جاهای دیدنی یزد

گشت جاهای دیدنی یزد که در تور یزد آژانس فارا گشت کوروش کبیر برگزار میشود یکی از کاملترین  گشت تور یزد میباشد.

این گشت شامل بازدید از جاذبه های داخل شهر یزد میباشد که این یزد گردی هم در تور یزد زمینی و هم در تور یزد هوایی کامل برگزار میشود.

برنامه گشت یزد یا یزد گردی

در این گشتها شما همراه با یک راهنمای محلی  مسلط و تحصیلکرده به دیدار از جاذبه های گردشگری یزد دعوت میشوید و روال کار بدین صورت میباشد که :

  1. برنامه و ساعت حرکت گشتها ، روز ورود به یزد به شما اعلام میشود 
  2. در ساعت مقرر راهنمای رسیدگی به گشتهای ما در لابی هتل یزد با شما ملاقات میکند
  3. از آنجا همراه با گروهی از مسافران شما را به مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری یزد میبرند که در این گشتها لیدر به عنوان راهنما در خدمت شما خواهد بود برای دیدار ، راهنمایی و پاسخ به سوالات شما راجع به آن اثر تاریخی یا فرهنگی تا شما با آن آثار بیشتر آشنا شده و لذتی چند برابر ببرید.
  4. معمولا این گشتها بر اساس مدت اقامت شما در یزد تعیین میشود که یک گشت در یک روز انجام شود یا هر گشت در روزهای متفاوت

جاهای دیدنی یزد یا یزد گردی

گشت یزد برای تور یزد گردی به صورت معمول شامل یک گشت نیمروزی میباشد که بنابر ساعت و تعداد روز اقامت شما در هتل یزد برنامه ریزی میشوند ، این گشت یزد شامل موارد زیر میباشند:

سایر مکانهای دیدنی گشت یزد یا یزد گردی

از آنجایی که شهر یزد مملو از آثار دیدنی تاریخی و فرهنگی میباشد که دیدار از آنها نه تنها لذت بخش بلکه واجب خواهد بود ، لذا برای مسافران تور یزد آژانس فارا گشت کوروش کبیر برنامه های گشت ویژه دیگری نیز تدارک دیده است که در صورت لزوم میتوانید با راهنمای خود مشورتی داشته باشید که گشتهای اضافی برای این مناطق را برای شما برگزار کنند ، شامل:

  • گشت کویر نوردی ( شتر سواری ، موتور سواری و تپه نوردی در کویر یزد )
  • گشت خرانق

 

تور زمینی و هوایی

تور زمینی و هوایی

 

امیدواریم که با یاری و کمک خدای بزرگ و مهربان سفری بسیار خوش و خاطره انگیر از تور یزد برایتان تدارک ببینیم

با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما بهترین راهنمایی ها را در مورد تور یزد از قبیل بهترین زمان سفر و بهترین شرایط نرخ طبق سلیقه شما برایتان داشته باشند

021-66979177

09128000105