته اند یزد را تصرف کرده و ظاهر زیبایش را از بین ببرند.معماری این شهر دست نخورده است ، یعنی با قدم زدن در کوچه های یزد حس بودن در چند صد سال قبل به شما دست می دهد. بادگیر های زیبای این شهر هم که مزید بر علت می شوند.

قنات زارچ ، پیر ترین و طولانی ترین قنات جهان

قنات 3 هزار ساله زارچ در یزد خود نمایی می کند. افتخاری برای ایرانیان که هنوز هم زنده است. تنها اشاره به این موضوع که این قنات با طول 100 کیلومتر در 3 هزار سال پیش ساخته شده برای باز ماندن دهان از تعجب کافی است. اما یک نکته غم انگیز هم وجود دارد و آن این است که کدام یک از ما تا به حال از وجود این سند زنده تمدن پارس با خبر بوده ایم؟ بعضی از مناطق این قنات با تدابیری که اندیشیده شده قابل بازدید هستند.

سروی که مانند کشورش بعد از 4 هزار سال هنوز راست قامت مانده است

اگر فکر کرده اید قنات زارچ تنها دیدنی یزد است که با سنش می تواند شما را به شگفتی وادارد کور خواند… (ببخشید ، منظورم این بود که اشتباه کرده اید). سرو ابر کوه که یکی از قدیمی ترین موجودات زنده جهان با بیش از 4 هزار سال سن است ، خود شگفتانه ای (همان سورپرایز خودمان) دیگر در سفر به یزد است. این سرو با ارتفاع 25 تا 28 متری اش شهرتی جهانی دارد.

یزد به عروس کویر مشهور است ، عروسی که دیدنی های فراوان دارد

اگر بخواهیم به تمام دیدنی های یزد اشاره کنیم باید چند مقاله دیگر مانند این مقاله بنویسیم! پس بیایید به طور خلاصه (و بدون خون و خونریزی!) دیدنی های یزد را با هم مرور کنیم: مجموعه امیر چخماق ، مسجد جامع یزد ، کاروانسرای زین‌الدین ، یخچال خشتی میبد ، خانه لاری ها (بسیار زیباست حتما به دیدنش بروید) ، هشت باغ دولت‌آباد ( یکی از زیبا ترین باغ های ایران و دارای بلند ترین بادگیر جهان) ، موزه آیینه و روشنایی یزد ، حمام خان یزد ، برج خاموشان (قبرستان زرتشتیان) ، ییلاق های میان کوه ، نارین قلعه ، چاپارخانه میبد ، آتشکده ، روستای خرانق ، آب‌انبار شش بادگیر ، آب‌انبار گیو ، آسیاب آبی اشکذر (آسیابی در دل کویر که در جهان بی نظیر است) ، منار جنبان خرانق (تنها منار جنبان تمام خشتی دنیا) ، زندان اسکندر و خیلی جاهای خاص دیگه.

 

یزد ، شهری به وسعت تاریخ این مرز و بوم

یزد را نباید دید ، باید با تمام وجود احساسش کرد. یزد هویت این کشور است و دیدنش برای هر ایرانی واجب می باشد. یزد را نه از برای تفریح که باید از سر مسئولیت دید. لذتی که گردش در این شهر دارد ، لذتی نایاب همراه با افتخار است.

تور یزد آژانس هواپیمایی فاراگشت کوروش کبیر یک راهکار ایده آل برای تجربه کردن این مقصد گردشگری است ، شما علاقمندان با رزرو کردن این سفر تور داخلی در بهترین هتلهای یزد می توانید با صرف هزینه کمتر با بهترین کیفیت و بازدهی ، سراغ لذت ها و هیجانات نهفته در این شهر بروید.برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با پشتیبانی فارا گشت تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان پاسخ تمام سوالات خودتان در خصوص تور هتل ترمه یزد را دریافت کنید.

سیاست های هتل ترمه یزد

14.00
12.00
پیمایش به بالا